Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.01.23. 16:07:01

Nekem eddig ez egy meglepetés szezon, reménykedtem, hogy idén sikerül bejutnom a PO-ba, és eddig úgy tűnik, hogy ez menni is fog (bár azt hozzá kell tegyem, hogy eddig az idei évre készültem a legtöbbet). Rettentően boldog vagyok a helyezésem miatt, de most fog jönni a lényegi része, remélem nem lesz nagy kipukkanás.

Csere: Én úgy látom, hogy eddig is nehéz volt a cseréket tető alá hozni, és ahogy mindenki kezdi megérteni a játék lényegét, egyre nehezebb is. Nálam lehet érdeklődni a kint lévő játékosokra, de pl Turnerért, egy cseremagast is kérek plusszba.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.01.23. 15:29:27

Én nekem idén semmi célom nem volt még, ismerkedek a játékkal, a rendszerrel, ugyanakkor zavar, hogy az emberek akikben bíztam nagyon szarok, álltam stabilan az ötödik helyen is, most meg már 11. vagyok. Cserélésben egyetértek Bobbal, én nem is próbálkozok, a keepereit vagy az értékesebbeket úgysem adja senki, csak irreálisan nagy ellenértékért.

Jelenleg a cél a minél jobb drafthely valamint pickek szerzése, szóval hozzám is jöhet bárki, akinek kell tőlem ember. :D


Távol álljon tőlem, hogy újoncként bele akarjak ebbe szólni, csupán azt szeretném kérdezni, hogy volt-e már a ligában keeper újraosztás? Tervezitek-e, hogy lesz ?
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.01.23. 14:21:45

Bob_Marley írta:Sorry Michaa, úgy látszik ellened jó a csapatom. Előző héten is a hatékonyság végre beállt egy jó szintre és mellé most a pontok is jöttek, Leonardnak nagy pacsi. Oda-vissza ver mindenki, ellened meg két győzelem…..
Mondjuk feladni senki ellen nem adom fel, s mindenki ellen minél több kategória megszerzése a cél.

Idén nagyon csendes az idény……Se hsz-k, se semmi érdemleges történés.
Ne is mondd. :D Az elején nagyon megindultál, aztán gondoltam, hogy csak nem fogod itt napi átlag 100 ponttal végigtolni a hetet 50% feletti dobószázalékkal, de péntek este már éreztem, hogy itt égés lesz. :) Annyit kérek, hogy legalább a héten is tartson ki a lendület. :P
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.01.23. 14:14:26

Nalam vegre kezdenek bemelegedni az emberek es potencialukhoz meltoan jatszani. Tankolas helyett lehet becsuszok PO-ba. :mrgreen:

Amugy kozeledik az All-Star szunet es vele egyutt a trade deadline, szoval lassan erdemes elkezdeni puhatolozni. Hozzam tovabbra is lehet jonni a jobb jatekosaimert jo draftpickekert cserebe. :wink:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2017.01.23. 11:57:02

A totális senki földjére sikerült elnavigálni a csapatomat. Meslija öttel megy előttem, a tizedik meg nyolccal utánam. Pedig a többi ligámban egész tűrhetően szerepelek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.23. 10:33:38

Súlyos vereség a héten zsinórban a 2. Egyszerűen alap embereim sérültek és nagyon sokan ki is hagytak. Nem tudom pótolni minőségimen a srácokat így pedig nagyon nehéz. Még PO helyen vagyok de nagyon közel a kieső hely. Nagyon nem így terveztem ezt a szezont. Nagyon nem.

A héten szépítenem kell, bár és Bob csapatát nem tartom könnyű falatnak. Főleg ennyi hiányzóval nálam. :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.23. 09:36:07

Sorry Michaa, úgy látszik ellened jó a csapatom. Előző héten is a hatékonyság végre beállt egy jó szintre és mellé most a pontok is jöttek, Leonardnak nagy pacsi. Oda-vissza ver mindenki, ellened meg két győzelem…..
Mondjuk feladni senki ellen nem adom fel, s mindenki ellen minél több kategória megszerzése a cél.

Idén nagyon csendes az idény……Se hsz-k, se semmi érdemleges történés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.01.09. 16:03:57

Erdekelne vkit egy bajnokeselyes csapat egy hard cap dynasty ligaban?

Jelenleg 3. helyen all a csapat, full waiver budgettel es ilyen kerettel:
Russell Westbrook OKC - PG
D'Angelo Russell LAL - PG
Avery Bradley Bos - PG,SG
Nik Stauskas Phi - SG,SF
Rodney Hood Uta - SG,SF
Tony Snell Mil - SG,SF
Julius Randle LAL - PF
Taj Gibson Chi - PF,C
Steven Adams OKC - C
DeMarcus Cousins Sac - PF,C
Rashad Vaughn Mil - SG,SF
Wesley Johnson LAC - SG,SF
Gary Harris Den - SG,SF
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.06. 14:33:17

Slither írta:
Bob_Marley írta:Mindig lehet találni, én azt írtam hogy cserélni nem lehet értük. :) Én idén csak potenciálra mentem rá, pont ezért hogy találjak, de attól még szívesen cserélnék is.
Cserelni mindig lehet, attol hogy a masik oldal ugy erzi hogy nem eri meg neki az ajanlatod meg nem jelenti hogy nem lehet keeper potencialu jatekosert cserelni. Van erre csomo pelda a multbeli cserekbol is.
És reméljük lesz is az AS után. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.01.06. 14:00:29

Bob_Marley írta:Mindig lehet találni, én azt írtam hogy cserélni nem lehet értük. :) Én idén csak potenciálra mentem rá, pont ezért hogy találjak, de attól még szívesen cserélnék is.
Cserelni mindig lehet, attol hogy a masik oldal ugy erzi hogy nem eri meg neki az ajanlatod meg nem jelenti hogy nem lehet keeper potencialu jatekosert cserelni. Van erre csomo pelda a multbeli cserekbol is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.06. 10:59:15

Cumbee írta:Mindig lehet jó játékosokat találni. 2 éve még Giannis sehol nem volt. Lowry szintén sokkal gyengébb volt. McCollum is TOP16 már, Hillel meglátjuk mi lesz ha játszik is, ha tartja kb ezt a szintet, akkor ő is kb a semmiből jött, Porzingis szintén elérhető volt. Csak a jó embereket kell draftolni. Nyilván lehet azt mondani, hogy én könnyen beszélek, de hozzáteszem, hogy kb 6-7 keepert már vissza kellett dobnom, szóval az én szempontomból meg túl szigorú a rendszer, jöhetnék azzal folyamatosan, hogy vannak dynasty ligák, ahol 10 embert is meg lehet tartani.
Azt meg negatívumként felhozni, hogy van akinek van több keepere, van akinek kevesebb balgaság, mivel pont ez a játék lényege, hogy jobb játékosaid legyenek, mint a többieknek. Ennyi erővel kötelezővé lehetne tenni, hogy szezon felénél a PO helyen lévő csapatok adják oda a legjobb játékosukat a hátul állóknak, mert nem kiegyenlített a szezon. Ez ugyan az, csak kicsit hosszabb távban gondolkodva. Egyébként 15 játékosa van egy csapatnak. Nyilván sokat számít a jó keeper hármas, de ott van még a csapatod másik 4/5-e, ami legalább olyan fontos.
Utolsó soroddal nem értek egyet a többi stimmel. Mindig lehet találni, én azt írtam hogy cserélni nem lehet értük. :) Én idén csak potenciálra mentem rá, pont ezért hogy találjak, de attól még szívesen cserélnék is.

Utolsó soroddal meg azért nem, mert mint írtam ha megnézed a top 15 játékos 4 embernél van gyakorlatilag. Game mikor tankolt is nyert, rengeteget számít.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.06. 09:50:59

Cumbee írta:Egyébként 15 játékosa van egy csapatnak. Nyilván sokat számít a jó keeper hármas, de ott van még a csapatod másik 4/5-e, ami legalább olyan fontos.
Én is így gondolom. Hiába van jó keeper hármasod, ha egyébként kuka a csapatod. És ezt nem csak saját tapasztalatból mondom. Abban azért egyet értünk, hogy Cumbee-nak van jelenleg a legjobb keeper hármasa. Tavaly mégis elvérzett "csak" egy Love-George-Wes állomány állan ahol Love és George se volt a legjobb idényében.

Szal sztem van keresni való gyengébb keeperek mellett is. Am én már most látok 2-3 jövő keeperét akik szabadok lesznek nyáron. 8) :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.01.06. 07:31:40

Mindig lehet jó játékosokat találni. 2 éve még Giannis sehol nem volt. Lowry szintén sokkal gyengébb volt. McCollum is TOP16 már, Hillel meglátjuk mi lesz ha játszik is, ha tartja kb ezt a szintet, akkor ő is kb a semmiből jött, Porzingis szintén elérhető volt. Csak a jó embereket kell draftolni. Nyilván lehet azt mondani, hogy én könnyen beszélek, de hozzáteszem, hogy kb 6-7 keepert már vissza kellett dobnom, szóval az én szempontomból meg túl szigorú a rendszer, jöhetnék azzal folyamatosan, hogy vannak dynasty ligák, ahol 10 embert is meg lehet tartani.
Azt meg negatívumként felhozni, hogy van akinek van több keepere, van akinek kevesebb balgaság, mivel pont ez a játék lényege, hogy jobb játékosaid legyenek, mint a többieknek. Ennyi erővel kötelezővé lehetne tenni, hogy szezon felénél a PO helyen lévő csapatok adják oda a legjobb játékosukat a hátul állóknak, mert nem kiegyenlített a szezon. Ez ugyan az, csak kicsit hosszabb távban gondolkodva. Egyébként 15 játékosa van egy csapatnak. Nyilván sokat számít a jó keeper hármas, de ott van még a csapatod másik 4/5-e, ami legalább olyan fontos.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.06. 00:17:48

Félre ne érts nem haragszok rád vagy másra, nem is irigylem. Azt sajnálom egyedül, hogy nem lehet ilyenekért cserélni. Más ligák tapasztalataiból ha körhöz vannak kötve a keeperek a cserék is jobban pörögnek és lehet mindenkiért cserélni, persze ugyanúgy ott van, hogy xy elakarja engedni vagy sem, de legalább esély van rá. Giannis gyakorlatilag 10 évig nálad lesz.....:D


Tavaly a büntetés miatt nem volt ott draftjogom az elején. :D És tavaly is betoltam egy nagy pakkot érte, akkor se adtad. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.01.05. 21:22:19

Bob_Marley írta: ...de nincs keeperem. Leonard van, Griffin hol sérült hol nem, de harmadik meg egyáltalán nincsen. Szerezni nem lehet, Giannisért Schroder-Griffin-LMA-Booker négyest és 1+3 körös draftjogot ajánlottam be.....Nincsen körhöz kötve a megtartás, kirobbantani sem lehet senkit.....Ha megnézi az ember, akkor a PO helyen lévő csapatokból ötnél van a top 15 játékosok tlnyomó része. EGyedül nálam van Leonard és meslijánál Butler, Slithernél Lowry. A többieknél általában kettő is van, valakinél három. Ezzel meg így nem lehet mit kezdeni, álmodhatok hogy nekem valaki negyven pontot dob, Leonard se ilyen. És cserélni meg egyszerűen nem lehet értük, mert senkitől nem irigylem, de így hogy cserélni se lehet értük így esélytelen odakerülni bármikor is.
Ezen a részen kicsit úgy érzem én is érintett vagyok :D
Szóval, mint mondtam is nagyszerű volt az ajánlat, de gondolj bele, Te elcserélnéd ezért?
Hiába kapok most jó játékosokat, hiába adsz draftcetlit, olyat mint Őt, már nem tudok draftolni, plussz a center poszton kívül bárhova be tudom rakni (nem is olyan elhanyagolható tény ez).

Jelenleg benne nagyon nagy fantáziát látok, és örülök, hogy tavaly megtartottam. Jut eszembe tavaly: a második körben draftoltam tavaly a 6. helyen, addig mindenki egyszer húzott, volt aki 2X is. Lehetett volna keepert fogni, viszonylag olcsón, nekem mákom volt, hogy megmaradt, és nem is eresztem. :D
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Tromort77

2017.01.05. 17:23:25

Cumbee írta: Éreztem én, hogy valami pénzügyi gond lesz, az idai szezonban úgy érződött, mintha nem is foglalkoznának már vele annyira. Érdekes egyébkánt, én úgy képzelem, hogy a néhány fizetésen, meg a szerverbérlésen kívül olyan sok extra költsége azért nincs egy ilyen oldalnak, gyakorlatilag minden a profitból jön csak le, de lehet tévedek. Vagy annyira kevés pénz forgott benne, hogy még erre sem futotta.
Szerintem még ami a költségek nagyrésze azok a jogok a ligákra, a gamblingel kapcsolatos engedélyek illetve a statisztikákat vezető oldalakkalnak fizetett összeg. Nem lett volna gond, ha nem kényelmesednek el és várnak a szerződésre. Mert pozitív volt a mérleg és szép lassan fejlődtek is. De a szerződés közelségével nem próbáltak meg új befektetőket találni, pedig egy éve ilyenkor jópáran érdeklődtek. Nem számítottak arra, hogy ez az üzlet meghiúsul, ez okozta a vesztüket.
Bár erre azt mondta a srác, hogy jó volt ameddig tartott és végülis rengeteget tanult időközben, szóval nem bán semmit sem.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.01.05. 17:02:20

Tromort77 írta:
Cumbee írta:Kicsit más téma, de valaki tudja esetleg, hogy mi lett a fanamentsel? Papíron kellett volna küldeniük tájékoztatót, de semmi. Befulladt az oldal és bezárt a bazár, vagy csak fejlesztenek? (sajnos gyanítom, hogy az 1. opció)
Az egyik alapító tag mesélte nekem, hogy mindig is nagyon szűk költségvetésen működtek. Kaptak egy 3 millió eurós ajánlatot(a régió legnagyobb gambling-el foglalkozó cégétől) a vállalkozás feléért tavaly Januárban. Amit el is fogadtak és előszerződést kötöttek. Az előszerzödésben az állt, hogy 3 hónapig nem köthetnek mással szerződést. Nem is akartak, jól alakult minden. Az ismerősöm már kinézte a házat és autót amit tervezett megvenni, erre a szerződés véglegesítése előtt pár nappal visszalépett az ajánlattevő cég. Ők meg nem tehettek mást, bezárták a boltot mivel elfogyott a pénzük.

Nagy kár érte, mert nem kis céget hoztak össze a semmiből.

Ha valaki tud hasonló oldalt az szóljon. FantasyBet-t próbálgattam de nem igazán tetszett a felület.
Éreztem én, hogy valami pénzügyi gond lesz, az idai szezonban úgy érződött, mintha nem is foglalkoznának már vele annyira. Érdekes egyébkánt, én úgy képzelem, hogy a néhány fizetésen, meg a szerverbérlésen kívül olyan sok extra költsége azért nincs egy ilyen oldalnak, gyakorlatilag minden a profitból jön csak le, de lehet tévedek. Vagy annyira kevés pénz forgott benne, hogy még erre sem futotta.
Azt tudom egyébként, hogy a draftkings már megnyílt a UK-ban és a fanduel is tervezte, most pedig egyesültek, jövőre egy óriási cég lesznek.abban bízom, hogy így lesznek forrásaik terjeszkedni, mert mintha azt nézte volna, hogy a fanamentsel ellentétben a draftkings UK ugyan úgy nem használható számunkra, mint az USA oldaluk.
Tromort77

2017.01.05. 13:24:21

Cumbee írta:Kicsit más téma, de valaki tudja esetleg, hogy mi lett a fanamentsel? Papíron kellett volna küldeniük tájékoztatót, de semmi. Befulladt az oldal és bezárt a bazár, vagy csak fejlesztenek? (sajnos gyanítom, hogy az 1. opció)
Az egyik alapító tag mesélte nekem, hogy mindig is nagyon szűk költségvetésen működtek. Kaptak egy 3 millió eurós ajánlatot(a régió legnagyobb gambling-el foglalkozó cégétől) a vállalkozás feléért tavaly Januárban. Amit el is fogadtak és előszerződést kötöttek. Az előszerzödésben az állt, hogy 3 hónapig nem köthetnek mással szerződést. Nem is akartak, jól alakult minden. Az ismerősöm már kinézte a házat és autót amit tervezett megvenni, erre a szerződés véglegesítése előtt pár nappal visszalépett az ajánlattevő cég. Ők meg nem tehettek mást, bezárták a boltot mivel elfogyott a pénzük.

Nagy kár érte, mert nem kis céget hoztak össze a semmiből.

Ha valaki tud hasonló oldalt az szóljon. FantasyBet-t próbálgattam de nem igazán tetszett a felület.

Ha már itt vagyok. FPL Cup-al ki, hogy áll? Én sikeressen kikaptam tegnap 2 ponttal és búcsúztam. :D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.01.05. 05:10:10

Kicsit más téma, de valaki tudja esetleg, hogy mi lett a fanamentsel? Papíron kellett volna küldeniük tájékoztatót, de semmi. Befulladt az oldal és bezárt a bazár, vagy csak fejlesztenek? (sajnos gyanítom, hogy az 1. opció)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.04. 09:41:35

[quote="Cumbee]0-10-el állsz, senki nem vette át a csapatod.:D[/quote]

Az remek. :D Pedig írtam nekik, hogy nem tudok részt venni a draft napján és időm se lesz nagyon foglalkozni a csapattal így adják oda valakinek. Már a liga nevére sem emlékszem. :oops: :mrgreen:

A hét nagyon érdekes lesz. 7 azaz 7 alap emberem is hiányzik. Marha bosszantóak ezek a sérülések. Ugyan vezetek, de ebből nem lesz győzelem az is biztos... :D :?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.04. 00:09:49

A leggyengébb FG% azért ellenem 50%-ot hoz. :lol:

Nekem nem tagadom óriási csalódás az idény, de hát nagyon beleszólásom nincsen. Egyszerűen be kellett látnom, hogy erős keeperek nélkül nem megy és többet jelent mint a kiegészítő személyzet. Gyakorlatilag óriási visszaesés, hogy Hayward top30 játékos, Russell 100-on kívül.....Ő a legnagyobb csalódás, ráadásul csak azért tartottam meg őt és nem Embiidet, mert úgy voltam vele drafton behúzom, s Russellben mini "Curryt" láttam. AMi még benne lehet, most is vágott 6 triplát, csak havonta egyszer jön ez ki, ráadásul sérült is volt sokat, ahogy összességében a csapatom is. :D Mikor 9 sérültem volt az volt a csúcs. :D Ez van, próbálkozok azért gőzerővel, de a szabályok sajnos nem segítenek keepereket szerezni sem, drafton hiába kezd az ember elölről a kígyó miatt kiegyenlítődik a draft. Most voltak a legjobb drafthelyem hosszú évek után és most vagyok a leggyengébb, pedig csak Nurkicot néztem be, s ő amúgy meg hogy kezdett???? Első hetekben a legnagyobb stealek közé sorolták....Kiváló előszezon, kiváló szezonkezdet és utána alig játszatták. Direkt néztem is őt, volt hogy miatta keltem fel és dinamikus mozgás, nem futotta körbe mindenki P&R-nál sem, odaért védekezésben, szedte a patikat, támadásban betolta az embereket, panasz nem lehetett rá. Jokic támadásban sokoldalúbb ez egyértelmű, ezért szorult ki, de a teljesítményére nem volt panasz Nurkicnak se. Egész egyszerűen lassan melegedtek be az embereim, mire most Richardson is végre nem 30%-kal tüzel, elment a PO. :D Booker is sokkal gyengébb mint vártam, nem is feltétlen a pontokkal van a gond, sok eladott labda 6/19 is befigyel néha. De ha visszapörgetném akkor szinte ugyanezeket húznám, de nincs keeperem. Leonard van, Griffin hol sérült hol nem, de harmadik meg egyáltalán nincsen. Szerezni nem lehet, Giannisért Schroder-Griffin-LMA-Booker négyest és 1+3 körös draftjogot ajánlottam be.....Nincsen körhöz kötve a megtartás, kirobbantani sem lehet senkit.....Ha megnézi az ember, akkor a PO helyen lévő csapatokból ötnél van a top 15 játékosok tlnyomó része. EGyedül nálam van Leonard és meslijánál Butler, Slithernél Lowry. A többieknél általában kettő is van, valakinél három. Ezzel meg így nem lehet mit kezdeni, álmodhatok hogy nekem valaki negyven pontot dob, Leonard se ilyen. És cserélni meg egyszerűen nem lehet értük, mert senkitől nem irigylem, de így hogy cserélni se lehet értük így esélytelen odakerülni bármikor is.

Jövőre megpróbálok egy hosszabb projektet elindítani, Griffint nem hiába cserélném el, teljesen új maggal akarok elindulni hátha Booker vagy Ingram/Simmons odaférhet majd egyszer a top emberek közé. Sajnos előbbi hiába játszik eleget, nyeszlett még, utóbbi meg még nem is játszott. :D

No mindegy, katasztrofális a szezon, de próbálkozok azért becsülettel, tartom a heti 5 dolláros felvételi átlagot is, hogy ne csússzak el pénzben sem, s majd várom hogy kicsit megélénküljön a cserepiac is. Mert úgy érzem vannak embereim, aki érdekesek lehetnek másokra, csak hát ez a bajom, hogy a sok 20 pont körüli ember arra elég, hogy csak ketten tegyenek ki egy Hardent.....


ESPN-n viszont pont az ellentettje, ott egész egyszerűen a szerencse is valahogy összejön. George-ot emlékszem utolsó körben húztam be mikor sérült volt. KAT esetében nem az volt, hogy előttem kettővel elvitték hanem én húztam be. Embiid esetében nem az volt, hogy CUmbee éppen centereken állt és óriásit reachelt érte hanem behúztam második körben és így tovább. Bomba erős hármasom van a Wall-George-KAt trióval, megspékelve Embiid+Turner és szerencsére Warren ott is hozzám került drafton meg Richardson is, akiket a legnagyobb sleepereknek tekintettem. Vereségek becsúsztak a nagyon erősek ellen, négyen-öten emelkedünk ott ki a ligában, az elején nem törődtem a sorsolással, nem vettem fel embereket. Most Cumbee ellen már betoltam két nap is pluszt, hogy megverjem. :D Hatalmas győzelem volt, hét ponttal. :lol: Szóval ott összességében a pontozás is sokat segít, a magasaim a blokkok miatt szépen termelnek, s a hatékonyság nagyon fontos abban a ligában, nekem évek óta tetszetős a pontozás ott. Tavaly a döntőben kaptam ki, idén azért pl a Westbrook-James-Giannis féle sor a legerősebb és legesélyesebb, de ott úgy érzem elég sokáig tudok menni, PO ellenfél és sorolástól függően.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.01.03. 21:34:43

neobarca írta:Én pl Slither, Bob és Game szereplésén is csodálkozom. Bár Game úgyis döntős lesz ahogy ismerem... :mrgreen:
Hot or cold csapatom van.

Két fun fact:
1. Úgy vagyok ("csak") ötödik, hogy 8 kategóriában is top5 vagyok.
2. Nekem van a legrosszabb FG%-om, viszont a legtöbb FGM-em.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.01.03. 13:22:10

neobarca írta:Idén azért több meglepetés is van és elég nyitott még a PO. Én pl Slither, Bob és Game szereplésén is csodálkozom.
Én is csodálkozom a saját csapatom teljesítményében, de valszeg másik irányba mint te. :mrgreen:

8. hely elég jó ahhoz képest hogy nekem volt messze a legrosszabb draftcetlijeim, ráadásul Porteren kívül kb. mindegyik kiválasztottam besült az idény elején. Most december vége felé kezdenek ébredezni és teljesíteni, de még kb. mindenki a pre-season ranking alatt teljesít (ami meg már eleve rossz volt sokaknál). Idén tankolás volt úgyis a cél, PO közeledtével megpróbálok majd hasznot húzni a jól teljesítő embereken. :D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.01.02. 17:35:36

neobarca írta:Ahhhj vereség lett a vége. egyszerűen túl sok a sérültem és a formán kívüli emberem. Megvan még a 4. hely de inog. Talán a héten összerakják magukat a fiúk. :oops:

Nem vagyunk aktívak nagyon a fórumon, pedig látom, hogy mindenki foglalkozik a csapatával. Idén azért több meglepetés is van és elég nyitott még a PO. Én pl Slither, Bob és Game szereplésén is csodálkozom. Bár Game úgyis döntős lesz ahogy ismerem... :mrgreen:

Van egy másik liga, ahol 1 éve kezdtem játszani. Az valami miatt nagyon fexik nekem vagy csak szerencsésen draftoltam. Pontozásos rendszer idáig 10/10es mérleggel vezetem. 8) Nagyon tetszik. Olyan játékosok is értékesek ott, akiket még padra se húznánk be és olyanok kukák, akik akár keeper gyanusak is lehetnének. Nagy taktikai harc van ott, kicsit hasonlít az ESPN-hez. 8)

Jut eszembe. ESPN-t nyomja még valaki? Az hogy áll? Idén már nem draftoltam, ha jól tudom a csapatomat átvették. Mennyire aktív amúgy ott a liga? Valaki dobna egy linket, hogy rá tudjak nézni?
0-10-el állsz, senki nem vette át a csapatod.:D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.02. 17:26:37

Ahhhj vereség lett a vége. egyszerűen túl sok a sérültem és a formán kívüli emberem. Megvan még a 4. hely de inog. Talán a héten összerakják magukat a fiúk. :oops:

Nem vagyunk aktívak nagyon a fórumon, pedig látom, hogy mindenki foglalkozik a csapatával. Idén azért több meglepetés is van és elég nyitott még a PO. Én pl Slither, Bob és Game szereplésén is csodálkozom. Bár Game úgyis döntős lesz ahogy ismerem... :mrgreen:

Van egy másik liga, ahol 1 éve kezdtem játszani. Az valami miatt nagyon fexik nekem vagy csak szerencsésen draftoltam. Pontozásos rendszer idáig 10/10es mérleggel vezetem. 8) Nagyon tetszik. Olyan játékosok is értékesek ott, akiket még padra se húznánk be és olyanok kukák, akik akár keeper gyanusak is lehetnének. Nagy taktikai harc van ott, kicsit hasonlít az ESPN-hez. 8)

Jut eszembe. ESPN-t nyomja még valaki? Az hogy áll? Idén már nem draftoltam, ha jól tudom a csapatomat átvették. Mennyire aktív amúgy ott a liga? Valaki dobna egy linket, hogy rá tudjak nézni?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése