Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.10.31. 18:18:04

neobarca írta: Amúgy van az a csapat, amelyik fogságba ejtette a Drága Melo-t! Az a Zöld Gép. Na az Bob csapata... :wink: Ennyit tudok! :lol:
Közben kiderítettem, hogy a KeletiBlokk socio66-é (és itt van Carmelo :roll: ), és ezek szerint a Green machine Bobé, ez esetben Eazzy nincs ebben benne? :D

Bob! Először a Green nevet azzal párosítottam, hogy socio66 zölddel szokott írni, de idő közben leesett, hogy miért lehet az a csapat zöld. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.31. 18:16:39

keeperben van szerintem eazzy, simában nincsen.
Én a Green Machine vagyot itt, de azt hittem ez a névből azért valamennyire következik :D
Keleti Blokk meg socio

Akkor ezek szerint ha már 1 ember megvétózz 1 cserét, annullálódik ?
Akkor miért van még ott?
Erre vonatkozóan nem látok semmilyen írást, hogy végül is hány vétó kell egy csere "megszüntetéséhez"
Hozzáteszem, s leírom sokadjára szerintem ez a csere vállalható, ha Slither hozzácsap még egy draft picket (ez keeper liga mielőtt valakit megtévesztene a dolog, keeperben van szerepe a draft cetlinek is)
De így igaz nem ment le még semmi s szezonból az említett játékosoknak, így a tavalyi dolgokra tudom hagyatkozni meg a mostani betöltött szerepre, formáról nem lehet beszélni, szóval Big Al >>Horford Lawson>>>Turner s az az egy kacsacsőr Game-el együtt nem tetszik :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.31. 18:13:06

fcbarca0827 írta: A te kedvedért:
Dream Team - Slither
Killer Zone - balinteer
kanty team - kanty

White Hot Heat - Tocy
Lakers0827 - Én
NBAiley - michaabee
Debrecen Grizzlies - kamaj

KeletiBlokk - Eazzy
Szebi Team - xzibit
Cumbee Lamantines - Cumbee
OFWGKTA - Game90
Melodama- Te
meslija - lijacska
Mezítlábas City - MessiFan
Ordog's Ganxtas - Ordog

Green Machine - socio66

A dőlt betűsekben nem vagyok biztos, ott lehet, hogy van kavar, de majd megerősítenek. Bár így Bob kimarad, vagy ő végül nincs is ebben benne? Össze vagyok zavarodva. :lol:
Isten fizesse meg a jóságodat felém! Mert én nem fogom... :lol: :lol: :lol:
Viccet félre téve, nagyon köszönöm! Most hogy mondod Game csapata tényleg csak kiszúrja a szememet... :D
Amúgy van az a csapat, amelyik fogságba ejtette a Drága Melo-t! Az a Zöld Gép. Na az Bob csapata... :wink: Ennyit tudok! :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.10.31. 17:58:38

neobarca írta: Melyik is a Te csapatod Game? :oops: Ááááá utálom, hogy nemtudom ki kicsoda. (tisztelet a kivételnek)
OFWGKTA
Amúgy yahhon csinált magának egy nagyon pofás kis topikot OFWGKTA // Game90 // Csabi - 2012-2013 season néven, amiből viszonylag egyértelművé válik.

A te kedvedért:
Dream Team - Slither
Killer Zone - balinteer
kanty team - kanty

White Hot Heat - Tocy
Lakers0827 - Én
NBAiley - michaabee
Debrecen Grizzlies - kamaj

KeletiBlokk - Eazzy
Szebi Team - xzibit
Cumbee Lamantines - Cumbee
OFWGKTA - Game90
Melodama- Te
meslija - lijacska
Mezítlábas City - MessiFan
Ordog's Ganxtas - Ordog

Green Machine - socio66

A dőlt betűsekben nem vagyok biztos, ott lehet, hogy van kavar, de majd megerősítenek. Bár így Bob kimarad, vagy ő végül nincs is ebben benne? Össze vagyok zavarodva. :lol:

Szebi!
Megkaptam az ajánlatod, de én is azoknak a táborát gyarapítom, akik az első héten, inkább megnéznék, hogy a draftolt keret játékosai mit alkotnak, aztán, ha jövő héten, még áll a csere, akár lehet is róla szó. Nem zárkózom el semmi elől. :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2012.10.31. 16:31:37

Eazzy írta:
neobarca írta:
Eazzy írta:Keeper ligában hány embert lehet megtartani?

