Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2205
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.12. 15:14:04

Az összes 3 csatáros felállást meg tudod tartani begyakorolt szinten. Érdemes, mert elég szépen meg lehet lepni az ellenfeleket egy 5-2-3 kontrával mondjuk.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.05.11. 21:25:59

kas7as írta:
Barcaman1993 írta:
ElBartimaeus írta: Ahogy gondolod. Ha vann magasabb vezetői képességű edződ (alap szinten csak pénzkidobás, VI-ba jó esetben nem kell, elég a csapnivaló) akkor érdemes annyit lazázni, amennyit csak meg engedhetsz magadnak, hogy magasan tartsd a csapatszellemet, amitől javul a következő meccseken a kp-d. Mots tényleg csak a legfontosabb meccse(ke)n legyen, amúgy meg laza legyen az alap. Az olyan meccseknél, ahol biztos kikapsz, vagy biztos nyersz.

Viszont ha csak csapnivaló vezetői képességű edződ van, akkor lazával sem tudod majd túl magasra tornázni a csapatszellemed, ezért kb fölösleges. Persze lehet akkor is, ha 100% hogy nyersz azzal is.
A laza játéknak alacsony vezető képességű edzőnél semmi értelme. Boldognál nem fog följebb menni, de elégedett és boldog szinten is csak addig marad, amíg lazázol. Most én is ebben a cipőben járok. Inkább átlagosozok és maradok nyugodt szinten, de ott legalább jól játszanak az embereim.
Koszonom a tanacsokat!

Meg volna egy kerdesem, hogy melyik felallast kene eroltetnem, mivel csatar edzo vagyok 4-3-3 vagy a 3-4-3 egy szelsot befele tolva!
4-3-3al mindenkit megvertem, de a labdabirtoklassal van viszont bajom!
Mindenki 3-4-3-at ajanlja, de 3-4-3-al szeleken szetszednek gondolom.
Nem kell egy felállásra beállnod. Simán váltogathatod az ellenfél függvényéven. Ha 2-3 félét játszatsz, az szerintem még simán belefér, elég magas marad a felállások tapasztalata.
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2011.05.11. 21:15:25

Barcaman1993 írta:
ElBartimaeus írta:
kas7as írta:Kosz a gyors valaszt! Akkor alapba kene jatszani hazai pajan???/
Ahogy gondolod. Ha vann magasabb vezetői képességű edződ (alap szinten csak pénzkidobás, VI-ba jó esetben nem kell, elég a csapnivaló) akkor érdemes annyit lazázni, amennyit csak meg engedhetsz magadnak, hogy magasan tartsd a csapatszellemet, amitől javul a következő meccseken a kp-d. Mots tényleg csak a legfontosabb meccse(ke)n legyen, amúgy meg laza legyen az alap. Az olyan meccseknél, ahol biztos kikapsz, vagy biztos nyersz.

Viszont ha csak csapnivaló vezetői képességű edződ van, akkor lazával sem tudod majd túl magasra tornázni a csapatszellemed, ezért kb fölösleges. Persze lehet akkor is, ha 100% hogy nyersz azzal is.
A laza játéknak alacsony vezető képességű edzőnél semmi értelme. Boldognál nem fog följebb menni, de elégedett és boldog szinten is csak addig marad, amíg lazázol. Most én is ebben a cipőben járok. Inkább átlagosozok és maradok nyugodt szinten, de ott legalább jól játszanak az embereim.
Koszonom a tanacsokat!

Meg volna egy kerdesem, hogy melyik felallast kene eroltetnem, mivel csatar edzo vagyok 4-3-3 vagy a 3-4-3 egy szelsot befele tolva!
4-3-3al mindenkit megvertem, de a labdabirtoklassal van viszont bajom!
Mindenki 3-4-3-at ajanlja, de 3-4-3-al szeleken szetszednek gondolom.
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.11. 16:15:02

ElBartimaeus írta:
kas7as írta:Kosz a gyors valaszt! Akkor alapba kene jatszani hazai pajan???/
Ahogy gondolod. Ha vann magasabb vezetői képességű edződ (alap szinten csak pénzkidobás, VI-ba jó esetben nem kell, elég a csapnivaló) akkor érdemes annyit lazázni, amennyit csak meg engedhetsz magadnak, hogy magasan tartsd a csapatszellemet, amitől javul a következő meccseken a kp-d. Mots tényleg csak a legfontosabb meccse(ke)n legyen, amúgy meg laza legyen az alap. Az olyan meccseknél, ahol biztos kikapsz, vagy biztos nyersz.

Viszont ha csak csapnivaló vezetői képességű edződ van, akkor lazával sem tudod majd túl magasra tornázni a csapatszellemed, ezért kb fölösleges. Persze lehet akkor is, ha 100% hogy nyersz azzal is.
A laza játéknak alacsony vezető képességű edzőnél semmi értelme. Boldognál nem fog följebb menni, de elégedett és boldog szinten is csak addig marad, amíg lazázol. Most én is ebben a cipőben járok. Inkább átlagosozok és maradok nyugodt szinten, de ott legalább jól játszanak az embereim.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2205
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.11. 15:59:24

kas7as írta:Kosz a gyors valaszt! Akkor alapba kene jatszani hazai pajan???/
Ahogy gondolod. Ha vann magasabb vezetői képességű edződ (alap szinten csak pénzkidobás, VI-ba jó esetben nem kell, elég a csapnivaló) akkor érdemes annyit lazázni, amennyit csak meg engedhetsz magadnak, hogy magasan tartsd a csapatszellemet, amitől javul a következő meccseken a kp-d. Mots tényleg csak a legfontosabb meccse(ke)n legyen, amúgy meg laza legyen az alap. Az olyan meccseknél, ahol biztos kikapsz, vagy biztos nyersz.

Viszont ha csak csapnivaló vezetői képességű edződ van, akkor lazával sem tudod majd túl magasra tornázni a csapatszellemed, ezért kb fölösleges. Persze lehet akkor is, ha 100% hogy nyersz azzal is.
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2011.05.08. 20:19:59

Cumbee írta:
kas7as írta:Sziasztok!

Ha laza jatekot nyomatok ellentamadassal ez befojasolja-e a labdabirtoklasomat???
Olvastam errol, de midenutt azt irja, h a kozeppaja ertekeleset veszi vissza. En ezt a csillagokra ertettem, hogy nem ernek el annyit amennyit el tudnak atlagosan!

Tehat befoljasolja-e? a labdabirtoklasomat????

Elore is koszonom a valaszolomnakm h hetvegen tudjam, hogy a 4-3-3 as taktikammal, hogyan gyurjem le a 3-5-2-s taktikaval jatszo ellenfelemet 3 belsohatvedje van kb. egyforma a labdabirtoklasunk 2-4% volt a kulombseg legutobb az ellen javara, de en lazasztam akkor es kozepen tamadtam 2-0 ra vezetett es en kiegyenlitettem a vegen!
Igen, mindkettő csökkenti a birtoklásod. Ha nagyjából azonos a birtoklásotok, akkor egyébként nem ajánlom az ellentámadást, mert csak fölöslegesen rontod a kp-d vele.
Kosz a gyors valaszt! Akkor alapba kene jatszani hazai pajan???/
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.05.08. 20:16:05

kas7as írta:Sziasztok!

Ha laza jatekot nyomatok ellentamadassal ez befojasolja-e a labdabirtoklasomat???
Olvastam errol, de midenutt azt irja, h a kozeppaja ertekeleset veszi vissza. En ezt a csillagokra ertettem, hogy nem ernek el annyit amennyit el tudnak atlagosan!

Tehat befoljasolja-e? a labdabirtoklasomat????

Elore is koszonom a valaszolomnakm h hetvegen tudjam, hogy a 4-3-3 as taktikammal, hogyan gyurjem le a 3-5-2-s taktikaval jatszo ellenfelemet 3 belsohatvedje van kb. egyforma a labdabirtoklasunk 2-4% volt a kulombseg legutobb az ellen javara, de en lazasztam akkor es kozepen tamadtam 2-0 ra vezetett es en kiegyenlitettem a vegen!
Igen, mindkettő csökkenti a birtoklásod. Ha nagyjából azonos a birtoklásotok, akkor egyébként nem ajánlom az ellentámadást, mert csak fölöslegesen rontod a kp-d vele.
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2011.05.08. 20:02:05

Sziasztok!

Ha laza jatekot nyomatok ellentamadassal ez befojasolja-e a labdabirtoklasomat???
Olvastam errol, de midenutt azt irja, h a kozeppaja ertekeleset veszi vissza. En ezt a csillagokra ertettem, hogy nem ernek el annyit amennyit el tudnak atlagosan!

Tehat befoljasolja-e? a labdabirtoklasomat????

Elore is koszonom a valaszolomnakm h hetvegen tudjam, hogy a 4-3-3 as taktikammal, hogyan gyurjem le a 3-5-2-s taktikaval jatszo ellenfelemet 3 belsohatvedje van kb. egyforma a labdabirtoklasunk 2-4% volt a kulombseg legutobb az ellen javara, de en lazasztam akkor es kozepen tamadtam 2-0 ra vezetett es en kiegyenlitettem a vegen!
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2011.05.07. 20:05:25

MichaaBee írta:
Tivornya írta:Az abszolút favorit listavezető otthonában kaptam ki szoros meccsen 3-2re...vajon ugyanezzel a felállással hazai pályán érhetek el sikert ellene? Mennyit számít a hazai pálya?
A birtoklásban elég sokat számít a hazai pálya.
Akkor elképzelhető, h pontot szerzek ellene? :P
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.07. 19:59:01

Sikerült nyernem a 7. ellen idegenben 5-1-re úgyhogy hazai pályán valószínűleg elverem jövő héten is. Szinte már biztos a bent maradás (nekem 7 pontom, a 7.-nek 1 és valószínűleg nyerek ellen ismét) és messze nem lehetetlen az 5. hely megszerzése sem. A 4. hely már hab lenne a tortán, de ahhoz nagyon nagy makker kellene.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.05.07. 19:55:47

Tivornya írta:Az abszolút favorit listavezető otthonában kaptam ki szoros meccsen 3-2re...vajon ugyanezzel a felállással hazai pályán érhetek el sikert ellene? Mennyit számít a hazai pálya?
A birtoklásban elég sokat számít a hazai pálya.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2011.05.07. 19:44:24

Az abszolút favorit listavezető otthonában kaptam ki szoros meccsen 3-2re...vajon ugyanezzel a felállással hazai pályán érhetek el sikert ellene? Mennyit számít a hazai pálya?
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2011.05.07. 19:43:23

na eddig tartott a veretlenségi sorozat ebben a bajnokságba, idegenben 2-1-re kikaptam a 2. helyezett otthonában, bár az er0őviszonyok tekintetében ez az eredmény nagyon jónak mondható :D jövőhéten bármi lehetséges :P remélem sikerül visszavágni :D
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2011.05.07. 17:31:31

Fúúúú de ideges vagyok.

Bevásároltam rendesen, összeraktam a csapatot.
Ő kontrákkal én széleken támadással rohamoztam.

Ő kapott 6 támadást, ebből 5-öt szélen, 4 bement. Én egész mérkőzésen nem támadtam...
Hiába volt itt igazolgatni...
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.06. 22:55:52

Sziasztok!

Nagy kiárusítás van a csapatomnál. Holnap 11:40 és 12:00 között járnak le.

Csapatom: Röpködő Galambok ID: 584772

Van minden: kapus, védő, kp-k, szélsők és fiatal tovább edzhető csatárok!

Nézzetek be bátran :)
Avatar
ikida
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.12.08. 15:46:28
Tartózkodási hely: Szerbia

2011.05.06. 19:17:04

Eladó csatárom! Lehet licitálni!!!
Noah Geisweid (274101073)
21 éves és 33 napos, következő születésnap: 24.07.2011.
Forma: remek, erőnlét: jó
Öntörvényű ember, aki temperamentumos és egyenes.
Tapasztalata csapnivaló, és gyenge vezetői képessége van.
Tulajdonos: FC Ciglarska
TSI: 45 460
Lapok: 1
Sérülések: Egészséges

Határidő: 08.05.2011. 18:33

Jelenlegi képességek
Védés: 1/20 katasztrofális
Védekezés: 4/20 gyenge
Játékszervezés: 2/20 pocsék
Szélsőjáték: 4/20 gyenge
Átadás: 6/20 megfelelő
Gólszerzés: 14/20 természetfeletti

Pontrúgás: 2/20 pocsék
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.06. 18:39:49

kennyke04 írta:egy kis tanácsot kérnék az öregebb rókáktól:

az ellen 3-5-2be játszik Védelem: 5- 4! 5! Középpálya: 4- Támadás: 4* 4- 3*széleken támadással ami remek szintű. Ezen a meccsen volt a legjobb...

jómagam 5-4-1be Védelem: 6+ 7+ 6! Középpálya: 3! Támadás: 4+ 3- 3*
3-5-2be Védelem: 4- 7- 4+ Középpálya: 3+ Támadás: 4+ 4+ 3*
széleken támadással remek, ellentámadásom kiemelkedő szintű lehet.

4-4-2be tudom még tolni. Középpályát biztos h nyeri + erőnléte kb. nagyszerű, nekem jó alatt lehet. Kérdésem az lenne, hogy melyik felállást részesítsem előnybe, legyen-e taktikám, és esetleg MOTS-oljak-e (4es a csapatszellem, de fontos lenne a győzelem, hogy bent maradhassak + hazai meccsre jöjjenek ki a szurkolók 1héttel később)
Ki hogy állna fel? ha egyszerűbb Team ID: 2000002
Én nem vagyok egy rutinos róka :D , de én mindenképp az 5-4-1-et választanám ellentámadással. Mots-ot én annyira nem szeretem használni, mert nagyon lenyomja a csapatszellemet, az meg elég gáz a következő meccseken. Akkor sztem átlagosban nyomjad.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.05.06. 18:27:38

egy kis tanácsot kérnék az öregebb rókáktól:

az ellen 3-5-2be játszik Védelem: 5- 4! 5! Középpálya: 4- Támadás: 4* 4- 3*széleken támadással ami remek szintű. Ezen a meccsen volt a legjobb...

jómagam 5-4-1be Védelem: 6+ 7+ 6! Középpálya: 3! Támadás: 4+ 3- 3*
3-5-2be Védelem: 4- 7- 4+ Középpálya: 3+ Támadás: 4+ 4+ 3*
széleken támadással remek, ellentámadásom kiemelkedő szintű lehet.

4-4-2be tudom még tolni. Középpályát biztos h nyeri + erőnléte kb. nagyszerű, nekem jó alatt lehet. Kérdésem az lenne, hogy melyik felállást részesítsem előnybe, legyen-e taktikám, és esetleg MOTS-oljak-e (4es a csapatszellem, de fontos lenne a győzelem, hogy bent maradhassak + hazai meccsre jöjjenek ki a szurkolók 1héttel később)
Ki hogy állna fel? ha egyszerűbb Team ID: 2000002
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.05.06. 18:16:38

MichaaBee írta:...
Ohh, akkor ezt nagyon benéztem! Ezek szerint a legjobb megoldás, ha meghagyom a védekező edzőm, és csatárokat edzek.
Köszi a felvilágosítást! :)

Más: Vannak eladó játékosaim, egy edzett és egy edzendő védő.
Itt a csapatazonosítóm: 577648
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.05.06. 18:09:40

looka írta:Csak mert olyat is olvastam, hogy függ az edzőtípustól az edzés hatékonysága, a hatékonyságban pedig a semlegest írta a legrosszabbnak a hattrickwiki...
Ez a legnagyobb hazugság, ami létezik!!! Az edző felfogása nem befolyásolja az edzés hatékonyságát. Csupán a mérkőzésen növeli/csökkenti a támadó és védőértékeléseket.

Csatáredzők gyakran azért tartanak védekezőedzőt, mert a támadásuk az edzés lévén így is bőven elég erős, így nem baj, ha az gyengül egy picit, viszont a védekező edző segít a nem túl erős védekezésükön. Ezért nem szoktak védőedzők védekezőedzőt tartani, mert az amúgy is bivaly védelmüknek már mindegy az a kis plusz, de a támadásuk eléggé megsínyli.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.05.06. 18:00:07

MichaaBee írta:...
Az edzőm védekező felfogású, és ez gondolom hátrány, hogyha támadó taktikával akarok játszani a jövőben. Mármint ha pl. középen támadást nyomatok vagy széleken támadást, tökmind1, akkor a védekező edzővel kevésbé lesz hatékony, nem?
Ezért akarok edzőt váltani. De ha ez hülyeség akkor elállok tőle. :)
Illetve, akkor ezek szerint a semleges edző a legjobb? Csak mert olyat is olvastam, hogy függ az edzőtípustól az edzés hatékonysága, a hatékonyságban pedig a semlegest írta a legrosszabbnak a hattrickwiki...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.05.06. 16:50:47

Az edző felfogásának (támadó, védekező, semleges) egyáltalán nem kell egyeznie az adott edzésfajtával, sőt. :wink: Én mindenhez semlegest tartok, de érdemes megjegyezni, hogy védekezés edzéshez talán még jobb is a támadó edző, mint a védekező pl. Ha csak emiatt cserélnél edzőt, akkor ne tedd szerintem.

A vezetői képességnek pedig csak akkor kell magasnak lennie, ha már az ötödosztály felé kacsintgatsz, addig bőven el lehet lenni a csapnivalóval is és inkább csak pazarlás az annál magasabb. Az ötödosztályhoz viszont már kell legalább középszerű, de hosszútávra inkább megfelelő vagy jó.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.06. 16:28:21

looka írta:Ismételten segítséget szeretnék kérni, ezúttal az edzéssel kapcsolatban.

Lassan elérik az edzett védőim a 20 éves kort, és befejezem az edzésüket.
Azon filózok, hogy ezek után csatáredzésre, vagy kp. edzésre álljak-e át. Nyilván edzőváltással járna mindkettő, és mindkét lehetőségre tudnék belső toborzású edzőt képezni.
Szóval a kérdés arra vonatkozik, hogy ti inkább a kiemelkedő tapasztalatú és csapnivaló vezetői képességű edzővel történő kp-edzést vagy a tapasztalatú és megfelelő vezetői képességgel rendelkező edzővel folytatott csatár-edzést javasolnátok? :)
Kétségkívül a megfelelő vezetőjű jobb lenne, de az piszkosul drága. Egy csapnivaló edző meg 3 szezont legalább kibír még jó szinten, úgyhogy én inkább a csapnivalót mondanám. Addigra ki is fejlődnek a csatárok. De ha mégsem, akkor ugyanezt el lehet játszani ismét.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.05.06. 16:21:08

Ismételten segítséget szeretnék kérni, ezúttal az edzéssel kapcsolatban.

Lassan elérik az edzett védőim a 20 éves kort, és befejezem az edzésüket.
Azon filózok, hogy ezek után csatáredzésre, vagy kp. edzésre álljak-e át. Nyilván edzőváltással járna mindkettő, és mindkét lehetőségre tudnék belső toborzású edzőt képezni.
Szóval a kérdés arra vonatkozik, hogy ti inkább a kiemelkedő tapasztalatú és csapnivaló vezetői képességű edzővel történő kp-edzést vagy a tapasztalatú és megfelelő vezetői képességgel rendelkező edzővel folytatott csatár-edzést javasolnátok? :)
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2011.05.05. 15:25:08

looka írta:Sziasztok!
Ifiakadémiát csak az ifibajnokság végeztével lehet megszüntetni, vagy nem muszáj kivárni, amíg befejeződik a bajnokság? Jah, és hol és hogy lehet megszüntetni az ifiakadémiát?
A segítséget köszi előre is.
Igen, meg kell várnod, utána el tudod hagyni a bajnokságot és utána tudod beszüntetni.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Válasz küldése