Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.29. 20:41:36

Lionel85 írta:FIFA-csapatom:

http://www.futhead.com/fifa/squads/13867090/

Csináljatok ti is!
Klassz csapat lett, jól néz ki! :wink: Amúgy holnap lehet, hogy regisztrálok erre az oldalra, majd írok, ha belépek a ligába!
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.29. 20:35:29

FIFA-csapatom:

http://www.futhead.com/fifa/squads/13867090/

Csináljatok ti is!
Kép
Kép
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1614
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2013.07.29. 00:11:30

sztem kollega is úgy értette, h csak egy liga lenne, csak most van a véleményformálás időszaka.

bowl.on nem vagyok fent, mert magyarországon nem sokat játszottam, sajnálom is egy kicsit mert jó fej embereket lehet megismerni, jó kapcsolatokat lehet ott kialakítani.
szegedi vagyok, szóval Döme, meg Höri szinte az egyetlen kapcsolatom ott (mindkettő szerző is)
Eazzy írta:Jah, én sem vagyok időmilliomos, biztosan csak egy ligában indulnék, így én nem preferálnám, hogy legyen külön D-s, meg anélküli is. Persze felőlem indíthattok mindkét formát.
Ha többen szavaznak arra, hogy nem akarnak D-t, akkor én is amellett vagyok.

menczel tőled pedig bármilyen sztorit nagyon szívesen meghallgatok! (btw bowlhu-n is fenn vagy?)
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.07.28. 23:51:24

Jah, én sem vagyok időmilliomos, biztosan csak egy ligában indulnék, így én nem preferálnám, hogy legyen külön D-s, meg anélküli is. Persze felőlem indíthattok mindkét formát.
Ha többen szavaznak arra, hogy nem akarnak D-t, akkor én is amellett vagyok.

menczel tőled pedig bármilyen sztorit nagyon szívesen meghallgatok! (btw bowlhu-n is fenn vagy?)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1614
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2013.07.28. 23:12:40

danke. utóbbi időben fórumot keveset olvasok, ezért a danmenczel kukac hotmail.com címre, ha külditek a meghívót, vagy van egyéb kérdésetek az nekem tökéletes lenne.

a témához: ha tényleg nem akarsz sok időt tölteni vele (nekem is lesz kb másik 3 ligám) akkor az egyéni védőket ki kell venni, vagy posztokat megszüntetni. mert ugye az h csak 1 LB van 2 helyett időben nem sok megtakarítást jelentene.
Slither írta:
menczel írta:van még hely a ligában?
veterán fantasy-s vagyok (2 év :), de 2 szezon alatti 5 kiírásból 4-ben döntőben voltam), szóval nem áll fenn a veszély, hogy nem törődök a csapatommal, sőt.

plusz extraként tudok majd jó kis belső anekdotákkal szolgálni, mert pár csapattársam egy egyetemre járt a mai NFL sztárokkal ( pl Von Millert lekapcsolása nekem egyáltalán nem volt új azok után amit meséltek milyen és mennyi tudatmódosítóval dolgozik a srác :). Doug Martin meg konkrétan évekig szobatársa volt a felettem lakó DB-nknek.
Gyere nyugodtan, van +4 helyünk, meg a régiek közül is lehet hogy idén nem lesz majd vki.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.07.28. 22:10:48

menczel írta:van még hely a ligában?
veterán fantasy-s vagyok (2 év :), de 2 szezon alatti 5 kiírásból 4-ben döntőben voltam), szóval nem áll fenn a veszély, hogy nem törődök a csapatommal, sőt.

plusz extraként tudok majd jó kis belső anekdotákkal szolgálni, mert pár csapattársam egy egyetemre járt a mai NFL sztárokkal ( pl Von Millert lekapcsolása nekem egyáltalán nem volt új azok után amit meséltek milyen és mennyi tudatmódosítóval dolgozik a srác :). Doug Martin meg konkrétan évekig szobatársa volt a felettem lakó DB-nknek.
Gyere nyugodtan, van +4 helyünk, meg a régiek közül is lehet hogy idén nem lesz majd vki.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1614
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2013.07.28. 21:54:12

van még hely a ligában?
veterán fantasy-s vagyok (2 év :), de 2 szezon alatti 5 kiírásból 4-ben döntőben voltam), szóval nem áll fenn a veszély, hogy nem törődök a csapatommal, sőt.

plusz extraként tudok majd jó kis belső anekdotákkal szolgálni, mert pár csapattársam egy egyetemre járt a mai NFL sztárokkal ( pl Von Millert lekapcsolása nekem egyáltalán nem volt új azok után amit meséltek milyen és mennyi tudatmódosítóval dolgozik a srác :). Doug Martin meg konkrétan évekig szobatársa volt a felettem lakó DB-nknek.
Eazzy írta:NFL fantasy:

Mivel én indítottam a tavalyi dolgot, így pár dologban leírom, hogy mit gondolok:

Túl hamar volt tavaly a draft, közbejöttek befolyásoló sérülések meg változások, ezt nem kéne megint benyelni, szóval valamikor szezon közelében legyen a draft.

Ennek ellenére már mindjárt augusztus, így valóban nem ártana létszámot nézni majd. Ennek olyan szempontból is van jelentősége, hogy milyen rosterrel játszunk. Kevés ember esetén (mondjuk 16 alatt) jó nagy defense kellene, mert különben még FA-en is maradnak nagyon jó játékosok. A sok D ember miatti nagyon nagy roster viszont nekem pl túl sok időt igényelne, ami azért nem nagyon van. Ha normális számban jövünk össze, akkor valami ilyesmi roster lehetne:

1 QB
1 RB
2 WR
1 TE
1 flex
1 K
2 DL
2 LB
2 DB

Ez 13 ember, plusz cserék. Ez kezelhető mennyiség szerintem.

Ki mit gondol?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.28. 19:56:31

ZBarca írta:Én lehet, hogy jövök, igaz, még nem próbáltam ki a játékot, de ha tetszik, majd jelentkezem! :) Amúgy ha tudtok, írnátok részleteket arról, hogy működik egy ilyen liga, meg milyen hosszúságú egy idény, hogy mennek a meccsek. A válaszokat előre is köszönöm! :)
Na, Xanthor is jelezte, hogy mehet a buli, úgyhogy szerintem holnap megcsinálom a ligát, illetve írok egy hosszabb ismertetést magáról a játékról is, ha az megfelel. :)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.07.28. 19:31:03

Xanthor írta: A draft szerintem is a szezon közelében legyen, alapból 2 héttel a rajt elé állítottam, annál korábban ne legyen szerintem.
Sztem még a 2 hét is nagyon sok lesz, én mindenképpen az utolsó hétre raknám a dolgot.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.28. 18:41:31

Gareth Tello írta:PL-fantasy: már lehet csapatot építeni a www.fantasy.premierleague.com oldalon! :)

Xanthor, Game, Bob, kanty, többiek, legyen idén is eurobarçás liga? Ha van pár jelentkező, szívesen megcsinálom a ligát ismét.
Én lehet, hogy jövök, igaz, még nem próbáltam ki a játékot, de ha tetszik, majd jelentkezem! :) Amúgy ha tudtok, írnátok részleteket arról, hogy működik egy ilyen liga, meg milyen hosszúságú egy idény, hogy mennek a meccsek. A válaszokat előre is köszönöm! :)
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.07.28. 18:33:18

Gareth Tello írta:PL-fantasy: már lehet csapatot építeni a www.fantasy.premierleague.com oldalon! :)

Xanthor, Game, Bob, kanty, többiek, legyen idén is eurobarçás liga? Ha van pár jelentkező, szívesen megcsinálom a ligát ismét.
Legyen persze, én már csináltam csapatot úgyis.


NFL fantasy:
Én is maradnék az nfl.com-on, mert már ismerjük és szerintem is jobb mindenben, mint a yahoo. IDP ligát nyomtam tavaly és az kevésbé tetszett, főleg ha a egy futót elveszünk így, szóval én azt csak úgy támogatnám, hogy külön egy simától, úgy viszont mehet. A tavalyi pontozást azért módosítani kéne, ezt meg is szavaztuk tavaly, hogy az interceptionökért az a -1 nagyon kevés, szóval a standard -2-vel kéne játszani.
A draft szerintem is a szezon közelében legyen, alapból 2 héttel a rajt elé állítottam, annál korábban ne legyen szerintem.

Új játékosoknak:
http://fantasy.nfl.com/registration/pri ... Id=1299642
pass: eurobarca
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.07.28. 11:07:36

NFL fantasy:

Mivel én indítottam a tavalyi dolgot, így pár dologban leírom, hogy mit gondolok:

Túl hamar volt tavaly a draft, közbejöttek befolyásoló sérülések meg változások, ezt nem kéne megint benyelni, szóval valamikor szezon közelében legyen a draft.

Ennek ellenére már mindjárt augusztus, így valóban nem ártana létszámot nézni majd. Ennek olyan szempontból is van jelentősége, hogy milyen rosterrel játszunk. Kevés ember esetén (mondjuk 16 alatt) jó nagy defense kellene, mert különben még FA-en is maradnak nagyon jó játékosok. A sok D ember miatti nagyon nagy roster viszont nekem pl túl sok időt igényelne, ami azért nem nagyon van. Ha normális számban jövünk össze, akkor valami ilyesmi roster lehetne:

1 QB
1 RB
2 WR
1 TE
1 flex
1 K
2 DL
2 LB
2 DB

Ez 13 ember, plusz cserék. Ez kezelhető mennyiség szerintem.

Ki mit gondol?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 17:14:55

PL-fantasy: már lehet csapatot építeni a www.fantasy.premierleague.com oldalon! :)

Xanthor, Game, Bob, kanty, többiek, legyen idén is eurobarçás liga? Ha van pár jelentkező, szívesen megcsinálom a ligát ismét.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.07.17. 17:31:26

mademan írta:már korábban is irtam hogy az alap dolgokban jó lenne minél előbb egyezségre jutni:

melyik oldalon játszunk? (nfl vs. yahoo)
milyen fajta liga legyen (pl. mennyire foglalkozzunk a védelemmel)?
mikor legyen a draft?

személy szerint nekem a tavalyi liga beállításai megfelelőek voltak. nem biztos hogy érzek magamban annyi energiát, hogy a védelemmel is foglalkozzak. de mivel nagyon jó volt a tavalyi év meghajlok a népakarat előtt
:D
Szerintem is ideje lenne a legalapabb dolgokat megbeszélni. Részemről:
Oldal: NFL.com, tavaly az szólt a yahoo mellett, hogy a kosárlabda miatt azt már ismertük, az nfl.com viszont a legtöbbünknek ismeretlen volt. Idén ezzel már nincs gond. Ezen kívül pedig szerintem az nfl.com jobb, szebb, átláthatóbb, informatívabb, kb minden része jobban tetszik, mint a yahoo-s ligáé.
Beállítások: A tavalyi dolog szvsz minden szempontból tökéletes volt, én semmin nem változtatnék. Tőlem lehet külön defense-es liga, de nekem személy szerint az nem jön be, szal jó lenne, ha lenne választási lehetőség és lenne egy tavalyihoz hasonló csak offense liga is.
Draft: Konkrét időpontot szvsz fölös most még kitűzni, viszont én idén nem várnék a szezon kezdetéig, szerintem 2-3 héttel hamarabb már meg lehet ejteni a draftot.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2013.07.17. 16:44:18

már korábban is irtam hogy az alap dolgokban jó lenne minél előbb egyezségre jutni:

melyik oldalon játszunk? (nfl vs. yahoo)
milyen fajta liga legyen (pl. mennyire foglalkozzunk a védelemmel)?
mikor legyen a draft?

személy szerint nekem a tavalyi liga beállításai megfelelőek voltak. nem biztos hogy érzek magamban annyi energiát, hogy a védelemmel is foglalkozzak. de mivel nagyon jó volt a tavalyi év meghajlok a népakarat előtt
:D
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.06.28. 14:30:38

Slither írta:Kozbe megujitottam az NFL-es ligat Yahooban.
Ez azért szuper, mert közben az NFL.com-os is meg lett már újítva egy ideje, mi pedig még nem nagyon beszéltük meg, hogy melyikben is akarunk játszani. Meg kéne állapodni, nem lenne jó, ha megint 2 párhuzamos liga futna 2 helyen.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.06.28. 14:01:42

kamaj írta:Meg tudnátok nézni, hogy Yahoo-n hogy vagyok regisztrálva, mert már nem tudok belépni :D Köszi :)
kamaj1@yahoo.com
kanty írta:NFL ligába ha lehet én is csatlakoznék. Ha keeper, akkor nem szóltam.
http://football.fantasysports.yahoo.com ... robarcanfl
jelszo gondolom eurobarca volt.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.06.28. 13:53:51

NFL ligába ha lehet én is csatlakoznék. Ha keeper, akkor nem szóltam.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.06.28. 13:42:28

Köszi Slither! Akkor majd várom! ;)
kamaj írta:Meg tudnátok nézni, hogy Yahoo-n hogy vagyok regisztrálva, mert már nem tudok belépni :D Köszi :)
Debrecen Grizzlies, kamaj
Vagy másra gondoltál? :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.28. 12:33:50

Meg tudnátok nézni, hogy Yahoo-n hogy vagyok regisztrálva, mert már nem tudok belépni :D Köszi :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.06.28. 12:13:46

neobarca írta:Skacok! Slither! Yahoo fantasyban mikor kell majd beállítani, hogy kit keepelek jövő évre? 8)
Majd ha ujraindult a liga szoval majd osszel. :wink:

Kozbe megujitottam az NFL-es ligat Yahooban.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.06.28. 09:58:19

Skacok! Slither! Yahoo fantasyban mikor kell majd beállítani, hogy kit keepelek jövő évre? 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2013.06.02. 21:38:03

szevasztok!

(Nagyon) lassan itt az ősz ami azt jelenti, hogy kezdődik az NFL. Szóval szerintem itt az ideje, hogy elkezdjünk beszélni az Eurobarca Fantasy Liga 2. szezonjáról.

A tavalyi idényből kiindulva jobb ha már most elkezdjük lefixálni a paramétereket: melyik oldalon, milyen fajta liga, draft időpontja, stb....
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.27. 10:55:15

Xanthor írta:Amúgy NHL fantasy jövőre nem izgatna valakit? :D
Felőlem mehet, idén már beszálltam egy yahoo-s public league-be, úgyhogy tapasztalatom is lesz belőle. :lol:

MichaaBee, mi volt ez a 7-2? :shock: :D Szoros eddig a liga.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.05.22. 23:30:15

Gareth Tello írta: Xanthornak meg hatalmas grat a bajnoki címhez.

Augusztusban folytatás, ugyebár? :P
Köszi, tavasszal átvettem a vezetést és szerencsére sikerült is megtartani. :P
Még jobb, hogy úgy sikerült, hogy RVP-t, pedig elég jól gyártott. :) Az szezon meg úgy kezdődött, hogy Agüero :arrow: sérülés :arrow: Rooney :arrow: sérülés. :D
Jövőre a címvédés és az NFL fantasy győzelem a cél, most meg egy dobogós hely baseballban.
Amúgy NHL fantasy jövőre nem izgatna valakit? :D
Válasz küldése