Mert akkor a Paul - Rose kettősöm hosszú távon elég gyilkos páros :D
Gyilkosnak gyilkos, csak Rózsi szinte az egész szezont ki fogja hagyni így sztem luxus lenne 1 helyet fenntartani neki idén...
Most én nem értem a keeper liga lényegét, hogy meg akarom tartani? :D
Ha már valaki úgyis ledraftolta, akkor egyáltalán nem foglal helyet, berakod egész évre sérült listára és kész.
Jól fog még jönni jövőre! ;)
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.31. 16:31:21

Game90 írta:Én voltam az, Dragic továbbra is érdekelne, küldjél egy ajánlatot.
Melyik is a Te csapatod Game? :oops: Ááááá utálom, hogy nemtudom ki kicsoda. (tisztelet a kivételnek)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.10.31. 15:29:02

Bob_Marley írta:kamaj pedig jó lenne ha tudnál dönteni, már több mint 1 hete ott van a csere, s addig én sem tudok tovább lépni....Ráadásul most már nem is bye weekes Steve Jonhson, szóval eltudjuk dönteni jó vagy nem :D

NBA-ben
Game90 írta: Nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele, de én erre az Al Jeff, Turner for Lawson, Horford cserére nyomtam egy vétót.
Akkor már ketten nyomtunk :D
Hány ember kell megvétózzon egy cserét?4-5?
Amúgy szerintem ez a csere működhet de ahhoz egy 5-6 körös picket illene rádobni, vagy megegyezés szerint.
Én úgy tudom, hogy 1 vétó is elég.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.31. 14:44:33

kamaj pedig jó lenne ha tudnál dönteni, már több mint 1 hete ott van a csere, s addig én sem tudok tovább lépni....Ráadásul most már nem is bye weekes Steve Jonhson, szóval eltudjuk dönteni jó vagy nem :D

NBA-ben
Game90 írta: Nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele, de én erre az Al Jeff, Turner for Lawson, Horford cserére nyomtam egy vétót.
Akkor már ketten nyomtunk :D
Hány ember kell megvétózzon egy cserét?4-5?
Amúgy szerintem ez a csere működhet de ahhoz egy 5-6 körös picket illene rádobni, vagy megegyezés szerint.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.31. 02:52:41

kamaj írta:Na én is megszavaztam, így egy kicsit szorosabb lett az állás :D

Amúgy nba-ben kaptam pár csereötletet, de egyelőre várnék egy hetet, hogy úgy lássam ki mit tud majd ebben az évben kb. Így látatlanba nem szeretnék cserélni.

NFL: Bob nagyon gondolkodok a cseréden, még nem tudom, de 1-2 nap és megy valami :)
Cumbee a cseréd nem rossz, de egy TE-t akkor én is adnék, valahogy ha azt összehozzuk, hogy Te is adsz még valakit + én is egy TE-t akkor valszeg deal. :)
Küldtem 1 újat, olvasd el pls és reagálj minél hamarabb, ha lehet.:DD
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.10.31. 00:44:08

Na én is megszavaztam, így egy kicsit szorosabb lett az állás :D

Amúgy nba-ben kaptam pár csereötletet, de egyelőre várnék egy hetet, hogy úgy lássam ki mit tud majd ebben az évben kb. Így látatlanba nem szeretnék cserélni.

NFL: Bob nagyon gondolkodok a cseréden, még nem tudom, de 1-2 nap és megy valami :)
Cumbee a cseréd nem rossz, de egy TE-t akkor én is adnék, valahogy ha azt összehozzuk, hogy Te is adsz még valakit + én is egy TE-t akkor valszeg deal. :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.10.30. 22:58:42

Eazzy írta: Négy legyen :D (egyébre pöttyintettem)
Gratulálok hozzá. :D
Még 2 szavazat kell, a 2 delikvens nyomjon vmire. :wink:
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.10.30. 22:47:33

neobarca írta:
Eazzy írta:Keeper ligában hány embert lehet megtartani?

