Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.18. 19:50:47

Emeltem a tétet, mindjárt kettővel. Profi szintről legendásra tettem fel a lécet és eddig haloványan megy a játék. Újabb menedzsermódot kezdtem, újra a Liverpoollal. Nagyon megy ezzel a csapattal a 4-4-2. Eddig a 4 barimeccsből kettőt játszottam le, egy vereség és egy döntetlen a mérleg. Nagyon nehéz a játék, de szeretem a kihívásokat. :D

Jobbszélsőre megvettem Jefferson Farfánt, rájöttem ugyanis, hogy gyors játékosokkal lehet keresnivalóm ezen a szinten. Másik gyors játékosom Babel, vele és Torresszel elég jó lesz a támadógépezetem. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.18. 12:03:48

daffy írta:persze,hogy élvezetes,csak bacca a csőröm,hogy a kazanyi játékos nem akar egy real madridba jönni,mert hűséges...na ne vicceljünk :D
Nálam is ez volt amikor a lokiból el akartam hozni Poleksicet az Udinesebe :D:D
Én most a Fifa 10-el fogok újra játszani mert az nekem nagyon tetszett :D
Nem tud valaki olyan patchet a Fifa 10-hez ami a 2010-es nyári átigazolásokat berakja a játékba?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.18. 11:42:17

Lionel85 írta:Akkor nem szóltam. Nekem pc-m van, konzolom nincs, soha nem is játszottam más platformon. Nem tudom, miért van más verzió pc-n és miért más konzolon.

Amúgy nekem is volt egyszer olyan, hogy nem jött egy játékos. Guardadót akartam elhozni a Liverpoolhoz, de azt mondta, nem látja biztosítottnak a kezdőtagságát a csapatomba és nem fogadta el az ajánlatom. Ilyenek is vannak, de csak élvezetesebb lesz tőle a játék. :)
persze,hogy élvezetes,csak bacca a csőröm,hogy a kazanyi játékos nem akar egy real madridba jönni,mert hűséges...na ne vicceljünk :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.18. 11:39:08

daffy írta:
Lionel85 írta:A legjobban a fizetéssel tudod elhozni a játékost, nem az értékéért. Azzal lehet jól feltornázni az esélyt arra, hogy elfogadja az ajánlatod, illetve egy maximális, 15%-os bónusszal. Ezt nézve szerintem te is megpróbálhatnád 10-ért elhozni Neymart és 16-ért Silvát. :)
ez esélytelen,mivel boxon más az átigazolási rendszer. pc-n a tavalyi boxátirat van most. "nálunk" először a klubbal kell megegyezni,addig a fizetés szóba se kerül. ha a klub elfogadja,utána jön a játékos(akinél van hogy nem akar jönni,mert hűséges a klubjához vagy csak most igazolt oda és bizonyítani akar). a fizetési keret-átigazolási keret állítható a másik javára(az arányokra gondolok: növelhetem a fizetési keretet,de akkor az átigazolási csökken).
Akkor nem szóltam. Nekem pc-m van, konzolom nincs, soha nem is játszottam más platformon. Nem tudom, miért van más verzió pc-n és miért más konzolon.

Amúgy nekem is volt egyszer olyan, hogy nem jött egy játékos. Guardadót akartam elhozni a Liverpoolhoz, de azt mondta, nem látja biztosítottnak a kezdőtagságát a csapatomba és nem fogadta el az ajánlatom. Ilyenek is vannak, de csak élvezetesebb lesz tőle a játék. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.18. 11:34:00

Lionel85 írta:A legjobban a fizetéssel tudod elhozni a játékost, nem az értékéért. Azzal lehet jól feltornázni az esélyt arra, hogy elfogadja az ajánlatod, illetve egy maximális, 15%-os bónusszal. Ezt nézve szerintem te is megpróbálhatnád 10-ért elhozni Neymart és 16-ért Silvát. :)
ez esélytelen,mivel boxon más az átigazolási rendszer. pc-n a tavalyi boxátirat van most. "nálunk" először a klubbal kell megegyezni,addig a fizetés szóba se kerül. ha a klub elfogadja,utána jön a játékos(akinél van hogy nem akar jönni,mert hűséges a klubjához vagy csak most igazolt oda és bizonyítani akar). a fizetési keret-átigazolási keret állítható a másik javára(az arányokra gondolok: növelhetem a fizetési keretet,de akkor az átigazolási csökken).
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.01.18. 11:17:44

Előző mentéseimet (Villarreal, Portsmouth) meguntam, ezért kezdtem egy újat az AVillával. Sok fiatal játékos + Young, Downing, Agbonlahor, Ireland + van pénz is. Egy baj volt, hogy a legjobb 4-ben kellett volna végeznem, azonban december környékén csak a középmezőnyben álltam, szóval kirúgtak :? :D

Inkább kezdtem egy újat a Newcastle-lel, majd írok róla.

Amúgy az automatikus mentést ki lehet valahol kapcsolni? :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.18. 10:51:53

Lionel85 írta:
Kalap1988 írta:Nekem is volt szabadidőm és a Tottenhammal játszom kb két hete világklasszis szinten. Eddig 29 forduló ment le a bajnokságból, párszor botlottam, amikor nem kellett volna ( főleg az elején), de így is vezetem a Pl-t. 29 meccs, 22 gy, 5d, 2 v, 69 rúgott, 23 kapott gól. A ligakupát megnyertem a Villa ellen 1-0-ra, míg sajnos az F.A-ből kiestem. 2-1 kikaptam a Liverpooltól idegenben egy utolsó percben kapott góllal :(
A csapatom Barcelonásan próbál játszani, sikerült megcsípnem elég komoly embereket.
A kezdő 11: Gomez- Maicon,Gallas,Marchena,Filipe-Busquets,Van der Vaart,Nani-Bale(jobboldalt),Defoe,Suarez
Cserék közül Modric és Dos Santos a leghasznosabb, de jó Huddlestone, illetve Assou-Ekotto is. Alapvetően dominanciára játszom és próbálok sok helyzetet ritmusváltásokkal labdabirtoklásból kialakítani. Maicon és Filipe nagyon jól jönnek fel, Busquets a támadásban mélységi irányító, Van der Vaart az előrébbtolt irányító, míg Nanival próbálom megbontani a védelmet középen és a szélen is a villámgyors elfutásaival. Neki posztidegen jkp, de abban a játékszellemben ahogy játszom nagyon hasznos. Elég sok gólt lő és gólpasszt ad. Egyébként, ha csak a jkp-ban mért összértékét nézném, akkor Modric kezdene.... Néha feltolom jobb vagy balszélsőnek, azt nem kell mondanom, hogy oda is jó. Defoe szerepe középen adott, helycserék szoktak lenni Suarezzel néha. A két szélső pedig a barcás ballábas jobbszélső és jobblábas balszélső alapon működik, bár ebből tény, hogy Suarez sokkalta gólerősebb. Bale viszont a gólpassz versenyt vezeti a csapaton belül és a harmadik ( Nanival versenyben) a góllövőn is. Alapvetően működik a rendszer. Ha megnyerem a bajnokságot, úgy egy világklasszis középső védőt szeretnék venni, mert azért a Gallas-Marchena duó a csapat többi részéhez képest gyengébb. Egyébként szerintem nincs szükségem csere játékosra sem a bl-hez.
Ajánlom neked Thiago Silva mellé Daniel Ayalát a Liverpoolból. Már sokszor elhangzott általam a neve ebben a topikban. Magas, jól fejelő fiatal védő. Alaphelyzetben 68-69 a tudása, de jól fejlődik és talán a magasságát használva jobban is tudod kamatoztatni a magas labdák kivédekezését. Ő is a jövő embere lehet nálad, mint Neymar.
Be kellett áldoznom ugyan Cudicinit ( 2 kapusom maradt), illetve egy fiatalt ( kb 65-ös értékűt), de elhoztam 5 millióért. Egyelőre 71-es, kíváncsi vagyok bejön e a jóslatod. Azért kösz. Egyébként én világklasszison játszom,de a menedzser mód nehézség csak félprofi, mert nem akartam, hogy három elvesztett bari meccs után kirúgjanak. Ez nem függhet össze az igazolásokkal?
Persze felvittem a fizetését mindkettőnek addig amíg tudtam, 80% körül érdeklődtek irántam mindketten. Árban pedig ez a 10( inkább 11) és a 16 3-4 millával több ( Silva esetében legalább 5-el), mint az aktuális piaci ára.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.18. 10:24:24

daffy írta:
Kalap1988 írta:10-ért megvettem Neymart, aki a jövő embere, illetve 16-ért az ácsingózott KH posztra jött Thiago Silva.
:shock:
nekem neymar minimum 14 és thiago silva 30+. ilyen különbség van box és pc között :shock:
A legjobban a fizetéssel tudod elhozni a játékost, nem az értékéért. Azzal lehet jól feltornázni az esélyt arra, hogy elfogadja az ajánlatod, illetve egy maximális, 15%-os bónusszal. Ezt nézve szerintem te is megpróbálhatnád 10-ért elhozni Neymart és 16-ért Silvát. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.18. 10:18:43

Kalap1988 írta:10-ért megvettem Neymart, aki a jövő embere, illetve 16-ért az ácsingózott KH posztra jött Thiago Silva.
:shock:
nekem neymar minimum 14 és thiago silva 30+. ilyen különbség van box és pc között :shock:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.18. 09:56:16

Kalap1988 írta:Nekem is volt szabadidőm és a Tottenhammal játszom kb két hete világklasszis szinten. Eddig 29 forduló ment le a bajnokságból, párszor botlottam, amikor nem kellett volna ( főleg az elején), de így is vezetem a Pl-t. 29 meccs, 22 gy, 5d, 2 v, 69 rúgott, 23 kapott gól. A ligakupát megnyertem a Villa ellen 1-0-ra, míg sajnos az F.A-ből kiestem. 2-1 kikaptam a Liverpooltól idegenben egy utolsó percben kapott góllal :(
A csapatom Barcelonásan próbál játszani, sikerült megcsípnem elég komoly embereket.
A kezdő 11: Gomez- Maicon,Gallas,Marchena,Filipe-Busquets,Van der Vaart,Nani-Bale(jobboldalt),Defoe,Suarez
Cserék közül Modric és Dos Santos a leghasznosabb, de jó Huddlestone, illetve Assou-Ekotto is. Alapvetően dominanciára játszom és próbálok sok helyzetet ritmusváltásokkal labdabirtoklásból kialakítani. Maicon és Filipe nagyon jól jönnek fel, Busquets a támadásban mélységi irányító, Van der Vaart az előrébbtolt irányító, míg Nanival próbálom megbontani a védelmet középen és a szélen is a villámgyors elfutásaival. Neki posztidegen jkp, de abban a játékszellemben ahogy játszom nagyon hasznos. Elég sok gólt lő és gólpasszt ad. Egyébként, ha csak a jkp-ban mért összértékét nézném, akkor Modric kezdene.... Néha feltolom jobb vagy balszélsőnek, azt nem kell mondanom, hogy oda is jó. Defoe szerepe középen adott, helycserék szoktak lenni Suarezzel néha. A két szélső pedig a barcás ballábas jobbszélső és jobblábas balszélső alapon működik, bár ebből tény, hogy Suarez sokkalta gólerősebb. Bale viszont a gólpassz versenyt vezeti a csapaton belül és a harmadik ( Nanival versenyben) a góllövőn is. Alapvetően működik a rendszer. Ha megnyerem a bajnokságot, úgy egy világklasszis középső védőt szeretnék venni, mert azért a Gallas-Marchena duó a csapat többi részéhez képest gyengébb. Egyébként szerintem nincs szükségem csere játékosra sem a bl-hez.
Ajánlom neked Thiago Silva mellé Daniel Ayalát a Liverpoolból. Már sokszor elhangzott általam a neve ebben a topikban. Magas, jól fejelő fiatal védő. Alaphelyzetben 68-69 a tudása, de jól fejlődik és talán a magasságát használva jobban is tudod kamatoztatni a magas labdák kivédekezését. Ő is a jövő embere lehet nálad, mint Neymar.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.17. 22:58:15

Kalap1988 írta:Nekem is volt szabadidőm és a Tottenhammal játszom kb két hete világklasszis szinten. Eddig 29 forduló ment le a bajnokságból, párszor botlottam, amikor nem kellett volna ( főleg az elején), de így is vezetem a Pl-t. 29 meccs, 22 gy, 5d, 2 v, 69 rúgott, 23 kapott gól. A ligakupát megnyertem a Villa ellen 1-0-ra, míg sajnos az F.A-ből kiestem. 2-1 kikaptam a Liverpooltól idegenben egy utolsó percben kapott góllal :(
A csapatom Barcelonásan próbál játszani, sikerült megcsípnem elég komoly embereket.
A kezdő 11: Gomez- Maicon,Gallas,Marchena,Filipe-Busquets,Van der Vaart,Nani-Bale(jobboldalt),Defoe,Suarez
Cserék közül Modric és Dos Santos a leghasznosabb, de jó Huddlestone, illetve Assou-Ekotto is. Alapvetően dominanciára játszom és próbálok sok helyzetet ritmusváltásokkal labdabirtoklásból kialakítani. Maicon és Filipe nagyon jól jönnek fel, Busquets a támadásban mélységi irányító, Van der Vaart az előrébbtolt irányító, míg Nanival próbálom megbontani a védelmet középen és a szélen is a villámgyors elfutásaival. Neki posztidegen jkp, de abban a játékszellemben ahogy játszom nagyon hasznos. Elég sok gólt lő és gólpasszt ad. Egyébként, ha csak a jkp-ban mért összértékét nézném, akkor Modric kezdene.... Néha feltolom jobb vagy balszélsőnek, azt nem kell mondanom, hogy oda is jó. Defoe szerepe középen adott, helycserék szoktak lenni Suarezzel néha. A két szélső pedig a barcás ballábas jobbszélső és jobblábas balszélső alapon működik, bár ebből tény, hogy Suarez sokkalta gólerősebb. Bale viszont a gólpassz versenyt vezeti a csapaton belül és a harmadik ( Nanival versenyben) a góllövőn is. Alapvetően működik a rendszer. Ha megnyerem a bajnokságot, úgy egy világklasszis középső védőt szeretnék venni, mert azért a Gallas-Marchena duó a csapat többi részéhez képest gyengébb. Egyébként szerintem nincs szükségem csere játékosra sem a bl-hez.
Na. Véget ért a szezonom és megnyertem a bajnokságot 92 ponttal. Az új elején 3-4 nem fontos játékost eladtam, akik úgysem játszottak, illetve a cél érdekében még Bale-t is kénytelen voltam beáldozni. A játékban még nem akkora ász, nem igazán fejlődött, megmaradt a maga 81-82-es szintjén. Kicsit sajnáltam a csapat egyedisége miatt,de ez van. Lett 26 millióm. 10-ért megvettem Neymart, aki a jövő embere, illetve 16-ért az ácsingózott KH posztra jött Thiago Silva. A védők közül egyébként Bassongot adtam el a padról. Így Marchena mellett Silva kezd középen. Ezzel azt hiszem sokat erősödtünk. Egyébként pedig két dolgot variálok: Vagy az eredeti felállás mellett elől Bale helyett Neymar kezd ( ez a ritkább) vagy Nanit feltolom jobbszélsőnek és az a Modric a JKP, aki sokat tett az előző évi sikerekért csereként, jó értékei vannak és nagyon megérdemli. Szerintem az alapcsapattal minden fronton mindent meg lehet nyerni, a cserék is jók és nem rövidtávú alakulat, mert tehetségek is vannak szép számmal. Ugyebár a kispadról elég a Neymar-Gio duót említeni, de a kezdőben is azért akad. Irány a tripla :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.17. 20:42:59

Tettem egy újabb kísérletet,elkezdtem játszani vele(pc-n). Viszont ugyan az lett az eredmény,mint ősszel: ment a kukába.
Egyrészt nem tetszik,talán már túlságosan megszoktam a PES-t. Az emberek a fifában nem hasonlítanak annyira,mint a pes-ben. Ez is zavart. A másik,hogy valamiért szaggatott a játék,hiába állítottam alacsonyra a grafikát. Ez azért érdekes,mert a PES 11,és még elég sok, nagy gépigényű játék simán ment eddig. (NFS hot pursuit 2010, CoD Black Ops, Medal of Honor legújabb...) szóval ezek simán mentek,nem akadtak, a Pes is megy szépen. Ez viszont élvezhetetlen volt így.
Ami tetszett az a stadionok képe,az jobb sokkal számomra mint a pes-ben.

De maradok a PES-nél, nekem az nagyon bejött.
PC-n játszom, olvastam itt,hogy konzolon jobb a fifa, biztosan így van,de azon nincs lehetőségem játszani.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.17. 20:34:38

Pro szinten kezdtem a 'Pool után egy karriert a Barcelonával menedzser módban. A valódi életben használt 4-3-2-1 (vagy 4-3-3 kinek hogy tetszik) nem válik be, próbáltam a 4-2-2-2-t, de szintén zenész. Így a liverpooli 4-4-2-höz nyúltam hozzá, amivel már megy a játék. Az előkészületi 4 barimeccsem felemás lett a sok taktika váltogatása miatt.

Az első tétmeccsemet a Sevilla ellen játszottam a Spanyol Szuperkupában. 0-2-re ment alig 10 perc elteltével a Sevilla a Camp Nouban, aztán összekaptam a csapatomat és 6-2-re nyertem a meccset. :) Villa kb. 3 gólt lőtt, nagyon megy vele a játék. Idegesítő picit, hogy Pedro ballábas és sokszor ő végzi el a szabikat, nem illik hozzá ez a szerep.

Daniel Ayalát korábban már ajánlottam, én most meg is vettem a Poolból. Piqué sérült, kellett egy fiatal, jól fejlődő védő a csapatba és ő biztosan jól fog fejlődni. A Liverpoolnál bevált, remélem a Barçában is be fog. Márquez 4-es mezét örökölte. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.17. 20:20:53

Jaja, az lesz a legjobb :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.01.17. 20:17:14

balinteer írta:Sziasztok! Ha a videókártyám nem támogatja a játékot,hogy tudnám elérni,hogy támogassa? Kérlek Segítsetek! Előre is köszönöm.
Szerintem vegyél másikat ;)
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.01.17. 15:30:21

Sziasztok! Ha a videókártyám nem támogatja a játékot,hogy tudnám elérni,hogy támogassa? Kérlek Segítsetek! Előre is köszönöm.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.01.16. 20:12:43

Na végül De Geánál maradtam,illetve elhoztam még Coentraot. Santa Cruz elment,de a többit nem tudtam sajna eladni. Elkezdtem a szezont: első meccsen Fulham ellen 5-0 utána Sunderland ellen 4-1.

Kezdő:
Given
Richards-K.Touré-Kompany(ide akarom Piquét)-Coentrao
Y.Touré
Fabregas-David Silva
Tevez-Balotelli-Pato

Pad: De Gea,Lescott,Boateng,Milner,Wright-Phillips,Johnson
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.01.16. 20:01:28

nekem annyi bajom van a fifa-val hogy túl nagy a hangsúly a fizikumon, a fizikum többet ér mintha gyors és technikás a játékos, mert elnyomják mint a 'mit is' ?. egy 70 akárhanyas védő úgy szereli le Messit a [auto_cenzúra] ahogy akarja, meg a stamina az a gyors játékosoknál nagyon lemegy aztán az utolsó 20 percbe már alig lehet sprintelni.

A cselezés [auto_cenzúra] de nem logikus számomra, csinálok hatalmas cseleket de ahogy nyomom a gombkombinációkat nem mindig ugyanazt csinálja azonos kombináció mellett.Kicsit zavaros, ebbe ha valaki tud adhatna tanácsot a hatékony de nem is nehéz cselezés rejtelmeiről, előre is köszönöm!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.15. 20:29:49

Kapusnak Mandanda-t! :D
Am valaki nem tudja, h miért nem tudok igazolni? Marseille-nél vagyok most kezdtem 2. idényemet, de csak tehetségkutatásból tudok igazolni (ami különösebben nem mindig rossz... ), de ha vkit le akarok igazolni akkor max 40% kedve van hozzám igazolni, vagy ha feljeb viszem a fizuját meg ilyeneket, de akkor sem éri el az 50-et :? Egyszer csak kíváncsiságból vmi 56os játékosra rámentem és az is csak 16%-ot mutatott... :? (PC-n játszok)
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.15. 20:19:45

Kapus: Neuer a Schalke-ből. 24 éves. (Werderből Wiese is jó, de Ő 29)
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.01.15. 20:15:36

messideco írta:Hm... Passz.
Bogdán Ádám, Fiorillo, Mannone :wink:
Fiorillot megnézem majd :D Köszi.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.15. 20:13:30

Hm... Passz.
Bogdán Ádám, Fiorillo, Mannone :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.01.15. 20:11:16

messideco írta:Hart, vagy Kasper Schmeichel :)
Esetleg Lloris, Muslera :wink:
Hart a cserekapusom :D Én egy kicsit fiatalabbra gondoltam.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.15. 20:07:54

víscaelbarca!forever írta:
Kalap1988 írta:Nekem is volt szabadidőm és a Tottenhammal játszom kb két hete világklasszis szinten. Eddig 29 forduló ment le a bajnokságból, párszor botlottam, amikor nem kellett volna ( főleg az elején), de így is vezetem a Pl-t. 29 meccs, 22 gy, 5d, 2 v, 69 rúgott, 23 kapott gól. A ligakupát megnyertem a Villa ellen 1-0-ra, míg sajnos az F.A-ből kiestem. 2-1 kikaptam a Liverpooltól idegenben egy utolsó percben kapott góllal :(
A csapatom Barcelonásan próbál játszani, sikerült megcsípnem elég komoly embereket.
A kezdő 11: Gomez- Maicon,Gallas,Marchena,Filipe-Busquets,Van der Vaart,Nani-Bale(jobboldalt),Defoe,Suarez
Cserék közül Modric és Dos Santos a leghasznosabb, de jó Huddlestone, illetve Assou-Ekotto is. Alapvetően dominanciára játszom és próbálok sok helyzetet ritmusváltásokkal labdabirtoklásból kialakítani. Maicon és Filipe nagyon jól jönnek fel, Busquets a támadásban mélységi irányító, Van der Vaart az előrébbtolt irányító, míg Nanival próbálom megbontani a védelmet középen és a szélen is a villámgyors elfutásaival. Neki posztidegen jkp, de abban a játékszellemben ahogy játszom nagyon hasznos. Elég sok gólt lő és gólpasszt ad. Egyébként, ha csak a jkp-ban mért összértékét nézném, akkor Modric kezdene.... Néha feltolom jobb vagy balszélsőnek, azt nem kell mondanom, hogy oda is jó. Defoe szerepe középen adott, helycserék szoktak lenni Suarezzel néha. A két szélső pedig a barcás ballábas jobbszélső és jobblábas balszélső alapon működik, bár ebből tény, hogy Suarez sokkalta gólerősebb. Bale viszont a gólpassz versenyt vezeti a csapaton belül és a harmadik ( Nanival versenyben) a góllövőn is. Alapvetően működik a rendszer. Ha megnyerem a bajnokságot, úgy egy világklasszis középső védőt szeretnék venni, mert azért a Gallas-Marchena duó a csapat többi részéhez képest gyengébb. Egyébként szerintem nincs szükségem csere játékosra sem a bl-hez.
jó kis csapat :wink: KHnak ha fiatal KHt akarsz venni akor Gary Cahillt javaslom 77es stattal vetem meg a Poolnál mostmár 82re fejlődött, ha olcsót akkor Juan (81) kb 10millióéért megveheted. :D Te döntessz :wink:
Köszi, majd meglátjuk, de én inkább 85-86-os szintű védőben gondolkodom. Marchena és Gallas is 80-81 között ingadozik, ehhez képest a 82 nem nagy előrelépés. Persze ez függ attól, hogy mennyi pénzt tudok csinálni addig. A 4 belső védőm (Dawson,Bassong, Gallas,Marchena) közül egyet mindenképp eladok, de az valószínűleg nem lesz elég. Van még 4-5 feles játékosom a keretben, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesznek kellendőek. A szezon végén biztos nem lesz pénzem, mert folyamatosan fejlesztem a személyzetet. Legelőször az erőnlétet, hogy bírja a sorozatterheléseket.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.15. 20:05:49

Hart, vagy Kasper Schmeichel :)
Esetleg Lloris, Muslera :wink:
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése