Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2016.11.14. 21:54:12

6-6-os döntetlent játszottunk Lakers0827-el, végig vezettem a héten, de az utolsó napon sajnos szépen visszajött, hiányzott Wall b2b meccse, valamint, hogy egyszer kiküldték a harmadik negyedben.

A csapatomba kicsit bele kell ezen a héten nyúlni, hisz erős ellenféllel játszok. Sajnos 6 játékosom van 3 csapatból, ez pedig általában azt eredményezi, hogy néha 3 játékos ül a padon mikor meccse van, amikor meg kellene az ember vagyunk 2-en akiknek van meccse.


Nehéz hét lesz, jó lenne tartani az ötödik helyet.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.14. 20:19:12

varnagykrisztian írta:Megvertem Kamaj-t 9-3-ra a 3. héten, ez még is hogy jött össze főleg ilyen különbséggel, nem vagyok nagy spíler ezért leírhatnátok, köszi. =D> :mrgreen:
Kemba Walker+DeRozan, röviden ennyi. :mrgreen:
Tőlük én is tartok ezerrel, főleg hogy nálam is lehetnének, ha anno megtartom őket. :D

Én abban bízok, hogy 1-2 emberem, aki slumpban van megtalálja a formát. Én miscre építek és eléggé megérint mikor DIeng vagy éppen Nurkic nem úgy teljesít védőoldalon. Na de majd Nogueira. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.11.14. 18:29:01

Megvertem Kamaj-t 9-3-ra a 3. héten, ez még is hogy jött össze főleg ilyen különbséggel, nem vagyok nagy spíler ezért leírhatnátok, köszi. =D> :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.14. 16:37:14

Gratulálok, bejöttek a számítások és 3 kategóriát fogtam. :) Gond nincs, ez volt bekalkulálva, a héten javítok. Legalábbis remélem. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.11.09. 09:22:50

varnagykrisztian írta:Baráti/családi NFL (QB) ligánkban a fiam ellen tolom a 9. héten, két egymás utáni zacsival a hátam mögött várom a párharcot igaz ő egy 5-ös vereség sorozatot szeretne megszakítani.Én 3-4-1-el ő pedig 2-5-1-el áll, ha veszítek utolér......az első hely (6-1-1) megszerzése nem tűnik reális célnak.Az irányítóim (Russell Wilson, Cam Newton, Colin Kaepernick), az övé (Trevor Siemian, Matthew Stafford, Carson Palmer......az Arizona most pihizik így Dak Prescott-ot választotta.Az "Orig Proj" 100.30 - 99.28-at tippel a javamra, nagy csata várható de nem vérre megy. :mrgreen:
A megjósolthoz képest simának mondható 119.4 - 100.9-es győzelem, a +185 yardnak (passzolt és futott) köszönhetően, volt 5 dobott és 1 futott TD-m (a fiamnak 7 és 0), 1 INT (2).Most a 2. helyen állok 4-4-1-el és a 3. helyezettel játszom aki 3-5-1-el áll.A Rodgers, Rivers, Brady trió ellen mérkőzünk meg a 10. héten.A "Orig Proj" 90.06 - 99.42-es vereséget jósol......remélem nem lesz igaza de benne van a pakliban. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.08. 19:36:10

neobarca írta:Nekem meg csak egy X jött össze pedig végig vezettem 8-4re. Tragikus ez a 11. hely ezzel a játékos állománnyal. :(
Remélem Bob ellen szépíthetek... :mrgreen:
Mondjuk a játékosaidtól nem pisilem össze magam. :mrgreen: De nekem ezen a héten nagyon rossz a sorsolásom, nem is fogok erőlködni, embert se tervezek felvenni már. Szóval elég valószínű hogy nyersz, de ezzel tisztában is voltam, hogy az elején nagyon fogok szívni a sérültjeim miatt. Szerencsére Richardson már visszaszivárgott. Pár hetet kell kibekkelni és jönnek Evansék is. :D Szóval egyáltalán nem "stresszelek" a héten, büszke vagyok a kis csapatomra, Michaa nagy skalp volt, ellene tologattam is befelé az embereket, mert később még számíthat az egymás elleni vele szemben. Ráadásul olyan még velem szerintem soha nem történt, hogy b2b2 30+ pontot dobjon nálam valaki, idén Leonard és Booker is megtette ezt a szívességet. :D Szerintem 3-4 kategóriára azért jó leszek a héten. Blokk és TO és valami misc még.

NFL már fel se tud bosszantani, hihetetlen mód elvagyok átkozva. Minimálisan sikerült megint kikapni, természetesen úgy hogy mindenkit vertem volna, kivéve az ellenfelemet. :D Én kaptam a legtöbb pontot, negyedik vereségem volt 10 ponton belül, második 3 ponton belül. :D Ez van, kell ilyen év is. Feladni nem fogom, PO-ra semmi esélyem sincs, de feltett kézzel senki ellen nem fogom nyomni, s amit lehet megteszek a héten is. Remélem 160 pont most elég lesz. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.11.08. 18:45:42

Nekem meg csak egy X jött össze pedig végig vezettem 8-4re. Tragikus ez a 11. hely ezzel a játékos állománnyal. :(
Remélem Bob ellen szépíthetek... :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.11.07. 22:13:25

Sikerült két magabiztos győzelemmel kezdenem a szezont: 7-5, 6-5... :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2016.11.07. 19:23:36

A második héten megszereztem első győzelmem Slither ellen 7-5 arányban, így tartom a 7. pozíciómat, nagyon jó lenne a PO-ba bejutni. =D>
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.11.02. 16:44:35

Baráti/családi NFL (QB) ligánkban a fiam ellen tolom a 9. héten, két egymás utáni zacsival a hátam mögött várom a párharcot igaz ő egy 5-ös vereség sorozatot szeretne megszakítani.Én 3-4-1-el ő pedig 2-5-1-el áll, ha veszítek utolér......az első hely (6-1-1) megszerzése nem tűnik reális célnak.Az irányítóim (Russell Wilson, Cam Newton, Colin Kaepernick), az övé (Trevor Siemian, Matthew Stafford, Carson Palmer......az Arizona most pihizik így Dak Prescott-ot választotta.Az "Orig Proj" 100.30 - 99.28-at tippel a javamra, nagy csata várható de nem vérre megy. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.31. 15:14:50

Én "tervszerűen" kikaptam, kevesebb emberem volt szinte minden nap. Plusz Westbrook 50 pontját nagyon megéreztem, de nem bánkódok. 40-34 játékos volt a héten, plusz Hibbert-Ingram perceket játszott csak mikor lesérültek. Átlagaim jók voltak, s még így is szoros volt pár kategória, belehetett volna pluszban rakosgatni embereket akkor az FGM val. meglett volna meg a blokk. Hatékonyság viszont jobban zavar, főleg Russell és Bokkernél. Most Michaa ellen megkezdődik a tánc, végre remélem Josh Richardson is játszik, nagyon kellenének a triplái. Ja és remélem TJ Warren mutatja Michaanak is miért volt fontos, hogy meccsek előtt feltudjam venni. :D

ESPN-n nagyon erős a csapatom érzésem szerint és elég sok "átfedés" is van. Ott is várom Richardsont, mert Buddy Hielddel én is szenvedek sajnos.

A hét vicce viszont az NFL....már megint. :D Az egy dolog, hogy 0-7 a mérlegem, beletörődtem a sorsomba, de richtig, hogy a 6-1 mérlegű Xanthor ellen szerzem meg az első győzelmemet. Nem akarom elkiabálni, de ha ketten nem tudnak 2 pontot összevakarni, akkor már tényleg a vég. Viszont jól mutatja a játékot, hogy bakker minden hét "lutri". Mióta van bye week, legalább kevesebb gondom van ki legyen kezdő meg csere. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.10.31. 11:32:15

Az alsóházi derbit sikerült hozni, most meslija jön, aki vélhetően elver, de azért remélem 2-3 kategóriát tudok hozni, bár a két sérültemmel elég nehéz lesz.
Összességében jó számokat hoztak a srácok, remélem Gasol is javulni fog, utolsó meccsen már egész pofás statjai voltak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2016.10.31. 09:41:58

Game ellen 5-7-es vereséget szenvedtem sajnos, a végére elég szépen feljöttem, de nyerési esélyeim már elszálltak, a többi statban túlságosan elhúzott a végére.

Végre Caldwell-Pope is elkezdte a szezont, valamint remélem, hogy Pop nem szivat meg sokszor LMA pihentetésével.

Hieldtől viszont többet várok.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.31. 09:18:07

Hatalmas verésbe szaladtam bele Czmbee-tól. De valahogy ezt már megszoktam. Minden évben az első hét nekem bukta. Ez már hagyomány. :| :mrgreen:

Pocsékak voltak a srácok 1-2 kivétellel. Kamaj ellen igyekszem szépíteni... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.30. 21:09:35

Skacok a ti NFL ligátokban mennyit ér egy passzolt TD?
És egy futott TD?
Interceptions-t hány pontal büntetitek?
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.27. 16:51:09

MichaaBee írta:
Ja és Warrent meghagytátok nekem, puszi. :D
Én inkább úgy mondanám, hogy leraboltad előttem. :D Simmons-nál már bátrabban is bideltem így...

Frazier-t meg nem akarom elkiabálni, de hozott csendben egy 15-5-11 produkciót az első meccsén. :D Csak maradjon is így Holiday visszatérése után. :oops:
Simán is vittem volna előtted. :) Hátrébbról draftoltam jobb volt a waiver helyem.

ESPN-n Cumbee nagyon aktív :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.10.27. 11:49:13

Ja és Warrent meghagytátok nekem, puszi. :D
Én inkább úgy mondanám, hogy leraboltad előttem. :D Simmons-nál már bátrabban is bideltem így...

Frazier-t meg nem akarom elkiabálni, de hozott csendben egy 15-5-11 produkciót az első meccsén. :D Csak maradjon is így Holiday visszatérése után. :oops:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.10.27. 01:28:19

A StatTracker mindenkinél ilyen tré? Nekem hiányzik az a fül ahol a fantasy ligát mutatja, csak a meccseket tudom nézni. Remélem megcsinálják majd, mert ez volt a legjobb rész a Yahoo ligában.

szerk.: Nem szóltam! Előbb írtam, mint hogy elkezdtem keresgélni. Azért itt hagyom a kommentet, hátha valaki felnéz ide ugyan ezzel a kérdéssel.
Yahoo Fantasy Sports
StatTracker for Fantasy Basketball should be fixed soon. Look for it in about an hour.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.26. 22:04:14

neobarca írta:
Bob_Marley írta:de baromi erős kifejezés volt nekem az "én felfedezettem", már bocsánat. :) Meg milyen törődést? Na mindegy. :D
Bob az évek során elhagytad a humorérzékedet vagy mi? :D Régen még segítettünk is egymásnak meg sztem kettőnk között volt a legtöbb csere. De biztos a Knicks-Celtics ellentét miatt van, hogy nem szimpatizálsz már velem és nem veszed a lapot... :oops: :mrgreen: #-o
Értem én a viccet csak nem szeretem. :D

Hmm....Leonard nem viccelt, Rose meg nem volt teljesen kuka. Még a végén elhiszem, hogy van keresnivaló a héten. :D
Ja és Warrent meghagytátok nekem, puszi. :D
Boguttal szemeztem én is, de három aranykrajcárt nem ért nekem.

Nyilván első meccsek, de borzasztó kíváncsi vagyok rá, hogyan mutatkoznak be a fiataljaim. Russell, Green, Booker, Ingram, Warren na meg persze a titkos favoritom Nurkic.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.10.26. 14:44:41

összességében mint minden évben most is elmondom, hogy tetszik a draftod. :D
Bob, kezd gyanús lenni, hogy ezt csak jinxnek lövöd minden évben. :D Köszi a leírást amúgy, hasonlóan látom. Wright-ot meg kínomban húztam inkább a végén, őszintén szólva annyira lent már csak nagyon elvétve vagyok tisztában a játékosokkal, úgyhogy az ismert név és az IL hely rászedtek. :) Frazier meg állat lesz egy darabig, meglátjátok. :D Remélem.

Tetszik amúgy a csapatod, lehet fogok majd kopogtatni, és mostmár nem feltétlenül keepert akarok halászni. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.26. 14:29:00

Bob_Marley írta:
varnagykrisztian:
Oladipo elsőnek szép húzás. Ariza másodikra már kevésbé. Faried pláne, szurkolj, hogy valamit kezdjenek vele és cseréljék el. Gortat megbízható. Rondo ebben a ligában nagyon tud gyilkolni a százalékok miatt. Jefferson kuka. Mirotic jó lehet, de nagy betűkkel a lehet, mert eléggé kiesett tavaly a pikszisből. De azon kevesek egyike, aki tud triplát dobni Chicagoban. :D
Jones sérülékeny, de akár még be is jöhet, de pont New Orleansban nem sérülne meg? Beverleyt felejtsd el. :D Hirtelen azt se tudom már vele mi van, végül mennyit kell kihagyjon? Green jó választás. Brown is és Bender is az lenne ha Dynasty liga, de idén nagyon keveset fogja szerintem tolni. Chrisst kellett volna ha már Suns. Brown esetében meg szurkolj, hogy cseréljen a Boston. :D

Sajnos megint nem látom, hogy hogyan tudnál feljebb lépni. Van pár, ami nagyon mellé ment. Főleg hogy neked pláne keeper gyanúsakat kellett volna draftolni. Ariza második körben nem az. Viszont Oladipoval legalább egyet léptél előre. Ez tankolós lesz megint sajna.
Bob köszi a fáradozást hogy kielemezted a draftot, láttam megint gúnyoltatok a húzásaim miatt, nem vagyok sajnos "szakmailag" nagy NBA szakértő de imádom ezt a sportágat.Első választóként az OLADIPO, MILLSAP, LOVE trió között vaciláltam, Victor-ra esett a választásom, az idő majd eldönti jól döntöttem vagy sem.Ha időm engedi a meló és a család mellett megnézek pár mérkőzést de elemezgetésekre nincs időm.Ha olyan keeper trióm (HARDEN, LILLARD, WIGGINS) lenni mint pl. csabinak akkor mosolyogva állítgatnám nap mint nap a csapatomat de nem kesergek lelkes vagyok és ha mást nem is legalább ezt becsüljétek bennem......ja és nem haragszom senkire. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.25. 16:26:28

Bob_Marley írta:de baromi erős kifejezés volt nekem az "én felfedezettem", már bocsánat. :) Meg milyen törődést? Na mindegy. :D
Bob az évek során elhagytad a humorérzékedet vagy mi? :D Régen még segítettünk is egymásnak meg sztem kettőnk között volt a legtöbb csere. De biztos a Knicks-Celtics ellentét miatt van, hogy nem szimpatizálsz már velem és nem veszed a lapot... :oops: :mrgreen: #-o
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.25. 15:41:51

Game húzta amúgy és az hogy nem bíztam benne? Ne menjünk bele, egyik kedvencem a tavalyi classból, már drafton mondtam hogy megéri rá ,várni. És Game pl ezért is húzta, mert "rábeszéltem". Kitette, mert sérült volt. Te felszedted jóval később egy jó meccs után, mert előrébb voltál a waiveren. Nem is én fedeztem fel vagy bárki, mert elég nagyképűnek hangzana, de baromi erős kifejezés volt nekem az "én felfedezettem", már bocsánat. :) Meg milyen törődést? Na mindegy. :D
Ígérem jövőre is meg fogom kérdezni kit húzzak utolsónak
Akkor már direkt rosszat mondunk. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.25. 09:44:46

Bob_Marley írta:Turner asszondja ő felfedezettje. :lol:
Hát kié, ha nem az enyém? Te draftoltad, de nem bíztál benne és elküldted. Én felszedtem FA-ról és felkaroltam csórit. Meg is hálálta a sok törődésemet és hozta a brulát statokat. Aztán hetekig kapálóztál érte mint disznó a jégen én meg megkönyörültem rajtad és odaadtam, hogy lásd milyen jó fej vagyok. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Am nagyon köszönjük a leírást. Bíztam benned, hogy rászánod magad és bő lesz a beszámoló. És külön köszönöm a már más hagyománnyá vált csípkelődést. :oops: Ígérem jövőre is meg fogom kérdezni kit húzzak utolsónak... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.24. 23:38:03

Turner asszondja ő felfedezettje. :lol:

Röviden:
Angelo Cadutonál aki nem tetszik: Parker-Augustin-Aldridge-Mudiay
A többiek fiatalok és bármi lehet, de alapból Monroet nem tartottam volna meg. 1/3-nál nem LMA-t húztam volna pont. Hield nagyon necces lesz FG% miatt, de Mudiay-jal a csapatban ez azt hiszem skippelt kategória. :D Capela a FT%-ot is megfogja ölni. MKG steal ha nem sérül le. Afflalot nem tudom hova rakni, nála is benne van a sérülés, de amit szokott hozni most is hozhatja. Parker elég gyenge már fantasyban, plusz agyon fogják pihentetni. Utolsóra Augustin val. FA és "mindegy", de egyébként még vannak kincsek FA-n. :D És húzhattál volna sokkal használhatóbbat.

Szerintem PO nagyon nehéz lesz, de ez az év inkább keeper gyűjtésről kéne szóljon. Viszont van pár jó kiegészítőd, érdekelnének is. :D

kamaj:
Turnert előttem vitted, de maximálisan számítottam is rá. :D Teaguenél szerintem nem az igazi, három PG is ment utána és szerintem mindegyik jobb lehet. Beal high risk high reward. Azért nála az hogy alapból "perclimites" kicsit aggasztó. Lin is hasonló, hogy vagy nagyon bejön vagy full közép lesz. Adams jónak tűnik, de szerintem túl van rangsorolva. Marwint idén nem húztam volna. Van MKG és jött Belinelli, kevesebb labdája lesz.
Noaht se tudom hova tenni, jobb megoldások is lehettek volna. Baromi sérülékeny. Aminut nagyon bírom, de a Portlandtől meg most eléggé fázok. Jött Turner is, nem tudni a rotációt, plusz szerintem nagyon visszafognak esni. Hill nem rossz főleg amíg nincs Evans, aki meg majd úgyis lesérül. :twisted: Deng jó, az elején tuti az lesz, de ahogy haladunk a szezonban a fiatalokat fogják szerintem nyomatni és leginkább Ingramet. :D Crawford amit szokott hozni azt hozza. Chandlert meg nem tudom szintén hova tenni.

Szerintem ez nem sikerült annyira jól. Kevés lehetőséget látok a csapatodban, pedig Turner után azt hittem "bátrabb" leszel. Szokásosan hatodik helyért harcolhatunk mindketten. :D

Slither:
Jokic másodikban nagyon szép. Batum "tuti". Aaron Gordon ha ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta, akkor nagy steal. Porter is nagyon jó volt tavaly, misc kategóriákban jól fog segíteni. Rubiot már nem tudtad otthagyni. :D Hatodikban Kanter, de hogy-hogy nem Capela? :D Covingtont is vonzod, de Saric+Simmons érkeztével nem tudom mi lesz vele. Tehetségre mindkettő jobbnak tűnik. Payton a kis spanyol mellé tökéletes. :D Harris nagy húzás. Lee mindig olyan, hogy jó forma és rossz. Portlandről írtam, Crabbet agyon fizették aztán egyelőre elég képlékeny a helye. Tőle én nagyon fáznék. De potenciálra jó húzás, max kiteszed. Lyles dettó.

Szerintem veled is most hasonló lesz a helyzet, hogy harcolunk a PO-ért. :D
Erős hármassal indultál, de úgy érzem vannak lukak.

varnagykrisztian:
Oladipo elsőnek szép húzás. Ariza másodikra már kevésbé. Faried pláne, szurkolj, hogy valamit kezdjenek vele és cseréljék el. Gortat megbízható. Rondo ebben a ligában nagyon tud gyilkolni a százalékok miatt. Jefferson kuka. Mirotic jó lehet, de nagy betűkkel a lehet, mert eléggé kiesett tavaly a pikszisből. De azon kevesek egyike, aki tud triplát dobni Chicagoban. :D
Jones sérülékeny, de akár még be is jöhet, de pont New Orleansban nem sérülne meg? Beverleyt felejtsd el. :D Hirtelen azt se tudom már vele mi van, végül mennyit kell kihagyjon? Green jó választás. Brown is és Bender is az lenne ha Dynasty liga, de idén nagyon keveset fogja szerintem tolni. Chrisst kellett volna ha már Suns. Brown esetében meg szurkolj, hogy cseréljen a Boston. :D

Sajnos megint nem látom, hogy hogyan tudnál feljebb lépni. Van pár, ami nagyon mellé ment. Főleg hogy neked pláne keeper gyanúsakat kellett volna draftolni. Ariza második körben nem az. Viszont Oladipoval legalább egyet léptél előre. Ez tankolós lesz megint sajna.

Lakers0827
Te ahogy megfigyeltem rendszeresen nem nagyon kockáztatsz. :D Love-Nowo-Howard-Wade-Ellis-Korver mintha egy három évvel ezelőtti fantasy lenne. :D TT szokásos energiabomba, Turner-Plumlee valamelyik jól fog fizetni. Waiters nagy kockázat nagy nyereség. Mills-Iggy nem sokat fog hozzátenni.
Szerintem egyik fegyveredet elvesztetted a bünti százalékot. Howard megfog ebben ölni. Röhögtök, de egy ember tönkre tudja vágni az egészet. Nekem évek óta ez a gondom, hogy Griffin megöl benne. Neked viszont Westy-Geprge-IT mellé akik sokat büntit dobnak és jól, értelmetlen Howard. Plusz pl TT is van és Plumlee is. Hármasban meg miscben erős lehetsz, de Wadetől nem tudom mit lehet várni, Nowo is lefelé megy. Howard mennyit fog bírni, Korver dettó. Nagyon veszélyes ez így szerintem. Hamar "tankolás" lehet ebből. Szerencsédre ellenem rögtön jó sorsolással indítasz és sok a sérültem. :D
De összességében én vakarnám a fejemet ha ez lenne a csapatom. Hiába az erős keeper hármas. Draft szerintem nem sikerült túl jól.

Game:
Tutista. :D
Bledsoet még szerintem ajánlgattad is. Nyilván ugyanaz a fáma mint mindig. Ha tolja top 30 játékos, ha nem akkor kuka az első kör. Haywardot bírod, szokásos számat hozhatja. Kis visszaesést várok tőle. Vucevicet már nem lehetett bent hagyni. Cumbee levezette, de nem értek vele egyet. :D Gyakorlatilag FOurnier után/mellett a legponterősebb. Nem lesz vele szerintem gond. A számat hozni fogja, max egy kicsit visszaesik,d e nem drasztikusan. Matyinak csak jobb éve lehet mint a tavalyi. Lopez környékén mindig kezdenek fogyni a magasok, ha azt hozza mint tavaly NY-ban akkor nem lesz gond. Zacsi nekem érthetetlen. Nálad legjobb hatodik ember. :D Winslowt előttem vitted, jól érezted, hogy viszem. :D Morris jónak tűnik, de ott Stanley Johnson előrébb fog lépni szerintem és fogják nyomatni. Tehetségre jobb. Phillyben még nem tudni ki lesz a kezdő, McConnell esélyes. Ilyasovánál értem a logikát, de tavaly se jött be. :D Chriss nálam nagy steal, remélem ki fogod majd tenni. :P Middleton meg a végére nagyon okos volt, itt is jelzem, hogy nálam is ő volt bekalibrálva.

Ez most nekem kevésbé tetszik, viszont a tavalyi csapatomból jó páran nálad vannak. :D Nyilván erős a keeper hármasod, de magas poszton megint szenvedésben leszel mint tavaly. Nyilván ilyenkor jön a Game faktor és mindenki kap még két-három plusz posztot nálad....:D
PO szokásosan meglesz, mert erős Harden plusz Lillard, de ezzel lesz rendesen meló. És érdekes lesz, hogy most nem fogsz tudni annyira FA-n garázdálkodni. :D Vagyis a stratégián múlik, hogyan használod fel a zsetonokat.

meslija:
Na az övé nagyon tetszik. Vannak bizonyított jó fantasy emberek: Dragic-Young-Millsap és vannak fiatalok. Klaytől visszaesést várok Durant miatt, Horfordf viszont állatkodjon nekem. :D Szóval szerintem ez nagyon jó alapanyag, amit húztál. És Gordon elég jó lehet adott esetben. Azért mostanában már nem ül ki félévekre és lesz labdája a rohangálás közepette D'Antoninál. Lesz azért vele meló, mert vannak lutrik is a végén, de PO-ba várlak. Adott esetben ha cserélgetsz vagy tényleg nagyon beválnak a számítások, akkor eléggé előre sorollak.

Michaa:
Én Turnert írtam előzetesen hozzád, mert azt hittem McCollum hamarabb kimegy. Jó választás, de sokadjára írom én visszaesést várok a Portlandtől, plusz gyakorlatilag nem volt sérültjük tavaly. Az ördög nem alszik. Nekem ők abszolút olyanok mint a pár évvel ezelőtti Suns volt, aztán ott is egy sérülés meg IT érkezése és felborult rotáció megzavarta őket. Itt sérülés egyelőre nincs, de nem tudom elképzelni, hogy Cj meg Lillard megint szinte végigtolják, plusz Turner megkavarhatja a rotációt és mi lesz veled Crabbe mi lesz veled más. Na mindegy, ez csak elmélet, de én őket még PO-ba is neccesnek tartom, mert "krachot" érzek. Ettől függetlenül McCollumot be kellett húzni.
Első hét húzásod nagyon tetszik, főleg RHJ. :twisted: Triplákon keményen rajta leszel úgy látom. Kilkpatrick szintén nagy sleeper szerintem. Nem vagyok abban biztos, hogy Bogdanovic fog ott kezdeni mondjuk Decemberben. Frazierben bízol, Mirza szerintem itt kevesebbet fogja tolni. Wrightot nem értem miért húztad, de összességében mint minden évben most is elmondom, hogy tetszik a draftod. :D De tényleg jó, bár most potenciált nem nagyon húztál. PO-ba várlak ott meg már bármi lehet. Na jó azért nem teljesen, mert CUmbeet nem lehet egy könnyen leverni.

kanty:
Porzingis jó húzás, de alapból nem értettem Parkert miért nem tartottad meg egyébként. Gasolt idén már nem húztam volna, főleg Pop alatt? Szeretni fogod a DNP feliratokat. :D Barnes-Randle-Parsons mind olyan, hogy vagy nagyn elsűl vagy nagyon nem. Randle igazán megtanulhatna egyébként dobni és nem csak bal kézzel....Lesznek vele gondjaid büntik meg FG%-ok terén. :D Plusz kevés a védőstatja, de lehetőség ott van benne. Morris szerintem rossz választás és Bogdanovicnál is lehetett volna jobb. Ha már ilyen embert húzol akkor mögötted volt Gordon, rizikóra ugyanott vagy, sőt. Egyszer elpattant Bogdanovic (köszönöm azóta is....) meg gyengék, de én nem húztam volna, főleg nem ott. Okafor nagy kérdőjel, ahogy a Philly is. Ott ha mindenki egészséges komolyan megfogja valaki szívni. De meglehetett kockáztatni. Mozgov elérhető magasok közül jó választás. Smith szintén korrekt húzásnak tűnik. Lou kevésbé meg Jenningset se tudjuk mit fog alkotni. Előszezonban többször is látta,m hála hogy ellenünk toltál, de nagyon nem érezte. És Rose pedig tolni fogja az elejétől kezdve.
Nem tudom megint hova tegyelek kanty, szerintem inkább nem PO mint igen. Cumbee-Michaa-meslija-Slither-Game elfoglalja szerintem az első ötöt valamilyen sorrendben, maradék egyre pedig nem téged érezlek legesélyesebbnek.
Csak legyél aktív akkor is ha kevésbé megy. :D


Cumbee:
Megint toronymagas esélyes. Embiidet jól megérezted. Ebből a szempontból pech, hogy több ligában is egy helyen vagyunk, láthattad miket húztam ESPn-n, plusz most leírom másoknál kinél mire gondolok amivel valamilyen szinten ugyanúgy magam alatt vágom a fát. :D Szóval Embiid nálam miután keeper ezért első két körös választottnak be volt karikázva. Turner-Porzingis-Booker első kör. Második kör Embiid-Parker-Schroder. Elvitted, rohadj meg. :D
Összes többin is végig nézek és majdnem mind tetszik. LaVine-Crowder-Holiday-Gibson-Barton-Hill-Carroll mind-mind nagyon jó húzások első ránézésre. Persze nálad is ott a sérülés faktor, Carroll meg Holiday esetében és sajnos Lil Wayne barátomat (JC99) is idevehetem, mert sokat volt tavaly év végén sérült és a PO-on is meglátszott, hogy Crowder döcög. Smartról kezdek kicsit lemondani, de ha elcserélik jó lehet. Jelenleg most Roziert előrébb tartom Bostonban.
Sima PO, s szerintem egyértelmű esélyes vagy első ránézésre. Nyilván sérülések meg mások közbeszólhatnak, de azzal nem lehet előre kalkulálni.

neo:
Lopez jó lehet csak legyen egészséges. Fournier meg amúgy egy jó választás. :D Nyilván korai, de választásnak nagyon jó. Parker szintén, valakinek fel kell lépni Giannis mellé. Gallinari-RA mindkettő olyan, hogy triplák repülni fognak csak legyenek is parketten. :D Knight is j választás. Smith szerintem nem annyira. Decemberre már jön vissza valószínűleg Jackson. Ishnek triplája nem igazán van és gyengén is dob, 1-2 hónapért kár volt ellőni egy ötödik kört. Biyombo-Dunn nekem kevésbé tetszik, habár utóbbit nagyon jónak tartom, de keveset fogja tolni idén. Deron-Moore-Sabonis a végén jó választások. Mondjuk Sabonis nem egy statkirály. :D Viszont szokjunk már le erről, hogy mindig benyögjük segítsünk húzni.....Ráadásul SG tényleg minden bokorban van egy szinte, erre kidumáltad magadnak az egyik legjobb választást. Nem fogja megváltani a világot Moore, de kifejezetten jó lehet. Pl balinteernek is nagyon jól jött volna vagy másnak. Szerintem nem korrekt főleg hogy utána meg majd ezerrel fogsz ragaszkodni xy-hoz meg hogy szereted, aztán nem is mered őket. :D Ja meg a te felfedezetted. :D

Több volt benne, téged is PO hunt csapatok közé sorollak. Viszont James-Paul kezd lassan kimenni, s feltétlenül elkezdtem volna nézegetni nagy potenciálú embereket a helyedben.

Magamról is írnék pár szót. :D
Először is remélem Cumbee büszke vagy rám, én tényleg potenciálra mentem. :D Úgy voltam vele, hogy tavaly is egy fiatal brigádom volt, akkor hadd szóljon. Stratégiát feljebb leírtam. Booker nálam Klay Thompson kaliber, Embiid meg KAT kaliber. Schrodert se bánom, német Rondo ennél jobb ajánlólevél nem is kell. Vége felé nem tudtam ellenállni a "csábításoknak" Rose-Evans-Noel ezért került hozzám. Hogh risk hish reward. Alapból szerintem mindegyik húzásom olyan volt, hogy boom or bust. Taktikáznom nincs értelme, vannak nálam erősebb kezdővel indulók, rá kellett mennem, hogy vagy bejönnek a számításaim vagy nem. 1/1 és az 1/2 nálam van, mindkettő nagy potenciálú fiatal. Dienget rendre próbálom elkerülni, de bakker top 30 játékos szokott lenni.....Nurkictól nagyon sokat várok, parádésan tolja eddig. Sokat fogyott ezzel remélhetőleg a sérülések is elkerülik, akkor nagyon atom lehet. Magas posztra amúgy is próbáltam koncentrálni, FT% kilőve Griffin miatt, akkor meg a blokkot nekem hoznom kell. Szokásosan misc kategóriákra próbálok rámenni, abban látom a lehetőségeket, olyan pontdobóm mint Westbrook-Harden stb nálam nincs.
Richardson és Green elég komoly sleeper szerintem, mindkettő tavaly ott volt fantasyban a top50 környékén. Kezdhetnek, mi baj lehet? :D


Összességében nekem főleg a szezon eleje kutya nehéz lesz, mert van pár sérültem, de se Simmonst se Noelt nem tudtam ott hagyni. Valahogy túl kell élni az első egy hónapot amikor majd kezdenek visszaszivárogni a sérültek. Bizakodok, hogy PO meglesz, többet nem látok benne, mert nagyon össze kéne álljanak a csillagok, hogy mindenkiből kijöjjön az, ami szerintem benne van. De nyilván Ingram nem idén lesz 20 pontos játékos pl. Szóval alapvetően én ezt abszolút fun szezonnak próbálom megélni és szokásosan aktív leszek, de Keeper embereket próbáltam szerezni, mert Griffinnek sajna ennyi volt. :D Idén cserélni szeretném, megvárom míg kanty "megunja" és majd támadom vele. Úgyis többször kellett már neki. Új alapokkal akarok majd elindulni jövőre, ezért is választottam már most Russellt keepernek. Lehetett volna Bledsoe vagy Hayward vagy más, de úgy vagyok vele, új lapot kell kezdeni. És Leonard köré felépíteni egy nyerő csapatot, Ingramekkel-Simmonsokkal-Bookerekkel. Meglátjuk hogy alakul a szezon, én látok ebben a csapatban bőven esélyeket, habár a sérülés faktor nálam is elég magas, de kockáztatnom kellett. NFL nagyon balul sült el idén, remélem a sors NBA-ben kárpótol. FT% kuka, az szóra sem érdemes. FG% is necces érzésem szerint Rose és Schroder eltud "kattanni". :D De misc tripla és büntető+pont kategóriákban nem leszek szerintem rossz. Legalábbis utolsó nem leszek mint FT%-ban. :D
Summa summárum, abszolút nyugalommal tekintek az idény elé. Stratégiát véghezvittem, innentől a játékosokon a sor. Nekem tetszik a csapatom, aztán lehet meg másnak pont nem. :D De ez van, hadd szóljon.

Csak hosszú lett és jól leírtam mindent, s majd akkor megint nem fog velem valaki cserélni, mert azt írtam jó húzás volt xy. :D Én hülye, de ez van. Majd önerőből Richardsonokkal meg Nurkicokkal.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése