Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.05.27. 17:33:05

Osztályozón a bevételek eloszlása hogy van? Most hirtelen nem találok infókat róla és nem volt még osztályozóm.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.27. 17:23:29

Igazából gyorsan eldöntöttem, hogy a keretet frissíteni fogom. :D Látom elég sokan játszotok osztályozót, talán tudok segíteni. Kitettem pár játékost.

Agent Schefter (161341898)
33 éves és 103 napos, következő születésnap: 2012-06-05

Formája jó, erőnléte középszerű.
Szimpatikus fickó, aki kiegyensúlyozott és igazságos.
Tapasztalata nagyszerű, és gyenge vezetői képessége van.
Tulajdonos: FC Catala
TSI: 12 000
Fizetés: 1 406 eFt/hét, a 20%-os prémiumot is beleértve
Lapok: 0
Sérülések: Egészséges

ÁTADÓLISTÁRA TÉVE
Határidő: 2012-05-30 17:06
Kikiáltási ár: 100 000 eFt

Jelenlegi képességek

Védés: katasztrofális
Védekezés: világklasszis
Játékszervezés: pocsék
Szélsőjáték: kiemelkedő
Átadás: jó
Gólszerzés: középszerű
Pontrúgás: csapnivaló

Rodis Charaniotis (143735055)
35 éves és 1 napos, következő születésnap: 2012-09-15

Formája jó, erőnléte középszerű.
Szimpatikus fickó, aki temperamentumos és becsületes.
Tapasztalata ragyogó, és középszerű vezetői képessége van.

Tulajdonos: FC Catala
TSI: 5 220
Fizetés: 720 eFt /hét, a 20%-os prémiumot is beleértve
Lapok: 0
Sérülések: Egészséges
Specialitása: Gyors

ÁTADÓLISTÁRA TÉVE
Határidő: 2012-05-30 17:13
Kikiáltási ár: 30 000 eFt

Jelenlegi képességek

Védés: katasztrofális
Védekezés: csapnivaló
Játékszervezés: nagyszerű
Szélsőjáték: világklasszis
Átadás: jó
Gólszerzés: gyenge
Pontrúgás: csapnivaló

Werner Vittek (143779729)
34 éves és 86 napos, következő születésnap: 2012-06-22

Formája jó, erőnléte középszerű.
Kedves fickó, aki higgadt és becsületes.
Tapasztalata ragyogó, és gyenge vezetői képessége van.
Tulajdonos: FC Catala
TSI: 5 100
Fizetés: 761 eFt/hét, a 20%-os prémiumot is beleértve
Lapok: 0
Sérülések: lábadozik, de már játszhat

ÁTADÓLISTÁRA TÉVE
Határidő: 2012-05-30 17:14
Kikiáltási ár: 60 000 eFt

Jelenlegi képességek

Védés: nem létező
Védekezés: jó
Játékszervezés: ragyogó
Szélsőjáték: lenyűgöző
Átadás: megfelelő
Gólszerzés: csapnivaló
Pontrúgás: jó
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.27. 16:28:16

streho87 írta:legalább annyi esélyt adhatnának a feljutásért játszóknak, hogy hazai pályán játszatnának... esélyem sincs idegenben megverni az ellenfelem...
Pedig nagyon jól van ez így. :) Egyrészt gondolj bele, ha nem tudod legyőzni egy bajnokság 5-6. helyezettjét, akkor komolyan el kell gondolkodni, hogy elég erős vagy-e, hogy feljuss. Másfelöl ne úgy nézd, hogy "jaj szegény felfele igyekvők"-kel kitolnak, hanem inkább annak kedveznek, aki letett már valamit az asztalra. Gondolj bele, Te vagy a magasabb osztályban, épp lecsúszol a 4. helyről és akkor jön valami gyenge alacsonyabb osztályú, aki megver csak azért, mert neki kedvezett a hazai pálya. Kicsit idegesítőbb, mint az, hogy fel kéne jutni és idegenben kell játszani. :)
És ami a legszebb, hogy az utóbbi 5-6 mérkőzésen csak 1* mots-oltam, azt is otthon, és így nem lesz feltünő neki annak a kp-mnak az erőssége.
Tapasztalt menedzsernek az a legfeltűnőbb, hidd el. :) Ha idegenben motsolsz, akkor rámondja, hogy normál, de ha otthon, akkor egyértelmű.

Egyébként nem tanácsolom, hogy 5-6 meccsenként told a motsot. :wink: (LEgalábbis ha már ötödben vagy és normális LS-e van az edződnek. :) ) Én egész szezonban egy darab motsot nem toltam, úgy fejeztem be a bajnokságot, hogy maxon legyen a TS, hátha kell osztályozózni. Szezon közben eszembe se jut motsolni, nincs nekem az a fontos meccs, hogy mots kelljen. Ha csak motsolva van némi esélyem nyerni, akkor tolom a picet védekező felállással, nem éri meg szerintem szezonközben a mots, normál körülmények között. Minden meccshez úgy állok hozzá, mintha picelnék, aztán ha kell, akkor kipróbálom normállal. Ebben a szezonban pl. csak egyszer engedtem boldog alá a TS-t, és csodákat tud tenni, ha magasan van. :wink: Szóval csak nagyon speciális körülmények között játssz szezon közben motsot, pl ha sorozatban 3 nagyon gyengével játszol utána vagy van még kupameccs.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.27. 11:27:04

Azt mondtam, hogy nem fogok változtatni a kereten. Nézelődtem, számolgattam és lehet, hogy az új szezon előtti héten robbantani fogok. Most gondolok itt 2 szélsőre, 1 szélső hátvédre és ha marad money, akkor még 1 kp-ra. A szezon közepén nagyon ment a csapatnak a kupában, majd a bajnokságban. Viszont, amióta az egyik szélsőm szélsőjátéka és játékszervezése lement, azóta már kicsit akadozott a szekér. Ráadásul a másik szélsőm még nem nagyon romlott az elmúlt 2 szezonban, lassan (sajnos) már ideje lesz. Egyre jobban kezdek hajlani erre. 33-34 ponttal föl lehetett egyenes ágon jutni, tehát nem lehetetlen összehozni 1 bajnoki címet és 1 jó kupaszereplést. Kezdek nagyon erre hajlani, hogy erősítsek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.05.27. 11:01:28

Megkaptam én is az ellenfelemet, és hát azt kell mondanom, hogy nagyon nagyon meg fog majd lepődni:P (de én is meglepődtem:D)
Nem is gondoltam volna, hogy jhét szombatra egy remek (éppen) KP-val tudok majd felállni idegenben az ellenfelem ellen:P (hazaiban nagyszerű átlagos KP ) 8) . És ami a legszebb, hogy az utóbbi 5-6 mérkőzésen csak 1* mots-oltam, azt is otthon, és így nem lesz feltünő neki annak a kp-mnak az erőssége. Viszont utána szinte mindig ilyen középszerűvel tudtam csak kiállni.

Szerencsére a védelme nem elég erős az én támadásomhoz képest, és az egyedüli középső támadása is elenyészik az én védelmemhez képest:P

Üröm az örömben, hogy a kiállított játékosom az egyik bika szélső támadóm volt, így ennek megfelelően csak egy szélre tudom összpontosítani a támadásomat. Viszont majdnem mind1, mert tuti, hogy 3 KP-val álltam volna ki az ellenfelem ellen így is, úgy is :D Bármelyik másik játékosom nagyobb érvágás lett volna :lol:

Rem azért mindenkinek szerencséje lesz majd!!!:)

Üdv: Szab
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.27. 10:07:49

Na megnéztem, hogy kik fognak bekerülni a bajnokságunkban és marha jó kedvem lett. A IV-ből kieső csapat gyengébb a jelenlegi elsőnknél, míg a 2 feljutó közül az egyik nagyon gyatra. Gyenge-középszerű kp-val följutott... A másik feljutó viszont elég kemény, mert nagyon erős a védelme és a támadása sem rossz. A kp-ja megfelelő-jó. A 2 osztályozóst nem néztem, azt majd később, ha esetleg följutnak. És hát hát. Megnéztem a statisztikai értékelést és én voltam 2. és csak 4. lettem. Ilyen előjelekkel, főleg ha nem adom le a bajnokság elejét, akkor lehet még keresnivalóm akár a bajnokságban is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.05.27. 09:53:41

Sikerült megnyernem a bajnokságot, a forduló előtt még 4. is lehettem volna, nagyon szoros volt a csoport, az utolsó 4-ből is még bárki kieshetett volna. De sikerült és meg van az első V. osztályú sikerem!!! VÉGRE!!! 2 év alatt 2 bajnoki cím. :D :D :D 8) 8)

Jövőhéten én is osztályozót játszom, nincs sok esélyem a feljutásra mert az utcsó bajnokin motsoltam, hogy egyáltalán a bajnoki cím meglegyen. Ráadásul az ellenfelem sem egy gyenge csapat, de kitudja ismerve a Hattricket még bármi lehet, a legjobb csapatomat fogom kiküldeni., lesz ami lesz. :)
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2012.05.27. 09:29:09

legalább annyi esélyt adhatnának a feljutásért játszóknak, hogy hazai pályán játszatnának... esélyem sincs idegenben megverni az ellenfelem...
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.05.26. 23:12:34

Nekem még kérdéses, hogy sikerül-e a célkitűzés a szezonra. A szezon elején edzést váltottam és az első meccsemet elvesztettem a legerősebb csapat ellen, így úgy döntöttem, hogy a feljutás helyett a tankolás esz a célom. Nem erősítettem, inkább eladtam és csak a kupára koncentráltam, a kiadásaim csökkentek és a + 2 forduló kupa miatt a bevételeim pedig nőttek. Hátrány annyi volt, hogy a kupából való kiesésig, azaz pont féltávig, gyakorlatilag az összes bajnoki meccsemet leadtam, utána meg PIC-elgetnem kellett izomból, a kupa mots-ok miatt. A mai forduló előtt a 7. helyen álltam, 3 ponttal és -1 góllal lemaradva a 6. mögött. Ma a 6. az 5.-el játszott, nekem az kellett, hogy kikapjon, én pedig a 2.-at fogadtam és nyernem kellett. Elég necces volt, de szerencsére összejött, szal köv. héten megyek osztályozóra, ami a pénz miatt szintén tervezve volt. A gond az, hogy a meleg szitu miatt mots-olnom kellett ma, szal a tervezett fellegjáró(vagy mámoros, most hirtelen nemtom, hogy maxról mennyit esik 1 hét alatt) TS helyett most hűvösről indulok. Így azért elég meleg lesz a pite, pláne, hogy az egyik szélsőm meg is sérült... Megnézem majd az ellenfelemet és ha kell, erősítek. Remélem sikerül nyernem és bent maradnom, mert akkor az összes kitűzött célomat teljesítettem idén, ha viszont kiesek, akkor nagyon csalódott leszek.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.26. 22:30:50

szszabolcs19 írta:Lemaradt: Mi van akkor, ha most kiállították egy játékosomat? Akkor ő az osztályozón fogadjunk, hogy nem játszhat?
Ne fogadjunk, én azt mondom. :D Egyébként az a szabály, hogy a következő tétmeccset kell kihagyni. Tehát ha nem vagy még mindig kupában, akkor az osztályozóról el lesz tiltva. :)

Feljutásra játszol különben? Mert ha nem, akkor ma nem feltétlenül kellett a PIC, de a szavaidból úgy veszem ki, hogy örülnél a feljutásnak. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.05.26. 22:09:43

Helló

19-re lapot káértem, és kijött a kettes!:) Arra játszottam, hogy értelmetlen úgy szezont nyerni, hogy nincs esélyem az osztályozón, így hát lazáztam most. Idegenben játszottam és ahogy sejtettem, bő 1 szinttel erősebb kp-val állt föl az ellenfelem. Volt vagy 2 helyzetem de abból rúgtam egy 11-est és így győztem 0-1-re.:))))))))))))))))) :twisted:
Nagy mákom volt. Bár tudtam, hogy szinte csak az lesz a kérdés, hogy tudok-e gólt rúgni, mivel az ellenfelem támadása nagyon gyatra volt:P)

A bajnokságomat sikeresen abszolváltam pontegyenlőséggel és egy erős boldog csapatszellemmel is bírok majd a következő meccsen!
Ami jó benne, hogy az osztályozón meg fog lepődni az ellenfelem, mivel az uccsó 4-5 meccsemet gyatra kp-val álltam fel:P:)

Ebben a szezonban az elvárás a bennmaradás volt, de sajna csak győzni tudtam:P:P:P:)

Üdv: Szab

U.i.: Grat mindenkinek!!!:)))
Lemaradt: Mi van akkor, ha most kiállították egy játékosomat? Akkor ő az osztályozón fogadjunk, hogy nem játszhat?
barcabandi72
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.08.20. 08:57:49

2012.05.26. 21:29:22

Sziasztok!
Nem akarok hirdetni, de kitettem nevelgetett védőimet eladásra és ha esetleg valaki védőt keres, hátha talál. Becsült árakon vannak kitéve. Csapat Mákvölgyi Bányász FC (157437).
"Nem alkuszom, nem adok egyetlen falut sem,
a máséból nekem nem kell egy falat sem,
de mi a miénk egy szép napon visszajár,
mert az én fajtám nem lesz birkanyáj!"
FankaDeli
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.26. 17:56:34

Na a szezonnak csak vége lett. 25 ponttal +11-es gólkülönbséggel 4. helyen végeztem. Ráadásul pontrúgó védőm holtversenyben gólkirály lett 9 góllal. Nem semmi, ráadásul a kupában még vágott 6-ot, így 15 góllal zárt. A cél a bennmaradás volt, ráadásul osztályozót sem kell játszanom. A kereten nem változtatok, max. ezt az 1 embert veszem meg tőled piton. :wink: 5000 állóval bővítem a stadiont, amivel 50 ezres stadionom lesz a szünetben és jövőre a cél ugyanez, mint idén. Hosszú menetelés a kupában, viszont a bajnokság elején több pontot kell szereznem, de a gyengébbik csatárjaim azért nagyszerű szinten csak jobbak lesznek, mint jón... Összességében elégedett vagyok. Ez a generáció még fut 1 évet, majd frissítek és fel szeretnék jutni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.26. 17:56:12

mademan írta:hali!
ha nincs meg a 4. személy én be tudok szállni! TeamID=1643294
Várunk szeretettel! :) A szükséges 2 kreditet megvan?


Más: utolsó meccsemen ikszeltem, noha inkább vereségre játszottam, de így is jó lett a vége. :) Pont a vonal felett vagyok, vagyis egyeneságon jutok majd föl másodosztályba. Ráadásul sikerült elkerülni a legnehezebbik csoportot (ezért nem akartam ma győzni), úgyhogy bízom jövőre egy 6. helyben minimum.

A szezon talán az eddigi legjobb valaha. Bajnokságban 9 győzelem 5 döntetlen, azaz veretlenül sikerült abszolváli az idényt, kupában pedig 10 kör, tehát 9 győzelem, 1 vereség. Barimeccsek nem számítanak ugye sehova, de eddig ott is csak győzelem szerepel. :P

Nektek hogy sikerült? Mindenki teljesítette a célkitűzést?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.05.26. 17:49:57

hali!
ha nincs meg a 4. személy én be tudok szállni! TeamID=1643294
A szezonomról: a heted osztályból feljutva a bennmaradást tűztem ki célul, de köszönhetően a körbeveréseknek és egy 7 meccses veretlenségi sorozatnak osztályozót játszhatok a feljutásért!
Az utánpótlásom szerintem eléggé rendben van! Jelenleg 3 jó védekezéssel rendelkező játékosnál várom, hogy betöltse a 17-et! szerintem belőlük még lehet valaki!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.05.26. 08:49:14

Barcaman1993 írta:
Szombaton ki lehet rakni nem? Mert akkor tök mindegy. csak jó lenne, ha hozzám kerülne, akkor szerdán tudjon játszani 1 meccset.
Na, feltudtam hozni szerencsére, 5-6 óra felé ki is rakom, így már kedden a tiéd lehet és játszhat bari meccsen. Vagy szólj h mikor rakjam ki, h ha szükség van csatába legyél érte kedden. :D
55 ezerért kirakom, néztem egy ugyanilyen tulajdonságokkal bíró játékost, ő 74 ezerért ment el. Azért nem olyan drágák ezek a csatárok, középpályás ugyanilyen átadással és jó játékszervezéssel min. 150 rongyba fájna. :wink:
Aztán ha hozzád kerül, akkor valószínű, hogy vissza is vásárolom tőled, ha eléri a titáni- földöntúli szintet 22-23 éves korában. Nem tudom meddig szoktad edzetni őket és eladni. :)

MichaaBee írta: Én jövőhéten játszom a jelenlegi privát ligám (eddigi második) döntőjét, utána szabad vagyok és indulhatunk. :) Akkor megvagyunk 4-en?
Asszem még szszabolcs jelezte, hogy csatlakozna egy eurobarcás privát ligához, rajtunk kívül. Negyediknek eddig innen még senki nem jelentkezett! Lehet egy külsőst kell majd beszervezni.
Amúgy grat 3. osztály megnyeréséhez, ez már nem akármi!!!
:D
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.25. 14:47:41

piton írta:

Barcaman mi lesz akkor, kirakom a játékost ma. Remélem kell 50 ezerért nem többért.
Afenébe, most nézem hogy nem tudom felhozni a játékost a felnőttbe, mert a héten felhoztam már egy másikat. Ezt nem tudtam... akkor csúszik a dolog, remélem hétfőn már felhozhatom.
Szombaton ki lehet rakni nem? Mert akkor tök mindegy. csak jó lenne, ha hozzám kerülne, akkor szerdán tudjon játszani 1 meccset.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.05.25. 11:34:46

Köszi a gyors infót Piton!

Akkor így 19-re lapot kérek :twisted:
Lazázni akarok, mert ha nem teszem, akkor az osztályozón tuti a bukó:S (azaz mindent felteszek a 2-esre) :D


Üdv: Szab
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.05.25. 11:26:17

szszabolcs19 írta:Helló mindenkinek:)

Tudom, hogy egy kicsit későn kérdezem, de az osztályozó mérkőzésre mikor kerül sor PONTOSAN(jhét szerdán, vagy szombaton... stb)?
Illetve a csapatszellem középértékre ugye az osztáyozó után áll vissza?

Nagyon fontos lenne és sürgős:P, előre is thx!!!:)

Üdv: Szab
Hello! Az osztályozó jövő hét szombaton lesz, ugyanúgy mint ha bajnoki lenne még. Lehet én is osztályozóra megyek, ha a hétvégén sikerül nyernem és meg lesz a bajnoki cím. Jó lenne, már csak edzés szempontjából is.
Igen, a csapatszellem utána áll vissza, asszem hűvösre, mindenki így kezdi az új szezont.

Barcaman mi lesz akkor, kirakom a játékost ma. Remélem kell 50 ezerért nem többért.
Afenébe, most nézem hogy nem tudom felhozni a játékost a felnőttbe, mert a héten felhoztam már egy másikat. Ezt nem tudtam... akkor csúszik a dolog, remélem hétfőn már felhozhatom.

Ifibarátságost nem akar vki??? Fontos lenne egy meccs, vége a bajnokságomnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára piton 2012.05.25. 12:00:57-kor.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.05.25. 09:52:39

Helló mindenkinek:)

Tudom, hogy egy kicsit későn kérdezem, de az osztályozó mérkőzésre mikor kerül sor PONTOSAN(jhét szerdán, vagy szombaton... stb)?
Illetve a csapatszellem középértékre ugye az osztáyozó után áll vissza?

Nagyon fontos lenne és sürgős:P, előre is thx!!!:)

Üdv: Szab
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.05.24. 13:13:34

Barcaman1993 írta:
Mennyit érne meg? 200e Ft-ért azonnal vinném. :D Figy én hasnoló játékost +megfelelő szélsőjátékkal nagyjából 300e ezerért adtam el. Úgy gondolom, hogy vmivel kevesebbet ér és a spece nem legszerencsésebb. 100-nál följebb nem hinném, hogy elmennék érte.
Kirakom 55 ezerért holnap oké, licitálj rá. Nem hiszem, hogy 100-ig eljut a licit!
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.23. 18:37:45

piton írta:
Hello, pont írni akartam már neked, mert most lesz aktuális. :D

Sándor Csuha (113605790)
16 éves és 110 napos, következő születésnap: 2012-05-25

A játékost 2 nap múlva, ekkor hozhatod fel: 2012-05-25.

Specialitása: Erőteljes
Csapat: Ádáz Pitonok UFC
Ország: Magyarország
Első napja a csapatban: 2011-12-10 09:30 (165 napja)
Lapok: 1
Sérülések: Egészséges
A játékos képességei

Védés: ismeretlen
Védekezés: gyenge (maximum gyenge)
Játékszervezés: csapnivaló (maximum csapnivaló)
Szélsőjáték: ismeretlen (maximum gyenge)
Átadás: megfelelő (maximum megfelelő)
Gólszerzés: jó (maximum jó)
Pontrúgás: ismeretlen

2 nap múlva rakom is ki. Neked mennyit érne meg alapból?
Mellesleg kiraktam egy másik volt ifi csatáromat az átadólistára 0.ft-al, gyengébb képességekkel rendelkezik, de ha tetszik licitálhatsz rá: Balázs Csörsz (350909433)


Vki egy ifi barátságost :?: Csapat ID: 2040039
Mennyit érne meg? 200e Ft-ért azonnal vinném. :D Figy én hasnoló játékost +megfelelő szélsőjátékkal nagyjából 300e ezerért adtam el. Úgy gondolom, hogy vmivel kevesebbet ér és a spece nem legszerencsésebb. 100-nál följebb nem hinném, hogy elmennék érte.

Aztán az ificsapatom utolsó (jelenleg sajnos) reménysége is beérett a nagycsapatba. 17 éves és 0 naposan kiraktam jó védekezéssel, csapnivaló játékszervezéssel, a többi mind gyenge neki. Spece sajnos nincs, de védő edzőknek jó lehet. És akkor most kezdhetek várni egy csomó időt, mire ismét 1 normális játékost tudok felhozni. Gáz a dolog. Egyszer hetente jönnek a jobbnál jobb tehetségek, egyszer meg semmi. Azért nem gyönge, hogy olyan ember van az akadémiámon, hogy jó játékszervezés és védekezést is ki lehetett volna belőle hozni, de nem tudtam, mert szélsőket edzettem. Kár érte. Mondjuk most jó lenne újonnan ezt az embert megkapni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.05.23. 17:50:18

Barcaman1993 írta:Piton, anno mondtad, hogy van egy ígéretes csatár az ifidben. Hogy áll a srác? Nem biztos, hogy megveszem, de azért rákérdezek.
Hello, pont írni akartam már neked, mert most lesz aktuális. :D

Sándor Csuha (113605790)
16 éves és 110 napos, következő születésnap: 2012-05-25

A játékost 2 nap múlva, ekkor hozhatod fel: 2012-05-25.

Specialitása: Erőteljes
Csapat: Ádáz Pitonok UFC
Ország: Magyarország
Első napja a csapatban: 2011-12-10 09:30 (165 napja)
Lapok: 1
Sérülések: Egészséges
A játékos képességei

Védés: ismeretlen
Védekezés: gyenge (maximum gyenge)
Játékszervezés: csapnivaló (maximum csapnivaló)
Szélsőjáték: ismeretlen (maximum gyenge)
Átadás: megfelelő (maximum megfelelő)
Gólszerzés: jó (maximum jó)
Pontrúgás: ismeretlen

2 nap múlva rakom is ki. Neked mennyit érne meg alapból?
Mellesleg kiraktam egy másik volt ifi csatáromat az átadólistára 0.ft-al, gyengébb képességekkel rendelkezik, de ha tetszik licitálhatsz rá: Balázs Csörsz (350909433)


Vki egy ifi barátságost :?: Csapat ID: 2040039
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.22. 19:58:01

Piton, anno mondtad, hogy van egy ígéretes csatár az ifidben. Hogy áll a srác? Nem biztos, hogy megveszem, de azért rákérdezek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.05.22. 19:47:34

Hooper írta:Ha unod a Hattrick-et és kipróbálnál valami sokkal izgalmasabbat, saját Barca csapatodat irányíthatod a világ minden részéből érkezett játékosok ellen. Csatlakozz Te is, nem fogod megbánni!
Regisztráció ezen a linken keresztül: http://www.powerplaymanager.com/r758216/
Hagyjál már minket ezzel a hülyeséggel!!!
Válasz küldése