Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.06. 22:14:41

Felemás szájízzel írom most soraimat.

Aukciós liga:
9-3-ra nyertem Kamaj ellen. Viszonylag sima volt egész héten vezettem. Mindenki egészséges (kop-kop). A héten a jelenlegi első MichaaBee csapatával csapok össze. Érdekes ütközet lesz. Esélyes a vereség, de bízom a csapatban.

Keeper liga:

Először is szeretnék gratulálni Kantynak. 3-9-re elvert ezzel megszakítva a győzelmi szériámat. Ez a vereség csak azért fájó, mert szombat reggelig, végig 8-4, 9-3-ra vezettem. Aztán jött a kellemes hír. CP3 out 6hétre, Anderson out az ég tudja mennyire. El is úszott a hajó. :(
Ráadásul van egy rossz érzésem. Úgy érzem most sötét hetek jönnek. Ennyi sérülttel nehéz lesz. Brooks most erősen foglalja a helyet nálam. Mondjuk McLemore-ral se lennék beljebb. Apropó McLemore! Bob? Hh még nem "erősíti" a csapatodat? :mrgreen:
Na mind1. Jön Meslija. Sok jóra nem számítok. Pl ma senki sem játszik nálam, míg nála... Cél a minél kisebb vereség. Félek, hogy a sok sérült miatt, veszélybe került a PO szereplésem. :(

ESPN:

Szép is a szerelem. Egyetlen boldogságom forrása. W. a 10. És ha a számításaim nem csalnak, és az égiek is úgy akarják, ennek a hétnek is jönnie kell. Azt számoltam, hogy ha mostantól az összes meccsemet elveszteném, akkor is bent lennék a po-ban. :mrgreen:
I LOVE MY TEAM! 8) =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.01.06. 22:05:07

Bob_Marley írta:Tavaly tizedik lettél, míg NBAiley nyolcadik és most első, szóval a legtöbbet fejlődött ember nem te vagy. :lol:
Azért a másik ligában címvédőként vagyok első, szóval... :mrgreen:

Ott mondjuk sajnos kiesett nekem Horford, ami mondanom sem kell, hatalmas veszteség, remélem nem pecsételi meg a sorsom a későbbiekben. :? Keeperben pedig a jó szereplés igazán csak úgy értékelődik fel, ha megnézi az ember a tavalyi keeperhármasom, Smith-Jennings-Pau... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.06. 21:43:53

Tavaly tizedik lettél, míg NBAiley nyolcadik és most első, szóval a legtöbbet fejlődött ember nem te vagy. :lol: A ligának jót tett ez a nagy arányú győzelem, úgyhogy köszönjük. :D

Egyébként is elmondható, hogy borzasztó szoros a liga, s még akik esetleg le is vannak maradva tudnak folyamat meglepetést okozni, akár 1-1 kategóriában is. De pl a héten kanty megverte neot, aki nyert ötöt zsinórban, meslija megszorongatta NBAiley-t, fcbarca0827 megverte Cumbeet, minden héten háború van. :D

Én szerencsére végre tudtam egymás után kettőt nyerni, ezzel sikerült egy kicsit "elhúzni" a hetedik Slithertől, de pont vele van meccs a héten. kamaj azért arra figyelj, hogy állítgass csapatot, 1 kategória ezen múlt, hogy egyik nap lemaradtak emberek, a hárompontost megfogtad volna, s ilyen szoros ligában 1-1 kategóriának is nagy jelentősége van.
Én erre a hétre borzasztó kíváncsi vagyok, Slithernek hasonló a csapat mint az enyém, inkább a magasokra, pattanók, blokkokra épít. Horford kiesése azért sokat számít, s kicsit sajnálom is, mert úgy lett volna nekem igazi felmérő, ha ő is van. Nagyon nagy csatát várok, PO-ért megy a harc, döntő lehet a végén, hogy mi lesz most az eredmény. Nekem most sorban jön a kemény menet, Slither-Cumbee-NBAiley-neo-Game szép sorjában ebben a pár hétben, valahogy jó lenne megfogni pár meccset, mert mint írtam a liga szoros és az egymás elleni meccsek duplán számítanak a mérlegeknél.
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.01.06. 21:13:32

Életem legnagyobb NBA Fantasy sikerét aratva az elmúlt héten legyőztem Cumbee-t, 11:1-re a Keeper ligában. Sőt... ez a 6. hely féltávhoz érve, több mint kellemes.
(Azt hiszem a legtöbbet fejlődő játékos címe nem kérdés. :mrgreen: )
Jó persze beárnyékolja a dolgot, hogy nála Irving nem lépett pályára egyáltalán a héten és Bledsoe is kihagyott két meccset, én meg először a szezonban kihasználtam mind az 5 FA lehetőséget, látva a sanszot, valami nagy dologra. :D (Mondjuk nálam meg nincs Westbrook.)

Most jön a liga első MichaaBee, gondolom már előre retteg. :mrgreen:

Még az NFL Fantasyhoz visszakanyarodva:
Kicsit azért rosszul esett, hogy senki nem gratulált a 12:1-es alapszakasz győzelmemért.
(Jó persze mit sem ért a 4 között. :lol: )
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.01.06. 18:02:14

Najógyerekek, ezt a két NBA ligát most kell lefújni. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.31. 15:06:07

Megkésve, +4kilóval, bejglivel a számba de jön tőlem az előző heti rövid összefoglaló:

Aukciós Liga:

8-4. Ezzel ismét a 3. helyen tanyázom. Fordulatos kis hét volt, de a végére csak összejött a W. Pedig Melo kidőlésével nem voltam biztos a sikerben. De "big" Al vezetésével összehozták a fiúk. 8)
Jön Kamaj csapata. Könnyen megizzadhatok ha nem tér sürgősen vissza az emberem.

Keeper Liga:
neobarca írta:A héten GT a menü. Kötelező W. :mrgreen:
Hát ez össze is jött. :mrgreen: Sajnos csak 9-3-ra nyertem. :( Lehetett volna jobb is. :mrgreen:
Lowry-Lee duó kegyetlen jók voltak. Még James kisebb kihagyása is belefért. Továbbra is nagyon izgalmas az eleje. Én nem merném megtippelni, hogy ki nyeri meg az alapszakaszt a végén... 8)

Heti ellenfél Kanty. Jó kis csatát várok.

ESPN:

Inkább nem is írok semmit. W. A kilencedik. Egyedüli veretlen. Ááááááá. El se hiszem. =D>
Egész héten kinézett az L erre az utcsó nap fordítottam.
Bízom a folytatásban... 8)

És mivel az idén már nem leszek így minden kedves fantasy játékosnak kívánnék, nagyon boldog és sikeres új esztendőt :!: :!: :!:
BUÉÉÉÉÉKKKKKKK!!!
\:D/ :-" \:D/ :-" \:D/ :-" \:D/
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.12.30. 15:18:15

Az NFL Playoff Challenge csoport idénre: http://playoffchallenge.fantasy.nfl.com/group/23759" target="_blank
Pass: eurobarca
Szabályos ugyanazok, mint tavaly, ha valaki nem tudná: az összes PO-ba játékos közül választhatsz, értelemszerűen, aki szerinted a legtöbb pontot fogja hozni, de figyelembe véve azt, hogy minél több hetet tölt a játékos a csapatodban, kap szorzókat (2. hét: 2x, 3.: 3x, 4.: 4x (szóval ha már a wild card körben bent volt valaki, aki Super Bowlig jut és folyamatosan bent volt, az négyszeresét hozza az alap pontjainak, amit elér a Super Bowlban). Szóval a wild card körben is be lehet akár tenni játékosokat a Broncos, Patriots, Seahawks, Panthersből, csak akkor az első körben 0-át hoznak, utána viszont kétszeres, háromszoros, négyszeres pontot akár.
Remélem világos volt és minél többen nyomjuk majd. :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.28. 20:26:06

Eazzy állíts csapatot, nem lenne jó ha ezen múlna.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.28. 12:17:39

Game90 írta:Szóval keepelni akarod őt?
Alapvetően igen. Bár nálam sohasem lehet tudni. Lehet jön egy agylövés és kiteszem mondjuk Dalembert-ért. :mrgreen:
A sérülékenysége aggasztó, de alap járaton nagyon kedvelem a srácot. 8)
Bob_Marley írta:Csak le ne maradjak róla.
Ne izgulj. Sztem senki sem fog kapkodni érte. Bár tegnap is hozott egy parádés 2p 5r 1as meccset 25%-kal és 3TO-val. :mrgreen: Én elvesztettem a hitemet benne, csak az SG parám miatt volt nálam eddig is. :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.27. 12:36:42

Gareth Tello írta: Megfogadtam a tanácsodat, Rooneyra tettem a karszalagot, ott is a gól-gólpassz. 8) De látom, nálad az uruguayi maradt a cséká. :lol:
Szívesen :mrgreen:

