Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.20. 12:09:42

Na ez annyira meglepett, hogy ráadásul ilyen hülye időpontban is volt a csere, hogy lemaradtam ESPN-n. :D
Na nem baj, majd lehet szemezgetni később.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.02.20. 11:36:08

Cumbee írta:LOL
Cousins csere? :mrgreen: Sacramento hivatalosan is a legluzerebb csapat ezzel a traddel.

DMC erteke kicsit csokkeni fog, de szepen behuztad CWS-t (tudtam hogy meg kellett volna tartanom, csak mindig viszket a tenyerem az FA piacon levok miatt) ami boven karpotolni fog.

Erdekes lesz hogy ki mit fog adni igy Boogie-ert.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.20. 06:29:04

LOL
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.16. 16:39:27

neobarca írta:Mikor van a cserehatáridő? :oops:
Fejből mondom, Március 10 talán. League/Settings
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.02.16. 09:29:26

Mikor van a cserehatáridő? :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.15. 19:57:27

kamaj írta:Nos rettentő egyszerű, hogy most miért, akkor pedig miért nem: LaVine kiesése játszott ebben közre. Arra számítottam, hogy beindul a kanadai, és szórja a pontokat. Úgy éreztem a csapatomon javítani kell pontok terén, ha komolyan számolni akarok a bajnoksággal, ezért be kellett áldoznom azt az embert akit talán megtarhattam volna (de Gasol számomra olyan szezont fut azzal, hogy most már hármasokat is berámol a védekezése mellé, hogy nem tudtam megtartani), de inkább egy számomra értékesebb emberre cseréltem. Remélem bejön a húzásom, de ezt csak az idő válaszolja meg.
Akkor jól sejtettem, hogy LaVine sérülése volt az ok :)
kamaj írta:Erre Bob azt tudom írni, hogy a Turner cserét, mint írtam is húztam amíg tudtam, de AS-ig már nem tudtam várni, mivel LaVine sérülése egy olyan pont, aminél már szerintem nyertem a cserén. Egyszerűen Turner annyira fiatal, hogy belőle lehet akkár egy nagy pukkanás is, amit nem akartam megkockáztatni (lásd pl Noel-t), Gasol tuti pont, nem is sérülékeny típus, ez nekem elég, hogy Őt tartsam meg, és ne Turnert.
LaVine sérülésével szerintem nyertél idén, elég jó meccseket hoz azóta Wiggins. De azzal nem értek egyet, hogy Turner kipukkanhat, sőt, meg is fordíthatjuk, lehet belőle egy nagy durranás is, annyira fiatal még :D Noel meg most is jó lenne, ha nem szedett volna össze egy sérülést ill. nem lenne telített a posztja, de Turner nála sokkal jobb támadójátékos például. De megnéztem kíváncsiságból most, Turner ugyanazokat a számokat hozza majdnem, mint Porzingis, kivéve pontok (kevesebb rádobás, kevesebb tripla).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.15. 17:14:38

Én úgy vagyok vele, hogy még van bőven a csere határidőig és ezért nem is vagyok hiperaktív a piacon mint általában szoktam lenni. Számomra te is érdekes vagy kamaj, mert 4 keeper embered van és ebből következik, hogy draftra egy kiszorul. De alapvetően azokat az embereket, akiket lentebb felsoroltam szerintem segítség lehet akár neked is. Na majd meglátjuk,d e egyelőre még nem agyalok cseréken. Nincsenek egyébként nagy igényeim, látva az idei piacot egy cserére és 1 erősebb draftjogra számítok, amit szerezhetek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.02.15. 11:29:40

PCsabi írta:Kamaj, a te véleményedre kíváncsi vagyok (de persze a többiekére is, például Bob?), hogy hogyan látod, mert amikor először küldtem, még elutasítottad, viszont másodjára már elfogadtad :)
Nos rettentő egyszerű, hogy most miért, akkor pedig miért nem: LaVine kiesése játszott ebben közre. Arra számítottam, hogy beindul a kanadai, és szórja a pontokat. Úgy éreztem a csapatomon javítani kell pontok terén, ha komolyan számolni akarok a bajnoksággal, ezért be kellett áldoznom azt az embert akit talán megtarhattam volna (de Gasol számomra olyan szezont fut azzal, hogy most már hármasokat is berámol a védekezése mellé, hogy nem tudtam megtartani), de inkább egy számomra értékesebb emberre cseréltem. Remélem bejön a húzásom, de ezt csak az idő válaszolja meg.
Bob_Marley írta:
kamaj írta: Ne haragudj Bob, ha tudtam volna... Idén nem sokat beszélgettünk cserékről, húztam is a Turner cserét, de ezt úgy éreztem el kell fogadnom, mivel nem keepeltem volna (habár rengeteget gondolkodtam rajta). Tudom ezt majd az idő megválaszolja, de szerintetek jól tettem (nézve a keepereimet)? Csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, hisz én a döntést meghoztam.
Turnerről pont beszélgettünk párszor, még emlékezz vissza kérdeztem is, hogy megakarod-e tartani?
Hozzám bármikor lehet jönni cserékkel, ezt tudod. :D Én meg is tartottam volna Turnert a saját csapatomban. És a tiédben is lehet, Gasol helyett.

Én azt se zárnám ki, hogy George nem akar majd hosszabbítani az Indiana-val. Nem mennek semmit előre, s hiába ők adhatják neki a legtöbb fix zsét, szerintem akár le is lécelhet. Akkor Turner vezérbika is lehet.
Erre Bob azt tudom írni, hogy a Turner cserét, mint írtam is húztam amíg tudtam, de AS-ig már nem tudtam várni, mivel LaVine sérülése egy olyan pont, aminél már szerintem nyertem a cserén. Egyszerűen Turner annyira fiatal, hogy belőle lehet akkár egy nagy pukkanás is, amit nem akartam megkockáztatni (lásd pl Noel-t), Gasol tuti pont, nem is sérülékeny típus, ez nekem elég, hogy Őt tartsam meg, és ne Turnert.
A másikat meg arra írtam (Ne haragudj Bob, ha tudtam volna...), hogy ha tudtam volna, hogy Te is ilyen pickes pakkot szerettél volna összerakni nekem, tuti beszélhettünk volna róla. De ezt mindenkinek leírom, hogy én nagyon gáz ötletelő vagyok, általában nem születnek meg a fejemben jó csereötletek, ezért inkább keressetek meg, ha van valami gondolatotok, és akkor kisakkozuk. Bob hozzám jöhetsz bármikor cserével, az évek folytán valahogy mindig megtaláltuk egymást :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 21:52:31

Én megértettem az álláspontodat elsőre is, vétóval mindennel kapcsolatban. Ezért próbáltam ezekre reagálni. Megindokolni miért tartom irreálisnak az elvárásaidat egy nevezzük "felesleges" keeperért. Én is kíváncsian várom a fejleményeket, kicsit unalmas ez a téma. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.14. 21:46:49

Bob_Marley írta:Oké akkor hangsúlyozom,beszéltünk valamiről nem volt semmi konkrét, elküldtem. Megértettem, hagyjuk is. És semmiféle vétóval nem fenyegetőztem, leírtam mit gondolok arról, amit te kérnél általánosságban. Nincs is semmi, amit vétózni lehetne. :D Feltettél egy költői kérdést mi lehetne, erre írtam általánosságban, hogy szerintem több jó játékos meg draftjogok vétógyanús. Érted gyanús! Látod balinteer is ezt írta, Slither is úgy fogalmazta meg, hogy konkrétan nem foglalt állást, de szerinte sok lenne.

Statok is hetente változnak meg naponta. Rankok is statok alapján készül, minden nap. Akkor meg ne mond Cousins top 10 játékos, mert akkor vagy ranking vagy nem. :D Ez indexszám a statokból kikalkulálva.

Láttam, hogy neked ajánlották fel, elfogadtad. Vétóztam? Nem. Leírtam a véleményemet miért lenne karcos, s miért nem vétóztam. Megcáfolni próbáltam, amit írtál, mert ha vétóznék állandóan, vétózhattam volna.

Elengedtem, nem értem a "cirkusz" okát, nekem NEM KELL DMC MÁR. Megnyugodhatsz, mint írtam nincsenek jobb játékosaim, sajnálom.

És nem akartam bunkó lenni, bocsánatot kérek ha így jött le. Leírtad miért nyomtál ki, viccesen jegyeztem meg, hogy kinyomtál mint egy pattanást. :D Megpróbáltam leírni miért nem adok picket, hogy ne legyen belőle félre értés. Te írtad, térjünk vissza rá ha úgy alakul és lehet visszatérsz rá. Nem hiszem, hogy bármit erőltettem volna, beszélgettünk leírtad te és leírtam én az álláspontomat, szerintem megindokolva.
Jó mind1, máshogy érzékeltük/értelmeztük a dolgokat, nem is ez a lényeg. Ez csak magyarázat volt arra, hogy miért téged hoztalak példának. Te voltál az aki 1 adott csomagot legjobban erőltetett, ezért ezen a csomagon próbáltam bemutatni, hogy miről is beszélek. Más kérdés, hogy hiába írtam megint 3 csillió oldalt, nem hiszem, hogy túl jó munkát végeztem se a cserék mögötti háttér, sem a vétóval kapcsolatos dolgok megértetésével. Ez van. kíváncsian várom a végeredményt.

Ugyanitt 1 kicsit más téma: karácsony környékén gondolkodtam el azon, hogy milyen szokatlan és egyben szerencsés ez a szezon, gyakorlatilag 1 jobb játékost sem tudtam mondani, aki fantasy szempontból out of season lett volna. Most viszont úgy tűnik az év vége elkezdte szedni az áldozatait, nagyjából 2 hét alatt 3 ember is kiesett a szezonra, úgyhogy lassan azért kezd visszatérni a fantasy világ a normál kerékvágásba.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 21:32:49

Oké akkor hangsúlyozom,beszéltünk valamiről nem volt semmi konkrét, elküldtem. Megértettem, hagyjuk is. És semmiféle vétóval nem fenyegetőztem, leírtam mit gondolok arról, amit te kérnél általánosságban. Nincs is semmi, amit vétózni lehetne. :D Feltettél egy költői kérdést mi lehetne, erre írtam általánosságban, hogy szerintem több jó játékos meg draftjogok vétógyanús. Érted gyanús! Látod balinteer is ezt írta, Slither is úgy fogalmazta meg, hogy konkrétan nem foglalt állást, de szerinte sok lenne.

Statok is hetente változnak meg naponta. Rankok is statok alapján készül, minden nap. Akkor meg ne mond Cousins top 10 játékos, mert akkor vagy ranking vagy nem. :D Ez indexszám a statokból kikalkulálva.

Láttam, hogy neked ajánlották fel, elfogadtad. Vétóztam? Nem. Leírtam a véleményemet miért lenne karcos, s miért nem vétóztam. Megcáfolni próbáltam, amit írtál, mert ha vétóznék állandóan, vétózhattam volna.

Elengedtem, nem értem a "cirkusz" okát, nekem NEM KELL DMC MÁR. Megnyugodhatsz, mint írtam nincsenek jobb játékosaim, sajnálom.

És nem akartam bunkó lenni, bocsánatot kérek ha így jött le. Leírtad miért nyomtál ki, viccesen jegyeztem meg, hogy kinyomtál mint egy pattanást. :D Megpróbáltam leírni miért nem adok picket, hogy ne legyen belőle félre értés. Te írtad, térjünk vissza rá ha úgy alakul és lehet visszatérsz rá. Nem hiszem, hogy bármit erőltettem volna, beszélgettünk leírtad te és leírtam én az álláspontomat, szerintem megindokolva.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.14. 21:14:33

Bob_Marley írta:Kicsit magamra veszem, mert meglettem többször említve.
1; A vétó sose kötelező, s nem is egy emberen múlik a dolog. A liga többsége kell hozzá, visszalehet nézni hogy hány csere volt tavaly és hány idén. Nem gondolom, hogy vétók miatt. Plusz azt se, hogy valaki leírja miért vétózz az probléma lenne. Nekem is legalább két cserémet megvétóztátok, egyszer sem vertem a tamtamot, kell találni másik megoldást.
2; Én nem hiszem, hogy paraszt módon írtam volna, vagy lekezelően, ha ez jött le elnézést. Itt azért elég régóta együtt van a társaság, én senkivel nem szoktam tiszteletlenül beszélni, bármikor segítek is ha úgy van. Leírtam mit gondolok, neked nem volt jó, megértettem. Miért lovagolsz ezen? Én nem adok többet, látod más sem. Vagy majd igen és mindenki boldog lehet. De nehogy már "lehurrogj" mert nem akarok többet adni, azért álljon már meg a bicikli. :D Hadd döntsem el mit ér nekem.
3; Leírom megint, hogy nekem nem Gibson kellett volna. Ebből vagy az van, hogy meg se nézted az ajánlatom, vagy elvből kinyomtál, vagy elbóbiskoltál. :D
Én rankokat nézek egy ideje, mint írtam nekem ők a legjobb embereim. Tényleg akkor sajnálom, de mit várnál tőlem ha nincs jobb emberem? Ők a legjobban rangsoroltjaim. Chrisst kértem egyébként.
Pont amiatt mert a rank több dimenziót vesz alapul és a liga pontozását, ebből állítják fel. Nem szentírás, mert a triplásokat mindig előrébb helyezik. Ezért is gondoltam úgy hogy a Wiggins-Turner csere egy átmenős csere. 31 vs53 az elmúlt időben. Szezonban meg 62 vs 36.

Hangsúlyozom, elnézést kérek ha valamivel megbántottalak volna Cumbee. Én arra kérlek velem ne példálózz a jövőben, mert én rég elengedtem ezt a Cousins témát. Előre jeleztem mi van, korrekt módon el küldtem mikor kitetted, hogy nálam mi van és ennyi, ezzel be is fejeztem.

Ja és annyi hogy nem sisegtelek le, hanem leírtam átmenős csere mert nincs nagy eltérés nem volt kaikasztó eltérés. Ha vétózok az a baj ha nem az a baj? :D Kérlek szépen a te mostani ESPN-s cserédet pl nálam karcolta a vétót, de úgy voltam vele legyen, meg megegyeztetek. Szerintem a Gallinari-Porter-Payton pakk erősebb mint egy Barnes-Schroder-Smart. Számokat is megnéztem, de nem találtam oltári kiugrónak, pedig az egyik oldal szerintem egyértelműen nyer rajta. Sőt még riválisom is vagy és még a tenyerem is viszket mert hideg van, na akkor mi van? :D
Azért emeltelek most ki téged, mert a te ajánlatoddal volt egy számolás. Írtam, hogy kiemelhetnék mást is, de ha van 1 példám konyhakészen, fölösleges még 3-at számolnom. Az elméletedhez pedig annyi, hogy nézhetsz yahoo rankingot meg minden, az hetente változik. 1 hete 6. volt Cousins. 2 hete amikor beszéltünk 8. tegnap 10, ma 9. 1 hete Curry első volt, most 4. Annyira eltérőek a különbségek, hogy egy játékos belövőséhez kb jó lehet, de ez alapján cserélni nem lehet. Mi ér egy 10.-et? 30+40? 25+80? Mi értelme a random számokkal dobálózni, ha ott vannak a statok.
Egyébként elsőnek pedig azért a te cserédet hoztam fel példának, mert egyrészt kéznél volt, másrészt az egész amiről beszélek jól lemodellezhető a kettőnk közötti interrakción. Év közben többször írtál, hogy kel Cousins. Mondtam, hogy majd AS környékén. 2-3 hete leküldted ugyan ezt a konkrét ajánlatot érte, akkor azt írtam, hogy a többieknek is azt írtam, hogy AS környékén, nem lenne korrekt most veled külön belebonyolódni tárgyalásokba. Ugyan itt jeleztem, hogy nem tetszenek az emberek amiket beletettél a csomagba, agyalj majd máson, valamit pickeket is fogok kérni, készülj rá. Erre azt válaszoltad, hogy pickeket te 100%, hogy nem fogsz adni, inkább megtartod Ingrammot. Mondom jó, akkor részedről ennyi volt. Erre most elküldted full ugyan azt a csomagot amire egyszer már azt mondtam, hogy nem érdekel, mintha bármi is változott. Aztán amikor azt elutasítottam és itt írtam egy üzenetet, hogy már 2 hete tisztáztuk, hogy nem fogunk tudni megállapodni, mert én szeretnék picket, te pedig nem akarsz pikket. Erre először itt támadtál be, hogy bunkó vagyok, hogy nem counterezek, aztán privátot írtál, hogy igen is jó az ajánlatod szerinted és ha a tiédnél jobb csomagot és picket is kapok, akkor vétózól. A vétót utána it fórumon is feldobtad, hogy megjelenjen az emberek agyában, hátha maguktól nem jutna eszükbe. Szóval igen, kiemeltelek személyesen, mert ugyan kaptam másoktól is általam rossznak vélt ajánlatok és más is volt aki egyből kiugrott a megbeszélésből egyből ahogy szóba került a pick, de alapvetően a te hozzáállásoddal volt leginkább bajom.
Az, meg hogy az ESPN-es cserémen gondolkodsz, hogy vétózod azért vicces, mert nekem ajánlották fel ezt a csomagot, én gondolkodtam az elfogadásán és az egész előtt egy kulturált 1 órás átbeszélés zajlott. Ahhoz pedig nem tudok mit szólni, hogy szerinted a nyári csere korrekt volt és nem kellett megvétózni. Innen is látszik, hogy semmi értelme a vétó intézményének. Az egyetlen csere volt az utóbbi időben, ami egyértelműen összejátszás volt, minden más amire az utóbbi évekből emlékszem, a 2 fél megegyezésére alapuló korrekt csere volt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 20:32:02

Kicsit magamra veszem, mert meglettem többször említve.
1; A vétó sose kötelező, s nem is egy emberen múlik a dolog. A liga többsége kell hozzá, visszalehet nézni hogy hány csere volt tavaly és hány idén. Nem gondolom, hogy vétók miatt. Plusz azt se, hogy valaki leírja miért vétózz az probléma lenne. Nekem is legalább két cserémet megvétóztátok, egyszer sem vertem a tamtamot, kell találni másik megoldást.
2; Én nem hiszem, hogy paraszt módon írtam volna, vagy lekezelően, ha ez jött le elnézést. Itt azért elég régóta együtt van a társaság, én senkivel nem szoktam tiszteletlenül beszélni, bármikor segítek is ha úgy van. Leírtam mit gondolok, neked nem volt jó, megértettem. Miért lovagolsz ezen? Én nem adok többet, látod más sem. Vagy majd igen és mindenki boldog lehet. De nehogy már "lehurrogj" mert nem akarok többet adni, azért álljon már meg a bicikli. :D Hadd döntsem el mit ér nekem.
3; Leírom megint, hogy nekem nem Gibson kellett volna. Ebből vagy az van, hogy meg se nézted az ajánlatom, vagy elvből kinyomtál, vagy elbóbiskoltál. :D
Én rankokat nézek egy ideje, mint írtam nekem ők a legjobb embereim. Tényleg akkor sajnálom, de mit várnál tőlem ha nincs jobb emberem? Ők a legjobban rangsoroltjaim. Chrisst kértem egyébként.
Pont amiatt mert a rank több dimenziót vesz alapul és a liga pontozását, ebből állítják fel. Nem szentírás, mert a triplásokat mindig előrébb helyezik. Ezért is gondoltam úgy hogy a Wiggins-Turner csere egy átmenős csere. 31 vs53 az elmúlt időben. Szezonban meg 62 vs 36.

Hangsúlyozom, elnézést kérek ha valamivel megbántottalak volna Cumbee. Én arra kérlek velem ne példálózz a jövőben, mert én rég elengedtem ezt a Cousins témát. Előre jeleztem mi van, korrekt módon el küldtem mikor kitetted, hogy nálam mi van és ennyi, ezzel be is fejeztem.

Ja és annyi hogy nem sisegtelek le, hanem leírtam átmenős csere mert nincs nagy eltérés nem volt kaikasztó eltérés. Ha vétózok az a baj ha nem az a baj? :D Kérlek szépen a te mostani ESPN-s cserédet pl nálam karcolta a vétót, de úgy voltam vele legyen, meg megegyeztetek. Szerintem a Gallinari-Porter-Payton pakk erősebb mint egy Barnes-Schroder-Smart. Számokat is megnéztem, de nem találtam oltári kiugrónak, pedig az egyik oldal szerintem egyértelműen nyer rajta. Sőt még riválisom is vagy és még a tenyerem is viszket mert hideg van, na akkor mi van? :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.14. 20:17:46

Slither írta:
balinteer írta:Egyetértek ebben a kérdésben Slitherrel, 2 jó játékos és mondjuk az 1-2 pick for Cousins irreális, és én megvétóznám. Egyrészt a draftról is lehet jó keepereket húzni, másrészt szerintem annyit nem lehet rajta nyerni, mint bukni, hiszen DMC nem az eszéről híres, bármikor probléma lehet vele.
Nono, azert nem irtam olyat hogy irrealisan sok es vetoznam. Nalam a 2 jatekos + 2 pick meg beleferne, csak Cumbeenek ez epp hogy meguti a minimum elvarasat, es erre irtam hogy sok. En nem adnam meg, de vannak csapatok akiknek meg talan igy is beleferne. Cumbee igyis-ugyis jol fog kijonni ebbol a DMC uzletbol, a masik oldal ha megadja amit ker az valszeg bukik egy evet es utana meg kiderul.
1 valamit azért tisztázzunk. Én az elején azt írtam, hogy 1 használható csomagot szeretnék játékosokból és 2 korai picket. Volt időm gondolodni, mielőtt kitettem DMC-t a block-ra én személy szerint odaadnám a fél csapatomat és egy első illetve egy 3. köröst(ezt engedik a szabályzatot.) Mivel ennyit gond nélkül adnék, nyilván ennyit is kérek érte kezdésnek. Azzal viszont tisztában vagyok, hogy agresszívan játszok. Drafton is, FA-n is, így attól, hogy én gond nélkül bevállalnám, nem biztos, hogy mindenki fel mer annyit adni. Éppen ezért egy szóval nem mondtam, hogy ez a végső ár, ez alatt nem vihető. Aki normálisan keresett meg, meghallgatta, hogy én mire gondolok, leírta ő mire gondol, azzal tárgyalok. Biztos vagyok benne, hogy jóval kevesebbet kapok majd végül, mint amit szerettem volna, de ez van, ilyen a piac. Engem az akaszt ki, aki egyből ahogy elhangzott, hogy draft jog, kb olyan stílusban jött vissza, hogy mit képzelek, ő nem fog még draftjogokat is feladni. Utána meg jött fórumon a vétó fenyegetés, ha más feladna erősebb draftjogokat. A vétó szóra alapból rohadtul ugrok, az első szezontól kezdve mondtam, hogy a sok vétóval szét fogjátok cseszni a ligát. Most meg megy a sírás, hogy kihalt minden, senki nem cserélget már. Persze. Ha az első 2 évben nem lett volna minden 2. csere megvétózva, akkor lehet több kedvük lenne az embereknek foglalkozni cserélgetéssel.Azért nem fogok heteket tárgyalni valakivel, hogy utána pistike 1-et kattntva elcsessze 2 hét munkáját, mert az egyik játékostő akarta, a tabellán riválisa olyat kap, amivel javul 1-2 dologban, vagy csak éppen viszket az ujja és klickeléssel vakarja meg. A vétó arra való, hogy ha csalás, összejátszás van, azt meg lehessen akadályozni. Idén szezon előtt ESPN-en lehetett volna vétózni, akkor senki nem csinált semmit az ott játszók közül, Bob még le is sissegett, hogy mennyire jó csere. Itt meg mindenki vétózgat, mint a bolondok... BTW annyi t a vétóról, hogy a kamaj-Game cserét ezek szerint akár meg is vétózhattuk volna. 2 ember az miatt nyomhatott volna, mert Wiggins sokkal erősebb, 2 ember az miatt mert Turner. 1-2 nyomott volna az miatt, mert fórumon beírjuk, hogy vétó. Valaki meg nem nyomott volna, mert szerinte egyenlő. És pont itt a lényeg. Ha a 2 ember megegyezik valamiben, akkor az azt jelenti, hogy nekik mindkettőjüknek megfelel a csere. Ha neked nem tetszik, akkor szépen ráülsz a kezedre és lenyeled a békát. Mert attól, hogy te szerinted az egyik oldal nagyot nyer, még lehet egy másik ember meg a másik oldalt értékeli elég erősnek, valaki meg tök korrektnek tartja.
PCsabi írta:
Cumbee írta:1-nek szívás(nekem)
Mindjárt megsajnállak :mrgreen: Szerintem ha a mostani szezonban erősödsz ill. kapsz még egy első köröst, már az bőven megérné neked. Ebben a szezonban hatalmas esélyes lennél (talán a legnagyobb) ill. a következő szezonnak nekimennél egy irtó erős keeper hármassal és két első körössel.
Nem kell megsajnálni, a tényeket írtam. Attól még, hogy a szabályok szerint nem tarthatom meg, attól még ez nem azt jelenti, hogy saját akaratomból cserélem el, erre kényszerülök, ha nem akarom ingyen elengedni. A gond az, hogy mindenki úgy csinál, mintha örülnöm kéne neki, mert iszonyatosan megszedem majd magam. Nem hiszem, hogy meg fogom. Van olyan opcióm jelenleg, ami ha összejön, akkor nem leszek full csalódott, de az ajánlatok 1 részénél, ha a pickeket teljesen kivennénk a képből akkor sem érné meg. Én úgy gondolkodom, hogy az a jó ajánlat játékosokban, akikre elcserélném Cousinst egy nem keeper ligában. (A pickek amit kérek, azok meg azt kompenzálnák, hogy keeper ligában vagyunk, de ezzel most ne foglalkozzunk) Szerintem ez így elég tiszta és jogos gondolatmenet. Na a gond az, hogy már maga a játékos ajánlatok 1 része is olyan volt, amire azt mondom, hogy no way, hogy megfontolnám akár egy sima ligában is. Erre jön rá, hogy az emberek jó része a pick kérsért még el is küld a vérbe. Na most kérdem én, hogy ha egy első körös keepert akit évekig megtarthat, kellene valakinek odaadnom olyan áron, amilyen áron egy évente újradraftolós ligában sem adnám, akkor miért kellene nekem boldognak lennem azért, mert a szabály arra késztet, hogy cseréljem el a játékosomat 50% értéken. Úgy csináltok, mintha iszonyatosan meggazdagodnék a dologból. Nem mondom, lehet lesz olyan deal amiből úgy szállok majd ki, hogy ha már el kellett passzolnom Cousinst a szabályok miatt, akkor nem jártam rosszul, de jelenleg azok az emberek vannak többségben, akik szimplán csak le akartak húzni és továbbra is kérdéses, hogy ha olyan csere lesz a vége, ahol nem szívok nagyot, akkor az nem lesz-e megvétózva, csak azért mert nem egy másik emberrel cseréltem.
Ismételten Bob cseréjét hozom fel példának, mert iszonyatosan magabiztosan elküldte többször is, mondván, hogy ez egy nagyon jó üzlet nekem. De nyugodtan hozhatnék még mást is, ez viszont már ki van számolva és tökéletes.
FGM FGA* FG% FTM FTA* FT% 3PTM 3PTA* 3PT% PTS REB AST ST BLK TO
1,30 1,87 0,03 0,10 0,03 0,02 -0,25 -0,95 -0,01 2,33 -0,83 0,97 -0,33 -0,55 -0,22
Mitől lenne ez nekem elképesztően szuper ajánlat? Mert nyerek pontokban ami a leglényegtelenebb kategória, illetve még assistokban, a többi fontosban pedig bukok? És ezt úgy, hogy adok egy Gibsont és egy Smartot, akiket esetleg még ki is tehetek ha felbukkan egy jobb FA, amivel még jobban javítok a csapatomon. Őket kapnám: Griffin, LMA, Schroder Ha elfogadom és lesz egy jó FA, akkor vagy meghagyom másnak had vegye fel, vagy kiteszem LMA-t? Rájátszásban ha dobnom kell valakit, Gibsont tudom dobni, LMA-t kevésbé. És ez már az a hiperszuper ajánlat, ami után hanyatt kéne dobnom magam és ez mellé már nem jár pick, mert annyit erősödök, hogy ez mellé pick már vétó is lehetne akár. Hát boccs, én nem érzem úgy.
És mégegyszer: Nem feltétlen azért sírok, mert a szabályok szerint el kell cserélnem Cousinst. Nyilván ha nem kellene, akkor örülnék neki, de ez van. Az a bajom, hogy míg más cserékben pörögnek a pickek, viszonylag kiegyenlített cserére törekszik mindenki, itt gyakorlatilag az a célja, hogy féláron lehúzzon vele mondván, úgysem tarthatod meg, örülj neki, hogy ennyit kapsz.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.14. 19:51:12

Nálam egyébként DeAndre is mozdítható, ha valakit érdekel, elsősorban cetlikért, de minden ajánlatot meghallgatok.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 18:52:44

Rankokra Wiggins kicsit előrébb van, de én is egál közelinek értékeltem. De ha magas kellett volna adtam volna Griffint. :) A végén rajtam marad, Nyáron elmegy Paul és.... :)
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.14. 18:02:51

balinteer írta:Game: Turnerért biztos nem adtam volna Wigginst, szerintem a kanadai jobb játékos, emellett simán fejlődhet még, ha elkerülik a sérülések 1 számú embere lehet a ligának. Szemtelenül fiatal és már nagy NBA rutinnal rendelkezik.Szerintem ebből a cseréből rosszul jöttél ki.
Turner is fiatal és fejlődhet még :)

Scorer-nek ott van Harden és Lillard, Wiggins meg alig tett hozzá valamit a misc kategóriákhoz, ami már tényleg zavart, plusz kellett egy PF/C keeper (aki fiatal is). Szerintem ez nagyjából egál csere volt kamaj-jal :)
Cumbee írta:a szabályok gyakorlatilag majdnem minden évben büntetnek a jó draft miatt
Nem csak téged, nálam is volt már McCollum, Whiteside (mondjuk ő FA-ról jött), George...
Cumbee írta:Másrészt akinek van igazi elit játékosa, az tényleg írja már ide fórumra le nekem, hogy mi az a pack amiért odaadná?
Én 2-3 jó játékosért ill. egy első körösért sem adnám Harden-t.
Cumbee írta:1-nek szívás(nekem)
Mindjárt megsajnállak :mrgreen: Szerintem ha a mostani szezonban erősödsz ill. kapsz még egy első köröst, már az bőven megérné neked. Ebben a szezonban hatalmas esélyes lennél (talán a legnagyobb) ill. a következő szezonnak nekimennél egy irtó erős keeper hármassal és két első körössel.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.14. 14:19:07

Utána én azt írtam, hogy vétóznám, ez már nem rád vonatkozott. Meg ugye azt írtad, hogy túlzás ez a csomag, ez nálam közeli szinonímája az irreálisnak, ezért fogalmaztam így.

Viszont Cumbee-t is meg tudom érteni, lehet én is hasonlóképpen gondolkoznék, ha egy ilyen szintű embert akarnék cserélni.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.02.14. 14:02:58

balinteer írta:Egyetértek ebben a kérdésben Slitherrel, 2 jó játékos és mondjuk az 1-2 pick for Cousins irreális, és én megvétóznám. Egyrészt a draftról is lehet jó keepereket húzni, másrészt szerintem annyit nem lehet rajta nyerni, mint bukni, hiszen DMC nem az eszéről híres, bármikor probléma lehet vele.
Nono, azert nem irtam olyat hogy irrealisan sok es vetoznam. Nalam a 2 jatekos + 2 pick meg beleferne, csak Cumbeenek ez epp hogy meguti a minimum elvarasat, es erre irtam hogy sok. En nem adnam meg, de vannak csapatok akiknek meg talan igy is beleferne. Cumbee igyis-ugyis jol fog kijonni ebbol a DMC uzletbol, a masik oldal ha megadja amit ker az valszeg bukik egy evet es utana meg kiderul.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.14. 13:48:19

Egyetértek ebben a kérdésben Slitherrel, 2 jó játékos és mondjuk az 1-2 pick for Cousins irreális, és én megvétóznám. Egyrészt a draftról is lehet jó keepereket húzni, másrészt szerintem annyit nem lehet rajta nyerni, mint bukni, hiszen DMC nem az eszéről híres, bármikor probléma lehet vele.


Game: Turnerért biztos nem adtam volna Wigginst, szerintem a kanadai jobb játékos, emellett simán fejlődhet még, ha elkerülik a sérülések 1 számú embere lehet a ligának. Szemtelenül fiatal és már nagy NBA rutinnal rendelkezik.Szerintem ebből a cseréből rosszul jöttél ki.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 13:07:16

Cumbee írta:
Bob_Marley írta:Az hogy menjen érte több jó játékos meg még draftjogok is nálam elég vétógyanús is, egyszerűen irreális érte, mert szabad lesz. Hasonló mint az NBA-ben a szerződések felértékelődés szabad ügynökök esetében az én szememben. Minek adjak érte még draftjogot miközben akár jövőre meg is szerezhetem draftról. Ha meg nem akkor még mindig ott az esélyem, hogy az első körben tudok valami keepert szerezni, addig meg Griffin pl azért nem egy halott keeper. És nem DMC-vel akarom összehasonlítani, de pl nála is ha CP3 elmegy, eléggé felértékelődik, látjuk milyen most hogy nincs.

És ha nem lesz DMC még mindig ott van Wiggins vagy Ingram, Simmons akik fiatalok és nagy jövő állhat előttük. Vagy ugye Fultz is eléggé fel van nyomva. Egyik se a mostani DMC, de én pont ezért nem adom fel az egyik legértékesebb draftjogot, mert nekem meg nem ér annyit, hogy esetlegesen a felsoroltakból meg jobb játékos is válhat mint az agyilag rokkant Cousins-ból.
Jót mosolygok amúgy, hogy kb már harmadszorra írod le nekem, hogy nem gáz, ha nem lesz meg DMC, mert van egy 8 pont 5 pattanós Ingramod...
Amúgy az elejétől nyilvánvaló, hogy te mire játszol, a gond az, hogy rosszul gondolkodsz. Az NBA szabadügynök piacos hasonlatod azért nem jó, mert Cousins nem fog kikerülni a draftra, nem lesz mindenki számára elérhető, ezt most garantálom neked. Onnantól pedig, hogy az új tulajához kerül, gyanítom, hogy ugyan úgy elérhetetlen lesz, mint ahogyan eddig is az volt. Ezért is vicces ez a ha valaki ad valami normális árat érte, akkor már előre belengeted a vétót, meg ez az egész vigyük le az árat hadművelet, mert ez 1 embernek lesz jó,(akinek odaadom) 1-nek szívás(nekem) akiket nem érdekelt azoknak így is, úgy is mind1, (és ahogy yahoon írtam neked pl) akik pedig arra számítanak, hogy az alacsony árnál a végén visszaugranak, azok bizony hoppon fognak maradni. Szívtam eleget már ezzel a keeperes játékkal az évek során, ráadásul a mostani helyzet is eléggé idegesít ahhoz, hogy most ne legyen hangulatom a szokásos lejjebb nyomom az árat, aztán az utolsó percben beugrok játszadozáshoz, most szólok, hogy te pl már kiestél a buliból, nem kell több ajánlatot küldened.
A vétózás meg azért lenne érdekes, mert szabad meg már csak akkor lesz, ha addig vétózzátok amíg le nem jár a cserehatáridő. Ugyan sosem terveztem hogy megtartom, mindig is a csere volt a terv, de most már csak nevelő célzattal sem viszem végig vele az évet.
Az hogy gyenge most Ingram az jogos, de nekem értékre egyik legjobbom lehet. Tavaly is Russellt tartottam meg, mert bíztam benne robbant. Ingramben is megvan ez a lehetőség. Ha elcserélem Griffint vagy mást, nagyon is esélyes a megtartása nálam.
Engem mint valami negatívnak állítasz be, elküldtem egy ajánlatot, visszalökted nem is küldtem nem is fogok érte küldeni. Megkerestél, értelmesen leírtam szerintem miért nem adok érte draftjogot. Potenciális 1/1 draftjogot pláne nem. Tehát ezeket a részeket én nem tudom hova tenni, látod ahogy Slither leírta meg én is írtam ilyen cserék eddig vétózva voltak. Én semmiféle vétót nem lengettem be. Cseréljél én kívánom neked, aztán kiderül ki mit gondol róla. Részemről nem nagyon értem most ezt a "hisztit", amit írtál. Nekem nem kell mindenáron DMC, ezt tisztázzuk. Nekem amit te kérsz az irreális. Én ki is szálltam.

Nézd meg Ibakát, FA lesz nem is akar érte senkit sem nagyon kockáztatni és ugyanúgy garantált, hogy elcserélik ha a Magic akar érte valamit. Fiatal+első kör az ára. Erre írtam, hogy hasonló, mert oké hogy garantálod elcseréled, de attól még ő olyan ember, akit nem akarsz nem tudsz megtartani csak fantasyban.

Túltárgyaltuk szerintem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.02.14. 11:45:50

Cumbee írta:...
A szabalyok adottak, mindenkire ugyanugy ervenyesek, szoval nincs it semmi igazsagtalansag. Lehet hogy a te szempotodbol ez most negativnak tunik, mert nem ajanl mindenki olyan csomagot amilyet te szeretnel, de kozel sem vesztesz semmit, sot...
Es igenis van "felesleges" keeper, a szabalyok pont ezt eredmenyezzik, szoval nem vesztesz semmit a jovot tekintve ha elcsereled, hiszen amugy se tudnad megtartani (jo, keeperelhetned, de akkor meg Embiid vagy masik jatekos lenne most teriteken). En tobbszor is felvetettem hogy emeljuk meg a keeper letszamot (mar ligakezdetnel is 5-ot akartam), de a tobbseg nem akarta, szoval a keepereket ilyen szempontbol kene ertekelni nem az alapjan hogy mi lenne ha megtarthatnad es mennyit veszitenel vele, mert eleve nem lehetsegesek az adott szabalyok mellett.

Te most negativumkent fogod fel, amikor pozitivan is neki lehet allni, hiszen egy szamodra a jovo szezont tekintva ertektelen (keeper szabalyok miatt ez a realitas) jetekosbol csinalsz idenre es jovore is extra erteket. Nem azt mondom hogy adj lejjebb az igenyeidbol es fogadj el egy olyan ajanlatot ami nem tetszik, de sztem nem kell ertetlenkedni azon hogy masok mashogy ertekelik a jatekosokat es pickeket meg panaszkodni hogy mekkorat buksz majd az uzleten, amikor az nem igaz, hiszen statokban es pickekben is javulni fogsz.

En anno egy stabilan top 15-os Horfordot probaltam egy 1. koros pickert es 2 jo jatekosert elcserelni es meg az is le lett vetozva, es vegul egy kozepes emberket is kellett adnom melle. Te ahhoz az arhoz kepest most meg 1 extra jo jatekost es 1 korai picket is kersz, szoval igenis magasnak erzem az igenyeidet.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.14. 08:25:39

Bob_Marley írta:Az hogy menjen érte több jó játékos meg még draftjogok is nálam elég vétógyanús is, egyszerűen irreális érte, mert szabad lesz. Hasonló mint az NBA-ben a szerződések felértékelődés szabad ügynökök esetében az én szememben. Minek adjak érte még draftjogot miközben akár jövőre meg is szerezhetem draftról. Ha meg nem akkor még mindig ott az esélyem, hogy az első körben tudok valami keepert szerezni, addig meg Griffin pl azért nem egy halott keeper. És nem DMC-vel akarom összehasonlítani, de pl nála is ha CP3 elmegy, eléggé felértékelődik, látjuk milyen most hogy nincs.

És ha nem lesz DMC még mindig ott van Wiggins vagy Ingram, Simmons akik fiatalok és nagy jövő állhat előttük. Vagy ugye Fultz is eléggé fel van nyomva. Egyik se a mostani DMC, de én pont ezért nem adom fel az egyik legértékesebb draftjogot, mert nekem meg nem ér annyit, hogy esetlegesen a felsoroltakból meg jobb játékos is válhat mint az agyilag rokkant Cousins-ból.
Jót mosolygok amúgy, hogy kb már harmadszorra írod le nekem, hogy nem gáz, ha nem lesz meg DMC, mert van egy 8 pont 5 pattanós Ingramod...
Amúgy az elejétől nyilvánvaló, hogy te mire játszol, a gond az, hogy rosszul gondolkodsz. Az NBA szabadügynök piacos hasonlatod azért nem jó, mert Cousins nem fog kikerülni a draftra, nem lesz mindenki számára elérhető, ezt most garantálom neked. Onnantól pedig, hogy az új tulajához kerül, gyanítom, hogy ugyan úgy elérhetetlen lesz, mint ahogyan eddig is az volt. Ezért is vicces ez a ha valaki ad valami normális árat érte, akkor már előre belengeted a vétót, meg ez az egész vigyük le az árat hadművelet, mert ez 1 embernek lesz jó,(akinek odaadom) 1-nek szívás(nekem) akiket nem érdekelt azoknak így is, úgy is mind1, (és ahogy yahoon írtam neked pl) akik pedig arra számítanak, hogy az alacsony árnál a végén visszaugranak, azok bizony hoppon fognak maradni. Szívtam eleget már ezzel a keeperes játékkal az évek során, ráadásul a mostani helyzet is eléggé idegesít ahhoz, hogy most ne legyen hangulatom a szokásos lejjebb nyomom az árat, aztán az utolsó percben beugrok játszadozáshoz, most szólok, hogy te pl már kiestél a buliból, nem kell több ajánlatot küldened.
A vétózás meg azért lenne érdekes, mert szabad meg már csak akkor lesz, ha addig vétózzátok amíg le nem jár a cserehatáridő. Ugyan sosem terveztem hogy megtartom, mindig is a csere volt a terv, de most már csak nevelő célzattal sem viszem végig vele az évet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 05:45:27

Az hogy menjen érte több jó játékos meg még draftjogok is nálam elég vétógyanús is, egyszerűen irreális érte, mert szabad lesz. Hasonló mint az NBA-ben a szerződések felértékelődés szabad ügynökök esetében az én szememben. Minek adjak érte még draftjogot miközben akár jövőre meg is szerezhetem draftról. Ha meg nem akkor még mindig ott az esélyem, hogy az első körben tudok valami keepert szerezni, addig meg Griffin pl azért nem egy halott keeper. És nem DMC-vel akarom összehasonlítani, de pl nála is ha CP3 elmegy, eléggé felértékelődik, látjuk milyen most hogy nincs.

És ha nem lesz DMC még mindig ott van Wiggins vagy Ingram, Simmons akik fiatalok és nagy jövő állhat előttük. Vagy ugye Fultz is eléggé fel van nyomva. Egyik se a mostani DMC, de én pont ezért nem adom fel az egyik legértékesebb draftjogot, mert nekem meg nem ér annyit, hogy esetlegesen a felsoroltakból meg jobb játékos is válhat mint az agyilag rokkant Cousins-ból.
És közben meg évente többször belövöldözi Bob, hogy meg kell változtatni a keeper rendszert, mert mennyire azokat támogatja akiknek sok jó keeperük van és mennyire nem lehet keepert szerezni.
Amit én beajánlottam annak a lényege leginkább az lett volna, hogy ösztökéli a managereket, hogy cseréljenek és kicsit felpezsdíti a ligát. Nem lehetne üldögélni a keepereken.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.14. 02:04:50

Slither írta:Ha lenne "felesleges" keeper játékosom akit amúgy se tudnék megtartani mint a te esetedben, akkor egy 1. körös pick és 2-3 jó játékosért már elcserélném (attól függően hogy jönne ki statisztikailag), mert nyernék az üzleten idei és jövő évi szezonra nézve.
1-2 dolog ide. A problémám ezzel az egésszel az, hogy nincs olyan, hogy felesleges keeper játékos. Olyan van, hogy TOP10, TOP20 játékos. Az más kérdés, hogy jelenleg a szabályok gyakorlatilag majdnem minden évben büntetnek a jó draft miatt, de iszonyatosan igazságtalannak érzem, hogy azért, mert alapból büntetve vagyok és nem tarthatok meg egy olyan játékost, akitől az életben nem terveztem megszabadulni, még a "piacon" le is értékelődik 30-40-50%-al a játékosom ára. Akihez odacserélem Cousinst, az ugyan olyan elit játékost kap, mint ha kamajtól szerezné meg Giannist, vagy Bob-tól Leonardot. Neki semmivel nem lesz rosszabb ebben az esetben. Sőt jobb lesz annyival amennyivel nekem rosszabb lesz jövőre, mégpedig, hogy én gyengülök egy Cousinsal, illetve ellene kell majd játszanom év közben/PO-ban. Nem látom, hogy innentől kezdve ez az én szempontomból mitől lenne egyszerűbb döntés és kevesebb értének a feladása, mint bármelyik másik esetben egy TOP10-es játékos feladása. De ugyan így nem értem másik oldalt sem feltétlen. Ez a "felesleges" keeper fogalom vevő oldalon is 1, max 2 játékos fejében kellene, hogy létezzen. Ha úgy döntök, hogy végignyomom vele az évet, akkor jövőre a liga 11 csapatának ugyan úgy elérhetetlenné válik, mint ez előtt, mert gyanítom, hogy ő menne el elsőnek a drafton.
Félre ne értés ne essék, nem akarom senkire sem rákényszeríteni. Sosem volt a stílusom ez a "addig zaklatlak egy ajánlattal amíg be nem adod a derekad", elmondom a véleményem(még ha hosszan is:D) aztán meglátjuk, hogy lesz-e valaki akivel meg tudok egyezni. Szimplán csak iszonyatosan fusztrál, hogy egész évben jöttek az ajánlatok Cousinsért, vihető-e már stb, amikor meg ténylegesen adnám akkor mindenki gyorsan visszahőköl, hogy jhaaaa, mi azt hittük, hogy fél áron lesz. És kb minden évben Irvinget végül sikerült elcserélni, de az is jóval stresszesebb volt, mint kellett volna, (Mondjuk ott James érkezése kicsi bekavart utólag, ezért sry kanty, nyilván nem tudhattam. De azért a tavalyi TOP50-es szezonja mellett volt egy TOP10-es és jelenleg egy TOP20-as szezonja, szóval remélem nem érzed úgy, hogy annyira rossz vásárt csináltál. ;) ) Leonardot visszadobtam, mert bár agyaltam, hogy őt, vagy Cousinst tartsam meg, a statjai akkor még nem voltak elég látványosak ahhoz, keeperként megpróbáljam elcserélni, tavaly ment Porzingis.. Most meg itt van Cousins, akivel szintén szívok és vagy elengedem ingyen, vagy csinálok egy nekem iszonyat előnytelen dealt. És közben meg évente többször belövöldözi Bob, hogy meg kell változtatni a keeper rendszert, mert mennyire azokat támogatja akiknek sok jó keeperük van és mennyire nem lehet keepert szerezni.
Slither írta:1. körös pickkel simán lehet jó keepert draftolni (idén második körben húztam Jokicot pl, benne simán látok annyit mint DMC-ben). Akinek gyenge a keeper állománya annak valszeg nem túl sok amit kértél, többségnek viszont igen. Nyilván akinek kell Boogie keepernek és azt mondja hogy nem hajlandó korai picket adni, azzal nem is érdemes foglalkoznod... biztos lesz vki aki beajánl vmi nagy csomagot.
Round 1
1. Victor Oladipo
2. Kristaps Porzingis
3. LaMarcus Aldridge
4. Paul Millsap

5. C.J. McCollum
6. Brook Lopez
7. Evan Fournier

8. Myles Turner
9. Devin Booker
10. Eric Bledsoe
11. Rudy Gobert
12. Kevin Love
Ez a tavalyi első örös draft. Zöld aki szerintem hosszú távú keeper lehet, piros aki nem, semleges még kérdéses. A második körben van neked egy Jokic, meg nekem egy Embiid pickem. A 3. körben már mentek ilyen Buddy Hieldek, Thadd Youngok, meg Gorgui Dieng-ek. A 3. első pick Farried volt. Rohadjak meg amúgy, ha nem ér meg egy Oladipót és egy Farried kiesést MÁR jövőre is Cousins. Persze, tudom. Nyilván az első körből és a 3. körből is lehet jobb embert választani, de a lényeg, hogy zavar, hogy mindenki meg van rökönyödve, hogy ilyen eszméletlen értékes dolgokat gondoltam Cousinsért cserébe...
The End!
Válasz küldése