Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.03. 14:58:19

Csak hogy érezzétek, milyen lehet egy NFL-analfabétának olvasni az elemző hsz-eket... :mrgreen:
Xanthor írta:Matt Ryan a backup
top 3 WR
goal line carry
Sproles és Daryl jó flexbe
Saints offenseben
vannak olyan sleeperek akikben több az upside.
milyen lesz a Chiefs offense
lehetnek gondok a pass rushban
felveszek valami meglepetést az FA piacról.
nem futó QB
ott vannak a futott TD-k
Greene max kap pár goal line carryt
a legjobb WR-e a draft classnak
sokat célozzák a red zoneban
Schaub meg jó beugrónak Rodgers bye weekjén.
nem lett volna hülyeség Tate-el handcuffolni
kapni érte egy low-end RB3-at
aki west coast offenset fog játszatni
a Texansnak kevesebb targetje lesz
de azért ő egy korrekt TE lesz így is
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.09.03. 14:35:18

Bob:
QB: Romo, Rivers: Romo jó, bár nem feltétlenül kezdő kaliber, de kanty QB zabálása miatt csúszott egy kicsit a pozíció, mert neki Matt Ryan a backup :D Dez-el nagyon érzik mostanában egymást, ami nem csak Bryantet segíti top 3 WR-nek lenni, hanem Romo is többet szállít majd nyilván, mivel ezzel Austin előtt is megnyílhatnak nagyobb területek, szerintem a Cowboysnak idén jó szezonja lesz végre, főleg ha DeMarco is egészséges tud maradni, szóval összességben nekem teszik Romo, bár azért jó esetben is top 10 QB vége. Rivers engem nagyon aggaszt, remélem csak viccből van ő bent most a kezdőben, ha kanty kitesz majd olyanokat, hogy Alex Smith, vagy kis Manning ők jobbak szerintem.

RB: T.Richardson, Forte, Sproles, D.Richardson, Woodhead: Trent Richardson nagyon jó lesz, az egész Browns offense rá épül, őt jó, hogy el tudtad vinni a 12. pickel, én vittem volna 8-9 körül bőven. Forteról is azt mondják, hogy rengeteget adják majd neki a labdát, tehetsége megvan, csak a goal line carryket se Bush kapja majd. Sproles és Daryl jó flexbe, Woodhead is oké padra, csak vele ugye az a baj, hogy sose lehet tudni milyen napja lesz, mert a meccs alakulásától is függ a szerepe, de lehet, hogy a Chargersben többet kapatnak majd el vele és úgy bőven jó. Ebben a pozícióban rendben vagy eléggé.

WR: Colston, Torrey Smith, Kenny Britt, Michael Floyd: Colston első számú elkapó egy nagyon jó Saints offenseben, rosszabb nem lesz, mint tavaly nagyon, Smith is Flacco egyetlen értelmes célpontja most, kérdés Flacco hogy birkózik meg ezzel és a védelmek, hogy fogják fogni, illetve átragadhat rá, hogy Flacco otthon jó, idegenben rossz (legalábbis tavaly ez volt a képlet). Szóval lehet neki egy nagyon jó szezonja is, de lehet kicsit besül idén a Ravens offense.
A Britt, Floyd kettősből nekem egyik se tetszik igazán, Locker még semmit nem bizonyított a Titans QB-jaként, egészséges se tudott maradni, és ez kicsit elvesz nálam Britt értékéből. Floyd is kérdőjel számomra ebben a Cardinalsban, vannak olyan sleeperek akikben több az upside.
Ebben a pozícióban lehetnek ingadozásaid.

TE: Fred Davis, Julius Thomas: Egyiket se szeretem igazán, ha Davis egészséges marad most, akkor talán produkál valami értékelhetőt, de nem bíznék benne igazán. Thomas pedig nem hiszem, hogy sok labdát fog látni Demaryius, Welker és Decker mellett.

K: Succop: Elég semleges számomra, meglátjuk milyen lesz a Chiefs offense (valószínűleg nem tragédia), és akkor neki is lehet jó szezonja.

DEF: Broncos: Von Miller 6 meccses eltiltásával, Dumervil eltiltásával lehetnek gondok a pass rushban, de ha nem megy nekik max felveszek valami meglepetést az FA piacról. (Én tavaly a Seahawksot onnan vettem fel, és utána volt az a 45 pontos meccsük, szóval lehet ott minden évben aranyat találni, ha nem is akkorát, mint a Seahawks.)


Eazzy:
QB: Luck, Palmer: Luckot, pont előttem húztad be, idén még jobb lesz, mint tavaly, ő jó pick nagyon, attól függetlenül, hogy nem futó QB, tud futni és nála is ott vannak a futott TD-k. Palmert kérdés hogy védik majd meg, de cserének ő is tökéletes.

RB: Peterson, Wilson, Vereen, Rodgers, Greene : Peterson nyilván kérdés nélkül a legbiztosabb. Wilsonnak pedig meggyőzőnek kell lennie, mivel Brown jön vissza október vége felé és veszíthet onnantól futásaiból ha nem tud majd vigyázni a labdára. Addig viszont mindenképp jó lesz, mert nem lesz szinte kit betenni helyette. Vereen a Woodhead szerepben jó lehet, de fantasy szempontból nem jó a kiszámíthatatlanság miatt annyira. Rodgersnek és Greenenek nem sok szerepe lesz, Greene max kap pár goal line carryt, de ezzel nehéz számolni CJ2K mögött.

WR: Cobb, Jackson, Shorts, Tavon Austin, Wright: Cobb Rodgers első számú célpontja lesz, nagy breakout szezonja lehet, őt vittem volna a 2. kör végén, ha nem marad bent A.J. Green. DeSean kicsit kockázatos, de ebben az új offenseben egy jó Vickkel, produktívabb lehet, mint az elmúlt években, na de ő se az egészségesen maradás példája. Shorts tavaly nagy breakout volt és folytatni fogja ezt idén, főleg amíg nincs Blackmon. Tavon Austin tényleg jó, nem véletlen a legjobb WR-e a draft classnak, Bradford azért nem egy kutyaütő irányító, csak kell mellé is egy csapat, ami Austinnal kezd épülni. Wright ugyan az számomra, mint Britt, a Titans QB szituja miatt nem bízom benne, de ha Locker összetesz végre egy évet használható lehet.

TE: Ed Dickson: Mivel a Ravensben Torrey Smithen kívül nincs senki, ha át tudja venni Pitta szerepét, és sokat célozzák a red zoneban jó lesz, de kicsit lutri.

K: Henery: Pont úgy hozhat, mint a többi kicker, tényleg lényegtelen.

DEF: Ravens: Bennük én nem bíznék, mint te is írtad, de lesz várakozáson felül teljesítő DEF, szóval nem is kell aggódni. 3-4 DEF-en kívül úgysincs tuti top kb. Viszont ők Denverben kezdenek, ami nem feltétlenül biztató, a Tampán is lehet gondolkozni, mert ők a Jetsel játszanak és erősödtek.


kamaj:
QB: Rodgers, Schaub: Rodgers lesz valószínűleg a legjobb QB, ezen nincs is mit ragozni, Schaub meg jó beugrónak Rodgers bye weekjén.

RB: Foster, Gore, Pead: Foster nyilván jó, ha sérülése nem fogja befolyásolni, de azért van benne egy kis kockázat így, ha nem is nagy, ezért nem őt húztam. Gore szerintem nem ér egy második kört, de azért egy második kört, inkább vittem volna a helyedben egy top elkapót, mint én utánad Greent. Ettől függetlenül egy közepes 2. számú futónak jó. Na viszont itt kezdődnek a problémák. Pead el van tiltva az első meccsre, de ez nem lenne nagy gáz, de nem is első számú futó, mert az Richardson és így nincs jóformán cseréd RB-re. Fostert ha vitted nem lett volna hülyeség Tate-el handcuffolni. Foster és Gore bye weekjére kéne majd valaki számodra, mert Pead épphogy hoz majd valamit valószínűleg. Ha T.Y. Hiltont elcseréled lehet tudsz valakitől kapni érte egy low-end RB3-at

WR: Nelson, Welker, Mike Williams, Blackmon, Hill, Hilton, Holmes: Nem igazán értem miért kell ennyi, de Nelson és Welker rendben van, igaz egyiket se mondanám WR1-nek, de mindkettő jó WR2 szint. T.Y. Hilton is rendben van, sokat profitál majd Luckból, ha nem cseréled el én őt játszatnám flexben (Itt azért megjegyezném, hogy új OC van a Coltsnál, aki west coast offenset fog játszatni amiben kevesebb a Hilton erősségének számító mély labda, de szerintem hoz egy a rookie idényéhez hasonlót). WR3-nak Williams is rendben van igazából Vincent Jackson mellett meg tud élni viszonylag jól, de engem a Tampa kicsit taszít azért. Blackmonnal 4 meccses eltiltása van ugye, utána jó lehet, már amennyire Jacksonvilleben jónak lehet lenni. A csapatnevedből ítélve Jets fan vagy, de akkor te tudhatnád legjobban, hogy a Jets offense kuka, Hillnél és Holmesnál vannak jobb elkapód az FA piacon.

TE: Owen Daniels: Ő se lesz fiatalabb és ha DeAndre Hopkins bejön a Texansnak kevesebb targetje lesz, de azért ő egy korrekt TE lesz így is.

K: Tucker: Semmi extra, csak be ne süljön a Ravens offensével, bár nagyon azért biztos nem fog.

DEF: Jets: Jó, hogy jobb, mint az offense de azért na :D Ha komolyan gondoltad és nem elfogultságból, azért szerintem találsz jobbat :D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.09.03. 14:16:36

Na nyomok egy rovid elemzes mindegyik csapatrol:

Xanthor Reapers: talan a liga legkiegyensulyozottabb, es talan egyben a legjobb csapat is. RB2 poszton kicsit gyenge, de azon kivul teljesen jo. PO csapat.

MADE Opossums: szinten nagyon kiegyensulyozott es eros csapat. WR4 a gyengepont, sztem csere QB/TE elott jobb lett volna egy WR-t kihuzni. PO csapat.

Debrecen Jets: keves lesz az RB, foleg hogy Foster es Gore is eleg serulesveszelyes iden. WR-ben a mennyiseg dominal a minoseg felett, 1-et mindenkepp ki kene dobni (de inkabb 2-t). Jets vedelem se tul jo, van annal jobb FA-n. Latszik hogy homer dradt volt, en mind harom Jets-et kidobnam. Kozepmezonyos csapat.

Bob_Bears: RB corp jonak tunik, QB/WR/D kozepes, tobbi kicsit gyengus. Kozepmezonyos csapat.

Saints0827: QB/WR jo, bar utobbinal a hatso 2 ember eleg gyenge. RB-ben Lynchen kivul a tobbi eleg hulladek, itt mindenkeppen kene vmi upgrade. Kozepmezonyos csapat.

Cumbee Lamantines: az RB gyujto, ennek megfeleloen neki a legerosebb ez a szekcioja. Mondjuk 7 darab kicsit tulzas, foleg hogy csak 3 WR-je van, amibol egyik se elit. En mindenkeppen cserelnek egy RB-t WR-ert. Vick sem tetszik, nalam nem kezdo QB, a tobbi teljesen jo. Ha QB/WR poszton lesz upgrade akkor PO csapat, kulonben meg kozepmezony.

OFWGKTA: autodrafthoz kepes nagyon eros, kb. csak egy hiannyossaggel. RB-en Charles utan nagy a szakadek, ott mindenkeppen kellene erosites, a tobbi pozicio mind nagyon jo, talan egyedul RG3 kerdeses. Valszeg PO csapat.

GT's Terminators: itt van messze a legjobb kezdo WR paros, QB/K/D is nagyon jo. RB kezdo elegge kerdeses: high upside jatekosok, de ha nem valnak be akkor nagy gaz lesz. TE valasztas eleg gyenge lett, Gresham nem is biztos hogy kezdo lesz. Felso kozepmezony.

Wu-Tang DireWolves: Luck es DeSean sztem tul nagy reach volt sztem. Dickson es Henery valasztasa sem tetszik, mert legjobb esetben is csak kozepesek lesznek, de valoszinubb hogy bust. RB es WR nagyjabol rendben van. Kozepmezonyos csapat.

NewDominance: QB/RB/TE/K rendben van, WR kezdo kicsit gyenge, D-t cserelni kellene. Kozepmezonyos csapat.

Kanty Giants: 5 QB, 3 TE de csak 2 RB... kb mar itt bukott a dolog. Az egyik jobb QB-ert lehet szerezni egy csere RB-t, de meg ugy is necces. Nem valoszinu hogy bejut a PO-ba.

Azert van szinte mindenki kozepmezonyos csapatkent osztalyozva nalam, mert megfelelo manoverezessel sztem mindenki harcban lesz a PO-ert.

Es a vegere egy elemzes az egyik oldalrol:
http://i40.tinypic.com/j908rm.jpg" target="_blank
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.03. 09:56:45

Nem semmi elemzéseket írtok, valaki megtenné a fáradtságot, hogy ír az enyémről is? Kíváncsi vagyok, hogy tavalyihoz képest most mire leszek képes. Köszönöm előre is :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.09.03. 08:43:22

Cumbee írta:
Eazzy írta:Nekem az első 5 kör után egy nagy hulladék volt a draftom :D Szóval idén is egy kis mákkal talán lesz remény valameddig a PO-ra, aztán mégse :) Na majd jövőre (mint az Eagles minden évben)
Te meg ne sírjál, behúztad előlem Wilsont, Cobb-ot, Jacksont, Shortsot, Vereent és még Greene-en is gondolkodtam. Szóval csak egy fél csapattal nyúltál le...:D
Nyáááh :D Azt hiszem draft után illene Wu-Tangről Public Enemyre váltanom a csapatom nevét :)

Értékelek egy rövidet én is, de szívesen várom hozzáértőbb szavait! (Xanthor pl)

QB: Luck, Palmer
Elégedett vagyok, itt a biztosra mentem. Húzhattam volna a sérülésből visszajövő RGIII-t, vagy Kaepernicket, de mindkettő futó QB, a sérülések nagyon benne vannak. Ha elkerülik őket, könnyen Lucknál több pontot hoznak, de annyival nem, ami megérte volna a kockázatot. Luck második évében még biztosabb kézzel fog dobálni, emelkedni fognak a számai. Palmer jó helyre került idén, backup QB-nak jó lesz. Az egyetlen probléma itt, hogy sokáig maradtak még bent QB-k, így később is ráértem volna, az RB és WR posztomat javíthattam volna kicsit, de megintcsak a rossz draftpozícióm miatt volt para, hogy féltem, hogy beindul a QB rohanás, és mire megint én jövök, addigra nem lesz bent semmi értékes...

RB: Peterson, Wilson, Vereen, Rodgers, Greene
Kezdő rendben van, bár simán lehet, hogy idén nem Peterson lesz a legjobb RB, de top3 meg lesz neki, Wilson pedig prototípus three down back, és mostmár riválisa sincs csapaton belül, jó lesz idén, RB2-nek kiváló. Na ez után jön a probléma. Vereent RB4-nek akartam, annak tökéletes is, és érzésem szerint kicsit reach volt amikor húztam, de hát két húzásom között 22 embert kaptatok ki, féltem, hogy Őt is kiszedi valaki előttem, és a nagy RB rush miatt egyébként sem volt nagyon jó RB már akkor...Greene véletlen volt, nem őt akartam húzni, Rodgers meg a legyen még valaki szintű húzás. Ha Vereen flexben jó lesz, akkor nem panaszkodom, de egyébként hulladék a padom.

WR: Cobb, Jackson, Shorts, Tavon Austin, Wright
Cobb top5 WR is lehet akár, így szerintem potenciális rablás volt 2. kör végén. Jacksont azért húztam be kicsit hamarabb a valódi értékénél, mert megintcsak nem maradt volna már benn, és a kedvenc playamat mindenképp akartam, ha már tavaly Shady miatt nem őt húztam. De egyébiránt is azt várom tőle, hogy Chip Kelly rendszerében villogni fog, és újra 1000 yard felé jut majd. Shorts ahol húztam ott jó pick, egyébként semmi különös, Jacksonvilleben még mindig nincs értékelhető QB...Tavon Austin a tavalyi Blackmon pickemhez hasonlóan rizikós húzás, de nagyon jó volt collegeban, használni is fogják rendesen Ramsnél, kellett egy ilyen pick is. Wright meg csak úgy a végén jött. Végülis annyira nem halálosan rossz a keret itt, de azért nem egy Megatron Marshall kettős van elől...

TE: Ed Dickson
Davist pont előttem húzta valaki ki, esélyem nem volt top5 TE-re, onnantól meg elég nagy lutri, hogy kinek lesz jó éve, és annyi minden körülményt kellett volna figyelni, amire készülés során nem nagyon figyeltem ezen a poszton, mivel annyira nem fontos, így kivártam a húzással. Cameront akartam, mert pár fantasy expert őt mondta, de kihúztátok előttem, szóval a Ravensnél rivális nélkül maradt Dicksont húztam, de azt hiszem lesz okom nézni a TE piacot idén..

K: Henery
Lényegtelen, majd lesem a FA listát aztán cserélgetem.

DEF: Ravens
Igazából a név miatt húztam, gyakorlatilag nem sokan maradtak itt akik naggyá tették ezt a védelmet, szerintem kell is majd cserélni, de van bőven kit nézni, tavaly is éve lején a Cardinals akkorát robbantot, senki nem gondolta volna, idén is lesz ilyen védelem, mint mindig. Ezért felesleges 8. kört kidobni értük. (kivéve talán a biztos Seahawks vagy ilyesmi)
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2013.09.02. 21:02:58

na akkor én is értékelek egyet a brigádomról:

QB: Kopernikusz :D és big ben
nem rosszak bár mindkettő egy időre elveszítette kedvenc célpontjait, ez crabtree esetében fájó, de azért nem aggódom a colin gyerek miatt

RB: Mccoy, Bush, Bradshaw, Bernard Price
az RB1 és RB2 poszt szerintem rendben van, ezt nem nagyon ragoznám. szerintem a reggie bush pick miatt a fél brigád ki akart nyírni, de éreztem hogy a srác a második körben tuti elmegy. Bradshaw ha egészséges rendben lesz, a colts is nagyon bízik a felépülésében. Bernard Price pedig nagy up miatt igéretes

WR: Garcon, A. Johnson, Austin, Hartline
Garcon szerintem jó lesz és ha RG3-at tényleg kevesebbet futtatják akkor mint első számú célpont jó számokat fog produkálni. A. Johnson bár szerintem idén is jó lesz, igaz egyesek szerint már leszálló ágban van azért örülök hogy nálam tolja. Austin-nál és Hartline-nál nem volt jobb opció mikor húztam őket, szóval igazán minőségi cserém ha úgy vesszük WR fronton nincs.

TE: Myers, Cook
Myers bár azt hiszem új a giantsben, de a kis Eli mindig előszeretettel használja a TE-ket.

K: a giants támadósora elég jó idén és ha nem működik a futójáték a kapu lőtt akkor kénytelenek lesznek FG-ket rúgni :D

DEF: TEXANS

összegezve: A kezdő csapat a TE posztot leszámítva szerintem rendben van, szóval szerintem idén én is harcban leszek a PO-ért és remélem idén nem bukok el a döntőben. :D

azért nem bánnám ha valaki más is véleményezné az OPOSSZUMOKAT!!!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.02. 20:14:55

Én ilyen monológot sajnos nem tudok mondani, nem követem ennyire a ligát. Ha valaki letudná írni a véleményét, aki benne van azt megköszönném, Cumbee rengeteget írt kantyíról pár mondatban ha van ideje értékelhetne engem is.
Én csak Sproles-t sajnálom, de mivel megint Peyton van, így reménykedem benne, hogy Colston és Sproles is remek szezont fut. Nekem a futó szekcióm érzésem szerint, ami erős a csapaton belül, WR-k olyan felemásak. TE-re meg direkt kettőt húztam be, hogy lássam mi lesz Fred Davis-szel, ha nem jön be, akkor talán Thomas igen, aki a sérülések miatt kaphat labdákat. Úgy összességében szerintem nem sikerült rosszul a draftom, csak Sproles nem hagy nyugodni. :D
Főleg mert, így sok, hogy 2 Broncos 2 Chargers meg 2 Saints játékosom van, jobban szerettem volna "széthúzni" a csapatomat. (csak hát, ez is olyan az NFL.com draft progijában, hogy átláthatatlannak éreztem, kik vannak a csapatomban, melyik csapatból stb s picit elkalandoztam )
Idén szeretnék feljebb kerülni mint tavaly, (nem nagy lépcsőfokot kell megugrani az utolsó helyről. :D ) s valahogy jobban ráérezni ki legyen kezdő s ki legyen csere, mert tavaly ezeket nem nagyon sikerült (Stafford-Luck az őrületbe vitt) megérezni, s sokszor rengeteg pont maradt a padon.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.09.02. 15:34:16

Cumbee írta: Slither elutasítottam és válaszoltam. Nézz rá, hogy megkaptad-e a szöveget, nem emlékszem már, hogy itt mi a helyzet az elutasított tradekhez való irkálással kapcsolatban.
Sajnos nem jon at a valasz ilyenkor...
Van esely a cserere vagy ne is probalkozzaK?



Értékelés a saját draftomról:

RB: a kezdőimmel elégedett vagyok, ha nem sérülnek le, akkor teljesen jó leszek. Cseréim kicsit karcsúak, de nem is annyira rosszak. Elvileg idén kicsit visszább fogják Fostert játékidejét, így Tate végre kibontakozhat. Ballard meg egy sérülékeny Bradshaw mögött van, szóval benne is van bőven upside.

WR: a legerősebb csapategységem. White és Jackson is top10 közeliek, és elég megbízhatóan szállítják a pontokat. Harmadiknak (egyben a flex) van egy Nicksem, aki ha egészséges marad, akkor sima top15. A padra még van egy Gordon, aki az első számú célpont Clevelandben csak egy meccses eltiltása van, szóval bőven jó lesz. Givens elől elveheti a touchokat Tavon, de amúgy jó lesz.

QB: Wilson magasabbra taksálom mint a többség, sztem kitűnő idényt fog futni. Bradford helyett Helut kellett volna (azt hittem ott lesz még utolsó körben), mindegy... padra befér.

TE: Witten a 7. kör végén sztem nagy steal, 3./4. legjobb a posztján. Ha idén végre több RZ targetet kap akkor állat lesz. Sudfeld jó lesz amíg nincs Gronk, ha jól teljesít, akkor van benne potenciál későbbre is (NE-ben passzolnak a legtöbbet a TE-knek).

K: Bryant a 2. legjobb rugó (az egyik legjobb támadó csapatban), szóval tökéletes lesz.

DEF: a NE van a legkönnyebb csoportban, csupa f@s OFF & QB ellen, szóval a legtöbb héten jó számokat fog hozni, nálam top5 potenciálú.

Ha tudnék egyet upgradelni a RB3-n, akkor teljesen elégedett leszek a rosteremmel, de még így is sima PO csapatnak mondanám. 8)
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.09.02. 13:48:10

Tocy írta:Bocs GT, van egy kis Saints-fétisem :D
Ha Peytont idén elkerülik a sérülések, ő lesz a legjobb fantasy QB. Írd le, én szóltam előre.:D
A WR magod meg iszonyat erős. Marshall most valami sérülésről sírdogál, de állítólag azért nem komoly. Ha ez így van, akkor szerintem az irányítód és a 2 wr-ed már önmagában rájátszásba vihet.
Turbinra amúgy figyelj, mert van egy újonc RB-jük, aki eddig eléggé állatkodott, lehet behúzza a 2. helyet a depht charton.


Slither elutasítottam és válaszoltam. Nézz rá, hogy megkaptad-e a szöveget, nem emlékszem már, hogy itt mi a helyzet az elutasított tradekhez való irkálással kapcsolatban.

u.i.: Game tuti haxolt valamit, olyan nincs, hogy az autodraft ilyen jó csapatot rakjon össze...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.02. 13:22:39

Tocy írta:Bocs GT, van egy kis Saints-fétisem :D
No problem, jó lesz ez. :D Nem fogok beleszólni a dolgokba, de azért néha-néha majd felnézek az oldalra, hogy jól állsz/állunk-e. :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.09.02. 13:00:32

Bocs GT, van egy kis Saints-fétisem :D

QB: Peyton, Cutler ( megbántam azóta, de mindegy )
RB: gyalázatosan gyenge, Ivory, Ball, Ingram, Thomas ( bocs, tényleg Saints-fan vagyok :mrgreen: ). Ballban én bízok, aztán meglátjuk Manning mellett mennyi lehetőséget kap, de a Denver-offense csak jót tehet nekünk :mrgreen: Ingramtől én javulást várok, idén a hírek szerint jóval több futójátékot fogunk hívni ( persze az, hogy közben 5 jó WR+Graham várja Brees labdáit, nem éppen erre enged következtetni ), ugyanezért szereztem be Thomast is. Őket hátsó körökben szedtem már, egyszerűen annyira elkapkodták rögtön az elején a futókat, hogy nem volt olyan sosem, akire ne sajnáltam volna az aktuális picket. Thomas jó futó, kezdő futó, csak sérülékeny, de szerintem eleinte ő lesz a kezdő RB-m ( illetve RB-nk :mrgreen: ), vagy a flex. Ja meg Turbin érkezett még 14. körben, kellett még egy futó, ő tehetséges, egy Lynch sérülésnél sokat érhet.

WR: Megatron és Marshall szerintem a legjobb WR-kettős, cserének ott van Moore ( Saints :D ), aki kezdő elkapó, tavaly 1000 yard fölé jutott, flexnek akár ő is jó lehet. Illetve ott van még Golden Tate, aki sokat fejlődött tavaly folyamatosan, közben kialakult Wilson passzjátéka is, WR4-nek szerintem jó. Ja meg Floydot húztam utolsó körben, semminél jobb :D

TE: Gresham, 11. körben húztam, szerintem jó lesz ő is, az elérhetők közül mindenképp.

D: Bears, top5 szerintem, de akár top3 is lehet.

K: Walsh, tavaly nagyon magabiztos volt messziről is, remélem idénre nem felejtette el :D

Szóval bocsi, van három Szent a keretben, akik közül egy valszeg játszani is fog mindig, az RB-corp gyenge, a WR erős, többi szerintem jó, reménykedünk :mrgreen:
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.09.02. 12:34:35

Na én értékelném a draftomat, ami nem volt, teljesen zökkenőmentes, de igazából csak egy pickem ment rá.

1. kör
Doug Martin - Fostert a sérülése miatt nem mertem, amúgy akár jobb szezonja is lehet, visszakapta az OL-ba a két pro bowl guardját, amiből az egyik egyáltalán nem játszott tavaly, a másik meg a szezon fele nélkül sérült meg, és így lett 2. legjobb RB tavaly is.

2.kör
A.J. Green - Csoda, hogy ott maradt a 2. kör végéig, a 3. legjobb WR lesz szerintem Johnson és Dez mögött, a Bengals egyre jobb, ami neki is segíteni fog.

3. kör
Demaryius Thomas - Bármennyire is szerettem volna 2 RB-t vinni az első 3 körben, annyira el voltak itt már kapkodva, hogy Thomas jobban tetszett WR-ként is, mint a bent maradtak. Ő is egy top WR azért, Peyton kedvenc célpontja, ami azért nem rossz ajánlólevél.

4.kör
Lamar Miller - Nem ér egy negyedik kört, de amennyire már így is el voltak víve az RB-k, nem maradt jobb, nem tetszik, mint a 2. RB-m, de elkapókkal legalább jól állok.

5.kör
Danny Amendola - Pats fanként muszáj volt elvinnem, flexbe jó, Brady rengeteget fogja keresni és ha egészséges tud maradni produktívabb lehet, mint Welker. Nickset is szívesen vittem volna, de ő még sérülékenyebb, mint Amendola szinte. :)

6.kör
Rashard Mendenhall - Az elmúlt években ő se volt az egészségesség mintapéldája, de Arizonában 1. számú futó kérdés nélkül és csak nem szabad lesérülnie. A botrányos OL remélem nem gátolja majd sokat.

7.kör
Geovani Bernard - Ha nem is rögtön, de első számú futó lesz a Bengalsban és a goal line labdákat is ő kapja és nem BJGE akkor jó szezonja lesz, mert sebessége az van a srácnak.

8.kör
Matthew Stafford - Én draftoltam utoljára QB-t, ő maradt, és elégedett is vagyok vele, van egy Megatronja, ami sose jön rosszul egy irányítónak és biztos vagyok benne, hogy jobb lesz, mint tavaly, amikor első 5 irányító között draftolták és 2. körös pick volt.

9.kör
Sidney Rice - Nem nagy durranás, de ő a legjobb elkapó Seattleben és azért dobni is kell a labdát valamikor, nem lehet mindig Lynchel vagy Wilsonnal futtatni.

10.kör
DeAndre Hopkins - Na ez az a pick, amit nem akartam, csak már féltem, hogy lemerül a laptop és pakolgattam a queue-ba a játékosokat és pont akkor jöttem én, amikor őt raktam úgy 3-4-iknek és így ledraftoltam queue helyett :?
Amúgy nem olyan nagy tragédia, mert tehetséges elkapó, amit megmutatott az előszezonban, csak Schaubban nem bízok és azért van egy Andre Johnson a csapatban, igaz ő lefelé ágazik.

11.kör
Kyle Rudolph - Tavaly jó szezonja volt, a red zoneban rengeteget veszik célba, (Rudolph, the red zone reindeer), de ő nem kap el 100 yardokat sose, ebből ered, hogy nagyon ingadozó. Várhattam volna vele, mert kb. már mindenkinek volt TE-je.

12.kör
Cincinnati Bengals - Alapból csak az utolsó előtti körben akartam D-t draftolni, de úgy éreztem le kell rájuk csapjak, mint már írtam, tehetséges társaság ők és aki látta a Hard Knocks-ban Margus Hunt-ot, a 203 centis rookie DE-t, tudja mekkora állat. :D

13.kör
Martellus Benett - Azért húztam itt be őt, mert nem bízok teljesen Rudolphban, Benett me g jó lehet Chicagoban, viszont így nem lesz egyszerű, hogy ki kezdjen.

14.kör
Dan Bailey - Kell kicker is, ő volt a legjobb bent lévő, end of story.

15.kör
Terrelle Pryor - Raiders irányító, Tebow stílus: dobni nem tud, tehát fut, ebből meg "sok" fantasy pont következik, az utolsó pickemet megérte. Kár, hogy Staffordnak csak a 9. héten van bye weekje, mert akkor már nem is biztos, hogy kezdeni fog vagy a védelmek készülnek fel belőle, már amennyire lehet.

Összességben nem mondanám, hogy de jó csapatom van, de ha beváltja pár ember a reményeimet a PO azért egyértelműen cél.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.09.02. 11:06:01

Eazzy írta:Nekem az első 5 kör után egy nagy hulladék volt a draftom :D Szóval idén is egy kis mákkal talán lesz remény valameddig a PO-ra, aztán mégse :) Na majd jövőre (mint az Eagles minden évben)
Te meg ne sírjál, behúztad előlem Wilsont, Cobb-ot, Jacksont, Shortsot, Vereent és még Greene-en is gondolkodtam. Szóval csak egy fél csapattal nyúltál le...:D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.09.02. 11:02:53

kanty írta:
Cumbee írta: Rossz híreket is ér hozni? :oops:
Abból is tanulok, szóval csak a szürke, kőkemény valóságot. :D
Na akkor ugorjunk neki, nem lesz egyszerű.:D(És rövid sem.:D)

Az első és legnagyobb probléma, amit Slither is írt ez a rakat QB. Gondolom az autodraft húzta be őket neked, de gyakorlatilag már ezzel iszonyatosan el lett cseszve a draftod. Általánosságban a QB helyzetről nekem az a véleményem, hogy van kb 14 kezdő szintű ember, utánuk egy nagy szakadék és aztán megint jó pár hasonló erősségű játékos. Ezért én nem is vagyok oda azért, hogy az ember tartalék QB-t tart a keretben, mert egyrészt ha megsérül a kezdőd akkor már úgyis megszívtad, másrészt annyira az irányító hosszú távú kidőlése nem gyakori, mint pl az RB-knél, ha pedig mégis bekövetkezik, akkor FA-n mindig találsz olyan embert, aki nem olyan rossz. 1 QB-s ligában jelenleg kb kimeríthetetlen ez a poszt.(most is van FA-n olyan ember, akitől én idén jobb számokat várok a jelenlegi csereirányítók 70-80%-nál.)
A te esetedre kitérve: Cam Newton lesz a QB 1-ed, tavaly 4. lett fantasy pontok tekintetében, úgy, hogy az év első felében minősíthetetlenül [auto_cenzúra] volt. Smitht és Flacot gondolkodás nélkül dobnod kellett volna már úgy 2 nappal ezelőtt, ők használhatatlanok számodra. Maradt 2 ember akiről nem beszéltünk, a kismanning és Matt Ryan. Ők első számú QB-nak is jók, csak sajnos nem neked. Kérdés, hogy akarsz-e cserét tartani a rosterben, én a helyedben, ha már picket áldoztam rájuk, az egyiküket megtartanám, azt neked kell eldönteni, hogy melyik szimpibb, lutri, hogy melyiküknek éppen milyen éve lesz. A másikukat megpróbálhatod elboltolni, ha nem sikerül akkor FA... Annyit még megtehetsz, hogy ha FA-n nem találsz megfelelő embereket, (elég sok játékosodat ki kell tenned és soványka a kínálat sajnos) akkor 2-3 hetet ülhetsz ezen a emberen, hátha valakinek lesérül, vagy alul teljesít az irányítója. Az egész évet viszont ne csináld végig 3 irányítóval.

RB: Na itt vagy halálra ítélve.:D Úgy le lett csupaszítva ez az osztály, hogy nagyon nehéz lesz használható játékost találnod, márpedig muszáj! Az NFL fantasy első törvénye, hogy runningbackből sosem elég, mert hullanak mint a legyek. Na te ezt megtoldottad még egy McFaddennel. 1/6-on Ricet húztad. Draft alatt is írtam, hogy szerintem vicces ez az első kör. Peterson konszenzusos 1/1, mögötte viszont 8-9 embert be tudnék tenni a 2, helyre és kő kemény érvekkel alá tudnám támasztani, hogy miért ő lesz a legjobb megoldás, de ugyan ezeket az embereket be merném tenni a 10. helyre is és meg tudnám indokolni, hogy a másik 9 miért jobb nála. Rice nekem személyesen nem a kedvenc pickem, ettől függetlenül sok mockban láttam 2. helyen elmenni, 1/6-ként jó pick.(ahogy bármelyik másik első körös RB is az lenne.:D) Pozitívum, hogy a Ravens passzjátékban elvesztette a legfőbb opcióit, így a megmaradt emberek, köztük Rice is sokkal foglalkoztatottabb lesz, mint volt tavaly. Ha abból indulsz ki, hogy tavaly is a 6. legjobb RB volt, akkor ez jó jel. (Arról nem is beszélve, hogy 2 éve ő szerezte a legtöbb fantasy pontot az RB-k közül) Negatívum, hogy Bernard Pierce getyijó.:D Én mindig félek, hogy ha a 2. számú futó tehetséges, mert bár Piere esetében attól nem kell félni, hogy elveszti a kezdő pozícióját, de fantasy szempontból már elég az is, ha pár labdabirtoklást átvesz a 2. opció, könnyen visszaeshetnek az első opció számai.
A másik RB-d McFadden. Na az ő 3. körös húzását már élőben is megkönnyeztem. Utána néztem, a srác még nem játszott 13 meccsnél többet egyik szezonjában sem, 1000 yardnál többet csak egyszer futott és tavaly 5.4-ről 3.3-ra esett vissza a futásonként átlagosan elérd yardmennyiség. Erre még rájön, hogy a csapat siralmas, jövőre messze ők lesznek a legrosszabb csapat a ligában, így még túl sok TD-t sem fog elérni.(bár egyébként sem volt egy TD gép eddig sem) Az egyetlen pozitívum, hogy amíg mozogni tud, valszeg kezdeni fog és hogy ő a legjobb játékos a csapatban. Valakit használniuk kell, márpedig az a valaki valszeg ő lesz. Ettől függetlenül, én félnék, ha ő lenne a 3. számú futom. Neked 2. számú és nincs cseréje. :(

WR-ek: Összességében nem rossz ez az egységed, én személy szerint egyiküket sem kedvelem annyira, de ez tényleg csak ilyen saját hülyeség, alapvetően jók lesznek ők. TOP10-nek egyiküket sem látom, de pl azt el tudom képzelni, hogy mindhárman benne lesznek a TOP20-ban.
Reggie Wayne: Jó lesz, Luck fejlődik, első számú opció, de vannak még mellette tehetséges játékosok, szal a védelem nem koncentrálhat rá. Jó számokat várok tőle, Ettől függetlenül megnéztem hol draftoltad és szerintem bőven lettek volna még jobb opcióid. Nagyon rosszul viszont vele sem jártál.
Antonio Brown: Első számú opció egy pass heavy offense-ben, ami sosem jelent rosszat. Big Ben még mindig jó QB-nak számít, így stabil jó éve lehet. 2 problémám van vele: Sanders állítólag nagyon jön fel, lehetőségeket vehet majd el előle, illetve kicsi az upsideja. Szeretem azokat a játékosokat, akikben látom, hogy akér 2-3-4 körrel is jobbak lehetnek, mint ahol elkeltek. Na benne ezt nem látom, viszont egy stabilan jó teljesítményt azért várhatsz.
Mike Wallace: Nekem ő valamiért olyan nagyon semmilyen volt, én nem terveztem, hogy draftolom. Viszont ahogy olvasgattam, nagyon oda vannak érte az emberek. Nagy évet várnak tőle, szal ez a picked még nagyon jól is elsülhet.
Annyit még hozzáfűznek, hogy mivel nincs RB-d, így FLEX-re, ha csak nem TE-t akarsz tenni(NE!) akkor WR-t kell, ami egyben azt jelenti, hogy nem csak, hogy csere RB-d, csere WR-ed sincsen jelenleg.

TE: Nincs TOP TE-d, hátul húzott, de jól megválogatott játékosaid vannak. Ha a QB, RB, WR posztod rendesen fel lenne töltve, akkor azt mondanám, hogy remek húzások. Így viszont azt mondom, hogy legalább egy jó TE-t szerezhettél volna.:D:D Olsen sleeper, neki lehet jó éve Newton mellett, tavaly év végén tán jók is voltak már együtt. Nálam ő a TE1-ed. Annyi a gond, hogy nálad van Cam is, de ez nem halálos probléma. Finley 2. számú opciónak tökéletes, Pacers offenseben játszani sosem hátrány. Pettigrew viszont dobós. Ő totál fölösleges neked.

2 védelem sem kell, nézz utánuk, hogy melyiküktől várható jobb teljesítmény, a másikat dobd. De akár csinálhatod azt is, minden héten más DST-t húzol, matchup alapján, ehhez viszont akkor készülni kell. Rúgóval ugyan ez a helyzet. Az nem gáz, hogy nem draftoltál, sokan nem foglalkoznak vele. FA-ről húznod viszont kell, szerencsédre annyi van belőlük, mint a nyű. Mér csak azt kell kitalálnod, amit a DST-nél is, hogy a heti matchupokra mész rá, vagy jó rúgót keresel állandóra. Mindkettő járható út.

Kb ennyi, sry, hogy lehúztalak, de megpróbáltam kertelés nélkül leírni a véleményem. Ettől függetlenül szerintem nem reménytelen a helyzet Az alapjaid jól. Az irányítód jó, ha FA-ról ki tudsz húzni év közben egy 2. számú futót és elkerülnek a sérülések, akkor ott sincs gondod, a WR corpoddal alapból csak létszámproblémák vannak, minőségben nincs gondod, WR-eket ráadásul mindig lehet is találni. TE poszton van 2 top, 3 jó, aztán a többi. Nálad a többiből vannak viszont onnan a teteje. Reális esélyt látok rá, hogy ha jól forgatod a 2 TE-det év közben, akkor ezen a poszton jobb legyél, mint az átlag. Kickert lehet találni könnyen és a védelmeddel sincs gond, szal összességében bár a draftod nem sikerült a legjobban, de egy kis csiszolással szerintem jó lesz ez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2013.09.02. 11:17:03-kor.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.09.02. 09:55:36

kanty írta:Majd valaki(k) egy véleményt írhatna a draftomról. Egyrészt nagyon nem vagyok képben, másrészt a közepénél el kellett menjek, s autodraftoltam is párat. Köszi.
Kezdjuk ott, hogy 5 QB-d van, 3 TE-d, de csak 2 RB es nincs rugod. Azon kivul rendben van. :mrgreen:
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.09.02. 07:28:40

Nekem az első 5 kör után egy nagy hulladék volt a draftom :D Szóval idén is egy kis mákkal talán lesz remény valameddig a PO-ra, aztán mégse :) Na majd jövőre (mint az Eagles minden évben)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.09.02. 02:54:42

Cumbee írta:
Gareth Tello írta: Rossz híreket is ér hozni? :oops:
Abból is tanulok, szóval csak a szürke, kőkemény valóságot. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.09.02. 02:27:59

Gareth Tello írta:Tocy, hogy sikerült a draftunk? :mrgreen:
Az elején jól, aztán jöttek a Saint játékosok és onnantól #-o . :D :D
kanty írta:Majd valaki(k) egy véleményt írhatna a draftomról. Egyrészt nagyon nem vagyok képben, másrészt a közepénél el kellett menjek, s autodraftoltam is párat. Köszi.
Rossz híreket is ér hozni? :oops:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.09.02. 01:24:13

Majd valaki(k) egy véleményt írhatna a draftomról. Egyrészt nagyon nem vagyok képben, másrészt a közepénél el kellett menjek, s autodraftoltam is párat. Köszi.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.01. 22:56:54

Tocy, hogy sikerült a draftunk? :mrgreen:
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2013.09.01. 20:02:32

már be lehet lépni a lobby-ba
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2013.09.01. 19:52:36

még 39 perc van hátra, remélem addig már nem kavar be semmi
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.09.01. 19:51:18

Slither írta:
Tocy írta:Szóval most GT-vel közös csapatunk van?
Nem akar ez a f@s NFL.com rendesen működni (nem lehet GT-t kitörölni, csak téged az owner duóból), csatlakoz újra, aztán majd megoldjuk idény közben a dolgot.
Csak így tudok :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.01. 19:50:57

fcbarca0827 írta:
Bob_Marley írta:Én az NFL.com oldalon alapból nehezen tudok eligazodni, nem látom sehol, hogy jelezné mennyi van a draftig. Nem látok olyat, mint yahoo-n van, hogy visszaszámol, meg belehetne lépni egy kis programba. Látom 20:30ra módosult a dolog, de hol lehet belépni a "váróba" ?
A My Team-ben mutatja, visszaszámol. A Draftba meg elég egyértelműen fogod majd látni, ha már be lehet lépni (Ezt meg a League fül alatt).
Szuper, köszönöm a segítségeket.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.09.01. 19:46:39

Tocy írta:Szóval most GT-vel közös csapatunk van?
Nem akar ez a f@s NFL.com rendesen működni (nem lehet GT-t kitörölni, csak téged az owner duóból), csatlakoz újra, aztán majd megoldjuk idény közben a dolgot.
Válasz küldése