Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.09.09. 11:14:55

[auto_cenzúra]... Volt tavaly egy full jó ligánk, 1-2 apró változtatással kb tökéletes lehetett volna, erre most az egészet át akarjátok variálni és teleszemetelni ilyen [auto_cenzúra] megkötésekkel? Ennyi erővel állítsuk be, hogy egy embert többször is lehessen draftolni, mindenkinek legyen kötelező ugyan azt az 5 embert választania, aztán izguljunk szezon végéig, hogy ki nyer... Ezek lennének aztán csak az egyenlő feltételek...
Már bocs, de ezen a sok hülyeségen nagyon felcsesztem magam. Én játszani szeretek ezzel a játékkal, nem előre leszervezett lépéseket beállítani aztán várni a vak szerencsét.

De hogy normális dolgot is írjak:

A pontozás nekem így nem nagyon tetszik. Pls ne vezessünk be ilyen bohóc kategóriákat, mint a PF és társai. A tavalyi pontozással szvsz nem volt gond, azt vágom, hogy 1-2 embernek szúrta a szemét, hogy pont ligáról van szó. (amit azért sem értek, mert tudtommal az igazi meccseket sem assistra vagy blockra játszák, hanem pontra. A többi csak kiegészítő kategória.) De legyen, tegyük "reálisabbá" Vegyük ki a tavalyiból az FGA, FTA és a 3PTA-t, így akkormarad az FGM, FG%, FTM, FT%, 3PTM, 3PT% vs AST, REB, BLK, STL, TO. EZ 6v5 a pontok javára, rohadjak meg ha még ez is sok. AZ AST/TO-nak pl full semmi értelme, miért ragadjunk ki 2 kategóriát a misc-ek közül és növeljük azok jelentőségét? Az AST miért érjen többet a REB-nél?

A felállás sem a legszimpibb, de el tudom fogadni, ha nagyon ehhez ragaszkodtok. Javaslatom azért van, (hogyne lenne:D) látom, hogy nagyon meg akarjátok nyomni a centereket, mert Bob-ot tavaly óta emészti az az orbitális csalás amit elkövetett és amit máshol taktikának hívnak. Ezt sem értem, de legyen. Viszont ezt meg lehetne csinálni slot-ok kivételével és nem + slot berakásával is. Jelenleg ez a beállítás: PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, BN, BN, BN, BN, BN
Mi lenne ha Kivennénk egy G, F és C slotot és beraknánk helyette egy PF/C? Így növelnénk a magasok arányát a kezdőben, viszont kevesebb slot lenne. Ezt csak azért gondoltam, mert tavaly is gond volt már, hogy a csapatok alja nagyrészt használhatatlan játékosokból állt, idén meg valszeg még többen leszünk, szal ha nem húzunk kevesebb játékost csapatokra lebontva, akkor a pad végén lévő játékosai mindenkinek ilyen "5 percet vagyok a pályán, az alatt beütök egy faultot és eladok egy labdát, oszt ülök is le" típusú játékosok lesznek, 0 haszonnal.

A max moves-nak és a max trades-nek mi értelme van? A játék pont arról szól, hogy pörögsz év közben, cserélgetsz, használod azt FA-t és JÁTSZOL. Ha valaki annyit nem tud vállalni, hogy időnként cserél 1-2-őt és hetente átnézi az FA listát akkor az nem tudom miért kezd egyáltalán bele. Csináljunk egy olyan ligát mint amit csináltam nyáron, hogy draftolsz 1-et, oszt csá, akit csak a draft érdekel az menjen arra, aki év közben is szeretne ezzel szórakozni az meg játsszon normál ligát. Tavaly hetente volt 7 lépésed, ha nagyon soknak érzitek ezt, akkor legyen 6, vagy legyen 5,(NE!:D) de ne legyen már az, hogy év elején nem merem használni az FA listát annyit mint szeretném, mert paráznom kell, hogy év végére amikor igazán fontos lesz már elfogy a mozgásterem. A cserék korlátozása meg végképp hülyeség. Hogy szenvedett mindenki a nyári ligában, hogy nincs 1 csere sem és hogy élvezte? mindenki Bob Nelson-ért folyó véres csatározásait.

Egyelőre ennyi, van még 1-2 dolog, leírom majd azt is, csak ha még tovább nyújtom ezt a hsz-t, akkor a kutya nem olvassa majd el.:D Szal befejezem, csak még annyit, hogy jó lenne, ha a fantasy játék nálunk is arról szólna, amiről alapból kéne. Ez a lehetőségek, a stratégia és az élelmesség játéka, jó lenne, ha erről is szólna, nem arról hogy rohadt szűk korlátok közé be van mindenki szorítva és lehetőségek híján az dönt majd a végén, hogy kinek van legnagyobb szerencséje és nem az, hogy ki játszik a legjobban.

u.i.: Meglepődtem, hogy már most előjött az NBA és elkészültek a ligák is. A draftot ugye nem mostanában tervezitek, hanem megvárjuk a training camp-ek végét?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.09.09. 10:57:49

@Slither: ez a keeper liga a tavalyi játékosokkal lenne vagy teljesen függetlenül attól kezdünk egy újat, új draft és aztán jövőre megy ez tovább?

A másikba már beléptem, arra megkaptam a meghívót is.

@Bob: jók a meglátásaid, a pontdobók tavaly valóban irreálisan sokat értek, ezért gondolom, hogy jó változtatásokat írtál. A 9 kategória, amit megtartanál, az konkrétan az alap fantasy settings. :D

De van pár dolog, amiben nem értek egyet.
Pl. a percek kategória szerintem baromság. Az számítson, hogy ki mit csinál a pályán, nem az, hogy mennyit lézeng fent. Illetve még Slither alapbeállításaihoz kapcsolódóan, az AST/TO kategóriával sem értek egyet, mert mind az AST, mind a TO már érvényesül egyszer, így az AST/TO érzésem szerint csak azért van benne, hogy eggyel több legyen. :) Valamint a PF-et sem tartom túl jónak, büntis kategóriának szerintem elég a TO.

Visszatérve Bobhoz. :) Nem igazán értem annak a hatalmas jelentőségét, hogy melyik csapat hány meccset játszik az adott héten. Az egész szezonra levetítve minden csapat ugyanannyi meccset játszik, így akinek volt előnye, annak ugyanannyi hátránya is. Másrészt remélem nem gondolom, hogy többet ér egy olyan játékos, akinek a csapata még 66 meccset játszik egy olyannal szemben, akié csak 64-65-öt. :)

A cserék legyenek hétfőn dolog nekem belefér, de nem igazán látom itt se, hogy mi a "jogosulatlan" előny abban, hogy valakinek a trédje 1 vagy max 2 meccsel többet játszik a hét hátralévő részében. Nagyon ritkán jelent ez kézzel fogható előnyt és szerintem aki ennyire kicentizi, hogy neki +1 meccs is számít, az trédeljen nyugodtan... Én tavaly összesen 1 trédet zavartam le, azt is azért, mert erősödni akartam más kategóriákban is, míg egyesekben megengedhettem magamnak a gyengülést hosszútávon. De nekem irreális az, hogy valaki 1 hét miatt tologassa a játékosait és ezzel hosszútávon kockáztasson... Szóval felőlem jó az, hogy hétfőn menjenek át a trédek, de számomra inkább az a fontos, hogy a szezon kezdetén megállapított tréd eljárások ne változzanak, illetve maximálisan pártolom, a "league votes" beállítást.

Korlátlan FA cserélgetés szerintem sem kell, illetve pártolom a 2 napos waiver listát is.

Azt viszont nem értem, hogy mi a kivetnivaló abban, hogyha valaki nem teszi be az adott játékost a kezdőbe. Pl. FG% FT% és TO kategóriákban akár ártalmas is lehet egy játékos szerepeltetése, így simán lehet, hogy inkább meghúzom Dorell Wright padoztatását, mintsemhogy tönkrevágja az FG%-omat.
Mondok egy példát: tavaly valamelyik héten úgy érkeztünk a vasárnaphoz, hogy 10-5-re vezettem, nekem nem játszott senkim, az ellenfélnek is csak 1 játékosa. Reálisan semmiben sem javulhatott már számára az állás, így ha padoztatta volna az 1 játékosát, akkor végetér 10-5-tel a hét és kész. De mivel nem tette ezt, így 12-3-ra nyertem, mert az az 1 játékos kihagyott 3 büntetőt és eladott 6 labdát, így 2 kategóriát is úgy nyertem meg, hogy az egész keretem szabadnapos volt. Csak azért, mert az ellenfelem kockáztatott és nem padoztatta a játékos, noha az már csak rontani tudott számára, mert mint mondtam, mind a 10 kategóriában olyan előnyöm volt, hogy azt 1 játékos nem hozza be 1 meccs alatt. Summa summarum arra akarok rávilágítani,h ogy néha úgy lehet a héten az adott kategóriákat megnyerni, ha padoztatsz inkább. Remélem érthető. :)

Na ez elég hosszúra nyúlt, köszönet, ha valaki végigolvasta figyelmesen.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.09.09. 10:21:20

Tocy írta:Csak azt nem látom, hogy mi hány pontot ér...de gondolom még nem ébredtem fel :D
Itt nincs összpontszám.
Vannak kategóriák, az a "közös", oda minden játékos beteszi a sajátját és a kategóriák lesznek összehasonlítva. PL. van x játékosod az összehoz az adott héten 500 dobott pontot, az ellenfelednek is van x játékosa azok összerhoznak mondjuk 450 dobott pontot, ebből következik, hogy ezt a kategóriát Te nyerted. Tavaly például 15 kategória volt, ha jól emlékszem, s az a játékos nyerte a párharcot, aki több kategóriát bedobott.
A táblázatba pedig minden hét eredménye konkrétan bekerült, pl egy 11-4-es győzelem értelemszerűen többet ért, mint egy 8-7-es.
Remélem nagyjából sikerült elmagyaráznom.
Keeper ligát illetően pedig majd felvilágosít valaki olyan, aki pontosan tudja is, hogy miről van szó. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.09.09. 09:28:19

Csak azt nem látom, hogy mi hány pontot ér...de gondolom még nem ébredtem fel :D

Ja meg még valami: ez a keeper liga mire jó?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.09.09. 09:16:16

Tocy írta:Én regeltem, de nem vágom mi hogy van, NBA fantasyt még nem toltam sose. Valaki elmondhatná, hogy hogyan érdemes húzni ( az NBA-t azért vágom :D )
Még sok van hátra, most az a lényeg, hogy összejöjjenek az emberek és a szabályok letisztázódjanak.
Azt, hogy hogyan érdemes húzni az nagyban a szabályoktól függ. Ha elolvasod Bob "rövid" kis szösszenetet, akkor pl. láthatod, hogy tavaly gondot okozott, hogy a magas emberek vagy az olyanok, akik nagyon jól assistolnak, de nem dobnak elég jól és eleget rá, azok sokkal értéktelenebbek voltak.
Beléptem én is, keeper ligába is belépek szerintem, de ott még nem minden tiszta, utána kell nézzek egy-két dolognak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.09.09. 09:12:25

Én regeltem, de nem vágom mi hogy van, NBA fantasyt még nem toltam sose. Valaki elmondhatná, hogy hogyan érdemes húzni ( az NBA-t azért vágom :D )
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.09.09. 04:08:11

NBA fantasy:

Megnyitottam újra a ligát, lehet jelentkezni:
http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/5413
(Max 20 férő hely van, jöhetnek az új arcok is)

Itt a keeper liga is:
http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/5432
(itt csak 16 férő helyet hagytam)

A jelszó mindkettőben: eurobarca

Pontkategóriákat, keretet, waivert, FA és trade limiteket is állítottam most.
Csináltam szavazást is a beállításokról, majd az alapján finomíthatjuk a dolgokat. (a szavazásnál lehet kommentelni).

Személy szerint nem szeretnék a mostaninál szigorúbb beállításokat, mert a sok megkötés nagyon megfogná a lehetséges mozgásteret.

A pontozásnál csinálhatjuk az NFL alapján is, és a heti küzdelmek nem kategória alapon mennének, illetve a súlyozhatjuk is a kategóriákat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.09. 00:59:49

Ahogy néztem yahoon is aki adott héten játszott nem lehet kicserélni, szóval nagy volt az ijedelem de mégse olyan csalafinta a rendszer :D
Legalábbis én poénból megnéztem, s Wittent nem tudtam Greshamre cserélni

Más:
Tudom hosszú lesz, de olvassa el mindenki aki majd NBA-ben szeretne játszani, amiket összeírtam nagyjából, a tavalyi problémákra valamelyest megoldást jelenthetnek.
Lehet yahoon-n NBA ligát csinálni, Október 30-án kezdődik a szezon :D

Előző évből sokat lehetett tanulni, így időben el kellene kezdeni megvitatni a dolgokat.
Tavalyról pár gondolatom:
Bob_Marley írta:
Na szóval egy gondolatmenet:
Én jövőre 9-10 kategóriát hagynék meg illetve a csapatlétszám FA felvásárlást is alakíthatnánk, erre is majd kifejtem miért :D
És tudom messze a vége, de már kikívánkozik belőlem :D

Szóval amiket meghagynék kategóriák :
FG%, FT% 3PTM, Pontok, rebound, assist, steal, blokk, TO
esetleg ha van olyan, hogy +- kategória akkor azt beklerakni, illetve személyi hibák vagy percszámok is érdekesek lehetnek!

Miért lenne ez érdekesebb??
Mert így pl felértékelődne olyan emberek szerepe akik kevésbé pontdobók!

Legalábbis így látom, mivel a magas embereknek is lenne értéke, FG% tekintetében meg pattanók blokkok tekintetében!Ez már 9 kategóriából 3!
Jelenleg azt látom, hogy pl blokkoknak szinte jelentősége sincs, hangsúly a szintén van, de Ibaka hiába blokkol 3,5-et én Fariedom többet ér (jelenleg, de miután Karl is megmondta neki is tetszik, s játszatja...), pedig sima FA-s, de alapvetően FA-ról jelenleg belehet szedni olyat, aki 60-70%ban hoz egy Ibaka-t, sőt ha guardot hozol, agyonveri STATISZTIKAILAG!!!!!!

Mert jelenleg ha vannak agyatlan kőbunkó játékosaid azok sok esetben aranyat érnek!Pl nálam Frye :D
Ha GM lennék páros lábbal raknám ki a csapatomból, de jelenleg fantasyban más a helyzet!

Persze összességében teljesen mindegy, mert ha gyenge játékosaid vannak, akkor gyenge maradsz, de felvetődik a kérdés mi számít gyenge játékosnak???? :D

Amire én gondoltam felállás ott lenne jelentősége, hogy ne csak shooterek legyenek, hanem hasznos emberek, akik lehet nem fognak 10 szer kosárra dobni, de szednek 10 pattanót!Jelenleg azt látom az assist, pattanó, labdalopás, blokk, TO kategóriák "jelentéktelenek"!Mert nyilván számít ki mennyire van benne a rotációban, de sima csere emberek FA-ról hozzák ezeket a kategóriákat!

Na Peace békesség, csak kiírtam magamból a dolgokat :D

És stratégiai szempontból ha gyenge csapatod van, jobban jársz ha, próbálod összeszedni a shooterekt!Mert pont rádobás 3 pontos egyéb katógiárkból több van!Én is hagyom a pattanót, assitot mert minek???

Még egy példa ki a jobb Rondo vagy Young????
Nekem ha valaki azt mondja Nick Young először agyonverem :D majd kinevetem, s mutatok neki pár NBA mérkőzést!!!!

És statisztikailag jelenleg Nick Young agyonveri Rondot, ezért nem értettem, hogy pl anno miért mondtad te is, hogy Young jobb mint Marion???? :shock: Nem tudom melyik galaxsiban jobb, de mostmár értem miért mondtátok :D
Rondo féléknek, vagy még írhatnám lealacsonyodik a szerepük, pattanózó assitoló labdalopó emberekt lehet találni FA-n!
Bob_Marley írta:
Előz gondolatmenetre visszatérve vegyük azt, hogy van a 9 kategória!
FG%:Egyértelműen magas emberek a jobbak, nagy okosság kell hozzá , közelebb vannak a gyűrűhöz :D
FT% ez a guardoknak kedvez, de azért magas emberek között is vannak nem fakezűek!! :D
3PM ez is guardoknak kedvez
Pont: ez megmondhatatlan :D
Rebound:magasak
Asisst:guardok
steal:guardok:
Blokk magasak:
To(itt meg a guardok több labdát adnak el, így a magasak ebben jobbak :D

Összesítve 4-4 és egy kakukktojás kategória :D

+- kategóriával lehetne díjazni a hasznosságot, persze aki jobb csapatban van nagyobb eséllyel jobb ebben a katgóriában, de ezt kompenzálná a fault valamelyest és a percek száma!

De mondok egy olyan példát, amit tegnap láttam, s majdnem megfejeltem a képernyőt!
Royal Ivey 17 perc alatt rádobott 4szer, s faultolt 3at ezen kívül semmi, 0 minden kategóriában, de a +--t tessék nézni +23!!!!És baromi okosan, s hasznosan játszott!Lehet mondani lutri a +- kategória, de pl egyénileg nézve a kedvenc kategóriám, az mutatja a legjobban mennyire vagy egyénileg fontos a csapatodnak!Az az első amit megnézek egy boxscore-ban mindig :lol:

De ha már előzőleg belekezdtem, azért írtam le ezeket, hogy közösen tanuljunk :D Legfőképpen jövőre nézve :D

És elnézést ha valakinek ezzel "lelepleztem" az ütőkártyáit :D
De idén iszonyat sokat jelentenek a pont kategóriák!
Irreálisan sokat! :D
A következő idényre ez a legfontosabb megbeszélni való, a normális kategória elosztás, hogy legyen értéke a pattanózó, assistoló embereknek.

Következő napirendi dolog az FA lista, illetve a csapatlétszám, utóbbinál lejjebb kellene venni a bench játékosok számát, illetve jól meg kellene gondolni a posztok megjelölését, hogy ne lehessen azzal is "csalni" és mint pl én tavaly telenyomtam guardokkal a csapatot, s csak annyi magas emberem volt, amennyivel kijövök Pf, C és PF/C posztokra.Ezt le kell szabályozni, hogy ilyet ne lehessen csinálni.

Figyelni kell jövőre, hogy lazább a program így nem fognak a csapatok heti 4-5 meccset játszani, ehhez kapcsolódóan megnézem majd a menetrendet, s vállalom, hogy megcsinálom, adott héten melyik csapat hány meccset játszik, hogy ebből se legyen probléma, s ezzel se lehessen manipulálni, mert ugye tavaly is ebből volt gond, hogy játékos azért volt értékesebb, mert nem a pályán volt jobb, hanem egyszerűen több meccset játszott a csapata....Na ez fontos, hogy tudjuk mely csapatok hogy lesznek elosztva.

Fontos még a rookiek szerepe, erről is majd csinálok valami kis táblázatot, kik számítanak majd biztos kezdőnek, mit várhatunk tőlük.

Keeper ligáról is volt szó, azt is meg kellene beszélni akarunk-e ha igen hogyan stb, ráadásul ott is fontos, hogy rengeteg kiskapu van, pl ami egyből eszembe jut a cetlikkel való "babrálás" és teljes kiárusítás, vagy éppen cetlikért bombajátlkosok cserélése.

Apropó csere:Javaslatom a korrektség szempontjából jövőre minden csere Hétfőn zajlódjon le este 20ig.Slithernek is könnyebb lenne a dolga, illetve akkor ezzel sem lehetne játszani, hogy valaki esetleg így szerez jogosulatlan előnyt, hogy elcserél egy embert aki adott héten nem játszik, olyanra aki mondjuk 2szer.S így lenne idő bőven vétózásra, összegyűlnek a cserék, hétfőn Slither átengedi az összeset.


Majd még gondolkozok mik voltak még tavaly gondok, izgalmas szezon elé nézünk, fantasy szempontból is, de ehhez a kellő egyenlő, korrekt feltételeket is ki kell találjuk érzésem szerint.


Illetve 1 kimaradt, tavalyról a Slither féle nem rakom be az embereket manővert, is tűzzel-vassal "irtani" kellene.Ilyet ne lehessen meghúzni, hogy a táblázaton le-fel csúszkálás, meg kit akarok elkerülni stb esetek ne fordulhassanak elő.

+FA lista idén legyen waiver lista, illetve én javasolnám hogy itt se lehessen korlátlanul FA-kat felvenni, hanem legyen egy limit, mondjuk 82 meccset tekintve 20-25 de lehet még ez is sok., ezen még nem gondolkoztam :D


Peace és LETS GO CELTICS :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.09.05. 10:52:46

Eazzynek és Tocynak ment pü, de leírom azért ide is, hogy írjátok le az email címeteket, hogy át tudjam adni a csapataitok felett az irányítást az nfl.com-on.

Aki pedig még nem állította be a kezdőjét, csinálja meg, mert alapból mindenkit a padra tesz most draft után. (Ha a meccs előttig nem csináljátok meg, akkor beállítom azokat a kezdőket, amik a yahoo-n voltak, de amúgy csak a Giants és Cowboys játékosok fognak még lezáródni.)
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.09.04. 16:36:31

Xanthor írta:
fcbarca0827 írta:Én amúgy is regisztrálva voltam, szóval én megvagyok.
De a ligához még nem csatlakoztál, szóval hajrá :wink:
Már ezzel is megvagyok. Hatalmas változtatással ezúttal, saints0827 néven. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.09.04. 15:42:19

Eazzy írta: Mondjuk lassan jó lenne ha mindenki jelezné, hogy regelt-e nfl.com-ra, illetve a pontos szabályokat akkor a cserélgetésről írd be Xanthor, illetve mondjuk a liga név stb sem ártana. Nem biztos, hogy holnap ráérek csapatot babrálni. A meccsek meg kezdődnek.
Regisztráció után ide csatlakozzatok:
http://fantasy.nfl.com/registration/pri ... Id=1299642
Password: eurobarca

Cserélgetés akkor úgy lesz jelen állás szerint, hogy minden játékost a saját meccse előtt zár le, nem egyszerre zárja le a csapatot, de ugye így is csak azért a 8 emberért +1 csapatért tudsz pontot kapni, de ha valakiről van valami last minute sérülés hír akkor esetleg még ki tudod tenni, és ez így akkor fair szerintem, mert különben ha első meccs előtt zárjuk akkor akinek akkor játszik mondjuk a QB-ja és történik meccs előtt valami vagy akkor válik biztossá, hogy nem kezd az előnyben lenne azzal szemben akinek vasárnap vagy hétfőn (mert azt nézem, hogy minden héten lesz idén csütörtök esti meccs) játszik és akkor már nem tud cserélni meccs előtt.

De akkor tényleg mindenki próbáljon meg még ma csatlakozni, jó lenne, ha este már be tudnám vinni a draftot meg ami kell.
Cumbee, Game, Tocy és Eazzy kell még.
fcbarca0827 írta:Én amúgy is regisztrálva voltam, szóval én megvagyok.
De a ligához még nem csatlakoztál, szóval hajrá :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Xanthor 2012.09.04. 16:37:56-kor.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.09.04. 14:05:15

Én amúgy is regisztrálva voltam, szóval én megvagyok.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.09.04. 13:17:19

Xanthor írta:
Slither írta:Mindjárt beregelek NFL-be, bár én a cserélgetés mellett vagyok, nem szeretem a korlátozásokat. :roll:

Szerk.: NFL-en van pick 'em beépítve a ligába?
Nem hiszem, hoy ez korlátozás lenne, szerintem a pad alapból arra van, hogy tartalékok legyenek rajta, akiket be tudsz tenni, ha a kezdőből valaki rosszabb formában van vagy sérült. Ha nem így lenne, akkor ennyi erővel 15 kezdőjátékossal is játszhatnánk.
Pick 'em alatt azt érted, hogy a heti meccsek győzteseire tippelünk? Külön a ligában nincsen, de ha igényled csináltam egy ligát rá.
http://challengegames.nfl.com/pickem
Liga neve: EuroBarca Pick 'em
Jelszó : eurobarca
Cumbee írta:Engem szivat az nfl.com, szal nem tudtam beregelni. Holnap próbálkozom tovább.:D
Mi a probléma pontosan?
Mondjuk lassan jó lenne ha mindenki jelezné, hogy regelt-e nfl.com-ra, illetve a pontos szabályokat akkor a cserélgetésről írd be Xanthor, illetve mondjuk a liga név stb sem ártana. Nem biztos, hogy holnap ráérek csapatot babrálni. A meccsek meg kezdődnek.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.09.04. 13:09:53

Xanthor írta:
Cumbee írta:Engem szivat az nfl.com, szal nem tudtam beregelni. Holnap próbálkozom tovább.:D
Mi a probléma pontosan?
[auto_cenzúra].:D Be akarok regisztrálni Cumbee néven, nem engedi. Nem írja ki, hogy miért, szimplán csak nem. Kipróbáltam a Cumbeeee-t, ugyan ez. Próbáltam még vagy 5 verziót, az egyiknél(Cumb23) kiírja, hogy ez a felhasználó név foglalt, válasszon másikat, dob ki javaslatokat az egyik az hogy Cumbeeee. Mondom lol. Kipróbálom a keresztnevem, az is foglalt, dob ki javaslatokat az egyik az, hogy Cumbee. ÉS később sem működött. Most nem nagyon érek rá szarakodni vele, meló után próbálkozok majd ful más nickekkel, ha az sem jön be, akkor szólok.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.09.04. 11:11:29

Slither írta:Mindjárt beregelek NFL-be, bár én a cserélgetés mellett vagyok, nem szeretem a korlátozásokat. :roll:

Szerk.: NFL-en van pick 'em beépítve a ligába?
Nem hiszem, hoy ez korlátozás lenne, szerintem a pad alapból arra van, hogy tartalékok legyenek rajta, akiket be tudsz tenni, ha a kezdőből valaki rosszabb formában van vagy sérült. Ha nem így lenne, akkor ennyi erővel 15 kezdőjátékossal is játszhatnánk.
Pick 'em alatt azt érted, hogy a heti meccsek győzteseire tippelünk? Külön a ligában nincsen, de ha igényled csináltam egy ligát rá.
http://challengegames.nfl.com/pickem
Liga neve: EuroBarca Pick 'em
Jelszó : eurobarca
Cumbee írta:Engem szivat az nfl.com, szal nem tudtam beregelni. Holnap próbálkozom tovább.:D
Mi a probléma pontosan?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.09.04. 10:43:41

Fantasy PL

Na, Mikel helyett Cazorlát vettem a csapatba, remélem nem bántam meg. Lassan frissíteni kéne a csapatot, mert ez így nem okés
:? :?
"And my heart will leave you never."
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.09.04. 01:00:08

Engem [auto_cenzúra] az nfl.com, szal nem tudtam beregelni. Holnap próbálkozom tovább.:D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.09.04. 00:47:15

Mindjárt beregelek NFL-be, bár én a cserélgetés mellett vagyok, nem szeretem a korlátozásokat. :roll:

Szerk.: NFL-en van pick 'em beépítve a ligába?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Slither 2012.09.04. 01:00:15-kor.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.09.04. 00:22:05

Én is abszolúte ellenzem a cserélgetést, azt hittem, hogy ez alapból így is van megoldva. Jó mondjuk az amcsiknak ez más, mert nekik emberi időpontban vannak a meccsek, és így egy + érdekesség lehet ez nekik, de nekünk :O Hajnali 3-kor kelni, csak ezért?! :D
Ha van elég jelentkező akár az nfl.com-osba is benne vagyok, de én itt biztos nem fogok cserélgetni. Ha valaki megteszi, akkor megteszi, ellene nem tudok mit tenni, de én így érzem magam jól, ha fair leszek (és nálam ez a fair).

Szerk: Be is jelentkeztem rá, remélem sikerül ez. :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.09.03. 22:11:59

na bereggeltem az nfl.com-ba
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.09.03. 21:33:48

Az első dolog, hogy ment pü vissza Tocy.

Második, hogy bennem akkor sem fordult meg az, hogy bárki is direkt cserélne, ha Bob szerint az ördög soha nem alszik. Bazzeg, ez egy baráti liga. Aki akkora egy ganéfejű, hogy képes így is cserélni, annak ez legyen életében a legnagyobb öröme....

Egyébként én vagyok regelve nfl.com-on, engem nagyon az sem zavarna, ha átmegyünk.

Mondjuk azon jót nevettem, hogy a 40+ yardos miatt a Vick emberek hátrányt élveznek Eli-al szemben :D Nehogy már Eli jobban dobjon messzire, főleg, hogy Vicknek ott van DeSean, aki csak 50 yardon túl tud labdát tud elkapni, mert a védő még fel sem állt, már ő az end zoneban majomkodik :D Na mind1, a Giants szurkolók biztosan meg tudnák ezt a dolgot védeni :D
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.09.03. 21:32:12

Cumbee írta:És azt is meg tudod, hogy az első legyek a waiver list-en?:D:D:D
Persze, be lehet azt is állítani.

Amúgy nem hiszem, hogy a 40+ yardos játékok +1-e olyan nagy különbséget jelentene azért. A 40+ yardos TD-kért így is jár, és akár azzal tudjuk kompenzálni kicsit, hogy akkor az +2-t ér.

Azt meg amúgy meg lehet még csinálni az nfl.com-on, hogy minden játékost a saját meccse előtt zár le.

Viszont ha az nfl.com-ot akarjuk akkor holnap regisztrálnia kéne mindenkinek, mert csak akkor lehet a draftot, illetve a sorslást bevinni, ha tele van a liga.
Lehet, hogy nem fog kelleni majd, kérdés mi lesz a döntés, de ha megyünk az nfl.com-ra, hogy gyorsabb legyen, csatlakozhattok oda már.
http://fantasy.nfl.com/registration/pri ... Id=1299642
password: eurobarca

szerk:
Ja még az lenne más, hogy az nfl.com-on rövidebb lenne a can't cut list valőszínűleg, itt 4-6 ember van rajta kb., ott úgy van, hogy akiket az első 2 körben húztál. (Nem tudom lehet-e rajta állítani, de szerintem ez annyira nem zavarna senkit.)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Xanthor 2012.09.03. 21:45:54-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.09.03. 21:31:30

Ja igen, így jogos. NFL.com-ra szavazok én is, de ez a cserélgetős ne maradjon az fix.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.09.03. 21:26:29

Tocy írta:Ha rájön a hígfosás, akkor azt megszívtad, ennyi. Mégis milliószor korrektebb, mint az, hogy kicseréled forduló közben.
Nem nagyon ment át amire céloztam.:D A hígfosós rész arra vonatkozik, ha még előtte nem játszott irányítóm a héten, vasárnap játszana valaki, de megbetegszik/lesérül és ezt én szombaton tudom meg. Ezekre az alkalmakra van a csere, azaz a bench játékos kitalálva. Viszont ha mi így házilag megtiltjuk, hogy szerda után lehessen cserélni, akkor kis túlzással nincs értelme a cseréknek. Ha meg csak a már játszatott játékosokat tiltjuk le, akkor meg megeshet amit mondtam, hogy valakinek sietnie, kell, másnapos, fáradt és véletlen benézi a dolgot, amit utólag már nem lehet korrigálni. EZért mondom, hogy ha bajotok van a yahoo-s rendszerrel, akkor menjünk át NFL.com-ra, ne mi szenvedjünk itt házilag.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.09.03. 21:14:31

Ha rájön a hígfosás, akkor azt megszívtad, ennyi. Mégis milliószor korrektebb, mint az, hogy kicseréled forduló közben.
Válasz küldése