Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.19. 10:15:54

Bob_Marley írta: Egyébként kanty-nak jókat húzott a gép főleg a Gobert-Bosh páros:
36 Rudy Gobert, Uta C
52 Chris Bosh, Mia C
77 Bradley Beal, Wsh SG
84 Kyle Korver, Atl SG
109 Terrence Jones, Hou PF
116 Jeremy Lin, Cha PG
141 Kevin Martin, Min SG
148 Noah Vonleh, Por PF
173 Willie Cauley-Stein, Sac C
180 Jose Calderon, NY PG
205 J.J. Barea, Dal PG
Hát azért én annyira nem vagyok boldog, de ez van, ezt tudja az autodraft. Gobert nekem hatalmas kérdőjel, de ha már nálam van, akkor remélem állatkodni fog idén. Bosh remek húzás, Beal sérülékeny, de HA játszik, akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Azonban ettől lefelé nagyon nem tetszik, ami jött, de majd megpróbálok cserékkel kompenzálni.
varnagykrisztian írta:A tiedet még csak-csak megértem bár egy fiatal tejfölös szájú igaz első évesen jól bemutatkozó srácról van szó de én J. Parker helyett tuti Howard-ot választottam volna, mondjuk ebben benne van erősen a Houston-i kötődésem is.
Howard egyrészt rosszul büntetőzik, másrészt pedig szerintem az ő térdeinek annyi. Tavaly hatalmas bukta volt, hogy őt húztam az első körben. Parkert anno azért draftoltam, hogy keepeljem majd, és aztán a sérülés után sem tettem ki, így ezért őt tartottam meg. Idén amúgy nem várok sokat, mert egyrészt nagyon óvatosan játszatják, másrészt a csapat is elég sűrű.

Draftra nagyon kíváncsi leszek, mert így első ránézésre kb. senki olyan sincs, akit elsőre szívesen kihúznék, de aztán meglátjuk.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.19. 09:05:49

varnagykrisztian írta:
A tiedet még csak-csak megértem bár egy fiatal tejfölös szájú igaz első évesen jól bemutatkozó srácról van szó de én J. Parker helyett tuti Howard-ot választottam volna, mondjuk ebben benne van erősen a Houston-i kötődésem is. :mrgreen:
Ebben a ligában Howard nagy kapufa, megöli a büntetőket. Én már csak tudom, szenvedtem vele egy évig. :D Ráadásul sérülékeny Howard, s még ha Parkernek is most volt szalagszakadása egy másodéves játékos és AS kaliber.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.19. 07:05:18

PCsabi írta:
varnagykrisztian írta:Engem azért meglepett hogy Andrew Wiggins és Jabari Parker Keeper játékos lett......célpontok voltak nálam. :mrgreen:
Wiggins miért lepett meg?
A tiedet még csak-csak megértem bár egy fiatal tejfölös szájú igaz első évesen jól bemutatkozó srácról van szó de én J. Parker helyett tuti Howard-ot választottam volna, mondjuk ebben benne van erősen a Houston-i kötődésem is. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.19. 06:52:59

Azért vártam tegnap egy oh a rohadt vagy hasonlót neotól. :mrgreen: Jack mint 1/3, nem rossz. :D Hozzáteszem jó szezonja lehet, tavaly pl Deron kiválása után nagyon totla neki, de azért na...a jó öreg autodraft...

Egyébként kanty-nak jókat húzott a gép főleg a Gobert-Bosh páros:
36 Rudy Gobert, Uta C
52 Chris Bosh, Mia C
77 Bradley Beal, Wsh SG
84 Kyle Korver, Atl SG
109 Terrence Jones, Hou PF
116 Jeremy Lin, Cha PG
141 Kevin Martin, Min SG
148 Noah Vonleh, Por PF
173 Willie Cauley-Stein, Sac C
180 Jose Calderon, NY PG
205 J.J. Barea, Dal PG

Én 1-2 emberről lemaradtam, Noah hogy tudott ennyit csúszni??? (hetedik körös volt)Azért kicsit fáj a szívem. Nem kis steal főleg ilyen típusú ligában.

