Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.02.14. 01:06:02

Cumbee írta:
Slither írta:Én megadnám az 1. körös picket Cousinsért, de 2-3 jó játékost és még egy másik korai pick az már túlzás. Ha van aki megadja annak hajrá, aki a végső győzelemre hajt az továbbra is jöhet hozzám jó játékosokért pickekért cserébe.
De ezt nem értem. Szóval "jó" játékosokért, akik semmit nem érnek majd jövőre, mint sem 2 év múlva, sem 5 év múlva lehet picket adni.(Ergó beáldozod a jövő évedet,míg Cousinsnak simán lehet, annyi hozzáadott értéke, vagy még több is mint egy 1-2-3 körös picknek) Olyanért aki pedig évekig az egyik húzóembered lesz meg túlzás?
Másrészt akinek van igazi elit játékosa, az tényleg írja már ide fórumra le nekem, hogy mi az a pack amiért odaadná? És ne ilyen kamu hülyeségeket, hanem olyat, amit ha úgy döntök és azt mondom(vagy akár bármelyik másik csapat) hogy deal, akkor konkrétan oda is kell adni. Mert holt biztos vagyok benne, hogy azért a packért amit én kérnék, pláne azért amit valszeg kani fogok, senki nem adná oda semmijét.
Ha lenne "felesleges" keeper játékosom akit amúgy se tudnék megtartani mint a te esetedben, akkor egy 1. körös pick és 2-3 jó játékosért már elcserélném (attól függően hogy jönne ki statisztikailag), mert nyernék az üzleten idei és jövő évi szezonra nézve.

1. körös pickkel simán lehet jó keepert draftolni (idén második körben húztam Jokicot pl, benne simán látok annyit mint DMC-ben). Akinek gyenge a keeper állománya annak valszeg nem túl sok amit kértél, többségnek viszont igen. Nyilván akinek kell Boogie keepernek és azt mondja hogy nem hajlandó korai picket adni, azzal nem is érdemes foglalkoznod... biztos lesz vki aki beajánl vmi nagy csomagot.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.14. 00:08:20

Slither írta:Én megadnám az 1. körös picket Cousinsért, de 2-3 jó játékost és még egy másik korai pick az már túlzás. Ha van aki megadja annak hajrá, aki a végső győzelemre hajt az továbbra is jöhet hozzám jó játékosokért pickekért cserébe.
De ezt nem értem. Szóval "jó" játékosokért, akik semmit nem érnek majd jövőre, mint sem 2 év múlva, sem 5 év múlva lehet picket adni.(Ergó beáldozod a jövő évedet,míg Cousinsnak simán lehet, annyi hozzáadott értéke, vagy még több is mint egy 1-2-3 körös picknek) Olyanért aki pedig évekig az egyik húzóembered lesz meg túlzás?
Másrészt akinek van igazi elit játékosa, az tényleg írja már ide fórumra le nekem, hogy mi az a pack amiért odaadná? És ne ilyen kamu hülyeségeket, hanem olyat, amit ha úgy döntök és azt mondom(vagy akár bármelyik másik csapat) hogy deal, akkor konkrétan oda is kell adni. Mert holt biztos vagyok benne, hogy azért a packért amit én kérnék, pláne azért amit valszeg kani fogok, senki nem adná oda semmijét.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.02.13. 21:39:29

Én megadnám az 1. körös picket Cousinsért, de 2-3 jó játékost és még egy másik korai pick az már túlzás. Ha van aki megadja annak hajrá, aki a végső győzelemre hajt az továbbra is jöhet hozzám jó játékosokért pickekért cserébe.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.13. 19:29:54

balinteer írta:Nálam a Turner-Wiggins csere nem menne át, hogy őszinte legyek, de újoncként nem fogok beleszólni.
Attól, hogy újonc vagy, nyugodtan beleszólhatsz :) Érdekelne is a véleményed.
Bob_Marley írta:Tényleg borzasztó kíváncsi vagyok ki mit ajánl fel, mint írtam korábban az LMA-Schroeder-Griffin pakkor azért elég erősnek ítélem meg és tudtál volna még embert kérni.
Hayward - Bledsoe - Turner :D De első körös picket én nem fogok beáldozni.


Cousins-nál feljött a yahoo ranking, most kíváncsiságból ránéztem, Isaiah Thomas ötödik, Harden hatodik, Westbrook nyolcadik. Szóval azért kezeljük helyén ezt a rangsort :D De persze lehet, hogy valaki előbb vinné el IT-t, mint Westbrook-ot :D


Wiggins - Turner cseréhez: én imádom Wiggins-t, szerintem hatalmas potenciál van benne, ha stabilan elkezdene 5 lepattanót, 4 assist-ot, 1,5 steal-t átlagolni, akkor elit játékos lenne a játékban, és ezek a számok simán benne lennének, elég ránézni, hogy mit átlagol az utóbbi 5 meccsen, mióta nincsen LaVine. Viszont nem egyszer előfordult a szezon során, hogy ha nem dobott 20+ pontot, akkor teljesen hasznavehetetlen volt, mert leszedett 2 lepattanót meg adott 1 gólpasszt. Turner-ben meg szintén sokat látok, 21 éves, ez a második szezonja, és már most 15/7-et átlagol 2 blokkal, jó büntetőzéssel. Plusz nagyon akartam egy PF/C keepert. Kamaj, a te véleményedre kíváncsi vagyok (de persze a többiekére is, például Bob?), hogy hogyan látod, mert amikor először küldtem, még elutasítottad, viszont másodjára már elfogadtad :)
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.13. 12:59:29

Szépen megállítottad a tankomat Neo, még előrébb is keveredtem. :(
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.02.13. 10:24:19

Iszonyat csalódás ez az év számomra idáig. Jó ha valahogy bevánszorgok a döntőbe ahol egyből ki is esek. Egyszerűen sztem idén annyi sérültem van mint idáig összesen a keeper történetemben. CP3-GALLO-Fourni, most Parker viszlát. A kiegészítő sérültekről nem is beszéltem. Szomorú vagyok mert beáltoztam ezért a nagy semmiért 1 egész évet. :cry:
Mostmár tudom, hogy nem érte meg... :oops:

Csak halkan megkérdezem. CP3-LBJ duo közül érdekel valakit valamelyik?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.13. 00:28:02

Nekem nem kell Gibson. :D Én Chrisst vettem bele, de teljesen mindegy.

Én rankokat nézek egy ideje, én ezt vettem alapul. Mert ennél objektívet jelenleg nem tudok, nehéz kimatekolni száraz számokkal. És ez se feltétlen objektív, mert az átkozott tripladobókat mindig előrébb rangsorolja a yahoo.
30-51-91 vs 10-173-330
Nekem ők hárman a legjobb játékosaim, hát akkor sorry én többet nem tudok érte adni, vagy még valakit de nincs jobb emberem. Nyilván Leonardot nem vonom be.

Draftjogoz meg pont ezért nem adok érte, mert akkor kockáztatok, főleg hogy elég nagy sanszom van matematikailag 1/1 jogra. És ha marad Cousins eltudom hozni. Nekem többet ér az első körösöm mint bármi így hogy ennyire hátul (elől) vagyok.

Nurkicot meg minden ligámban draftoltam szinte, úgyhogy neked nem lehet egy szavad sem. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.12. 23:38:02

Bob_Marley írta:Megmondom őszintén, ennyi év után azért valami választ úgy éreztem megérdemlek Cumbee. :D Tényleg borzasztó kíváncsi vagyok ki mit ajánl fel, mint írtam korábban az LMA-Schroeder-Griffin pakkor azért elég erősnek ítélem meg és tudtál volna még embert kérni. Na mindegy, kinyomtál mint egy pattanást. :D
Yepp. És küldtem itt egy üzenetet helyette, hogy ott legyen több helyem. Csekkold. :wink:
Egyébként meg egy szavad nem lehet, ESPN-en meghagytam neked Nurkicet.:D
Kamaj: Nyilván ez ember függő, gondolom tudott olyat Wiggins amire szükséged volt, de én személy szerint ebben a cserében a Turner oldalt preferálom, az idei szezonra is és hosszú távon is.


A Cousinsos cserére visszatérve: több embernek leírtam, de leírom itt is az én szemszögemből a dolgokat, hogy mindenki lássa.
Cousins ebben a pillanatban éppen 10. a Yahoo rangsor alapján. Csekkoltam, 6 csapatnak van előtte játékosa, ami egyben azt is jelenti, hogy jobb, mint a liga felénél a legjobb játékos. Egy ilyen szintű ember nem terem csak úgy a fán, ritkán hullik valakinek az ölébe. Tudom, mert 1. anno még a liga indulásakor a fél csapatomat és a köv. évi draft első sok pickjét beajánlgattam a top5 játékosért. Sikertelenül, mert TOP játékost egy hosszú távú keeper ligában nem cserél el az ember. És tudom, mert 2, minden évben 1-2-3 alkalommal arra jövök fel fórumra, hogy valaki panaszkodik, hogy csalás, hogy az összes jó játékos 2-3 embernél van és [auto_cenzúra] a rendszer, mert a büdös életbe nem lehet top keepereket szerezni. Ebből indulok ki és abból, hogy én mit fizetnék egy top10-es emberért, ha nem lett volna szerencsém a húzásokkal és nem úgy állnék ahogy. Évek óta nem tudok cserélni a ligában, mert az elejétől azt mondom, hogy 2-1-es, 3-2-es cseréket akarok még akkor is, ha összességében bukok a dolgon, mert a szememben az nyeri a cserét, aki a legjobb játékost kapja. Mostanában pedig már mindenki erre megy rá, szóval meg sem próbálok cserélni. Ebből kifolyólag (és azért, mert a gyenge játékosaim sem olyan gyengék(Chrisst és Nurkicet nem tervezem belevenni a cserébe)) igen jó csomag kell, hogy azt érezzem, hogy nem jöttem ki rosszul a cseréből. És mocskos jó csomag kell ahhoz, hogy úgy érezzem, hogy simán megéri. Példának csináltam egy kis matekot, remélem nem írtam/számoltam el semmit. te adod azt a csomagot amit akartál, tehát Griffin, LMA, Schroder.
Én adom Cousins, Smart, Gibson.
Én:
FGM FGA* FG% FTM FTA* FT% 3PTM 3PTA* 3PT% PTS REB AST ST BLK TO
5,90 13,23 0,45 3,77 4,90 0,77 1,00 4,45 0,22 16,57 7,20 3,47 1,17 1,15 2,55
Te:
FGM FGA* FG% FTM FTA* FT% 3PTM 3PTA* 3PT% PTS REB AST ST BLK TO
7,20 15,10 0,48 3,87 4,93 0,78 0,75 3,50 0,21 18,90 6,37 4,43 0,83 0,60 2,33
Különbség:(A plusz amit nyerek, a minusz amit vesztek.)
FGM FGA* FG% FTM FTA* FT% 3PTM 3PTA* 3PT% PTS REB AST ST BLK TO
1,30 1,87 0,03 0,10 0,03 0,02 -0,25 -0,95 -0,01 2,33 -0,83 0,97 -0,33 -0,55 -0,22
Nyertem ezzel a cserével bármit is? Kérdéses, de az azért azt hiszem látszódik, hogy nem túl nagy biznisz nekem. Persze nem így, ennyire statokra kihegyezve csináljuk a cseréket, de a példa kedvéért jó azért ez szerintem. Az is tény, hogy amint írtam is, nem feltétlen ez a legjobb csomag amit kaphatnék, de akkor is. Játszhatnánk olyat, hogy kapok 4-5-6 játékost, de egyrészt a különbség nem nőne annyira, mivel én egyre jobbakat adok, te pedig egyre rosszabb játékosokat adsz. Itt pedig kilukadunk oda, hogy tudok-e kapni olyan csomagot, ami nekem megéri annyira, mint a másik félnek, hogy kap egy első körös keepert amit egyébként iszonyat nehéz szerezni. Illetve ha kapok egyilyen csomagot, akkor a következő felmerülő kérdés, hogy mi értelme van pl az idei évnek, ha mondjuk lecseréljük az én 6-7 legrosszabb játékosomat a te 6-7 legjobb játékosodra. Ha valami, akkor az vétó, mert iszonyatosan belenyúlunk a ligába. Amit én az eleje óta szeretnék kapni, az 2-3 jó játékos, ahol kicsit többet javulok, mint romlok, vagy legalább olyan helyen javulok, ahol szükségem van rá. Ez az idei év. + a jövő évi draftról 2 korai picket, amiből az egyik fixen első körös. Ez az ami sok mindenkinek megüli a gyomrát, amit azért nem értek, mert ha a jövő évi drafton mágikus módon ott teremne Cousins, akkor garantálom, hogy mindenki elhasználná rá az első körösét. Ha pedig csak egy ember kaphatná meg és licitálni kéne, akkor abban is biztos lennék, hogy simán lenne olyan, aki odaadni érte egy első és egy 2., esetleg egy 1. és egy 3. köröst. Ez egy normál drafton azt jelentené, hogy egy 4.+5., vagy egy 4.+6. körös menne egy első körért, ami bőőőőven reális még egy átlagos szituációban is, nemhogy itt, ahol utána évekig előnyöd lesz azzal szemben, akinek nincs Cousins szintű játékosa. Persze ez csak az én szemszögem, mindenki a sajátjából nézni, de abban is viszonylag biztos vagyok, hogy ha körbejárnék a ligában és mindenkitől elkérném a legjobb játékosát 2-3 jó emberkéért, akkor mindenki nemet mondani. Ha tévedek, akkor pedig aki igent mondana, az nyugodtan keressen meg, mert imádok 2-1-es cseréket csinálni. ;)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.12. 18:35:47

kamaj írta:
Bob_Marley írta:Wow, kavalkád. :D Még majd emészteni kell.

Kicsit sajnálom, hogy kamaj engem nem keresett meg, Payton-Batum féle csomagot összetudtam volna én is szedni. :(
Ne haragudj Bob, ha tudtam volna... Idén nem sokat beszélgettünk cserékről, húztam is a Turner cserét, de ezt úgy éreztem el kell fogadnom, mivel nem keepeltem volna (habár rengeteget gondolkodtam rajta). Tudom ezt majd az idő megválaszolja, de szerintetek jól tettem (nézve a keepereimet)? Csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, hisz én a döntést meghoztam.
Turnerről pont beszélgettünk párszor, még emlékezz vissza kérdeztem is, hogy megakarod-e tartani?
Hozzám bármikor lehet jönni cserékkel, ezt tudod. :D Én meg is tartottam volna Turnert a saját csapatomban. És a tiédben is lehet, Gasol helyett.

Én azt se zárnám ki, hogy George nem akar majd hosszabbítani az Indiana-val. Nem mennek semmit előre, s hiába ők adhatják neki a legtöbb fix zsét, szerintem akár le is lécelhet. Akkor Turner vezérbika is lehet.


Megmondom őszintén, ennyi év után azért valami választ úgy éreztem megérdemlek Cumbee. :D Tényleg borzasztó kíváncsi vagyok ki mit ajánl fel, mint írtam korábban az LMA-Schroeder-Griffin pakkor azért elég erősnek ítélem meg és tudtál volna még embert kérni. Na mindegy, kinyomtál mint egy pattanást. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.02.12. 17:16:47

Bob_Marley írta:Wow, kavalkád. :D Még majd emészteni kell.

Kicsit sajnálom, hogy kamaj engem nem keresett meg, Payton-Batum féle csomagot összetudtam volna én is szedni. :(
Ne haragudj Bob, ha tudtam volna... Idén nem sokat beszélgettünk cserékről, húztam is a Turner cserét, de ezt úgy éreztem el kell fogadnom, mivel nem keepeltem volna (habár rengeteget gondolkodtam rajta). Tudom ezt majd az idő megválaszolja, de szerintetek jól tettem (nézve a keepereimet)? Csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, hisz én a döntést meghoztam.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.10. 20:38:07

Nálam a Turner-Wiggins csere nem menne át, hogy őszinte legyek, de újoncként nem fogok beleszólni.

Hozzám továbbra is lehet jönni csere ötletekket, Wallon és a cetliken kívül bárki mozdítható, erősen beröffentettem a tankot. :oops:
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.10. 20:05:55

Amúgy akinek gyenge keeper hármasa van, annak a helyében elgondolkodnék LaVine-en.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.10. 18:42:09

Legyen tripla? :D
Jövő hét All-Star hét, ami egyben azt is jelenti, hogy Cousins hét! :D
Akit érdekel Cousins, mostantól kereshet. Próbálok mindenkinek viszonylag gyorsan válaszolgatni, hogy csütörtökig letudjuk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.10. 16:39:42

Wow, kavalkád. :D Még majd emészteni kell.

Kicsit sajnálom, hogy kamaj engem nem keresett meg, Payton-Batum féle csomagot összetudtam volna én is szedni. :(
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.10. 16:15:06

Bob, tessék, megtört a jég. Duplán is :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2017.02.05. 19:01:28

Bob_Marley írta:Kár érte, ha mész. Én bíztam benned.
Köszi Bob, szerettem ezt a csapatot és ezt a társaságot de nem jutottam évek alatt előre, nem nekem való ez a játék, be kellett hogy lássam......köszönöm hogy itt lehettem, azért figyelemmel követem a ligát továbbra is!!! :wink:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.02.05. 17:58:23

JimmyJump írta:Rendben, szívesen átveszem akkor a csapatot, ha továbbra is áll az ajánlat.
Privátban beszéljük meg a részleteket! :)
Küld el privátban a yahoo-s email-címedet és küldöm a meghívót.

Sztem azért nincs nagy cserebere idén, mert az elől lévők nem akarnak mindenáron erősíteni,
draft pickeket nem nagyon adnak, úgy meg elég nehéz.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.05. 15:16:35

Bob_Marley írta:Lehet a többieknek is jó lenne a yahoo alkalmazást használni
Ez tényleg jó lenne, azonnal jön értesítés, ha valaki küld egy csereajánlatot, sokkal gyorsabban mennének a dolgok.

JimmyJump, üdv a ligában!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.05. 13:08:50

Rendben, szívesen átveszem akkor a csapatot, ha továbbra is áll az ajánlat.
Privátban beszéljük meg a részleteket! :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.05. 11:31:05

JimmyJump írta:
Bob_Marley írta:..
Köszönöm, ha pár sorban leírnád a fontosabb dolgokat a ligáról, azt még megköszönném. Keeper ligával nincs még tapasztalatom.
15 emberes, 2 sérült hely. Napi állítású liga, következő év elején 3 megtartható játékos. Cserélni lehet játékost, draftjogot. Heti 5 embert lehet max felvenni FA-ról és waiver budget van. Jelenlegi kereted 93 dollár és 12-ik vagy a ligában. Pont ellenem van ez a csapat, igazi kiesési rangadóhoz mérten 6-6 az állás. :mrgreen: 12 kategória van, és pár hét az alapszakaszból.

Azok a fura jelek (három darab) a játékosok mellett a tavalyi keeperek. DeRozan, Kemba, Favors.
Kép
Kép
Kép
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.05. 10:57:11

Bob_Marley írta:..
Köszönöm, ha pár sorban leírnád a fontosabb dolgokat a ligáról, azt még megköszönném. Keeper ligával nincs még tapasztalatom.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.05. 10:43:33

balinteer írta:Én azt hittem, hogy a trade sokkal gyorsabban pörög itt, de Bobon kívül szinte mindenki 5-6 napot ül az ajánlatokon. :cry:
Idén teljesen "érdektelenné" vált sajnos a liga. Nem nagyon tudom miért, de se itt a topikban nincs semmi élet se cserékben se semmiben. Én azt jósoltam Gamenek az elején, hogy simán 5 csere alatt lesz idén, még a trade deadlinenál elérhetjük ezt a számot, de 2-3 cserénél többre ott sem számítok. Nem tudom mivel lehetne kicsit felélénkíteni a dolgokat, de idén nagyon pötyögés van. Nekem lennének innovatív ötleteim. :D

Én telefon miatt azonnal látom mi a helyzet. :D Lehet a többieknek is jó lenne a yahoo alkalmazást használni, van 1-2 dolog, ami eléggé minimalizált benne a rendes weboldalhoz képest, de a célnak megfelelő az alkalmazás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.05. 10:38:15

Én azt hittem, hogy a trade sokkal gyorsabban pörög itt, de Bobon kívül szinte mindenki 5-6 napot ül az ajánlatokon. :cry:
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.05. 10:33:56

JimmyJump írta:
varnagykrisztian írta:Skacok leadnám a csapatom (EuroBarca Keeper League), amíg nem találtok új tulajt addig állítgatom.
Engem érdekelne, írd le milyen csapatod van.
Victor Oladipo OKC - PG,SG
Tim Hardaway Jr. Atl - SG,SF
Kemba Walker Cha - PG 
Terrence Jones NO - SF,PF
Derrick Favors Uta - PF,C 
Danny Green SA - SG,SF
Al Jefferson Ind - PF,C
Kenneth Faried Den - PF,C
DeMar DeRozan Tor - SG,SF 
Marcin Gortat Was - C
Tony Parker SA - PG
Rajon Rondo Chi - PG
Nick Young LAL - SG,SF
Trevor Ariza Hou - SG,SF
Nikola Mirotic Chi - SF,PF

Kár érte, ha mész. Én bíztam benned.
Kép
Kép
Kép
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.05. 10:21:16

varnagykrisztian írta:Skacok leadnám a csapatom (EuroBarca Keeper League), amíg nem találtok új tulajt addig állítgatom.
Engem érdekelne, írd le milyen csapatod van.
Válasz küldése