Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Dobos95
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.11.29. 20:18:05
Tartózkodási hely: Szedres

2010.11.29. 20:31:42

Hogy kell a FIFA11 hez letölteni a HSP11-et???
Blaugrana e két szín mindennél többet ér!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.11.29. 18:29:26

Menedzser módban éppen a Reallal játszodtam. :oops:

Barcelona-Real Madrid 4-0 Messi2, Pedro, Iniesta.

Sima volt nagyon. Messi elég jó volt 2 gól és 1 gólpassz. A Realnak egyetlen helyzete volt, de Valdes Xabi Alonso lővésénél bravúrral védett.

Estére sem lenne rossz egy hasonló eredmény. :P :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.28. 18:21:04

Na a 3. szezon elejét lejátszottam.
A szuperkupák meg is vannak! :D
Az Atleticót odavissza vertem 3-0 ill 2-4-re.
Az Európai Szuperkupában a MU-t 3-1re vertem.
Igazolások: Megvettem Balotellit és Kroost viszonlag jó pénzért,illetve eladtam Villát az Atleticónak.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.11.28. 15:15:44

BarcasKrisz írta:No, végre sikerül a Barca-val a játékban is "barszáznom" :) . Igazolások: megvettem Koman-t Xavi rotálására, valamint még a Sampdoriából hoztam magammal egy ott "kutatott" tehetséget, akit nektek is ajánlok: Nelson Hulst a neve, csatár és 80-as szinttel indul. Xavi-Messi-Villa, Xavi-Messi-Bojan és Alves-Messi-Xavi háromszögelések mennek, ezek 80%-a gól, ugyanez a balszélen Maxwell-Pedro-Villa, Maxwell-Adriano-Villa, Maxwell-Iniesta-Villa, Adriano-Iniesta-Villa leosztásban.

A játék hátrányai: a kapusokat nem említik nevükön, a híresebb játékosokat kevésbé méltatják és Faragó Richárd még mindig keveset "szakmázik" (bár kétségtelenül többet, mint az előző verziókban).
Olasz kommentárral játszok, és már mondta Kuszcsak nevét. Ajánlom az olaszt, nevenincs játékosoknak is mondja a nevét, sokkal élvezeteseb így játszani :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.11.27. 22:34:54

Meguntam a Genoát, 4 szezont játszottam velük, aztán 1 év Benfica, 1 év Barcelona és most Manchester.
Mu-ba leigazoltam Gibbs-t, Glen Johnsont, Songot, Agbonlahort és Diabyt. És miből telt? Eladtam Rooneyt a Chelseanek :D
20. forduló után 1 ponttal vezetek az Arsenal előtt. Bl-ben másodikként jutottam tovább a csoportból, naná, hogy a Genoa lett az első, és 6 meccs alatt 34 gólt lőttek, jó kis csapatot állítottam ott össze :D
Kezdőm: Kuszcsak - Johnson, Evans, Gibbs - Diaby, Gibson, Fletcher, Song - Chicarito :D , Nani, Macheda
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2010.11.27. 21:33:58

Nekem a 10-ben esett ki a reál, és még vissza sem bírtak jutni :D
Én most kezdem a negyedik szezonomat. Nagyon belejöttem: őszi szünet péntekjén kezdtem a menedzser módomat, minden meccset lejátszottam, semmi szimuláció. :D Túl jó lett a fifa a tavalyihoz képest :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.27. 21:17:19

Varatrix írta:
Messithebest írta:Na befejeztem a 2. szezont,és MINDENT megnyertem!
BLben döntőt a Liverpool ellen 5-2re(itt csak az utolsó 15 percbe rúgtam 3 gólt)
Kupában a Realt vertem 3-1re,bajnokságban 94 ponttal első lettem,mögöttem az Atletico 80 ponttal végzett.
Vettem egy fiatal tehetséget,2. csere védőnek,P. Jonest,19 éves,nagyon tehetséges.

Következő idényben ugyan ez a célom,Európai Szuperkupa(itt a MU lesz az ellenfelem),Spanyol Szuperkupa(itt az Atletico Madrid),La Liga,BL,Spanyol Kupa megnyerése.
Ezt nem sikerült kiszedni a 11-ből, hogy az eredmények realisztikusak legyenek?
Pl: MU nyeri az Európa ligát ?

Ugyan ilyen "hibák" (szvsz hibák) voltak a 10 be is.
Arsenal nálam egyszer ki is esett a Premier Ligueből.
Az komoly :O :O

Mondjuk az ellenfele nem volt komoly a MUnak: a Galatasaray volt.

Nálam 1x a 08ban a real ki esett :twisted: :twisted:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.11.27. 20:57:00

Messithebest írta:Na befejeztem a 2. szezont,és MINDENT megnyertem!
BLben döntőt a Liverpool ellen 5-2re(itt csak az utolsó 15 percbe rúgtam 3 gólt)
Kupában a Realt vertem 3-1re,bajnokságban 94 ponttal első lettem,mögöttem az Atletico 80 ponttal végzett.
Vettem egy fiatal tehetséget,2. csere védőnek,P. Jonest,19 éves,nagyon tehetséges.

Következő idényben ugyan ez a célom,Európai Szuperkupa(itt a MU lesz az ellenfelem),Spanyol Szuperkupa(itt az Atletico Madrid),La Liga,BL,Spanyol Kupa megnyerése.
Ezt nem sikerült kiszedni a 11-ből, hogy az eredmények realisztikusak legyenek?
Pl: MU nyeri az Európa ligát ?

Ugyan ilyen "hibák" (szvsz hibák) voltak a 10 be is.
Arsenal nálam egyszer ki is esett a Premier Ligueből.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.27. 20:24:13

Na befejeztem a 2. szezont,és MINDENT megnyertem!
BLben döntőt a Liverpool ellen 5-2re(itt csak az utolsó 15 percbe rúgtam 3 gólt)
Kupában a Realt vertem 3-1re,bajnokságban 94 ponttal első lettem,mögöttem az Atletico 80 ponttal végzett.
Vettem egy fiatal tehetséget,2. csere védőnek,P. Jonest,19 éves,nagyon tehetséges.

Következő idényben ugyan ez a célom,Európai Szuperkupa(itt a MU lesz az ellenfelem),Spanyol Szuperkupa(itt az Atletico Madrid),La Liga,BL,Spanyol Kupa megnyerése.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2010.11.27. 15:35:25

No, végre sikerül a Barca-val a játékban is "barszáznom" :) . Igazolások: megvettem Koman-t Xavi rotálására, valamint még a Sampdoriából hoztam magammal egy ott "kutatott" tehetséget, akit nektek is ajánlok: Nelson Hulst a neve, csatár és 80-as szinttel indul. Xavi-Messi-Villa, Xavi-Messi-Bojan és Alves-Messi-Xavi háromszögelések mennek, ezek 80%-a gól, ugyanez a balszélen Maxwell-Pedro-Villa, Maxwell-Adriano-Villa, Maxwell-Iniesta-Villa, Adriano-Iniesta-Villa leosztásban.

A játék hátrányai: a kapusokat nem említik nevükön, a híresebb játékosokat kevésbé méltatják és Faragó Richárd még mindig keveset "szakmázik" (bár kétségtelenül többet, mint az előző verziókban).
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.27. 15:12:15

Nekem Xboxon Keirrison 3 hónap,a többi év végén visszajön....lehet a PCsben nincs így,ha azzal toljátok,xboxon így kell lennie.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.27. 11:45:23

Ezt én sem értem. A Fifában sohasem térnek vissza azok a játékosok, akik az első szezont kölcsönben töltik. Azt úgy kezelik, mintha nem is lenne a csapat része, legalább is a fifában. Esetleg ha valami patch megcsinálja...
"And my heart will leave you never."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.11.27. 11:38:14

Messithebest írta:A kölcsönből visszajövőket eladogattam szépen,csak Ibrát és Hlebet(úgy döntöttem hogy eladom inkább) nem sikerült még.

:?: :?: :?: Nekem miért nem jön vissza senki kölcsönből? Mármint Ibráékra gondolok. Vége az első szezonnak és ennyi. Ugyan úgy a milán tulajdona... És a többiek is... :?: :(
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.26. 15:18:21

Na megkezdtem a 2. szezont. Igazolások terén megvettem Bale-t balszélre a Tottenhamtől,akivel eddig ontom a gólokat,Madrid elleni szuperkupán,mind2 meccsen 3 gól,1. fordulóban Sevilla ellen 4.Illetve még érkezett amolyan cserekapus posztra De Gea az Atleticótól.A kölcsönből visszajövőket eladogattam szépen,csak Ibrát és Hlebet(úgy döntöttem hogy eladom inkább) nem sikerült még. Illetve még elengedtem Keitát,mivel nem láttam annak értelmét,hogy maradjon.Madridot szuperkupában oda-vissza aláztam.
1. meccsen a legerősebb kezdőmmel 6-2(lemásoltam a 2009. májusit :D),
a 2ikon a cserekezdővel(csak Bale maradt benne) 7-3 :D :D(hmmm bárcsak ez lenne mondjuk most hétfőn is a végeredmény :D)
Sevillát pedig 6-0ra vertem az 1. fordulóban.

Mostani kezdőm:

Kapus: Valdes
Hátvédek(jobbról balra): Alves,Badstuber,Piqué,Coentrao
Középpályások: Busquets(vkp),Xavi,Iniesta
Csatársor(jobbról balra): Messi,Benzema,Bale

Cserék: De Gea,Van Der Wiel,Sakho,Rodwell,Afellay,Pedro,Villa(ő erősen rotálva van Benzemával ill. Baleval)

Tartalékok: Pinto,Mino,Milito,Muniesa,Maxwell,Adriano,Mascherano,Jonathan,Thiago,Jeffren,Bojan

Eladók: Ibra,Hleb(ők persze tartalékok)

Igyekszem idén mindent begyűjteni,eddig a Spanyol Szuperkupa van meg.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2010.11.26. 08:32:30

ferninho írta:
Ronal.10 írta:Xbox 360-on tolom Fifa 11-et.. sztem legszrabb grafikáju játék xboxra 2010be...... Szánalmasok ezek az animációk. pl akár egy COD-hoz képest. :oops: :?
szerintem semmi baj nincs a grafikájával, bár én ps3-on játszok, de nem tudom mit vársz egy fifától...?
a játék közben teljesen jó a grafika, cserénél meg gölörömnél meg sztem elég korrektül megcsnálták, sőt....
bár az kicsit zavaró amikor CR átnyúl Di Maria hasán és a hátából jön ki a keze, de ez elég ritka :)
szóval szerintem teljesen jól összerakták ezt.
amúgy megkérdezném, hogy te milyen TV-n játszol az xdobozzal, mert azért az sem mindegy....
Lg HD TV-n:D... Na mindegy nem győztél meg. Csak ne fújják már fel ezta gémet annyira. Ritka gyenge... :cry: :lol:
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.26. 06:40:23

Na be is fejeztem az 1. szezont. 100 ponttal 1. helyen végezve,megnyertem a bajnokságot. A kupában szimuláltam a döntőt,így a Realtól kikaptam 2-1re.
Most akarok igazolni egy Bal szélsőt,mivel Villa ott nem annyira muzsikál.A kölcsönből visszajövőket(Ibra,Victor Sanchez,Henrique,Caceres) eladom majd.(Hlebet szerintem meg tartom)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.25. 23:01:04

messideco írta: Szerk: nem tudom, volt-e ilyen veletek, de velem most igen :lol:
Kirúgtak a Bayern éléről
http://img3.imageshack.us/img3/4170/nvtelena0.jpg
Szimulálgattam a meccseket, az lehetett a gond... :oops:
Én ugye a Barca B-vel tolom, álltalában megnyerem a meccseket, eddig 1et leszimuláltam, egyből 5-0ra ki is kaptam :D Szal az nálam kicsit necces :lol:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2010.11.25. 22:33:50

valaki tud valami patchet a -2milliardos hiba javitasara?
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.11.25. 22:31:59

Ronal.10 írta:Xbox 360-on tolom Fifa 11-et.. sztem legszrabb grafikáju játék xboxra 2010be...... Szánalmasok ezek az animációk. pl akár egy COD-hoz képest. :oops: :?
szerintem semmi baj nincs a grafikájával, bár én ps3-on játszok, de nem tudom mit vársz egy fifától...?
a játék közben teljesen jó a grafika, cserénél meg gölörömnél meg sztem elég korrektül megcsnálták, sőt....
bár az kicsit zavaró amikor CR átnyúl Di Maria hasán és a hátából jön ki a keze, de ez elég ritka :)
szóval szerintem teljesen jól összerakták ezt.
amúgy megkérdezném, hogy te milyen TV-n játszol az xdobozzal, mert azért az sem mindegy....
madridista
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2010.11.25. 21:58:25

Xbox 360-on tolom Fifa 11-et.. sztem legszrabb grafikáju játék xboxra 2010be...... Szánalmasok ezek az animációk. pl akár egy COD-hoz képest. :oops: :?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.25. 16:01:28

Na egy kis Fifa Street 3 pihenő után folytattam a Barcával megkezdett karrierem.
Leigazoltam cserének: Van Der Wielt,Sakhot és Rodwellt,egyenlőre nagyon jó igazolásoknak tűnnek. Most a Valenciát vertem hazai pályán 5-1re a tartalékcsapattal. Nagyon megy a szekér.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.11.25. 12:43:55

Rapika írta:
ge3yra írta:Nincs kedvetek csinálni egy eurobarca fifa 11 online bajnokságot? :D
Elkészíteném,ha van kedvetek ,Bajnokok Ligáját játszhatnánk vagy ki mit gondol,esetleg ötletek? :D
Csaócsaó!

Én is csatlakozom,figyelem a topicot,ha nem reagálnék,keressetek meg!
Köszi!
Csatlakoznék én is. Mondjuk nem eredeti a játékom szal nem tom, hogy azzal is lehet-e online játszani... :?
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2010.11.25. 12:22:40

ge3yra írta:Nincs kedvetek csinálni egy eurobarca fifa 11 online bajnokságot? :D
Elkészíteném,ha van kedvetek ,Bajnokok Ligáját játszhatnánk vagy ki mit gondol,esetleg ötletek? :D
Csaócsaó!

Én is csatlakozom,figyelem a topicot,ha nem reagálnék,keressetek meg!
Köszi!
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.25. 10:06:25

Én is most az Interrel kezdtem egyet világklasszison. Fél szezonnál járok, 22 meccs, 57 pont, simán első vagyok (22 meccs, azt hiszem 48 rúgott gól és 16 kapott), kupában pedig az elődöntő első meccsét épp most nyertem 2-1-re idegenben a Samp ellen. Mondjuk dühös voltam, mert Militoval kihagytam 2-0-nál is és 2-1 is két-két komoly ziccert. Na ez van.
Kezdőm:
Júlio C.
Maicon - Lucio - Samuel - Zanetti
Y. Toure(Cambiassoval és Mottaval sűrűn rotálva)
Özil - Sneijder
Dzsudzsák (nagyon osztja :D)- Milito- Eto'o ( Militoval sűrű a helycsere)
Touren sokáig gondolkodtam, hogy kell e, mivel azonban a belső védő cseréket nagyrészt eladtam, így szükség volt rá, hiszen ő oda is be tud ugrani. Ahogy Chivu is beugrok néha oda, de alapvetően ő Zanetti cseréje. Maiconé pedig Santon. Támadóközéppályára megtartottam Stankovicot és ott van Coutinho, előlre pedig Biabiany, Pandev, néha-néha középpályások. Ott van még Mariga, aki szokott játszani. Erre a szezonra elég a keret, a bl-re már karcsú lesz, de most nem tudok többet igazolni. Szezon elején sem a pénzzel volt a baj, hanem a fizetésekkel, ezért kellett eladnom vagy 8-9 játékost. A mostaniak közül talán Marigára nincs szükségem, de nem engedte januárban, hogy még egy játékost eladjak :D A bl-re kell majd kb 2-3 játékos még. Egy belső védő feltétlen, egy támadó és középpályás. Ezek közül az utóbbi talán nem annyira fontos, mert mind Motta, mind Cambiasso, mind Stankovic, sőt még Coutinho is elég jól eljátszik ott. Direkt csináltam úgy, hogy Dzsudzsák jobb és Eto'o balszélső, befelé megyek velük elsősorban és a kapura török. Dzsudzsák az Inter Messije ;) Persze Eto'o vezeti a góllövő listát, Milito is jól termel, Dzsudzsák pedig erős a gólpasszokban és van 6-7 gólja is ( ebből 4 szabadrúgásból, kb minden másodikat belövöm vele, nagyon jól nyomja :D ), mindezt úgy, hogy kb 10 meccse sérült. Nem is tudom mikor épül fel. Emellett még sajnos Sneijder sérült sokat, de őt Cambiasso jól pótolja. A Dzsudzsákot pótoló Pandev azért nem az a szint :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.25. 10:04:12

észrevettem egy ritka hibát boxon(eddig 2x fordult elő)
a meccs elején a játékosok még térfelet cserélnek és mindegyik a félpályánál fut,mikor már elvégezhetem a középkezdést. ez milyen már...?
a kapusok is vagy 35m-re a kaputól stb :D
nem könnyű megállni,hogy ne rúgjak gólt :)
Válasz küldése