Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.03. 22:51:15

Én csak annyit írok, hogy az Uefa Bl katasztrófa, nálam szerintem vége így a szezonnak. Az hogy én beállítok valamit és a gép a tegnapiak alapján csinál csapatot rohadt idegesítő. Plusz most már a pontjaim is eltűntek, amik nyilván majd visszajönnek ha átszámolnak mindent, de még az is kétséges. :D Soha nem értem, hogy ha valami működik akkor azt miért kell megbuherálni? Tudom PS4 meg reklám és társai, hát köszönöm én egyikből sem kérek, majd talán jövőre......
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.11.03. 22:41:26

Xanthor írta:
Ne is mondd, én az utolsó pillanatban tettem ki Lichtsteiner-t és Sterling-et, Srna-t pedig véletlenül nem tettem be, mert elfelejtette az oldal a már összetett csapatomat és amikor a zárás előtt újra összetettem gyorsan a kapkodásban 2 másik Sahtar védőt tettem be.
A végére ritka gyenge lett. Az összes csapatom 100 pont körül végzett, de ezúttal az most kevés volt. A legjobb csatárok mellé pont gyenge védők kerültek és fordítva. Ilyen sok gól mellett nagyon össze kellett jönnie egy fordulónak, hogy jó helyen végezz versenyeken.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.11.03. 22:07:52

MR. TROMORT777 írta:Félidőben egy kis rövid összegzés:

- Lichtsteiner-t betettem az utolsó pillanatban, nem számítottam rá, hogy kezdeni fog. Erre Pogba gólpasszt ad neki, nagyszerű.
-Bony assziszt és gól.
- Gladkyj is bekerült a végén a Shaktharból, szintén gól.

Alakul.

Szerk: Teixeira tizit harcolt ki, Srna meg belőtte. :D és Jonas gól. :D
Ne is mondd, én az utolsó pillanatban tettem ki Lichtsteiner-t és Sterling-et, Srna-t pedig véletlenül nem tettem be, mert elfelejtette az oldal a már összetett csapatomat és amikor a zárás előtt újra összetettem gyorsan a kapkodásban 2 másik Sahtar védőt tettem be.
MR. TROMORT777

2015.11.03. 21:36:12

Félidőben egy kis rövid összegzés:

- Lichtsteiner-t betettem az utolsó pillanatban, nem számítottam rá, hogy kezdeni fog. Erre Pogba gólpasszt ad neki, nagyszerű.
-Bony assziszt és gól.
- Gladkyj is bekerült a végén a Shaktharból, szintén gól.

Alakul.

Szerk: Teixeira tizit harcolt ki, Srna meg belőtte. :D és Jonas gól. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.03. 20:24:41

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:Poénnak jó, de nyilván közünk nincsen se az újságíráshoz se a megfelelő szakértelem sincs meg se a kosárlabdához se a fantasyhoz. :D Vagy javíts ki ha tévednék,d e te se kosaraztál soha egyesület szinten és gondolom nem is vagy újságíró. D:
Na mindegy, viccelődni lehet rajta.
Ez alapkövetelmény? :D
Ha nem is alapkövetelmény, picit hiteltelen nálam ha nem. Én is hiába láttam már szerintem több ezer meccset még sincs olyan tudásom, hogy a játék elemeit mind ismerjem, hiszen soha nem kosaraztam rendesen. És ha erről ír az ember, még ha fantasy szempontból is, akkor is úgy gondolom hogy sima laikus gondolatok lehetnek, plusz az újságírás és fogalmazáskészség se olyan, hogy na akkor üljünk neki. :D Én ezért szoktam kerülni bizonyos blogokat, mert egész egyszerűen számomra nem tud olyan színvonalat adni. Ugyanolyan színvonalú mintha itt elolvasok 1-1 hszt, hiszen kb egy szint, de ha szakmai valóban minőségi dolgot akarnék olvasni akkor ahhoz kevés. Most példaként, egy Bill Simmons sem azért sikeres mert tud okosakat mondani, hanem mert hiteles. Egy politológiát, újságírást végzett emberke, aki folyamat ott van a tűz közelben és nem a játékot elemzi amihez nyilván kevésbé ért, bár biztos kosarazott hobbiszinten, hanem mert a háttérinfókat olyan köntösben előtudja adni, amit érdemes elolvasni.

Bob_Marley írta:Pont erről beszéltünk, nem fogja elcserélni érzelmi alapokon is játszik. Velem könnyebb dolgod lenne, nálam most is mindenki vihető, ha olyan ajánlat érkezik rá, ami tetszik. :lol: Érzelemnek helye nincs az én szótáramban fantasy szempontból.
Love-ot is kedvelem, mégis elcseréltem őt. Erről ennyit :D
Igazad van, de ha maradt volna Minnyben nem biztos hogy elcserélted volna. :D Azért szerintem te jobban kötődsz játékosokhoz mint én.
Bob_Marley írta:üzenem Gamenek, hogy Aminu puszilja. :D
Szerinted viccből írtam, hogy őt draftold? :mrgreen: Mondjuk azt én sem gondoltam, hogy 15 pontot fog átlagolni, de ez még semmi, 47% tripla :shock: :lol:
[/quote]
Tudom, hogy te nem szereted én viszont igen, most meg még be is dobja a labdáit, így meg speciel rohadt hasznos. :D

Ez a napi fantasyt megnéztem ez nem az én világom lesz. Pont az a faktor hiányzik nekem belőle, hogy felkészülsz 1-1 hétre és tartogatsz játékosokat, cserélsz stb. Ez a napi is biztos jó móka, de kevésbé GM típusú.

Viszont MRTomori77-nek köszönjük az elemzést, még fogadás szempontból is érdekes lehet. :D Gaitan nálam van Bl fantasyban,. előző héten sikeresen lent hagytam miután be tettem, de az oldal nem érzékelte, köszi. :D Most viszont háromszor ránéztem, hogy valóban bent van-e és amúgy csk is. :D

Vicc ez az oldal....Egész egyszerűen nem értem mi történik. Submit gombot nem szereti vagy mi van? Padon Matuidi, Cesar és a csk persze Ibra....Mondom még egyszer háromszor néztem ma rá és most megint, hogy nézzem hogy állok így az egésztől kezd elmenni a kedvem....Biztos én vagyok a béna, de ez nonszensz. Hülye azért nem vagyok, csak tudom, meg látom hogy miket állítok be!!!!! :evil:
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.11.03. 17:21:12

A témához kicsit:
Szerintem külön kell választani, más egy blog és más egy szakmai sportoldal. Főleg fantasy esetében. itt nincs igazi szakértő, írást lehet tanulni, de egy jó blog nem a profizmustól lesz jó. Az én esetemből kiindulva én egy szurkolói blog szerűséget készítek ahol úgy írok mint bármilyen más szurkoló, de ettől még az lehet bizonyos tömegeknek hasznos és érdekes. Aztán az olvasó meg eldönti, hogy számára az a tartalom megéri-e az olvasást vagy sem.

Remélem, hogy aki regisztrál Fanára az használja majd a ref linkemet.
https://www.fanaments.com/r/Tromort
( Köszi Cumbee! )

Fantasy BL!

Előszőr is bocsánat, de nem láttam, hogy az Atma meccs korábban lesz ma. Így a sima BL Fantasy-s tippek el is maradnak. Viszont Fanaments-en ez nem változtatt, ott ez a meccs amúgy is kimarad a kínáéatból és a többi 7 meccsel lesz forduló este.
Fanamentsen jó a BL forduló, mert meccs indulása előtt még lehet változtatni, így ha kiöjttek a kezdők is le lehet ellenőrizni. Így most én se böngészgettem végig minden nyilatkozatot, hogy kik nem lesznek. Majd este kell leellenőrizni.

A csapatok kialakításában Fanamentsen muszáj mindig kockáztatni, mert az elszabadult árak miatt nehéz egységes jó csapatot létrehozni. Én általában arra törekszem, hogy megtaláljam a legolcsóbb clean sheeteket, hogy legyen pénzem a drága de sok pontot szerző játékosokra.

Sorban a meccsek:

Benfica-Galata

Előző fordulóban nyert a Galata hazai pályán, de eléggé döntetlen szagú meccs volt. Sok helyzettel mindkét oldalon. Clean sheetet én nem várok ezen a meccsen, erős támadó potenciál van mindkét oldalon. Benfica részről Gaitán nagyon jó választás, gólerős kp, de Fanamentsen elszabadult az ára, köszönhetően a jó formájának. Jonas viszont egy jó arányú támadó lehet.
Galata oldalról merészeknek Podolski, bár én nem nagyon bíznék benne. Viszont Inan jó formában van plussz Ő a Galata fő tizeneggyes lövője, drága, de olcsó védőkkel beleférhet.

Shakhtar-Malmo

Érdekes összecsapás, a Shaktar még gólt sem lőtt és 8at kapott 3 vereséggel 0 pontos, míg a Malmo nagy küzdelemben nyerni tudott az előző fordulóban. Ugyanakkor most fordulhat a kocka. A Shakhtar-nak nagyon fontos lenne nyerni jobb gólkülönbséggel, hogyha Európa liga helyet akarnak. A nap egyik legjobb opciója Teixeria lehet ár/érték arányban, ő a Shaktar motorja támadásban és mindig benne van a gól.
Ugyanakkor én a Shakthar védelmét is teszem. Mivel eddig mindig kaptak gólt gy nagyon olcsók, de most jó esélyük van egy clean sheetre. Illetve Ismaily és Srna is könnyen bene lehet egy gólban, Pyatov kicsit drágább mert múlt héten büntetőt védett, de még ő is megérheti.

Real-Psg

Lutri rangadó. Hiába volt az előző meccs 0-0, símán lehet egy gólgazdag összecsapás. Egyik csapat védőjét se tenném be szívessen. Ramos talán jó opció lehet, mert olcsó, mivel eddig keveset játszott, de PSG képes gólokat lőni.
Támadóknál összetettebb a kérdés. Benzema és Bale nincs ami rontja Ronaldo esélyeit is, ileltve túl drága, szóval őt kihagynám. Jese olcsó és nem mutat rossz formát, de mindenképp kockázatos. KP is túl lutri, egyik sem elég túlerős, főleg nem ilyen meccseken. PSG oldalán talán Cavani érné meg ár érték arányban, de túl rizikós.nak tűnik.

Gladbach-Juve

A Juvénak kötelezőnek kellene, hogy legyen ez a meccse, mert ezután már csak nehezebb lesz. Viszont a Gladbach az új edzővel menetel. A Juve védelemből talán Evra megéri, de rizikós. Mandzukic nem mindig játszik, elég hektikus. Morata jó deje nem lőtt gólt. Cuadrado meg bent sincs Fanán, most írtam nekik. :shock: :D Viszont Pogba olcsó magához képest és jó formában van. Erősen ajánlós.

Sevilla-City

Egy ilyen meccsen a védelem lutri, bár nagyon olcsók a city védők. Kolarov megérheti a támadó potenciálja miatt. Viszont a támadóknál nagyon jó lehetőségek vannak. De Bruyne nagyon jó formában van és olcsó. Szerintem "must have" a srác. Touré -ban mindig benne van egy gól, főleg, hogy ő a 11es lövő. Elől Bony még írtó olcsó és most elkapta a fonalat, bár BL-hez lehet méh kevés. Sevilla-ból két jó opció van szerintem. Banega és Konoplyanka, ha utóbbi kezd.

Mu-CSKA

A Mu eddig a BL-ben még nem hozott le kapott gól nélküli meccset, viszont a bajnokságban remekelnek ilyen téren. A CSKA hazai pályán a tökéletes ellenfél erre. Szóval itt az idehe és kell is egy győzelem. Márpedig ez a Mu támadók nem képesek sok gólra. így fontos lesz, hogy ne kapjanak gólt. Egész Mu védelem egy ajándéknak túnik így. Legtöbben alapáron vannak. De Gea és Rojo írtó olcsók. Sajnos Blind kpra van bejegyezve. De Smalling sem drága.
KP-n még Herrera érheti meg, vagy Mata, bár Ő megint elszürkült az utóbbi hetekben.

PSV-Wolfsburg

Egyik védelemre se tennék. Olyan védelembre nem teszek ahol Dante van, illetve a Wolfsburg meg írtó jó támadókból áll. KP-n Draxler jó opció, mindig benne van az assziszt, de én Caligiuri-t választom mert kicsivel olcsóbb és több esélye van gólra. Illetve ha kezd akkor Dost, utóbbi időben elég megbízhatóan szállítja a gólokat.

Kicsit összecsapott lett, mert mnidenkiről írni akartam egy keveset, illetve az elvorult árak miatt bonyolultabb, de a kiemelt nevekben bízom.

Ja és közben vissza írtak, hogy Cuadrado-t betették.

Szerk: De Bruyne nem kezd :!: Pyatov és Ismaily sem :D

Szerk 2: A sok rotálás eléggé bekavart, de ez benne van. Viszont így van rengeteg olyan bargain mint Lichtsteiner, Dybala, Lingard, Kanibolotskiy vagy Azavedo.

Szerk3:
Bob_Marley írta:
Viszont MRTomori77-nek
Majdnem. :twisted:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MR. TROMORT777 2015.11.03. 20:35:52-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.11.03. 17:03:25

Bob_Marley írta:Poénnak jó, de nyilván közünk nincsen se az újságíráshoz se a megfelelő szakértelem sincs meg se a kosárlabdához se a fantasyhoz. :D Vagy javíts ki ha tévednék,d e te se kosaraztál soha egyesület szinten és gondolom nem is vagy újságíró. D:
Na mindegy, viccelődni lehet rajta.
Ez alapkövetelmény? :D

Például NFL Fantasy-ről itt szoktak írni:
KATT
Bob_Marley írta:Pont erről beszéltünk, nem fogja elcserélni érzelmi alapokon is játszik. Velem könnyebb dolgod lenne, nálam most is mindenki vihető, ha olyan ajánlat érkezik rá, ami tetszik. :lol: Érzelemnek helye nincs az én szótáramban fantasy szempontból.
Love-ot is kedvelem, mégis elcseréltem őt. Erről ennyit :D
Bob_Marley írta:üzenem Gamenek, hogy Aminu puszilja. :D
Szerinted viccből írtam, hogy őt draftold? :mrgreen: Mondjuk azt én sem gondoltam, hogy 15 pontot fog átlagolni, de ez még semmi, 47% tripla :shock: :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.11.03. 13:22:04

Na ha ti is elkezditek nyomatni a daily NBA-t a Fanamentsen, akkor nagyobb lesz a verseny. :D Tippeket is írhattok, én elég fogalmatlan vagyok NBA-ben, de azért sikerült abban is nyernem már párszor. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.03. 10:57:10

Cumbee írta:
Bob. Nem kell újságírónak lenni, hogy neten írogasson az ember, a magyarországi sporttal foglalkozó oldalakon, szerintem nagy kisebbségben vannak akik ténylegesen újságírói végzettséggel rendelkeznek.
Elég baj és nem kell beállni a sorba. Ahogyan sok blogot se tartok sokra, mert nincs mögötte kellő szakmai tudás és sem "égetem" magamat, mert nálam sincs meg a mögöttes tudás. Legnagyobb baromságok egyike a szememben, aki kitalálta hogy blogolás.

BL-ben végül Feghouli jött Alonso helyett, meglátjuk.

NFL: ez már annyira nem is izgat. :D

NBA:
Jól sikerült kezdeni és üzenem Gamenek, hogy Aminu puszilja. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.11.03. 10:22:33

Na, meg is van az elso nyeremenyem fanamentsen. 8)
7. lettem a napi NBA freerollban, kemeny 0.76eurot sikerult nyerni. :mrgreen:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.11.03. 06:31:00

MR. TROMORT777 írta:
Bob_Marley írta: Na tessék...még hogy nem lenne rá igény. :D Kezdve azzal, hogy sok infot megtudtunk, Cumbeet (aki szintén elég megszállott. :D )rögtön be is cserkészted. Régóta keres pénzes fantasyt. Én szívesen olvasnék BL fantasyról is, mert élvezet volt ezt a pár sort (mit pár, így elvinni a hév engem szokott, ami két mondat lenne az nálam is 12.....) olvasni. Én egyszer poénból modntam Gamenek, hogy kéne csinálni egy fantasyval foglalkozó podcastet aztán látom te is kacérkodsz ilyen oldallal, még a végén tényleg podcastet fogunk csinálni. :D Golffal,NBA-vel, PL-lel, NFL-lel stb...

Köszi. Holnap végre lesz időm és 5-6 körül megpróbálok jönni pár BL tippel.

Podcast is jó ötlet egyébként. Én a kacérkodáson már túl vagyok, már készül az oldal, csak sajnos elég lassan, idő hiány miatt.
Jaja, jól mondja Bob, egy ideje már keresgélek daily fantasyt, csak amerikai oldalakat nézegettem eddig, azok meg nem szeretik az európaiakat.:D Úgyhogy köszi az infót, szerintem mások nevében is. Free tournamenten tudok csak indulni egyelőre, mert kapkodtam anno, hogy még aznap tudjak játszani, szóval csak ezt figyelem. Eddig 4-en játszottunk itt az oldalról a 3 nap alatt és a mai nap után mindannyian végeztünk már pénzes helyen, még ha nem is sok pénzről van szó, free tournament révén.. Az első nap Cousins sérülése miatt 3 hellyel csúsztam le, de ma összejött végre, 3. vagyok és ha Curry még kijön a 4. negyedre, akkor sanszosan nyerem a napot. Más kérdés, hogy volt még 2 töki akinek sikerült ugyan azzal az LU-val neveznie mint nekem, szóval osztozunk majd, de annyi baj legyen. A lényeg, hogy eredeti vagyok. :D

Bob. Nem kell újságírónak lenni, hogy neten írogasson az ember, a magyarországi sporttal foglalkozó oldalakon, szerintem nagy kisebbségben vannak akik ténylegesen újságírói végzettséggel rendelkeznek.

szerk.: Nem jött ki Curry, nem tesznek jót ezek a blowoutok, tegnap is betett a Durant/Westbrook kombómnak, hogy visszafogott perceket játszottak csak. Más részről meg ez a jó a daileyben, hogy ilyenekkel is kell számolni. Mondjuk arra ha megölnek sem fogadtam volna, hogy kb 45 pontal égnek a Macik a GSW ellen a 3. negyed végén.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.02. 21:53:58

varnagykrisztian írta:
Bob_Marley írta:Hihetetlen mennyiken múlik, az értékelésemnél leírtam már, pár embert pont előttem vittetek el, s baromi idegesítő hogy nem kell azokban a játékosokban eddig csalatkozni csak speciel nem nálam vannak. :D
Én is bízom benne hogy HARDEN nyom még 1-2 ilyen hetet és Csabi majd könyörög hogy cseréljük el. :lol: :mrgreen:
Pont erről beszéltünk, nem fogja elcserélni érzelmi alapokon is játszik. Velem könnyebb dolgod lenne, nálam most is mindenki vihető, ha olyan ajánlat érkezik rá, ami tetszik. :lol: Érzelemnek helye nincs az én szótáramban fantasy szempontból.

Kíváncsi vagyok a maira, nem éppen a "gálacsapatom" játszik és a kezdeti jó dobóforma eléggé alábbhagyott. Griffin-Leonard párostól ma is nagy extra kell.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.11.02. 21:34:07

Bob_Marley írta:Hihetetlen mennyiken múlik, az értékelésemnél leírtam már, pár embert pont előttem vittetek el, s baromi idegesítő hogy nem kell azokban a játékosokban eddig csalatkozni csak speciel nem nálam vannak. :D
Én is bízom benne hogy HARDEN nyom még 1-2 ilyen hetet és Csabi majd könyörög hogy cseréljük el. :lol: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.02. 21:24:42

PCsabi írta:
Bob, még a végén mi is csinálunk egy NBA Fantasy Blog-ot :P :mrgreen:
Poénnak jó, de nyilván közünk nincsen se az újságíráshoz se a megfelelő szakértelem sincs meg se a kosárlabdához se a fantasyhoz. :D Vagy javíts ki ha tévednék,d e te se kosaraztál soha egyesület szinten és gondolom nem is vagy újságíró. D:
Na mindegy, viccelődni lehet rajta.

varnagykrisztian szívesen, cserébe "feküdj le" nekem is. :D Viccet félre téve, tavaly megtréfáltál az AS héten, most nagyon készülök hogy nyerjek, mert baromi fontos lenne számomra. Jött egy bravúr kamaj ellen, csúnya lenne most botlani.
Favors meg nagyon jól kezdett, én mondtam, hogy AS meghívót is eltudok neki idénre képzelni, nem hiába húztam ESPN-n. És ott Townst is húztam, mert hát Michaa ott nincs és nem vitte el....Hihetetlen mennyiken múlik, az értékelésemnél leírtam már, pár embert pont előttem vittetek el, s baromi idegesítő hogy nem kell azokban a játékosokban eddig csalatkozni csak speciel nem nálam vannak. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.11.02. 21:10:03

Bob_Marley írta:
varnagykrisztian írta:Srácok Chandler Parsons-nál a GTD mit jelent?KÖSZI.
Game Time Decision
Tehát a meccs előtt dől el, hogy képes-e játszani vagy sem. Bemelegítés után.
Köszi Bob.

Ahogy azt várni lehetett 2-10-es zacsi Slither ellen, igaz FGM, FG%, BLK kategóriában minimálisan maradtam alul így akár 5-7-re is végezhettem volna……igaz a végeredmény ugyanaz lett volna de mégis más, ja és itt sem játszik a mi lett volna ha......
:mrgreen:

Keepereim teljesítménye az első héten:

Derrick Rose: 11.8 PTS, 3.0 REB, 5.5 AST :(

Al Jefferson: 12.3 PTS, 8.7 REB, 1.0 AST :roll:

Derrick Favors: 21.3 PTS, 8.3 REB, 1.3 AST =D>
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.11.02. 21:00:53

Na, erre a Fanaments-re ránézek én is :)

Bob, még a végén mi is csinálunk egy NBA Fantasy Blog-ot :P :mrgreen:

Neo, jó kis első hét volt ez, elég izgalmasra sikerült. Sajnos pár játékosomnál még nagyon szezon eleji forma van, aztán beindult a téglagyártás :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.02. 19:38:21

Jó lenne ha jönnél minél hamarabb, mert Bl fantasyt kell állítani és most ötletem sincs és ebbe a rendszerben még a többieket sem lehet megnézni kiket válogatnak be. :D Pedig minden fantasyban ebből sokat táplálkozok, hogy jó japán módra megnézem ki mit csinál és próbálom továbbfejleszteni. :D

NBA:
kamajnak tuti nem vagyok kedvence. :D Ha jól emlékszem egyszer ellened volt egy majdnem 12:0 eredményem is, plusz tavaly kiütöttelek a Po-ból és most kapásból underdogként levertelek. Sérülések miatt pár meccset ki is ültek az embereid, ez is közrejátszott.
Én azért annak örülök, hogy sikerült győzelemmel nyitni, de ez a csapat még messze van attól, amit én szeretnék. Mindenesetre egész jókat sikerült húznom, bár mindegyikhez oda kell tenni, hogy a lehetőségekhez képest. Nyilván ilyen pickekkel tele vagyok olyan emberrel, aki valamiben nagy suta, de misc kategóriákra megpróbálok ráfeküdni, plusz FG%-ban is látok potenciált még ha Mudiayék képesek nagy téglázásra. De Leonard-Griffin remek százalékokkal tud dolgozni mezőnyből. Szóval bátran és optimistán nézek a jövő felé, habár a jelen nem túl fényes. :D
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.11.02. 19:19:59

Bob_Marley írta: Na tessék...még hogy nem lenne rá igény. :D Kezdve azzal, hogy sok infot megtudtunk, Cumbeet (aki szintén elég megszállott. :D )rögtön be is cserkészted. Régóta keres pénzes fantasyt. Én szívesen olvasnék BL fantasyról is, mert élvezet volt ezt a pár sort (mit pár, így elvinni a hév engem szokott, ami két mondat lenne az nálam is 12.....) olvasni. Én egyszer poénból modntam Gamenek, hogy kéne csinálni egy fantasyval foglalkozó podcastet aztán látom te is kacérkodsz ilyen oldallal, még a végén tényleg podcastet fogunk csinálni. :D Golffal,NBA-vel, PL-lel, NFL-lel stb...

Köszi. Holnap végre lesz időm és 5-6 körül megpróbálok jönni pár BL tippel.

Podcast is jó ötlet egyébként. Én a kacérkodáson már túl vagyok, már készül az oldal, csak sajnos elég lassan, idő hiány miatt.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.11.02. 11:32:21

Vége az első hétnek. 5-7 Game ellen szerintem nem rossz. Talán volt 1 nap amikor vezettem is. :mrgreen:
Azt figyelembe véve, hogy 8 assist és 3 steal plusz mellett már én nyeretem volna 7-5re sztem büszke lehetek a csapatomra. Nekem az idei célom az utcsó PO hely megszerzése illetve mindenki megszorongatása. Elég jól indult sztem. 8)

Jön Cumbee. Na iott nagy pofonra számítok, elvileg több játékosa is lesz. De soha ne mond, hogy soha. :wink:

ESPN-t hagyjuk, megint benéztem egy nap beállítását. Nem mondom hogy azon múlt, de szorosabb lett volna.

Másik yahoo-s ligám utolsó napig erős győzelemre állt, erre módosították a számításokat és ott is hasonlóan az ESPN ligához, pontokra mennek a dolgok. Izgalmas és tetszik is, de ha ezt tudom, teljesen másképp draftoltam volna. Itt 1-2 blok és labdalopás aranyat ér... :oops: :cry: 8)


/Update/ Kicsit unatkozom így 1 mondatban elemzem fontosabb/meglepetés játékosaim első heti teljesítményét:

Nowitzki: Talán ő lesz a szavalyi Paul Gasol nálam? Minden esetre szeretem amikor Bob szid játékosomat mert ő mindig beérik. :mrgreen:

Vucevic: Kevesebb pattanó de megtanult végre blokkolni :?: :!: =D>

Whiteside: Csak így tovább fiam még pár pont meg pattanó és könnyen keeper lesz belőled. :D :D :D

CP3: Kicsit csiszolni kell a FG% és ismét elit fantasy játékos leszel.

James: Húzz bele mert Curry ismét MVP lesz... :oops: 8)

Rondo: Vagy csak fellángolás, vagy tényleg megtanult dobni... :mrgreen:

Morris: 20 PPG ez a beszéd, csak így tovább. :wink:

Russel: Húzzál bele apukám mert idáig csalódás vagy... [-X #-o
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.01. 09:44:22

MR. TROMORT777 írta:.....
Na tessék...még hogy nem lenne rá igény. :D Kezdve azzal, hogy sok infot megtudtunk, Cumbeet (aki szintén elég megszállott. :D )rögtön be is cserkészted. Régóta keres pénzes fantasyt. Én szívesen olvasnék BL fantasyról is, mert élvezet volt ezt a pár sort (mit pár, így elvinni a hév engem szokott, ami két mondat lenne az nálam is 12.....) olvasni. Én egyszer poénból modntam Gamenek, hogy kéne csinálni egy fantasyval foglalkozó podcastet aztán látom te is kacérkodsz ilyen oldallal, még a végén tényleg podcastet fogunk csinálni. :D Golffal,NBA-vel, PL-lel, NFL-lel stb...

NBA:
Most erre megint mit mondjon az ember? Ha nekem valaki azt mondja, hogy 7:5-re vezetek az utolsó nap előtt, úgy hogy gyakorlatilag ez úgy indult hogy a nagyobb verés elkerülése a cél, szóval aki nekem ezt mondja telibe röhögöm és megkérem, hogy ne szórakozzon a szerencsétlenekkel.....Nincsenek illúzióim ha Griffin papa nem tol három ilyen meccset akkor kanyarban sem lennék, plusz Leonard is 30+ felett volt. Viszont mondjuk Hayward meg kuka volt eddig....Na mindegy, ha már így alakult felvettem Adamset is, hogy a BLK-pati-FG% kategóriák meglegyenek és plusz ember. Attól függetlenül, hogy 7-5 ide gyakorlatilag bármi lehet. FT%-3ptm-TO biztosan kamajé, de a többit még akár meg is nyerhetem, eléggé izgalmasnak tűnik, kár hogy ma nem Leonard fogja fogni Durantet. :D
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.11.01. 04:49:17

Cumbee írta:
Promo kódot kér regisztrációnál, én nem veszem észre, hogy a linkedről fellépve az oldalra bármi változna. A lobbyba dob be és annyi.[/quote]

A promó kód csak arra szolgál ha épp van valami akció az oldalon. Most épp 5 euro free betet kapsz a facebook oldal szerint, ha ezt használod: FACEBOOK01.
A linkemtől semminek nem kell változnia, csak ha azon reigsztrálsz akkor én kapok érted bónuszt. :)
MR. TROMORT777

2015.10.31. 23:28:30

Cumbee írta:
MR. TROMORT777 írta:
Vettél már ki pénzt? Engem egy ideje érdekel már a daily fantasy, annyi, hogy nekem pl az NFL lenne a legideálisabb, ami sajnos itt nincs, de az NBA és a UFC is érdekel. Érdekességként ránéztem az NBA-re és szerintem nagyon el vannak árazva a játékosok. Befizetni ma már nincs időm, de egy ingyenes tournamentet látok minimális díjazással, azt lehet kipróbálom. Gondolom ahogy jönnek a meccsek realizálódnak a fizetések, de jelenleg nagyon egyszerű egy jó csapatot összerakni, úgyhogy gyanúsan mindenki ugyan azokat a játékosokat fogja játszatni.
Ha esetleg mostanában felnézel, akkor írj privátban. Várok egy kicsit a regeléssel, hátha tudsz még meghívót küldeni.
Válaszolok itt, hátha másokat is érdekel.

Az árazás... Igen sajnos, ez focira is igaz, mert még kevés ment le ezekből, hogy hosszú távon jó értékek legyenek. Aki most jól megy az még nagyon drága. Kell idő, hogy realizálódjanak az árak. Ugye csak pár hónapja indult élesben.

Vettem már ki pénzt, de akinek magyar bankja van annak bonyolultabb mivel a magyar bankok nem támogatják a szerencsejátékot és ez annak minősül. Én Netellert használok. Szerződésben állnak, szóval Neteller és Fanaments között ingyen lehet pnézt mozgatni. A Netellerről annyit, hogy egy netes számla. A számládról utalsz oda, majd onnan tudsz Fanaments-re. Ahhoz, hogy ki tudj utalni Netellerről a számládra ahhoz viszont meg kell erősíteni az adataidat. Kép útlevélről vagy személyiről, ilyenek. Illetve még az hosszú folyamat, hogy Neteller küld egy kis összeget a számládra és 5-7 nap múlva jön meg. Neked akkor meg kell mondanod, hogy mennyi volt az. Így elenőrzik, hoy Tiéd-e a számla. Így bonyolultnak hangozhat, de nem az. Ha kell segítek bárkinek lépésről lépésre. Annyi még, hogy Nettellerről kiutalni magadnak 7,5 euro utalásonként, sajna a magyar bankok miatt már opciót én nem találtam.
De mind Fanaments, mind Neteller teljesen biztonságos!

Meghívó nem kell, szabad regisztráció van.
Azért tettem saját linket mert aki regisztrál a linkemen keresztül azután kapok bónuszt, de oda tettem, hogy "ref link".
Szóval ha valaki akar regisztrálni akkor örülnék, ha ezen tenné:
https://www.fanaments.com/r/Tromort

Szerk: Az kimaradt, hogy csak akkor tudsz kivenni ha előtte utaltál be. Ez sportfogadás szabály. Elég 10 euro-t is tudtommal beutalni és onnantól kedzve tudsz kiutalni. De ez a jogszabály.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.10.31. 23:10:56

MR. TROMORT777 írta:
Vettél már ki pénzt? Engem egy ideje érdekel már a daily fantasy, annyi, hogy nekem pl az NFL lenne a legideálisabb, ami sajnos itt nincs, de az NBA és a UFC is érdekel. Érdekességként ránéztem az NBA-re és szerintem nagyon el vannak árazva a játékosok. Befizetni ma már nincs időm, de egy ingyenes tournamentet látok minimális díjazással, azt lehet kipróbálom. Gondolom ahogy jönnek a meccsek realizálódnak a fizetések, de jelenleg nagyon egyszerű egy jó csapatot összerakni, úgyhogy gyanúsan mindenki ugyan azokat a játékosokat fogja játszatni.
Ha esetleg mostanában felnézel, akkor írj privátban. Várok egy kicsit a regeléssel, hátha tudsz még meghívót küldeni.
MR. TROMORT777

2015.10.31. 19:47:34

Bob_Marley írta:
ui: ha te is hasonló szenvedéllyel vagy a fantasy iránt és egy kis közösség iránt akkor pláne szívesen olvasnám a mondandódat. Tanulni mindig lehet a másiktól és pl BL fantasyra lehet merítenék ötletet. :D Nem ismerem annyira a PL-t idén lett csak Digi csatornám és nem követem annyira. Szóval tuti, hogy pl nekem segítenél ha elemeznéd kicsit a PL helyzetet fantasy szempontból és biztos, hogy másnak is hasznos lehet. Plusz a másik sikere kicsit a mi sikerünk is ha pénzes ligáról van szó.
Az a baj a szenvedélyem már-már túl nagy is, közelebb van a megszállottsághoz, mint a szenvedélyhez. :D
Röviden leírnám hogy is kezdtem el napi fantasy focit játszani. 2-3 éve jött haverokkal, hogy kezdjünk el Fantasy Premier League-t játszani. Írtóra megtetszett, előtte max rangadókat néztem angliában, de így, hogy egy kicsit érdekelté váltam így megnéztem mindent amire a szűk szabadidőm lehetőséget adott. Hozzátenném, nem ment valami fényesen, jelenleg meg botrányosan megy, de sima FPL-el már nem foglalkozom igazán, csak összedobom és kész.

Rátaláltam egy oldalra, ami akkor indult bétában.Fanaments(ref link) a neve. Ez egy napi fantasy sport oldal ami kezd egyre népszerűbb lenni. Próbáltam már más oldalt is, de ez a legszimpibb és össze is barátkoztam az egyik készítővel így a neten. Nagyon segítőkészek, sose volt gondom a kifizetéssel sem, szóval csak ajánlani tudom.

A különbség a sima fantasy-vel csak annyi, hogy itt nem egy szezonra teszel keretet, hanem csak egy adott fordulóra vagy csak egy adott napra. A tornák olyanok mint a pókerben például. Különböző összdíjjazásúak és különböző mennyiségű résztvevővel, de vannak két személyes tornák is akár.

Bétában pénzt adtak mindenkinek, hogy játsz és később amikor elindult az oldal élesben lehetőséged volt a bétában gyűjtött pénzből játszani. Amit utána nyertél az már a Tied volt. Tehát alapból kockázat mentesen kezdtem el játszani, hívtam sok havert, sok ajánlásból lett pénzem elindulni még jobb versenyeken is. Miután elindult élesben lett spanyol bajnokság, golf, ufc és BL is( mára már van NBA is! ).

Ekkor kaptam rá igazán, főleg a PL-re. Augusztustól éles az oldal, azóta mindig ott vagyok a havi ranglistán. Elértem pár szép eredményt. Példáúl nyertem már meg a legnagyobb 1000 euro összdíjjazású tornát, sőt akkor enyém lett a 3. hely is ugyan azon a tornán. Rá egy hétre szintén ezen a tornán 2, 6 és 7. lettem. A tornák többségében pénzszerző helyeken vagyok, bár már sokkal kevesebb tornán indulok. Kevésbé vagyok könnyelmű, inkább nagyobb tornákon indulok a profit orientáltság miatt.

A pénz mellett a legjobb érzés amikor kifizetődik az, hogy órákat kattogsz egy-egy fordulón.
Legnagyobb győzelmem talán pont pár hete volt amikor egy Wijnaldum 4 gólt vágott és 11 játékosom 9 gólt lőtt, 2 gólpasszt adott(abból a kapitány ami duplán számít 2 gól 1 gólpassz) illetve a védelmem nem kapott gólt. De rengeteg ilyen van és ezért imádom ezt a game-t.
De a mai napot tekintve például az, hogy betettem a Newcastle csere kapust meg 3 védőjüket és nem kaptak gólt, pedig eddig 10 meccsen 22-t kaptak. + Bruyne, Giroud és Vardy kapitány.
De hogy rosszabbat is mondjak, eléggé idegtépő tud lenni amikor egyetlen egy labdaszerzésen múlik az első helyed a legnagyobb BL tornán, vagy egy utolsó másodpercben lőtt góllal oda a clean sheeted amivel nyernél, dehát ezért szép.

Szóval imádok a fantasy focival foglalkozni, sőt. Épp készítek egy saját site/blog-ot a témában, bár még elég kezdetlegesen állok. Főleg PL-el akarok foglalkozni rajta. De több fantasy sportot akarok szerepeltetni. Fantasy golf íróm már van. :D

Még hozzátenném, hogy én Fanamentsen játszok már mindent. UFC-től kezdve Golfon át mindent. Szóval ez már megszállottság. :D

De, hogy így a végén rendesen is válaszoljak ha van rá igény akkor például fantasy BL kapcsán is csinálhatnánk egy kibeszélőt, vagy daily PL/FPL-t is azokkal akiket érdekel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MR. TROMORT777 2015.10.31. 23:19:49-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.31. 10:00:34

varnagykrisztian írta:Srácok Chandler Parsons-nál a GTD mit jelent?KÖSZI.
Game Time Decision
Tehát a meccs előtt dől el, hogy képes-e játszani vagy sem. Bemelegítés után.

Na sikerült visszaröppenni a szikár valóságba, bár ahogy az 51% is sem volt valós, úgy a tegnapi 35%-os hatékonyság sem.
Gyakorlatilag Clarksonon kívül telített betli volt a maradék 9 kezdőm és természetesen megint a padon hagytam a jobbakat. :D Nyalogatni a sebeket nincsen idő és ok sincs rá, ez egy extrém hét a rövidítés és az a kezdeti kevés meccs miatt így a héten az eredmények nem relevánsak. Plusz sok játékos még eléggé keresi a dobóformát és emiatt alakulnak ki extrém szórások. Négy kategóriára úgy érzem lesz esélyem és azzal már elégedett leszek a hétre, az igazi tánc úgyis jövő héttől kezdődik.

A Celtics meccs alatt ránéztem a dolgokra és már akkor nagy volt a baj. Durant majdnem 30 ponttal állt szünetben míg nálam Canaan-Crowder-Hayward- Porter-Hump ötös úgy állt, hogy kettő értékesített mezőnykosár. :D És valahol már a harmadik negyed vége felé jártunk, szóval kemény volt. Valami 2/24 volt a statisztika, ahhoz képest még egész jól sikerült feltornászni. :D De sajna a Celtics is kikapott.....
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése