Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.17. 02:23:01

Ordog írta:Ezt a cserét miért engedtük át Sima Fantasyban??

Booozer egyértelműen hasznosabb statokat hoz mint Igu, ha jól láttam 2 stat adaton kivül Boozer mindenben jobb. Én vétóztam is...

Srácok??? Is it true?:
Ha ez seígt én is vétóztam, de látod kevesen voltunk :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.01.17. 02:21:10

Ezt a cserét miért engedtük át Sima Fantasyban??

Booozer egyértelműen hasznosabb statokat hoz mint Igu, ha jól láttam 2 stat adaton kivül Boozer mindenben jobb. Én vétóztam is...

Srácok??? Is it true?:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.16. 20:07:16

Gareth Tello írta:
Game, válaszoltam. Úgy tűnik, meg tudunk egyezni. :) Rég volt már ilyen brutális csere, ha tényleg sikerül összehozni.
Tőlem menni fog a vétó. :mrgreen: Kobe-t vagy Bynumot elcseréled érzem. :D

Ha már itt vagyok válaszolok. Neo!

Nekem top játékos kell, akit keepelni tudok. Ilyen Nálad egyedül James.

Ha Vucevic kell, akkor Chandler vagy Gortat jöhet szóba. Holnap, holnapután több időm lesz, akkor átgondolom a dolgot. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.16. 20:00:27

Bob_Marley írta:Ehhez én is hozzászólnék, mert a one hit wondereket utálom :lol: 8persze csak ha nem nálam van :P )
Annyira meseszerűvé tudják tenni a reggeleket, mikor ránézel 1-1 boxscore-ra és látod hogy az Albacomp Ifi c csapatának 12ik embere dobott 35 pontot.....:D S látva Boshnál 6an tettek többet a közösbe, ami azért nem rossz, miután 8 embere játszott Gareth Tellonak :lol:

Glen Davis visszajön :arrow: Nelson (nagy levegő, bizony Jameer a legjobb játékosom jelenleg :mrgreen: )visszaesik ? Hát gondolom jah, sing hallelujah.

Ha Dunleavy dob 25öt :arrow: Ellis kuka (amúgy is fáj a bokincája) aminek szintén örülnék

Barea 21-3-5 meg csodálatos, csak mikor egy Rubionál várod már, hogy bemelegedjen, öröm nézni hogy hasonló játékperccel Barea csinál egy ilyet, miközben a kicsi spanyol egy nála már szolidnak mondható 6-5-6al jelentkezett :D

Szóval Gareth Tello vegyenek vissza szépen az embereid, mert ha nálad nagyon megy, máson rajta a rohadás :mrgreen:
Na, ennyi kell Bobnak, hogy a kardjába dőljön. :mrgreen:
Szerintem sokan vártunk már erre a pillanatra. :lol:
Bár sajnos Dunleavy csak 10-et dobott.
Na majd ma, jön ismét Miles meg Seraphin. :lol:

MichaaBee, küldtem egy ajánlatot Prince-t illetően.

Game, válaszoltam. Úgy tűnik, meg tudunk egyezni. :) Rég volt már ilyen brutális csere, ha tényleg sikerül összehozni.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.16. 13:59:36

Kiküldtem pár puhatolózó levelet. Nézzétek meg skacok! Főleg Te Eazzy, neked azóta küldtem még 1et de még az elsőre sem jött válasz. :cry:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.15. 18:11:21

fcbarca0827 írta:Úristen! :shock:
Ilyen megdöbbentő látvány nem fogadott még NBA fantasy pályafutásom alatt. Nyertem egy hetet. :mrgreen:
A sima ligában Game lett az áldozatom, pedig tegnap sehol nem voltam még. Kár, hogy ez a győzelem is úgy jön össze, hogy át kellett vennem valaki másnak a csapatát. :D
Akkor ilyen lehetett a reggeled:
Kép
Party hard, kőkeményen :mrgreen:
Végre megízlelhetted a győzelem ízét, kijárt már neked, amilyen rohadás volt rajtad az példátlan, plusz azt hogy Game-t verted nagy pirospont :mrgreen:
Gareth Tello írta:
Game90 írta:GT, amit hétfőn csinált a csapatod, az azért kabaré... :? :lol: Ilyen közepes képességű játékosaid fényt kaptak, Collison 23/9, S. Brown 21 pont, CJ Miles 17 pont, Seraphin 18/5/4. Amikor reggel 6kor megláttam, hogy mennyi az állás és hogy milyen teljesítményt hoztak a játékosaid, azt hittem, hogy rosszul töröltem ki a csipát a szememből. Gyönyörű lenne, kanty-ot verem, tőled meg kikapnék :D
Most nézem én is, hihetetlen. :lol: Ma még jön Dunleavy egy 25 pontos meccsel. :twisted:
Mondjuk nálad meg Glen visszatért, aki lendíthet majd a dolgokon.
Meg lennék lepődve, ha akár döntetlen közelében is maradnék a hét végére.

Simában nincsenek annyira jó hírek, Paul és Ginobili is megsérült, viszont Barea 21/3/5. :lol:
Ehhez én is hozzászólnék, mert a one hit wondereket utálom :lol: 8persze csak ha nem nálam van :P )
Annyira meseszerűvé tudják tenni a reggeleket, mikor ránézel 1-1 boxscore-ra és látod hogy az Albacomp Ifi c csapatának 12ik embere dobott 35 pontot.....:D S látva Boshnál 6an tettek többet a közösbe, ami azért nem rossz, miután 8 embere játszott Gareth Tellonak :lol:

Glen Davis visszajön :arrow: Nelson (nagy levegő, bizony Jameer a legjobb játékosom jelenleg :mrgreen: )visszaesik ? Hát gondolom jah, sing hallelujah.

Ha Dunleavy dob 25öt :arrow: Ellis kuka (amúgy is fáj a bokincája) aminek szintén örülnék

Barea 21-3-5 meg csodálatos, csak mikor egy Rubionál várod már, hogy bemelegedjen, öröm nézni hogy hasonló játékperccel Barea csinál egy ilyet, miközben a kicsi spanyol egy nála már szolidnak mondható 6-5-6al jelentkezett :D

Szóval Gareth Tello vegyenek vissza szépen az embereid, mert ha nálad nagyon megy, máson rajta a rohadás :mrgreen:

Kicsit összegezve az elmúlt hetet, keeperben, Cumbee ellen nagy csata volt, Howard mentett meg, meg hogy játszott a Cavs ellen, gyakorlatilag az az 1 steal miatt lett 6-5-1, amúgy végig szoros volt a csata (na meg nem utolsó sorban Nelson és a 30 pontos meccs pl Griffin-Deng-Anthony emberektől) és 6-6nak nézett ki (mondjuk Slither ellen 6 pont 4 assist kellett volna a 6-6hoz lett helyette 4-8, Rubio csak 1 rohadt meccset kellett volna játsszon, na jó nála inkább kettőt)
Simában ahogy kell óriási csapást mért rám a Wehrmacht NBAiley személyében, ott minden győzelem ajándék, elég gyengus a csapat, de mégis Messifan ellen sikerült javítani előző héten.

Espn, na az meg 1/1re hatás, ezért jó a keeper liga, ESPN-n elvagyok mint a befőtt, próbá FA-ról épkezni ha már máshogy nem megy, örömöket jelent 1-1 jó Sullinger meccs, vagy Biyombo, de hát győzni adott héten szinte esélytelen, meg néha befigyel 1-2 olyan hogy játszik nem játszik xy, hát nem játszik akkor kezdő, ha meg játszik akkor pad, de hát ez ilyen, Ute-s szlogennel élve majd jövőre :mrgreen:

PL-ben meg egész jól sikerült a hét, szoros a csata a ....második helyért, de hát az is dobogó, most behúztam a jó öreg Julio Cesart, hátha hozza ezeket a 6-7 pontos meccseket, úgyis majdnem mindenkinél Jaskalainen meg Begovic van, kell a változatosság.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.15. 16:45:15

Game90 írta:GT, amit hétfőn csinált a csapatod, az azért kabaré... :? :lol: Ilyen közepes képességű játékosaid fényt kaptak, Collison 23/9, S. Brown 21 pont, CJ Miles 17 pont, Seraphin 18/5/4. Amikor reggel 6kor megláttam, hogy mennyi az állás és hogy milyen teljesítményt hoztak a játékosaid, azt hittem, hogy rosszul töröltem ki a csipát a szememből. Gyönyörű lenne, kanty-ot verem, tőled meg kikapnék :D
Most nézem én is, hihetetlen. :lol: Ma még jön Dunleavy egy 25 pontos meccsel. :twisted:
Mondjuk nálad meg Glen visszatért, aki lendíthet majd a dolgokon.
Meg lennék lepődve, ha akár döntetlen közelében is maradnék a hét végére.

Simában nincsenek annyira jó hírek, Paul és Ginobili is megsérült, viszont Barea 21/3/5. :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.15. 13:41:47

fcbarca0827 írta:
Game90 írta: Ezek szerint idén először nyertél, szóval ellenem vesztetted el a szüzességedet? :-k :mrgreen:
A poén az egészben az, hogy nem csak idén.
Én a tavalyi szezonban 1 döntetlent értem el 15 (?) vereség mellett. :D Szóval, több mint 1 éve várok egy győzelemre. :lol:
Akkor külön büszkeséggel tölt el, hogy én lehettem az első :mrgreen: De mivel ilyen kedves voltam, igazán elcserélhetnéd velem Westbrook-ot :mrgreen:

GT, amit hétfőn csinált a csapatod, az azért kabaré... :? :lol: Ilyen közepes képességű játékosaid fényt kaptak, Collison 23/9, S. Brown 21 pont, CJ Miles 17 pont, Seraphin 18/5/4. Amikor reggel 6kor megláttam, hogy mennyi az állás és hogy milyen teljesítményt hoztak a játékosaid, azt hittem, hogy rosszul töröltem ki a csipát a szememből. Gyönyörű lenne, kanty-ot verem, tőled meg kikapnék :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.15. 13:29:41

Jött pár ajánlat, amelyikre kellett válaszoltam, a többit elutasítottam, mert eléggé egyoldalúak voltak.

Eazzy!

Neked küldtem egy ajánlatot, amit elutasítottál. Nem tudom, hogy kommentár volt-e, ha igen légyszi pü-ben küld el, az a csere engem eléggé érdekelne.
Köszi.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.14. 21:57:30

kanty írta:ESPN-en neo-t vertem. 8)
Nem is értem mi van a csapatommal. Az elején sorra vertem mindenkit. Most meg. Sérülések és vereségek. Na meg persze mint a Te esetedben is, volt 1-2 barom döntésem és az ilyen 50 pontokat hagytam a padon 8 pontok ellenében. :( :lol:

Egyébként érdekes ez a fantasy game. Simán érezni lehet, mint a valóságban is, ha egy húzó embered kidől. Próbálod helyettesíteni, de nem mindig jön össze. És simán elmennek a "meccsek" 1-2 ember miatt.

Más! Slither! Van esetleg régóta inaktív emberke? Továbbra is érdekelné a londoni barátomat a ligánk. Lelkes kezdő, de szereti az NBA-t. :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.14. 19:41:19

Game90 írta:Néztem már én is, nyerjen a jobbik! :)

Amúgy láttam már az ajánlatodat, elég durva, szóval még gondolkodnom kell rajta :)
1. Bob ennek nem örülne :lol:
2. Ok, nekem nem sietős. :)

Na, simában végül 10-2-re nyertem, egyelőre itt sokkal jobban alakulnak a dolgok, mint keeperben. Következik Szebi Team.

Kanty, amúgy enyhén rapszodikus vagy, ahogy látom, keeperben második helyen állsz, simában meg... Inkább nem mondok semmit. :lol:
MichaaBee írta:GT, látom nem tetszett az ajánlat, pedig Prince-t lepasszolnád, ha jól láttam. Akár pü-ben is, dobnál valamit, hogy miben kellene változtatni?
Természetesen, ránézek majd a csapatodra, aztán kitalálok valamit. (Mondjuk azt nem ígérem, hogy még ma, ha nem baj.)
neobarca írta:Aprítsátok csak Game-et!
Majd igyekszem. :lol:

PL-ben egész jó hetem volt, Mata csékáként hozott 28-at. :) Ráadásul lesz még egy Chelsea-meccs szerdán, ahol Ivanovic, Mata és Ba még hozhat pontokat.
Head-to-headben szoros lesz így a mostani párharc, illetve már most is az.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.01.14. 18:26:08

Game90 írta: Ezek szerint idén először nyertél, szóval ellenem vesztetted el a szüzességedet? :-k :mrgreen:
A poén az egészben az, hogy nem csak idén.
Én a tavalyi szezonban 1 döntetlent értem el 15 (?) vereség mellett. :D Szóval, több mint 1 éve várok egy győzelemre. :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.14. 17:43:07

GT, látom nem tetszett az ajánlat, pedig Prince-t lepasszolnád, ha jól láttam. Akár pü-ben is, dobnál valamit, hogy miben kellene változtatni?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.14. 14:22:09

Game90 írta: Eltaláltad :D

Éjjel láttam, hogy itt még gondok lehetnek, szóval behúztam Earl Clark-ot, ő nyerte meg nekem ezt a hetet :P Ha ő nincs, akkor FGM bukó, blokk meg egyenlő.

Amúgy meg álmomban nem gondoltam volna, hogy behúzom ezt a hetet.
Én is azt hittem, hogy nekem meglesz. Aztán pénteken már tudtam, hogy bukta lesz.
Clark. :evil: Én pedig annyira féltem minden játékosomat, hogy egyet se merek kirakni FA-ra. Mondjuk nem is érné meg. Pont beszéltük, hogy az én csapatom kiegyensúlyozottabb, hát ennek is megvannak a hátrányai, egyszerűen nem tudok FA-val gazdálkodni.

Most elcseréltem RS-t, jöt helyette Bargnani remélem minél hamarabb visszatér az olasz.

ESPN-en neo-t vertem. 8) Most jön cumbee, ő nagyon elkeni majd a számat. :D
Ja és simában is nyertem, annak ellenére, hogy standard van 3-4 sérültem. Ezt a ligát már csak becsületből viszem. PO-ra a remény kb. akkor szállt el, amikor Billups újra megsérült, Love szintén és Stoudimire is később tért vissza.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.14. 13:35:45

Gareth Tello írta: Az mi, hogy Harden 109 ponttal áll a héten? :shock: :lol:

Amúgy most nézem, hogy jövő héten ellened játszom. :lol: Reszkess!
Kobe vs Harden jó lesz.
Volt már 117 pontos hete is :P

Néztem már én is, nyerjen a jobbik! :)

Amúgy láttam már az ajánlatodat, elég durva, szóval még gondolkodnom kell rajta :)
kanty írta: Remélem legalább egy 5-7-re feljövök. :)
Eltaláltad :D

Éjjel láttam, hogy itt még gondok lehetnek, szóval behúztam Earl Clark-ot, ő nyerte meg nekem ezt a hetet :P Ha ő nincs, akkor FGM bukó, blokk meg egyenlő.

Amúgy meg álmomban nem gondoltam volna, hogy behúzom ezt a hetet.
fcbarca0827 írta:Úristen! :shock:
Ilyen megdöbbentő látvány nem fogadott még NBA fantasy pályafutásom alatt. Nyertem egy hetet. :mrgreen:
A sima ligában Game lett az áldozatom, pedig tegnap sehol nem voltam még. Kár, hogy ez a győzelem is úgy jön össze, hogy át kellett vennem valaki másnak a csapatát. :D
Ezek szerint idén először nyertél, szóval ellenem vesztetted el a szüzességedet? :-k :mrgreen: Az azért idegesít, hogy kb. végig vezettem, aztán a végén bukó lett a hét, úgy, hogy 3 kategória elég szoros volt.
neobarca írta: Nem baj az. Aprítsátok csak Game-et! Legalább az egyik ligában had előzzem meg... :lol: :lol: :P
Annyira örülök, hogy mindenki ellenem van :(
:P :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.14. 12:26:12

fcbarca0827 írta:A sima ligában Game lett az áldozatom, pedig tegnap sehol nem voltam még. Kár, hogy ez a győzelem is úgy jön össze, hogy át kellett vennem valaki másnak a csapatát. :D
Nem baj az. Aprítsátok csak Game-et! Legalább az egyik ligában had előzzem meg... :lol: :lol: :P

Eazzy! Keeperben küldtem neked vmit jópár napja. Jó lenne ha reagálnál és mag tudnánk valahogyan egyezni... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.01.14. 09:31:34

Úristen! :shock:
Ilyen megdöbbentő látvány nem fogadott még NBA fantasy pályafutásom alatt. Nyertem egy hetet. :mrgreen:
A sima ligában Game lett az áldozatom, pedig tegnap sehol nem voltam még. Kár, hogy ez a győzelem is úgy jön össze, hogy át kellett vennem valaki másnak a csapatát. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.13. 16:20:57

Game90 írta:
Gareth Tello írta: Ja, látom, Holiday-Harden kicsit lendíteni fog a dolgon. :D
Lendített is :mrgreen:
kanty írta:
Gareth Tello írta: Most látom, hogy itt bizony kanty-Game-szuperrangadó folyik. :D
FGM, FTM, BLK elég szoros, szóval még bármi lehet.
A végén szerintem elég nagy lesz a különbség. Ma jóval több játékosa játszik Game-nek. De remélhetőleg idén nem most találkozunk utoljára. :P
Az a jóval több, az 1 ember volt :lol: Viszont összességében kb. ugyanannyi emberünk játszik a héten.
Azokat néztem, hogy kiknek van meccse. Harden nem ember, az a baj. A fiúk nálam pedig kicsit lazáznak, már a rájátszást várják. Remélem legalább egy 5-7-re feljövök. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.13. 16:11:29

Game90 írta:Lendített is :mrgreen:
Az mi, hogy Harden 109 ponttal áll a héten? :shock: :lol:
Komolyan, vele fogod megnyerni a ligát. Egy félisten. :D

Amúgy most nézem, hogy jövő héten ellened játszom. :lol: Reszkess!
Kobe vs Harden jó lesz.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.13. 16:04:20

Gareth Tello írta: Ja, látom, Holiday-Harden kicsit lendíteni fog a dolgon. :D
Lendített is :mrgreen:
kanty írta:
Gareth Tello írta: Most látom, hogy itt bizony kanty-Game-szuperrangadó folyik. :D
FGM, FTM, BLK elég szoros, szóval még bármi lehet.
A végén szerintem elég nagy lesz a különbség. Ma jóval több játékosa játszik Game-nek. De remélhetőleg idén nem most találkozunk utoljára. :P
Az a jóval több, az 1 ember volt :lol: Viszont összességében kb. ugyanannyi emberünk játszik a héten.

Én vagyok a legjobban meglepődve, hogy 6 nap után ilyen jól állok, sima vereségre számítottam, már 2-3 kategóriának örültem volna. Bár ma tuti, hogy feljebb jössz.

George is a legjobbkor betegszik meg, a mait is kihagyja majd.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.12. 22:22:39

kanty írta:Ma jóval több játékosa játszik Game-nek. De remélhetőleg idén nem most találkozunk utoljára. :P
Ja, látom, Holiday-Harden kicsit lendíteni fog a dolgon. :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.12. 22:14:17

Gareth Tello írta: Most látom, hogy itt bizony kanty-Game-szuperrangadó folyik. :D
FGM, FTM, BLK elég szoros, szóval még bármi lehet.
A végén szerintem elég nagy lesz a különbség. Ma jóval több játékosa játszik Game-nek. De remélhetőleg idén nem most találkozunk utoljára. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.12. 22:03:17

Rég volt itt ekkora pangás. :D

PL:
Mata ment csékának, végre egy jó húzás, remélem, ezután még a Southampton ellen is alkotni fog. Mignolet-Ivanovic sem rossz.
Vicces amúgy, hogy sokat gondolkoztam, hogy Lennont vagy Walters-t húzzam-e be, végül előbbire esett a választás, szerencsémre. :lol: (Walters: -4!)
MU-Pool 3-3 legyen, RvP- és Suárez-mesterhármassal, és elégedett leszek.

Keeper:
Itt nagy vereség lesz, ahogy az várható volt, néhány emberem nevetségesen gyenge meccseket hozott sajnos.
Most látom, hogy itt bizony kanty-Game-szuperrangadó folyik. :D
FGM, FTM, BLK elég szoros, szóval még bármi lehet.

Sima:
Itt viszont vezetek socio ellen, annak ellenére, hogy Carmelo állatkodott egy jót tegnap.
Greivis sem normális, 18 pont, 14 assziszt. :shock: Ma még Kemba Walker meg Paul művelhetne valamit.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.11. 08:44:48

Többször volt olyan, hogy nem engedett játékost cserélni, tehát a padról a kezdőbe tenni, egy ideje már nem fogadja el a jelszavam se. Mondjuk ennek ellenére nem állok rosszul...
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.10. 22:41:13

Tocy írta:Nem tudok belépni, ez van.
Ezt pontosan hogy kell érteni? Nem tudsz belépni mert az oldal nem engedi, vagy mert nincs időd vagy vmi más oka van? :roll:
Válasz küldése