Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.09. 17:43:37

Melkor írta:ui:
Aki biztosan jön az küldje el valahogy az email címét, és majd megy az invite ;)
senator48@freemail.hu :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.09. 15:36:47

Értem én amit mondasz, csak én is haza beszélek. :D Nekem utolsó előtti vasárnap nagyon nem felel meg, így is átszerveztem a programomat a draft miatt, ha tudnánk az ismerőseim, hogy emiatt kicsit furán néznének rám. :lol:
Éppen ezért inkább lenyomnám mindkettőt egyszerre, minthogy valamelyikről lemaradjak. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.09. 15:32:31

kanty írta: Slither!

Keeper a rendes draft után kéne menjen, ha már összejön a társaság, akkor egyszerre járjon le mindenki.

Remélem végül az utolsó hétvégén lesz, eddig döntetlen az állás, aki nem szavazott azt megkérem, hogy pótolja a hiányosságát.
Én ezt nem tartom annyira jó ötletnek, egy draft 2-3 óra. Ha a keeperben végül sikerül elfogadtatnom veletek az aukciósat, az még több. Szerintem senkinek nincs 1 nap annyi ideje, se türelme, hogy 2 draftot full odafigyeléssel végigüljön. Én úgy csinálnám, hogy ha a vasárnapok mindenkinek okésak, akkor a keeper lehetne az utolsó vasárnap, a sima meg az uccsó előtti vasárnap. Egymás után szerintem ne.:D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.09. 15:13:08

Küldtem pü-t Melkor.
Így elsőre kicsit sok nekem is a pad játékos, egy-két embert le lehetne csípni belőle. :)

Slither!

Keeper a rendes draft után kéne menjen, ha már összejön a társaság, akkor egyszerre járjon le mindenki.

Remélem végül az utolsó hétvégén lesz, eddig döntetlen az állás, aki nem szavazott azt megkérem, hogy pótolja a hiányosságát.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.09. 13:13:05

6+7 az barát s akkor mindenki enged egy kicsit.i,Illetve mint írtátok is nincs is annyi játékos, hogy ki lehessen rakni a legelső 7+8at.
Cumbee írta: Hát nem kicsit érdekes egy liga ez. Nem sokban hasonlit egy átlagos fantasy ligához, de még az NBA-hez sem, de kihívás, szóval tetszik! Már csak azért is nevezek, hogy Bob-ot a saját pályáján tudjam elpicsázni, + hogy lássam Kobe-t a 8. körben elkelni.:DD
Max elverni, s nem el***, próbáljunk már disztingválni.
Engem elverni meg nem nagy kihívás, köztudottan nem vagyok fantasy zseni, az én játékosaim csapatban jók, s nem egyénileg :D Előbb választanék egy Iguodalat mint pl az említett Bryantet.
Viszont ebben a rendszerben látok perspektívát, főleg hogy szépen díjazva van a támadó pattanó is pl, s nem csak az agyament pontkategóriák.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.09. 13:00:19

Melkor írta:Sziasztok,

Itt vannak részletes infók a bajnokságról. Elvileg reg nélkül is látnotok kell a beállításokat:
http://games.espn.go.com/fba/leaguesetu ... ueId=15836

Ha valami nagyon nem tetszik a többségnek, még lehet finomhangolni ;)

Eddigi érdeklődők:
Bob
Cumbee
kanty
Hát nem kicsit érdekes egy liga ez. Nem sokban hasonlit egy átlagos fantasy ligához, de még az NBA-hez sem, de kihívás, szóval tetszik! Már csak azért is nevezek, hogy Bob-ot a saját pályáján tudjam elpicsázni, + hogy lássam Kobe-t a 8. körben elkelni.:DD Jó lesz ez. Mondjuk Bob felvetéséhez csatlakoznék, ahogy nézem sok csapat van, és ha ennyi játékos lesz csapatonként, akkor as vége már nagyon selejt lesz.
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2012.10.09. 12:55:29

Bob_Marley írta:Hopp-hopp ez nagyon szimpatikus beállítású kategóriák így első ránézésre :wink:
Viszont a 8 csere játékos baromi sok!!!!Javaslatom az 5, NBA-ben is 12-t lehet nevezni.
Azért ne hasonlítsuk össze egy valós meccsel, ott mind a 12 nevezett játékosod rendelkezésre áll. Itt ha mondjuk egy adott nap csak 2-3 meccs van, akkor elég nehéz 7 fős lineupot állítani. Ha sok a cserejátékos, könnyebb miből meríteni, és kevesebbet kell cserélgetni (mondjuk én szeretek cserélni, de aki nem olyan sokat online, annak ez elég nagy hátrány lehet). Ha pedig sok játékosod áll rendelkezésre, akkor az a kihívás, hogy eltaláld az ideális kezdőt, lehet agyalni, hogy ki játszon.

Viszont átgondoltuk, és nincs elég "értelmes" játékos az NBA-ben, hogy 18 csapat X 15 fős keretet össze lehessen hozni. Ezért lecsökkentjük a kereteket 6 kezdő és 7 cserére (a másik bajnokságban ilyen felállásban nyomjuk 2 éve és jól működik). Az hogy melyik kezdő pozició fog megszűnni, még nem tisztázott.

ui:
Aki biztosan jön az küldje el valahogy az email címét, és majd megy az invite ;)
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.09. 12:28:55

Hopp-hopp ez nagyon szimpatikus beállítású kategóriák így első ránézésre :wink:
Viszont a 8 csere játékos baromi sok!!!!Javaslatom az 5, NBA-ben is 12-t lehet nevezni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.09. 12:23:53

Melkor írta:Sziasztok,

Itt vannak részletes infók a bajnokságról. Elvileg reg nélkül is látnotok kell a beállításokat:
http://games.espn.go.com/fba/leaguesetu ... ueId=15836

Ha valami nagyon nem tetszik a többségnek, még lehet finomhangolni ;)

Eddigi érdeklődők:
Bob
Cumbee
kanty
Engem is érdekelne a dolog! :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2012.10.09. 12:16:23

Sziasztok,

Itt vannak részletes infók a bajnokságról. Elvileg reg nélkül is látnotok kell a beállításokat:
http://games.espn.go.com/fba/leaguesetu ... ueId=15836

Ha valami nagyon nem tetszik a többségnek, még lehet finomhangolni ;)

Eddigi érdeklődők:
Bob
Cumbee
kanty
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.09. 12:12:28

Slither írta:NBA fantasyban hetvegen lezarom a szavazast, utana lefixalom a draft idopontot (keeperben is kene vmit egyeztetni, de alapbol az utolso vasarnapra rakom majd).
Szerintem jó az uccsó hétvége, a keeper legyen a sima után szvsz. Az aukciós draftal akkor mi a helyzet? Én egyre inkább azt preferálnám, mert elnézve az idei mezőnyt, nagyon nagy a szakadék az első és az 5. pick között, viszont 5 és mondjuk 15 között kb hasonló embereket lehet találni, szal nagyon sokat számítana a draftpozíció. Az aukciósat sokkal igazságosabbnak érzem egy keeper liga esetében.


Bob te meg ne cibáld az oroszlán bajszát!!!:D:D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.10.09. 12:03:20

NBA fantasyban hetvegen lezarom a szavazast, utana lefixalom a draft idopontot (keeperben is kene vmit egyeztetni, de alapbol az utolso vasarnapra rakom majd).
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.09. 12:02:12

Cumbee írta: Bob bármelyik "nem out off season" játékosomat odaadom a leggyengébb játékosodért.:D Csak szólj és mehet is a biznisz!! ;)
Out of season :D
Nem ismerem ezeket az embereket, csak Bensont még a maciktól, de majd ha úgy alakul szólok.
Leggyengébb emberem meg Chris Johnson, de őt semmi pénzért nem adom :D

Game amúgy nem felejtettem el, neki állok majd a "biznisznek" még azért kis idő van hogy meglegyen. :D
Cumbee írta:

Melkor írtam a másik topicban is, de a biztonság kedvéért ide is: engem is érdekelne!!!
Nem kötözködős napom van, de ez is túlzás, hogy írtál :D
+1zés az mi?? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.10.09. 12:04:13-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.09. 11:55:43

Bob_Marley írta:
Cumbee írta:Jó kis hét volt ez. Összeszedtem egy nem várt győzelmet és 3 out of season sérülést.:D A 4. sérültem Brown visszatérhet még idén, de miután lejött a pályáról Bradshaw futott egy laza 200 yardot, szal neki sem sok szerepe lesz már. Áj láv dis gém!:D
Én úgy tudom csak Williams esett ki egész szezonra, Amendola pár hét, Benson 6-8 szóval ne túlozzunk :D
Bob bármelyik "nem out off season" játékosomat odaadom a leggyengébb játékosodért.:D Csak szólj és mehet is a biznisz!! ;)


Melkor írtam a másik topicban is, de a biztonság kedvéért ide is: engem is érdekelne!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.09. 11:00:43

Cumbee írta:Jó kis hét volt ez. Összeszedtem egy nem várt győzelmet és 3 out of season sérülést.:D A 4. sérültem Brown visszatérhet még idén, de miután lejött a pályáról Bradshaw futott egy laza 200 yardot, szal neki sem sok szerepe lesz már. Áj láv dis gém!:D
Én úgy tudom csak Williams esett ki egész szezonra, Amendola pár hét, Benson 6-8 szóval ne túlozzunk :D

Én most nézem csak, hogy Gould bye weeken van, ez óriási érvágás, nem merem kitenni :D Jól megy neki, ahogy a Bearsnek is :P De lassan el kell kezdjek a special teameken gondolkozni, Giants védelem elég nagy csalódás, 5-10 pontokat mindig bukok miattuk :D Miután meccsenként 3 TD-ket nyelnek be :?
Melkor írta:Sziasztok,

ESPN-en indítunk egy új NBA fantasy ligát csupa harcedzett, tapasztalt managerrel.
Kb 10-en már biztosan vagyunk, többnyire magyarok, illetve néhány srác egy korábbi fleaflickeres ligából.
Napi lineup állítás, illetve mindenki tiszta lappal indul, mert most lesz az első draft.
Akit érdekel, az jelezzen itt, vagy privátban!

üdv,
Melkor
Üdv.
Engem érdekelne, a kérdés a szokásos mik a beállítások?
Milyen felállás van hány bench és flex hely, s ami a legfontosabb, hogy vannak a kategóriák?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.09. 08:17:23

Jó kis hét volt ez. Összeszedtem egy nem várt győzelmet és 3 out of season sérülést.:D A 4. sérültem Brown visszatérhet még idén, de miután lejött a pályáról Bardshaw futott egy laza 200 yardot, szal neki sem sok szerepe lesz már. Áj láv dis gém!:D
mademan írta:(benson jó lett volna back up rb-nek kár volt elengednem) de eddig megy a szekér...
Biztos?:D:D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.08. 19:34:09

Gareth Tello írta: Reszkess, Game, meglehet, hogy beelőzök. :lol:
Meg is történt. Mondjuk látva az idei szezonomat ez nem olyan nagy dicsőség, szerintem még húgom is előzne, ha regisztrált volna.
:mrgreen:

Egyébként az 5. és a 6. fordulóban összesen szereztem 59 pontot, most meg összejött 57, erre már azt mondom, hogy jó :)
mademan írta: jövő héten sajnos a Chicagoi különítményem (def, forte) pihen, de csak megoldom valahogy!
Én örülök ennek, de látva, hogy az utóbbi 3 fordulóban mindig 100+ pont fölött voltál, nem lesz egyszerű forduló, nem én vagyok az esélyes :D

Ja, viszont boxzsákként W2 :P
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.10.08. 17:29:23

hát lehet megköveztek, de szerintem én vagyok az egyedüli aki eddig teljesen elégedett a fantasy ligánk állásával :lol:
mondjuk tök jó hogy minden héten van valaki(k) a csapatból aki nagyon állat illetve általában az ellenfél spílerei is gyenge napot fognak ki

jövő héten sajnos a Chicagoi különítményem (def, forte) pihen, de csak megoldom valahogy!

így az alapszakaszunk félidejénél megállapíthatom hogy jól draftoltam! sajnos a draft után volt pár húzás amit megbántam (benson jó lett volna back up rb-nek kár volt elengednem) de eddig megy a szekér...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.08. 15:20:48

Xanthor írta: Nagy mákom van amúgy, hogy Bobnál volt jó pár gyengélkedő ember, mert ez a Coltson és Cruz 3-3 TD kicsit üt :D
Ez a kemény amúgy hogy 2 WR-m 6 TD-t hoz :mrgreen: s esélyem sem volt. De igazából nagyon többre nem is lehetett számítani.CJ ingadozó, de én szeretem kezdőbe tettem hátha.MJD ennyiket hoz mostanában hol fut TD-t hol nem, most nem.H.Miller 40 yardja teljesen rendben van, Fitz a Frisco ellen nem tudott többet, 1 TD-t azért vártam volna tőle, Andre Roberts meg talán egy kicsit gyengébb volt, 60-70 yardig azt hittem elér.S igazából a padon Wayne az aki meglepett, de ezt kiveséztük legközelebb figyelek a GB-re :lol: Bush is olyan mint MJD 50-60-70 yardokat mindig összehoz, hol van TD hol nincs, most volt, padon maradt.Gould 11 pontja teljesen oké, Giants D-vel meg befürödtem elég gyengék,csak nem merek váltani :D Mert nem ismerem akik kint vannak FA-n.
Szóval igazából nagy mák nem kellett hozzá, sőt tőlem 2 ember is extra klasszis volt, a többiek talán kicsit gyengébbek voltak a vártnál, de így is összességében 80-90 ponttal számoltam, ezért is írtam tuti megversz.kicsit gyengécske a csapat, de majd belelendülnek :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.08. 14:44:50

Xanthor írta:
Cumbee írta: Mondjuk eléggé kellett, mert a köv. Xanthor ellen fix bukó lesz, a 2 kezdő WR-em bye weaken lesz, ráadásul ez a 4 sérült sem segít, szal egyelőre még az sem biztos, hogy össze tudok rakni egy teljes kezdőt, a minőségről meg inkább nem beszélek.:D:D
Azért ebben nem lennék olyan biztos, nekem most jött az első győzelem, hogy Calvin Johnson és DeMarco Murray bye weeken volt :) Ridley meg remélem nem veszíti el a bizalmat a meccs végi fumbleje miatt, nagy érvágás lenne, mert jó formában van nagyon, csak idegesít amikor végigfutja a pályát és 1 yardról beviszi valaki más :evil: Nagy mákom van amúgy, hogy Bobnál volt jó pár gyengélkedő ember, mert ez a Coltson és Cruz 3-3 TD kicsit üt :D
Az alsóházi rájátszás a célom, remélem Rivers is alkot végre már valami elfogadhatót lassan, mert nálad Peyton szét fogja szedni a SD secondaryt.
Hát azért nagyon rossz hetet kell kifognod, hogy kikapj tőlem, ha nem javul a helyzet.:D Ha úgy számolok, hogy akik ezen a hétvégén kidőltek nem épülnek fel, akkor lesz egy Bolden-Mathews futó párosom, ebből Boldent Ridley-vel alapból alázod. WR poszton meg a Hartline-Floyd duo sem garantálja a győzelmemet. Lehet jó meccsük, de ha nem lesz TD-jük, akkor összesen 15 pontnál többre nem számítok tőlük. WR/RB posztra meg konkrétan nincs emberem. Szóval ha senki nem épül fel, akkor valakit ki kell raknom, hogy ki tudjak állni teljes csapattal. Persze van még 1 hét, addig javulhat a helyzet, de egyelőre fenntartásokkal kezelem ezt a hetet.:D

kamaj küldök itt egy PÜ-t. Elvileg miután válaszoltál, küldtem még 1 trade-t, de akkor elküldöm itt amit akartam, nem szenvedünk a rendszerrel.:D

szerk.: Én voltam a balf*sz kamaj, azt hittem, hogy még mindig az én cserém van a képben, de most jövök rá, hogy te küldtél egyet és azt látom. Benéztem sry, nincs is itt semmi furcsaság, csak nem figyeltem. Olvasom is...
szerk.: Megvan, küldtem vissza a választ.:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2012.10.08. 15:57:58-kor.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.10.08. 14:41:25

Akkor en mit mondjak az en csapatomrol? :D
Ryan hozta egyedul az atlaga kozeli pontokat, tobbiek hulla gyengek voltak. Remelem azert a houstoni kulonitmeny jo lesz, hogy legalabb egy 70-80 pont osszejojjon.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.08. 14:28:06

Eazzy írta:
Tocy írta:
Eazzy írta:...
...
Hát ha hozzávesszük, hogy az Eagles is mit művelt Vickel meg az O-fallal az élen, akkor elhiheted, hogy nem kicsit. Csak tetézi a dolgot, hogy koliban nem tudok hálóregelni, mert nem igazolják vissza regiszrácciót, így korlátozott a netem, tehát streamet se tudtam nézni, plusz Alonso is kiesett, iksz lett az El Classico...mit mondjak még? Zseniális volt a tegnapi napom :D
Hát igen...Vettel nyert, Alonso kiesett, Kimi megint pontot szerzett, +1. Eagles-Steelerst néztem 19:00-tól, ott a Pittsburghnek szurkoltam ( sry :D ), +2. Közben tv-ben ment a Clásicó, a döntetlen-nek örülök, +3. Utána kezdődött a Broncos-Patriots, ott Manningnek drukkoltam nagyon, -1. Közben ugye 8-tól ment a Heat felkészülési meccse, ott kikaptunk ugyan, de Allen óriási pozitívum volt, nekem ez így +4 :D És a tetejébe, a Brady vs Manning után kezdődött a Saints-meccs, és megszületett a szezon első győzelme, óriási +1, összesen már +5 :D Nekem jó napom volt :D :D

Fantasyben meg hihetetlen, 4 NFL-s ligában játszok és csak itt vagyok 2-3-mal, egy másikban 3-2, a maradék kettő mindegyikében pedig 5-0, igaz itt a leggyengébb a csapatom.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.10.08. 14:13:12

Cumbee írta: Mondjuk eléggé kellett, mert a köv. Xanthor ellen fix bukó lesz, a 2 kezdő WR-em bye weaken lesz, ráadásul ez a 4 sérült sem segít, szal egyelőre még az sem biztos, hogy össze tudok rakni egy teljes kezdőt, a minőségről meg inkább nem beszélek.:D:D
Azért ebben nem lennék olyan biztos, nekem most jött az első győzelem, hogy Calvin Johnson és DeMarco Murray bye weeken volt :) Ridley meg remélem nem veszíti el a bizalmat a meccs végi fumbleje miatt, nagy érvágás lenne, mert jó formában van nagyon, csak idegesít amikor végigfutja a pályát és 1 yardról beviszi valaki más :evil: Nagy mákom van amúgy, hogy Bobnál volt jó pár gyengélkedő ember, mert ez a Coltson és Cruz 3-3 TD kicsit üt :D
Az alsóházi rájátszás a célom, remélem Rivers is alkot végre már valami elfogadhatót lassan, mert nálad Peyton szét fogja szedni a SD secondaryt.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.10.08. 13:27:03

Hallod Cumbee, jól elvertél. Azért ennyire gázos nem kellett volna, hogy legyen a hetem, de hát evan, betli betli hátán.
Na és akkor egy érdekes helyzet állt elő. Nálam van 2 nagyszerű rugó is. Mostantól minden héten nézhetem, és vakarhatom a fejem, melyiket tegyem be :D. Szerintetek ki a jobb, Hanson, vagy Zuerlein?
A cserénél meg tényleg csak az én szövegemet látom, küldj már el egy másik cserét, hogy lássam Cumbee. Reagálnék rá, de nem látom mit írtál.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.08. 11:31:38

Na csak kisírtam magamnak a győzelmet.:D Miután 2 sérüléssel kezdtem a kezdőmben, már nem nagyon bíztam benne, de szerencsére utána mindenki hozta az elvártat, páran még pár ponttal többet is, kamajnál meg volt pár betli, + 1-2 vártnál gyengébb teljesítmény, így ha nagy csoda nem történik megvan a hét. Mondjuk eléggé kellett, mert a köv. Xanthor ellen fix bukó lesz, a 2 kezdő WR-em bye weaken lesz, ráadásul ez a 4 sérült sem segít, szal egyelőre még az sem biztos, hogy össze tudok rakni egy teljes kezdőt, a minőségről meg inkább nem beszélek.:D:D
Egyébként Bob ezért mondtam, hogy itt bármi megtörténhet. kamaj 2-3 emberének gyengélkedése simán elég volt ahhoz, hogy magabiztosan vezessek, 1-1 ilyen meg minden héten benne van a pakliban.

Eazzy...:D:D Ez tényleg nem a te napod volt, de szvsz nálad most a vereségnél fontosabb, hogy RGIII használható legyen a következő hetekben.
Válasz küldése