Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.03.24. 18:36:44

Első nap: 4-8.
Második nap: 8-4.
Harmadik nap: 3-9.
Negyedik nap: 8-4.

:D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.03.22. 19:24:25

4-8, majd most 8-4, elég izgalmas lesz ez a hét. Mondjuk az a baj, hogy kamaj még KD nélkül is megfog verni... :? :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.03.21. 20:05:01

balinteer írta:Egy hét szünet után miért indult újra a liga? Erről azért szólhattatok volna, ha most nem nézek fel, be sem állítom többet a csapatom a következő szezonig.
Nem indult újra, csak kiemelt voltál az alsóházi PO-ban, ezért a múlt héten nem volt meccsed.

A PO úgy működik, hogy 6 csapat jut be, az első hetén 3-6, 4-5 párosításban játszunk az elődöntőért, ahol aztán beszáll az első két helyezett és megy a harc döntőért. Alsóházban pedig ugyanígy működik, szóval még 2 hét van a fantasy szezonból és jövő héten jön a döntő / végső helyosztó.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.03.21. 19:32:21

Egy hét szünet után miért indult újra a liga? Erről azért szólhattatok volna, ha most nem nézek fel, be sem állítom többet a csapatom a következő szezonig.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.03.20. 09:57:34

Nagy csata volt Game köszönöm! Egy percig se hittem, hogy nyerni tudok, hiába állnat szombatig győzelemre. Sajnos most is volt hiányzóm és a forma sem volt a legjobb. Nálad viszont szombaton és vasárnap brutális statok jöttek. Számomra a PO befejeződött. Csalódás keltő a helyezés, de ettől függetlenül idén is élveztem a játékot. =D> =D> =D>

Van még egy ligám ahol toronymagas esélyes vagyok. Ott ma kezdtük a PO-t. Remélem az menti az évemet. :oops: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.20. 07:07:51

PCsabi írta: Kétszer dobott 40+ pontot Harden, szerintem ne panaszkodj. :D
Harden és Lillard hozza magát, Middleton-nak volt egy 30 pontos meccse, Vucevic is jó, Shumpert pont jó felvétel volt, de a többieknek nem egy rossz meccse volt, Schröder, KCP, Morris, Turner, Dieng, Russell, Matthews...[/quote]
Capela és LMA is jó volt, de Hardenék meg akkora extra mint a ház, kicsit erős a hozza magát. :D De megnyugodhat a lelked utolsó nap még extrább volt pár ember. :D


2,8 pont, ennyivel sikerült kikapni, konkrétan ha Nurkic a végén bedobja a két büntetőjét akkor én nyerek....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2017.03.22. 05:36:37-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.03.19. 14:34:26

Bob_Marley írta:
PCsabi írta:Végre, nagyon kellett már egy jó nap...
Kétszer dobott 40+ pontot Harden, szerintem ne panaszkodj. :D
Harden és Lillard hozza magát, Middleton-nak volt egy 30 pontos meccse, Vucevic is jó, Shumpert pont jó felvétel volt, de a többieknek nem egy rossz meccse volt, Schröder, KCP, Morris, Turner, Dieng, Russell, Matthews...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.19. 14:20:26

PCsabi írta:Végre, nagyon kellett már egy jó nap...
Kétszer dobott 40+ pontot Harden, szerintem ne panaszkodj. :D

ESPN-n nagy csatában vagyok a döntőért, hét pont a különbség, gyakorlatilag 2-3 blokk. De saját magamnak köszönhetem ezt, nagy hülyeség volt Szerdán Zubacot kezdetni Nurkic vagy Warren helyett. Utolsó pillanatban cseréltem be Nurkic helyett, gondolván a Rox ellen jó lehet egy ilyen magas, Nurkic meg a Spurs ellen úgysem megy sokra, s blowout lesz. Na ennyit az érvekről, majdnem bejött. :D Eredmény, Nurkic majdnem 42 pont, Zubac 7.....Ezen elfog menni, van egy olyan érzésem. :? Ma meg remélem Turner lesz nagy király mikor padra teszem és Warren a kezdőm. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.03.19. 12:46:30

Végre, nagyon kellett már egy jó nap...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.03.16. 20:51:27

Bledsoe...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.03.14. 09:21:11

Nagy csatában bevászorogtam 6. helyen a PO-ba. Gratulálok Slither, nagyjából bármi lehetett volna.
Érdekes lesz számomra a PO, mert gyakorlatilag nem változott a csapatom a drafttól nézve. Sem jelentős távozóm, sem jelentős érkezőm nem volt. Sajnos egész alapszakaszban kűzdöttem a sérülésekkel. Csalódás a 6. hely, de próbálok Game ellen tisztesen helytállni. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.03.13. 17:05:37

Nyolcadik helyen zártam az alapszakaszt, első évben úgy érzem, hogy ennél több ebbe nem volt. Kialakítottam a keeper hármasom, amely az egyik legjobb lehet, már csak jól kell mellé draftolni és akkor irány a PO.

De inkább erre 18/19-es szezonban van esély, hiszen jövőre nem lesz se első, se harmadik köröm.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.03.07. 09:39:05

Így van, érdekes lesz a hét. Sajnálom a szezont mert sokkal sokkal több volt benne. Nem örülök, hogy ha tovább megyek, egyből Game-et kapom. Így nincs esélyem. :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.06. 19:13:48

Én Cumbeenak drukkolok, annyira szerencsétlen, hogy már megérdemli. :D Még írtam is anno Gamenek, hogy vele cserélnék szívesen, sajnos a játékosaim nem voltak kellően erősek neki, na majd meglátjuk hogy alakul a dolog. Game mindenkit szét tud dobni, a hatékonyságon fog rengeteg múlni.

ESPN-n közben elkezdődik végre a PO, első héten nagyon bizakodok, mert full csapatom van minden napra. Ullist ezért vettem fel már előző héten, franc se gondolta, hogy meg is táltosodik, rohadt buzzert is betette tegnap. :twisted: Embiid azért nagyon fog hiányozni, de szerencsére Portis+Nurkic azért jó megoldás C/PF poszton. Legyen itt is Cumbee döntős, de itt elverem. :mrgreen: Rona Street Warriors nagyon erős, nem hiába volt csak egy veresége, ő az abszolút favorit, de úgy érzem ez a hét meglesz az elődöntőben viszont pocsék a sorsolásom és az megállj lesz valószínűleg. Egy dobogóval elégedett lennék már.

Tényleg jó, hogy neo vs Slither van, igazságosan eldönthetik. Kicsit sajnálom is, hogy már nem költök pénzt, Brown hosszútávra is gondoltam, hogy felveszem és minimális keeper lehetőséget láttam benne a Celtics nyári cseréit előrevetítve. Végén a nagy kedvencem Noel lesz a befutó, egyébként meslija és Slither is sok korai draftjoggal rendelkezik, hárman fogunk jövőre döntőzni. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.03.06. 11:19:07

PCsabi írta: Utolsó fordulóban Slither - neo, egymás között eldöntik, hogy kié lesz a 6. hely, így az igazságos. Nekem meg be van betonozva a harmadik helyem, várom az ellenfelemet a negyeddöntőre.
Azert vicces lesz ha becsuszok a PO-ba ezzel a kikukazott csapattal. :D

En Kamajnak drukkolok ha mar ott van a fel csapatom, bar Durant elvesztese nagy er vagas nala.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.03.06. 10:24:50

neobarca írta:Amikor írtam akkor még talán lehetett nem?
Nem :D


Utolsó fordulóban Slither - neo, egymás között eldöntik, hogy kié lesz a 6. hely, így az igazságos. Nekem meg be van betonozva a harmadik helyem, várom az ellenfelemet a negyeddöntőre.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.03.05. 10:53:58

PCsabi írta:Neo, kicsit lemaradtál, már nem lehet cserélni :mrgreen:
Amikor írtam akkor még talán lehetett nem? Am megzavart, hogy nekem márc 10 volt a fejemben. Minden esetre nem volt tervben a tank. De a be is vánszorgok a PO-ba, sokat nem várok...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.03. 22:46:36

JimmyJump írta:Én úgy voltam vele, hogy első lépésként szerzek Kemba és DeRozan mellé egy erős keepert, akár ráfizetéssel is, hogy azért jövőre érdemes legyen ránézni az eredményekre, aztán a többit majd meglátjuk. Nyilván voltak jobb jelöltjeim, de így sem vagyok elégedetlen. Én alapvetően úgy állok hozzá, hogy minden évből próbálom a legtöbbet kihozni és élvezni amennyire lehet, nem nagyon szeretnék 3-4 éveket várni hátha bejön emberekre.
Nekem nagyon ideális volt, hogy végre elment Cousins és előtte Butler. Te oldalad is ki volt maxolva, mert a legjobb elérhetőt kaptad meg és az én oldalam is ki volt maxolva. Ezért írtam, hogy abszolút win-win volt, nem kpahattam volna többet, te nem találtál volna jobbat. Hozzáteszem volt hogy azt kaptam xy nem szívesen örülne ha Griffin lenne a harmadik számú keepere. Na ilyenek az erőviszonyok, nekem Leonard előtt az első számú játékosom volt. :D Utána is második. Nálad ez a Kemba-DeRozan-Griffin egy rank kb.

Több mint 50% esélyem van az 1/1-re, eltöröm Game kezét ha mellényúl. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.03.03. 21:17:00

Nem igazán érzem Cumbee kritikáját, ha az akart lenni jogosnak. A csapat jelenleg nyolcadik a tabellán, emellett liga szinten is kialakult az egyik legerősebb keeper trió, ami jó alap lehet. Idén vettem át a csapatot, szerintem már most érezhető rajta a fejlődés, de csodát nem lehet várni.


Hield meg valóban nagy rizikó volt, de mivel normális keepert, aki ligaelit csak csere után lehetett szerezni, belefért ennyi kockáztatás.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.03.03. 20:56:23

Én úgy voltam vele, hogy első lépésként szerzek Kemba és DeRozan mellé egy erős keepert, akár ráfizetéssel is, hogy azért jövőre érdemes legyen ránézni az eredményekre, aztán a többit majd meglátjuk. Nyilván voltak jobb jelöltjeim, de így sem vagyok elégedetlen. Én alapvetően úgy állok hozzá, hogy minden évből próbálom a legtöbbet kihozni és élvezni amennyire lehet, nem nagyon szeretnék 3-4 éveket várni hátha bejön emberekre.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.03. 19:26:33

Conleyval nekem amúgy semmi bajom, alulértékeltnek is gondolom (mondjuk a fizuja nem ezt mutatja. :D ), de ott én pl Shcroedert választottam és val. ma is őt választanám, hiába volt gyengébb szezonja, de benne megvolt, hogy fekete ló. Értem a célzást, valószínűleg túllőttem a célon. Schroedert szerintem CUmbee is befogadta volna, meg mást is, én DMC-ért nem akartam picket feladni. Olyan cserében mint te volták Michaa azon elgondolkoztam volna, főleg hogy a második körösöm val. "harmadik körös" lett volna, annyira hátra sorolható.
Egyébként igen a draft is sokat számít, de szerintem a kígyó miatt pont hogy kevésbé jön ki. Nem a rendszert hibáztatom. :D De alapvetően a kígyó draft nem jelent előnyt a hátul végzőknek mint alapesetben a rendes draft.

Szerintem Booker jövőre jobb lesz mint Griffin, de meglátjuk. :D Abszolút értem, hogy most "lesajnált" a csapatom, hiszen talán papíron a leggyengébb keepreim lesznek, Leonard azért szerencsére dob rajta, de viszont ha meg úgy veszem az első körben már tudom ezt kompenzálni két feltehetőleg top 5 húzással. És SImmons és Ingram se váltotta meg a világot még, sőt inkább jóval gyengébbek mint várható lett volna, de úgy gondolom mindkettőben ott van a lehetőség a sztáralkatra, Ingramet láttuk már "élesben" is, benn feltétlen és megmondom őszintén nem szerettem volna ezt a lehetőséget kihagyni. Persze lehet mondani, hogy majd ott lettek volna drafton a 4-5 kör környékén, csak értük megint reachelnem kellett volna, mert érdekes, akiket eddig kinéztem magamnak, hogy hosszútávú ember rendre elvitte előttem valaki 2-3 húzással hamarabb......:D Ez nyilván valahol szerencse kérdése is, itt visszatudok csatolni Cumbeera, nekem nincs olyan, hogy DMC fent marad a hatodik helyig vagy hányadik helyig. :D Pont mert kígyó draft, sikerült olyan helyre kerülnöm az alapszakasz helyezéssel, hogy vagy Game vagy Slither, általában ők) előttem húztak a páros, páratlan körökben vagy CUmbee vagy más. És hopp McCollum elmegy, hopp más.

Abban van igazság, hogy Schroedert vagy Russellt megtarthattam volna, megmondom őszintén, hogy hosszabb távon meg nekem pont attól fájna a fejem, ha ők lettek volna a harmadik keeperjeim és második kört akkor nem szereztem volna, mert LMA+Schroeder/Russell kevés lett volna. Griffint viszont szerintem jó értékért sikerült értékesíteni, összességében egy kockázatos cselekedet volt, de meglátjuk mi sül ki belőle. Én azért bizakodok, hogy még ha nem is erős a hármasom, de annyi lövésem lesz, hogy csak nem tudok mindent mellélőni. :D És jövőre sikerül visszajönni a térképre. Idén maradt az ESPN liga, ahol lehet valami sikert elérni, meglátjuk hogy alakul. Ott meg pont az ellentettje, mert 5 keeper emberem van három helyre.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.03.03. 18:17:09

Neo, kicsit lemaradtál, már nem lehet cserélni :mrgreen:

Szerintem is fontosak a keeperek, hogy legyen egy stabil hármasod, akikre bármikor számíthatsz, de a draft sem elhanyagolható. Például akinek gyengébb a keeper triója, az egy jó drafttal tud egyensúlyozni, de persze nem mindegy, hogy egy adott körben Beal-t/LaVine-t húzol vagy Hield-et :D

Bob teljes dózerolását én sem értem, nekem például nem sok kedvem lenne megtartani (miután befürödtem például Russell-el) Ingram-et vagy Simmons-t, még annak ellenére sem, ha tele lennék pickekkel. Egyébként Bob, emlékszem, hogy draft után írtad, hogy a tutikra mentem, akikben nincsen potenciál, hát, azért Bledsoe, Hayward, Vucevic, Randolph, Marcus Morris párszor jól jött ebben a szezonban.

Mondjuk annyiban megértem a frusztrációdat, hogy sokkal többet vártál ettől a szezontól, de a sérülések megölték az idényedet. Például jól mutatja, hogy kinek van "mákja", kinek nincs, hogy nálad Simmons végül kihagyja a szezont (és asszem januárra várták őt vissza), nálam meg Middleton kb. február közepétől játszik.

Tankolós szezonomról meg ne is beszéljünk, az azért vicc volt :D Első választásom a hatodik körben volt, Knight, utána meg elcseréltem őt is, majd olyanokkal nyomtam, mint Whiteside (aki FA-ról jött), Pachulia, JR, Evan Turner, Anthony "Curry" Morrow... :D

PO meg azért izgalmas lesz:
1. Cumbee: lesérült LaVine, Embiid, Cousins elcserélésével meg nem nyert akkorát erre a szezonra, mint amekkorát vártam.
2. kamaj: KD lesérült.
3. fcb: nem cserélt végül, kicsivel gyengébb, mint tavaly.
4. Michaa: nálam fekete ló.
5. Slither/neo: előbbi elcserélte a legjobbjait, utóbbi meg nem annyira erős a keepereken kívül szerintem.
6. Én: sérülések miatt látok egy kis esélyt, hogy meneteljek, meglátjuk, hogy mennyire érte meg.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.03.03. 17:52:49

Bob_Marley írta:Alapszakaszban nagy uralás volt:D Negyedik helynél soha nem jutottam szerintem előrébb, s azon kívül mikor egyszer bevásároltam az első kör véget is jelentett.
Ne haragudj, félreérthetően írtam. Ez a rész Cumbeenak szólt. :D Pont a negyedik kör az, amire azt értettem, hogy a középmezőnynek jellemzően inkább az elején voltál eddig. Teljesen el tudom fogadni, hogy kockáztatni akartál, csak arra akartunk Cumbeeval rávilágítani, hogy ha azon erőlködik az ember, hogy behúzza összes promising rookie-t, akkor abból ilyen szezon fog kijönni. Persze Bookernek lehet örülni, de egyelőre még ő sem az az ember, aki megéri egy egész szezon rááldozni, aztán majd meglátjuk. :) Viszont a Conley féle pickeket megvédeném, pl őt a második körben húztam be idén, egész szezonban vitte előre a csapatom, olyannyira, hogy Cumbeenak is erősítést jelentett és lepotyogott egy Cousins belőle. Butlerért pl. sokkal több picket kellett kiadni, ezért sokat segít, ha értékes embereket tudsz adni mellé. És oké, hogy Conley sosem fog robbantani, de egy stabil erős szintet mindig hoz, kiszámítható, tudod mire számíts tőle, és erre mondom azt, hogy ha high floort draftol az elején az ember high ceiling helyett, akkor könnyebb odaérni a PO-ba. Megnyerni meg megint más kérdés.
Cumbee írta:A keeperek fontosságáról pedig annyit, hogy pont én vagyok az ellenpélda. 2 bajnokságot nyertem eddig itt eurobarcán, az egyik az első teszt évünk volt, amikor még nem volt keeper liga, a másik pedig a keeper mellett futó, szintén 1 szezonos aukciós ligában volt. Hiába a keeper hármas amit mindig emlegettek, eddig sehova nem jutottam vele, pedig érzésem szerint nem szoktak rosszul sikerülni a draftjaim sem.
A PO nyilván más kávéház és a világ egyik legigazságtalanabb intézménye szerintem, de az azért erős szerintem, hogy ellenpélda lennél. Inkább arra vagy példa, hogy hiába erős az ember az egész alapszakaszban, az utolsó 3 héten dől el minden. (Tudom, mert baseball fantasyban én vagyok évek óta az az ember, aki meggyőzően hozza az alapszakaszt, aztán PO-ban mindig ezüstérmes... :) ) Viszont önmagában az, hogy az alapszakaszt szinte mindig megnyered, pont azt példázza, hogy nagyon jók a keepereid és még jól is draftolsz.
Cumbee írta:Persze, hogy nagyon fontosak a keeperek. Tisztában vagyok vele, hogy mákom van a keeper hármasommal, így úgymond sokkal lazább a póráz minden szezon elején nekem, de meggyőződésem, hogy nem az a jó taktika, ha valaki csak azzal a gondolattal indul neki a draftnak, hogy neki most keepereket kell szereznie.
Ezzel pedig maximálisan egyetértek. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.03. 15:14:06

Új koncepciót már idéntől gondoltam, nem volt egyértelmű. Szerencsére még nagyon távoli a draft, átgondolom majd. Szerintem Booker személyében csak sikeres volt ez így, illetve a Griffin dologgal azért nem értek egyet, mert szerintem a legjobb pillanatban cseréltem el. Nem kaphattam volna érte többet se előtte se utána, s ennyi év alatt nem tudott semmit fejlődni igazán és úgy gondolom ez a max nála, ez meg egy top30-ra elég.
Keeperek valóban fontosak, de ha meg azt nézem hiába ajánlottam be a fél csapatomat mégse engedett el senki keepert, szóval csak sokkal nagyobb értékre veszi mindenki. Michaa te is tudod, mert neked is beajánlottam Bookerestől, mindenkistől egy pakkot KAT-ért. Még írtam draftjogot is adnék érte, de nem.

Alapszakaszban nagy uralás volt:D Negyedik helynél soha nem jutottam szerintem előrébb, s azon kívül mikor egyszer bevásároltam az első kör véget is jelentett. Pont ezért akartam váltani, mert a csapatom egy jó Atlanta típus volt. Kedves aranyos, viszonylag erős keeperekkel, elfogadható drafttal és nem bajnokcsapat. Ha megnézi az ember visszamenőleg, mindig azok végeztek alapszakaszban is elől, ahol a legjobb keeperek voltak. Évek óta vagyok a buborékban, aminek nem láttam értelmét. És igen, előzőleg drafton is sokkal biztosabbakat húztam, de nem jutottam előrébb. Úgy gondoltam kockáztatni kell, most ennek rövid távú eredménye láthatóan nincsen, jövőre erős draftjogokkal meglátjuk hogy alakul.
Conleykat felesleges lenne szerintem draftolni, tudjuk mi a határa, főleg jelen helyzetemben nem hiszem, hogy ilyen játékosokban kellene gondolkoznom. De értem mit akartok írni, túlzott kockáztatás volt, nem jött be. Jövőre higgadtabban kell választani, de azt tartom, hogy azért inkább voltam szerencsétlen mint szerencsés a játékosokkal. Szerintem ezen Nurkic a legjobb példa, hetekig, hónapokig tartottam. Előszezonban is már jókat olvastam róla és nem játszatták....Richardson most dettó, ha kiteszem tuti kezdő lesz és dob 25 pontot két hétig. Waiters vagy Richardson a jobb játékos? Utóbbi lesérült, előbbi 40%-kal dobál 20 pontot. És igen, ez val. mással is megesett már. Rose volt a legjobb draftpickem. :D


Turner nem hiszem, hogy drafton lesz, de lesznek érdekes emberek, rookiek közül csak Fultz, aki elsőre nagyon megmozgat, de ha pl a Celtics viszi, akkor felejtős IT miatt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.03.03. 13:20:49

MichaaBee írta:Mindamellett, hogy szerintem irtó fontos a jó keeper hármas, úgy látom Bob, hogy tényleg kicsit túllőttél a célon idén és Cumbeenak van igaza. Hozzáteszem Cumbee, hogy évekig Curry, Cousins, Davis hármassal könnyű mondani, hogy nem olyan fontosak a keeperek. :D A PO valóban lutri, de az alapszakaszt évek óta uralod, mert jól is draftolsz és erősek a keepereid.
Tudom, hogy az én számból kevésbé hangzik hitelesen, de ha ezt a 3 embert levesszük az asztalról, akkor lehetne egy Irving, Leonard, Embiid hármasom, ami szintén nem hangzik rosszul, illetve volt azért nálam jó néhány másik játékos is, akik keepelhető kategória voltak, szóval ezért mondom, hogy lehet mindig találni erős játékosokat, ha azt keresel.
A keeperek fontosságáról pedig annyit, hogy pont én vagyok az ellenpélda. 2 bajnokságot nyertem eddig itt eurobarcán, az egyik az első teszt évünk volt, amikor még nem volt keeper liga, a másik pedig a keeper mellett futó, szintén 1 szezonos aukciós ligában volt. Hiába a keeper hármas amit mindig emlegettek, eddig sehova nem jutottam vele, pedig érzésem szerint nem szoktak rosszul sikerülni a draftjaim sem.
Azért a rend kedvéért ismét megemlítem. Persze, hogy nagyon fontosak a keeperek. Tisztában vagyok vele, hogy mákom van a keeper hármasommal, így úgymond sokkal lazább a póráz minden szezon elején nekem, de meggyőződésem, hogy nem az a jó taktika, ha valaki csak azzal a gondolattal indul neki a draftnak, hogy neki most keepereket kell szereznie.
Válasz küldése