11:30-ig lehet beállítani a csapatot, én meg kb. 13:30 körül jöttem rá, hogy forduló van... :oops: :D
neobarca írta: Viccet félre téve, hosszú távú terveim vannak vele. Át akarom alakítani a csapatomat jövőre és a terveim között van. Elfér nálam a padon. 8)
Szóval keepelni akarod őt?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.26. 20:24:41

Game90 írta:PL Fantasy: Suárez 8) Mondjuk szerintem most már le fogom róla venni a csk-t, nem létezik, hogy megint jó meccset hozzon.
Megfogadtam a tanácsodat, Rooneyra tettem a karszalagot, ott is a gól-gólpassz. 8) De látom, nálad az uruguayi maradt a cséká. :lol:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.26. 16:38:32

Slither írta:
Game90 írta:Neo, azért volt jó döntés behúzni Brook Lopez-t, mert:
1.
2.
3.
Megpróbálja majd eladni GT-nek mint keeper játékost :D
Varejaoval majdnem összejött Cumbeenak és Bobnak. :mrgreen:
Be***hatjátok! :mrgreen:
Bobnak akartam karácsonyi ajándékba adni McLeomret mert már belefáradtam a sutáskodásába.
Mellesleg ötletelgettem meg ilyesmi és a bejgli annyira megfeküdte az agyamat, hogy véletlenül rányomtam a gombra.
Viccet félre téve, hosszú távú terveim vannak vele. Át akarom alakítani a csapatomat jövőre és a terveim között van. Elfér nálam a padon. 8) Idáig Chandler üldögélt ott és így is rájátszást érő helyen vagyok. 8)
Amúgy komoly pakkal jött volna sérülése előtt hozzám Lopez. Már majd mindenben megegyeztünk. De így aztán csak egy suta Lemoret áldoztam be érte.
Jah és a titkos forrásaim megsúgták, hogy vissza fog térni márciusban. Na jó nem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bob sok sikert Mchez! Sztem vannak nála jobb FA-k is! Én belefáradtam az 1 jó meccs 5 rossz meccs sorozatába... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.26. 14:54:12

Slither írta:Megpróbálja majd eladni GT-nek mint keeper játékost :D
:mrgreen:
Bob_Marley írta:Gareth Tellonak szerintem megvan a keeper hármasa
Szerintem még nincs, legalábbis egyelőre elég tanácstalan vagyok. :D De majd meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.26. 13:37:22

Holiday-Wall-Bryant-Hayward, de kíváncsian várom mi lesz, lehet ő tartja meg, nem?
Mi cseréltünk anno Varejao-val, bár az adott ember utólag nem is tartotta meg....meslija volt ha jól emlékszem, Gareth Tellonak szerintem megvan a keeper hármasa. Nem tudom hova férne be Lopez. De kiderül mi a terv. Én örülök McLemore végre szabad. :D Csak le ne maradjak róla.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.26. 13:25:48

Game90 írta:Neo, azért volt jó döntés behúzni Brook Lopez-t, mert:
1.
2.
3.
Megpróbálja majd eladni GT-nek mint keeper játékost :D
Varejaoval majdnem összejött Cumbeenak és Bobnak. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.26. 13:15:08

Game90 írta:Neo, azért volt jó döntés behúzni Brook Lopez-t, mert:
1.
2.
3.
Így legalább McLemore-t felvehetem, miután egész évben nem akarta elcserélni, ezért volt jó döntés. :D

Ez a hét is baromi szoros Eazzy ellen, blokk kategória már most bukta, többi mind nyílt, talán a hárompontos is eldőlt oda, 46%-al dobálni a triplát picit indokolatlan. :D Tegnap nem jött volna rosszul, ha legalább Melo pályára lép, így azért ez a hét borzasztó nehéz nekem. Na de még van hátra 4 nap, nem szabad leszakadni. Jövő héten kamaj, utána meg 2 zakó Slither-Cumbee ellen, elmehet a PO ezekben a hetekben, úgyhogy össze kell kapni magukat a srácoknak.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.26. 13:02:08

Neo, azért volt jó döntés behúzni Brook Lopez-t, mert:
1.
2.
3.
Xanthor írta:Grat a győzelemhez Autodraft!
Fixed.
:mrgreen:
csababarca írta:
Xanthor írta: PL-ben szintén Game-et kéne beérni, sajna Suarezt túl sokáig nem voltam hajlandó betenni. :?
Én is sokáig nem tettem be Suarezt,hiba volt,mert így Game beért... :D
Talán én voltam az első, aki behúzta Suárez-t, kicsit jó döntés volt :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.24. 21:07:30

fcbarca0827 írta:
Bob_Marley írta: Fcbarca0827 lehozta az egyik legjobb hetét, érzékeltetve:
"Simán" nyertem volna a hetet, ha hétfőn Webstert teszem a csapatba, Corey Brewer helyett. Aznap Webster 30 pont, 5 lepattanó, 3 assist, Brewer meg 4 pont, 1 lepattanó. :D A gáz az, hogy Webstert azért hagytam ki, mert sérültnek mutatták. :?
Middleton és Meeks jó picknek bizonyultak FA-ról.
Akkor tényleg a legjobb heted volt, örültem neki. :D Grat egyébként óriási csata volt, egyébként ha többet foglalkoznál a csapatoddal, akkor nagyon erős lehetnél. Stephenson-Bradley párosra meg remélem nem panaszkodsz, már bánom, hogy odaadtam őket. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.24. 17:49:39

Xanthor írta:
PL-ben szintén Game-et kéne beérni, sajna Suarezt túl sokáig nem voltam hajlandó betenni. :? Ramseyt meg nem is leszek hajlandó soha :D. Suarez meg jövőre lesz jó dilemma, mert ha így folytatja ő nem 14.0-ról fog indulni, mint RvP idén, hanem 15.0-ről kb. :D
Én is sokáig nem tettem be Suarezt,hiba volt,mert így Game beért... :D
Most majd az lesz a kérdés,hogy Rooneyt bent hagyjam,ha visszatér Agüero,vagy tegyem vissza az argentínt.
Vagy Giruod-t kéne kipaterolni,de akkor még kell felszabadítani pénzt,mert az ő árából nem jön ki Kun...
Ramsey is kevés pontot hoz mostanában, lehet majd rajta húzom meg a nadrágszíjat,és kicserélem valami 4 körüli emberkére.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.12.24. 17:26:21

Grat a győzelemhez Game!
Nekem sajna a szezon a draft 2. pickjénél ment el, Doug Martin nem volt épp kifizetődő, a sérülése előtt se volt egy nagy szám. Draft előtt is úgy gondoltam, hogy jobb lenne valahol a közepén húzni, mennyivel is jobb lett volna egy Jamaal Charles vagy Shady McCoy esetleg és még egy jó futó. Persze így volt egy A.J. Greenem és Demaryius Thomasom, de nekik is voltak nagyon gyenge meccseik azért. Jövőre nem húzok ilyen kicsit zsákbamacskát az első körben az biztos. :D
Az kicsit vigasztal, hogy legalább az nfl managed sütiligákból 2/3-at megnyertem, így visszanézve kicsit jobb csapatokat sikerült összehozni (volt egy, amiben Josh Gordon, Megatron, Antonio Brown (1.,2.,6. elkapó) :D).

PL-ben szintén Game-et kéne beérni, sajna Suarezt túl sokáig nem voltam hajlandó betenni. :? Ramseyt meg nem is leszek hajlandó soha :D. Suarez meg jövőre lesz jó dilemma, mert ha így folytatja ő nem 14.0-ról fog indulni, mint RvP idén, hanem 15.0-ről kb. :D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.12.24. 16:48:46

Bob_Marley írta: Fcbarca0827 lehozta az egyik legjobb hetét, érzékeltetve:
"Simán" nyertem volna a hetet, ha hétfőn Webstert teszem a csapatba, Corey Brewer helyett. Aznap Webster 30 pont, 5 lepattanó, 3 assist, Brewer meg 4 pont, 1 lepattanó. :D A gáz az, hogy Webstert azért hagytam ki, mert sérültnek mutatták. :?
Middleton és Meeks jó picknek bizonyultak FA-ról.

3 NFL ligámban meg két 3. és egy 2. helyezésem lett. Sajnos a végén mindig elbuktam. :D Azért jó ez. :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.24. 12:53:44

PL Fantasy: Suárez 8) Mondjuk szerintem most már le fogom róla venni a csk-t, nem létezik, hogy megint jó meccset hozzon.

NBA Auction League: győzelem GT ellen, pont 50%-on állok.

NBA Keeper League: itt is nyertem, most meg Slither ellen vagyok, Rockets 5 (!) meccset játszik a héten, persze, hogy Harden sérült... Amúgy komoly, hogy csak 4 csapat van 50% felett :D

NFL Fantasy: ezt meg behúztam, de kicsit furcsa érzésem van, nem tudok tiszta szívből örülni... Bocsi az autodraft miatt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.23. 23:20:04

Én nem tudok így örülni, a héten ESPN behúzva ott nagyon megy, aukciósban jött a betervezett vereség Cumbee ellen. Ott próbálok azért aktívabb lenni, de ha őszinte vagyok ott kevésbé figyelek dolgokra, s cseréken se agyalok.
Keeperben meg folytatódik a kisebb pechszériám, komolyan valaki hagyja már abba a woodoo bábú bökdösést. :D
Fcbarca0827 lehozta az egyik legjobb hetét, érzékeltetve:
FGM eddig a legmagasabb 258 volt, most 290
FG%: eddig a legmagasabb 0,479 volt, most 0,482
FTM: 114 volt a legtöbb és most is, hurrá hogy itt nem volt emelkedés. D:
FT%:: 0,770 most 0,760
3PTM: 56 most 55
3PT%: 0,430 most "csak" 0,393
PTS: 673 most 749
REB: 292 most 290
AST: 163 most 172
ST: 70 most 48 (de így is nyert. :D )
BLK: 22 most 9
TO: 105 most 95

Gyakorlatilag csak ST meg BLK ka5tegóriában esett vissza, többiben vagy az eddigi legjobbja volt, vagy csak hozta a legjobbját, hell yeah. :D 6-6 lett baromi szoros volt, de kicsit bosszankodom, mert 6 emberrel kevesebbem volt, de 5 FGM, 7 tripla, 3 steal volt a különbség, mondjuk patiban meg 1 volt ide. :D
Na mindegy ez van, megyünk tovább, elküldtem pár ajánlatot megint, próbálkozzunk tovább, úgy néz ki az első négy megugrott, mindent elfgogok követni, hogy a PO valahogy meglegyen, még két hetet "írtam" be a naptáramba, ha nem sikerül feljebb jönni, akkor jelzem mindenki vihető, kivéve Melo-Griffin. :P
Jah és a mostaniakra is válaszoljatok majd légy szíves.

FGm:1, FG%:4, FTM:2, FT%: 12, 3PTM:5, 3PT%: 2, PTS:1, REB:2, AST:8, ST:5, BLK: 5, TO:11 és így nem tudok előrébb kerülni, vissza kérdezek neohoz, hogy miért? :D

Bocsánat ha valaki idegesítettem ezzel a stat dömpinggel, meg nem nyávogni akartam, egyszerűen nem értem miért nem megy jobban, pedig úgy érzem elég jó kis csapatom van, aztán mindenki ellen csak a szenvedés, meg fényt kap mindenki.

Melo megsérült, szép hét lesz ez is. :D Meg a következők is, attól függően mennyire súlyos a bokasérülése. Majdnem 1 napig teljes volt a keretem, de mondhatjuk úgyis, 3 negyedig mindenki egészséges volt. :D S Felton is követte, mókás a Nix.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.12.23. 22:40:25

Gareth Tello írta:
neobarca írta:A héten GT a menü. Kötelező W. :mrgreen:
Azért csak óvatosan, MichaaBee ellen is jó volt egy döntetlenre (bár hogy hogyan, azt nem tudom felfogni). :mrgreen: Ettől függetlenül szerintem megversz, mint szódás a lovát.
Hozzátartozik az utolsó napon elkövetett taktikai malőröm, de azzal is csak 6-5-re mentettem volna. :D Keeperben azért nem akkora brutál a csapatom, most sokat kijött a lépés, de inkább aukciósban kell tartani a csapatomtól. :) Nagy kár egyébként azért a 0.5-ös lemaradásomért, különben most virulhatnék, hogy vezetem mindkét ligát. :D De az sem véletlen, hogy épp Cumbee van előttem keeperben, mindkét ligában 1-1 vereségem van, mindkettő neki köszönető.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.23. 19:32:11

neobarca írta:A héten GT a menü. Kötelező W. :mrgreen:
Azért csak óvatosan, MichaaBee ellen is jó volt egy döntetlenre (bár hogy hogyan, azt nem tudom felfogni). :mrgreen: Ettől függetlenül szerintem megversz, mint szódás a lovát.

Aukciósban ugyan kikaptam Game-től, de Davis végre visszatért, úgyhogy mostantól indulhat a felzárkózás remélhetőleg. Kezdetnek jöhet Krisztián, reménykedek egy győzelemben.

PL-esről meg csak annyit mondanék, hogy Suárez. 8)
Válasz küldése