Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.09.26. 19:12:25

balinteer írta:A Draft sorrend ugye úgy lesz,ahogy az előző bajnoság végetért,tehát az utolsó 1/1 és így tovább?
Nem hiszem, értelmetlennek tartom. Nem ugyanaz a társaság, mint tavaly, ezért nem igazán kivitelezhető. Például az újakkal mi lenne?
Én az mellett vagyok, hogy legyen úgy, mint tavaly.
Hamarosan kezdődik. Tavaly elég jó móka volt, remélem idén sem lesz másként. A társaság már jóval tapasztaltabb, ezért sokkal nagyobb taktikai harcot várok és kevesebb nagy cserét.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.09.26. 19:10:41

Tavaly sem a kedvenceimet akartam összegyűjteni,egyszerűen nem ismertem eléggé az NBA-t,nem voltam eléggé felkészülve,idén igyekszem egy erős csapat kialakítására.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.09.26. 19:00:22

neobarca írta:
balinteer írta:A Draft sorrend ugye úgy lesz,ahogy az előző bajnoság végetért,tehát az utolsó 1/1 és így tovább?
Igen, sztem úgy lenne a korrekt... :wink:
Ezt emlékeim szerint már tavaly megbeszéltük, hogy nem így lesz. A keeperben nyilván ez lesz a rendszer, de a sima ligák minden évben teljesen függetlenek egymástól, így hülyeség lenne ezt bevezetni.

u.i.: balinteer annyit kérnék, hogy készülj fel kicsit a keeper ligára, mert tavaly volt 1-2 érdekes húzásod amit a szezon végére te is beláttál már, idén majd figyelj az ilyenekre, hogy a játékot tartsd szem előtt és ne a kedvenc játékosaidat akard majd összegyűjteni.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.09.26. 18:48:05

balinteer írta:A Draft sorrend ugye úgy lesz,ahogy az előző bajnoság végetért,tehát az utolsó 1/1 és így tovább?
Igen, sztem úgy lenne a korrekt... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.09.26. 18:20:49

A Draft sorrend ugye úgy lesz,ahogy az előző bajnoság végetért,tehát az utolsó 1/1 és így tovább?
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.09.26. 10:07:21

Slither írta:Király, akkor már csak 1-1 ember (gyerünk Jani) kell mindkét ligába hogy elinduljon a dolog. Mondjuk jó lenne a 20 játékos a simába, 12 a keeperbe. :)

Drafthoz csináltam szavazást. :wink:
Keeperbe csatlakoztam, mert valami miatt az elmaradt, pedig korábban már érdeklődtem felőle. :oops: :wink:

Drafthoz kommentáltam, de ide is beírom. Sztem mivel fiatal a brigád, ezért inkább a vasárnap este lenne az alkalmasabb. Akkor már mindenki "készül" a másnapi sulira, melóra. Szombaton pl én bulizni szoktam és valszeg nem vagyok egyedül vele. Esetleg nekem hétköznap is megfelelő, mert akkor is inkább otthon van esténként az ember.

BOB! Te meg qrvagyorsan csatlakozzál, mert megkereslek! :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.09.25. 23:21:41

balinteer írta:Köszi a segítséget,mindkettőbe regisztráltam.:)
Király, akkor már csak 1-1 ember (gyerünk Jani) kell mindkét ligába hogy elinduljon a dolog. Mondjuk jó lenne a 20 játékos a simába, 12 a keeperbe. :)

Drafthoz csináltam szavazást. :wink:
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.09.25. 23:02:27

Köszi a segítséget,mindkettőbe regisztráltam.:)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.09.25. 22:53:05

balinteer írta:
És itt hol s tudok a ligába belépni,mert teljesen elfelejtettem? :lol:

A keeper ligába is szívesen csatlakoznék,ha megadnád a ligát és a jelszót. :wink:

szerk: Valamiért nem tudok visszatérni a ligába,azt írja ki,hogy mindenki vissza fog térni.:S
Ez volt az email címed (ami egyben a yahoo ID is): balint.virag@yahoo.com, erre ment ki a meghívó.

Keeper league: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/5432
Pass: eurobarca

Draft: nekem a mostani beállítás (Okt. 27. 8 óra) teljesen jó.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.09.25. 22:01:18

Slither írta:
balinteer írta:Srácok, tavaly én is részt vettem a ligában viszont elfelejtettem az ID-m,be tudnátok linkelni a liga kódját és a jelszavát? Ezer köszi..:)
http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/5413
Pass: eurobarca
Game90 írta: NBA Fantasy: 100%, hogy ezek a szabályok lesznek? Mert hamarosan szeretnék elkezdeni foglalkozni a statokkal :)
Bennlévőknek úgy tűnt hogy jók a mostani beállítások, szóval sztem nyugodtan lehet ezekkel készülni.
Még legalább baliteer és Eazzy csatlakozzon hogy meglegyen a tavalyi 16-os létszám.

Keeper ligába jól jönne +3 játékos, hogy legalább 10 játékos összejöjjön, mert annál kevesebbnél már nem túl jó. :wink:
És itt hol s tudok a ligába belépni,mert teljesen elfelejtettem? :lol:

A keeper ligába is szívesen csatlakoznék,ha megadnád a ligát és a jelszót. :wink:

szerk: Valamiért nem tudok visszatérni a ligába,azt írja ki,hogy mindenki vissza fog térni.:S
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.09.25. 20:57:42

NFL Fantasyban visszavágok az NBA-ben elszenvedett 0-16-os szereplésemért egy hibátlan szezonnal. :mrgreen:
Persze rohadtul nem, mert most ugye megsérült Spiller, aki az eddigi legnagyobb király volt, plusz lesz olyan fordulóm, amikor a 3 RB-m (Rice, Green-Ellis és Spiller) egyszerre lesznek Bye Weeken. Szóval azt a hetet, már most be lehet írni kamajnak. :lol:

Mondjuk, már a hétvégén is hatalmas mákom volt, hogy nyertem 3 ponttal... Demaryus Thomasnak például, már meg volt a TD elkapása, csak nem tette le mindkét lábát, meg Eazzy is írta NFL.comon, hogy valakitől elvettek, még egy TD-t.
Ráadásul a benchen hagytam 30 pontot...

De, azért, ilyen kezdés után jó lenne bejutni a PO-ba. :P

Bob, Te meg tényleg legyél már az NBA-ben, hát ki fogja a szezon végén összegezni mindenki munkáját? Múltkor is tök jó volt olvasni a teljesen szánalmas szezonom után, hogy "voltak jó húzásai FA-ról, de hátráltatták a sérülések", meg hasonlókat. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2012.09.25. 22:22:42-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.09.25. 20:35:18

Bob, ha ezek után is ellenállsz, akkor egy (csak hogy egy klasszikust idézzek) ananász vagy.
:P :mrgreen:
Slither írta: Bennlévőknek úgy tűnt hogy jók a mostani beállítások, szóval sztem nyugodtan lehet ezekkel készülni.
Még legalább baliteer és Eazzy csatlakozzon hogy meglegyen a tavalyi 16-os létszám.

Keeper ligába jól jönne +3 játékos, hogy legalább 10 játékos összejöjjön, mert annál kevesebbnél már nem túl jó. :wink:
Okés, köszi a választ. Még valami, magamat és a csapatot ismerve, hamarosan elkezdhetnénk megbeszélni a draft időpontot, október 30-án kezdődik a szezon, szerintem legkésőbb 26/27/28-án jó lenne túlesni rajta.

Keeper ligába beléptem!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.09.25. 15:47:48

neobarca írta:Bob vazzzzzeee!!! Ne szórakozzál már! Lépj vissza fantasy basketballba :!: Kivel fogok így össze vissza alkudozni a cserékről?

Most léptem be és olvastam el a dolgokat. Gyerekek! Ez egy baráti liga vagy mi. Kezeljük már úgy is. Minden úgysem fog megfelelni az összes embernek. Én direkt nem is szólok ebbe bele. Elfogadom úgy, ahogy lesz. Bob, ha jól tudom, te többen is fogsz játszani. Akkor legyél már ebben is benne. Nelsont akartam behúzni 1/x-be csak miattad :)

Mindenki nyugodjon meg, mindenkinek volt keresetlen szava. Nem kellene. Nem erről szól...

Nem okoskodni akartam és nem is belepofázni. Szimplán szeretnék egy legalább olyan jó csapat és játék részese lenni, mint ami tavaly volt... 8)
Én is adom abszolút. Tavaly elég jó társaság alakult ki, kár lenne, ha ebből pár ember lemorzsolódna. Bob lépj vissza, persze csak, ha akarsz, disznótor nem erőszak. :P DE én mindenképp szívesen látnálak. Nagyon aktív voltál, nem csak magadra, a többiekre is figyeltél.
:)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.09.25. 15:35:46

Bob vazzzzzeee!!! Ne szórakozzál már! Lépj vissza fantasy basketballba :!: Kivel fogok így össze vissza alkudozni a cserékről?

Most léptem be és olvastam el a dolgokat. Gyerekek! Ez egy baráti liga vagy mi. Kezeljük már úgy is. Minden úgysem fog megfelelni az összes embernek. Én direkt nem is szólok ebbe bele. Elfogadom úgy, ahogy lesz. Bob, ha jól tudom, te többen is fogsz játszani. Akkor legyél már ebben is benne. Nelsont akartam behúzni 1/x-be csak miattad :)

Mindenki nyugodjon meg, mindenkinek volt keresetlen szava. Nem kellene. Nem erről szól...

Nem okoskodni akartam és nem is belepofázni. Szimplán szeretnék egy legalább olyan jó csapat és játék részese lenni, mint ami tavaly volt... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.09.25. 11:02:53

Bob_Marley írta:Meccs szünetben kis érdekességre bukkantam, akkora jelentősége szerintem nincs, mert az NFL-ben tényleg bármi megtörténhet s lsd Vikings megveri a Friscot s szezon közben folyamatosan változik az erősorrend, de szemezgetésnek jó.
http://www.fftoolbox.com/football/stren ... hedule.cfm
Itt posztonként van rangsorolva a dolog s ehhez kapcsolódóan van még pár oldal, ahol meg lehet nézni hogy mely csapatok vannak ellenfelek erőssége szempontjából könnyebb vagy éppen nehezebb helyzetben.
Örülök hogy pl a Giantsnek a legnehezebb az előzetes sorsolása, miután 2 "óriás" játékosom illetve posztom van :D
Ilyen van az nfl.com-on is a research fül alatt a fantasy points againstnél.

A meccsen meg skerült azt a hibát elkövetnem, hogy a végén a Seahawks sikertelen 4th downja után lefeküdtem :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.25. 04:44:37

Meccs szünetben kis érdekességre bukkantam, akkora jelentősége szerintem nincs, mert az NFL-ben tényleg bármi megtörténhet s lsd Vikings megveri a Friscot s szezon közben folyamatosan változik az erősorrend, de szemezgetésnek jó.
http://www.fftoolbox.com/football/stren ... hedule.cfm
Itt posztonként van rangsorolva a dolog s ehhez kapcsolódóan van még pár oldal, ahol meg lehet nézni hogy mely csapatok vannak ellenfelek erőssége szempontjából könnyebb vagy éppen nehezebb helyzetben.
Örülök hogy pl a Giantsnek a legnehezebb az előzetes sorsolása, miután 2 "óriás" játékosom illetve posztom van :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.09.25. 00:48:59

balinteer írta:Srácok, tavaly én is részt vettem a ligában viszont elfelejtettem az ID-m,be tudnátok linkelni a liga kódját és a jelszavát? Ezer köszi..:)
http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/5413
Pass: eurobarca
Game90 írta: NBA Fantasy: 100%, hogy ezek a szabályok lesznek? Mert hamarosan szeretnék elkezdeni foglalkozni a statokkal :)
Bennlévőknek úgy tűnt hogy jók a mostani beállítások, szóval sztem nyugodtan lehet ezekkel készülni.
Még legalább baliteer és Eazzy csatlakozzon hogy meglegyen a tavalyi 16-os létszám.

Keeper ligába jól jönne +3 játékos, hogy legalább 10 játékos összejöjjön, mert annál kevesebbnél már nem túl jó. :wink:
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.09.25. 00:04:28

Eazzy írta:Ja egyébként vagyok egy másik ligában is, ahol még csak nem is én draftoltam, IDP liga egyébként, nem is nyultam még csapathoz, ezen a héten még a kezdőt is elfelejtettem beállítani, és már 3-0-al állok :D Zseniális.
Így van ez, nekem a másik ligámban, ami szerintem sokkal rosszabb csapat, múlthéten 147 pontot szereztem, igaz ezen héten meg 33-at eddig :mrgreen:
Ha Lynch hoz ma 50 pontot meg is van a matchup :D Ott legalább így is 2-1-el fogok állni, nem úgy mint az álomcsapatommal :)
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.09.24. 23:56:59

Ja egyébként vagyok egy másik ligában is, ahol még csak nem is én draftoltam, IDP liga egyébként, nem is nyultam még csapathoz, ezen a héten még a kezdőt is elfelejtettem beállítani, és már 3-0-al állok :D Zseniális.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.09.24. 23:28:48

Bob_Marley írta: S mennyivel bosszantóbb pl Game90 (pacsi neked, szeretlek :mrgreen: ) ő 75 pontot hagyott eddig bent (én se vagyok rossz 58al de nem 75 :D )
Snickers gyanús :mrgreen: De a legszebb, hogy ha A. Brown-t és T. Smith-t beteszem a csapatba, akkor is bőven le vagyok maradva.

Nem szoktam ilyen hamar feladni, de ebből az NFL és PL Fantasy-ből is kezd kicsit elegem lenni, főleg az utóbbiból, hihetetlen, hogy semmi sem jön össze...

@Bob: amúgy 1000 bocs, hogy mégsem válaszoltam reggel, mostanában azt sem tudom, hogy hol vagyok, látom küldtél megint egyet, holnap kora délután alaposabban átnézem, de szerintem esélyes, hogy elfogadom. (Legalább végre leszállsz rólam :mrgreen: )

NBA Fantasy: 100%, hogy ezek a szabályok lesznek? Mert hamarosan szeretnék elkezdeni foglalkozni a statokkal :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.09.24. 20:44:54

mademan írta:hát valami elképesztő hétvége volt! az nfl.com szerint kb. 120:70-re kellett volna kikapnom, erre én nyertem ilyen arányban.
Azok a jóslatok semmit nem érnek azért, az EA Sports csinálja a Madden 13-al azt hiszem :D Szerintük 3-0-val kéne állnom, ehelyett inkább jó kis 0-3 :) :?
Van pár játékosom aki kb azért mindig egész jól játszik, de Rivers 4 pont, Ridley 3.70, pedig 2 TD-t futott a Pats, Fleener 0, Eagles DEF 3.
Harley se nagyon hozza a pontokat, pedig most a Chiefs ellen játszottak... Hozott 7 pontot, míg akit dropoltam érte a szezon előtt, Hanson 18-at és ő a legtöbb pontot hozó kicker eddig, mert Stafford képtelen TD-t dobni.
Pont ő volt az ellenfelemnél most persze. Ha fordítva vannak a kickerek, mint a draft után (kamajnál Kasay volt akit cutolt a Saints, ezért húztam be Hartleyt, akkor jó döntésnek tűnt..) akkor nyerek... Így viszont a felsőházi playoffra esélytelen vagyok már kb, de azért megpróbálom feléleszteni majd a csapatot :wink:
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.09.24. 20:03:45

csütörtökön amerikai focis új résszel folytatódik a south park 16 évada! (vito honlapjáról a felirat is elérhető lesz 2 nappal a meccs után)
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.09.24. 20:00:44

hát valami elképesztő hétvége volt! az nfl.com szerint kb. 120:70-re kellett volna kikapnom, erre én nyertem ilyen arányban. Mondjuk ehhez kellett egy jó Bears DEF, egy kiváló futó (Charles) és egy top elkapó (AJ GREEN). csak ők hároman szerzetek annyi pontot mint amennyit az nfl várt!

csalódtam megint brady-ben! én nem is értem mi van a pats offensel
wells megint lesérül (tököm ki van vele), TATE meg nem csinált semmit, csakúgy mint v. jackson
a rugóval is befürödtem (arra számítottam hogy flacco megint [auto_cenzúra] lesz, a pts def meg jó és nem szereznek annyi TD-t)

szóval a 3 kiemelkedő produkciónak köszönhetően húztuk be ezt a meccset
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.24. 12:52:54

Eazzy írta:.......
Azért szerintem még mindig jobb hogy az elején 1-2 embered keresi a formáját, mintsem később nem is tudod játszatni mert sérült.1-1el állsz semmi tragédia nincsen bárhogy alakul a hét.

S mennyivel bosszantóbb pl Game90 (pacsi neked, szeretlek :mrgreen: ) ő 75 pontot hagyott eddig bent (én se vagyok rossz 58al de nem 75 :D )

Fura egy hét lesz a jövő hét sérült Bush, Stafford :? De Jackson már felépült, jövő héten megint jó lehet, Moore és Witten is teljes értékű edzésen, lassan elkapják a fonalat (Moorenál meg plusz lesérült előtte Heyward-Bey úgyhogy több labdát kaphat D: )
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.09.24. 12:29:57

Bob küldtél 2 cserét, az egyiket élből elutasítottam, le is írtam miért, a másikon gondolkodok. Nem tudom, de nálam Garcon úgy érzem fog még meglepetéseket mutatni RGIII miatt, de agyalok még jó? Ismersz ilyen vagyok :D

Más, nekem is jókor kellett Schaub-ot padoztatni, azt hittem, hogy most nem fog nagyot játszani, na meg elmúlt héten se csipkedte magát, akkor Newtont leraktam a padra, nem kellett volna, most meg fordítva történt :S De mondjuk ahogy nézem ezt a hetet így is nyertem, de kezd sok lenni a sérült, vagy kérdéses ember. Hansonnal meg jól jártam, már nem bánom, hogy nem a NO kickere az enyém :).
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Válasz küldése