Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.30. 16:54:34

Ez egy kitalált mondat volt részemről :D Érzékeltetve, hogy érthető persze, csak fura ilyet így összeolvasni ennyire eltúlozva s legfőképpen mikor az angol kifejezés van magyar ragozásban.Putbcakelte :D Én szerintem ennyit nem szoktam így összeírni, de pl látod te is elchokerkedte-t akartál írni :D Mennyire hülyén hangzik már.

Na de nyelvtan óra :D Csak a bereachelni 15ikre is olvasni bántotta a szememet. :D

szerk: Azt akartam írni Na de NEM nyelvtan óra :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.07.30. 17:05:04-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.30. 16:43:49

Captain Kobe fontos clutch szituációban miután jól jött ki egy screenből, fadeawayel megpróbálkozott, de faultolták közben, amit a sporik nem vettek észre, viszont a dobás után Bnyum vissza putbackelte így a Lakers must win szituációban diadalmaskodott, pedig Bryant low FG-s volt egész este, de szerencséjükre mint a példa is mutatja sok second chance pontot értek el.


Hát pedig itt...captain kobe marad, clutch is marad, oké a screen legyen zárás, fadeaway marad, fault ma rad, a putback legyen visszapöcizte, a must win-t is sokkal egyszerűbb így leírni, mint hogy mjuk győzelmi kényszeres szituban, low FG az tényleg túlzás, a second chance megint csak így a legjobb. Szerintem te is hasonlóan írnád le :D

Captain Kobe clutch szituban miután jól jött ki egy zárásból, fadeawayel megpróbálkozott, de faultolák közben, amit a sporik nem vettek észre, viszont a dobás után Bynum visszapöcizte, így a Fakers must win szituációban diadalmaskodott, pedig Bryant megint rádobott 35-öt amelyből 5 volt tiszta, de szerencséjükre mint a példa is mutatja sok second chance pontot értek el.

Amúgy itt a low FG helyett beírtam automatikusan, hogy elchokerkedte...aztán rájöttem, hogy az sem magyar :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.30. 16:26:48

Köszönöm, remélem valamit megoldanak a szerződésével,bár ha kihagyja a az edzőtábort akkor nem lesz túl jó szezonja.Nagyszerű :D Még el sem kezdődött a szezon már lassan egy piros keresztet véshetek az első körösem elé :D

Érted Eazzy mit akarok mondani, iszonyat hülyén jön ki az angol kifejezés magyar ragozással megspékelve.Nem bereachelte, váratlan húzás hamarabb mint előre jelezték.

Nem kötekedés a cél, meg mondom én is szoktam használni, de néha pont nba1.hu-n olvasom amikor túlzásba mennek emberek.

Captain Kobe fontos clutch szituációban miután jól jött ki egy screenből, fadeawayel megpróbálkozott, de faultolták közben, amit a sporik nem vettek észre, viszont a dobás után Bnyum vissza putbackelte így a Lakers must win szituációban diadalmaskodott, pedig Bryant low FG-s volt egész este, de szerencséjükre mint a példa is mutatja sok second chance pontot értek el.

Na pl érthető ez a mondat, de iszonyat rossz olvasni :D Ebből csak a fadeawayre nincs magyar szó, meg a clutchot körülményes körbeírni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.30. 15:58:49

Hát pedig ezek most amiket említettél pont olyanok amik nem nagyon fordítható anélkül, hogy ne lenne idiótaság :D

Holdout: amikor a játékos úgymond tüntet a jelenlegi szerződése ellen, és nem vesz részt a csapatot érintő dolgokon, amolyan sztrájk.

Reach: Hát ez meg NBA-ben is élő dolog, meg minden drafttal kapcsolatban. Hamar kihúzza. Nah jó, talán ez használható így, de valahogy nekem akkor sem érezteti rendesen magyarul a jelentést, mivel nálunk nincs draft :D Draftot is mondhatnánk akkor már játékosbörzének.
De jó megfogok próbálni magyarosabban.

szerk.:
Asszem két éve van még a szerződéséből, a csapat azt akarja, hogy ezt töltse ki, ő meg újat akar. Ennyi a szitu.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.30. 15:54:50

Tocy írta:Azt jelenti a holdout, hogy bszik edzeni, mert gondok vannak a szerződésével, konkrétan nem kapja meg a kért szerződést, pedig ő a franchise arca, nélküle kb 0-16-tal zártak volna. Lehet, hogy meccseket is fog mulasztani...

szerk.: egyébként ez igen hasznos: http://bowl.hu/szotar?betu=H
Holdoutot tudtam mit jelent, van NBA-ben is, de az oka nem volt tiszta, milyen gondok vannak a szerződésével???Hosszabbítás előtt van vagy mi???
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.30. 15:48:56

Azt jelenti a holdout, hogy bszik edzeni, mert gondok vannak a szerződésével, konkrétan nem kapja meg a kért szerződést, pedig ő a franchise arca, nélküle kb 0-16-tal zártak volna. Lehet, hogy meccseket is fog mulasztani...

szerk.: egyébként ez igen hasznos: http://bowl.hu/szotar?betu=H
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.30. 15:43:47

Eazzy írta: - MoJo holdoutol egyelőre hivatalosan. Már előzetesen is neccesnek tartották a szezonját, mert brutál mennyiséget teljesített az elmúlt években, most pedig biztosan kihagyja a teljes TC-t, ami csak rátesz egy lapáttal. Bár nem valószínű, de nem elképzelhetetlen, hogy kihagyjon meccset is. (érdemes a backup RB-re itt figyelni)
Ez mit jelent? :D Miért van ez??

Azt akartam kérni, hogy iszonyat "idegesítő" hogy úgy kell olvasni, 10 angol kifejezés van minden mondatban.Te is tudod NBA dettó lehetne így írni, de azért amikor ott beszélgetünk mindig figyelünk erre, persze vannak szavak, amiket úgy használunk Franchise, TO (ami azért európaiban is közkedvelt) de pl olyan hülyén hangzik, bereacheltél, meg holdoutol meg ilyen kifejezések, oldjuk mér ezt meg :D Mert mondom még egyszer van olyan, amit körülményes lefordítani, s beleivódik az emberbe ha sokat nézi az adott játékot, de hülyén hangzik bereacheltél.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.07.30. 15:13:19

mademan írta:a yahoo miért nem engedi néhány játékosnál hogy kirakd őket a keretből?

(lehet én vagyok béna de nem tudok rájönni)
Vannak bizonyos játékosok (a top játékosok) mindenkinél akiket nem tudsz cutolni, hogy ne lehessen lecserélni a csapaotot teljesen, a váza maradjon meg. Ezt a listát a Players :arrow: Can't cut list alatt tudod megnézni.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.07.30. 15:01:52

a yahoo miért nem engedi néhány játékosnál hogy kirakd őket a keretből?

(lehet én vagyok béna de nem tudok rájönni)
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.07.30. 14:55:42

Eazzy, köszi az elemzést!!!

Beanie Wells elméletileg 75% állapotban van, én bizakodok!

Flacco-t tényleg csak azért választottam mert amikor a PATS bye weeken lesz a Baltimore a Clevelanddel játszik, akiket csak bucira vernek már!

Bensont még egyenlőre nem rakom ki a csapatból, mert egyrészt sok idő van még a szezonkezdetig, másrészt hátha talál magának csapatot.

a WR sorom szerintem tudom még erősíteni, ha nem traddel akkor van még szabad playa

a Bears védelem bár öreg játékosokból áll, de szerintem top 3 def még mindig, amin sokat dob a speciális egységük is

mivel életem első draftja volt, szerettem volna egy viszonylag erős kezdőt összehozni. A szezon alatt tanulok, tapasztalatot gyűjtök és jövőre ha újra össze tudjuk ezt hozni akkor már okosabb leszek
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.30. 12:22:37

Bocs a dupláért, csak az előző elég hosszú, meg másról is szólt.

Szóval pár rövidhír, a szezon kezdetéig gondoltam up to date legyetek már :D Majd szezon közben tartok hírzárlatot :D

- MoJo holdoutol egyelőre hivatalosan. Már előzetesen is neccesnek tartották a szezonját, mert brutál mennyiséget teljesített az elmúlt években, most pedig biztosan kihagyja a teljes TC-t, ami csak rátesz egy lapáttal. Bár nem valószínű, de nem elképzelhetetlen, hogy kihagyjon meccset is. (érdemes a backup RB-re itt figyelni)

- Beanie Wells PUP-ra került, gondok vannak vele, nem is kicsit...ez made mannek rossz hír.

- Oaklandben Palmer azt mondta, hogy nagyon run first offense lesz, ami McFadden esetében akár egy legjobb RB szezont is hozhat. Ez nekem jó hír, csak legyen egészséges, mert még soha nem nyomott le 16 meccset egy szezonban...

- Mendenhall legalább a 6. hétig PUP-on marad. Redman lesz a kezdő.

- Dez Bryantet nem tiltják el!

- Jahvid Best a sok agyrázkódás miatt nem nagyon ütközgethet rendesen, jó kérdés, hogy mi lesz vele, figyelni kell a felépülését nyáron.

- D-Jax edzője azt mondta, hogy tavaly a szerződési mizéria nagyon befolyásolta őt, de idén végre a produktivitásra koncentrálhat teljes mértékben.

- BenJarvus-al sok elkapást akarnak csináltatni Cinciben, többet mint a Patsnél.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.30. 11:16:30

Xanthor!

Nagyjából egyet értek veled, én is a DeAngelo picket tartom a legnagyobb hibának, illletve valóban RG3 hamari pick, csak féltem, hogy valaki reachel érte divatból egyet, mert nem tudom ki mennyire ugrott már fel a bandwagonra :D
Blackmon nekem nagyon kellett, úgy voltam vele, hogy van egy megérzésem, hogy nagyon jó lesz, és egyébként is akartam kockázatos picket a 10. kör körül/után, ez lett az :D

mademan írta:valaki mondjon már véleményt az én csapatomról is!

plíz
Kicsit megkésve ugyan, ne haragudj, de itt az én véleményem rólad:

QB: Brady, Flacco
Brady jó pick, még top QB, de már olyan futó nem volt aki érdemelt voplna első kört, szóval ez kiváló, ráadásul az utóbbi években végre fantasy szempontból is jó Tommy. Flacco szerintem borzasztó pick, ott volt még BigBen, de szerintem még Fitzmagic is jobb számokat fog hozni, aki két körrel később ment csak ki...

RB: Forte, Charles, Wells, Tate, Benson
Forte érdekes helyzet, én nagyon bírom őt, tavaly pl az RB-k között a sérüléséig simán a legjobb volt, mivel rengeteget kap el. Most hirtelen viszont nem tudom, hogy holdoutjával mi a szitu? Charles jó pick lehet, a másik kettő pedig hát elmegy bacupnak, de azt gondolom te is tudod, hogy Bensson totál mellényúlás volt.

WR: AJ Green, Vincent Jackson, Floyd, Britt
Első kettő nagyon jó pick volt, AJ-t én is akartam nagyon. De azért elég bátor dolog kivárni az utolsó két pickig a backup WR-ért, miközben 8. körben egy öregedő, már inkább csak névből jó Bears védelmet húzod ki...még hagyján egy Britt húzás a végén, bár szerintem nem igen fog játszani :D Érthetetlen a 8. 9. köröd, nem véletlen WC-n voltál akkor? :D

TE: Hernandez, Daniels
Oké, hogy sok TE play van a Patsnél, de azért ne legyen már 1 ÉS 5. körben kihúzva a két TE...nekem ez hamari pick, de lehet téged igazol majd az idényben a döntés. Backup az meg majd kiderül, olyan hátul nagyot nem bukhatsz vele.

K: Janikowski
Jó pick, nem is hamar.

D: Bears.
Hát ez...

Alapvetően nincs itt túl nagy gond, ha Bensont meg Brittet kivágod, és szerzel helyettük normálisat, meg Flaccot becseréled BigBenre pl, akkor nem lesz itt nagyon para :D A kezdőd erős.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.29. 18:44:07

Bob_Marley írta:Én is beszállnék Game :D Én igazából egy elkapót keresnék, csak ugye a szezon még messze, de ha valaki tud valami "párszázas ajánlatot" meghallgatom szívesen :D
Neked nem tudok mit ajánlani, pedig szívesen tradelgetnék :D Te csapatodból egyedül Mojo kéne, de vele meg ki tudja mi lesz most, lehet holdoutol...kapnád érte Turnert és Meachemet elkapónak :D Vagy esetleg S. Jacksonért kaphatnád Meachemet, de futód kevés van :D Sehogy sem értelmes az ajánlat :? :D
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.07.29. 17:24:56

valaki mondjon már véleményt az én csapatomról is!

plíz
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.07.29. 16:57:36

Game90 írta:
Tocy írta:Cumbee, átveszem az egyik QB-d, meg Mathews-t, adom érte Turnert és Michael Busht! :D Egy kiváló futóért kapsz egy szintén jót és egy átlagosnál jobbat, 3 QB úgyse kell neked! Majd azt a QB-t elcserélem Game-mel Boldinért...Deal? :D
Majd 1-2 héttel a szezon előtt visszatérhetünk erre, addig még sok minden történhet, egyelőre nem akarok mozgolódni :) Vagy Cumbee, te mit gondolsz erről a cseréről?

Szerk.: Bob, már vártalak, te vagy a nagy cserélgetős :D Majd összehozhatunk valamilyen cserét.
Na most jutottam csak gép elé. Hát annyit gondolok, hogy nem tudom. Egyelőre a nevek amiket bedobtál nálam úgy hangzanak, hogy x1, x2, x3. Egyikről sem tudok semmit.:D A napokban majd megpróbálok kicsit foglalkozni a dologgal és mondok majd valamit, gondolom annyira nem sürgős. De benne van a pakliban, hogy egyelőre nem mozgok semerre, hanem megvárom a szezonkezdet, hogy tisztuljon egy kicsit a kép. Nem döntöttem el még, hogy mit akarok kezdeni magammal.:D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.29. 13:49:55

Én is beszállnék Game :D Én igazából egy elkapót keresnék, csak ugye a szezon még messze, de ha valaki tud valami "párszázas ajánlatot" meghallgatom szívesen :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.29. 13:47:15

Tocy írta:Cumbee, átveszem az egyik QB-d, meg Mathews-t, adom érte Turnert és Michael Busht! :D Egy kiváló futóért kapsz egy szintén jót és egy átlagosnál jobbat, 3 QB úgyse kell neked! Majd azt a QB-t elcserélem Game-mel Boldinért...Deal? :D
Majd 1-2 héttel a szezon előtt visszatérhetünk erre, addig még sok minden történhet, egyelőre nem akarok mozgolódni :) Vagy Cumbee, te mit gondolsz erről a cseréről?

Szerk.: Bob, már vártalak, te vagy a nagy cserélgetős :D Majd összehozhatunk valamilyen cserét.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.07.29. 13:56:55-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.07.28. 21:09:46

Eazzy írta:Xanthor te meg kielemezhetnél engem pls! :D
Hú, na nézzük :D

1. LeSean McCoy
Top 3-4 játékos volt, ki kellett ott húzni, tudod ezt te is, nincs mit magyarázni :)

2. Larry Fitzgerald
Én vele kicsit szkeptikus vagyok (vagy nem is vele feltétlenül, hanem a Cardinalsal) persze így is 2. vagy 3. legjobb WR, a 2. körben én nem húztam volna ki, hanem inkább futót húztam volna újra, de a 3. körben meg el tudtad hozni még McFaddent, tahát kicsit lényegtelen is.

3. Darren McFadden
Előbb említettem, hogy ő jó pick volt nagyon a 3. körben, főleg ha elkerülik a sérülések végre.

4. Demaryius Thomas
Nála nagy kérdés lesz Manning milyen formában tér vissza, hogy dobja majd a mély labdákat, de alapvetően őt is jó picknek tartom, volt 2 jó futód már, top TE, QB nem volt már és az egyik legjobb volt a WR piacon még. Jó lesz ő is.

5. Hakeem Nicks
Jó pick ő is, bár Cruz szerintem jobb lesz a Giantsből, de ő nem is volt már bent.

Eddig nem sok kritika volt :D Az első 5 köröd neked sikerült talán a legjobban.

6. Robert Griffin III
Na ez elég kockázatos, ahogy te is írtad, de szerintem is jó számokat fog hozni. Viszont a 6. körben nem draftoltam volna, ez nagyon korai rá szerintem. Itt bent volt még Matt Ryan, biztosabb lett volna szerintem ő és RG3-t behúzni egy korai backupnak a 9. kör körül.

7. Jeremy Maclin
Nem rossz pick, de itt a helyedben már inkább egy jó 3. számú futót húztam volna. Ez kicsit rá is nyomta a bélyegét a következő pickedre.

8. DeAngelo Williams
Ezt rossz picknek tartom, főleg mert az előző körben még sokkal jobb futókat tudtál volna húzni, de itt is tudtál volna 1-2 jobbat (igaz utána McGaheet ki is húztad a jobbak közül, de lettek volna rajta kívül is még).

9. Willis McGahee
Manninggel nyílván kevesebbet fog futni, de jó számokat hozhat így is. A 9. körben nagyon jó pick.

10. Justin Blackmon
Itt sokkal jobbat is húzhattál volna, a Jaguarsban egy újonc elkapó, hát nem tudom. Ráadásul kicsit balhés is a srác, volt letartóztatva, lehet eltiltják (bár ezt nem tartom valószínűnek) és még alá sincs írva a szerződése, ami nyílván alá lesz, de akkor is. Cáfoljon rám, de ezt itt pazarlásnak érzem.

11. Brandon Pettigrew
Ahhoz képest milyen későn húztál TE-t, ő abszolút jó, nem sokkal gyengébb, mint a jó pár körrel előtte kimenők, úgyhogy ez téged igazol.

12. Jacob Tamme
Rögtön, egy másik TE, én biztos nem őt húztam volna a még bent lévők közül, de újra együtt Manninggel, 2010 elfogadható szezonja volt, de az a Colts offense jobb is volt, mint ez a Broncos. Nem tetszik ez, voltak jobbak.

13. Mason Crosby
Előre hoztad 1 vagy 2 kört, viszont így kivitted a véleményem szerint 2. legjobb rúgót. Ez jó.

14. Andy Dalton
Jó rookie szezon, vannak jó célpontjai, bőven jó backup.

15. Detroit
Nem is tudom, hogy maradtak bent az utolsó körig, ez itt nagyon jó azt nézve, hogy a legtöbb helyen top 3 - top 5-be teszik.

Összességben a backup futókból kicsit gyenge vagy, és Blackmon miatt a backup elkapók se jönnek be (persze Maclin jó).
Azt nem tudom a yahoo projections miért húz le most ennyire :roll: Illetve részben igen, RG3-t nagyon alábecsüli szerintem.

Na így gyorsan ezek a gondolatok ugrottak be :wink:
Slither írta: Meg az én draftomat + a többiekét is. :P
Óhh :D Rendben, de csak holnap, most kicsit hulla vagyok már. Amúgy Eazzy elég jól megtette szerintem, de ha igény van rá szívesen :)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.28. 20:22:58

Cumbee, átveszem az egyik QB-d, meg Mathews-t, adom érte Turnert és Michael Busht! :D Egy kiváló futóért kapsz egy szintén jót és egy átlagosnál jobbat, 3 QB úgyse kell neked! Majd azt a QB-t elcserélem Game-mel Boldinért...Deal? :D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.07.28. 20:04:40

Eazzy írta:Xanthor te meg kielemezhetnél engem pls! :D
Meg az én draftomat + a többiekét is. :P
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.28. 19:49:10

Xanthor te meg kielemezhetnél engem pls! :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.28. 19:36:46

Gareth Tello írta: PL:
http://www.fantasy.premierleague.com
A kód: 100083-57731
Beléptem én is, de elsőre annyira szánalmas csapatot sikerült összeállítanom, hogy szerintem csak 4-5 fog megmaradni a rajtig. Egyébként a tavalyi kedvenceim közül párnak sajnos megemelkedtek az értékei és így felborult minden :?

GK: Szczesny, Cerny
Def: Kompany, Lescott, Walker, Koscielny, Simpson
Mid: Hazard, Ben Arfa, Sinclair, Moses, Britton
F: Demba Cissé, Welbeck, Graham
Eazzy írta:Na Game:
Kicsit megkésve, de köszi az elemzést, neked is Tocy :) Jani gondolom örül, hogy ekkora lavinát indítottam el, mindenkit elemeznie kell :P QB backup valahogy kimaradt, majd FA-ról megpróbálok kukázni valakit vagy Cumbee-val cserélni, RB és WR pickeknél meg eléggé látszik akkor, hogy alapból nem vagyok egy nagy NFL mester + nem is néztem utána a dolgoknak (nem akarok neked bezavarni, de lehet, hogy a szezon előtt küldök neked egy pü-t, hogy az FA-k közül kire érdemes figyelni, ha nem baj :) ).

Draft Day Projections: 8-6
Current Projections: 5-9
Power Rankings: 7.

Ha 20-an lennénk, akkor azt mondom, hogy előrejelzésnek jó ez a 7. hely, 10 fős ligánál már nem annyira kedvező :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.07.28. 19:50:39-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.07.27. 00:30:25

Na szóval Cumbee, nem tudom Mikel LeShouret miért húztad be a 4. körben. Backup lesz, van egy 2 meccses eltiltása, tavaly egész idényen sérült volt, így még egy snapje sincs az NFL-ben. Szeritem itt, illetve ott rontottad el a draftot, hogy Cutlert nagyon korán húztad backupnak (persze ezt már leírta Eazzy is), ezeken a helyeken minőségi futót húzhattál volna, a 49ers el is megy a 8. körben szerintem, de Big Benre már nem tudom mi szükséged volt, bár cserealapnak jó. Szezon előtt Game-el tudsz talán valamit üzletelni, mert neki nincs backup QB-ja, de futókból is ő elég rosszul áll, WR-t tudsz talán húzni tőle, az több, mint szükséges van neki, azt meg valami RB-re cserélni, bár nem lesz könnyű :wink: Ha nem jön össze, abban bízhatsz, hogy mindhárom vagy legalább 2 QB-d nagyon jó lesz akkor egyet eltudsz szezon közben cserélni, vagy lesz egy jó futó a FA piacon. Ryan Willams se nagy szám, de őt legalább viszonylag hátul húztad, de mindenképpen kéne 2 jó RB neked. A Williams, LeShoure kettősből az egyiket még most gyorsan kicserélném a helyedben Peyton Hillisre, ő is 2. számú lesz papíron Jamaal Charles mögött, de ő biztos több snapet fog kapni.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.07.26. 21:49:18

Eazzy írta:Na akkor lássuk Cumbeet
Köszi az elemzést. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy látszik-e az összevisszaság a pickeken ami a fejemben volt, ezek szerint igen.:D:D A 4. körre mondtam jah, hzogy nagy hiba, őt olyan 8.-9. kör környékére írják ahogy látom. Amúgy tényleg 0 készüléssel ültem neki a draftnak, szal nálam nem az volt a cél, hogy minden mörből a legjobbat húzzam ki, hanem hogy ne 1-2 körrel gyengébbet, vagy sérült/eltiltottat húzzak. Ez nagyjából sikerült, szal számomra siker ez a draft.:D Amit írtál, hogy egymás után húztam, az tényleg nem szerencsés annyira, lehet talán előnyt kovácsolni belőle, ha nagyon ott van az ember a témában, így viszont nem volt időm átgondolni és kikeresgetni a választásaimat különböző mock draft listából (annyit készültem, hogy megnyitottam 1-2 file-t, amit draft alatt olvasgattam) A védelem mindennek az alapja mondatot amúgy nem tőlem hallottad, én ilyet nem mondok.:D Viszont a 8 körben én jó húzásnak tartom, mivel ott bárkit húztam volna, full lutri lett volna, senkiről nem tudtam semmit. Így viszont van egy TOP védelmem, ami ráadásul azért is jó, mert egy top futó vagy irányító lesérülhet, egy védelem viszont max gyengülhet, kidőlni nem tud. Gronk amúgy 2. körös pick, őt előre elterveztem egyrészt szimpi is, másrészt úgy voltam vele, hogy a futók kimentek a top irányítók is, akkor már legyen nálam a top TE. Azért jött első körben, mert így 2* annyi időm volt a másik pickemre, aki tán végül nem is lett rossz.
(Amúgy asszem az RB-t és a 2 WR-t akit nem értesz, azokat a yahoos sleepers listája alapján választottam. Mindhármat 1000 yard környékére, vagy a fölé írják ami 10, 11 és 13. körös húzástól szvsz nem olyan rossz és mivel más ötletem nem volt, így maradt az, hogy bízom benne, hogy nem b*sznak át.:D)
VINCENT BROWN, CHARGERS
Vincent Jackson is in Tampa, Antonio Gates is aging, Robert
Meachem has never been anything close to a No. 1 receiver and
Malcolm Floyd is best suited as a complementary target. Brown has
potential for a breakout season with star QB Philip Rivers looking
for a bounce back. Remember, when you're targeting sleeper WRs,
look for young guys with elite QBs.

MALCOM FLOYD, CHARGERS
Floyd returned from a hip injury in Week 13 and was an elite receiver
over the final five games of the regular season, averaging 91.0
YPG and hauling in four touchdown passes during that span. With
the loss of Vincent Jackson in free agency, Floyd should have the
opportunity to see an increased target volume from quarterback
Philip Rivers over a full season. With elite per-target numbers over
the last four seasons (10.3, 10.5, 9.3, 12.2) and a quarterback that
led the NFL in yards per attempt from 2008-10, the pieces are in
place for Floyd to produce his first career 1,000-yard season.
Ez alapján bizakodó vagyok. A WR sorommal egyébként ha ez a 2 ember hozza magát elégedett leszek, RB nagyon kell majd, de azért van 3 használható QB-m, hogy az egyikért cserébe hozzak egy kezdő RB-et.
szerk: Most néztem a 6-7-8-9. körömet, hát jah. SF-et már írtam, hogy miért hoztam, Manning már kellett, mert féltem, hogy nem marad értelmes QB. Cutler előre eltervezett csere QB volt, Big Ben már nem kellett, de annyival jobbnak éreztem a listán körülötte levő embereknél, hogy nem volt szívem ott hagyni. Valszeg Peyton lesz az első számú irányítóm, ha egészséges lesz, a másik kettőből meg elcserélem azt amelyikért jobb RB-et kapok.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.26. 17:29:24

Köszönöm az elemzést, örülök neki, hogy mikor saját magamat "jellemeztem" nagyon nem lőttem mellé.Én is a WR szekciót érzem soványnak, Torrey Smith-szel abszolút igazad van, őt bekellett volna szedni főleg, hogy Ravens, MoJo nekem adott volt, mindenképp futót akartam első körben, Brees-Brady kettőst meg nagyon utálom őket abszolút nem akartam húzni.
Én elégedett vagyok összességében, majd Cruznak nagyon szurkolunk, hogy hozza magát :D Többi posztokon abszolút jónak érzem a csapatot, elkapók meg úgyis sokszor lutri :D

Kíváncsi leszek, hogy mennyi trade lesz, persze még a szezonig is rohadt sok van, s szerintem kockázatos most már belebabrálni, de szerintem itt kevésbé ismerjük általánosságban az NFL-t így nehezebb is okoskodni kit-kire cserélsz, meg ugye így hogy ki van elemezve mindenki (bár ez csak egy megközelítés Eazzy részéről, s nem szentírás :D) szerintem nehezebb lesz cserélni, de majd kiderül.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése