Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.01.12. 19:55:26

Feljutottam a hatodosztályba, az első teljes évem után.
Vettem egy középhátvédet, kiemelkedő védekezéssel.

Egy kérdésem viszont lenne. Mi a fontosabb? a képesség, vagy a meccsértékelés (csillagok) ?

mert van olyan nagyszerű játékszervezésű játékosom aki mindössze 2-3 csillagot produkál, míg egy másik ugyan ilyen játékos akár 5 csillagot is. Ez mitől függ?

Egyébként a csoportomba csak nálam erősebb, és velem egyszintűek lesznek, illetve egyetlen egy gyengébb csapat. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. azért a középmezőnybe szeretnék megragadni, szerencsével talán a dobogó.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.01.12. 18:29:28

ÉS MEGVAN A FELJUTÁS AZ ÖTÖDBE!!!

Igazi idegölő csata volt, rendes játékidő és hosszabbítás után 1-1 volt, végül 11-esekkel húztam be 4-3-ra.
Szerintem erős ellenfelet kaptam, több mint 1 millió volt az össz TSI, míg nekem picit több mint 600.000.

A csoport sem könnyű ahová kerültem, feljutás most még nem lesz, de egy dobogót megcélzok mindenképp.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2013.01.11. 17:48:44

MichaaBee írta: Ez nem előrejelzés, hanem konkrétan megmondja Neked a HT, hogy ez a csapat lesz a bajnokságodban jövőre. :)
köszi :) így boldogság van ezerrel :D
akkor nincs más dolgom mint a felesleges pontvesztéseket elkerülni és akkor meglehet az egyenes ági feljutás :))
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.10. 23:01:00

streho87 írta:hát gyerekek én valami istenkirály vagyok :D :D :D leadtam a pontot az utolsó fordulóban hátha szerencsével gyenge csapat esik ki, a következő szezon tabellájában azt jelzi a kieső csapat Újpest-F.C. (ami nekem Fradistaként presztízs meccs) de amint rámentem a csapatra egyből elémtárult a legszebb látvány egy LABDÁT RUGDOSÓ ROBOT :D

egyébként ez az előrejelzés megbízható? mert akkor rettenetesen boldog leszek :D
Ez nem előrejelzés, hanem konkrétan megmondja Neked a HT, hogy ez a csapat lesz a bajnokságodban jövőre. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2013.01.09. 17:05:47

hát gyerekek én valami istenkirály vagyok :D :D :D leadtam a pontot az utolsó fordulóban hátha szerencsével gyenge csapat esik ki, a következő szezon tabellájában azt jelzi a kieső csapat Újpest-F.C. (ami nekem Fradistaként presztízs meccs) de amint rámentem a csapatra egyből elémtárult a legszebb látvány egy LABDÁT RUGDOSÓ ROBOT :D

egyébként ez az előrejelzés megbízható? mert akkor rettenetesen boldog leszek :D
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.09. 16:04:16

Rinku írta:Játszhatunk. :wink: Privát üzenetben küldj már légyszi egy csapad ID-t! :)
Ment a pü.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.01.09. 15:55:30

Gareth Tello írta:Nagyon szeretem, amikor két játékosom is lesérül egy barátságos meccsen... :roll:

Apropó, barátságos, jövő héten egy meccset valaki?
Játszhatunk. :wink: Privát üzenetben küldj már légyszi egy csapad ID-t! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.09. 15:54:29

Nagyon szeretem, amikor két játékosom is lesérül egy barátságos meccsen... :roll:

Apropó, barátságos, jövő héten egy meccset valaki?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.09. 12:16:10

Van 2 eladó játékosom(csatár, szélső hátvéd). Ampervadász FC (1997237).
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.01.06. 12:01:16

Utolsó(tét nélküli) forduló jól sikerült.
3-0 ra vezetett az ellen de 4-4 lett a vége.
Az értékelések alapján 6.nak kellett volna lennem de 8. lettem :(
Az értékelések alapján a legjobb VII osztály
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.06. 11:52:24

Nem sikerült nyernem az utolsó fordulóban, viszont egy izgalmas 4-4-es döntetlent játszottam idegenben a harmadikkal, így én maradtam a második helyen. Az első hely amúgy sem lehetett volna meg, mert végül a bajnok is hozta a meccsét 2-0-ról 2-3-ra fordítva.

Jövőre szerencsére elég barátságosnak tűnik a sorsolásom, az első meccs után jön 8 meccs, amit illene hoznom 3 pontra, így kupázni is fogok tudni talán (legalábbis nem vérzek el megint a 4-5. fordulóban...), aztán ha az utolsó 4-5 meccsen is jól jön majd ki a lépés, akkor lehet esélyem a feljutásra. :) (Bár lehet, hogy jobban járnék, ha még plusz egy szezont próbálnék maradni másodban, lehet az lesz végül belőle.)
Barcaman1993 írta:Sportpszichológust mennyit érdemes tartani? Jelenleg 1 sincsen a spórolásom miatt, de elég komolyan föl tudják nyomni az önbizalmat, ami meg a támadást. Erre jó lenne, ha vki válaszolna.
Nekem egy jó ideje 6 van már, valahol olvastam, hogy az éri meg a legjobban. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de én nagyjából meg vagyok elégedve annak a 6-nak a teljesítményével. :)

szerk.: @salas9: a csapatod oldalán lehet megnézni, hogy jövőre hová kerülsz. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2013.01.06. 12:08:38-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.06. 11:44:59

Gareth Tello írta:Nektek hogy sikerült az utolsó forduló?
Ahogy mondani szokás, idegenben jó az X :D Be is jött, egy jó 0-0-val behoztam vonal fölé a csapatot és így egyenes ágon megyek fel V.-be. Mondjuk tartok tőle, hogy felpofoznak, de egy próbát megér, hátha :twisted:

Tavaly valaki mutatott egy oldalt(?) ahol saccperkábé meglehet nézni ki melyik csoportba kerülhet a kiesők/feljutók közül. Ki tudja melyik volt az? Köszi előre is! :wink:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.05. 19:59:20

Na ez igen :D
1-0-ra megvertem az addigi listavezetőt, aki így nem jutott fel, csak második lett. :lol: Nekem maradt a bronz, ami nem rossz annak fényében, hogy voltam 6. is jó ideig.
Persze a legjobb kápém megsérült.
Összességében elégedett vagyok a szezonnal.

Ráadásul most végre jött egy egész jó ifi is. :)

Nektek hogy sikerült az utolsó forduló?
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2013.01.05. 17:35:00

Szezon elején a bajnokság megnyerése volt a cél, de nem volt biztos, hogy ez sikerülni fog. Volt jó pár csapat a csoportban, így hát volt félni valóm. Hálaégnek vége a szezonnak, és simán, rajt-cél győzelmet aratva lett első a csapatom. Jöhet a nagyobb kihívás, az 5öd osztály, egy céllal, a bentmaradásért.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.05. 17:25:50

Húúú, csak vége lett. Szinte hihetetlen milyen szezont futottam. A bajnokság előtt a célom a 6. hely megszerzése volt. Gyönyörűen kezdtem kiestem a kupa 1. fordulójában és az első 2 meccsemen is kikaptam. Úgy számoltam, hogy a sorsolásomból kifolyólag 8 meccsem lesz, ami eldönti a bajnoki szereplés sorsát. Ez egy kicsit felül lett írva, ugyanis az utolsó 10 meccsemen nem kaptam ki! 14 meccsen 25 pontot szereztem, csak rosszabb gólkülönbségem miatt lettem 3. helyezett. Jobb lett volna a 2. hely, mert több pénzt ad és könnyebb lett volna a kupasorsolásom, viszont a 3. helyezettnek sokkal jobb a sorsolása a következő szezonra. Ráadásul ha nem így alakul az utolsó forduló (5. idegenben megverte az elsőt), akkor a 4. helyezett ellenfelem az első körben egy botcsapat (45 napja nem lépett be) lett volna. Összességében a 25 pont mellett szereztem 21 gólt és én kaptam a legkevesebbet 13-at. A csatárom gólkirály lett 10 góllal, aki a 3. fordulóban játszott először. Az elsőt otthon, a másodikat oda-vissza megvertem. Az edzéstervem miatt a következő szezonra még nem erősítem meg a keretet, de ha minden jól megy 2 év múlva már a feljutásért harcolhatok. Sajnos elég rosszul sikeredett ez az utolsó forduló a többi meccsen, mert a 7. megverte a nála gyengébb 6. helyezettet, ezért jövőre még nehezebb lesz sztem. Remélem gyíkok jönnek föl a VII. ligából...

Sportpszichológust mennyit érdemes tartani? Jelenleg 1 sincsen a spórolásom miatt, de elég komolyan föl tudják nyomni az önbizalmat, ami meg a támadást. Erre jó lenne, ha vki válaszolna.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2013.01.05. 07:58:12

én ma leadom a pontot az elsőnek :) meg már nem előzhetem, ő meg a vonal felett van...egyenes ágon feljut és hátha egy olyan esik ki aki gyengébb :) egy próbát megér :D
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2012.12.30. 13:19:29

MichaaBee írta:
(Jól emlékszem, hogy újrakezdő vagy és nagyjából vágod mit értek az alatt, hogy fiatalok edzéséből pénzt csinálni? :) )
Köszi a tanácsokat :wink:

Igen, kb három év szünet után kezdem újra :D
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.30. 12:46:49

kudu írta:A csapatom úgy, ahogy rendben van a hetedosztályra, de csatár és kapus fronton elég gyengén állok.

Vásároltam elég olcsón két hátvédet, egyik nagyszerű, másik pedig jó védekezéssel.

Még van majd 40 000 e ft-om, ezért úgy gondoltam, hogy ebből vásárolnék egy idősebb kapust, valamint egy relatíve idősebb csatárt, akinek a gólszerzése legalább jó, mivel több pénzem nincs jobb képességűre.

Edzésnek a szélsőjátékot terveztem, ott van fiatal játékosom, akinek használna ez az edzés.

Vélemények?
Asztalon Villa
Ne nagyon költs pénzt "erősítésre", ez hosszútávon csak gyengítés. :) Kezdj el edzeni valamilyen posztot (pl. kapust a legegyszerűbb, mert csak 2 játékos kell megvenni, de edzhetsz bármit, ami közel áll hozzád), és gyűjtsd a pénzt. Később ráérsz még erősíteni, de az ilyen jó szintű játékosok semmivel sem tudnak többet, mint jó pár játékos az alapcsapatodból. Ergo nem éri meg rájuk költeni a pénzt.

Régen gyenge edzőt adtak a kezdőknek, mostmár ez módosult megfelelőre. Az egsz elfogadható az edzéshez, de nem árt, ha be tudsz szerezni egy jóe dzőt csapnivaló vezetői képességgel. Ahhoz is kell pénz, 53 MFt.

Ergo az ilyen idősebb játékosokat felejtsd el, mert nagyon hátráltatnak az elején. Főleg, ha mondjuk jó képességű, hidd el, az annyit ér, mint halottnak a csók. :) A következő szezonod úgyis a csapatépítésről szól, ahogy írtad, hetedből lazán fel fogsz jutni, úgyhogy nem kell pénzt kidobni ilyenekre. Csak gyűjtsd szépen fiatalok (17 évesek) edzéséből a pénzt. (Jól emlékszem, hogy újrakezdő vagy és nagyjából vágod mit értek az alatt, hogy fiatalok edzéséből pénzt csinálni? :) )

FtcSikiHun írta:valaki árulja már el nekem, hogy miért gyenge a középpályám, amikor játékszervezést edzek és a kezdőm:

jobbszélső, játékszervezés: remek 22éves
három középső kp: nagyszerű, kiemelkedő, kiemelkedő, 18-20-23 éves
balszélső, szélsőjáték: nagyszerű
Először is, a középpálya értékeléshez az ég egy adta világon semmit nem számít valakinek a szélsőjátéka. (SÚGÓ! :wink: ) Másrészt, gondolom nem arra számítottál, hogy 3 remek belső középpályás majd egyből remek középpályát fog generálni. :D Szép is lenne, ha így működne, de ha jobban belegondolsz, ebben nincs logika. A középpálya erőssége számtalan elemtől függ, mindet megtalálod a súgóban. (Csak példák: elsősorban a középpályások jsz-étől, aztán számít még a szélsők jsz-e, védők jsz-e, eseleges defcsatik, elég erőteljesen a csapatszellem szintje illetve a meccshez való hozzáállás, hazai/idegenbeli pálya.) Ha valamit ennyi dolog befolyásol, akkor nem logikus az, hogy csak pár játékos főképessége adja az értékelést. Ezek a tényezők mind-mind összeadódnak (persze nem lineárisan), s így kapunk a végén valamilyen középpályaértékelést. De ugyanígy működik ez a többi értékelés kiszámításánál, csak ott is értelemszerűen más tényezők befolyásolnak, amik szintén más-más súlyozottsággal kerülnek összeadásra.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.30. 11:49:26

FtcSikiHun írta:valaki árulja már el nekem, hogy miért gyenge a középpályám, amikor játékszervezést edzek és a kezdőm:

jobbszélső, játékszervezés: remek 22éves
három középső kp: nagyszerű, kiemelkedő, kiemelkedő, 18-20-23 éves
balszélső, szélsőjáték: nagyszerű
Sok mindentől is függ. Egyrészt nekem ragyogó és lenyűgöző játékszervezésű emberekkel van ilyen értékelésem, esetleg vmivel jobb. De összetett a dolog. Egyrészt rengeteget számít a játékos formája és erőnléte. Nem mindegy, hogy jó, vagy gyenge formában játszik. Az is számít, hogy idegenben, vagy otthon játszol és milyen felfogásban. Aztán továbbá még összefügg a csapatszellem szintjével is. Végül pedig, a játékszervezés nem csak a 3 kp-tól és 2 szélsőtől, hanem a védőidtől és az esetleges def csatiktól is függ. Egyébként sztem teljesen reális ez az értékelés számodra.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.12.30. 11:42:37