Mert akkor a Paul - Rose kettősöm hosszú távon elég gyilkos páros :D
Gyilkosnak gyilkos, csak Rózsi szinte az egész szezont ki fogja hagyni így sztem luxus lenne 1 helyet fenntartani neki idén...
Most én nem értem a keeper liga lényegét, hogy meg akarom tartani? :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.30. 22:38:35

Eazzy írta:Keeper ligában hány embert lehet megtartani?

Mert akkor a Paul - Rose kettősöm hosszú távon elég gyilkos páros :D
Gyilkosnak gyilkos, csak Rózsi szinte az egész szezont ki fogja hagyni így sztem luxus lenne 1 helyet fenntartani neki idén...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.10.30. 22:38:03

Slither írta:
Eazzy írta:Keeper ligában hány embert lehet megtartani?

Mert akkor a Paul - Rose kettősöm hosszú távon elég gyilkos páros :D
Most megy a szavazás erről (menjél és szavazzál te is :P), de a jelenlegiek alapján 3 keeper lesz.
Négy legyen :D (egyébre pöttyintettem)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.10.30. 22:13:02

Eazzy írta:Keeper ligában hány embert lehet megtartani?

Mert akkor a Paul - Rose kettősöm hosszú távon elég gyilkos páros :D
Most megy a szavazás erről (menjél és szavazzál te is :P), de a jelenlegiek alapján 3 keeper lesz.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.10.30. 21:56:35

Keeper ligában hány embert lehet megtartani?

Mert akkor a Paul - Rose kettősöm hosszú távon elég gyilkos páros :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.30. 21:55:55

Slither írta:
neobarca írta: Keeper ligából cserélném a Dragic(Pho)-Bass(Bos) páros elsősorban párban de mehet külön külön is. Akit érdekel, küldjön ajánlatot!
(Slither, talán te írtál nekem, hogy érdekelne Dragic de nem vagyok benne biztos)
Most mar nem kell, mert nem sokara szerzek egy jobbat. :wink:
Nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele, de én erre az Al Jeff, Turner for Lawson, Horford cserére nyomtam egy vétót.
Tocy írta:És naponta lehet embert cserélni? Tudom, hogy beszéltünk már erről, de elfelejtettem :D Szóval aki ma játszik, annak a pontjai maradnak, de holnapra már tehetek be másik játékost a helyére, akinek szintén számítanak a pontjai?
Igen. De hetente csak 5 játékost cserélhetsz.
neobarca írta: Keeper ligából cserélném a Dragic(Pho)-Bass(Bos) páros elsősorban párban de mehet külön külön is. Akit érdekel, küldjön ajánlatot!
(Slither, talán te írtál nekem, hogy érdekelne Dragic de nem vagyok benne biztos)
Én voltam az, Dragic továbbra is érdekelne, küldjél egy ajánlatot.
MichaaBee írta: @Game: van egy ötletem cserére, de nem dobnám még be. Első hét előtt nem szívesen cserélek.
Rendben, akkor várok :)
Tocy írta: Most Game-nek adtam egy győzelmet, annyi ligában játszok, hogy erre abszolút nem figyeltem, elfelejtettem kivenni Nelsont, pedig nem is játszik...na mindegy, majd legközelebb :D
Akartam is írni, hogy köszi :D De még így is elég szoros volt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.30. 21:50:42

Tocy írta:És naponta lehet embert cserélni? Tudom, hogy beszéltünk már erről, de elfelejtettem :D Szóval aki ma játszik, annak a pontjai maradnak, de holnapra már tehetek be másik játékost a helyére, akinek szintén számítanak a pontjai?
igen
Ez napi állítású liga.Maradnak a pontok s vasánapi meccsek után záródik az összes kategória s az oda felírt összpontszámok
Slither meg valóban szerezz egy jobbat, én meg is vétóztam :D Jefferson annyival nem jobb mint Lawson Turnernél, legalábbis szerintem.
Valami picket is jó lenne erre dobni. :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.30. 21:07:34

Bob_Marley írta:Bench soha nem játszik.
Se ESPN-n se yahoon.
Util viszont igen, az olyan hely ahova poszttól függetlenül bárki betehető.
Értem. Akkor ESPN-ben kemény lesz. Kit rakjak be és kit nem. Mehet majd a fejvakarás... :lol:

Viszont yahoon akkor kevesebb uni lett nem? 1 éve talán 3 vagy 4 volt. Most pedig 2.

Rendben Slither! Akkor valaki más?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.10.30. 20:54:43

neobarca írta: Keeper ligából cserélném a Dragic(Pho)-Bass(Bos) páros elsősorban párban de mehet külön külön is. Akit érdekel, küldjön ajánlatot!
(Slither, talán te írtál nekem, hogy érdekelne Dragic de nem vagyok benne biztos)
Most mar nem kell, mert nem sokara szerzek egy jobbat. :wink:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.30. 20:54:40

És naponta lehet embert cserélni? Tudom, hogy beszéltünk már erről, de elfelejtettem :D Szóval aki ma játszik, annak a pontjai maradnak, de holnapra már tehetek be másik játékost a helyére, akinek szintén számítanak a pontjai?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.30. 20:49:10

Bench soha nem játszik.
Se ESPN-n se yahoon.
Util viszont igen, az olyan hely ahova poszttól függetlenül bárki betehető.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.30. 20:38:25

Ahooojjj!

Már csak pár óra és kezdődik a szezon első meccse! Viszont ezekre a kérdéseimre még nem kaptam válasz. :( Pedig jó lenne tudni...
neobarca írta:1 kérdésem lenne! ESPN-ben csak a kezdő számít vagy mindenki? Mert ott van kezdő majd egy vonal,..
neobarca írta:Idén a yahoon a kispad kevesebb lett mint 1 éve? Az uni számít bele még a BN meg nem, igaz? Ha igen akkor 1-1 nap kemény lesz, hogy kit hagyjunk ki a keretből... :oops:
Keeper ligából cserélném a Dragic(Pho)-Bass(Bos) páros elsősorban párban de mehet külön külön is. Akit érdekel, küldjön ajánlatot!
(Slither, talán te írtál nekem, hogy érdekelne Dragic de nem vagyok benne biztos)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.10.30. 19:41:37

Bob_Marley írta: Ez szinte 100% hogy ma nem fog sokat elszórni miután nem játszik, bár ő öltönyben is elkéri a labdát a padon :mrgreen:
Suck it!
Utána tudtam meg én is miután elküldtem... AHJ így maradt Collison és Brand, csodás :D

Szerk: Gyorsan behúztam Meeks-et, szóval nincs para.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.30. 19:29:42

MessiFan írta:
kanty írta:Amaret árulom egy zacskó ziziért és egy Scalabrine statokat produkáló emberért.
Nick Collisont bármikor odaadom érte :lol:
Nálam csak Nowo sérült de ő még egy darabig (1 hónap kb) nem is fog játszani, emiatt kicsit meg is bántam hogy ledraftoltam, de ha felépül nem lesz kegyelem, kell nagyon ebben a Mavericksbe egy vezér, jó idényt várok tőle.
Remélem ma Kobe jó napot fogott ki és nem fog elszórni mindent :D
Ez szinte 100% hogy ma nem fog sokat elszórni miután nem játszik, bár ő öltönyben is elkéri a labdát a padon :mrgreen:
Cumbee írta:Bob itt írok, itt egyszerűbb. Mi a fenét írtál Lopez-el kapcsolatban? Tudom, hogy beszéltünk valamiről, de sikerült 2 nap alatt elfelejtenem.:D
Azt hogy utálom, csak fantasy szempontból sokat ér, s miután én kantyval ellentétben bekalkuláltam, hogy a Stoudemire-Kaman-Lopez 3asból valaki tuti sérült lesz mindig, így nem nagyon válnék meg tőle, meg nyilván az a 15 pont körüli átlag is amit fog hozni sem jön rosszul. :D
S te írtad hogy Irving nálad a mozdíthatatlan kategória így talán még Cousins érdekelne, de így is IQ bajnok a csapatom, Anthonyval és Ellis-szel úgyhogy szerintem ez a vakvágány kategória nem hiszem hogy lehet olyan ajánlatot kitalálni ami jó lenne.
Bár ha elkezdődnek a meccsek akkor könnyebb a dolog, úgyhogy később visszatérhetünk rá, de egyenlőre Lopez marad :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése