Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.17. 16:39:56

Na akkor beszálltam én is. Debrecen Jets a csapatom, de gondolom a tavalyi NBA-s cucc után nem meglepő, ha egy Debrecen nevű csapatot láttok :)
Jó móka lesz, érdekes lesz. Draft idejére marad ami be van állítva, vagy ment már itt a vita róla? Ezt az oldalt nyálaztam csak át, bocsika, ha már ezt áttárgyaltátok :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.17. 15:55:29

Rendben értem, meg nem is "akadékoskodok" csak soha nem szeretem ha valami nem egyenlő eloszlású, s írtátok inkább offense alapú majd belenyugszok, bár nem lesz egyszerű :D S pechemre, ez még jobban megnehezíti a dolgomat, a védelmeket ismerem inkább, onnan embereket, de majd a mock draft meg pár roster tanulmányozás segíteni fog. :D

Jó móka lesz remélem, az a baj, hogy minden hülyeségre kapható vagyok, általában mindenre jelentkezzek, miközben tudom, hogy nekem nem lesz jó :lol: Na de túltárgyaltuk, s hangsúlyozom rátok hagyom (majd az NBA-ben fogok erősen "kampányolni" dolgok ellen, mellett :D), meg köszönöm a segítséget mire kell figyelni, hasznos volt mégse 0 km-rel fog az ember elindulni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.17. 15:43:42

kamaj írta:Na most látom mi van itt, lehet még csatlakozni?
Nem akarok úgy belépni, hogy már megvan a létszám.
A baj az, hogy ahogy látom másoknál is, hogy én is inkább csak nézem az NFL-t mintsem értenék hozzá, de ha van még hely, akkor én is bepróbálkoznék :)
Gyere nyugodtan, még csak hatan vagyunk!

Bob!

A Defense is ér, ahogy Tocy is írta az engedett pontok az egyik fő, a másik pedig a szokásos int, sack, fumble recovery. Arra, hogy legyen külön tackle meg ilyen pontozás....az a baj, hogy ahhoz kéne húznunk LB, DB, DL embereket, amivel megnőne a roster 20 fő felé, és akkor aztán a büdös életben nem draftolunk le, plusz arra gondoltam, hogy nem árt ha első szezonban mindenki megszokja az egészet, ne bonyolítsuk még a részletesebb, ún. IDP-vel a dolgot, azaz legyen Defense Team, ne legyenek külön játékosok is.

Még minimum két, maximum négy jelentkezőt várunk! (egy helyet Gamenek fenntartunk ha akar jönni...)
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.17. 15:05:41

Na most látom mi van itt, lehet még csatlakozni?
Nem akarok úgy belépni, hogy már megvan a létszám.
A baj az, hogy ahogy látom másoknál is, hogy én is inkább csak nézem az NFL-t mintsem értenék hozzá, de ha van még hely, akkor én is bepróbálkoznék :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.17. 14:46:12

Bob_Marley írta:Köszi majd nézegetem, meg mock draftot majd csinálok :D

Nem lehetne beállítani, hogy a defense is érjen valamit? :d Amiket leírtál csak az jön le xy sok pontot csinál, xy sokat kap el :D

Na majd kitanulmányozom, "izgulni" még felesleges a szezon nagyon messze van.
A defense is ér vmit, engedett pontok szerint, meg ugye sack, interception is, szóval abból sem árt egy jó, de ez inkább offense-alapú :D

Am TE-t azért írtam, mert pl Gronk és Jimmy egy sztár elkapó számait produkálták yardokban és TD-kben is, és melléjük jó elkapót egyszerűbb lőni, mint egy jó elkapó mellé jó tight endet helyettük.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.17. 14:24:18

Köszi majd nézegetem, meg mock draftot majd csinálok :D

Nem lehetne beállítani, hogy a defense is érjen valamit? :d Amiket leírtál csak az jön le xy sok pontot csinál, xy sokat kap el :D

Na majd kitanulmányozom, "izgulni" még felesleges a szezon nagyon messze van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.17. 14:18:33

Bob!

Én sem vagyok túl tapasztalt ebben, de leírom az alapokat!

Először is nézegesd, hogy milyen statisztikák vannak, majd azt, hogy melyik milyen poszthoz köthető. Ahogy Tocy is írta, RB-hez a legtöbb dolog köthető, mert fut is, meg elkap is. Aki mindkettőben jó olyan nem sok van, elején úgyis kihúzzák őket. QB úgymond csak passzol...jó mostmár vannak ilyen állatok, mint Vick, Cam, és majd RGIII aki idén újonc, akik szeretnek sokat futni is, de ők általában annyival rosszabbul is passzolnak pl egy Breesnél szerintem (ne felejtsük el, az interception minusz pontot ér, vagy aki többet mozog ki zsebből az többet is sackelődik, hamarabb ejti el a labdát amiből fumble recoveryt csinál az ellen D pl. stb.). Én pl biztosan jó RB-t néznék elsőre (olyan 4-5 igazán jó elkapó RB van csak...), aztán jó pass first QB, de későbbi körre ha marad, akkor egy futni is képest nem árt (nehogy Tebowt! :D ). Aztán meg jöhetnek a WR-ek. TE nehéz eset, mert valóban kevés olyan van, akit érdemes WR előtt húzni, mivel azért általában egy TE jóval többet marad blokkolni (WR alapból nem is marad...), azért nem kell elkeseredni, mert a TE poszt most van felfutóban, jönnek a tehetségek. Gronkowski, Graham, remélhetőleg idén Celek is, Vernon Davis (49ers), Witten (DAL), Tony Gonzalez.
Kickert én nem annyira fogom nézni, majd aki marad, ott szerintem a konzisztenciát nézd első sorban, ne azt, hogy bevert kettőt 60 yardról.
D-t nehéz húzni, mert oké vannak a konstans jó D-k, mint Ravens, Bears, de minden évben jönnek olyanok, akik addig nem voltak annyira híresen jók, aztán robbantanak, szóval hátsó körben lehet nagy steal egy ilyen D, na meg a nagy nevekből állók is tudnak betlizni, lásd tavaly Eagles.

Hirtelen ennyi, kérdezz nyugodtan.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.17. 11:58:29

Bob_Marley írta:Azért valami minimális stratégiát írnál Eazzy vagy bárki más?Főleg így hogy változtatások vannak a pontokban pl, meg nekem szinte teljesen új az egész, nagyon örülnék egy kis segítségnek, meg alapvetően úgy gondolom úgy lenne az igazi ha egy alapszintű stratégiát megbeszélnénk, hogy egyenlő feltételekkel indulhasson mindenki.
Most írtuk le :D A futókra kell rámenni, aztán irányítókra, én utána tight endet húznék, mert abból kevés jó van, utána elkapó, ja és futókból nem árt ha több jód is van, mert sűrűn sérülnek meg, illetve ugye van bye week, azt nem árt megnézni hogy mjuk a két kezdő futód nem lesz-e véletlenül egyszerre bye weeken, mert akk abban a fordulóban nem nyersz :D Tényleg mindent én se akarok leírni, de mjuk nekem ez inkább poénliga lesz, nfl.comon játszunk majd másokkal egy vérre menőt :D Szóval 1/1-nek is várható akár egy Ray Rice inkább, mint Aaron Rodgers...

Alapstratégia: SENKI SEM HÚZHATJA KI DARREN SPROLEST, CSAK ÉN! :D :D Yo, én se első körben...de ő a kedvenc játékosom, és nem annyira értékes, hagyjátok nekem :D

Ill. állj. Eazzy, a visszahordások is pontot érnek ugye? Mert akkor értékes :D DE Ő AZ ENYÉM! :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.17. 11:21:27

Azért valami minimális stratégiát írnál Eazzy vagy bárki más?Főleg így hogy változtatások vannak a pontokban pl, meg nekem szinte teljesen új az egész, nagyon örülnék egy kis segítségnek, meg alapvetően úgy gondolom úgy lenne az igazi ha egy alapszintű stratégiát megbeszélnénk, hogy egyenlő feltételekkel indulhasson mindenki.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.17. 10:57:46

Tocy írta:Amúgy szerintem ha már nincs bent top5 irányító, érdemes top5 futót húzni, mert azok el is kapnak pl Rice, Mccoy, Mojo, ami ugyanúgy érvényes. Tehát amíg egy elkapód csak elkapni tud és pl Megatron 1600 yard 16 TD, addig McCoy összesen 20 TD, meg 1700 yard, vagy Rice 2000 yard a tavalyi szezonban :) És mjuk a Brees-Rodgers-Brady-Stafford 4es után már hasonló irányítók lehetnek többen, illetve kevesebb különbséggel, míg a topfutók sokat érnek. Illetve érdemes még Cam Newtont kihúzni, aki a 4000+ passzolt yard mellé 700at futott is, rengeteg TD-vel :D Szóval az esetében is a futott TD-k 6-ot érnek...
Nem akarok taktikákat megosztani, mert mégiscsak egymás ellen megyünk, de én biztos hamarabb húznék jó RB-t, mint QB-t...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.17. 09:41:49

Amúgy szerintem ha már nincs bent top5 irányító, érdemes top5 futót húzni, mert azok el is kapnak pl Rice, Mccoy, Mojo, ami ugyanúgy érvényes. Tehát amíg egy elkapód csak elkapni tud és pl Megatron 1600 yard 16 TD, addig McCoy összesen 20 TD, meg 1700 yard, vagy Rice 2000 yard a tavalyi szezonban :) És mjuk a Brees-Rodgers-Brady-Stafford 4es után már hasonló irányítók lehetnek többen, illetve kevesebb különbséggel, míg a topfutók sokat érnek. Illetve érdemes még Cam Newtont kihúzni, aki a 4000+ passzolt yard mellé 700at futott is, rengeteg TD-vel :D Szóval az esetében is a futott TD-k 6-ot érnek...
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.17. 09:16:55

Xanthor írta:Amúgy miért változtatjuk meg az alap pontozási értékeket?
A QB-k alapból is sokkal több pontot hoznak, mint más posztok, nem kell szerintem ugyanannyi pontot adni a dobott és az elkapott, illetve futott TD-re.
Meg a 40+ yardos playeket is lehet díjazni, annál több az izgulni való :P
Nyah. :D
Szóval én állítgatok. A 40+-osokra jár 1 pont, gondolom elkerülte a figyelmed.
A beállításokat úgy csináltam meg, hogy néztem hozzá ilyen oldalt, ahol szépen leírják mitől lesz jó a liga, ott írtak 6-ot, de én is gondolkodtam, hogy igazából 30 körül hoznak TD-t egy szezonban a QB-k, míg egy RB nagyon jó esetben 15 futottat. (ugye a rekord 28, de azt nem lesz egyszerű elérni).
Szóval azt visszarakom 4-re.

Jelenleg ezekre jár pont, ezt figyeljétek:

#O:
Passing TD: 4
Interception: -1
Sack: -1
Passing Yds: 1 / 25yds
40+ yds: 1
Rushing TD: 6
Rushing yds: 1 / 10yds
40+ yds: 1
Reception TD: 6
Reception yds: 1 / 10 yds
40+ yds: 1
Return TD: 6
2-point conv: 2
Fumble lost: -2
Off. Fumble Ret TD: 6
FG 0-39 yds: 3
FG 40-49: 4
FG 50+: 5
FG Missed 0-29 yds: -1
PAT: 1

#D:
Points Allowed 0: 10
1-6: 7
7-13: 4
14-20: 1
28-34: -1
35+: -4
Sack: 1
Int: 2
Fumble recovery: 2
TD: 6
Safety: 2
Block Kick: 2
KickOff & Punt ret TD: 6
40 return yds: 1

Ha valamelyik nem világos nyugodtan kérdezzétek eg, hogy az mi, illetve várom a javaslatokat megvitatásra, ha valamelyik kategóriát nem érzitek jogosnak, vagy kellene még díjazni valami fontosat, blabla.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.07.16. 23:51:26

Bob_Marley írta:
fcbarca0827 írta: Ja, ezt jó tudni. :D
Én meg napok óta azon görcsölök, hogy beszálljak-e és bizonyítsam a hozzá nem értésemet. :lol:

Amúgy az előző hozzászólásom után egyből csatlakoztam. :)
Nyugi, én mondjuk már beléptem de a tisztes helytállás a cél (magyarul téged megelőzni és elérni az utolsó előtt helyet :mrgreen:)
Úgyhogy gyere nyugodtan, meg amúgy is csak hülyülök simán odaérhetsz az elejére csak kell hozzá kis szerencse.

De jó lesz ez, én is kb csak a csapatokat ismerem meg a 2 kedvenc csapatomból nagyjából az embereket, de ennyi, vicces lesz a draft így. :lol:
Egyébként a játékosok kb értékesség szerint rendezve vannak és a tavalyi statisztikák szerint is lehet rendezni, szóval annyira mellé nem tudtok nyúlni, ha randomra választgattok. Csatlakozzon még akiben volt egy kis kétely. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.16. 23:38:29

fcbarca0827 írta: Ja, ezt jó tudni. :D
Én meg napok óta azon görcsölök, hogy beszálljak-e és bizonyítsam a hozzá nem értésemet. :lol:

Amúgy az előző hozzászólásom után egyből csatlakoztam. :)
Nyugi, én mondjuk már beléptem de a tisztes helytállás a cél (magyarul téged megelőzni és elérni az utolsó előtt helyet :mrgreen:)
Úgyhogy gyere nyugodtan, meg amúgy is csak hülyülök simán odaérhetsz az elejére csak kell hozzá kis szerencse.

De jó lesz ez, én is kb csak a csapatokat ismerem meg a 2 kedvenc csapatomból nagyjából az embereket, de ennyi, vicces lesz a draft így. :lol:

szerk: részemről is javaslom ne nagyon állítgassunk a beállításokon, vagy ha igen, akkor valaki legyen szíves elmondani mire kell így figyelni mi a jó draft stratégia.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.07.16. 23:28:07

Amúgy miért változtatjuk meg az alap pontozási értékeket?
A QB-k alapból is sokkal több pontot hoznak, mint más posztok, nem kell szerintem ugyanannyi pontot adni a dobott és az elkapott, illetve futott TD-re.
Meg a 40+ yardos playeket is lehet díjazni, annál több az izgulni való :P
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.07.16. 22:54:39

Slither írta: Lol, én még az NFL-t sem követem, és csak azért szállok be mert szeretem a fantasy-t és hátha újra rákapok az amcsi focira emiatt. :D
Ja, ezt jó tudni. :D
Én meg napok óta azon görcsölök, hogy beszálljak-e és bizonyítsam a hozzá nem értésemet. :lol:

Amúgy az előző hozzászólásom után egyből csatlakoztam. :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.16. 22:28:06

Slither írta:
fcbarca0827 írta:Mivel nem nagyon gyűlnek az emberek ezért beszállok, bár megmondom őszintén a játékosokat nem nagyon ismerem, viszont magának a sportnak állandó nézője vagyok. :D

Maximum ebbe is tök utolsó leszek. :mrgreen:

Hajrá Saints! :D
Lol, én még az NFL-t sem követem, és csak azért szállok be mert szeretem a fantasy-t és hátha újra rákapok az amcsi focira emiatt. :D
Megéri rákapni, én egy ideje milliószor jobban szeretem, mint a gurulós szutykot, és hajrá Saints :D Ja de ez nem a reklám helye.

Szóval regeltem én is, várjuk a draftot :D
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.07.16. 22:27:16

benn vagyok a ligában!
nekem a július 28-ai hétvége kiesik esküvő miatt! napközben 7-től 4-ig nem jó meló miatt szóval közte kéne összehozni a draftot
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.07.16. 22:08:07

Eazzy írta:
fcbarca0827 írta:Mivel nem nagyon gyűlnek az emberek ezért beszállok, bár megmondom őszintén a játékosokat nem nagyon ismerem, viszont magának a sportnak állandó nézője vagyok. :D

Maximum ebbe is tök utolsó leszek. :mrgreen:

Hajrá Saints! :D
Gyere nyugodtan, itt szerintem majd mindenki első NFL fantasy ligáját fogja kezdeni :D

Slither
Én
Tocy
Bob
MichaaBee
Cumbee
fcbarca0827

ennyien vagyunk eddig, ez 7, még jó lenne legalább három ember. Remélhetőleg Game jön, és akkor még kettő kell.

Kérek mindenkit, hogy joinoljon a ligához, hogy aztán tudjunk draft időpontot egyeztetni!
Azért az én nevem mellett legyen még ott, hogy feltételes és csak ha páratlanul vagytok. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.07.16. 21:50:11

yahoos az email címem is szóval vegyük úgy regisztráltam
:D

egyenlőre nem látok eurobarcás ligát de lehet velem van a baj...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.07.16. 19:19:08

fcbarca0827 írta:Mivel nem nagyon gyűlnek az emberek ezért beszállok, bár megmondom őszintén a játékosokat nem nagyon ismerem, viszont magának a sportnak állandó nézője vagyok. :D

Maximum ebbe is tök utolsó leszek. :mrgreen:

Hajrá Saints! :D
Lol, én még az NFL-t sem követem, és csak azért szállok be mert szeretem a fantasy-t és hátha újra rákapok az amcsi focira emiatt. :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.16. 19:09:58

Tocy írta:Várjá hol tudok beregelni?
küldtem püt!

mademan!
Yahoo-ra regelj!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.07.16. 18:32:30

engem mindenképp érdekel az nfl fantasy!
tavaly fel is vetettem itt a fórumon, de elhalt az ötlet!
dobjatok egy pü-t hogy akkor melyik site-on reggeljek, ha beférek még!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.16. 18:26:25

Várjá hol tudok beregelni?
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.16. 18:21:33

fcbarca0827 írta:Mivel nem nagyon gyűlnek az emberek ezért beszállok, bár megmondom őszintén a játékosokat nem nagyon ismerem, viszont magának a sportnak állandó nézője vagyok. :D

Maximum ebbe is tök utolsó leszek. :mrgreen:

Hajrá Saints! :D
Gyere nyugodtan, itt szerintem majd mindenki első NFL fantasy ligáját fogja kezdeni :D

Slither
Én
Tocy
Bob
MichaaBee
Cumbee
fcbarca0827

ennyien vagyunk eddig, ez 7, még jó lenne legalább három ember. Remélhetőleg Game jön, és akkor még kettő kell.

Kérek mindenkit, hogy joinoljon a ligához, hogy aztán tudjunk draft időpontot egyeztetni!
Válasz küldése