valaki árulja már el nekem, hogy miért gyenge a középpályám, amikor játékszervezést edzek és a kezdőm:

jobbszélső, játékszervezés: remek 22éves
három középső kp: nagyszerű, kiemelkedő, kiemelkedő, 18-20-23 éves
balszélső, szélsőjáték: nagyszerű

egyébként már feljutottam a hetedből :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2012.12.30. 11:09:01

MichaaBee írta:...
Akkor tárgytalan, de azért köszi :)

Ugye már csak egy forduló van, most vettem át a csapatomat, így egyértelműen a következő szezonra készíteném fel őket. A csapatom úgy, ahogy rendben van a hetedosztályra, de csatár és kapus fronton elég gyengén állok.

Vásároltam elég olcsón két hátvédet, egyik nagyszerű, másik pedig jó védekezéssel.

Még van majd 40 000 e ft-om, ezért úgy gondoltam, hogy ebből vásárolnék egy idősebb kapust, valamint egy relatíve idősebb csatárt, akinek a gólszerzése legalább jó, mivel több pénzem nincs jobb képességűre.

Edzésnek a szélsőjátékot terveztem, ott van fiatal játékosom, akinek használna ez az edzés.

Vélemények?
Asztalon Villa
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.12.30. 01:07:23

Már a múlt fordulóban eldőlt, de így 1 fordulóval a vége előtt 7 ponttal vezetem a bajnokságot, szóval bajnok lettem VI. osztályban. Beérett a munka, kb 5 szezont vesztegettem el itt, de most már sokkal céltudatosabban csinálom.
Osztályozót remélem hozni tudom, ragyogó értékelést kapott ma is a középpályám, és ahogy nézegetem a többi VI. osztályú bajnokot, náluk maximum remek, de sokszor még az sem.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.30. 00:19:59

kudu írta:Jelentkeztem a föderációba, valaki majd fogadja el :)
Ha a HT-n található, Eurobarca föderáció néven elkönyvelt fedre gondolsz, akkor annak vajmi kevés köze van az itteni társasághoz. :D Anno Bobberto alapította még, de mivel innen egy kezemen megszámolom, hogy hány támogató van/volt, rengeteg random külsős embert behívott HT-ról és végül szerintem az egész fed inaktív lett. Én is kiléptem, még amikor aktív volt, mert nem igazán volt köze az eurobarcához, de most szerintem pang az egész fed fórum. :) Mindenesetre, innen szerintem senki nem tudja jóváhagyni a belépésed.

Egyébként kinek milyenek a kilátásai így egy fordulóval a vége előtt? Én egész jól állok, a dobogó garantált, a második hely a legvalószínűbb. Ezen a héten sikerült egy pic-pic-et összehozni az ellenfelemmel, így nyertem 5-1-re és jó esélyekkel várhatom az utolsó fordulót idegenben. Sajnos az első hely már nem rajtam múlik, 1 ponttal vezet előttem a tavalyi NB1-es, s szerintem nem fog pontot veszíteni jövőhéten.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2012.12.29. 23:44:34

Jelentkeztem a föderációba, valaki majd fogadja el :)
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.29. 17:33:03

Hát ez hihetetlen. Közel 50 ezres nézőszám, ami még a klub történetében nem volt, és a bajnokság messze legmagasabb nézőszáma. A hatalmas nézőszám mellett pedig egy csodálatos 3-1-es győzelem az első ellen. Az előzetes becslés alapján simán nyernem kellett volna, de a foxtrick megint engem hozott ki a gyengébbnek az értékelések alapján. Így is édes a siker. Azt meg nem is mondom, hogy a 3. fordulóban igazoltam le egy csatárt. 27 milliómban került az ember, azóta 10 gólt lőtt és vezeti a góllövőlistát :!: Nem rossz üzlet, rengeteget számított, hogy nagyon magas a pontrúgása. Igazából a következő meccs a szezon utolsó meccse, utána úgyis tartok egy évértékelőt. 2. vagyok és a holtversenyben harmadik-negyedik ellen játszom. Ha nyerek tuti a 2. hely, ha x. akkor 3. hely, ha kikapok, akkor negyedik hely. Presztízs szempontjából a győzelem és 2. hely lenne a legjobb, de ha a jövő évi sorsolást nézem, akkor a 3. hely. Nem is rossz, hogy az év elején a 6. hely volt a cél...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése