Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2015.10.26. 18:44:45

Aztarövidhozzászólást. :mrgreen:
Köszi, hogy elemezted az enyémet is, ennyi jót még nem kaptam NBA draftra.
Kobe vergődését már sajnáltam tegnap este, úgyhogy kénytelen voltam behúzni. :D

És akkor most nekiállok elolvasni a hozzászólásod többi részét. Megvan az esti program. :D

NFL PPR ligában, 5-2-vel fogok állni. 0:2-nél nem sokban reménykedtem, aztán kukáztam pár embert FA-ról. Remélem lassan Dez Bryant is visszatér.
A másik közös liga szóra sem érdemes. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.26. 18:33:43

Na jól van akkor hosszabban.....Mákotok van, hogy szabin vagyok még egy napra és volt időm ma. Értékelje mindenki, aki nem teszi annak írok egy még hosszabb panaszlevelet. :D 22 oldal wordben......

Lakers0827:
-Millsap
Megbízható emberke, bár 30 éves, de sokoldalú játékos és fantasy szempontból sokat termel. 3 erős keepered lehet így neked annyira nem kellett fiatalokat vadászni, szerintem Millspa elsőre abszolút jó döntés.
-Gasol
Mint írtam új edző na meg már nem 20 éves. Van a tankban még ez egyértelmű, de idén én sok változást várok a Bullsnál és kopogtatnak a fiatalok a játéklehetőségekért. Portis, Snell, McDermott és nem utolsó sorban Mirotic. Gasoltól én egyértelmű visszaesést várok. Tavaly is ezt mondtuk ennyi szól ellenem. :P :D
Viccet félre téve, több jobb opciót éreztem volna helyette.
-IT
Bostonból nagyon nehéz választani, én Bradleyt tartom a legbiztosabb embernek, de IT is egyértelműen ott van a közelében. Legjobb hatodik emberek egyike a törpe. Harmadik kör vége volt, teljesen rendben van ez a húzás.
-Lawson
Na én tőle nagyon fáztam a draft előtt és semmiképpen nem vittem volna el. Az hogy visszafog esni az teljesen egyértelmű, de a kérdés hogy mennyire. Úgy gondolom, hogy hasonló számokat későbbi húzások is fognak tudni teljesíteni. Jack-McCollum-Clarkson is hasonló lehet és ők legalább felfelé mennek míg Lawson lefelé.
-Joe Johnson
Nekem ez egy biztos jó húzás, ebben a régióban teljesen korrektnek érzem. Thad Young nem sokkal utánad ment ki, de ő meg sérülékenyebb szóval ez rendben van. Ráadásul a Nets játékosok idén nagyon értékesek.
-Bryant
Hatodik kör eleje volt, gondolom a Lakers kötődés is benne volt a húzásban. Fej vagy írás, vagy megsérül vagy nem. Százalékaidat nem fogja javítani. :D Itt már belehetett vállalni ha játszik akkor sokat jelenthet hogy 20 pontokat termel.
-Reddick
Nekem ő is lutri, sokan vannak ott most nagyon, de az tény hogy Doc imádja őt. Még anno Bostonba is állandóan hozni szerette volna. Rohadt biztos kezű dobó, de a tavalyi számait nem hiszem hogy tudja hozni. Ne felejtsük karrierszezonja volt, ráadásul 47,7%-os mezőny mutatóval és 43,7% triplával. A colosok miatt nyilván kint van hely, de azért most jött egy Pierce, aki elfogja kérni a labdákat, jött egy Smith aki tudjuk hogy szeret dobálni. :D Jött egy Stephenson aki a pad vezére kellene legyen és sok labdával, szóval Reddick nem hiszem hogy tudja ezt tartani. Ha már SG akkor majdnem egy körrel később ment ki Afflalo és ő több labdából dolgozhat majd, legalábbis előreláthatólag biztosan.
-Barnes
Tavaly én hoztam először némi kötődésem van hozzá. :D Sokadik opció, de fejlődőképes és tavaly nagyon biztos kezű volt. Ha csak a tavalyit hozza már megérte. hetedik körben ez egy nagyon jó húzás.
-Green
Sokadik opció ő is, s talán utolsó esélye Memphisben de el is cserélhetik és lehet akkor meg olyan helyre kerül ahol megint sokkal komolyabb szerepet kaphat támadásban. Nekem is radaron volt, sajnálom hogy kihúztad ráadásul ilyen korán....:D Memphisben is átlagolt 13 pontot, szóval abszolút jó húzás.
-TT
Kilencedik kör, nyilván itt már nehéz hú de jót találni, de ebben a Cavsben nehéz lesz Thompsonnak produkálnia és főleg azt amit a Po-ban nyújtott. Csúnya szólva élve kevés az uspide benne és mikor ha nem a kilencedik körben kockáztat az ember? Emiatt nem tetszik, hogy ebben a régióban hasonló emberkét lehetett volna találni és olyat aki jobb lesz majd mind TT.
-Deng
Ez is egy biztosabb és jó húzás. Nyilván lesz majd sérült, de amúgy ő teljesen jó és tavaly is összerakott egy 14 pontos átlagot.Winslow idén még nem hiszem, hogy nagyon bekavarna az ő perceibe. Persze van még Green is, vissza eshetnek a számai, de hú de drasztikusan nem fognak.
-Foye
Utolsó húzás, mondhatni mindegy, de speciel lett volna szerintem jobb opció is. Utánad vittem Snellt és sokkal többet érzek benne, de írhattam volna Harrist is vagy még FA-n is vannak jobb opciók. Szerintem Foye nem sokáig lesz nálad. D:

Összességében elmondható, hogy nagy kockázatot nem vállaltál, sok az idősebb játékosod ez meglátjuk mire lesz elég. Magasaid elvileg nagyon rendben vannak plusz Westbrook-George. PO-ért kellene harcolnod, de sokan lesznek így. :D

NBAiley:
-Ibaka
Keepernek nem tudtam megtartani, de jó húzás tőled. Egyértelmű hogy top5 emberke volt idén, blokkban elit, elkezdett triplákat is szórni, nagyon hasznos. Én azért féltem tőle, mert OKC-ben sokadik opció és jön vissza Durant meg ott van a török is. Blokk miatt nagyon elit játékos fantasyban, egyedül képes hozni azt a kategóriát, rohadtul sajnálom hogy nem tudtam megtartani. Remek húzás tőled.
-KAT
Később Dienget is behúztad, így be vagy biztosítva. Legjobb újoncok egyike, rohadtul mérges vagyok, hogy nem ért el a 30-ik helyig.....Bőven 40 felett volt rangsorolva és abszolút úgy számoltam hogy őt húzhatom elsőnek.....
-Green
Elment Belinelli és Ginobili már azért kezd öregedni. Biztos kezű triplázó, aki lopásban és blokkban is hozzátesz. Nagyon értékes fantasy játékos, nagyon jó húzás.
-Carroll
Én őt nem tudom hova rakni, azért a Torontoban más lesz a helyzet és főleg nem lesz olyan önzetlen játék mint Altantaban volt....Legutóbb már egy 16 pontos meccset tett le az asztalra nagyon jó százalékokkal, szóval van remény. :D Én félek tőle, mert Lowry és Derozan kezéből nem szeded ki a labdát, de bejöhet. Én úgy gondolom lettek volna jobb opciók is, meglátjuk.
-George Hill
Ezt írtam már, hogy egyértelmű visszaesést várok tőle, plusz sérülékeny is.
-Dieng
Jött KAT mellé, teljesen jó ez így. Dieng nagy kedvenc és az biztos, hogy blokk kategóriában nem lesznek gondjaid....Ibaka, Dieng és Towns is elfog ütögetni pár labdát.
-Sully
Boston rotációja főleg magas poszton (is) nagyon telített, de ne felejtsük el azt hogy Sulligner a leginkább olyan játékos akit fenyeget a cserélési lehetőség. Talán érdemes lett volna mást hozni, de én is vittem már más ligákban őt, mert úgy érzem elfogják cserélni és jó lehet.
-Bradley
Nyilván tudtam, hogy kicsi az esélye hogy lefog hozzám érni, de ő nálam azért volt radaron, mert bíztam benne, hogy féltek a Celtics rotációtól. :D
Nagyon jó húzásnak tartom, tripla és lopásban sokat fog tudni segíteni.
-Smith
Dettó ugyanaz mint előtte Bradley, szereztél két triplázót.....
-Ed Davis
Portland magas rotációját senki nem tudja, én onnan Leonardot tartottam a draft előtt egyedül célpontnak, mert tőle tudom hogy mit lehet várni, mert már játszott tavaly is a Blazersben kezdőt. Viszont az is lehet idén nem is lesz kezdő. :D Davis-Vonleh-Leonard-Plumlee-Kaman....Vonleh talán a legígéretesebb, de biztos vagyok benne, hogy innen a fórumról is hárman öt félét mondanának, hogy ki lehet jó. Cumbee nagyon szereti pl Plumleet, én Vonleh-Leonard párti vagyok, Game pl Davis. Szóval bármi lehet, Davis igazán soha nem tudott sehol rendesen megragadni itt is 20 perc körül jósolok neki, de tavaly is nálad volt ha jól emlékszem 8-8 körüli produkciót hozott ez jó lehet és hozhatja most is.
-Mo Williams
Nyilván amíg Irving nincs addig nagy király, csodálkozom hogy pl Nate Robinson hasonló aspektus miatt nem kelt el, de gondolom majd úgyis elfog miután IR helyekre kerülnek az emberek. :D Szóval Mo Williams utolsó előttinek teljesen rendben van.
-Dennis Schroder
Padról jön, de ha esetleg történik valami Teague-gel akkor láthattuk mit tud alkotni. Utolsó választásnak ez is nagyon jó húzás.

Összességében Michaa draftja megint rohadt jó lett, s baromira idegesít is ez....:D Tele vagy triplásokkal, tele vagy blokkolókkal, nagyon erős csapat ez így. Irigykedem is, mert több opciómat is elvitted. Főleg a KAT és a Bradley-Smith párosra gondolok. Sima PO kell legyen.

PassingisforPu**ies:
-Jackson
Tavaly volt nálam és tudom jól, hogy vagy nagyon örülsz neki, hogy nálad van, vagy pedig a pokolba kívánod. :D
Harmadiknak húztad, most már utólag elmondhatod, hogy kit szerettél volna tőlem? Gobertet nyilván nem, mert akkor őt húztad volna, Ibaka vagy Hayward?
Én biztosabbnak éreztem volna akár egy Tegue választást akár Noelt akár Greent. Nekem Jackson főleg harmadikként nagyon lutri.
-Gallinari
Abszolút jó döntés, az eredeti második körös jogommal én is őt húztam volna. :D Ne felejtsük, hogy top40 fantasy játékos volt, s ebben a Denverben bőven hozhat jó számokat. Csak a sérülések kerüljék el, de ez nyilván mindenkire igaz.
-Dragic
Valóban nem volt az igazi az előszezonban, de ő jó százalékokkal dolgozik és biztos vagyok benne, hogy tudja hozni magát. Én is sok helyem draftoltam (18 ligám van és a felében biztos benne van. :D ) ő egy biztos választás.
-Zacsi
Már írtam, hogy tőle egyértelmű visszaesést várok, tavaly már sokszor volt sérült is, Beal célpontod volt inkább őt vittem volna a helyedben. Legalábbis egy másik liga kapcsán Beal célpontod lehetett és Randolph meg amolyan biztosabb választás, de én Bealre szavazok.
-Lee
Innentől jöttek a kockáztatások. :D Én nem tudok Lee-vel mit kezdeni és még azt se lehet mondani, hogy jó előszezonja lett volna ami akkora hype-ot eredményezne, hogy érdemes elhozni a negyedik körben. Én 12-6 átlagnál nem látok benne sokkal többet. Azért ne felejtsük el, hogy Sullinger-Amir-Olynyk-Zeller és adott esetben Mickey is a posztján van. És small ball esetén Jerebko és Crowder felléphet négyesbe. Lee elvileg center is lesz, de akkor is. Én tőle nagyon fáznék a helyedben, viszont akár nagyon be is jöhet.
-Hibebrt
Mint írtam nálam is radaron volt, de én nem mertem bejátszani plusz idén úgy voltam vele, hogy nincs vesztenivalóm és amúgy is rosszul döntök általában az elején, illetve nincs szerencsém szóval rámentem a fiatalokra. Na de most te vagy a soron és Hibbert akár még jó is lehet. Ne felejtsük, hogy pár éve ő abszolút top center volt és kiváló fantasy játékos. Blokkol, jól büntetőzik értékes emberke ha hozza magát.
Nagy konkurencia nincsen, s fogyott is és jó erőben lehet, de kockázatos. A tavalyi számait szerintem tudja hozni ettől függetlenül. Utánad vitték közvetlen Dienget ha már magas.
-Afflalo
Na ő egy jó húzás, sokaknál ő radaron volt én is baromira bíztam elér hozzám. Első számú célpontom volt és meg is kavartál, hogy elvitted előlem és emiatt voltam bajban és lett belőle Nurkic. Második opció lehet valóban Afflalo és szerintem ő steal a hetedik körben. Korán húztad, de megfogja érni, viszont rohadj meg. :D
-Plumlee
Ugyanaz mint Michaa esetében, hogy a jó isten se tudja ki fog ott játszani és mennyit. Akkor lesz érdekes, ha belehúzol és Plumlee lesz a nagy király és azt fogja hozni vagy jobbat mint Lee akit sokkal hamarabb húztál. :D Mondjuk Lee és PlumLee, hahahahaha. :lol:
-Pachulia
Ő is rejtély számomra, mondjuk nem ismerem annyira a Dallast, de ott Evansre írják hogy érdekes lehet és McGee is vehet el Zaza elől perceket. Amit hozott a Bukcsban azt szerintem nem fogja tudni főleg, hogy Nowitzki lesz mellette védekezésben és az nagyon nem mindegy azok után hogy a Bucksban ki voltak mellette védekezésben. Szóval könnyen kiszorulhat ő a kezdőből és amúgy is szeretnek small ballt játszani, plusz szerintem McGee jobban illik Nowitzki mellé a védekezése miatt. Meglátjuk, de nekem ez a választás nem igazán tetszik. Ezerszer inkább vittem volna Mozgovot aki kettővel utánad ment ki ha magasról beszélünk.
-Bogdanovic
Nets játékosok értékesek és Bogdanovic jó lehet. Triplákban nem fogsz hányt szenvedni. :D Ez egy kiváló választás, megvoltam győződve, hogy Game fogja elvinni, nem így lett és köszönted szépen.
-WCS
Elvileg kezdő lesz, de 20-25 perc körül fog kapni. Koufos is ott van plusz Gay is megy majd fel small ball esetén. Nyers még, de van a srácban és idővel jó lehet. Ki kell várni, remélem nem fogod és jó kis FA célpontom lehet. :D
-Marvin Williams
Őt már ki is tetted így sokat nem kell róla beszélni.

Összességében nekem azért lenne hiányérzetem a helyedben, többet éreztem ebben. Vannak kifejezetten olyan választásaid, ami nagyon tetszenek, de vannak olyanok is amik nagyon nem. Látva hogy az utolsó Po helyekért előzetesen több csapat is fog menni, nagyon nehéz dolgod lesz.

J@MES H@RDEN F@N:
-Kemba Walker
Sérülése előtt nagy király volt Kemba harmadik számú keeper esélyes is volt abban időben nálam aztán jött Hayward és Gobert is így visszaszorult, de ő szerintem nem rossz választás. FG% nem lesz az erőssége idén sem, de ő rendben van. És p előbb vinném őt mint Jacksont, ezt még kantynak. :D
-DeRozan
Ő is gyengén dob, plusz Rose is a csapatodban van, nem a FG% lesz az erős kategóriád. :D Nem tud triplázni és ez nagy hátránya viszont sok büntetőt dob. Tavaly nálam volt, jól megszívtam a sérülésével ezért lehet kicsit negatív vagyok vele szemben. Hetediknek húztad szerintem lettek volna jobb opciók és ráadásul nincsenek annyira jó keeper játékosaid így pláne lehetett volna talán jobb is.
-Ariza jó, talán kicsit korai sőt lehetett volna talán jobb is, de ő legalább biztos pont. Viszont ha nem is az elején, de akkor legalább a második körben neked kötelező lett volna rámenni az újoncokra.Oké ezt nem tudhattad, hogy KAT ki fog menni ilyen hamar, lehet várni akartál még, szóval ez utólagos okoskodás, de továbbra is az a gond, hogy 20-ik választás neked már volt három és nem sikerült keeper szintű embert szerezni. DeRozan és Kemba is max közeli játékosok és előbbi ráadásul nem dob triplát.
-Faried
Várjuk folyamat a nagy áttörést lehet idén lesz az nála. Ha bejön akkor nagy király vagy. :D Én félnék tőle, mert nagyon hullámzó, de hozzáteszem még mindig nagyon faital és ezt kinőheti és ha tud hozni egy konstans jó teljesítményt akkor még keepered is lehet.
-Beverley
Érthetetlen döntés, csereember 31-ik választásnak nagyon nagy luxus ha nem IT az illető. :D Még ha be is jön, mert Lawson rehabra megy, vagy asszonyt ver vagy akármi akkor is egy 10-4-4- emberről beszélünk.
-MCW
A suták nagyon tudnak ebben a ligában büntetni, de neked már így is van egy Kemba-DeRozan párosod szóval annyira talán nem gond, de MCW a Bukcsban kisebb szerepben van, mondjuk a PO-ban jól tolta, de azóta jött Monroe és jön vissza Parker is. Én szeretem őt, de speciel én nem húztam volna, de ez nem rossz választás.
-Lin
Kemba cseréje, szóval le vagy fedve. :D Jó hatodik ember lehet, ez nem olyan rossz választás. És ne felejtsük remek előszezonja volt, hatodik körben húztad ez rendben van.
-Josh Smith
Lin után húztad nem sokkal később, hát....telített a Clippers, sokkal jobb opciók is lettek volna mint ő. Ez nagyon nem tetszik ez a húzás. Viszont újabb suta, szóval lehetne a te neved a homály csapat. :lol:
-Gibson
Sokat sérült, s lehet cserélik is majd, konkurenciája is sokat lehet sérült, szóval ez azt mondom rendben van, csak megint az hgoy amúgy sokkal jobb opciók is lettek volna. Ha már magas akkor Mozgov másfél körrel később ment ki, de kcisikből meg pláne lett volna jobb választás.
-Iggy
Én őt nagyon szeretem és tavaly padról remek volt, főleg év végén na meg ne felejtsük, hogy Finals MVP van a csapatodban. Cumbeenak üzenném hogy a Curry-Davis-DMC páros smafu ehhez képest. :lol: Szóval ő rendben van. Nagyon hasznos fantasy játékos és ha elkapja a fonalat és veri a triplákat akkor pláne.
-Hood
Ő is padról jön, de ő is tetszik mint választás.
-Nick Young
LA-ben jó bulizni ezt megtudhattuk tőle a minap. :D Ennyi pozitívumot tudok róla elmondani.

Összességében ahhoz képest milyen jogaid voltak ez csalódás. Utolsó csapatok közé sorollak előzetesen, de ha foglalkozol vele (nem úgy mint az NFl-lel....) akkor lehet javulni, de pl neked sincs triplázód és gyenge dobóid vannak, nehéz lesz, de hajrá.

Hate Bein' Sober:
-DAJ
Zolaa23 amúgy is sokkal többet tud a ligáról mint én, úgyhogy felesleges "okoskodnom"....:D
Jordan kiváló fantasy emberke, elit pattanózó, elit blokkoló, rohadt elit FG%. Talán Noel jobb választás lett volna és keeper szempontból is, de ez remek választás.
-Wade
Picit neccesnek érzem, főleg hogy sérülékeny, de még ez is rendben van, de ő sem keper esélyes emberke. -
-Deron Williams
Nagyon fogadkozik, hogy na majd most, de benne se látom azt az igazán kiugró lehetőséget.
- Okafor
Gyenge a Philly és ROY esélyes lehet, negyedik körben jó választás és lehet ő lesz a keepered év végén? Szerintem benne van.
-Jones
Én tavaly nagyon beszívtam vele miután két meccs után hetekre kidőlt, de amíg volt addig baromi értékes fantasy emberke volt majd év végén is az lett újra. Motiejunas nincs egy darabig szóval konkurencia sincsen. Veszélyes húzás, de contract yearben van és ez dobhat rajt még pluszban.
-W. Chandler
ő is nagyon jó kis fanatsy játékos és sokoldalú emberke, de fura dolgokat lehet Denverből hallani és próbálnak fiatalítani. A kezdő sem biztos neki sőt eléggé veszélyeztetett hogy elcserélik. Van benne rizikó de ha azt hozza mint tavaly akkor sokkal értékesebb annál mint ahol húztad.
- McLemore
Nekem nagy kedvencem és bár jött Belinelli a posztjára lesz azért labdája. Az biztató, hogy Rondo személyében olyan ember van körülötte aki dobni úgyse fog, mert amúgy sem tud. :D
Elég gyenge volt az előszezonban, de szerintem megtalálják a közös hangot és lesznek dobóhelyzetei aztán vagy bemegy vagy nem. :D Lehetőségek vannak benne, jó választásnak tartom.
- A. Gordon
Nagy sleeper, de Skiles miatt nem tudni mi lesz a Magicnél. Viszont ebben a régióban Gordon remek húzás nekem is egyértelmű célpontom volt, miután elvitték Afflalot ő lett volna a következő a sorban és te meg elvitted pont előttem. Sokat várok tőle, remek választás szerintem.
-E. Gordon
Lecsúszott hozzád, mindenki félt nyilván a sérülésveszélytől, de biztató, hogy 60+ meccset képes volt már tavaly is végig tolni. :D Amikor játszik akkor rohadt jó fantasy játékos. Én is folyamat gondolkoztam hogy vigyem ne vigyem, de inkább a fiatalokkal kockáztattam, de az én vagyok te meg egy másik gondolat alapján választottál és ebben a régióban egy Eric Gordon ajándék.
-Rubio
Gyengén dob, de mellé legalább sok gólpasszt ad. :D Viszont 4 év alatt egyszer tolt le 82 meccset, amúgy rohadt sérülékeny. Lutri pick, de nyolcadik körben nem sok veszteni való van.
-Lavine
Jött a cseréje vagy a kezdő kettes ezt még nem tudni, de hiszek kantynak ez ügyben.Tavaly év végén láthattuk hogy mit tud kezdő egyesként, persze sokkal több labdája is volt ehhez mint ami lesz most. TO gyár a csávó, de én sokat várok tőle és 14-4-4 körülre reális belőni. Ez egy nagyon választás szerintem, nálam egyértelműen célpont volt.
-Henson
Nagy pénzt kapott, bíznak benne és ha játszik akkor mindig hasznos. Több van benne szerintem,d e itt is azt tudom mondani, hogy Mozgov talán jobb lett volna. Ebben a körben ő volt az elérhető legjobb magas érzésem szerint, viszont Henson "upsideja" magasabb, csak kérdés mennyit fog játszani. Büntetőt nem fogja javítani nálad az biztos. :D

Összességében úgy érzem hogy az elején a "tutit" vetted és az idősebb biztosabb embereket választottad, viszont a későbbi választásaid nagyon tetszenek. Okafor-Gordonok-Jones-McLemore-LaVine fogatból lehet meríteni és ha ténylegesen belehúztál Gordonba és LaVinebe pl (mindkettőben nagy lehetőségek vannak érzésem szerint) akkor nagyon erős lehetsz. FT% kategóriát viszont biztosan elfelejtheted. :D

Debrecen Grizzlies
-Noel
Alapból ahogy nézem eléggé ismerős arcok vannak a csapatodban és szinte mindegyik megfordult már nálad az évek során. Noelt én alapból megtartottam volna, de lecsúszott hozzád így visszamákoltad. :D
Elit center, nagyon nem kell ecsetelni.
-Giannis
Ő is volt nálad tavaly, egyértelműen nagyon tehetséges, de fantasy szempontból szerintem nem annyira jó játékos mert elég fakezű. Keeper ligában értékesebb, de megtartani szerintem úgysem fogod. Én őt nem vittem volna, de ettől függetlenül nem rossz választás.
-Korver
Ő is mindig nálad van, nagyon jó fantasy játékos
-Ryan Anderson
Ő is triplaverő, de szeret meccseket kihagyni. Én kevésbé bízok benne, de az tény ha játszik és esnek a trojkák akkor rohadt jó. Korver és Matthews mellé halálos fegyver lehet.
-Matthews
Sokkal későbbre volt rangsorolva, baromira sajnálom hogy elvitted, nekem baromira kellett volna lévén egy tripla játékosom sincsen, neked meg rögtön van így három is, szóval majd fogok is jelentkezni. :D Pont ebben a régióban akartam őt húzni, előre be voltak rangsorolva húzásokra kik a célpontjaim és Matyi az első helyen állt az 54-es cetlimre.....
Matyitól sokat várok, sérülés ide vagy oda.
-Leonard
Ugyanaz mint a többiek esetében, hogy nem lehet tudni, de speciel én is rá szavazok, hogy legértékesebb magas játékos Portlandben jelenleg. Szerintem nagyon jó lehet ő idén.
-Lou Williams
Streaky shooter, nagy újdonságot nem fog hozni, de jó választás.
-Jamal Crawford
Lou haverja, ugyanaz a kategória, ebből a szempontból szerintem felesleges is kettő. ugyanaz a streaky shooter, ráadásul mindkettő hatodik ember kategória és mindkettő posztja telített. Én szerintem felesleges volt két ugyanolyan embert hozni egy más után, lehetett volna játszani és az egyiknek mindenképpen egy potenciállal rendelkezőt hoztam volna. Viszont Lou és Crawford is dobálja a hármast és jól, szóval sokat fognak tudni segíteni.
-Mozgov
Elérhető egyik legjobb magas volt, remek választás.
-Calderón
Nem tudni mennyi van még az öregben nálam van a cseréje úgyhogy remélem nem sok. :D Ő is visszatérő vendég, de tavaly eléggé besült, pedig alapjáraton a traingle rendszer neki kedvezne. Szerintem ez is jó választás, surranó pályán 10-ik körből ő érhet sokkal többet is. Plusz nem volt irányítód így gondolom ezért is őt hoztad. Ha csak bedob pár hármast jó százalékkal és 4-5 gólpasszt kioszt már megérte.
-Motiejunas
Mondom én hogy ugyanaz a csapat, ő is volt tavaly is. Ő is contract year játékos, harcolhatnak Jones-szal. Annyiból egyértelműen hátrányban van, hogy a sérülése miatt Jones a kezdő és később is maradhat. De akár bármelyiket el is cserélhetik, szóval ez nem rossz, de szerintem kifogod majd rakni aztán később valaki lecsap rá.
-Hezonja
Sokat még nem várok tőle, utolsó körben feltétlenül érdemes volt megpróbálni. SL-ben és az előszezonban is mutatott jó dolgokat. Már csak azért megérte mert a Barca-ból jött az NBA-be, szóval pacsi. :D

Összességében úgy látom, hogy egyértelműen Po-ért fogsz menni és sötét ló ez a csapat. PG poszton egy kicsit karcsúnak érzem a dolgokat, de majd fog jönni valaki úgyis. Triplázóid félelmetesek, Korver-Matyi-Anderson 40 triplát képes bedobni egy héten....

License to Illard
-Lopez
Alapból nem tudok mit mondani, mert szerintem azon felül, hogy Game háromszor nyert ez a draftja ráadásul rohadt jó lett, szóval az lesz hogy mindegyiknél leírom hogy hú de jó. :D Érzésem szerint ha csak valami pestis nem viszi el a csapatát akkor sima bajnoki cím.
Lopez elit magas, tavaly 10 meccset hagyott csak ki ha ennyi lesz idén is, akkor tökéletes húzás. Ráadásul a Brooklyn baromi rétékes csapat és annak a csapatnak a legjobb pontszerzője, kiváló választás.
-Oladipo
Így utólag elárulhatom, hogy sokat beszéltünk róla és neki amúgy egyáltalán nem tetszik, de ezek szerint meggyőztem. :D Én alapból azt mondtam neki, hogy az Oladipo-Teague-Gallinari a legjobb három választás az elejéről. 33%-ban bejött de a másik kettő is célpontja volt. :D
Második kör legjobbja szerintem Oladipo volt, sőt ha ne adj Isten megint fejlődik egy nagyot akkor az egész draft legjobbja ő. Tavaly négy pontot emelkedett az átlaga és nem játszott sokkal többet. Egyértelműen hibátlan húzás.
-Batum
Sokat vár tőle, ő egy biztos pont főleg hogy MKG lesérült. Remélhetőleg a múlté a vállsérülése bár az előszezonban továbbra is pocsékul dobott. Gallinari kiment, utána ő lehetett a nagy favoritja és őt szerezte meg. Sokoldalú jó játékos és ha formában van akkor baromi sokat segít fantasyban.
-Gortat
Még egy magas, ő az elit kategória után következő brancs elejéhez tartozik. Második kör vége volt, szerintem ez is egy jó választás. Biztos pont és nyilván nem minden az előszezon, de a csávó fantasztikus volt az előszezonban 12-9 idén is biztosan meglesz.
-Beal
Nemrégen 20 pont közeli volt, sérülékeny de speciel én nagyon szeretem és 40% körül dobja a triplát. Harmadik körben nagyon jó választásnak érzem.
-McCollum
Pont előttem vitte el, szóval tényleg fordulj fel. :D Őt várja a legtöbbet fejlődött embernek, én hiszek neki emiatt is húztam volna. ha nem Porter nyeri hanem McCollum akkor legalább legyen nálam mindkettő, de ez nem jött össze.
-Ilyasova
Radar alatti ember, én is felvettem azok közé akiket érdemes figyelni. SVG rendszerébe ideális emberke, de a Pistons nagyon érdekes lehet és mehet majd ott a verekedés Ilya-Morris és nem utolsó sorban Stanley Jonhnson között. Akik köröl mentek ki nem tudom egyikre se azt mondani, hogy sokkal szívesebben vittem volna mint a törököt.Ez is jó választás.
-Jack
Szintén kiváló, s újabb Nets játékos ami még pluszban értéket növel. persze kérdés, hogy áll az egészsége, de tavaly Deron nélkül a csávó top-top-top fantasy játékosok egyike volt. Én is nagyon szerettem volna, nem sokkal előttem ment ki....Ha nem is jönne be, Gamenek annyi lehetősége van a többi játékosban hogy nagy ügy hogy elment egy hatodik körös jog, egyszerre nem sülhet be mindenki.
-Evans
IR helyre jó lesz, ugyanaz mint Jack....tele van így is, simán bevállalhatja és majd megjön és még egy top fantasy játékos, hurrá....:D Ha meg kuka akkor sincs semmi.
-Green
Hármasdobó, padról beszállva jó lehet. Én nem vittem volna, s lehet nem is lesz sokáig Game tulajdonában, de tizedik körös volt,szóval alapból lutri.
-Turner
Emiatt is mérges vagyok, mert rohadtul nem is érdekelt téged és erre elviszed előlem....:D És tényleg az a bosszantó ezekben, hogy szüksége sincs rá és amúgy csak behúzza mert miért ne és állítom ugyanaz lesz mint Dre esetében....Vagy mint Gobert esetében, amit szintén mondtunk Cumbeeval tavaly, hogy csak ki kell várni. Turnert is csak ki kell várni és atom lehet. De Game behúzza, csak hogy ne nálunk legyen, köszi. :D
-Derrick Williams
Nagyon népszerű FA emberke, sokszor okozott már csalódást, de most NY-ban nagyon élt az előszezonban. Ugyanaz mint az összes többi ilyen kifejezésnél, hogy ez előszezon és nem szentírás, de egy jó kezű atletikus magas aki a trinalge rendszerhez passzolhat. Utolsó húzásnak teljesen rendben van én is húztam volna.

Összességében tényleg úgy gondolom, hogy a redőnyt le lelehet húzni és kikapcsolni mindent, mert Game idén ezt simán nyeri. Első blikkre miben vered meg? Tele van hármas dobókkal, büntetőben így is mindig erős volt jött még Jack pl vagy Evans, Oladipo, Lopez....Pattanóban ott vannak a magasai Gortat-Lopez is dupla-dupla emberke és Turner mint propect. Blokk ugyanez. Stealben Hardenék, plusz Oladpio és na meg persze Batum....Assistot kihagytam? Nem lesz azzal sem gond. Alapjáraton FGM-3PTM-PTS-FT%-Steal kategóriákat előre odaadom neki és a tripla százalék is sanszos. Blokk is simán top és pattanó is. Verd meg úgy hogy minimum 6 kategóriában a legjobb és számításaim szerint 8-ban top3 (assist, To, fg%, patiban verhető de utóbbiban is nagyon neccesen).....Ja és még a sorsolása is kiváló. Úgyhogy majd úgyis jön, hogy de nem meg hát hosszú a szezon meg stb, de előzetesen toronymagas esélyes. Nincs gyenge pontja, egyedül tényleg az a lesérül a fél kerete, de akkor is ott van, hogy IR helyre teszi és majd felszedi az olyan mocskokat mint Morrow. :lol: Ennyit Gameről, rohadt jó draftja volt, köszönjük hogy elrontottad másik 11 ember szórakozását. :D

meslija-arfi
-Teague
Szerintem tavaly is nálad volt, kilencediknek kötelező húzás, egyik legjobb volt az idei drafton.
-Mirotic
Rohadt sokoldalú mondhatni Batum kettő. Megnézve hogy kik mentek ki a harmadik körben ő tűnik az egyik legjobbnak. Szóval eddig a legjobbat és az egyiket legjobbat húztad, nem rossz.
-Duncan
Öreg ember nem vén ember, de azért LMA mellett más lehet a szerepe és sokkal inkább fogják konzerválni a későbbi feladatokra. Mindenki félt tőle, én se mertem volna behúzni, de biztos pont lehet.
-Thad Young
Na ő nagyon tetszik, én is draftotlam nem egy helyen.
-Kanter
Hát őt tavaly én próbáltam be aztán akkor volt jó mikor már nem volt nálam. Új edző, padról jön de rendesen megfizették. Én nem tudom mit lehet tőle várni, 13-9 átlagra lövik be, misc kategóriákban nem erős, én tartanék tőle, de tény hogy az OKC-nél nagyon ment neki és az előszezonban is ment.
-Kaminsky
Fehér ember nem ugrik magasra. :D Szerintem Hawes utánzat és sok vizet nem fog egyelőre zavarni, de kiderül. Rohadt kíváncsi vagyok rá mert miatta nem akarta elcserélni a Charlotte a draftjogát idén, pedig a Celtics négy!!!! első köröst is adott volna az 1/9 jogért. Ráadásul Zeller lehet ott a kezdő, sokkal szívesebben húztam volna a helyedben egy Portert vagy Gordont,Greent. De későbbi körökből is inkább Bradley, LaVine. Vagy ha már úgyis fehér újonc akkor én is inkább Porzingist mondtam volna. Meglátjuk,d e ő erősen a másodvonalas újoncok kategória nálam.
-Collison
Tavaly ő volt a nagy király húzásom a végéről, idén is jó lehet még ha a padról is jön. Annyit fog alkotni mitn a Clippersnél és 12-2-4 jó százalékokkal nagyon sokat segít fantasyban. Remek húzás.
-Trey Burke
Na ő sem a FG%-odat fogja erősíteni, de Exum nélkül jó lehet és bőven megugorhatnak 15 pont környékére a számai. Csak hát gyengén dob, de ez is jónak tűnik.
-Ross
Nagy favoritom volt tavaly, de nem jött össze neki, most már Carroll van helyette a kezdőben, inkább vittem volna Stauskast ha már SG. Ross nem sok sót fog megenni idén, DeRozanék mellett nehéz.
-Waiters
Ő is shooter, ugyanaz mint az előbb, hogy inkább akkor Stauskas nálam.
-Winslow
Szerintem nem sokat fog játszani idén, aztán a fene se tudja, hogy mi lesz pl Denggel. Szerintem Winslowt kifogod majd tenni.
-Bogut
Center és blokkra meg patira jó lesz. Utolsó körös választásnak kiváló.

Összességében úgy gondolom, hogy PO-ért mész egyértelműen főleg hogy nagyon jó hármast hozol magaddal, de vannak még itt foltok. PG poszton ha Burke nagyon téglázik akkor oda feltétlenül kell erősítés, mert egy szem Teague kevés lehet.

Dream Dynasty
-Draymond Green
Nem kell sokat magyarázni, top fantasy játékos a baromi sokoldalúsága miatt. Viszont volt egy nagyon jó mondata Gamenek vele kapcsolatban mikor beszéltünk, hogy azért kicsit savanyú lehet az ember szája íze ha abba gondol bele, hogy Green simán hozhat 8 pontos meccseket is és egy első körös draftolttól ez azért karcsú. Tavaly pl több mint harmincszor volt tíz pont alatt. attól függetlenül nyilván rohadt hasznos, de érdekes.
-Bledsoe
Tavaly egy meccset hagyott ki, sérülésnek nincsen nyoma és nagyon jó játékos. Ő is talán az egész draftot tekintve is top játékosok egyike.
-Valanciunas
Szokásos fáma, hogy mennyit fog játszani. Még többet akarnak small ballozni Carroll miatt, szóval a lassúsága megint hátrány lehet és a padról nézheti a meccsek végét. Nyilván nem rossz választás, mert dupla-dupla közeli és jó mezőnyszázalékok és jó büntetőzés.
-Parsons
Itt meg az a kérdés, hogy van a térde. Szerintem ez nagyon bejöhet neked és ahogy ismerlek be is fog jönni. Idén Parsons lehet a fő-fő emberke, Nowo öregszik és Parsons kezében lehet a labda. Tényleg csak az hogy legyen egészséges, de tőle láthattuk hogy ha rohanás van és abból játszanak akkor 20 pont közelit tud alkotni meccseken keresztül. Nekem ez húzás tetszik a legjobban a negyedik körből, de persze kockázatos ezt elismerem.
-Markieff Morris
Nagyon jó magas emberke, aki dobálja még a triplákat is, ötödik körben szintén kiváló. És ha még el is cseréli és olyan helyre ahol több szerepet kaphat és nem Bledsoe-Knight van körülötte akkor még inkább megdobhatja a teljesítményét. Agyban nem túl erős és a folyamatos tesó utáni sírás nagyon uncsi. :D De jó képességű PF, nekem a csere veszély miatt nem kellett volna meg hogy hangulatember, de simán magyarázható választás és más elvek alapján dönt mindenki.
-Payton
Nálad a büntetőzés úgyis teljesen mindegy Dre mellett, szóval jó lehet. Szerintem abban a körben Clarkson és Jack is jobb opciók lettek volna, de Payton tripla-dupla közeli játékot is tud hozni.
-T. Chandler
Magasban nagyon erős leszel, tuti hozza magát, de azért Lenre ott figyelni kell. Utolsó megbízható jó magasok egyike volt ő, csak kicsit sok már a magas nálad. :D
-Covington
Tavaly simában nálad volt, mert többet licitáltál érte, keeperben viszont nálam és egyikünk sem csalatkozott benne. Nagy meglepetés volt az előző szezonja, de top50 fantasy játékos volt szinte végig. Nyilván a sérülése miatt csúszott hátra, s pechedre azóta még rosszabb hírek jöttek és nincs időpont a felépülésére. Heteket mondanak, majd kiderül.
Sok magasod mellé bőven jó lesz, hogy amúgy benne van pár 40% alatti meccs is nála, de ezt a többiek kiegyenesítik.
-Smart
Celtics veszélyes, de nekem tetszik ez a választás. Smart egy feltörekvő játékos s SL-ben és az előszezonban is tudott olykor-olykor vezér lenni. Ő is képes nagyon rosszul dobni, de ezt is jó húzásnak gondolom.
-KCP
Tripla miatt jött ő is, ő vele is próbálkoztam tavaly sőt a leghülyébb cserémet is miatta hajtottam végre nincsenek jó emlékeim róla. Én speciel nem húztam volna a Jackson-Jennings sor mellé nehéz őt elképzelni, de jó lehet akár. Vége felé húztad és egyértelműen triplázókat kerestél és arra teljesen rendben van.
-Stauskas
Előttem vitted el kettővel, mérges is voltam, mert őt feltétlenül akartam. Ebben a Phillyben alsó posztról valaki robbanthat, lesz lehetősége dobálni és azt tud. Abszolút jó húzásnak tartom.
-Miles
Legalább kezdő és dobálja a triplát, emiatt jött gondolom.

Összességében szerintem ez a csapat nagyon rendben van, kiváló magasaid vannak, sokoldalú kiscsatárjaid és triplázó magasaid valamint Payton-Smart és Bledsoe gólpasszra. Cumbee-Michaa-Game szerintem kiemelkedik de az utána lévő sort nálam te vezeted és PO kellene legyen.

Splash Brows
-Gobert
Hihetetlen hogy amúgy alapjáraton rohadt értékes emberek csúsznak le hozzád mindig akárhol draftolsz. DMC anno és most Gobert. Én nem tartottam meg, meg volt ennek az oka de az hogy 10 embert nem érdekelt nagyon meglepett. Nem volt túl erős a nyáron az EB-n se éreztem jónak, s az előszezonban sem, de láthattuk tavaly mit tud és dupla-dupla gyár 2-3 blokkal. 11 választásnak bőven jó.
-Harris
Őt is jónak érzem, bár lesz majd Hezonja is már a Magicben és tavaly volt hogy Harris padról jött, plusz Skiles egyszer már otthagyta a padon a Bucksban. :D Szóval vannak olyan dolgok amik ellene szólnak, de szerintem ez egy biztos jó választás.
-Knight
Fantasyban nagy király, de tavaly boka gondjai voltak és a Sunsnál nagyon csúnyán visszaestek a számai. Megint próbálkoznak a két irányítós játékkal, bár igazán egyik se irányító plusz Bookert draftolták bár sok lehetőséget nem szoktak adni első évben az újoncoknak a Sunsnál. Én Knightot hagytam volna, szerintem borzasztó rizikós játékos és pl sokkal inkább húztam volna egy Thomast mögüle.
-Middleton
Bucksban is sok a változás, de ő tavaly nagyon értékes fantasy emberke volt, s tarthatja talán ezt. De jön Parker és Monroe...Mögötted ment ki pont Parsons, persze nála meg sérülésveszély van, s Middleton pedig csak 3 meccset hagyott ki az elmúlt két évben. Mindent összevetve ez egy jó választás, racionális választás. 12 pont körül jó százalékokkal 2-3 triplával lopással fogja hozni.
-Howard
Gobert után még egy büntető zseni. :D Jók lesznek a statjaid, pattanóban és blokkban agyonversz mindenkit míg FT%-ban liga utolsó leszel, de hát ez ilyen. :D Tavaly az alapszakasz felében hiányzott és most is fáj a háta, de neked ezt bőven belehetett reszkírozni. FT% úgyis elúszott.
-Stanley Johnson
Mai hír, hogy Morris és Ilya kezdenek, de Johnsonban nagyon sok a lehetőség és megtréfálhatja bármelyiket. Mindenhol top 5 rookienak van számon tartva. Kiváló védő játékos és mellette bedobja a triplákat (3&D) plusz meg is tudja magának csinálni a helyzeteket. NBA kész játékos, szerintem ki kell várni, de szeretni fogod. Parádésakat művelt az SL-ben és az előszezonban is. Te szeretsz mindig egy kicsit kockáztatni a fiatalokkal, megint egy újabb kísérleti alany. :D
-Holiday
Na ezt viszont totál nem értem....Hetekig van perclimiten és amúgy sem egy vasember, sokkal inkább húztam volna akkor inkább Parkert a helyedben. Ő is mindig kihagy 10-15 meccset, de legalább nem porcelán és van még benne. Elment Joseph a francia mögül és ez is sokat számít. Holiday rossz választás.
-Burks
Kezdő emberke, tavaly hamar kiesett, de újult erővel hozhatja magát. Kifejezetten jó választásnak érzem.
-Porzingis
Ugyanaz amit Kaminskyhez írtam, fehér ember nem ugrik magasra. :D Tehetséges, de nagyon puhány még, felfogják zabálni a monstrum emberek de még a kis csatárok is. Hosszú projekt ő is, de kezdő. Nyilván úgy voltál vele olyat húzol a kilencedikben akiből hátha lehet valami.
-Jennings-Wroten páros
Egybeveszem őket, mert nyilván mindkettő megy IR helyre. Alap sérültek között Evans-Jennings-Wroten a három legjobb, ebből te megszereztél kettőt a végén, tök jó lépés volt. Phillyben Wroten jó lehet, Jennings meg achillesből jön és lsd Foster ez nem mindig jó (bocs. :D ) de nagy veszíteni valód nincsen.
-O'Quinn
Jó előszezon, Porzingis cseréje, abszolút vállalható döntés volt. Én kevésbé bízok benne, mert megvolt a lehetősége a Magicben de nem igazán tudott vele élni, talán itt fog, de azért remélem nem nagyon mert akkor Lopezzel bajban leszek. :D

Összességében nem rossz, de azért van némi hiányérzetem. Sok a magasod és alapból is két magasat tartottál meg. Triplázók majd neked is kellenek, szóval vadászhatjuk együtt őket.PO tuti, ha csak valami óriási földrengés nem következik be, de idén muszáj lesz szerintem az elejétől kezdve manőverezned, mert az alap megvan de ezzel megint csak elődöntő lesz. Michaa és Slither is elmehet melletted ha nem vagy aktív.

Team Drama Melodrama
-Whiteside
Tavaly 25 percek alatt alkotott nagyot, sokkal többet idén sem fog szerintem játszani. Büntetőkről te is lemondhatsz. :D Valamelyik nap 0/9 volt tőle. Mindenki emiatt félt tőle szerintem, de elit magast húztál, kiváló pick.
-Russell
Örök dilemma vol. 2. Russell vagy Mudiay. Telített a Lakers alsó poszton, de nyomatniuk kell, mert benne van minden reményük. :D Nagy téglás ő is és termeli az eladott labdákat volt olyan mikor 8-at adott el, szóval érdekes lesz, de top rookiek egyike, megérheti. Én is majdnem mindenhol vagy őt vagy Mudiayt felvettem. Negyedik elején vitted, szerintem teljesen korrekt.
-Nowitzki
Én nem látom azt, hogy Gasol féle fordulat állna be, azért itt nem beszélünk másik csapatról és emiatt kialakuló plusz motivációról.
Visszafog esni, én hagytam volna, főleg hogy gyenge pickjeid voltak neked kockáztatni kellett volna. Vagy legalább olyat szerezni, aki értékes. Rossz a Dallas sorsolása is, cserélhetetlen emberke.
-Martin
Ugyanaz, ráadásul sérülékeny is. Idősebb játékost választottál, jó büntetőzés jó tripla emiatt mindig sokat ér, de az se biztos, hogy megéri a szezont a Wolvesnál. Kezdő tagságát nem vitatom,d e rezeghet a léc de egyelőre ő a kezdő. Viszont esküszöm akkor inkább húztam volna Kobet mint őt.
Tuti fényt fog kapni ha ennyire ellene beszélek. :D De jobb megoldásokat láttam volna, s teszem azt ha nem Kobe akkor Eric Gordon és ő is ugyanaz a porcelán de 3 körrel később ment ki.....
-Morris
Nekem tetszik ez a húzás és amúgy SVG rendszerébe illik is, de Stanley Johnson ott lesz a nyakán az biztos. :D Sokat azért ne várjál szerintem tőle, de 10-12 pont pár hármasra jó lesz.
-Parker
Na ő is jó húzás, mert van még benne, de ha össze teszem azt hogy Martin és Parker is kifog nálad ülni akkor azért kicsit árnyaltabb a kép, de jónak tűnik. Alulértékelt emberke és elkezdett triplákat is dobálni.
-Amir
Ugyanaz mint az összes Boston játékosnál, főleg aki magas, hogy nem tudni mennyit fog játszani.
-Turner
Ugyanaz a kategória és csere lesz, legalábbis a nyitón biztosan én ezért is húztam Crowdert.
-Rondo
Hát megfog ölni pár hatékonysági kategóriát, de tizedik körben teljesen vállalható és jó húzásnak érzem.
-Mahinmi
Kezdő, de Turner befogja előzni vagy Hill. :D Nem látok benne lehetőséget, kitöltő húzás, lett centered és kb ennyi.
-Pekovic
Ő se fog sokat játszani, majd IR helyeken verekedhet a többiekkel. :D Nyilván nehéz itt a végén találni bárkit is.
-Gee
Én amúgy tényleg bírtam mikor a Cavsben volt, de őt kifogod tenni hamar. :D

Összességében talán rólad írtam a legkevesebbet, de nem tudok mit mondani, mert egy "izgalmas" játékosod sincsen. Egyik húzásodra se tudom azt mondani, hogy hú, vagyis van Russell személyében nem hiába ott el is időztem egy kicsit. Eleje nem volt rossz, de nincsenek prospect embereid és így nehéz lesz szerintem. James-Paul-Vucevic miatt ott leszel a Po környékén, mert ennyivel többet számít sajnos a keeper részleg...Ezért próbálok mindig azon agyalni, hogy lehetne a draftot felértékelni. Hiába érzem ezt rossz draftnak túl erős ez a hármasod és majd FA-ról adott hetekre úgyis töltögetsz be embereket amivel végig ott leszel versenyben a PO-ért. Lesz melód bőven, sérülésveszélyes és idős embereid vannak.

Air Ballers
-Mudiay
Na írok egyet magamról is, hogy mit miért.....
Nekem prospecteket kellett gyűjtenem, vagy olyanokat akik másoknak értékesek lehetnek. Mudiay is top rookiek egyike, én eldöntöttem hogy KAT vagy ő az első számú célpontok. Előbbit elvitték, maradt Mudiay. Ebben a Denverben garázdálkodhat rendesen, muszáj volt érte reachelnem. Kiment KAT és félő volt, hogy hamar leraboljátok az újoncokat és nekem a következő húzásom két körrel később lett volna. Én így is számoltam, s végül is bejött mert elhoztam a kiszemeltemet.
-Robin Lopez
Megbízható magas, benne volt a pakliban, de nem őt szerettem volna elsősorban. Előttem kiment Matyi és McCollum mindkettő előrébb volt a listámon és főleg Matyi miatt nagyon fáj a szívem, kulcsszerepe lett volna nálam és meg is változtatta ez a draftomat, mert az elit triplázók kimentek (Green-Korver-Matyi-Ariza) és úgy voltam vele, hogy akkor hagyom a triplát és majd megpróbálok FA-n vadászni. Amúgy hihetetlen, hogy Matthewsról mindig lemaradok....Lopez megbízható magas és igaz tavaly sokat kihagyott, de nagyon feküdhet neki NY.
-Randle
Nagy a hype, meg ismerősöm nagy kedvence és hiszek neki hogy nagy király. :D Lakers meccset nem nézek, de nem hagyhattam bent. Célpontom volt, sok helyen draftoltam itt is őt akartam.
-Clarkson
Majdnem elment miatta tavaly a PO, de ő is fontos célpontom volt. örülök hogy megszereztem és hiába telítettek alsó poszton, Clarkson a Lakers egyik reménysége és tavaly rohadt jó volt. Nyilván most jön Kobe hogy kivegye mindenki kezéből a labdát, de nekem kockáztatnom kellett és Clarkson olyan ember akiben van lehetőség.
-Nurkic
Na őt nem igazán néztem ki magamnak és kicsit pánik húzás is volt....Durván elvittétek a célpontjaimat, Afflalo...Gordon-Jack. Nurkicra esett a döntésem, bár ezzel én is a FT% kategóriának búcsút inthetek. De legalább jó leszek blokkban. :D Csak Nurkic bírjon is játszani, mert azért aggasztó, hogy tavaly is sokat kihagyott. Nem igazán örülök neki, de nem tudtam egész egyszerűen választani. Az a baj, hogy visszanézve továbbra sincs olyan, aki hú de szívesebben húznék, mert legalább Nurkic dupla-dupla közeli magas és van benne lehetőség.
-Porter
Ezt nem kell magyaráznom, MIP esélyes nálam, tavaly a Po-ban is kezdett éledezni és most PP helyett kezdő lehet, 12-6 a jóslás rá, ennyit feltétlenül "elvárok" tőle. Gordon csábítónak tűnt, mert Holiday nélkül na meg Evans nélkül baromi jó lehet az elején és akár el is lehetett volna passzolni, de a következő húzásom 40 választás után jött volna....és nekem Porter kellett. :D
-Warren
Itt ez már vége a draftnak, de Warren nagyon jókat mutatott az SL-ben, most az előszezonba és tavaly mikor kezdett akkor is. PJ Tucker amúgy is FA-n van lehet felhúzom, hogy le legyenek fedve. Csere lesz, de Morris elcserélhetik, Tuckernél jobb lehet, bármi történhet és ha ő elkezd 25 percek felett játszani, akkor rohadt értékes emberke lehet. Itt már ilyenek húztam, akik lutrik, de nem ördögtől való terv őket választani. Hozzáteszem a nagy fegyveremet, akit tényleg csak mély ligákban húzok nem is húztam. :D ESPN-n igen, de itt nem mert annyira benne voltam, hogy azt hittem még van húzásom Grant után. :D
-Aminu
Ebbe belekergettek, de amúgy szimpi a csávó de az evidens, hogy amúgy suta. :D Ebben a Blazersben ahol ennyi fiatal van, kaphat is labdát és hasznos lehet. Nem mondom hogy hú de jó választás, de rögtön kellett Warren után húznom és Stauskas és Bogdanovic hamarabb kiment és ők voltak célpontjaim. Warrent későbbre terveztem és elpofáztam a dolgokat nem volt ide megfelelő opcióm. Aminu lett az, nem vagyok túlzottan megelégedve, de legalább egy kezdőt húztam.
-Hump
Elfeledett emberke, nagyon radar alatti, rengeteg helyen draftoltam, látom Cumbee is felvette ESPN-n. :D
Elkezdett triplákat hajigálni és kezdő lesz Nene előtt.Egy próbát feltétlenül megér, főleg ha valaki megnézi mostanában a statjait.
-Crowder
Celtics játékos, kezdő és ebben a régióban már ez is nagy szó. :D Nagyon szeretem Lil Wayne hasonmás barátunkat, s ami fontos hogy Stevens is nagyon szereti. Ebben a régióban Crowder szerintem feltétlenül érték.
-Snell
Sérült Dunleavy, új edző van, ráadásul nyitónapon játszik és tavaly mutatott nagyon szép dolgokat. Kezdő lesz az elején bizonyíthat.
-Grant
Na hát őt benéztem. :D Egymás után húztam és nem tűnt fel, hogy továbbra is rajtam a sor, elég amatőr dolog.....De nagyban vadásztam még az embereket kiket tegyek a végérre mert azt hittem még egy húzásom van. Valamiért baloldalról eltűnt a panel, hogy ki-ki után húz meg mennyi húzás van még. Na szóval Grant rajta volt a listán, de nem őt akartam elsődlegesen. Szerintem ki is fogom őt rakni, de egyelőre sok vizet nem zavar. Lauvergnet szerettem volna, főleg amíg sérült Nurkic.

Utolsó hat húzásom olyan, hogy Game tökéletesen megfogalmazta ha a fele bejön már nagy királyság van. Illúzióim nincsenek azért nem 20 pontos játékosokról beszélünk, de Snell-Warren-Crowder emberekben feltétlenül van kakaó és Hump is jó lehet. Aminu szimpátia miatt, Grant meg amiatt, hogy 10 mp volt hátra és gyorsan ráböktem. Triplában nagyon gyenge vagyok, de úgy gondolom, hogy mezőnymutatóban még Mudiay sutázása ellenére is jó lehetek. Nyilván több kategóriában is hátránnyal indulok, de ezt vállaltam tavaly a draftjogok eladásával. Viszont vannak prospectjeim és érdekes embereim lehetnek mások számára. PO-ért talán harcban lehetek, de alapvetően az utolsó harmadba rangsorolom magam.

Erősorrendem:
Game
Cumbee
Michaa
Slither
fcbarca0827
kamaj
kanty
meslija
Zolaa
én
neo
varnagykrisztian

Vége az abszolút egy blokk és csak varnagykriszitan tűnik "esélytelennek". kamajt szerintem nem fogjuk tudni kiszorítani a PO-ból, de előzetesen úgy vélem, hogy kanty-meslija-neo-Zolaa-kamaj fog az utolsó helyeklért harcolni és remélem én is. Tankolni nem szeretnék, mindig híve voltam annak, hogy próbáljuk meg és eddig mindig össze is jött a PO.

Na ennyi volt, helyesírási hibákért elnézést jah és a sok smiely-ért is. Prübáltam vidámabban fogalmazni és lelkesítően.

Az megvan, hogy ez szó szerint kisregény, szavak száma a word szerint 7385....Na ezért nem szabad megkérdezni, mert sokat írok mindig.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.26. 17:11:07

kanty írta:Szívesen, máskor is. :mrgreen:
Remélem ellened az ő 1 pontjával fogok nyerni. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.26. 16:06:09

neobarca írta: 11/11 Gee: Na az igazi amatőr hiba. Mintha ez lett volna életem első draftja. Valaki (kösz szépen :mrgreen: ) bedobta a nevét én meg rápillantottam.
Szívesen, máskor is. :mrgreen:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.26. 15:41:53

Naszóval. Itt vagyok én is. Elemezném csodás draftomat:

Mivel többnyire csak szemlélődő voltam így túl sokat nem vártam. Akiket kinéztem, rendre elmentek. Middleton, Randle, Stanley J., Jack, LaVine stb. De legjobban Porzingis fáj. :cry: 1el előttem, 1el előttem. Hát nem hiszem el.

Na de lássuk:
CP3-LBJ-Vucevic adott volt.

2/11 H. Whiteside: Titkon reménykedtem benne, hogy lecsúszik hozzám. Szerettem volna a soraimba tudni. Iszonyatosan örülök neki, hogy sikerült és bízom benne, hogy a Raptorral is ki fog jönni. Én a jövő évi Keeperemet látom benne. 8)

4/1 Russel: Nem lehetett nem behúzni, mert mivel idén inkább tehetséges fiatalokat akarok teszteli, így kb az egyetlen olyan célpontom volt aki bent maradt. Csípem a srácot, nem fogom elkótyavetyélni mint anno Wigginst ugyebár... Türelem, rózsát terem. :oops:

4/5 Nowitzki: Jó az öreg a háznál. Idén még hasznos lehet, Jobbat nem találtam hirtelen nála.

5/12 K. Martin: Ha egészséges marad, benne mindig benne van 20+ pár hármassal. Nem félek attól sem, hogy telített a Wolfs. :wink:

7/7 Marcus Morris: A sz*r is megállt bennem amikor Slither behúzta az 5. körben Markieff-et. Utána meg csak imádkoztam ne vessen szemet senki rá mire becammogok újra a képbe. Sztem ő nagyon beleillik a Detroitba, előszezonja sem volt rossz. Picit tavalyi Gasol-os meglrzésem van vele kapcsolatban. 8) Aztán lehet jó nagy bukta lesz belőle. :mrgreen:

7/12 Parker: Az öreg PG anno első körös volt. Hogy telik az idő. Én bízom benne, szerintem van még benne kakaó. Erre az évre úgy gondolom innen egy steal vol. =D>

9/4 A. Johnson: Na őt nem igazán akartam, asszem pont kimentem rágyújtani és mire visszaértem volt 10 másodpercem. :oops: :D Mozgov, J.R., TT mind mind jobb lett volna ha figyelek... :?

9/12 E. Turner: Na itt kezdődött a lavina... Porzingis előttem ment ki mint fő célpont. Azt se tudtam kit húzzak. Hát belehúztam... #-o Pedig megfogadtam, hogy egy Boston játékost sem akarok. Erre egybő lett kettő is. :mrgreen: =D>

10/1 Rondo: Annó öltünk érte. Bob a fél veséjét is postázta nekem kiváló játékosok mellett. Most a kutyának se kellett. De a fene se tudja. Még akár jól is elsülhet a dolog. Csak ne dobjon max ziccert. :mrgreen:

11/3 Mahimni: Bogdanovic-ban bíztam, de pont hiába. Viszont az Indiben lehet szerepe Mahimninek. A felkészülési meccseken is ügyes volt. Hátha...

11/10 Pekovic: Mazsoláztam, mazsoláztam mire kifutottam az időből. Mondom IR-re jó lesz aztán majd nyugiban felhúzok valakit. :mrgreen:

11/11 Gee: Na az igazi amatőr hiba. Mintha ez lett volna életem első draftja. Valaki (kösz szépen :mrgreen: ) bedobta a nevét én meg rápillantottam. Majd rányomta de úgy, hogy én még abban a hitben voltam, hogy a kiszemelt O'Quinn van beállítva. Mondom nehogy már ne legyen NYK-s játékosom. Hát nem lett. =D> #-o :mrgreen: :mrgreen:

Összeségében én úgy érzem, a legrosszabb pickjeim nekem voltak, mégis sikerült egy épkézláb csapatot összeraknom. Nyilván a PO-ra sok esélyem nincsen, de talán tök utolsó sem leszek. Gee már úton van a szemétbe, Peko meg IR-en. Van 2 helyem szépíteni.

Ahogy elnéztem a többieket, az erősek erősek maradtak, a gyengék talán feljebb zárkóztak. Élvezetes szezon lesz! Sok sikert kívánok mindenkinek! =D> 8)

Ui: Aki letaszítja Game papát a trónról, annak fizetek egy 6os pck sört. :wink: [-o< :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.26. 06:41:20

20 fős Rotisserie ligámban ez sikeredett:

Kemba Walker $21
Paul George $55
Andrew Wiggins $35
Jabari Parker $14
Kenneth Faried $18
Chandler Parsons $17
Dwight Howard $16
Michael Carter-Williams $9
Dion Waiters $3
Rodney Stuckey $1
Chris Kaman $1
Tim Hardaway Jr. $1

Nem volt egyszerű két draftot is figyelni, be is csúszott egy két érdekes húzás. :roll: :lol: :mrgreen:

Eurobarcás draftomról mondjon valaki pár szót, nagyon gáz??? :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.25. 23:20:52

Nem tudok írni most, mert sokan vagytok és ismerem magam, hogy nem tudok röviden fogalmazni.
Majd talán holnap, elöljáróban jó leszel ez biztos. Curry-DMC-Davis erre garancia.

Viszont az NFL-lel hagyjál...A hetedik hétig kellett várnom, hogy meglegyen az első infarktus......4:3-mal fogok állni úgy hogy kétszer minimálisan kaptam ki és te meg szezoncsúcsot hozol és szerintem én is fogom hozni az amúgy nagyon jó 150 pont körüli eredményt. Rohadtul bosszant és főleg az hogy remélem ezzel hozlak vissza az élők sorába. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.10.25. 23:13:19

Bob_Marley írta:Én írok pár szót, de előre jelzem szubjektív.

Lakers0827
Millsap jó, Gasoltól kicsit tartok főleg hogy új edző van, IT jó, Lawson szerintem nem, Johnson-Bryant az öreg szekció de még azért van a tankban, szerintem ez is jó. Reddick nem tudom, nagyon telített a Clippers. Barnes-Green-Deng kiváló, TT nem és Foyet se húztam volna, akkor már inkább Harrist ha már Denver.

NBAiley
Ez nagyon tetszik. Szóval te vitted el előlem KAT-ot.....:D Csak Hill nem tetszik innen és Carroll se annyira bár franc se tudja ő mit alkot majd, viszont Ellis elfogja szerintem nyomni Hillt.

PassingisforPu**ies
Ez most kifejtette kanty, hát nekem innen csak Afflalo-Gallinari-Dragic meg Bogdanovic tetszik.Jacksontól én tartok egy kicsit, simán Teague-t vittem volna az első körben ha már PG. Leet már írtam, hogy szerintem sokra értékelik őt 10 pont körül meglesz neki, de sokkal több nem igazán. Hibbert lutri, nálam is radaron volt amúgy de nem mertem bevállalni. Zacsi elvileg megbízható, de szerintem idén ők is ráfognak menni a small ballra és kevesebb szerephez juthat. Ha nem is small ball csapat lesznek, de fogják ezt is használni és még jobban használni, így a helyesebb.

Na most ennyi a többit Game leírja. :D

Cumbee búcsúhét? Ez nem szeretetszolgálat. :D Nagyon mérges vagyok egyébként, mert ilyen kezdés után tragédia, hogy kifogok kapni. Miller-Foster és a többiek plusz most Cooper...És te panaszkodtál hogy Yeldon karrier meccs. Rohadt jinx...:D
Na engem meg kihagytál.:D Ha lesz időd majd írj valamennyit az én csapatomról is pls. Van pár játékos, akitől nemtom, hogy mit várjak. Pontban, 3-asban, pattanóban és blockban jó leszek szerintem. A tavalyi statokat elnézve legalábbis, idén meg majd eldől, eléggé homályban vagyok.

Amúgy igen, ez a hét tényleg nagyon jól sikerült, de azért még mindig azt mondom, hogy simán van esélyed. Ha nem töketlenkedek Hankersonnal, akkor más lenne a helyzet. Másfelől nemtom, hogy megérte-e, ESPN-en bajnokesélyesek között voltam, Foster nélkül nem leszek. PPR-ben meg az a vicces, hogy szezin elpőtt a WReimet a legerősebbnek mondtam a ligában,és a QB-kat is, futókkal nem voltam megelégedve, most ők teljesítettek, de szükségem lett volna Fosterre, hogy legyen 3 rotálható WR-em. Nyilván a sztárjátékosok kiesése ilyen, akiknél Charles volt, tuti azok sem voltak boldogok, csak bosszantó, hogy végre jön egy jó hét és annak sem tudok örülni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.25. 22:56:38

Én írok pár szót, de előre jelzem szubjektív.

Lakers0827
Millsap jó, Gasoltól kicsit tartok főleg hogy új edző van, IT jó, Lawson szerintem nem, Johnson-Bryant az öreg szekció de még azért van a tankban, szerintem ez is jó. Reddick nem tudom, nagyon telített a Clippers. Barnes-Green-Deng kiváló, TT nem és Foyet se húztam volna, akkor már inkább Harrist ha már Denver.

NBAiley
Ez nagyon tetszik. Szóval te vitted el előlem KAT-ot.....:D Csak Hill nem tetszik innen és Carroll se annyira bár franc se tudja ő mit alkot majd, viszont Ellis elfogja szerintem nyomni Hillt.

PassingisforPu**ies
Ez most kifejtette kanty, hát nekem innen csak Afflalo-Gallinari-Dragic meg Bogdanovic tetszik.Jacksontól én tartok egy kicsit, simán Teague-t vittem volna az első körben ha már PG. Leet már írtam, hogy szerintem sokra értékelik őt 10 pont körül meglesz neki, de sokkal több nem igazán. Hibbert lutri, nálam is radaron volt amúgy de nem mertem bevállalni. Zacsi elvileg megbízható, de szerintem idén ők is ráfognak menni a small ballra és kevesebb szerephez juthat. Ha nem is small ball csapat lesznek, de fogják ezt is használni és még jobban használni, így a helyesebb.

Na most ennyi a többit Game leírja. :D

Cumbee búcsúhét? Ez nem szeretetszolgálat. :D Nagyon mérges vagyok egyébként, mert ilyen kezdés után tragédia, hogy kifogok kapni. Miller-Foster és a többiek plusz most Cooper...És te panaszkodtál hogy Yeldon karrier meccs. Rohadt jinx...:D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.10.25. 22:41:38

Na ez érdekes draft volt.. Még sosem volt olyan csapatom, amit ennyire utáltam már a szezon előtt.:D:D Annyira gyenge szerintem nem leszek, de az biztos, hogy idén nem lesz olyan, hogy minden nap le akarok ülni és megnézni az meccseket, hogy lássam, hogy az embereim hogy játszanak.

Idén értékelhetnétek a csapatomat, mert kivételesen nem tudom, hogy mennyire lett jó, vagy rossz a draftom.

NFL meg tragédia. Bob engedd el ezt a hetet, had legyen egy szép búcsú hetem. Foster out of season. 3/2 ligában nálam van 20 csapatos ESPN-en rá építettem (WHY?:D) és így a PPR-nek is végleg annyi. Az egyetlen pozitívum, hogy simában így még inkább felértékelődik majd, hogy van 3 jó RB-m.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.25. 22:36:41

A hagyományokhoz híven írok néhány szót a csapatomról.
Jackson
Totál az utolsó pillanatban "jutott eszembe", addig Gobertben és Oladipoban gondolkodtam. Abszolút nem tudom, hogy jó húzás volt-e, ha az előző évekbeli első húzásaimat nézem, akkor katasztrofális inkább. :D

Gallinari
HA nem lesz sérült, akkor jó lehet a gyengécske Denverben, az EB-n is elég jól mozgott. De elég nagy az a ha..

Dragic
Kritikán aluli volt az előszezonja, de állítólag jól érzi magát nagyon a Heatnél, plusz a kellő bizalmat is megkapja, egy 17-16/6,5-t várok azért tőle.

Randolph
Kellett már egy magas, most már csak imádkoznom kell, hogy az előző évekhez képest ne essen drasztikusan vissza.

Lee
Kellett még egy magas, pechemre Okafor kiment pont mielőtt húzhattam. Lee-t szinte mindenhol ledraftoltam, aztán meglátjuk. Számomra a Boston rotációja elég kaotikus, de remélem, hogy fog kapni masszív perceket.

Hibbert
Kellett még egy magas. :P Nem igazán bízok benne, de hátha. Plusz legalább Lakers játékos.

Afflalo
Nem mertem bent hagyni, talán kicsit korán húztam, de ebben a NYK-ban simán lehet második számú opció, és akkor már szép számokat hozhat.

Plumlee
Tőle is azt várom, hogy a gyenge Portlandben kap majd elég percet. Támadásban nagyon limitált, de legalább a FG% jó lesz. :D Őt sem tartom különösebben erős picknek.

Pachulia
Még egy közepes magas. Itt már azt néztem, hogy legalább legyen kezdő az emberem. Mozgovlodtam volna más irányba is, de végül Zaza mellett maradtam, remélve, hogy sokat fog játszani.

Bogdanovic
Vele azért elégedett vagyok. A Brooklynban lehet keresnivalója.

WC Stein
Ő is a közepes/gyenge magasaim táborát erősíti. Eléggé szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.

Williams
Utolsó kör, gyenge húzás. Szerintem nagyon hamar FA-ra teszem.

Összességében eléggé felemás volt ez a draft. Az elején bezavart, hogy másik ligában is ment a draft, aztán pedig nem igazán éreztem, hogy mit kellene húzni. Totál nem tudom, hogy ez mire lehet elég, tavaly a legrosszabb, középszar helyen ragadtam meg, remélem idén kicsit sikerül előre lépni. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.25. 22:14:58

Túl vagyunk rajta én elég csalódott vagyok, az igazán fontos célpontokat nem siekrült megszereznem. És miután hárompontosban nagyon gyatra vagyok így borzasztó nehéz a dolgom. Talán az az egy vígasztal, hogy SG meg tripladobókat FA-ról könnyebb szerezni mint jó magasokat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.25. 22:08:24

Túlvagyunk rajta, lassan kezdődhetne már :)
Nem tudom, hogy megint lesz-e olyan, aki szívesen véleményez csapatokat, de ezúton benyújtom a kérelmemet, hogy ha van kedvetek, mondjatok pár szót az enyémről.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.25. 19:36:11

Én halál nyugodt vagyok. Sok vizet nem fogok zavarni a drafton és van egy olyan érzésem, hogy a szezonban sem. :mrgreen: #-o
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.25. 19:33:18

Na jó, akkor. "Semmi magánélete nem lehet az embernek". :mrgreen:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.25. 19:01:15

kanty írta: Eisze meg lehet nézni, hogy kinek hány mockja volt? :D
Amúgy sok mockom volt, de ezen a héten asszem egyet toltam, azt is csak telefonról, szóval igazat mondtam, esküszöm Móúúúnika. :D
Én mindent látok. :D Kaptál érte medált. Viccet félre téve, én rászoktam nézni ki miket csinál s akár más ligában milyen eredményt ér el. Én speciel nem mockoltam itt annyit, inkább fleflicker oldalon, mert ott vannak spéci mock draftok.
Taylor végül nem játszott ma, így nem tudtam mást csinálni, Tannehillt kezdettem. 16 perc után:
Tannehill: 27 pont
Luck: -1 pont
Reális.
Ezt nem értem. Tannehill nincs is a csapatodban. :D

Eddigi teljesítmények után Lamar Miller második negyedre 21 pont és Freeman 5 na ez se reális, fordítva a megszokott. :mrgreen: De remélhetőleg ami késik nem múlik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.25. 18:51:38

Bob_Marley írta:
kanty írta:Nagy a csend. :D
Semmit sem készültem, ma érzésből fogom nyomni. :P Plusz nekem is párhuzamosan fog menni két draft. Remélem a yahoo nem fog szarakodni emiatt.
Több mint 10 mock draftod volt, szóval készültél. :D Plusz már draftoltál máshol is nem kell etetni minket. :D

Mondjuk szerintem megint én készültem az egyik legtöbbet, de sok látszatja úgysem lesz. Nincs igazán szerencsém a korai választottjaimmal általában, de talán majd ma. Úgyse vagyok túl lelkes, hátha most ez hoz szerencsét. :D
Eisze meg lehet nézni, hogy kinek hány mockja volt? :D
Amúgy sok mockom volt, de ezen a héten asszem egyet toltam, azt is csak telefonról, szóval igazat mondtam, esküszöm Móúúúnika. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.25. 18:44:59

Cumbee írta:
Bob_Marley írta:Ma NBA draft, sokat nem várok, kicsit álmoskás vagyok már most is. :D És ráadásul egyszerre három helyen fogom nyomni 20:30-tól, mókás lesz. Mondjuk itt nem fog nagyon zavarni úgyse húzok túl sűrűn. :lol:

NFL:
Hát Cumbee, neked tényleg nincs szerencséd se. Yeldont nem is akartam játszatni, hanem helyette Murray-t, de elfelejtettem hogy ma hamarabb van meccs és nem tudtam kiszedni, erre termel majd 20 pontot. :D

De van ilyen, én 0:6 mérleggel állok egy ligámban, ahol Palmer-Yeldon-Gurley-McCoy-Lacy-Ellington-Stewart-Cobb-Hurns-Smith-Thomas-Barnidge-McManus-Panthers csapatom van és 80-90-100 pontokkal is veszítek.....
Ja én is elfelejtettem, hogy 6kor kezdődnek a meccsek. Hankersont ki akartam cserélni Rishard Matthewsra. A különbség az, hogy nálad Yeldon karrier meccset hozott, nálam meg hankerson nem fog pontot hozni, Rishard meg majd összeszed vagy 25 pontot így, hogy nem cseréltem...

Viszont jó, hogy feljöttem sírni, mert az NBA draftot viszont teljesen elfelejtettem.

u.i.: Azta. Landry milyen TD-t hozott össze...
Kinevezhetsz titkárnak, mindig én szólok neked ha draft van, vagy legalábbis emlékeztetlek. :D

Yaldonnak tényleg ez volt eddigi legjobb meccse és először futott TD-t. Szerencsére ő javuló formát mutat és lassan bejelentkezik a második számú futó pozíciómért. :D Forsett és Yeldon javulása nagyon kell Freeman mellé. De előrejelzés plusz sérülés miatti meccskihagyás okán Murrayt éreztem biztosabb pontnak, aztán Yeldon játszott és ráadásul még jól is. Kezdők szerencséje. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.10.25. 18:30:27

Bob_Marley írta:Ma NBA draft, sokat nem várok, kicsit álmoskás vagyok már most is. :D És ráadásul egyszerre három helyen fogom nyomni 20:30-tól, mókás lesz. Mondjuk itt nem fog nagyon zavarni úgyse húzok túl sűrűn. :lol:

NFL:
Hát Cumbee, neked tényleg nincs szerencséd se. Yeldont nem is akartam játszatni, hanem helyette Murray-t, de elfelejtettem hogy ma hamarabb van meccs és nem tudtam kiszedni, erre termel majd 20 pontot. :D

De van ilyen, én 0:6 mérleggel állok egy ligámban, ahol Palmer-Yeldon-Gurley-McCoy-Lacy-Ellington-Stewart-Cobb-Hurns-Smith-Thomas-Barnidge-McManus-Panthers csapatom van és 80-90-100 pontokkal is veszítek.....
Ja én is elfelejtettem, hogy 6kor kezdődnek a meccsek. Hankersont ki akartam cserélni Rishard Matthewsra. A különbség az, hogy nálad Yeldon karrier meccset hozott, nálam meg hankerson nem fog pontot hozni, Rishard meg majd összeszed vagy 25 pontot így, hogy nem cseréltem...

Viszont jó, hogy feljöttem sírni, mert az NBA draftot viszont teljesen elfelejtettem.

u.i.: Azta. Landry milyen TD-t hozott össze...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.25. 18:11:21

kanty írta:Nagy a csend. :D
Semmit sem készültem, ma érzésből fogom nyomni. :P Plusz nekem is párhuzamosan fog menni két draft. Remélem a yahoo nem fog szarakodni emiatt.
Több mint 10 mock draftod volt, szóval készültél. :D Plusz már draftoltál máshol is nem kell etetni minket. :D

Mondjuk szerintem megint én készültem az egyik legtöbbet, de sok látszatja úgysem lesz. Nincs igazán szerencsém a korai választottjaimmal általában, de talán majd ma. Úgyse vagyok túl lelkes, hátha most ez hoz szerencsét. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.25. 17:53:29

Nagy a csend. :D
Semmit sem készültem, ma érzésből fogom nyomni. :P Plusz nekem is párhuzamosan fog menni két draft. Remélem a yahoo nem fog szarakodni emiatt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.25. 17:44:35

Ma NBA draft, sokat nem várok, kicsit álmoskás vagyok már most is. :D És ráadásul egyszerre három helyen fogom nyomni 20:30-tól, mókás lesz. Mondjuk itt nem fog nagyon zavarni úgyse húzok túl sűrűn. :lol:

NFL:
Hát Cumbee, neked tényleg nincs szerencséd se. Yeldont nem is akartam játszatni, hanem helyette Murray-t, de elfelejtettem hogy ma hamarabb van meccs és nem tudtam kiszedni, erre termel majd 20 pontot. :D

De van ilyen, én 0:6 mérleggel állok egy ligámban, ahol Palmer-Yeldon-Gurley-McCoy-Lacy-Ellington-Stewart-Cobb-Hurns-Smith-Thomas-Barnidge-McManus-Panthers csapatom van és 80-90-100 pontokkal is veszítek.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.22. 21:27:38

20 fős Rotisserie Larry Bird League-ban is ma lesz a Live Auction Draft , az eurobarca-s elött kezdődik fél órával, így beszereztem egy táblagépet is estére, ahoz képest hogy ma lesz a draft elég nagy a csend itt a topikban. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.21. 21:57:03

Hát ez a BL fanatsy tényleg csupa móka és meglepetés. :D Gaítan kikerül a csapatomból, pedig betettem. Lehet nem mentettem el, erre nem emlékszem, de ki szokta írni, legalábbis a régi mindig kiírta.....És ilyen nem történt. A fordulóban a legjobb játékosom padon van így ez a hét is kuka. Én próbálkozok tovább, de ez így necces.

neo:
nekem több játékos nem tetszik tőled. :D
Waiters, Stephenson, Deng, Beverley
A keeper játékosaid sok pontot termelő magas emberek, erre azért lehet alapozni. Ebben a ligában sokat jelentenek a kiemelkedő magas emberek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.21. 20:38:53

PCsabi írta:Krisztián! Próbáld meg így:
1. Fantasy felület.
2. Jobb oldalon, felül, ahol a neved van ill. a mail, van egy beállítás ikon.
3. Ráviszed az egeret, utána account info.
4. Bal oldalon preferences.
5. Locations and languages.
6. És nálam például kiírja, hogy Pest County, Hungary ill. UTC+01:00 France Time.
Beállítottam Kaposvárra de az időnél ezt írja: UTC-08:00 Csendes-óceáni idő (USA) :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Válasz küldése