Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.10. 10:40:01

Game90 írta:
Slither írta: Eddig senki sem panaszkodott az időpont miatt, szóval elég valószínű hogy marad. De ha összetudod egyeztetni egy másik napot a többiekkel akkor felőlem mehet. Nekem 20. és 21. nem jó, a többit el tudom intézni.
Akkor mindegy, maradjon a szombat, majd max. később megyek kocsmázni... :mrgreen:
Berakhatjuk du.-ra is a draftot, az sztem nem lenne gond senkinek.
Game90 írta:
Slither írta: Amúgy fontosabb lenne hogy +1 embert beszervezzünk mert különben nem indulhat el a liga.
NBA1.hu-ról valaki?
Jobb lett volna, ha vki innen jön, de akkor beírok oda is.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.10. 10:34:31

kanty írta:
Eazzy írta: Kanty! Eli - Cam kettősöd közül valaki érdekelne. Küldtem egy tapogatózósabb ajánlatot, kérlek nézz rá!
Valamikor a nap folyamán megnézem tüzetesebben is, s majd megy a válasz is.
Okés, majd ellenajánlatban válaszolj, mert máskülönben nem látom!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.10. 09:18:07

Eazzy írta:
kanty írta: Kanty! Eli - Cam kettősöd közül valaki érdekelne. Küldtem egy tapogatózósabb ajánlatot, kérlek nézz rá!
Valamikor a nap folyamán megnézem tüzetesebben is, s majd megy a válasz is.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2013.10.09. 23:42:53

Bob_Marley írta:
Melkor írta:
Bob_Marley írta:Huszonhetedikére voksolok én is, s akkor kényelmesen mindenki rá is tud készülni, meg figyelni is tud.
Szia Bob,
ESPN-en küldött már üzenetet az ottani admin srác, illetve írtam itt is PÜ-t, hogy még nem állítottál keepereket a következő szezonra, illetve van egy szavazás a kezdőlapon, hogy mikor legyen a draft.
Légyszi majd reagálj!
Rendben, kiválasztottam a keepereket, meg szavaztam is. Én ráhúztam 19-re egy lapot, megtartom Jeff Greent, ha már megtehetem, nyilván Rondot érdemesebb lett volna, de nem tudni mikor tér vissza, meg meglepődnék ha februárig kelta maradna.
Egyébként a drafton látom 1/4 vagyok, pedig nekem a legrosszabb a mérlegem. Új sorsolás volt, s nem számít a tavalyi eredmény vagy mi? Megmondom őszintén tavaly picit gyúrtam is rá, ha már nem sikerült jól a szezon, hogy legalább a drafton a legelőkelőbb helyek egyikét kapjam meg, picit csalódás, hogy nem számít, hogy én voltam tavaly a legrosszabb mérlegű csapat. :D
Utánakérdezek majd, mert nem tudom pontosan, de azt hiszem az alsóházban lévő játékosok közül sorsolás volt, elvileg hasonlóan a valódi draft sorsoláshoz. Egyébként én 1/2 lettem.... tavaly én is mindent megtettem a minél rosszabb helyezés eléréséhez :)
Amúgy Rondo-t kirakni.... hosszú távon azért szerintem jó lesz ő, bárhol is játszik majd.
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.09. 23:31:43

Slither írta: Eddig senki sem panaszkodott az időpont miatt, szóval elég valószínű hogy marad. De ha összetudod egyeztetni egy másik napot a többiekkel akkor felőlem mehet. Nekem 20. és 21. nem jó, a többit el tudom intézni.
Akkor mindegy, maradjon a szombat, majd max. később megyek kocsmázni... :mrgreen:
Slither írta: Amúgy fontosabb lenne hogy +1 embert beszervezzünk mert különben nem indulhat el a liga.
NBA1.hu-ról valaki?
Gareth Tello írta: Amúgy igen, nehéz a választás, egy spursös védő azért minden csapatba jól jön, lévén mostanában cleansheetelünk rendesen (nem akarok olyanokat olvasni, hogy 0-3, oké? :mrgreen: ), de a középpályán sokszor lehetetlen megjósolni, ki fog kezdeni (Eriksen talán kivétel), Soldado meg még nem lendült bele, meg drága is.

Épp ez az, hogy egy használható emberem sincs kábé. :D Ward-Prowse jól kezdett, de mostanában csak 15-20 perceket játszik, Whittaker kemény nyolc percet kapott az utóbbi három Norwich-meccsen, Chester meg sérült. :lol:
Szóval jól jönne akár már Barkley is.
Walker amúgy nem lenne rossz, csak nem szívesen teszem ki a csapatomból Zabaleta-t vagy Ivanovic-ot.

Csak most nézem, hogy milyen cserepadod van. OMG :mrgreen:
Gareth Tello írta:3. pickként talán a leglogikusabb, én legalábbis tuti előbb választanám őt, mint Cépét.
Én is előbb vinném Bearden-t.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.09. 23:24:19

Slither írta:21. az hétfő.
Hopp. Benéztem. 20.a. De nekem mondom, teljesen mind1. Max később megyek bulizni. :lol:
Akik tavaly voltak és még nem reggeltek, nem tudjuk előkukázni őket?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.09. 22:35:31

neobarca írta: Szerintem is logikusabb 21.-e vasárnap, már csak azért is, amiket felsoroltam korábban. Persze mivel nem lesz akkor is Classico így pl nekem jó a szombat.
A londoni spanom meg konkrétan szabit vett ki, hogy dradt időpontján szabad legyen. :lol: Nagyon be van zsongva... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
21. az hétfő. Vasárnap/hétfő este nekem nem jó, a többi mindegy, hétköznapok is ugyanúgy megfelelnek. Ha a szombat nem jó akkor próbáljátok megszervezni egy másik időpontot, de ismerve az embereket, másfél héttel a draft előtt sztem már nincs sok esély a változtatásra.

Amúgy fontosabb lenne hogy +1 embert beszervezzünk mert különben nem indulhat el a liga.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.09. 22:25:10

Slither írta:
Game90 írta:NBA Auction League: 100%, hogy szombaton lesz a draft? :?
Eddig senki sem panaszkodott az időpont miatt, szóval elég valószínű hogy marad. De ha összetudod egyeztetni egy másik napot a többiekkel akkor felőlem mehet. Nekem 20. és 21. nem jó, a többit el tudom intézni.
Szerintem is logikusabb 21.-e vasárnap, már csak azért is, amiket felsoroltam korábban. Persze mivel nem lesz akkor is Classico így pl nekem jó a szombat.
A londoni spanom meg konkrétan szabit vett ki, hogy dradt időpontján szabad legyen. :lol: Nagyon be van zsongva... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.09. 22:17:31

Melkor írta:
Bob_Marley írta:Huszonhetedikére voksolok én is, s akkor kényelmesen mindenki rá is tud készülni, meg figyelni is tud.
Szia Bob,
ESPN-en küldött már üzenetet az ottani admin srác, illetve írtam itt is PÜ-t, hogy még nem állítottál keepereket a következő szezonra, illetve van egy szavazás a kezdőlapon, hogy mikor legyen a draft.
Légyszi majd reagálj!
Rendben, kiválasztottam a keepereket, meg szavaztam is. Én ráhúztam 19-re egy lapot, megtartom Jeff Greent, ha már megtehetem, nyilván Rondot érdemesebb lett volna, de nem tudni mikor tér vissza, meg meglepődnék ha februárig kelta maradna.
Egyébként a drafton látom 1/4 vagyok, pedig nekem a legrosszabb a mérlegem. Új sorsolás volt, s nem számít a tavalyi eredmény vagy mi? Megmondom őszintén tavaly picit gyúrtam is rá, ha már nem sikerült jól a szezon, hogy legalább a drafton a legelőkelőbb helyek egyikét kapjam meg, picit csalódás, hogy nem számít, hogy én voltam tavaly a legrosszabb mérlegű csapat. :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.09. 22:16:58

Game90 írta:Nem is tudom, hogy ki áll jobban... :-k
:mrgreen:

Tavaly volt nálam Spurs-ös (Lloris, Bale, de még Walker is), de idén nem látom, hogy ki lenne az, aki megérné nekem. Lloris helyett inkább Mignolet-t favorizálom, Vertonghen drága, Walker helyett inkább Zabaleta/Ivanovic, középpályáról senki sem kell, Soldado-nál pedig bőven jobbak a mostani csatáraim.

Agüero-t én lecserélném.

Padra meg szerintem bőven elég 1 (max. 2) használható ember, ha valaki a kezdőből pont nem játszik, akkor be tudjon ugorni. Nálam például így néz ki a cserepad: Ben Arfa (Amalfitano kiszorította őt), Barkley, Baker, Given.
Már nem sokáig... :mrgreen:

Amúgy igen, nehéz a választás, egy spursös védő azért minden csapatba jól jön, lévén mostanában cleansheetelünk rendesen (nem akarok olyanokat olvasni, hogy 0-3, oké? :mrgreen: ), de a középpályán sokszor lehetetlen megjósolni, ki fog kezdeni (Eriksen talán kivétel), Soldado meg még nem lendült bele, meg drága is.

Meglátjuk, a következő fordulóban még mindenképpen meglesz, aztán lehet, hogy túladok rajta.

Épp ez az, hogy egy használható emberem sincs kábé. :D Ward-Prowse jól kezdett, de mostanában csak 15-20 perceket játszik, Whittaker kemény nyolc percet kapott az utóbbi három Norwich-meccsen, Chester meg sérült. :lol:
Szóval jól jönne akár már Barkley is.
Game90 írta:Jamal Crawford SG. (Bár lehet, hogy yahoo-nál PG/SG).

Harden-t legtöbbször három helyen láttam elkelni:
- 3. pick: LBJ és KD után, CP3 előtt.
- 4. pick: CP3 után.
- 5. pick: Steph Curry után.

Viszont CP3 gyönyörű pick volt valakitől a 2. helyen... :lol:
Igen, PG-SG a Yahoonál.

3. pickként talán a leglogikusabb, én legalábbis tuti előbb választanám őt, mint Cépét.

Jaja, meg is köszöntem neki, mert pont gondolkodtam, hogy Curryt vigyem-e el vagy valaki mást, amikor behúzta Pault. :lol:
Slither írta:Pont az aukciós draft az ahol legkevésbé játszik a szerencse faktor. :wink:
Akkor meg kvázi laikusként még kevesebb esélyem lesz. :lol:
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.09. 22:01:32

Game90 írta:NBA Auction League: 100%, hogy szombaton lesz a draft? :?
Eddig senki sem panaszkodott az időpont miatt, szóval elég valószínű hogy marad. De ha összetudod egyeztetni egy másik napot a többiekkel akkor felőlem mehet. Nekem 20. és 21. nem jó, a többit el tudom intézni.
Gareth Tello írta: Az aukcióson nem hiszem, ott szerintem minden azon fog múlni, hogy jó napom van-e, illetve hogy mellém áll-e Fortuna. :lol:
Pont az aukciós draft az ahol legkevésbé játszik a szerencse faktor. :wink:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.09. 22:01:13

Gareth Tello írta: Azért a tökéletestől még messze van, például egy spursös sincs benne. :o :mrgreen:
Belehúzok, úgy érzem, kezdek kilábalni a hullámvölgyből, most már egészen tűrhető kis csapatom van, a Giroud-Agüero-Sturridge csatársor maga a tökély, és a többieket is igyekeztem jól összeszedni. :D
Mondjuk erősen gondolkodom azon, hogy Agüero helyett megveszem Remy-t vagy Lukakut, és kicsit felturbózom a padot.
Nem is tudom, hogy ki áll jobban... :-k
:mrgreen:

Tavaly volt nálam Spurs-ös (Lloris, Bale, de még Walker is), de idén nem látom, hogy ki lenne az, aki megérné nekem. Lloris helyett inkább Mignolet-t favorizálom, Vertonghen drága, Walker helyett inkább Zabaleta/Ivanovic, középpályáról senki sem kell, Soldado-nál pedig bőven jobbak a mostani csatáraim.

Agüero-t én lecserélném.

Padra meg szerintem bőven elég 1 (max. 2) használható ember, ha valaki a kezdőből pont nem játszik, akkor be tudjon ugorni. Nálam például így néz ki a cserepad: Ben Arfa (Amalfitano kiszorította őt), Barkley, Baker, Given.

Gareth Tello írta:Ha jól emlékszem, két üres hely volt (=autodraft), a többiek tolták rendesen. Granger számomra is érthetetlen, utólag legalábbis, mondjuk elvihettem volna helyette Jamal Crawfordot, csak nem akartam, mert akkor már volt két top PG-m.

Ja, negyedik helyen draftoltam, Hardennel meg mákom volt, mert úgy kezdődött az egész draft, hogy
1. Durant
2. CP3 :D
3. LBJ
Így elvihettem Hardent.
Jamal Crawford SG. (Bár lehet, hogy yahoo-nál PG/SG).

Harden-t legtöbbször három helyen láttam elkelni:
- 3. pick: LBJ és KD után, CP3 előtt.
- 4. pick: CP3 után.
- 5. pick: Steph Curry után.

Viszont CP3 gyönyörű pick volt valakitől a 2. helyen... :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2013.10.09. 21:57:41

Bob_Marley írta:Huszonhetedikére voksolok én is, s akkor kényelmesen mindenki rá is tud készülni, meg figyelni is tud.
Szia Bob,
ESPN-en küldött már üzenetet az ottani admin srác, illetve írtam itt is PÜ-t, hogy még nem állítottál keepereket a következő szezonra, illetve van egy szavazás a kezdőlapon, hogy mikor legyen a draft.
Légyszi majd reagálj!
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.09. 20:28:58

Game90 írta:NBA Keeper League: szavaztam, remélem nyer a vasárnap.
Nagyon helyes, hogy arra szavaztál, én is remélem, hogy nem kell majd rögtön a Clásico után draftolni.
Game90 írta:PL Fantasy: végre azt tudom mondani, hogy szinte tökéletes a csapatom. Mondjuk most csináltam egy Remy -> Lukaku cserét, remélem nem bánom majd meg. GT, te meg húzzál bele... :twisted: :mrgreen:
Azért a tökéletestől még messze van, például egy spursös sincs benne. :o :mrgreen:
Belehúzok, úgy érzem, kezdek kilábalni a hullámvölgyből, most már egészen tűrhető kis csapatom van, a Giroud-Agüero-Sturridge csatársor maga a tökély, és a többieket is igyekeztem jól összeszedni. :D
Mondjuk erősen gondolkodom azon, hogy Agüero helyett megveszem Remy-t vagy Lukakut, és kicsit felturbózom a padot.
Game90 írta:Nem tudom, hogy mennyien voltatok ill. hogy hányadik helyen draftoltál, de Granger érthetetlen számomra.
Ha jól emlékszem, két üres hely volt (=autodraft), a többiek tolták rendesen. Granger számomra is érthetetlen, utólag legalábbis, mondjuk elvihettem volna helyette Jamal Crawfordot, csak nem akartam, mert akkor már volt két top PG-m.

Ja, negyedik helyen draftoltam, Hardennel meg mákom volt, mert úgy kezdődött az egész draft, hogy
1. Durant
2. CP3 :D
3. LBJ
Így elvihettem Hardent.

Na mindegy, bemelegítésnek jó volt, aztán majd a keeper-liga draftján büntetek. :mrgreen:

Az aukcióson nem hiszem, ott szerintem minden azon fog múlni, hogy jó napom van-e, illetve hogy mellém áll-e Fortuna. :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.09. 20:18:31

NBA Auction League: 100%, hogy szombaton lesz a draft? :?

NBA Keeper League: szavaztam, remélem nyer a vasárnap.

PL Fantasy: végre azt tudom mondani, hogy szinte tökéletes a csapatom. Mondjuk most csináltam egy Remy -> Lukaku cserét, remélem nem bánom majd meg. GT, te meg húzzál bele... :twisted: :mrgreen:
Bob_Marley írta:Kicsit úgy is érzem ellőtték a puskaporokat a srácok, Game erre a tökéletes példa, előző héten minden bejött neki 148 pont a héten meg elég nyögvenyelős, bár az a párharc nagyon jó, s izgalmas, Slithernek 2 embere van de abból 1 rugó, Gamenek meg 1 Tony Gonzalez, s vezet majd 3 ponttal. :D
Az azért egyértelmű, hogy nem lehet minden héten 148 pontot csinálni.

Ja, és ne fikázd az autodraftos csapatomat... :mrgreen:

Cumbee, neked meg inkább itt válaszolok, nem tervezek cserélni NFL Fantasy-ben.
Gareth Tello írta:Toltam ma is egy sima (standard) mock draftot, aminek az előzővel ellentétben ki is küldték az eredményét emailben. :D
Nem tudom, hogy mennyien voltatok ill. hogy hányadik helyen draftoltál (3-4-5.?), de Granger érthetetlen számomra.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.09. 18:30:13

Toltam ma is egy sima (standard) mock draftot, aminek az előzővel ellentétben ki is küldték az eredményét emailben. :D Íme:

1. James Harden (Hou - SG,SF)
2. Dwight Howard (Hou - C)
3. Damian Lillard (Por - PG)
4. Jrue Holiday (NO - PG)
5. Jeff Green (Bos - SF,PF)
6. J.R. Smith (NY - SG,SF)
7. Luol Deng (Chi - SF)
8. Tiago Splitter (SA - C)
9. Danny Granger (Ind - SF)
10. Danilo Gallinari (Den - SF)
11. J.J. Hickson (Den - PF,C)
12. Jarrett Jack (Cle - PG,SG)
13. Patrick Patterson (Sac - PF,C)
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.09. 17:28:05

kanty írta:
Xanthor írta:
Nem néztem most sajnos a csapatát, akkor jövő héttől összeteszem a kezdőjét normálisra.
Bocs!
Egyrészt jelenleg nem igazán van időm. Tudom, hogy kifogás, de tényleg ez a szitu. Másrészt, sokszor innen informálódnék, hogy merre mi a helyzet, de egyszerűen nekem ötből négyszer a fórum nem jön be.
Azt én sem akarom, és nem is tartom fairnek, hogy az én figyelmetlenségem/időhiányom befolyásolja a ligát.
Kanty! Eli - Cam kettősöd közül valaki érdekelne. Küldtem egy tapogatózósabb ajánlatot, kérlek nézz rá!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.09. 17:24:26

NBA Keeper League:
Aki (nem) szeretne 27.-ere attenni a draftot, az szavazzon a yahoos pollban, ne az az 1 szavazat dontson ami most ott van. :wink:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.08. 22:37:36

Xanthor írta:
Nem néztem most sajnos a csapatát, akkor jövő héttől összeteszem a kezdőjét normálisra.
Bocs!
Egyrészt jelenleg nem igazán van időm. Tudom, hogy kifogás, de tényleg ez a szitu. Másrészt, sokszor innen informálódnék, hogy merre mi a helyzet, de egyszerűen nekem ötből négyszer a fórum nem jön be.
Azt én sem akarom, és nem is tartom fairnek, hogy az én figyelmetlenségem/időhiányom befolyásolja a ligát.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.10.08. 22:05:37

Cumbee írta:. WR-t keresnék leginkább, ha valakinek van fölösleges.
Nekem most lett egy. :mrgreen:

Pont az imént olvastam a fantasy oldalon, hogy out for season, de látom itt már írva vagyon a nagyszerű hír. :D Szerencsétlen én (izé Jones). Sebaj, majd Decker, James Jones és Denarius Moore megoldják a WR posztot.

Azt már meg sem említem, hogy NBA-ben a keepelt Westbrookom az első 6 héten nem játszik. Sebaj, már hozzászoktam, hogy engem az ág is húz a fantasy világában. Ha épp nem sérüléssel küszködök, akkor a netem száll el fél évre. (Tavaly szintén 4:1-es állásnál az NFL-ben. :D )

Másik ligában amiben játszok, 0:2-vel kezdtem a szezont, aztán zsinórban 3 győzelem.
Most hétvégén 127, előtte 172 pontot gyűjtöttem. :D
Ottani csapatom:
Drew Brees
Jamaal Charles
Reggie Bush
Dez Bryant
Eric Decker
Knowshon Moreno
Antonio Gates
Steven Hauschka
Colts
Bench:
Michael Vick
B. Green-Ellis
Ahmad Bradshaw
Greg Jennings
Eddie Royal
Rob Gronkowski

Jó mondjuk a 10 főből 7 autodraftolt, azért sikerült ezt összehozni. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.10.08. 21:34:40

Ismét egy remek hét. Elképesztő, hogy mekkora random ez az NFL fantasy. Ennyi erővel pénzfeldobással, vagy ecc-pecc-el is draftolhattam volna játékosokat. Minden héten van minimum 2, de inkább 3 meghatározó sérült játékosom, az ellenfeleimnél pedig sorozatosan ellenem játszanak nagyot a kulcsjátékosok. Nem kicsit kezd fusztrálni az állás, szal pár ezen a héten szeretnék legalább egy cserét nyélbeütni. 1-2 ajánlatot kiküldtem, pls az érintettek reagáljanak, ne üljetek rajta egy hétig, ha lehet.:D Valszeg még küldök is ki, de ha valaki cserélgetős kedvében van, az nyugodtan megkereshet. WR-t keresnék leginkább, de persze egy jó RB-t sem dobok vissza, ha valakinek van fölösleges.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.08. 20:17:28

Eazzy írta:Julio Jones kinél van? Lábsérülés miatt idén többet nem játszik...
Saintsnél van.

Basszus, egy másik ligámban pár hete szereztem meg DeMarco Murray és Steve Smithért. :cry:
(De ha nem figyelnek akkor lehet megszerzem Wes Welkert érte. :D )
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.08. 19:44:43

Julio Jones kinél van? Lábsérülés miatt idén többet nem játszik...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.07. 23:31:39

Huszonhetedikére voksolok én is, s akkor kényelmesen mindenki rá is tud készülni, meg figyelni is tud.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.07. 22:17:49

Slither írta:szóval ha fél9-kor kezdjük a draftot, akkor kényelmesen beleférünk a meccs után is. De jó nekem a vasárnap is, szóval eddig 4 embernek megfelel a 27.
Sztem én és lehet mások sem otthon nézi a meccset. Az meg, hogy félrészegen hazaérjek fél óta alatt (főleg ha nyerünk) sztem esélytelen. :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése