Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.07. 21:44:45

neobarca írta:Nah ahogy látom 26.-án lesz az El Classico. Szóval a draftot rakjuk máskorra.
Mellesleg és a 27.-e mellette kampányolnék. Vagy valamelyik vasárnap. Ha belegondoltok az kényelmes lenne. Hisz vas este már mindenki a hétfői melóra/sulira készül. Gondolom nincs komoly éjszakába nyúló elfoglaltság...
Hmmm... vicces hogy a hivatalos oldal még 26.-t írt ki pár hete. :)
A draft sztem másfél óra alatt bőven meglesz (keeperek miatt 3 körrel kevesebb lesz úgy is), szóval ha fél9-kor kezdjük a draftot, akkor kényelmesen beleférünk a meccs után is. De jó nekem a vasárnap is, szóval eddig 4 embernek megfelel a 27.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.07. 21:33:41

neobarca írta:Nah ahogy látom 26.-án lesz az El Classico. Szóval a draftot rakjuk máskorra.
Mellesleg és a 27.-e mellette kampányolnék. Vagy valamelyik vasárnap. Ha belegondoltok az kényelmes lenne. Hisz vas este már mindenki a hétfői melóra/sulira készül. Gondolom nincs komoly éjszakába nyúló elfoglaltság...
Igen, a 26. így necces, szerintem is jobb lenne a 27-e. :)
Gondoljunk csak bele, kitör egy tömegverekedés a 70. percben, tíz perc, amíg meg tudják fékezni, a bíró ráhúz egy negyedórát a meccsre, és máris lekéssük a draftot. :mrgreen:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.10.07. 21:26:05

A draft 8-kor kezdődne, tehát pont egy 10 perccel a clásico után, ami végsősoron szerintem belefér. De ha úgy döntünk, hogy 27-e vasárnap jobb, akkor felőlem lehet az. Csak könyörgöm ne előtte való hétvégén! :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.07. 21:04:55

Nah ahogy látom 26.-án lesz az El Classico. Szóval a draftot rakjuk máskorra.
Mellesleg és a 27.-e mellette kampányolnék. Vagy valamelyik vasárnap. Ha belegondoltok az kényelmes lenne. Hisz vas este már mindenki a hétfői melóra/sulira készül. Gondolom nincs komoly éjszakába nyúló elfoglaltság...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.07. 13:59:30

Xanthor írta: Nem néztem most sajnos a csapatát, akkor jövő héttől összeteszem a kezdőjét normálisra.
Ha berakod neki a Jets vedelmet, es azok jol teljesitenek, akkor van egy minimalis eselye a forditasra.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.10.07. 13:53:28

Slither írta:
Eazzy írta: Másrészt, tisztelt Commish urak, Kanty megint DEF nélkül és inaktív RB-vel állt ki, és így van 25 pont hátrányban. Azért ilyen ingyen W-ket ne hagyjunk már senkinek pls!
Ha tudnam hasznalni ezt a sz@r NFL-es feluletet, akkor talan csinaltam volna vele vmit. Egyszeruen atlathatatlan az egesz, csomot kell keresgelni 1-1 funkcio eleresehez... :?

Ha tudtok vkit, aki co-ownerbe beszallna kanty csapatahoz az szoljon, mert nem ugy nez ki, hogy iden ennel aktivabb lesz.
Nem néztem most sajnos a csapatát, akkor jövő héttől összeteszem a kezdőjét normálisra.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.07. 11:39:41

Jah én nem azért írtam, hogy 100 yardot csinál valaki, s "nem sokat ér", hogy panaszkodjak. Csak leírtam nyilván itt csak a TD számít, mert az a 6pont rengeteget ér. Itt vagyok én a héten 1 TD-vel és így 130 ponttal , szóval lehet anélkül is, csak nyilván akkor extra kell a védelem meg rugótól, ami most jött, na meg Romo se sűrűn fog 40+ pontot csinálni. :D Kicsit úgy is érzem ellőtték a puskaporokat a srácok, Game erre a tökéletes példa, előző héten minden bejött neki 148 pont a héten meg elég nyögvenyelős, bár az a párharc nagyon jó, s izgalmas, Slithernek 2 embere van de abból 1 rugó, Gamenek meg 1 Tony Gonzalez, s vezet majd 3 ponttal. :D

Örülök, hogy idén annyira nem vagyok teljesen kilátástalan helyzetben, 2 győzelem mellett 2 nagyon szoros vereség meg 1 sima, illetve örülök neki, hogy kantytól csak nekem sikerült kikapni. :lol: Jövő héten a liga egyik legjobb csapata ellen játszok, Tocy is igaz a héten elfelejtett babrálni a csapatával, ennek is köszönhető talán, hogy megszakad a veretlensége. De legalább sikerült feljönnöm 2-3ra, s még mindig elég kevés TD-t szerez a csapatom, de szerencsére mindig van, aki "megment". Most az Arizona parádés játéka, s Tucker mezőnygóljai elég sokat dobtak rajtam, jó FA választások voltak. :D


ESPN-nel mi a helyzet? Lassan ott is mocorogni kellene, preseason már nagyban tart, ott is keepelni kell stb, s mindjárt nyakunkon az NBA szezon.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.07. 10:58:41

Eazzy írta: Furi, nemtom a comiss felület milyen, de nekem pl sokkal használhatóbb, átláthatóbb és letisztultabb, mint a yahoo.
Hat kezdjuk azzal hogy semmilyen comiss feluletet nem latok, egyetlen dolog amit elerek, az a league settings, es csak azon tudok valtoztatni.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.07. 10:39:09

Slither írta:
Eazzy írta: Másrészt, tisztelt Commish urak, Kanty megint DEF nélkül és inaktív RB-vel állt ki, és így van 25 pont hátrányban. Azért ilyen ingyen W-ket ne hagyjunk már senkinek pls!
Ha tudnam hasznalni ezt a sz@r NFL-es feluletet, akkor talan csinaltam volna vele vmit. Egyszeruen atlathatatlan az egesz, csomot kell keresgelni 1-1 funkcio eleresehez... :?

Ha tudtok vkit, aki co-ownerbe beszallna kanty csapatahoz az szoljon, mert nem ugy nez ki, hogy iden ennel aktivabb lesz.
Furi, nemtom a comiss felület milyen, de nekem pl sokkal használhatóbb, átláthatóbb és letisztultabb, mint a yahoo.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.07. 10:20:38

Eazzy írta: Másrészt, tisztelt Commish urak, Kanty megint DEF nélkül és inaktív RB-vel állt ki, és így van 25 pont hátrányban. Azért ilyen ingyen W-ket ne hagyjunk már senkinek pls!
Ha tudnam hasznalni ezt a sz@r NFL-es feluletet, akkor talan csinaltam volna vele vmit. Egyszeruen atlathatatlan az egesz, csomot kell keresgelni 1-1 funkcio eleresehez... :?

Ha tudtok vkit, aki co-ownerbe beszallna kanty csapatahoz az szoljon, mert nem ugy nez ki, hogy iden ennel aktivabb lesz.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.07. 09:31:49

Hello,

Egyrészt, jó döntéseim voltak a héten, Cecil Shorts 13 pont Tavon Austin helyett, aki 3,5, Chiefs DEF nagyon jó húzás volt ezúttal is 16 pont, messze ők a legjobb fantasy DEF eddig idén. Woodhead a TD-jével mentette a teljesítményét. Sajna Wilson sérülése nem jött jól, csak remélni tudom, hogy hamar felépül, különben bajban leszek nagyon RB poszton.

Másrészt, tisztelt Commish urak, Kanty megint DEF nélkül és inaktív RB-vel állt ki, és így van 25 pont hátrányban. Azért ilyen ingyen W-ket ne hagyjunk már senkinek pls!

Harmadrészt Bob a problémádra van egy megoldás ami segít egy picit. Pontozzuk a 100+ yardos teljesítményeket is pl. Tehát ha Erős Pista fut 100 yardot, akkor az +1 pont. Ha 200-at akkor akár +3 is lehet már. QB-knál 300 yard után járhat plusz pont pl. Szerintem ez egyáltalán nem hülyeség, mert ha van 5 játékosod 100 yard fölött, akkor az már 5 plusz pont, majdnem felér egy TD-vel.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.06. 23:44:21

mademan írta:
mademan írta:hát úgy tűnik nem fog összejönni, egyszerűen nem értem!!!
3 L zsinórban... és most jönnek majd csak a bye week-ek :(
eddig 2 db TD hagytam a padon. ez mindent megmagyaráz. sorozatos rossz döntések :twisted:
S ebben a játékban kis túlzással csak ennyi számít, hogy kinek van olyan embere, aki TD-t szerez.
Eazzynél szinte kivétel nélkül mindenki hozott TD-t így meg borzasztó nehéz. Ott van Wilson oké meg is sérült, de 16 yard na meg ugye 1 TD és 8 pont, ami baromi sok, ha azt veszem ehhez 80 yardot kell összefutni, kis túlzással fent volt egyszer elrohant 16 yardot, s többet ér mint, aki egész meccsen gürizik, s 100 yard körül teljesít. :?
Abszolút átérzem a helyzetedet, hogy nem érted, én is ilyen vagyok minden hét egy lutri. :D

Most szerencsére Tucker pl remek választás volt az utolsó másodpercben, még szerencse, hogy nézegettem az FA piacot, s véletlenül megakadt rajta a szemem, meg hogy ilyen rugó még kint van.
Nekem ő fogja hozni a héten a legtöbbet pontot. Szerencsére Cumbeenál nem voltak nagyon ezidáig TD-k, spáran yardban is kevesebbet hoztak, így azért úgy tűnik ezt a hetet sikerül behúzni. Nálam is csak Clay hozott TD-t, de Tucker 18 pontja eléggé megdobott. :D
Kép
Kép
Kép
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2013.10.06. 23:36:29

mademan írta:hát úgy tűnik nem fog összejönni, egyszerűen nem értem!!!
3 L zsinórban... és most jönnek majd csak a bye week-ek :(
eddig 2 db TD hagytam a padon. ez mindent megmagyaráz. sorozatos rossz döntések :twisted:
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.10.06. 23:06:56

A hetemet inkább már nem is kommentálnám hosszabban, de egyre inkább a tisztes helytállás a cél. :) Megint senkinek semmi nem jött össze, pedig most az ellenfelem se mutatott kimagasló számokat (csak az a fránya Fred Jackson csütörtökön). A védelmet megint sikerült úgy variálnom, hogy rosszul jöjjek ki, igaz nem jelentősen. A Miami viszont kiakaszt, azt mondják, hogy adják majd Millernek a labdát, erre fut 7-szer összesen 15 yardra.
Patriots ellen amúgy meg lassan kis túlzással nem szabad kezdetni az első számú elkapókat, Talib eléggé leradírozza az embereket.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2013.10.06. 22:33:19

hát úgy tűnik nem fog összejönni, egyszerűen nem értem!!!
3 L zsinórban... és most jönnek majd csak a bye week-ek :(
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.06. 14:42:05

MichaaBee írta:GT, ne haragudj, nem is kommentáltam még itt az MLB-ben aratott sikered. :D Természetesen gratula a sikerhez, még akkor is ha egy nyamvadt hazafutáson múlt, amit az impotens csapatom nem bírt összehozni. :D Így a szezon végére minden csapatom becsődölt és minden playoffot csúnyán elbuktam. :? Na majd NBA-ben több sikerem lesz, menni kell a címvédésért. :D
Köszi, bár igazából sok közöm nem volt a dologhoz, néha felvettem egy-egy jobban teljesítő játékost FA-ról, és ennyi, szépen bemákoltam a győzelmet. :D
MichaaBee írta:Apropó NBA, próbáltam is tegnap egy aukciós mock draftot, egész tetszetős a rendszer. Sokat kellene sakkozgatni, jóval több felkészülést igényel, mint egy snake draft, de talán épp ez adja az élvezetét. Sajnos sok időm nem lesz készülni, de bízom benne, hogy sikerül így is egy ütőképes csapatot összevásárolgatni. :)
Én is toltam egyet, hát elég érdekes, ahogy írod, ez nem olyan, hogy mindenfajta különösebb felkészülés nélkül leülsz, és draftolsz egy jót, tényleg készülgetni, elemezgetni kell, módszereket próbálgatni, de még ha van egy jól kifundált módszered, akkor is keresztülhúzhatják a számításaidat a többiek. :D Szóval nem lesz könnyű, bízom abban, hogy Fortuna mellém áll, mást nem tehetek. :mrgreen:
MichaaBee írta:Ami keepert illeti, az talán még keményebb dió lesz ezzel a kritikán aluli Jennings-Smith-Gasol keeperhármassal... Annak a draftját pedig könyörgöm ne tegyük az aukciós utáni vasárnapra [-o< Rákövetkező hétvége sokkal jobb lenne szerintem már csak pihenés szempontjából is, no meg azért mert 20-án határozottan ki van zárva, hogy ott tudjak lenni, keeper draftról meg nagyon nem kéne lemaradni. No majd meglássuk!
Azért az én keepertrióm sem valami világverő... :lol:

Egyébként csatlakozom, nekem is jobb lenne, ha 26-én lenne a draft.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.10.06. 13:55:54

GT, ne haragudj, nem is kommentáltam még itt az MLB-ben aratott sikered. :D Természetesen gratula a sikerhez, még akkor is ha egy nyamvadt hazafutáson múlt, amit az impotens csapatom nem bírt összehozni. :D Így a szezon végére minden csapatom becsődölt és minden playoffot csúnyán elbuktam. :? Na majd NBA-ben több sikerem lesz, menni kell a címvédésért. :D

Apropó NBA, próbáltam is tegnap egy aukciós mock draftot, egész tetszetős a rendszer. Sokat kellene sakkozgatni, jóval több felkészülést igényel, mint egy snake draft, de talán épp ez adja az élvezetét. Sajnos sok időm nem lesz készülni, de bízom benne, hogy sikerül így is egy ütőképes csapatot összevásárolgatni. :)

Ami keepert illeti, az talán még keményebb dió lesz ezzel a kritikán aluli Jennings-Smith-Gasol keeperhármassal... Annak a draftját pedig könyörgöm ne tegyük az aukciós utáni vasárnapra [-o< Rákövetkező hétvége sokkal jobb lenne szerintem már csak pihenés szempontjából is, no meg azért mert 20-án határozottan ki van zárva, hogy ott tudjak lenni, keeper draftról meg nagyon nem kéne lemaradni. No majd meglássuk!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2013.10.06. 11:46:20

bocsi hogy csak most írok, picit kimaradtam itt a közösségi életből!

BoB kitartása és egészen elfogadható ajánlata előtt fejethajtva belementem egy trade be amelyben a Schaub miatt gyenge teljesítményt nyújtó A. Johnson elkerült tőlem! helyette kaptam egy Edelmant aki amendola és gronk visszaérkezéséig jó lesz, egy az enyémeimnél stabilabb TE-t meg a Houstonnál használhatóbb DEF-et. Összeségében egy WR1-ért kaptam DEF1, TE1, és egy WR2-t. szerintem nem jártam annyira rosszul!

a jelenlegi fordulóban próbáltam egy váratlant húzni és bízva a JAX gyenge DEF-jében Bradfordot és Cook-ot is kezdőbe raktam. Eddie Royal is mutathatna végre valamit, remélem ehhez az Oakland fog asszisztálni.

rossz hír számomra hogy bradshaw nyaksérülés miatt erősen kétséges így lehet nem tudom majd pótolni a kezdő RB-ket a bye weekeken.

sajnos a drafton főleg a GIANTS-el elég elszámoltam magam, de úgy érzem hogy ezt a hibát sikerült kijavítanom
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.06. 10:47:39

Cumbee írta: Kitaláltam érte egy pakkot ami lehet tetszene, de még szerintem várok vele egy kicsit, énis félek kockáztatni. Ha megversz a héten, akkor viszont valamit már lépnem kell, szal jövő hét elején akkor számíthatsz egy ajánlatra.:D
Amúgy az a durva, hogy Jackson is sérült volt kicsit, csak fcbarca0827 úgy tűnik tökösebb volt nálam és neki bejött. Mondjuk vicces, hogy draft előtt 3 ember volt nálam a kalapban 1/4-nél. Spiller, Charles és McCoy. Kb végig Charles vezetett, csak az utolsó héten váltottam Spillerre. Egyelőre remek döntésnek tűnik.:D:D
Na akkor majd meglátjuk, az mindenesetre bánt, hogy Stephen Hillt felvetted. :D Suttyomban tettem ki, reméltem nem veszi fel senki, mondjuk én voltam az oktondi, mert elég lett volna 1 TE, csak hát a Miami meg jövő héten bye weekes, no mindegy, remélem kiteszed majd Hilt :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.10.04. 16:55:09

Bob_Marley írta:Jah dehogyis, nem néztelek hülyének, mert ezt küldted el. Nézegettem nálad, de nem látok olyan csereelemeket, amikkel T-Rich mozdítható lenne. Jelenleg felesleges gondolkodnom egy esetleges lutri cserében vele kapcsolatban, miközben ha nem is megy neki a másik két futóm jó formában van.

A meccsnek meg koránt sincs vége, de az biztos, hogy TE poszton így nem fogsz agyonverni a héten, szerencsére. :D
Bár a másik Tight-end emberedtől is tartok, remélem Vernon Davis nem most fog megint nagy meccset játszani.
Spiller sérüléseinek, gyengébb játékának meg fcbarca0827 örülhet a legjobban (F. Jackson eléggé termel), neked meg bosszantó, de hát ez ilyen sajnos.
Kitaláltam érte egy pakkot ami lehet tetszene, de még szerintem várok vele egy kicsit, énis félek kockáztatni. Ha megversz a héten, akkor viszont valamit már lépnem kell, szal jövő hét elején akkor számíthatsz egy ajánlatra.:D
Amúgy az a durva, hogy Jackson is sérült volt kicsit, csak fcbarca0827 úgy tűnik tökösebb volt nálam és neki bejött. Mondjuk vicces, hogy draft előtt 3 ember volt nálam a kalapban 1/4-nél. Spiller, Charles és McCoy. Kb végig Charles vezetett, csak az utolsó héten váltottam Spillerre. Egyelőre remek döntésnek tűnik.:D:D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.04. 16:48:10

Jah dehogyis, nem néztelek hülyének, mert ezt küldted el. Nézegettem nálad, de nem látok olyan csereelemeket, amikkel T-Rich mozdítható lenne. Jelenleg felesleges gondolkodnom egy esetleges lutri cserében vele kapcsolatban, miközben ha nem is megy neki a másik két futóm jó formában van.

A meccsnek meg koránt sincs vége, de az biztos, hogy TE poszton így nem fogsz agyonverni a héten, szerencsére. :D
Bár a másik Tight-end emberedtől is tartok, remélem Vernon Davis nem most fog megint nagy meccset játszani.
Spiller sérüléseinek, gyengébb játékának meg fcbarca0827 örülhet a legjobban (F. Jackson eléggé termel), neked meg bosszantó, de hát ez ilyen sajnos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.10.04. 16:33:50

Bob_Marley írta:
Cumbee írta:Na zsír, hogy ezt tisztáztuk, de akkor pls dobj már valahol valami üzenet félét, mert még mindig nem tudok semmit arról, hogy mi a válaszod a kérdésemre.:D
Válaszolok itt, mert az egyszerűbb. Futó és WR részem érzésem szerint most jó, Trent Richardson papíron a második legjobb futóm, rugóért nem látom értelmét miért cseréljem el, s jelenleg nagyon erős ajánlat esetén tudom csak elengedni, mert nem lételemem az elengedése, illetve sokan érdeklődnek iránta.
LOL?:D Az nem ajánlat volt, csak küldtem valamit, hogy tudjak írni. T-Richet tettem bele, hogy lásd kiről van szó, tőlem meg egy olyat, amit biztos nem tekintesz ajánlatnak és nem fogadsz el. Akkora gyökér azért nem vagyok, hogy rúgót adok egy RB-ért.:D
Bob_Marley írta:Szerencsére tegnap megúsztam Cameront, bár jó a Bills védelme a TE-kel szemben, azért 36 yardnál többre lehetett tőle számítani, s Spillert is a padra tette Cumbee, úgyhogy ezt is túléltük. :D Rendkívül fontos ez a forduló, továbbra is tartom 1-4ről nem lehet visszajönni, s minden lépésnek nagy jelentősége van ebben a fordulóban. Én is még erősen vacillálok Colston és A. Johnson között ráadásul egyik Friscoban másik Chicagoban lép pályára. :?
Ehh... Ne gondold, hogy nem vagyok ideges. Még mindig tartom magam, hogy nem rossz a csapatom, de egyszerűen nagyon nem állnak össze a dolgok. Cameron pont a legmegbízhatóbb emberem volt eddig. Ráadásul annyira bíztam benne a héten, hogy sportfogadásban is péppé pakoltam, szóval ez a rossz hét duplán rosszul érintett.:D Spillert meg hagyjuk... Idén nem igazán megy neki, tegnap a liga egyik legjobb futás elleni védelme ellen játszottak, full sérült volt, alig volt a pályán, jóhogy leültetem. Erre összerak egy 54 yardos TD-t... Idén az első TD-je, persze, hogy ilyenkor. Szerintem ezzel buktam is a hetet, úgyhogy gratulálok már előre.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.04. 15:38:23

Eazzy írta:Néztem, csak a gond, hogy Dary Rich éppen hogy kifelé tart a Ramsnél a kezdőből. Nem elég, hogy sérüléssel is küszködik, még mögötte várják is az alkalmat, hogy a helyére lépjenek. Közben meg Wilson szimplán annak issza a levét, hogy a Giants egy nagy hulladék eddig. Ráadásul mostmár Scott sincs mögötte, mindenképpen növekszik majd a szerepe. Potenciálban köze nincs a két játékosnak egymáshoz.
Akkor nyomj rá a rejectre. :D
Még egyet küldtem, ha az se tetszik, utasítsd el azt is, aztán, akkor mindketten továbbléphetünk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.04. 15:18:44

Néztem, csak a gond, hogy Dary Rich éppen hogy kifelé tart a Ramsnél a kezdőből. Nem elég, hogy sérüléssel is küszködik, még mögötte várják is az alkalmat, hogy a helyére lépjenek. Közben meg Wilson szimplán annak issza a levét, hogy a Giants egy nagy hulladék eddig. Ráadásul mostmár Scott sincs mögötte, mindenképpen növekszik majd a szerepe. Potenciálban köze nincs a két játékosnak egymáshoz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.04. 15:00:40

Eazzy írta:
Bob_Marley írta: Neked ugyanezeket az embereket küldözgettem el, mindig visszautasítottad,
Persze, mert Randall Cobb-ot akartad, őt meg nincs az az isten, hogy odaadjam ilyen átlagosabb emberekért :D
Made meg cserélt, úgyhogy ne "panaszkodj" . :D
Azt hiszem kevésbé zavar, hogy kik vannak az ellenfélnél, mint az a tény, hogy Peterson bye weeken van. :D Pedig hidd el nekünk alul lévőknek ez remek hír, meg úgy mindenkinek, összerázódhat a héten kicsit a tabella. Nagyon nem lenne jó ha te nyernél, túl sok csapat állna 4-1 környékén. Ez a 3-2 meg pont jó lenne mindenkinek, még annak is, aki mínusz mérlegben van, szóval hajrá MADE :lol:

szerk: Válaszoltam a cserére amúgy, majd nézd meg Eazzy.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése