Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
varnagykrisztian
Entrenador del Barça

2013.10.12. 06:26:27

Sziasztok.Ez a fantasy NBA olyan mint a fociguru?Mivel az angol tudásom nulla segíthetnétek részletesen elmagyarázni.KÖSZÖNÖM :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013

2013.10.11. 17:16:47

Na, toltam egy aukciós draftot is, hát elég hosszadalmas és nagy odafigyelést igénylő procedúráról van szó. Volt egy nagy vonalakban kidolgozott stratégiám, amit nem mindenhol tudtam betartani (kezdjük ott, hogy Jeffersonra véletlenül 55 dollárt raktam 5 helyett, amivel az enyém is lett :lol: ), a vége meg jobban is sikerülhetett volna, de összességében azért talán annyira nem lett rossz csapat, bár centerposzton lehetne jobb is.

1. Damian Lillard (Por - PG) $27
2. Al Jefferson (Cha - PF,C) $55
3. Andre Iguodala (GS - SG,SF) $14
4. Jrue Holiday (NO - PG) $14
5. Luol Deng (Chi - SF) $13
6. Jonas Valanciunas (Tor - C) $11
7. J.R. Smith (NY - SG,SF) $9
8. Jameer Nelson (Orl - PG) $8
9. Paul Pierce (Bkn - SF) $12
10. Tiago Splitter (SA - C) $6
11. Anderson Varejao (Cle - PF,C) $7
12. DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) $17
13. Evan Turner (Phi - SG,SF) $6

Szóval lesz még bőven min agyalni az eurobarçás liga draftjáig... :D
PCsabi
aka Game90

2013.10.11. 17:12:07

Slither írta: Berakhatjuk du.-ra is a draftot, az sztem nem lenne gond senkinek.
Most már maradjon így, megoldom, aztán kész :)
Slither írta:Az aukciós draft időpontjánál meg nem értem hogy miért most jön elő mindenki hogy annyira mégsem jó, amikor már több mint egy hónapja az volt beállítva... :roll:
Én idáig meg voltam róla győződve, hogy vasárnap lesz mindkét draft (gondoltam mindenkinek az a legjobb időpont ill. asszem idáig az összes EuroBarca-s draft vasárnap volt).
Slither írta:A keeper draft vasárnapra való atrakásához meg 2 szavazat kell.
5-1. Szóval akkor október 27. 20:00? :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!

Kép
Slither
Almighty Admin
Kapcsolat:

2013.10.10. 15:17:42

A keeper draft vasárnapra való atrakásához meg 2 szavazat kell.

Az aukciós draft időpontjánál meg nem értem hogy miért most jön elő mindenki hogy annyira mégsem jó, amikor már több mint egy hónapja az volt beállítva... :roll:
Cumbee
Entrenador del Barça

2013.10.10. 15:00:15

Hát a szombat estének én sem örülök annyira, alapból nem is értem, hogy miért azt szavaztuk meg, az általában senkinek sem jó.

Még az NBA-nél maradva, Slither küldök neked itt egy PM-et, van egy kis gondom a keeper ligával, hátha tudsz segíteni.

NFL: Tocy pls reagálj valamit, 4-5 napja küldtem az ajánlatot, azóta semmi. Legalább annyit írj, hogy gondolkozol rajta, vagy írd meg, ha valamiért nem tetszik és beszéljünk róla. Csak legyen valami, mert ez így a legrosszabb, hogy semmi visszajelzés nincs.
kanty
Llegenda del Barça

2013.10.10. 13:42:58

Délután ne legyen, minél később annál jobb.
Slither
Almighty Admin
Kapcsolat:

2013.10.10. 10:40:01

Game90 írta:
Slither írta: Eddig senki sem panaszkodott az időpont miatt, szóval elég valószínű hogy marad. De ha összetudod egyeztetni egy másik napot a többiekkel akkor felőlem mehet. Nekem 20. és 21. nem jó, a többit el tudom intézni.
Akkor mindegy, maradjon a szombat, majd max. később megyek kocsmázni... :mrgreen:
Berakhatjuk du.-ra is a draftot, az sztem nem lenne gond senkinek.
Game90 írta:
Slither írta: Amúgy fontosabb lenne hogy +1 embert beszervezzünk mert különben nem indulhat el a liga.
NBA1.hu-ról valaki?
Jobb lett volna, ha vki innen jön, de akkor beírok oda is.
Eazzy
Entrenador del Barça

2013.10.10. 10:34:31

kanty írta:
Eazzy írta: Kanty! Eli - Cam kettősöd közül valaki érdekelne. Küldtem egy tapogatózósabb ajánlatot, kérlek nézz rá!
Valamikor a nap folyamán megnézem tüzetesebben is, s majd megy a válasz is.
Okés, majd ellenajánlatban válaszolj, mert máskülönben nem látom!
kanty
Llegenda del Barça

2013.10.10. 09:18:07

Eazzy írta:
kanty írta: Kanty! Eli - Cam kettősöd közül valaki érdekelne. Küldtem egy tapogatózósabb ajánlatot, kérlek nézz rá!
Valamikor a nap folyamán megnézem tüzetesebben is, s majd megy a válasz is.
Melkor
Entrenador del Barça

2013.10.09. 23:42:53

Bob_Marley írta:
Melkor írta:
Bob_Marley írta:Huszonhetedikére voksolok én is, s akkor kényelmesen mindenki rá is tud készülni, meg figyelni is tud.
Szia Bob,
ESPN-en küldött már üzenetet az ottani admin srác, illetve írtam itt is PÜ-t, hogy még nem állítottál keepereket a következő szezonra, illetve van egy szavazás a kezdőlapon, hogy mikor legyen a draft.
Légyszi majd reagálj!
Rendben, kiválasztottam a keepereket, meg szavaztam is. Én ráhúztam 19-re egy lapot, megtartom Jeff Greent, ha már megtehetem, nyilván Rondot érdemesebb lett volna, de nem tudni mikor tér vissza, meg meglepődnék ha februárig kelta maradna.
Egyébként a drafton látom 1/4 vagyok, pedig nekem a legrosszabb a mérlegem. Új sorsolás volt, s nem számít a tavalyi eredmény vagy mi? Megmondom őszintén tavaly picit gyúrtam is rá, ha már nem sikerült jól a szezon, hogy legalább a drafton a legelőkelőbb helyek egyikét kapjam meg, picit csalódás, hogy nem számít, hogy én voltam tavaly a legrosszabb mérlegű csapat. :D
Utánakérdezek majd, mert nem tudom pontosan, de azt hiszem az alsóházban lévő játékosok közül sorsolás volt, elvileg hasonlóan a valódi draft sorsoláshoz. Egyébként én 1/2 lettem.... tavaly én is mindent megtettem a minél rosszabb helyezés eléréséhez :)
Amúgy Rondo-t kirakni.... hosszú távon azért szerintem jó lesz ő, bárhol is játszik majd.
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
PCsabi
aka Game90

2013.10.09. 23:31:43

Slither írta: Eddig senki sem panaszkodott az időpont miatt, szóval elég valószínű hogy marad. De ha összetudod egyeztetni egy másik napot a többiekkel akkor felőlem mehet. Nekem 20. és 21. nem jó, a többit el tudom intézni.
Akkor mindegy, maradjon a szombat, majd max. később megyek kocsmázni... :mrgreen:
Slither írta: Amúgy fontosabb lenne hogy +1 embert beszervezzünk mert különben nem indulhat el a liga.
NBA1.hu-ról valaki?
Gareth Tello írta: Amúgy igen, nehéz a választás, egy spursös védő azért minden csapatba jól jön, lévén mostanában cleansheetelünk rendesen (nem akarok olyanokat olvasni, hogy 0-3, oké? :mrgreen: ), de a középpályán sokszor lehetetlen megjósolni, ki fog kezdeni (Eriksen talán kivétel), Soldado meg még nem lendült bele, meg drága is.

Épp ez az, hogy egy használható emberem sincs kábé. :D Ward-Prowse jól kezdett, de mostanában csak 15-20 perceket játszik, Whittaker kemény nyolc percet kapott az utóbbi három Norwich-meccsen, Chester meg sérült. :lol:
Szóval jól jönne akár már Barkley is.
Walker amúgy nem lenne rossz, csak nem szívesen teszem ki a csapatomból Zabaleta-t vagy Ivanovic-ot.

Csak most nézem, hogy milyen cserepadod van. OMG :mrgreen:
Gareth Tello írta:3. pickként talán a leglogikusabb, én legalábbis tuti előbb választanám őt, mint Cépét.
Én is előbb vinném Bearden-t.

Kép
neobarca
Director del Fútbol

2013.10.09. 23:24:19

Slither írta:21. az hétfő.
Hopp. Benéztem. 20.a. De nekem mondom, teljesen mind1. Max később megyek bulizni. :lol:
Akik tavaly voltak és még nem reggeltek, nem tudjuk előkukázni őket?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Slither
Almighty Admin
Kapcsolat:

2013.10.09. 22:35:31

neobarca írta: Szerintem is logikusabb 21.-e vasárnap, már csak azért is, amiket felsoroltam korábban. Persze mivel nem lesz akkor is Classico így pl nekem jó a szombat.
A londoni spanom meg konkrétan szabit vett ki, hogy dradt időpontján szabad legyen. :lol: Nagyon be van zsongva... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
21. az hétfő. Vasárnap/hétfő este nekem nem jó, a többi mindegy, hétköznapok is ugyanúgy megfelelnek. Ha a szombat nem jó akkor próbáljátok megszervezni egy másik időpontot, de ismerve az embereket, másfél héttel a draft előtt sztem már nincs sok esély a változtatásra.

Amúgy fontosabb lenne hogy +1 embert beszervezzünk mert különben nem indulhat el a liga.
neobarca
Director del Fútbol

2013.10.09. 22:25:10

Slither írta:
Game90 írta:NBA Auction League: 100%, hogy szombaton lesz a draft? :?
Eddig senki sem panaszkodott az időpont miatt, szóval elég valószínű hogy marad. De ha összetudod egyeztetni egy másik napot a többiekkel akkor felőlem mehet. Nekem 20. és 21. nem jó, a többit el tudom intézni.
Szerintem is logikusabb 21.-e vasárnap, már csak azért is, amiket felsoroltam korábban. Persze mivel nem lesz akkor is Classico így pl nekem jó a szombat.
A londoni spanom meg konkrétan szabit vett ki, hogy dradt időpontján szabad legyen. :lol: Nagyon be van zsongva... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Bob_Marley
Presidente del Barça

2013.10.09. 22:17:31

Melkor írta:
Bob_Marley írta:Huszonhetedikére voksolok én is, s akkor kényelmesen mindenki rá is tud készülni, meg figyelni is tud.
Szia Bob,
ESPN-en küldött már üzenetet az ottani admin srác, illetve írtam itt is PÜ-t, hogy még nem állítottál keepereket a következő szezonra, illetve van egy szavazás a kezdőlapon, hogy mikor legyen a draft.
Légyszi majd reagálj!
Rendben, kiválasztottam a keepereket, meg szavaztam is. Én ráhúztam 19-re egy lapot, megtartom Jeff Greent, ha már megtehetem, nyilván Rondot érdemesebb lett volna, de nem tudni mikor tér vissza, meg meglepődnék ha februárig kelta maradna.
Egyébként a drafton látom 1/4 vagyok, pedig nekem a legrosszabb a mérlegem. Új sorsolás volt, s nem számít a tavalyi eredmény vagy mi? Megmondom őszintén tavaly picit gyúrtam is rá, ha már nem sikerült jól a szezon, hogy legalább a drafton a legelőkelőbb helyek egyikét kapjam meg, picit csalódás, hogy nem számít, hogy én voltam tavaly a legrosszabb mérlegű csapat. :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013

2013.10.09. 22:16:58

Game90 írta:Nem is tudom, hogy ki áll jobban... :-k
:mrgreen:

Tavaly volt nálam Spurs-ös (Lloris, Bale, de még Walker is), de idén nem látom, hogy ki lenne az, aki megérné nekem. Lloris helyett inkább Mignolet-t favorizálom, Vertonghen drága, Walker helyett inkább Zabaleta/Ivanovic, középpályáról senki sem kell, Soldado-nál pedig bőven jobbak a mostani csatáraim.

Agüero-t én lecserélném.

Padra meg szerintem bőven elég 1 (max. 2) használható ember, ha valaki a kezdőből pont nem játszik, akkor be tudjon ugorni. Nálam például így néz ki a cserepad: Ben Arfa (Amalfitano kiszorította őt), Barkley, Baker, Given.
Már nem sokáig... :mrgreen:

Amúgy igen, nehéz a választás, egy spursös védő azért minden csapatba jól jön, lévén mostanában cleansheetelünk rendesen (nem akarok olyanokat olvasni, hogy 0-3, oké? :mrgreen: ), de a középpályán sokszor lehetetlen megjósolni, ki fog kezdeni (Eriksen talán kivétel), Soldado meg még nem lendült bele, meg drága is.

Meglátjuk, a következő fordulóban még mindenképpen meglesz, aztán lehet, hogy túladok rajta.

Épp ez az, hogy egy használható emberem sincs kábé. :D Ward-Prowse jól kezdett, de mostanában csak 15-20 perceket játszik, Whittaker kemény nyolc percet kapott az utóbbi három Norwich-meccsen, Chester meg sérült. :lol:
Szóval jól jönne akár már Barkley is.
Game90 írta:Jamal Crawford SG. (Bár lehet, hogy yahoo-nál PG/SG).

Harden-t legtöbbször három helyen láttam elkelni:
- 3. pick: LBJ és KD után, CP3 előtt.
- 4. pick: CP3 után.
- 5. pick: Steph Curry után.

Viszont CP3 gyönyörű pick volt valakitől a 2. helyen... :lol:
Igen, PG-SG a Yahoonál.

3. pickként talán a leglogikusabb, én legalábbis tuti előbb választanám őt, mint Cépét.

Jaja, meg is köszöntem neki, mert pont gondolkodtam, hogy Curryt vigyem-e el vagy valaki mást, amikor behúzta Pault. :lol:
Slither írta:Pont az aukciós draft az ahol legkevésbé játszik a szerencse faktor. :wink:
Akkor meg kvázi laikusként még kevesebb esélyem lesz. :lol:
Slither
Almighty Admin
Kapcsolat:

2013.10.09. 22:01:32

Game90 írta:NBA Auction League: 100%, hogy szombaton lesz a draft? :?
Eddig senki sem panaszkodott az időpont miatt, szóval elég valószínű hogy marad. De ha összetudod egyeztetni egy másik napot a többiekkel akkor felőlem mehet. Nekem 20. és 21. nem jó, a többit el tudom intézni.
Gareth Tello írta: Az aukcióson nem hiszem, ott szerintem minden azon fog múlni, hogy jó napom van-e, illetve hogy mellém áll-e Fortuna. :lol:
Pont az aukciós draft az ahol legkevésbé játszik a szerencse faktor. :wink:
PCsabi
aka Game90

2013.10.09. 22:01:13

Gareth Tello írta: Azért a tökéletestől még messze van, például egy spursös sincs benne. :o :mrgreen:
Belehúzok, úgy érzem, kezdek kilábalni a hullámvölgyből, most már egészen tűrhető kis csapatom van, a Giroud-Agüero-Sturridge csatársor maga a tökély, és a többieket is igyekeztem jól összeszedni. :D
Mondjuk erősen gondolkodom azon, hogy Agüero helyett megveszem Remy-t vagy Lukakut, és kicsit felturbózom a padot.
Nem is tudom, hogy ki áll jobban... :-k
:mrgreen:

Tavaly volt nálam Spurs-ös (Lloris, Bale, de még Walker is), de idén nem látom, hogy ki lenne az, aki megérné nekem. Lloris helyett inkább Mignolet-t favorizálom, Vertonghen drága, Walker helyett inkább Zabaleta/Ivanovic, középpályáról senki sem kell, Soldado-nál pedig bőven jobbak a mostani csatáraim.

Agüero-t én lecserélném.

Padra meg szerintem bőven elég 1 (max. 2) használható ember, ha valaki a kezdőből pont nem játszik, akkor be tudjon ugorni. Nálam például így néz ki a cserepad: Ben Arfa (Amalfitano kiszorította őt), Barkley, Baker, Given.

Gareth Tello írta:Ha jól emlékszem, két üres hely volt (=autodraft), a többiek tolták rendesen. Granger számomra is érthetetlen, utólag legalábbis, mondjuk elvihettem volna helyette Jamal Crawfordot, csak nem akartam, mert akkor már volt két top PG-m.

Ja, negyedik helyen draftoltam, Hardennel meg mákom volt, mert úgy kezdődött az egész draft, hogy
1. Durant
2. CP3 :D
3. LBJ
Így elvihettem Hardent.
Jamal Crawford SG. (Bár lehet, hogy yahoo-nál PG/SG).

Harden-t legtöbbször három helyen láttam elkelni:
- 3. pick: LBJ és KD után, CP3 előtt.
- 4. pick: CP3 után.
- 5. pick: Steph Curry után.

Viszont CP3 gyönyörű pick volt valakitől a 2. helyen... :lol:

Kép
Melkor
Entrenador del Barça

2013.10.09. 21:57:41

Szia Bob,
Légyszi majd reagálj!
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013

2013.10.09. 20:28:58

Game90 írta:NBA Keeper League: szavaztam, remélem nyer a vasárnap.
Nagyon helyes, hogy arra szavaztál, én is remélem, hogy nem kell majd rögtön a Clásico után draftolni.
Game90 írta:PL Fantasy: végre azt tudom mondani, hogy szinte tökéletes a csapatom. Mondjuk most csináltam egy Remy -> Lukaku cserét, remélem nem bánom majd meg. GT, te meg húzzál bele... :twisted: :mrgreen:
Azért a tökéletestől még messze van, például egy spursös sincs benne. :o :mrgreen:
Belehúzok, úgy érzem, kezdek kilábalni a hullámvölgyből, most már egészen tűrhető kis csapatom van, a Giroud-Agüero-Sturridge csatársor maga a tökély, és a többieket is igyekeztem jól összeszedni. :D
Mondjuk erősen gondolkodom azon, hogy Agüero helyett megveszem Remy-t vagy Lukakut, és kicsit felturbózom a padot.
Game90 írta:Nem tudom, hogy mennyien voltatok ill. hogy hányadik helyen draftoltál, de Granger érthetetlen számomra.
Ha jól emlékszem, két üres hely volt (=autodraft), a többiek tolták rendesen. Granger számomra is érthetetlen, utólag legalábbis, mondjuk elvihettem volna helyette Jamal Crawfordot, csak nem akartam, mert akkor már volt két top PG-m.

Ja, negyedik helyen draftoltam, Hardennel meg mákom volt, mert úgy kezdődött az egész draft, hogy
1. Durant
2. CP3 :D
3. LBJ
Így elvihettem Hardent.

Na mindegy, bemelegítésnek jó volt, aztán majd a keeper-liga draftján büntetek. :mrgreen:

Az aukcióson nem hiszem, ott szerintem minden azon fog múlni, hogy jó napom van-e, illetve hogy mellém áll-e Fortuna. :lol:
PCsabi
aka Game90

2013.10.09. 20:18:31

NBA Auction League: 100%, hogy szombaton lesz a draft? :?

NBA Keeper League: szavaztam, remélem nyer a vasárnap.

PL Fantasy: végre azt tudom mondani, hogy szinte tökéletes a csapatom. Mondjuk most csináltam egy Remy -> Lukaku cserét, remélem nem bánom majd meg. GT, te meg húzzál bele... :twisted: :mrgreen:
Bob_Marley írta:Kicsit úgy is érzem ellőtték a puskaporokat a srácok, Game erre a tökéletes példa, előző héten minden bejött neki 148 pont a héten meg elég nyögvenyelős, bár az a párharc nagyon jó, s izgalmas, Slithernek 2 embere van de abból 1 rugó, Gamenek meg 1 Tony Gonzalez, s vezet majd 3 ponttal. :D
Az azért egyértelmű, hogy nem lehet minden héten 148 pontot csinálni.

Ja, és ne fikázd az autodraftos csapatomat... :mrgreen:

Cumbee, neked meg inkább itt válaszolok, nem tervezek cserélni NFL Fantasy-ben.
Gareth Tello írta:Toltam ma is egy sima (standard) mock draftot, aminek az előzővel ellentétben ki is küldték az eredményét emailben. :D
Nem tudom, hogy mennyien voltatok ill. hogy hányadik helyen draftoltál (3-4-5.?), de Granger érthetetlen számomra.

Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013

2013.10.09. 18:30:13

Toltam ma is egy sima (standard) mock draftot, aminek az előzővel ellentétben ki is küldték az eredményét emailben. :D Íme:

1. James Harden (Hou - SG,SF)
2. Dwight Howard (Hou - C)
3. Damian Lillard (Por - PG)
4. Jrue Holiday (NO - PG)
5. Jeff Green (Bos - SF,PF)
6. J.R. Smith (NY - SG,SF)
7. Luol Deng (Chi - SF)
8. Tiago Splitter (SA - C)
9. Danny Granger (Ind - SF)
10. Danilo Gallinari (Den - SF)
11. J.J. Hickson (Den - PF,C)
12. Jarrett Jack (Cle - PG,SG)
13. Patrick Patterson (Sac - PF,C)
Eazzy
Entrenador del Barça

2013.10.09. 17:28:05

kanty írta:
Xanthor írta:
Nem néztem most sajnos a csapatát, akkor jövő héttől összeteszem a kezdőjét normálisra.
Bocs!
Egyrészt jelenleg nem igazán van időm. Tudom, hogy kifogás, de tényleg ez a szitu. Másrészt, sokszor innen informálódnék, hogy merre mi a helyzet, de egyszerűen nekem ötből négyszer a fórum nem jön be.
Azt én sem akarom, és nem is tartom fairnek, hogy az én figyelmetlenségem/időhiányom befolyásolja a ligát.
Kanty! Eli - Cam kettősöd közül valaki érdekelne. Küldtem egy tapogatózósabb ajánlatot, kérlek nézz rá!
Slither
Almighty Admin
Kapcsolat:

2013.10.09. 17:24:26

NBA Keeper League:
Aki (nem) szeretne 27.-ere attenni a draftot, az szavazzon a yahoos pollban, ne az az 1 szavazat dontson ami most ott van. :wink:
kanty
Llegenda del Barça

2013.10.08. 22:37:36

Xanthor írta:
Nem néztem most sajnos a csapatát, akkor jövő héttől összeteszem a kezdőjét normálisra.
Bocs!
Egyrészt jelenleg nem igazán van időm. Tudom, hogy kifogás, de tényleg ez a szitu. Másrészt, sokszor innen informálódnék, hogy merre mi a helyzet, de egyszerűen nekem ötből négyszer a fórum nem jön be.
Azt én sem akarom, és nem is tartom fairnek, hogy az én figyelmetlenségem/időhiányom befolyásolja a ligát.
Válasz küldése