Cumbee is jókat húzott, főleg Wroten ahol húzta nagy érték. Rózsában meg bízik, mondjuk írta is, hogy majd Rose válthatja Wrotent a sérültek között. :mrgreen:

Sajátommal megvoltam elégedve, az eleje mesebeli volt, telibe kaptam azokat akik a legnagyobb célpontjaim voltak. Mondjuk tuti besülnek mint általában a korai pickjeim szoktak, de a tervet sikerült kivitelezni. Young biztos választás volt. Russell-Mudiay örök dilemma, most előbbit húztam. A többiek meg a boom or bust játékosaim. :D Jó lesz ez, nem volt pánik húzásom, célpontok közül sikerült húzni végig.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.19. 01:16:41

varnagykrisztian írta:Engem azért meglepett hogy Andrew Wiggins és Jabari Parker Keeper játékos lett......célpontok voltak nálam. :mrgreen:
Wiggins miért lepett meg?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.18. 12:27:55

varnagykrisztian írta:
Bob_Marley írta: Ma ESPN draft, remélem készültök. :D


Ez miben külömbözik a Yahoo-stól?
Baromi sok mindenben. :D
Nem kategória van, hanem összpontszám:

Points (PTS) 1 Blocks (BLK) 3
Steals (STL) 3 Assists (AST) 2
Rebounds (REB) 1.5 Turnovers (TO) -1
Field Goals Made (FGM) 1 Field Goals Attempted (FGA) -0.5
Free Throws Made (FTM) 1 Free Throws Attempted (FTA) -0.75
Three Pointers Made (3PM) 2 Three Pointers Attempted (3PA) -0.5

Ennyit ér 1-1 a valóságban elért dolog. Tehát ha valaki blokkol 3 pontot ér és ezekből adódik össze, hogy hány pontot szerez a csapatod.


3 keeper, összesen 13 fős roster és 3 IR hely, valamint ott kötöttebb pozíciók vannak. Nincs annyi SF/PF stb meghatározás. Itt a center az általában center és nem PF/C pl. És 1 nap 6 ember játszik. PG-SG-SF-PF-C-Util
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.18. 12:21:09

Bob_Marley írta: Ma ESPN draft, remélem készültök. :D


Ez miben külömbözik a Yahoo-stól?
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.18. 10:46:00

Slither írta:
Bob_Marley írta: szerk:
Annyi még, hogy commish notes-ba kiteszed a draft szabályokat, hogy ne kelljen mindig keresni?
Beraktam a pick-cserére vonatkozó szabályokat és nyomtam egy shuffle entire schedule-t is hogy teljesen random legyenek a párharcok és ne a ligába csatlakozás sorrendje alapján legyen.
Köszi, én úgy emlékszem eddig is kamaj volt az ellenfelem, de ha így volt ha nem jó ötlet volt megkavarni.
Rohadt nagy csata lesz kamaj ellen, nekem ő potenciális nagy riválisom a PO-ba jutásért. Mondjuk szerintem rohadt sok ember Po riválisom. :D Hatodik helyért fogok küzdeni, de bízom benne sikerül elérni a rájátszást, eddig mindig összejött valahogy, bár ilyen nehéz helyzetben még egyszer sem voltam.

Ma ESPN draft, remélem készültök. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.18. 10:39:39

Engem azért meglepett hogy Andrew Wiggins és Jabari Parker Keeper játékos lett......célpontok voltak nálam. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.17. 15:53:04

Bob_Marley írta: szerk:
Annyi még, hogy commish notes-ba kiteszed a draft szabályokat, hogy ne kelljen mindig keresni?
Beraktam a pick-cserére vonatkozó szabályokat és nyomtam egy shuffle entire schedule-t is hogy teljesen random legyenek a párharcok és ne a ligába csatlakozás sorrendje alapján legyen.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.17. 15:33:33

Akkor én számoltam el, bocsi. Nem gyanúsítás akart lenni, mielőtt félre értenéd. Gyorsan számolgattam és összekavarodtam ezek szerint és valóban a 4/9 az 5/9 lesz. :wink:

Végén fogok nagy vendettát csapni. :D Utolsó 17 húzásból hat az enyém. :D

szerk:
Annyi még, hogy commish notes-ba kiteszed a draft szabályokat, hogy ne kelljen mindig keresni?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.17. 15:25:37

Bob_Marley írta:
Slither írta:NBA Keeper ligában megvannak a keeperek és a draftsorrenf, lehet készülni a jövő vasárnapi draftra. :wink:
És velem mi lesz? :D Nem látom hogy változás lenne.
szerk:
közben megvan, köszi.

Csak hogy mindkettőnknek ugyanaz legyen. Valószínűleg én néztem el, de nekem a negyedik körben a saját és varnagykrisztian pickje volt. Ez ötödikbe esik át, s a saját stimmel viszont varnagykrisztian részéről nekem az ötödik körben negyedikre kellene húznom és nem kilencedikre.
Tovább nem néztem, de ellenőrzöm azt is majd, de mondom lehet én néztem el.
Minden nálad lévő pick pontosan 1 körrel hátrébb lett csúsztatva, illetve az utolsó körben lévő 2 a draft végére ment. Minden egyéb pick így feljebb lett tolva a lyukakba. (Krisztián pickje eredetileg a 4. kör 9. helyén volt, de mivel hozzád került, ez az 5. kör 9. pocizójába esett.)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.17. 15:05:00

Slither írta:NBA Keeper ligában megvannak a keeperek és a draftsorrenf, lehet készülni a jövő vasárnapi draftra. :wink:
És velem mi lesz? :D Nem látom hogy változás lenne.

Keeperekben nincs meglepetés, azt hittem kamaj Noelt megtartja, de nem így tett. :D

Én Haywardra szavaztam végül, hosszas elmélkedés után és rengeteg embert megkérdezve, aztán meglássuk. Rögtön le is sérült és fáj a háta. :mrgreen: Még el se kezdődött a szezon.....

szerk:
közben megvan, köszi.

Csak hogy mindkettőnknek ugyanaz legyen. Valószínűleg én néztem el, de nekem a negyedik körben a saját és varnagykrisztian pickje volt. Ez ötödikbe esik át, s a saját stimmel viszont varnagykrisztian részéről nekem az ötödik körben negyedikre kellene húznom és nem kilencedikre.
Tovább nem néztem, de ellenőrzöm azt is majd, de mondom lehet én néztem el.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.17. 13:52:16

NBA Keeper ligában megvannak a keeperek és a draftsorrenf, lehet készülni a jövő vasárnapi draftra. :wink:
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.10.16. 16:21:37

Cumbee írta: PPR-ben papíron Xanthorral messze jobb csapatunk volt, aztán a papírformából az lett, hogy valszeg mindketten szépen kiesünk az alapszakasz végén.
Azért így utólag annyira nem vagyok büszke a csapatomra. :D Az iránítóim Manning, Tannehill, Big Ben, amiből Peyton óriási bust lett, Tannehill se túl acélos, Big Ben megsérült. Futóknál Hill ha nem hoz TD-t 0, a Jamaal Charles kidőlt, Abdullah-nak is 0, Coleman a sérülése miatt elvesztette a kezdő szerepet, pedig ezzel az O-line-al ha csak Freeman számainak a felét hozná..., Ellington szintén sérülés miatt kb elvesztette a kezdő szerepét vagy legalább is veszített a workload-ból, a waiverről felvett Lewis legalább eddig megbízható. Elkapóknál Andre Johnson-ról inkább ne is beszéljünk, Calvin se a régi, Stafford nem tudom mit csinál mostanában, Marshall-ba és Hopkins-ba legalább beletaláltam. A csapatom legmegbízhatóbb tagja a Broncos D.
2-3 vagyok és a csapatok fele bejut a playoff-ba szóval nem lehetetlen még, de ez a csapat pár emberen kívül a "kit ne draftoljunk" lista is lehetne.

A simában kicsit jobb a csapatom, RB szinten túl jó is, szóval ott továbbra is várok ajánlatokat rájuk azok mellé amiket küldök ki, ha nem tetszik az első ajánlatom ne tántorítson el senkit azért egy counter-től, ha valaki érdekelné tőlem.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.16. 15:29:11

neobarca írta:Most olvastam ESPN-en, hogy: @egy magánt megnevezni nem kívánó forrás szerint több formáját vesztett NBA játékos is megkereste a hetekbe P.Csaba fantasy managert, mert úgy hallották, hogy akit ő a csapatába bevesz, az szárnyra kap. Állítólag D Will-t, Rondo társaságában látták az interneten Game90 user néven elhíresült fiatalember köreiben a messzi Magyarország szívében, Budapesten.
Ahogy korábban Wiggins is kikotyogta: "Nem ismertem korábban a srácot, de amikor megtudtam, hogy a fantasy csapatába kerültem, varázsütésre minden megváltozott. Az edzéseken keményebben tudtam dolgozni, ennek köszönhetően az átlagom sokat javult. Hálás vagyok neki és remélem egyszer ellátogat a csarnokunkba és kezet foghatok vele."
Továbbá az is kiderült, Varejao komoly pénzeket ajánlott fel csapattagságáért, mert a hírek szerint a P.Csaba által irányított egyesület minden tagját elkerülik a sérülések.
Érdemes a híreket óvatosan kezelni, bár az gyanakodásra adhat okot, hogy H. Turkoglu-t többször is elkapták határsértésért mert a gatyája rendre fent akadt a szögesdróton. A rendőrautóba beültetést követően csak annyit kiáltott. Hasjash saksja magjja ami lefordítva Budapestre kell jutnom, csapat kell, játék kell... Ugyebár a Game játékot jelent. FElettébb gyanúsak Turkoglu szavai. Nemde?
:mrgreen:
Neo, beteg vagy :mrgreen: Made my day.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.16. 09:34:40

Bob_Marley írta:És hogy Game miért is nyer........ És ilyenek mindenkinél vannak, de Game játékosait valahogy egy atombomba se tudna ledönteni a lábáról. :D
Most olvastam ESPN-en, hogy: @egy magánt megnevezni nem kívánó forrás szerint több formáját vesztett NBA játékos is megkereste a hetekbe P.Csaba fantasy managert, mert úgy hallották, hogy akit ő a csapatába bevesz, az szárnyra kap. Állítólag D Will-t, Rondo társaságában látták az interneten Game90 user néven elhíresült fiatalember köreiben a messzi Magyarország szívében, Budapesten.
Ahogy korábban Wiggins is kikotyogta: "Nem ismertem korábban a srácot, de amikor megtudtam, hogy a fantasy csapatába kerültem, varázsütésre minden megváltozott. Az edzéseken keményebben tudtam dolgozni, ennek köszönhetően az átlagom sokat javult. Hálás vagyok neki és remélem egyszer ellátogat a csarnokunkba és kezet foghatok vele."
Továbbá az is kiderült, Varejao komoly pénzeket ajánlott fel csapattagságáért, mert a hírek szerint a P.Csaba által irányított egyesület minden tagját elkerülik a sérülések.
Érdemes a híreket óvatosan kezelni, bár az gyanakodásra adhat okot, hogy H. Turkoglu-t többször is elkapták határsértésért mert a gatyája rendre fent akadt a szögesdróton. A rendőrautóba beültetést követően csak annyit kiáltott. Hasjash saksja magjja ami lefordítva Budapestre kell jutnom, csapat kell, játék kell... Ugyebár a Game játékot jelent. FElettébb gyanúsak Turkoglu szavai. Nemde?
:mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.15. 22:26:19

Cumbee írta:(Mellesleg találjátok ki, hogy simában véletlen kinél csücsült Freeman. #shocking )
Már megint csak nekem van szerencsém :cry:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.15. 20:00:45

A tavalyival vitatkoznék, mert nekem nagyon kiegyensúlyozott kis csapatom volt, s nem éreztem a tiédet erősebbnek. :D
A keepereid mindig nagyon erősek, de én meg mindig a jó 15 fős rosterre gyúrok, s ellenem rossz embereket is vettél fel. Vagyis nem volt velük szerencséd, talán így helyesebb.

NFL meg mindig is lutri volt, pont amiatt hogy sokszor az ember a padon hagyja az éppen sokat termelőt és a kezdőben a keveset termelőt. Szerintem baromi korán van ahhoz, hogy lehessen jósolni hogy kiestél már, hiszen tényleg vannak jó játékosaid. Hozzáteszem, hogy Freemant bemakkoltam, de azért is kérdeztem meg, hogy ennyire béna vagy mi? Senkinek nem kellett én jó elemzéseket olvastam róla és nagy meccset tolt, megpróbáltam azóta továbbra is szállítja a pontokat. Erről úgy érzem nem tehetek, utolsó helyről húztam be waiveren.
Viszont te pl Humms kitetted, amit nem értettem, mert nagyon megy a két Allen a Jaguarsban és ráadásul FA-ként vetted fel, tehát nagy lopás lehetett volna, de kitetted. Biztos volt rá okod, én már a forduló közben vasárnap gondolkoztam, hogy felveszem, de úgy voltam vele, hogy a Titans TE-jét nem teszem ki, mert TE játékosra szükségem van, hiszen mindjárt bye weeken lesz a Bears. És nem azon a héten akarok valami lutri megoldást.
Előzetesen is jóra értékelt az NFl.com, ami nyilván túlzó volt, hogy 14-0, de azért magamat is odatettem a jó csapatok közé a szezon előtt. Viszont tény, hogy neked és Xanthornak nem volt eddig túl sok szerencséje, de 5 hét ment el, rengeteg van még hátra. Nekem is lehet elfogy Freeman, Lacy totál kuka eddig, Forsettnél valami elindult, de továbbra sincs megfelelő futóm. Elkapóim nagyjából jók, de futóban szenvedek. És tényleg ha Freeman kiesik akkor nagy gondok lehetnek, mert a többiek nem igazán tudnak eddig TD-ket futni.

Már nem tudok sajnos új opciót betenni, így tényleg maradni fog ez. Ne haragudj , egész egyszerűen nem gondoltam hogy 0-ra is szavaz valaki, én hanyagságom. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.15. 19:56:31

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:
Parker kidőlt kantynál.
Szinte ugyanaz a szint mindkét játékos :mrgreen:
Stratégiám fontos eleme volt Jabari, úgyhogy tényleg nagyon érzékenyen érintett. 8) De idén kárpótol, érzem. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.10.15. 19:11:14

Bob_Marley írta:Tavaly ellenem azért Curry és DMC is nagyon durva volt.

Igazad van az én hibám hogy nincs 0, de este beállítom. Nem gondoltam hogy valaki nem szeretne. :) Hidd el jól fog jönni szezon közben. Plusz nem csak 1-2 sérülésről lehet szó. Nekem úgy érzem tavaly esélyes csapatom volt és majdnem a Po sem lett meg.

Ha valaki szintén 0-rá szavazna, majd 20 körül nézzen rá Yahoo-ra és változtasson a szavazatán.
Nem kell megváltoztatni, több a 2 és a 3 mint azok akik 1-re szavaztak, úgyhogy a 0 tuti nem lenne többségben. Plusz igazából elfér nekem, NFL-ben sem volt vele bajom, csak könnyítésnek tartom, szerintem azokon segít, akik FA rulettezni akarnak. DMC és Curry jó volt, épp ez a nagy bajom, hogyiszonyat trének kellett lennie a többieknek, hogy kikapjak. Nem néztem most meg, de szerintem ha összehasonlítjuk a 2 keretet, akkor még most is az enyémet éreznénk erősebbnek. De a tavaly előtti év idegesített legjobban és még azóta is arra emlékszem leginkább. Olyan csapatom volt amit az életebe nem hozok össze még egyszer, de az a hét olyan volt, hogy nem nyerhettem. Minden ember akit felvettem mocskos rossz meccset hozott azon a napon, akiket meg kitettem, minden meccsen termelték a pontokat. Ezért is gondolom, hogy nem nagy cucc a sérülés, mert az mellett még van jó pár majdnem olyan fontos szempont, ami szintén a szerencsén múlik és amit viszont full nem tudunk befolyásolni. (Pillanatnyi forma, pihentetés, cserék stb.) Itt van pl az NFL. PPR-ben papíron Xanthorral messze jobb csapatunk volt, aztán a papírformából az lett, hogy valszeg mindketten szépen kiesünk az alapszakasz végén. Te meg bemákoltál egy Freemant, aki egy év alatt semmit nem csinált az NFL-ben, Coleman volt a kezdő papíron és előszezonban azt tippelgették az emberek, hogy Matty Ice hány meccs után sérül le, mert az O line olyan volt, mintha ott sem lenne.(Ha jól emlékszem.) Ehhez képest most az O line olyan, mintha a tavalyi Dallasos sort átcsempészték volna Falconsmezbe, Freemant meg 3 meccs után lassan be lehet választani a Hall of Famebe. (Mellesleg találjátok ki, hogy simában véletlen kinél csücsült Freeman. #shocking )
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.15. 18:26:10

Tavaly ellenem azért Curry és DMC is nagyon durva volt.

Igazad van az én hibám hogy nincs 0, de este beállítom. Nem gondoltam hogy valaki nem szeretne. :) Hidd el jól fog jönni szezon közben. Plusz nem csak 1-2 sérülésről lehet szó. Nekem úgy érzem tavaly esélyes csapatom volt és majdnem a Po sem lett meg.

Ha valaki szintén 0-rá szavazna, majd 20 körül nézzen rá Yahoo-ra és változtasson a szavazatán.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.10.15. 15:45:19

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:Davis arra volt példa, hogy sokunknál a legjobb játékosok ki-ki hagynak meccseket.
Harden for Anthony Davis? Legalább Cumbee-nak nem kéne izgulnia, hogy mikor sérül le AD... :D
Haha.:D Igazán nagylelkű vagy, de asszem passzolom. Jobban fájna, ha a Rocketset és Harden szakállát kéne néznem egész évben, mint ha így Davis lesérül néha, de egyébként van miért néznem a NOP-t.

Ráadásul a sérülések pont nem izgatnak, az jobban zavar, hogy évek óta bármilyen ligában játszok, mindig eljutok az elődöntőig, ahol kis túlzással minden évben, minden ligámban bemondják az unalmasat a játékosaim és tömegesen hozzák az év egyik legszarabb hetét. Pont ezért nem is érdekel az IR slot, szerintem tök hülyeség. Ha egy kiegészítő játékosom sérül meg az alapszakaszban, akkor legalább van feladatom és agyalhatok, hogy kitegyem, vagy megtartsam. Ha a PO-ban sérül meg, akkor fölösleges az IR slot, mert úgysem tér vissza. Ha meg egy TOP játékosom sérül meg, azt a padon ki tudom ültetni az alapszakaszban, attól még PO-ba jutok, ha bajnokesélyes csapatom van egyébként, ha meg nincs, akkor nincs értelme PO-ba jutni. Ha meg PO-ra sérül le, akkor meg szintén mind1, mert úgyis rácsesztem. Így a szavazáson a 0 IR slotra szavaztam. Ja nem, várjatok, olyan nincs. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.15. 15:08:57

Bob_Marley írta:Davis arra volt példa, hogy sokunknál a legjobb játékosok ki-ki hagynak meccseket.
Harden for Anthony Davis? Legalább Cumbee-nak nem kéne izgulnia, hogy mikor sérül le AD... :D
Parker kidőlt kantynál.
Szinte ugyanaz a szint mindkét játékos :mrgreen:
Liga beállításnál marad a 21-22-23 hét a PO-nak? Tavaly is úgy csináltuk, hogy az utolsó hét már nem számított, ne kavarjanak úgy be a sérülések, ültetések és talán idén is szerencsés lenne a 20-21-22 hétre áttenni. Ráadásul az utolsó hét 10 napos, mert Április 4-e és 13-a között tart a huszonharmadik hét.

És amúgy végre a yahoo összevonta az AS két hetet. Végre elolvasták azt a sok feléjük intézett hozzászólást, amelyben könyörögtek ezért a játékosok meg az IR helyekért, mindkettőt megoldották. :D Tizenhatodik hét február 8-21 között van. :wink:
Nálam is a 20-21-22. hét lenne a PO.

Második bekezdés meg jó hír, végre \:D/
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.15. 02:13:34

Davis arra volt példa, hogy sokunknál a legjobb játékosok ki-ki hagynak meccseket. DMC is tavaly tök sokat volt beteg, meg anyám kínja. Parker kidőlt kantynál. Melo Michaa-nál, nálam Griffin, Ibaka, Leonard. Nem te tehetsz róla ha megsérült, de nem is erre utalt a dolog. :D Te se vagy makulátlan Love miatt, de még a karma utol ér. :mrgreen:

Más:
Liga beállításnál marad a 21-22-23 hét a PO-nak? Tavaly is úgy csináltuk, hogy az utolsó hét már nem számított, ne kavarjanak úgy be a sérülések, ültetések és talán idén is szerencsés lenne a 20-21-22 hétre áttenni. Ráadásul az utolsó hét 10 napos, mert Április 4-e és 13-a között tart a huszonharmadik hét.

És amúgy végre a yahoo összevonta az AS két hetet. Végre elolvasták azt a sok feléjük intézett hozzászólást, amelyben könyörögtek ezért a játékosok meg az IR helyekért, mindkettőt megoldották. :D Tizenhatodik hét február 8-21 között van. :wink:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése