Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.23. 20:14:38

Na ez igen, kb már a fél ligának küldtem hasonló ajánlatot (Westbrook, Durant, satöbbi), nem gondoltam volna, hogy valaki el fogja fogadni. :lol:

Ment egy új.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.23. 20:05:02

Köszönjük. :D
Brahiból fogadtam el, kíváncsi voltam, hogy milyen hamar csaptok le rá, de sokat nem kellett várni. :) GT kolléga ajánlata számomra, több mint kedvező volt.
Jó lenne, ha ez a vétó nem csak olyan cseréket érintene, amiben én is benne vagyok. Mert sunyiba ment át olyan csere, ami megkérdőjelezhető volt. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.23. 18:54:51

Bob_Marley írta:szerk: közben ez azért elég egyértelmű vétó kanty és Gt között :D Legalábbis ránéztem és én azonnal nyomtam egyet :D
Ment egy tőlem is. Már az owned százalékok is árulkodók, aztán a statokba jobban belemélyedve szerintem jól látszik, hogy miért megy a vétó. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.23. 18:41:29

fcbarca0827 írta:
Szerk.: Bob basszus, Te aztán tudsz írni. :mrgreen:
Jah tudok, de ha nem fejezed be ezt a nagymenőzést akkor nem írok többet. :D

kamaj abszolút semmi nem dőlt el, kijött a hétfői lépés, de már most 7-5, ráadásul ma rendesen jönnek a nagyágyúid nálam meg úgy számolok Deng nem játszik, de mégis akkor is 10 a 7 ellen van a küzdelem, de ez inkább 10-6 :D
Persze holnap meg nálam játszanak sokan, de ez hétvégéig szoros lesz, de bízom benne azért nyerek (nyilván te meg abban hogy te nyersz)

Kemba azért remélem ma is pörköl egyet, csak tőle várhatok mára sokat, Rubiot tudjuk, Faried-Parsons mindkettő remek, de ritkán dobnak 30akat :D Howard ugye elég maga alatt van, de még ott a titkos fegyverem Beasley :P
Most valamiért benne megláttam a lehetőséget, hogy jó lesz ő, bár val eljátssza a 145ik lehetőségét is, de most őt felkaroltam, s bízok benne, bár lehet csak 2 nap erejéig :D Ennyi ideje van bizonyítani.

szerk: közben ez azért elég egyértelmű vétó kanty és Gt között :D Legalábbis ránéztem és én azonnal nyomtam egyet :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.23. 18:13:11

fcbarca0827 írta:GT!
Ma unalmas munkám közben gondolkodtam az ajánlatodon és arra jutottam, hogy nem fogadom el. Nekem ez az év idénre már úgyis kuka lesz mindkét ligában, viszont így legalább lesz jövőre egy olyan játékosom, akit tudok keepelni.

Szóval kérek mindenkit, hogy hagyjátok a pici Russelt (:mrgreen:), bár félek a pluszban beérkezett 3 ajánlatban is az ő neve fog szerepelni, most fogom megnézni, hogy miket kaptam, de eldöntöttem, hogy nem adom.

Sorry.
:cry: Na nem baj.
Nézegetek majd másnál.
:arrow:
Kanty! Ment egy ajánlat.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.01.23. 17:31:06

GT!
Ma unalmas munkám közben gondolkodtam az ajánlatodon és arra jutottam, hogy nem fogadom el. Nekem ez az év idénre már úgyis kuka lesz mindkét ligában, viszont így legalább lesz jövőre egy olyan játékosom, akit tudok keepelni.

Szóval kérek mindenkit, hogy hagyjátok a pici Russelt (:mrgreen:), bár félek a pluszban beérkezett 3 ajánlatban is az ő neve fog szerepelni, most fogom megnézni, hogy miket kaptam, de eldöntöttem, hogy nem adom.

Sorry.

Szerk.: Bob basszus, Te aztán tudsz írni. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.22. 22:06:56

Na Bob ez szép, így első estére már nehéznek látom, hogy fordítsak. De hátha belehúznak a fiaim :D
Itt írom le, hogy a Keeperben: Robinson, Barnes, MKG, Stuckey cserélhető. Ha valakit érdekelnek, szóljatok :) :P
De előre szólok, hogy a Mem játékosok, illetve Matthews, illetve Durant nagyon nem cserélhető.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.22. 21:35:07

Aminu-Sully szép pickek voltak, rájuk én is vágytam főleg előbbire, de meg is érdemlem 2szer vettem fel idén, először is kitettem pedig nem volt rossz, s elvitte Slither, majd most meg te.Sok kategóriába tud alkotni, mondjuk nem 3 pontosokra gondolok :D
Azért érdekes, mert pl Jordan-Hump kettőssel nagyon szemezek, s ugye az 1/1 nálam van :mrgreen:

Tello:
11-1 de majd ma jön Durant az arcomba :D
Azért így hogy 3 emberem is 25+os Kemba meg 35 pont, így azért nem nehéz :D
Meg lesz még ennek a "szárnyalásnak" a böjtje úgy érzem :D
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.01.22. 21:27:34

Bob_Marley írta: azért meslija rendesen felkavarta az FA piacot érzésem szerint :D 4 embere is kikerült mostanában, rendben elég rossz formában vannak, de Wallace-Kaman-DAJ-Hump mind érdekes emberke :D
muszáj, egy kis reményem van, hogy elcsípjem az utolsó po-t érő helyt, eddig vártam.
Kaman, Dirk visszatérésével veszít a számjaiból,
Wallace többet volt sérült, de vele cumbee jól járt,
hump, daj, meguntam, hogy nem akarnak stabilan hozni, illetve hoznak csak nagyon gyenge számokat.

A lényeget nem kihagyva,
majd jövőre csak összejön.:)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.22. 20:34:53

fcbarca0827 írta:Vezetsz. (A csapatommal. :mrgreen: )
Amúgy az elmebeteg ajánlatodra nem tudom mit nyomjak, nem akarok megválni az idióta Westbrooktól, de áhh...
Jó sokra mentél velem. :D
Adj még egy kis időt.
1. Így van. :mrgreen:
2. Amennyit csak szeretnél.
Bob_Marley írta:Jah és szeretem ezeket a hét elejéket mostanában :mrgreen:
Picit erős nap volt a tegnapi, pedig Howard még nem is villogott, De Kemba karriercsúcsa, Griffin egész jó meccse +Anthony azért rendesen megdobott, s még az utcsó mpes FA felvételem Butler is egy laza 19et szórt :lol:
Megint 11-1-re vezetsz, elég volt már a villogásból! :mrgreen:
Kemba amúgy nálam van simában, így örültem neki, hogy hardenezett egyet. :D Ráadásul Greivis Vasquez 19-7-11, Sessions meg 19-8-5, szóval itt jól áll a szénám - egyelőre... :lol:
Keeperben viszont nagyon szerencsétlenkedtek páran, Seraphin, Johnson meg Beal összesen dobott annyi pontot, amennyit World Peace egyedül - kemény 12-t... :mrgreen:
Úgy érzem, ma sem fogat sokat segíteni a Gee-Dunleavy-Prince hármas... :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.22. 19:02:54

Simában Ördög nyerni fogsz ott nekem minden hét ajándék :D
Elvagyok mint a befőtt, cserélni sem nagyon tudok, nézegetem az FA-kat, teszem ide-oda az embereket, de semmi extra, elég gyenge a csapat, de evvan.

keeper viszont roppant érdekesen alakul, azért meslija rendesen felkavarta az FA piacot érzésem szerint :D 4 embere is kikerült mostanában, rendben elég rossz formában vannak, de Wallace-Kaman-DAJ-Hump mind érdekes emberke :D
Ebből 2 el is kelt, ha nem lennék így beágyazva hogy csak 1 csereemberem van, akkor vinnék én is 1et :?

fcbarca0827 tudom hogy neked PG gondjaid vannak, ezért is szakadt meg mindig a Westbrook tárgyalás (vagy előtte killerzonenal :D ) de lehet megint megkereslek, főleg ha más is élénken érdeklődik Westbrook iránt.
Griffint mint keepert, Kembát, Ellist, Parsonst ilyneket tudok belökni érte.Na de majd megkereslek :D

Jah és szeretem ezeket a hét elejéket mostanában :mrgreen:
Picit erős nap volt a tegnapi, pedig Howard még nem is villogott, De Kemba karriercsúcsa, Griffin egész jó meccse +Anthony azért rendesen megdobott, s még az utcsó mpes FA felvételem Butler is egy laza 19et szórt :lol:
De hosszú ez a hét nagyon, de most rendesen örülök na :D
Hullámzók a játékosaim, de vannak hatalmas robbantások szerencsére, s mindenki kicsit hozzátud tenni minden kategóriában.

ESPN-n meg látom kanty csak tudtál cserélni :D

Olyan nehéz ott eltalálni olykor a dolgokat, megint sikerült egy 57,5 és egy 35 pontot a padon hagyni :? Tiszta NFl szindróma van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.01.22. 18:45:33

Gareth Tello írta:Grat Game-nek, keeperben legázolt végül, pedig vezettem 8-4-re is. :? :D
Következő ellenfél 0827, akinek amúgy ment is egy ajánlat. :)
Vezetsz. (A csapatommal. :mrgreen: ) Amúgy az elmebeteg ajánlatodra nem tudom mit nyomjak, nem akarok megválni az idióta Westbrooktól, de áhh...
Jó sokra mentél velem. :D
Adj még egy kis időt.
Ordog írta:Szerk.: De hogy a Boozer vs Igoudala cserét hogy lehetett átengedni azt még most sem értem... az érintettek meg csak lapítanak, mint sz.r a fűben
Kedves.
Boozer mindkét ligában nálam van, az egyikben kaptam érte egy korábbi All-Star SG-t, amiből hiányom volt, PF/C-kel viszont jól álltam, örültem, elfogadtam, ennyi.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.22. 18:09:53

Game90 írta:
Simában úgy érzem magam, mint az Atlanta Hawks, színtelen-szagtalan csapatom van, az erősebbektől kikapok, a gyengébbeket verem :D Amúgy ezt a neobarca - socio cserét csak én vétóztam?
HA Te Atlanta, akkor én Bobcats.
Tőlem is ment egy vétó.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.22. 17:12:40

Gareth Tello írta:Grat Game-nek, keeperben legázolt végül, pedig vezettem 8-4-re is. :? :D
Köszi :)

Simában úgy érzem magam, mint az Atlanta Hawks, színtelen-szagtalan csapatom van, az erősebbektől kikapok, a gyengébbeket verem :D Amúgy ezt a neobarca - socio cserét csak én vétóztam?

Viszont keeper-ben szerencsére jól megy még így Love nélkül is :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.01.22. 01:11:32

Sajnos kissé gyengültem a szezon első feléhez képest. Főleg arra gondolok, hogy Tristan Thompsont elsóztam Hendersonért, mert botrány amit művelt akkoriban Varejao árnyékában, és mikor elcseréltem azon nyomban lesérült előle a C (out for season), azóta pedig dupla-duplát átlagol..:DDD

Első lehetnék, ha ezt előre tudom, így viszont jól megoboáztattam magam...

Résen kell lennem, mert lecsúszok a vérbe...

Viszont ahogy nézem Bob, 3 elég korrekt sérülted van, plusz 1-2 nem túl egyenletesen teljesítő játékosod, szóval hoznom illene ezt a hetet mindenképp, főleg ha Anderson ilyen számokat fog hozni:)

GOGO!!!

Szerk.: De hogy a Boozer vs Igoudala cserét hogy lehetett átengedni azt még most sem értem... az érintettek meg csak lapítanak, mint sz.r a fűben
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.21. 21:16:30

Nagyon sajnálom Varejaot, anno a Celtics topikban felmerült a neve, s oldalakat vitáztunk róla, s bebizonyosodott megint, hogy ő is nagyon sérülékeny, ez ráadásul azért nem is egyszerű dolog ami vele van.

Így viszont Zellerem értéke eléggé megnőtt, amit írtam Gareth Tello a múltkor az most is áll, azért vannak bőven szerencsére használható embereim ha érdekel esetleg valaki keress meg, de a többiekre is igaz, Ellis-Kemba-Parsons mind-mind nagyon hasznos all around emberke és Kembába keeper potenciál is van, de pl Fartriedben is, s jelenleg a 15 fős roster helyemből 14 abszolút használható emberem van, szívesen benne lennék egy 2-1es cserében (ha már Cumbeetól ezt megtanultam mit is jelent, s hogy működik, köszi amúgy :D ) szeretnék 1 helyet felszabadítani a rosteremben hogy tudjak én is FA-kat cserélgetni :D Szóval ha valakit érdekelnek a játékosaim keressen meg.

Ja és mellesleg azért szerintem én és kamaj csatája sem rossz, főleg hogy az utolsó bejutó PO helyért nagy a csata NBAiley és köztem, s az előttünk álló Debrecen Grizzlies (a'la kamaj :D ) az ellenfelem a héten.

Előző héten a végére meslija abszolút feljött, jól cserélgette az FA-kat, Aminut sajnálom nagyon, rá le kellett volna csapnom nekem is.
Simában meg kamajtól kikaptam, de ez nem meglepő ő vezeti a tabellát, most meg a második Ördög az ellenfél, tudtam hogy lassan jönnek a nagyágyúk is, de így egymás után kicsit erős :lol:

PL jól sikerólt, Defoe-t teszem ki lassan, Rermy gyerek hátha rohadt jó lesz a QPR-ben, Defoe meg túl drága :P
De a többiek nagyon jól muzsikáltak, s még Felliani is pályára lép ma :D

ESPN meg...azt hagyjuk :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.21. 20:00:13

Cumbee írta:Varejao tüdejében vérrögöt találtak, out of season. Mivel (borederline) keeper szint, ezért aki tankolni akar és keeper játékos needje van, azok számára értékes lehet. Szal jöhetnek az ajánlatok, ha valaki lát benne fantáziát, lehet az pick a köv. szezonra, vagy játékos is.
Ezt kösz, nekem még kérdéses az egyik keeperem, lehet, hogy ránézek majd, ha mással nem sikerül összehozni egy üzletet.
neobarca írta:Az a legszebb, hogy keeperben és simában is összecsapunk! Erre sem volt sok esély. :lol: Megmondom őszintén, egyiket sem tudom megjósolni... Ha jól teljesítenek a gyerekek, meglesz, na nem, nem. Ez volt a heti bölcsességem. :lol: :wink:
Tényleg, én csak a keepert néztem. :D
Akkor bizony dupla rangadó...
Lenne, ha ez nem egy igaz állítás lenne:
kanty írta:Simában a féllábú depressziós, jobbkezes bébifókák is elvernek, ott nem kérdés, hogy ki fog nyerni.
:mrgreen:

Keeper tényleg érdekesebb, majd figyelem, hogy alakultok. :D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.21. 19:52:09

Varejao tüdejében vérrögöt találtak, out of season. Mivel (borederline) keeper szint, ezért aki tankolni akar és keeper játékos needje van, azok számára értékes lehet. Szal jöhetnek az ajánlatok, ha valaki lát benne fantáziát, lehet az pick a köv. szezonra, vagy játékos is.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.21. 19:15:04

neobarca írta:
Gareth Tello írta:A hét rangadója: kanty-neo!
Az a legszebb, hogy keeperben és simában is összecsapunk! Erre sem volt sok esély. :lol: Megmondom őszintén, egyiket sem tudom megjósolni... Ha jól teljesítenek a gyerekek, meglesz, na nem, nem. Ez volt a heti bölcsességem. :lol: :wink:
Simában a féllábú depressziós, jobbkezes bébifókák is elvernek, ott nem kérdés, hogy ki fog nyerni.

Keeper már érdekesebb lesz, de inkább Rád tennék. Lou ment a kukába, plusz Lee és Bargnani is sérült.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.21. 19:08:15

Gareth Tello írta:A hét rangadója: kanty-neo!
Az a legszebb, hogy keeperben és simában is összecsapunk! Erre sem volt sok esély. :lol: Megmondom őszintén, egyiket sem tudom megjósolni... Ha jól teljesítenek a gyerekek, meglesz, na nem, nem. Ez volt a heti bölcsességem. :lol: :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.01.21. 17:24:12

Jelzem, hogy hétvégén azt a megfigyelést tettem, hogy a sima NBA Fantasyban a Mezítlábas City GM-je nem állítja a csapatát. Ha állította volna, lehet nem 5-5 lett vna hanem 2-3 különbséggel nyert volna...

Kissé nagy luxus ez... Mz/x jelentkezz!!! Kapcs-ford
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.21. 16:44:58

Grat Game-nek, keeperben legázolt végül, pedig vezettem 8-4-re is. :? :D
Következő ellenfél 0827, akinek amúgy ment is egy ajánlat. :)

A hét rangadója: kanty-neo!

Simában viszont nyertem 7-5-re. :) Itt Cumbee jön, sok jóra nem számítok.

PL-ben egész jól jött ez a wildcard, előző fordulóban 71 pont, most eddig 52, és még jön egyszer a cséká Walcott.
socio66

2013.01.21. 11:10:55

[quote="neobarca"][/quote]
na küldtem egyet melo-val, ennél jobb ajánlatra ne nagyon számíts. :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.21. 10:09:28

socio66 írta:neo, shumpert-el kapcsolatban mindenképpen szeretném, ha megegyeznénk.
Megkaptam az új ajánlatodat. Turner érdekel belőle, az tetszik de Princ nem. Kérdés. Van egy játékosod aki iszonyatosan kellene nekem és hajlandó lennék érte egy nyagyobb packot is adni amiben benne van Shump. Gondolom nem kell mondanom, ki lenne a célszemély.
Szal Melo megszerzésére van esélyem?
Ha abszolúte nincs, akkor tudom legalább és úgy keresek opciót, ellenajánlatot Iman elcserélésére. 8) De nagyon örülnék Melokámnak. Mondom kérhetsz a packban bárkit. :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.20. 16:44:47

Bob_Marley írta:Láttam az ajánlatot, s válaszoltam is szép hosszút, de röviden itt is leírom, nagyon erős volt az ajánlat, egyértelműen erősödtem volna, de Anthony-Howard-Griffin a 3 megtartandó emberem, őket nem cserélem el, legalábbis kevés az esélye, van akit ezek közül beáldoznék de keeper emberekért, akiket adtál volna mind jó játékosok, de egyiket sem tartanám meg.
Ok.
Mondjuk azt gondoltam, hogy el fogod fogadni (főleg, hogy Beal is benne volt :D ), végül is így nagyobb esélyed lenne idén akár a bajnoki címre is, de megértem, hogy gondolsz a jövőre is.
Próbálkozom másnál. :P
Válasz küldése