Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2015.09.27. 14:52:54

Az ember mindig várja es mindig csalódik... Ez a játék élvezhetetlen!(PS4) Rugósfoci...play beautiful????play interception inkább!!! Öcsémmel toltunk 3meccset 7gol esett abbol 6nokedli!!kapus magától jön lepkékre állandóan!eladott labdák száma 1500/meccs!felpaszt nem lehet megcsinalni mer a védő megelőz!!csak a szeljatek meg az alibi passzok...szogletnel kapus mindenre jön... 3meccs alatt megfajdult a szemem...rugósfoci flipper pinpong...kalap sz@r!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.09.07. 18:41:08

Petr írta:Ha valaki megveszi PC-re írhatna majd róla pár szót, hogy az idei évre vonatkozó újítások mennyire jók és hatásosak.
Amint a markomba kerül a demo azonnal írok élménybeszámolót :D meg lehet a teljes játékról is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19545
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.07. 18:23:10

NBA és Fifa is régi konzolokra már nem tud újat adni. Túlságosan nem várom a játékot, már a Fifa15 is rohadt nehezen volt irányítható számomra és One nélkül nem éri meg megvenni.
Kép
Kép
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.09.07. 18:21:40

Eddig minden évben megvettem, idén is remeknek néz ki - főleg az újításokkal -, de sajnos most nem lesz annyi időm játszani, mint korábban, ha lesz egyáltalán. Az asztali gépemhez, amin a játék elfut 2 hetente jutok hozzá, a laptopon pedig nem valószínű a videokártya miatt, hogy elfut. Bár utóbbi holnap kiderül, de idő híján akkor is elég sansztalan.

Nagyon sajnálom, hogy ez így jött ki, talán januárban beruházok amikorra csökken az ára és én is úgy-ahogy ráérek. Ha valaki megveszi PC-re írhatna majd róla pár szót, hogy az idei évre vonatkozó újítások mennyire jók és hatásosak.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.09.07. 18:17:25

Worldwide, vagy csak az USA-ban? Mert ott mindig hamarabb jelenik meg a játék meg a demo is.
Én már borzasztóan várom az új játékot, a 15-ben karrier móddal igaz nem játszottam valami sokat (pont annyit hogy megnyerjem a BL-t), ultimate teamben feljutottam nagy nehezen az első osztályban és nyertem néhány kupát.
Nem ez volt a kedvenc fifám, de a végére egész jól belejöttem a játékba.
Az újtól kevesebb kapushibát, élvezetes játékmenetet várok, ez a fut draft ötlet tetszik, biztos ki fogom próbálni, karrier mód is ígéretes, az idei nem fogott meg, mert semmi új nem volt benne, gyakorlatilag uncsi volt számomra ezért játszottam inkább online.

Off: Az új NBA is brutál lesz egyébként, már most ki merem jelenteni, hogy az eddigi legjobb nba játék lesz.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.07. 18:01:01

Holnap megjelenik a FIFA 16 demója. \:D/ Én már nagyon várom annak ellenére, hogy valószínűleg idén nem szeptemberben fogom megvenni a játékot. A demóban amúgy 10 férfi (FC Barcelona, Borussia Dortmund, Borussia Mönchengladbach, Chelsea, Inter Milan, Manchester City, Paris Saint-Germain, Real Madrid, River Plate, Seattle Sounders) és 2 női válogatott lesz (Németország, USA), a meccseket pedig 3 különböző stadionban játszhatjuk majd. Név szerint: BORUSSIA-PARK, CenturyLink Field, Santiago Bernabeu.

Ezenkívül kipróbálható lesz majd a FIFA Draft mód is.

Amúgy lesz valaki, aki megveszi a játékot XBOX360-ra? :D Nem tudom megérné-e számomra, nem hiszem, hogy túl sok újdonságot belezsúfoltak volna. Én szerintem várok a karácsonyi leárazásokig. :D

Érkezett még egy videó az új cselekről is. Végre rabona!!!!!44!4!! :D 8)

Néhány videó a hamarosan megjelenő játékkal kapcsolatban:
FIFA 16 Career Mode Innovations
Sights & Sounds of FIFA 16
FIFA 16 Gameplay Features: No Touch Dribbling with Lionel Messi
FIFA 16 - New Season Trailer - PS4, Xbox One, PC
FIFA 16 | FC Barcelona vs Chelsea FC | Full Match Gameplay (PS4/XBOX ONE) HD
FIFA 16 Official E3 Gameplay Trailer - PS4, Xbox One, PC

Ilyenkor nagyon sajnálom, hogy nincsenek ilyen frissítések pre-genes konzolokra. :cry: :( :D
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2015.08.10. 12:24:58

TT írta:'poollal tolom, semmi nyakatekert taktikát nem alkalmazok, az emberek a posztjukon vannak általában, rendszerint rotáltam, hogy elkerüljem a kimerültség miatt a sérüléseket, hát erre nem pórul járok folyton? arsenal ellen volt egy meccs, 3 sérült az első félidőben. novembertől folyamatában kellett feladnom a meccseket 0-3mas vereség árán, mert nem volt meg a keretem a mérkőzésekre. szal vicc :D
Szerintem is valami beállítás lehet a ludas. Én a Cityvel játszom, most kezdtem a 2. évet. Nálam is általában lesérülnek,de nem sűrűn, és nem olyan sokáig. (eddig a leghosszabb asszem Zabaleta 3 hónapra)
Na de most mikor kezdtem a 2 évet, egy barátságos meccsen lesérült Caballero 5 hónapra. Jólvan, ottvan Hart. Következő barátságost leszimuláltam, Hart "derékzsába" miatt kidőlt 9(!) hónapra. Anyád :mrgreen:
Úgyhogy kiléptem, és az utolsó mentést betöltöttem és kész. :lol:
Kép

Titi - The Legend!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.10. 11:49:44

A beállításoknál lejjebb lehet vinni a sérülések gyakoriságát. Én nem alkalmaztam, mert nem volt rá szükség, de ha gondolod csekkold.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2015.08.10. 11:10:01

'poollal tolom, semmi nyakatekert taktikát nem alkalmazok, az emberek a posztjukon vannak általában, rendszerint rotáltam, hogy elkerüljem a kimerültség miatt a sérüléseket, hát erre nem pórul járok folyton? arsenal ellen volt egy meccs, 3 sérült az első félidőben. novembertől folyamatában kellett feladnom a meccseket 0-3mas vereség árán, mert nem volt meg a keretem a mérkőzésekre. szal vicc :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.10. 10:51:55

TT írta:ebbe a nevetséges karrier módba meccsenként sérülnek meg a játékosaim 2-3 hónapra, hihetetlen :lol:
Nem tudom a módszered, de nekem legrosszabb esetben is félévente sérül meg egy játékos hosszabb időre :D. Legutóbb a csatárom sérült meg hosszabb időre, csökkent is az értékelése 2 értéket...
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2015.08.10. 10:39:21

ebbe a nevetséges karrier módba meccsenként sérülnek meg a játékosaim 2-3 hónapra, hihetetlen :lol:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.06. 12:01:36

Petr írta:Új hírek jöttek a FIFA 16-hoz. KATT
Ha van rá igény később leírom a fontosabbakat magyarul.
Na, látom az újítások 95%-a megint csak a next-geneseknek lesz elérhető. :(
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.06. 10:52:22

Új hírek jöttek a FIFA 16-hoz. KATT
Ha van rá igény később leírom a fontosabbakat magyarul.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2015.07.03. 12:10:46

kudu írta:Kicsit offtopic jellegű lesz a kérdésem, de gondoltam itt hátha találok rá választ:
ha most ruházok be egy xbox360/ps3 konzolba (igen, ezekben gondolkodok, nem akarok sem One-t, sem ps4-et) akkor hány évig várható még rá, hogy érkezik FIFA?
Szerintem nem túl sokáig, ha pedig érkezik is akkor már csak lebutított változatok, amit ugye elkezdtek a 15-el.Én értem , hogy most már olcsó a régi konzol,de nem véletlen ,gondolj bele ha meg jatszol vele pár évet akkor ez egy tíz éve kitalált konzol lesz amitől én már nem várnék sokat… Az viszont igaz hogy az újak pedig nagyon drágák és a játékok is rá. De én ha vennék akkor megpróbálnék arra spórolni…
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.07.03. 10:43:02

kudu írta:Kicsit offtopic jellegű lesz a kérdésem, de gondoltam itt hátha találok rá választ:
ha most ruházok be egy xbox360/ps3 konzolba (igen, ezekben gondolkodok, nem akarok sem One-t, sem ps4-et) akkor hány évig várható még rá, hogy érkezik FIFA?
Szerintem már nem fog sokáig, ténylegeset nem tudok mondani. A játékot már nem fogják rájuk fejleszteni, így ha csak a FIFA miatt veszed meg, akkor inkább spórolj még 1 évet...
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2015.07.03. 10:23:29

Kicsit offtopic jellegű lesz a kérdésem, de gondoltam itt hátha találok rá választ:
ha most ruházok be egy xbox360/ps3 konzolba (igen, ezekben gondolkodok, nem akarok sem One-t, sem ps4-et) akkor hány évig várható még rá, hogy érkezik FIFA?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.17. 16:03:13

Én is szinte csak UT-zok és baromi idegesítő tud lenni az hogy egy 88-as TOTS Diego Alves olyan potyákat kap hogy legszívesebben kettétörném a kontrollert.. de így vagyok a többi kapussal is, borzalmasan elcseszték.. ráadásul mikor még demoval játszottam a megjelenés előtt, az összes kapus a szememet is kivédte, alig bírtam gólt verni... hihetetlen komolyan. Meg az hogy egy TOTS Diego Costat akinek agyon van turbózva mindene(így a sebessége is) le fut egy 65ös sebességű Hummels.. szóval komolyan... ultrahipermegagiga reális játékot akartak csinálni, és baromira nem sikerült...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.17. 13:07:39

ZBarca írta: Gondolom oda lehet majd állni a kamera elé és mutogatni. :D Amúgy nem tudja valaki véletlen, hogy ezek az újítások az előző generációs konzolokon is megjelennek majd? Én nagyon örülnék neki, de nem hiszem, hogy így is lesz. :oops:
Szerintem is csak minimális része kerül bele a régebbi konzolokba. Én is x360-on játszok, szóval ismerős az érzés. Majd egy szép napon benevezek egy One-ra... :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.06.17. 12:28:06

ZBarca írta:
MessiFan írta:-Lehet majd az operatőr előtt ünnepelni

Ez az utolsó WTF? :D
Gondolom oda lehet majd állni a kamera elé és mutogatni. :D Amúgy nem tudja valaki véletlen, hogy ezek az újítások az előző generációs konzolokon is megjelennek majd? Én nagyon örülnék neki, de nem hiszem, hogy így is lesz. :oops:
Hát annak aztán sok értelme lesz :D
Sajna nem foglalkoznak már a 360/ps3-on olyan szinten. Lesznek változások a játékmenetben, de sok újítás nem lesz. KB semennyi.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.06.16. 21:41:47

MessiFan írta:-Lehet majd az operatőr előtt ünnepelni

Ez az utolsó WTF? :D
Gondolom oda lehet majd állni a kamera elé és mutogatni. :D Amúgy nem tudja valaki véletlen, hogy ezek az újítások az előző generációs konzolokon is megjelennek majd? Én nagyon örülnék neki, de nem hiszem, hogy így is lesz. :oops:
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.06.16. 21:07:32

bence-barca írta:Más: ezt már régóta szeretném tudni, h nekem szúrja-e a szemem mondhatni szószerint vagy másnak is. Ha 'napközben' játszok egy meccset és a stadion árnyéka rávetül a pályára félig, vagy pl Veltins arénában sávokban a tetőszerkezet árnyéka nekem iszonyat irritálja a szemem és kb fáj a meccs után. Ez csak velem van így? :lol:

Legidegesítőbb dolog az egész játékban. Én direkt a camp nout használom ultimate teamben, mert ott nincs ez a probléma, és szerencsére valamiért a meccseim 90%át otthon játszom.
Manager módban pedig be lehet állítani, szóval ott sem gond ez.
De ha esetleg összekerülök valakivel egy ilyesmi stadionban, azokat általában elveszítem, mert borzasztóan irritálja a szemem (meg mert jobbak nálam :D).

Ezt amit Daffy említett, félig meddig berakják a játékba, mármint a dinamikus időjárást.
Itt vannak az újítások a "külsőn":
-Az új játékos modellnek köszönhetően egyedi méretű testrészeket rakhatunk be, így sokkal egyedibb játékosokat lehet majd készíteni.
-Új játékos fej és szemkövetési motor, ami miatt sokkal reálisabban követik a labdát.
-Lesz habspray a játékban a bíróknál a szabadrúgásoknál.
-Új fénytechnika és textúra modell, ami a játékosok műanyag fejét reálisabbá teszi.
-Két új időjárási típus – ködös és párás
-Idén első alkalommal a hosszú haj, teljes animációt kap
-A napszakok változása reálisabb lesz, gyakrabban fogsz szürkületben játszani
-Lehet majd az operatőr előtt ünnepelni

Ez az utolsó WTF? :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.16. 20:52:23

daffy írta:Nekem ami hiányzik az a közönségből a több zászló,görög tűz. Túl "steril" a játék nekem ebben. De pl lehetne dinamikus az időjárás is. Olykor elered,kisüt a nap,ilyenek.
Zászlókat trailerben most nagyon mutogatták, hátha. Görög tűzzel egy gondom van. A görögtűzet általában a kapu mögötti keménymagok szokták csinálni, de a kapu mögé meg nem nagyon lehet belátni az általános kameraállásból, max ha lassításban látjuk. Vagy legalábbis nem olyan szögből. Remélem érted mire gondolok. :)

Más: ezt már régóta szeretném tudni, h nekem szúrja-e a szemem mondhatni szószerint vagy másnak is. Ha 'napközben' játszok egy meccset és a stadion árnyéka rávetül a pályára félig, vagy pl Veltins arénában sávokban a tetőszerkezet árnyéka nekem iszonyat irritálja a szemem és kb fáj a meccs után. Ez csak velem van így? :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.06.16. 20:11:05

Nekem ami hiányzik az a közönségből a több zászló,görög tűz. Túl "steril" a játék nekem ebben. De pl lehetne dinamikus az időjárás is. Olykor elered,kisüt a nap,ilyenek.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.06.16. 19:59:20

davi10 írta:Amit viszont a legjobban hiányolok: talán a 07-ben volt egy ún. Vizuális szimuláció, amivel elindítottad a meccs szimulációját, de bármikor beavatkozhattál a meccsbe (pl. Ha a csapatod kapott egy gólt simán beállhattál és megfordíthattad a meccset).
Ezt én is hiányolom. Szezon közben gyengébb csapatok ellen mindig így játszottam. + engem az bosszant nagyon, hogy amikor le akarsz szimulálni 1 meccset, a kezdődet meg kell változtatnod, aztán vissza.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.16. 19:25:24

Én is hozzászólnék a mostani fifák "elemzéséhez".
Én is a menedzser módot nyomom bár ha lenne Live-om mások ellen is csapatnám, meg az Ultimate Teamet is nyomnám, csak ugye nem bolti a cucc. De azért remélem ingyenessé teszik 360-ra a liveot úgy, hogy ekkora hangsúly van már az új generációkon.

Na de vissza. A felderítői hálózat engem is bosszant, és az ifik közül se tudtam egy pár éve már normális játékosokat összeszedni.
Amit viszont a legjobban hiányolok: talán a 07-ben volt egy ún. Vizuális szimuláció, amivel elindítottad a meccs szimulációját, de bármikor beavatkozhattál a meccsbe (pl. Ha a csapatod kapott egy gólt simán beállhattál és megfordíthattad a meccset).

A női csapatok meg szerintem totál fölöslegesek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése