Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.09.03. 01:29:31

Cumbeenak már írtam, de itt is bejelentkezek. Nekem a holnap az lehetetlen ha csak nem késő este tudunk draftolni 11 után. Így részemről marad a csütörtök, ha az kevésbé vonzó másoknak, akkor meg bízok az autodraftban. :D Idén úgyse olvastam és néztem utána semminek, lehet még jobban is járok vele.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.09.02. 22:58:33

Na akkor én is írók egy értékelést a csapatomról.

Nagyjából elégedett vagyok a draftommmal, bár nem teljesen úgy alakult ahogy akartam, és a kitűzött taktikámat se tudtam követni (első 6-7 körben csak RB/WR-t húztam volna, utána Seattle DEF, QB, TE, további RB/WR és végül K).

QB Matthew Stafford, DET
7. körben már nem tudtam neki ellenállni, top3 QB után őt tartom a legbiztosabbnak. Megatron mellett lesz most egy jó Tate-je is, top5 sztem simán meglesz.

RB Matt Forte, CHI
RB Le'Veon Bell, PIT
RB Fred Jackson, BUF
RB Pierre Thomas, NO
RB Shonn Greene, TEN
RB Carlos Hyde, SF
Kezdő futóimmal elegedet vagyok, ha hozzák az elvárhatót akkor a jobbak között leszek. A cserék minősége sajnos nem az igazi, ennek megfelelően mennyiséggel ellensúlyoztam. :D Egyik sem kiemelkedő, de látok bennük potenciált. Thomas tavaly 23. volt, idén Sproles nélkül csak jobb lesz, top20 simán benne van. Jackson ha a tavalyi évet megközelíti akkor ő is top20 lehet. Hyde jó lehet Gore mögött, így is megkapja a futások 30%-át, az öreg kidőlésévél meg nagyon nagy az upside. Greene meg már csak úgy húztam a végén mert nem volt már szimpatikus csere QB/TE. Stankey-jel osztozkodnak a futásokon, goal-line carrieket is megkapja, szóval simán jó lehet RB4-nek is.

WR A.J. Green, CIN
WR Roddy White, ATL
WR Pierre Garcon, WAS
WR Mike Wallace, MIA
WR Mike Evans, TB
Elkapóimmal nagyon elégedett vagyok. AJ biztos stud, Garcon és White veterán sztárok, ha nincs sérülés akkor mindketten borderline top10 lehet. Wallace nem túl "sexy", de idén egy jobb offensive sémában és Tannehillel jobban összeszokva biztosan jobb lesz, top20-ba simán belecsúszhat, WR4-nek szinte luxus. Evans az egyik kedvenc rookiem, V-Jax-szel jó kis ikertornyos WR páros alkotnak majd. Méretei miatt sok red zone targetje lesz, akár jó lehet WR3-nak is.

TE Julius Thomas, DEN
Nem gondoltam volna hogy lecsúszik hozzám a 4.körig, el is szúrta a draft stratégiámat. :D 3. legjobb TE, sima döntés volt, csak maradjon egészséges.

K Justin Tucker, BAL
Sztem Tucker a liga legjobb rugója, szóval mindenképpen őt akartam. Nem lesz olyan sok extra point lehetősége mint a top támadócsapatokban lévő rugóknak, de sok FG attempje (a legtöbb 50+ yardos) lesz amiket jó százalékkal fog értékesíteni. Sima top5.

DST Denver Broncos, DEN
Hoztak több nagy nevet a védelembe, meg visszatérnek a sérültek is, papíron nagyon ütős ez a D. Ha sikerül összerakniuk a dolgokat akkor top3 lehet. 14. körben egy biztos top10-es DEF elég jó picknek mondható.

Összességében jónak tartom a csapatomat, a kezdőimmel kifejezettem elégedett vagyok. Ha nem lesz komoly sérülés és hozzák magukat a srácok akkor be kéne jutnom a PO-ra.

NFL B-re osztályozta a draftomat és 5. helyre jósolt. A másik oldal ami alapján készülök jobbnak látja az esélyeimet, ott a 2. legerősebbnek találta a rosteremet.

1. héten szoros párharc lesz Eazzyvel. :)
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.09.02. 20:41:54

Cumbee írta: Összességében szerintem nem sikerült rosszra a draftod, a futó és TE poszton talán átlagon felüli a csapatod, a többi számomra kérdéses. Amúgy csinálhatnál te is egy draft recap-et, kíváncsi lennék neked mit ír.
Ugyanaz mint neked.
Draft Grade B+
Proj. Record 10-3
Proj. Finish 1
"Saints0827 ended up with the top threesome of running backs in the league." Ennyike.

Köszi az elemzést! :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.09.02. 19:22:20

fcbarca0827 írta:
Cumbee írta:Akik pedig csatlakoztak már azok írják meg mikor draftolnának. 3 embernek jó a holnapi nap (Kamaj, Xanthor, én)
Tesómnak és nekem is megfelel holnap este. Be is lépett. Köszöni, hogy jöhet. (Amúgy nem is, csak úgy teszek, mintha ő is olyan jó fej lenne mint én. :mrgreen: )
Úgyhogy már csak Bob kérdéses.
Legalábbis remélem a holnap alatt a holnapi holnapra gondoltál és nem a mai holnapra, mert hajnali 1-kor írtad, amit.

Ha valaki nagyon szeretne (én szeretném, ha szeretné) akkor az én csapatomról is írhat pár sort. Ilyet még úgyse kértem soha.

Cam Newton
RGIII

Jamaal Charles
Giovani Bernard
Alfred Morris

Bishop Sankey
Knowshon Moreno

Michael Crabtree
Marques Colston

Torrey Smith
Hakeem Nicks

Jordan Cameron
Charles Clay

Steven Hauschka

Chicago Bears


Futókat jónak érzem, elkapókat haloványnak, irányítókat megbántam, Cameron jó lesz.

http://hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/nag ... y-elozetes" target="_blank
A mai napra gondoltam, nem néztem rá az órára, hogy átléptük-e már az éjfélt.:D Elvileg holnap is jó, de ha jól értettem, akkor kamaj délután ér majd rá. Ha az mindenkinek jó, akkor tényleg már csak Bobnak kell valahogy beszorítania a napirendjébe.

Ha már írtam, akkor kicsit írok a csapatodról is.
QB: Ahogy magamnál írtam, kevés QB-t szeretek idén, a te kettődet különösen nem szeretem. Mindkettő necces a sérülések miatt, de náluk nem csak ezzel van baj, egészségesen is necces a teljesítményük. A futásaik miatt nagyon jól is kijöhetsz belőle, de én egyikükben sem bízom idén.
RB:A Chiefs O-Lineja nagyon meggyengült idénre, ettől függetlenül Charles idén is jó lesz, a TOP5 szinte garantált. Bernard értéke pár hete nagyon hirtelen elkezdett emelkedni, amikor úgy tűnt, hogy every-down back lesz, így szvsz a mostani állapothoz képest túl magasan ment el minden drafton. Ettől függetlenül RB kettőnek kiváló, de a high end RB1 potenciálját szerintem elvesztette. Morrist sosem szerettem, kevésbé tűnik tehetségesnek mint sok másik futó a környékén, de amíg ennyi lehetőséget kap, addig jó lesz. Sankey nagyon magasan ment el, még csak nem is kezdő, nemhogy workhorse. Év végére mondjuk ez változhat. Moreno ugyan ez egyébként, Miller a kezdő, full workloadot ő sem nagyon fog kapni idén. Ettől függetlenül az RB corp-od bőven jó szerintem, van egy top RB-d, 2 RB2-őd és van 2 tartalékod, akikből még lehet valami.
WR: Erről sokat nem írok, Smith tetszik, ott ahol húzni lehetett szerintem értéket jelent, a többiekről nem írok, nem bízom bennük, egyiküket sem draftoltam még egyetlen mockon sem.
TECameront imádom, nem látom, hogy miért nem fejlődhetne, vele szerintem jó vásárt csináltál.
K-DEF Semmi különös.
Összességében szerintem nem sikerült rosszra a draftod, a futó és TE poszton talán átlagon felüli a csapatod, a többi számomra kérdéses. Amúgy csinálhatnál te is egy draft recap-et, kíváncsi lennék neked mit ír.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.09.02. 18:44:37

Nekem:
Draft Grade
B+
Proj Record
10-3
Proj Finish
1

Furcsa, hogy B+-al első helyre vár, Xanthort meg A-val a 3.-ra. Így, hogy megváltoztattad a PO rendszerét mást hoz ki?

Saját draft:
1. Adrian Peterson: A legjobb futó a ligában. Dinamikusabb, így többet is passzoló offense lesz a Vikingsé, mint az eddigi években, de ezt nem érzem hátránynak. Kevesebb futást hívhatnak rá, de kevésbé tömött védősor ellen kell mennie, illetve több elkapása lesz, többször kerül majd hozzá légüres térben a labda, ami halálos az esetében. Nem volt igazán kérdés.
2. Rob Gronkowski: Ő a 3. körös pickem, de az elkapóknál nem tudtam dönteni, így időhúzás képpem őt húztam ki először. Ha egészséges tud kivételesen maradni, akkor messze a legjobb TE. Ha nem, akkor papírforma.:D
3. Brandon Marshall: Közte és Julio között agyaltam. Benne látom annyira a TOP3 potenciált, mint Julioban, de jóval, biztosabb picknek érzem. Mivel Gronk nagy kérdőjel, így végül a biztonságra mentem, plusz képben volt a későbbiekben White. 2 Falcons WR-t pedig nem akartam.
4. Toby Gerhart: Őt mindenképpen akartam. Workhorse lesz, nem is olyan rossz játékos, a csapat kérdéses körülötte, de ha nem sérül meg, akkor szvsz sokkel kisebb a kockázat vele, mint bármelyik 2. körben húzott RB-vel.
5. Cordarrelle Patterson: Boom or bust játékos, de imádom a potenciálját. Josh Gordon 2-3 meccs kihagyással lett tavaly a legjobb fantasy WR, Patterson kb nagyobb tehetség, jobb csapat, ugyan úgy Turner az edző. (Tavaly az utolsó 4 meccsén 5 TD-t hozott össze.) A TOP10 elkapón kívül senkiben nem látok akkora potenciált mint benne. TOP3 helyen is végezhet akár év végére. Az egyetlen fájdalmam, hogy 2 Vikings játékosom is van a kezdőmben.
6. Michael Floyd: Ő is tervben volt, esélyesen jobb lesz mint Fitz. Wr2 upside.
7. Seattle Seahawks: Wright-on kívül nem volt ember aki tetszett volna ebben a magasságban, így inkább még egy poszton bebiztosítottam magam az egyik top egységgel.
8. Kendall Wright: Meglepődtem, hogy eddig csúszott. Nem sok Titans meccset nézek, de elég durva hype volt körülötte nyáron, szóval felültem a bandwagonra, WR2 lehet ő is. Biztosítéknak jó volt.
9. Steven Jackson: Tavaly a 2. körben draftoltam, az alapszakaszban kakiban hagyott, a PO alatt már nagyon jó volt, de addigra nekem befejeződött a móka. 2. körben idén rá sem néztem volna, de a 9. körben ajándék. Ha egészséges tud maradni, simán lehet egy jó RB 2. Nem hiszem, hogy az marad majd (lásd 13. pickem) de ha 3-4 jó meccset kihalászok belőle flexben, vagy a többiek bye weekje alatt, akkor jó húzás volt.
10. Jeremy Hill: 2-3 körrel korábban húztam, mert féltem, hogy kimegy. Az utolsó pár napot szerintem nem figyeltétek annyira, most úgy néz ki a dolog, hogy elég sokat lesz a pályán Bernard ellenére is, 200 carryvel számolnak, amivel ha jól gazdálkodik, akkor jó kis FLEX lehet.
11. Tony Romo: 4 QB érdekelt idén. Manning, vagy Brees a 2. körben, ha őket nem szerzem meg, akkor a Romo-Cutler kettőst akartam a draft végén. Mindkettőjükben benne van a sérülés veszély, de pusztuljanak meg, ha egyszerre sérülnek majd le.:D A liga legrosszabb védelme+pass happy offenzív guru edző = TOP5 potenciál.
12. Jay Cutler: Ha tavaly Cutler és McCown fantasy pontjait összeadjuk, akkor a 3. legtöbb pontot szerző QB-t kapjuk. Még jobb elkapók, +1 év trestman rendszerében. Csak a sérülésekkel lehet gond. (Plusz kicsit azért aggasztó lesz ha majd Marshallal együtt kell játszanom.)
13. Devonta Freeman: Preseason alatt voltak szép megmozdulásai. Amikor Jackson megsérül, egész használható játékos lehet. Biztonsági tartaléknak megfelel.
14. Lance Dunbar: "Coach Jason Garrett confirmed Lance Dunbar was deactivated for Thursday's preseason opener because the Cowboys have big regular season plans for him." Megvettem. Láttuk tavaly mi lett a Lions 2. számú futójából Linehan alatt. Ha csak megközelíteni tudja azt a szintet, már nagyon elégedett leszek.
15. Matt Bryant: Alapvetően sok pontos offense veterán rúgója. Így szezon előtt azt mondanám, hogy se nem jobb, se nem rosszabb mint a 10 másik rúgó.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.09.02. 18:37:34

Cumbee írta:Akik pedig csatlakoztak már azok írják meg mikor draftolnának. 3 embernek jó a holnapi nap (Kamaj, Xanthor, én)
Tesómnak és nekem is megfelel holnap este. Be is lépett. Köszöni, hogy jöhet. (Amúgy nem is, csak úgy teszek, mintha ő is olyan jó fej lenne mint én. :mrgreen: )
Úgyhogy már csak Bob kérdéses.
Legalábbis remélem a holnap alatt a holnapi holnapra gondoltál és nem a mai holnapra, mert hajnali 1-kor írtad, amit.

Ha valaki nagyon szeretne (én szeretném, ha szeretné) akkor az én csapatomról is írhat pár sort. Ilyet még úgyse kértem soha.

Cam Newton
RGIII

Jamaal Charles
Giovani Bernard
Alfred Morris

Bishop Sankey
Knowshon Moreno

Michael Crabtree
Marques Colston

Torrey Smith
Hakeem Nicks

Jordan Cameron
Charles Clay

Steven Hauschka

Chicago Bears


Futókat jónak érzem, elkapókat haloványnak, irányítókat megbántam, Cameron jó lesz.

http://hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/nag ... y-elozetes" target="_blank
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2014.09.02. 15:32:51

Az én draftomat "b" osztályúra értékelték. 8-5 a várható eredményem így ja 4. Helyre leszek jó szerintük!!!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.09.02. 13:29:55

Ahogy így átnéztem a csapatokat mégse várom magamat annyira playoffba, inkább olyan 6-7. hely környéke. Aztán lehet, hogy most lesz PO, miután meg tavaly oda vártam magam és a közelében se voltam.
Na mondjuk a draft recap "A" osztályzatot adott, 9-4-et (azért 13 meccs csak, mert a draftnál még a tavalyi, 12 főre beállított 6 fős playoff volt aktív) jósol és 3. helyre vár, 74,8%-os valószínűségű PO-ba kerüléssel. :D
kamaj írta:Megvolt a draft, kíváncsian várom, ki mit gondol a csapatokról :) Előre is köszönöm, aki vélemyényezi szerény csapatomat (amúgy összeségében elégedett vagyok azzal, ami lett :) ). Cumbee privátban válaszoltam :)
QB - Aaron Rodgers
RB - Eddie Lacy
RB - Frank Gore
WR - DeSean Jackson
WR - Andre Johnson
TE - Jordan Reed
R/W/T - Eric Decker
K - Nick Novak
DEF - San Francisco 49ers

BN - Chris Ivory
BN - LeGarrette Blount
BN - Darren Sproles
BN - Brandin Cooks
BN - Golden Tate
BN - Greg Olsen

Irányító top 3, jó nagyon, nem kell részletezni.
Lacy is jó lesz nagyon, ha idén elkerülik a sérülések, csak én nem szeretem az olyan párost, hogy a top futóm az irányítómmal egy csapatból van, mivel így ha kicsit offosabb napot fog ki a csapat (ami a packersel is megtörténhet, pl. rögtön a nyitányon Seattleben, akkor azt a csapat is könnyen megsínyli, de ez egyéni preferencia, mert amikor meg 40-et pakolnak fel akkor meg aratás. Gore nem nagy kedvencem, öregszik és előbb-utóbb már az ő teljesítménye is esni fog, főleg, hogy most hoztak mögé egy jó kis futót és lehet a szezon végén (fantasy playoffban), ha úgy áll a 49ers kicsit már pihentetik a playoffra. A többi futót pedig szimplán azért nem tetszik igazán, mert egyik se lesz első számú, max sérülés esetén. Meglátjuk Sprolest mennyire fogja használni az Eagles, de az előszezonban elkapásból volt összesen 3 neki 17 yardra. Nyilván nem mérvadó és élesban csak használják majd többet, de kicsit aggasztana engem. Ivory és Blount is csak kiegészítő ember lesz CJ2K és Bell mögött, flexbe se tenném be őket szívesen bye weeken az igazság. A futókat Lacy mögött kicsit kérdőjelesnek érzem így.
Andre Johnson mint első számú elkapó már kicsit gyenge szerintem, még ha Fitzpatrick (vagy majd később Mallett) előrelépés Keenumtól. Szóval jó-jó, de nem top 10 szerintem. Továbbra se biztos az a helyzet ott annyira, volt neki holdoutja, DeAndre a túloldalon idén jobb lesz. DeSeannal is az a helyzet, hogy nem is ő az első számú célpont (Garcon az, de ebből coverage szintén akár profitálhat is) és RGIII elég botránynak néz ki eddig. Ő a WR2-nek a rosszabbik fele jó esetben. Deckerben se bízom igazán, mert Geno lehet, hogy továbbra is 0 lesz. Igaz itt első számú elkapó lesz, de annyira, hogy az már lehet nem is egészséges. Aki nem Jets szurkoló tudna mondani fejből 2 Jets elkapót Deckeren kívül? :D Nekem utána kellett néznem. Padon viszont jó elkapók vannak szerintem, Cooks egy nagyon jó Saintsben könnyen lehet nagyon jó (sebessége elvileg van rendesen :)), Tate-et pedig szerezem, őt kb. előlem húztad ki, Staffordal, Megatronnal a csapatban ő jó lesz szerintem.
Jordan Reed elég jó volt tavaly, csak neki is ez az agyrázkódásos sztori kicsit gázos, de ha RGIII jobb lesz ő kirány, főleg, hogy backupnak ott van Olsen, aki szintén jó és valószínűleg még több labdát fog látni a Panthers elkapó állományával.
Novak jó, ha a Chargers hozza a tavalyit, de a kicker úgyis mindig kicsit lutri.
A 49ers papíron jó, kérdés mennyire gyengülnek azzal (nevekre nyilván nagyon), hogy Aldon Smith el van tiltva 9 meccsre, Bowman pedig PUP-on van.

Összességben nekem nem tetszik annyira, bocsi. :D
PCsabi írta:Én is kérnék valakitől egy értékelést, köszi.

QB: P. Manning, Roethlisberger
RB: Murray, B. Tate, C. Johnson, McFadden, K. Robinson
WR: V. Jackson, Jeffery, E. Sanders, Austin
TE: Ertz, Rudolph
K: Gostkowski
DEF: Panthers

A baki miatt meg rohadt ideges vagyok... :x
Manning megint a legjobb irányító lesz, kivéve, ha esetleg Brees le nem hoz valami nagyon jó évet, ami benne lehet akár. Első körben irányítót mondjuk én nem húznék, de neki nem igazán lesz rossz hete (vagy nem sok), az szinte tuti. Big Bent sose szerettem, de Manning mögé backupnak nem is kell nála jobb.
A futók kicsit kórház a város szélén. :D A Cowboys offense jó, Murray is jó lesz valószínűleg, bár mivel a védelem [auto_cenzúra] lehet sokat fogják dobálni a labdát, mert sokszor kell zárkózni. Tate a Brownsban nem tudom mennyire lesz produktív, főleg, hogy Foster cseréjeként se tudott általában egészséges maradni. :D 2. számú futónak ő gyenge szerintem, Chris Johnsonnal együtt, aki már egy ideje nem önmaga, igaz tavaly év végén már ha jól emlékszem nem volt olyan vészesen rossz, 3. számú futónak okés Tate és Johnson, 2. és 3-nak kicsit gyengék szerintem. McFadden már nem is lesz kezdő MJD mögött, de mindkét ember eléggé kórház, szóval lehet lesz lehetősége, csak megy is MJD után akkor. :P Robinson lesz idén Thomas és Ingram mellett a 3., eléggé átláthatatlan ez a Saints backfield, bárhogy elsülhet ez, egy utolsó körös picket lehet megért.
Az elkapók eléggé rendben vannak Jeffery top 10, Jackson is tökéletes WR2, Sanders ha átveszi Decker szerepét szintén jó lesz (főleg, hogy most Welkernek megint agyrázkódás gondjai vannak). Tavon Austin így a 2. évében robbanhatott volna, de így, hogy megint nincs rendes irányítója nem tudom mit várjak tőle, ezért is nem húztam őt.
Ertz és Rufolph is korrekt páros, egyis se top, de jó számokat tehetnek fel. Rudolph Norv Turnerrel olyan lehet, amit évek óta várnak tőle, Ertznek pedig abban a Philyben szintén breakout szezonja lehet. Csak magamból kiindulva 2 hasonló képességű tight endnél mindig az éppen rosszabbikat választja az ember, és elég idegörlő. :D
Ghost a legjobb rúgó talán, nem fog 60 yardosokat rúgni (bár az előszezonban pont bevágott egyet :D), de a 40 és 50 yardosokat nagyon magabiztosan vágja mostanában. Az egész Patriotsből talán ő profitálna abból, ha Gronk nem lenne egészséges, mert akkor megint menne a szenvedés a red zone-ban és több FG lenne. :)
Panther védelem pedig szintén elég korrekt.

A 2. számú futón kívül (akit kb. Manning ellensúlyoz) a te csapatod tetszik nekem nagyon. :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.02. 12:41:55

Én is kérnék valakitől egy értékelést, köszi.

QB: P. Manning, Roethlisberger
RB: Murray, B. Tate, C. Johnson, McFadden, K. Robinson
WR: V. Jackson, Jeffery, E. Sanders, Austin
TE: Ertz, Rudolph
K: Gostkowski
DEF: Panthers

A baki miatt meg rohadt ideges vagyok... :x
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2014.09.02. 10:32:36

Aklor következzék a draft ahogy én láttam:
Pozício: 1/2

1 kör McCoy
Rb1 kipipálva. Szerintem nem kell nagyon magyarázni.

2. Kör foster
Mindenképp futót húztam volna a kevés klasszis rb miatt. Bpa alapon a bye weeket figyelembe véve húztam be.

3.kör j. Jones
Nem gondoltam volna, hogy bent lesz, alapvetően nelsonnal számoltam. Szóval ha nem sérül le (ez kb. Mindenki esetében igaz) akkor szerintem ez itt steal.
Wr1 megoldva

4. Kör r. Jennings
Bizakodtam, hogy julius thomas bent lesz még, de ez nem jött össze. Így back up futónap behúztam jenningset. Megvan benne a kockázat, de az előszezonban jól futott és a keze sem rossz, meg eli miatt valakinek támadnia is kell.

5. Kör fitzgerald
Őt és itt terveztem kihuzni. Igaz hogy a liga legerősebb védelmei ellen játszik (2-szer is) de stabilan jó számokat hoz.

6. Kör j.bell
Még egy futó, aki a sérülékeny bush mögött/mellett játszva kap reményeim szerint u.a. Lehetőséget. Rövid yardos goalline szituat fogja megoldani. Itt mondjuk gondolhattam volna a wr corps mélyitésére de ekkor még több jó wr bent volt.

7.kör witten
Bryant után romo kedvenc célpontja. Klasszis a maga posztján.

8. Kör mclin
Na az a húzásom amivel egyáltalán nem vagyok kibékülve. Torrey smithet akartam vinni; de elvitték így ez egx pánik húzás volt. Mondjuk kelly bizik benne, de akár nagy bust is lehet.

9. Kör r.wilson
Akartam egy stabil irányitot. Bent volt még ekkor ryan, newtn, kaep, rg3 de mindegyikben éreztem rizikó faktort, ezért wilson stabilitása mellett szsvaztam. Korán húztam de féltem hogy később már nem lesz bent.

10. Kör t. Williams
A wr need okozta pánik szülte lépés. Egyesek szerint sleeper lehet a dallas 2. Számú elkapója.

11. Kör bengals def
Akartam egy jó védelmet

12 kör a. Boldin
Megint a wr need okozta pánik. Tavaly crabtree hiányában kaep egyik kedvenc célpontja volt, idén nem tudom mennyi lehetősége lesz.

13. Kör miller
Big ben kevés célpontjainak egyike. Te-2-nek jó lesz.

14 kör gould kicker
15 kör baltimore def

Összegezve:
Alapvetően nem volt rossz draftom.
Az rb állományom szerintem mind mélységében, mind minőségben megfelelő.
A kezdő elkapóim minőségiek, a cserék meg létszámban megvannak :) úgy tervezem, hogy mire szükség lesz rájuk nagyjából le fog tisztulni körülöttük a kép.
Te állományban nagy playmaker nincs, itt is a stabilitásra törekedtem.
Csere irányitóm nincs, alapvetően wilson stabilitására építem a szezont. Bye weeken meg majd kukázok valakit azért s 15 pontért.
Gould a csikágói támadógépezet miatt reménxeim szerint sok pontot fog termelni.
A bengals mellé a ravens def meg csak úgy jött.

Hát ennyi. Várom az esetleges észrevételeket.
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.09.02. 09:02:52

Cumbee írta:PPR Liga
5-en vagyunk+1 külsős beugró. Ha valaki esetleg még akar csatlakozni, akkor az szóljon, mert lassan draftolunk, utána pedig már nyilván nem lehet.
Akik pedig csatlakoztak már azok írják meg mikor draftolnának. 3 embernek jó a holnapi nap (Kamaj, Xanthor, én) a többiektől kellene infó, hogy nekik megfelel-e holnap. Illetve még annyi, hogy gyakorlatilag semmilyen szabályt nem beszéltünk át, az van amit alapból beállítottam, a liga oldalán egyrészt van szavazás, másrészt lehet spamelni az ötleteket.
Cumbee ha nektek úgy jó akkor "autodraft"-ként beszállnék én is kíváncsiságból mert NFL-t még nem nyomtam. :mrgreen:

Ha esetleg NEM akkor sincs harag én úgyis a Slither álltal preferált Auction Hard Cap Roto League-re (NBA) gyúrok. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.09.02. 01:01:59

PPR Liga
5-en vagyunk+1 külsős beugró. Ha valaki esetleg még akar csatlakozni, akkor az szóljon, mert lassan draftolunk, utána pedig már nyilván nem lehet.
Akik pedig csatlakoztak már azok írják meg mikor draftolnának. 3 embernek jó a holnapi nap (Kamaj, Xanthor, én) a többiektől kellene infó, hogy nekik megfelel-e holnap. Illetve még annyi, hogy gyakorlatilag semmilyen szabályt nem beszéltünk át, az van amit alapból beállítottam, a liga oldalán egyrészt van szavazás, másrészt lehet spamelni az ötleteket.
djibril
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.17. 22:50:17

2014.09.01. 23:21:37

QB: Foles, Dalton
RB: Lynch, Bush, Vereen, Terrance West
WR: D. Thomas, P. Harvin, Allen, Cooper, Watkins, K. Benjamin
TE: Bennett
K: Dawson
Def: Arizona

Nagyon féltem az 1/7-től, mivel mindenképp futóval akartam kezdeni a draftot, hogy ne legyek ezen a részlegen túl vékony, és szerencsére a bestiát benn is hagytátok a Top6-ból. Remélem a szezon eleji durcija nem veti vissza a teljesítményét.

QB: Itt teljesen rendben vagyok, még ha Foles nem is vigyáz majd úgy a labdára idén, célpontja van bőven, a fal se rossz előtte, szóval a pontokkal nem lesz adós. Dalton pedig tökéletes a padra.

RB: Na ez elég balhés egy sor. Lynchről már írtam, Bush nekem az egyik nagy kedvencem a nem sas játékosok közül, a képességei adottak, csak a labdaelhagyásokat kéne elhagynia :), Vereen tökéletes 3. számúnak, csak tőle túl sok pontot lophat Ridley (viszont nála benne van, hogy idén is osztogatja a labdákat, és gyorsan megy a süllyesztőbe). West pedig egy újonc, aki azért Tate mellett elég sok percet kaphat, belőle még bármi kisülhet.
Ide még Sproles-t akartam nagyon elhozni, de 2-3 húzással előttem ment ki, és később Moreno-val is ez volt a helyzet.. :)

WR: Parádé! :)
Thomas elit, a Harvin-Allen-Cooper trió nagyon sokat lesz használva, Watkins edzéseken már villog, remélem élesben is beválik.
Benjamint-t már FA-ről szedtem fel, Gates-t húztam az utolsó körben, mert nem vettem észre a párducot a draftnál. TD mágnes lehet a srác, Newton egyik kedvenc célpontja lesz.

TE: Ertz volt a cél, de a Chicagoi se rossz.

K: Itt sincs gond, sőt!

Def: Elég masszívnak tűnik az Arizona, szóval ez is tetszik. :)

A 4. héten lesz egy kis gond a szünnaposok pótlásával, a többi fordulóban viszont nem lesz nehéz 1-1 játékost helyettesíteni, szóval a cél mindenképp a palyoff! :)
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.09.01. 22:39:50

A Cumbee-s PPR liga draftját mikor tartsuk meg? Nekem jó a holnap is (talán az fcbarca tesójának még nem jó(?)), szerda is, akár még a csütörtök is.
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2014.09.01. 22:24:01

Na itt az én csapatom is:


Drew Brees QB
Andre Ellington RB
Montee Ball RB
Jordy Nelson WR
Wes Welker WR
Vernon Davis TE
Lamar Miller RB
Dan Bailey K
New England Patriots DEF

BN
Philip Rivers QB
Danny Woodhead RB
Doug Baldwin WR
Julian Edelman WR
Rueben Randle WR
Dennis Pitta TE


Abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy az egyik kedvenc helyemről választhattam, azonban az 1/10 nagyon kétélű fegyver tud lenni, volt már hogy nagyon jól sült el a két választás egymás után, de most szerintem nem használtam ki jól.
Az elején hatalmas RB kapkodás volt, így mire hozzám ért a választás joga, az egy szál Ball volt benn, aki nem feltétlenül a szívem csücske, de még mindig őt éreztem a legmegfelelőbb választásnak, bár én nagyon lutrinak érzem. A 2/1-es picket azonban nagyon elrontottam, behúztam Brees-t egy elit(közeli) elkapó, vagy egy jó TE helyett, ezután a következő QB választás a hatodik kör körül volt, úgyhogy ezt nagyon elsiettem, meggondolhattam volna jobban is.
Az RB szekciót összességében nagyon vékonykának érzem, nem segített ezen Ellington meg Fafej sem, bár reménykedem, hogy az utóbbit az end zone-ban lévő harmadik kísérleteknél is bevetik majd, akkor egész korrekt számokat hozhat.
Az elkapósor már jobban tetszik, Nelsonnak egy Rodgers, Welkernek egy Peyton, Edelmannek meg egy Brady dobál majd, ami szerintem biztató, sőt az is borítékolható, hogy idén megint Edelman lesz az első számú elkapó a Patsban, szóval inkább őt fogom kezdetni majd Welker helyett.
TE sor is rendben van szerintem, két közepesen jó játékos, mind a kettő képes kiemelkedő teljesítményre, de majd idény közben tisztázódik, hogy ki a kezdő és ki padozik.
A védelemre térnék még ki, szerintem idén a Pats D lesz a sötét ló, bár a Hazafiak soha nem a védekezésről voltak híresek. Revis és Browner érkezése szerintem megadhatja azt a kellő pluszt, ami eddig hiányzott, mellettük pedig sok olyan szürke eminenciás van akik évek óta csendben hatalmas munkát végeznek (Mayo, Ninkovich, Chandler Jones)
Az irányító sorom szerintem több mint jó, remélem Brees folytatja amit a pre-season-ban elkezdett és akkor nem fogom megbánni az első kört.


Igazából remélem nem írtam semmilyen orbitális baromságot, ha igen, akkor az annak köszönhető, hogy csak a második olyan szezonom a Fantasyban és az NFL-ben, amikor így jobban utánanéztem a dolgoknak.

Sok szerencsét mindenkinek a szezonban, aztán remélem lesérül az összes futótok :lol:
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.09.01. 21:45:33

Na az én csapatom:

QB - Tom Brady
RB - Doug Martin
RB - C.J. Spiller
WR - Antonio Brown
WR - Randall Cobb
TE - Jimmy Graham
R/W/T - Trent Richardson
K - Mason Crosby
DEF - St. Louis Rams

BN - Matt Ryan
BN - Ray Rice
BN - Stevan Ridley
BN - Reggie Wayne
BN - DeAndre Hopkins
BN - Dwayne Allen

A 8, picknél se a "top 6" futó, se Megatron nem volt bent, úgyhogy úgy húztam a bent lévő legmegbízhatóbb játékost, aki Jimmy "zsákolós" Graham. Ez már alapjában megalapozta, hogy a futóim nem a legsztárabbak lesznek, a 2. körben mindenképpen azt kellett húznom, sajnos pont előttem kiment DeMarco (akit pár napja itt kicsit lehúztam), így lett Doug Martin, akinek tudnék is örülni, ha tavaly nem égettem volna meg magam vele. Mindenesetre a lehetősége megvan, hogy újra jó kis RB legyen, főleg, hogy megkapta New Englandből a falba Logan Mankinst, akit talán nem kell bemutatni. Jó esetben low-end RB1, de ez van, ha nem futót húz az ember 1. körben. A terv az volt, hogy a 3. körben is futót húzok, de nagyon kapkodtátok őket, viszont így több jó elkapó is bent volt még. Ha nem is igazán bízok Big Benben és a Steelersben, Brown tavaly is bizonyított és egyértelmű első számú célpont , jó kis WR1. Igazán olyan futó akit szerettem volna nem volt a 4. körben már, Ellington nem esett addig (szeretem, ha a csapattársak azt nyilatkozzák, hogy 2000 all purpose yardja lesz :D), így Cobb elég jó húzás a 4. körben szerintem, low-end WR 1 potenciál benne van. Így 2 elkapó után muszáj volt már futót húznom, Spillerre esett a választás, igazából nagyon nem akartam, de hátha meg tudja ismételni a 2(?) évvel ezelőttit, csak Jackson csúnyán beleehet a futásaiba, mint tavaly, ez kicsit aggaszt. A 2. számú futóm egy kockázatos flex játékos kb, ez kicsit gázos. Éppen ezért reacheltem a következő körben Rice-ért, aki kihagyja az első 2 meccset, viszont utána akár be tudja tölteni a RB2 szerepet. Futókből minőség helyett így mennyiségre mentem és behúztam a 7. körben Trent Richardsont, aki szenved a Coltsban továbbra is, de első számú és valami csoda folytán akár el is kaphatja a fonalat talán, az első 2 hétre a flexbe megfelel mindenesetre.
8. körben Bradyt elég jónak érzem, simán lehet top 5 QB megint, persze ez nagy részben Gronk egészségi állapotától függ, de backupnak ott van Matty Ice, akinél szintén ha idén egészséges Julio és Roddy akkor nem lesz nagy probléma, úgyhogy irányító poszton biztonságban érzem magam. Amikor Ridleyt húztam bent volt még Fred Jackson, gondolkodtam, hogy handcuffolom Spillert, de inkább húztam a haza(f)i fiút. :) A lehetőséget meg fogja kapni, Vereen nem egy 3 downos futó azért , White meg a kezdeti hype után nem sok lehetőséget kapott az előszezonban.
Aztán a jön a fumbli lehet a csapatból is repülnie kell. Csere elkapók semmi extrák, de ha nincs ott sérülésem nem is kell nagyon annak lenni, a bye weekeken könnyű szívvel beteszem valamelyiket. Crosby korrekt kicker, egy Packersben azért biztos fog hozni, ha nem is top számokat, a Rams D pedig tavaly is korrekt volt, idén is az lesz. Vaciláltam a Broncoson ahova érkezett pl. DeMarcus Ware és a tavaly parádés Chiefsen, de inkább mentem a tuti megbízhatóra. A csere tight end az lett, aki maradt, Grahamet úgyse ültetem le, max ha megsérül, akkor meg úgyis megfőtt a szezon.

Alapvetően nem vagyok túl elégedett a draftommal, de a potenciál megvan azért a csapatban a PO-ra talán.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.01. 21:13:21

Megvolt a draft, kíváncsian várom, ki mit gondol a csapatokról :) Előre is köszönöm, aki vélemyényezi szerény csapatomat (amúgy összeségében elégedett vagyok azzal, ami lett :) ). Cumbee privátban válaszoltam :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.09.01. 18:55:13

Slither írta:Remelem senki sem felejtette el hogy ma este NFL fantasy draft 8 oratol :!:
Én képben vagyok, mondjuk nem túl előnyös, hogy ma reggelre át lett variálva az egész nfl.com-os rangsor, most a betervezett játékosok fele sem esik a pickem környékére. :D De gondolom nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.09.01. 17:56:18

Remelem senki sem felejtette el hogy ma este NFL fantasy draft 8 oratol :!:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.08.30. 21:52:49

Xanthor írta:
Cumbee írta:Na vagyok. Innentől nekem jó, akár ma is, ha össze tudjuk kapni az embereket.
Nekem jó, bár kétlem, hogy most még este össze tudjuk szedni az embereket. 6. ember ki lesz, volt valaki aki jelzett, de még nem lépett be?
Kamaj mondta elvileg, hogy érdekli, + fcbarca0827 tesója és akkor meg is vagyunk hatan. Necces már nagyon amúgy szerintem is, de én akkor most egy fél órán keresztül minimum figyelem a fórumot, ha vagytok én leszek.
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2014.08.30. 21:33:37

Te a simára gondolsz nem? Az hétfő este 8 lesz (ez már nagyon úgy néz ki, hogy végleges) Cumbee most a PPR-os liga draftjára gondolt.
De, igen, igen, már szerkesztettem, közben leesett.


Hogy ne legyen OFF:
Nekem egy ilyen jött ma össze egy Pats-es ligában:

Cam Newton QB
Ryan Mathews RB
DeMarco Murray RB
Golden Tate WR
Michael Floyd WR
Jimmy Graham TE
Riley Cooper WR
BN
Russell Wilson QB
Maurice Jones-Drew RB
Keenan Allen WR
DeSean Jackson WR
Kenbrell Thompkins WR
Ladarius Green TE

Összességében elégedett vagyok, szerintem minden poszton van legalább egy ütőképes játékos. Az előző hsz-ben a Newton-os résszel egyetértek nagyon, azért is húztam be először Wilsont, de úgy gondolom, hogy az első fordulóban a Carolina O többre mehet a Tampával, mint Wilsonék a Green Bay D ellen. Thompkins-et húztam utolsó körben, nagyon remélem, hogy ő lehet a sötét ló, nagyon jó kis Offseason-on van túl és remélem, hogy Edleman után neki fog dobálni Brady. Graham meg 1/10-ről ajándék szerintem, azt hittem, hogy hamarabb elviszik előlem.
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.08.30. 21:10:38

Nekem is jó lenne a mai, főleg hogy a holnap esti necces részemről. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.08.30. 21:02:53

mademan írta:akkor most a sima ligában mikor lesz draft???
nekem a kedd kivételével jó a hét miden napján este 8 után. kedden 9 órától érek rá!!!
CartmanBarca írta:Nekem is jó akár ma is, holnap viszont az este tuti nem jó, akkor már inkább délelőtt valahogy, vagy az se rossz nekem ha marad a mostani időpont.
Ha holnap este lesz, akkor viszont valaki mondja meg, hogy hogy tudok előre meghatározott draft sorrendet megadni, vagy hogy ez hogy működik....
Te a simára gondolsz nem? Az hétfő este 8 lesz (ez már nagyon úgy néz ki, hogy végleges) Cumbee most a PPR-os liga draftjára gondolt.
Cumbee írta:Na vagyok. Innentől nekem jó, akár ma is, ha össze tudjuk kapni az embereket.
Nekem jó, bár kétlem, hogy most még este össze tudjuk szedni az embereket. 6. ember ki lesz, volt valaki aki jelzett, de még nem lépett be?
Eazzy írta:Jó a 8 nekem is, a hetet azért írtam h kb onnantól, és ne későn legyen.

Btw, tegnap csinaltam az első mockomat, hát változott a helyzet tavaly.óta, ilyesmit hoztam ki:

Cam Newton
Matt Forte
Demarco Murray
Alshon Jeffery
Larry Fitzgerald
martellus Bennett
Jeremy Maclin
Sammy Watkins

Csere Rb-kre.nem,emlékszem...

Vélemény?
Newtonban megvan a kockázat, elkapói nem nagyon vannak, futásokból tavaly kicsit már visszavett ha jól rémlik. Ez attól is függ, hogy jó pick-e, hogy hol húztad és ki a backup.
A két futó erős nagyon, kicsit talán furcsa is, hogy mindkettőt meg tudtad szerezni. (Mondjuk egyszer én már ráfáztam kicsit DeMarcoval, félnék kicsit a sérülésektől, nem annyira injury prone persze, mint McFadden, de volt már rá példa).
Az elkapók is rendben vannak, Fitz nem nagy favoritom, de elképzelhető, hogy megint jó éve lesz, ha jól látom a 4. körben húztad, nem tudom kik voltak bent, de én ott talán nem húznám.
Ha 10 fős draft Bennettnél lehetne jobb kezdő TE pár.
Ha Maclin egészséges tud maradni akkor elég jó lehet abban a phily offenseben, Watkins pedig eléggé boom or bust, edzéseken nagyon villog, de a pályán megmutatni más téma. Én inkább valami már bizonyított, amire kell megbízható elkapót vinnék, de aztán 4. számúnak olyan nagy jelentősége meg nincs, szóval lehet megéri a kockázatot...
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2014.08.30. 20:49:19

akkor most a sima ligában mikor lesz draft???
nekem a kedd kivételével jó a hét miden napján este 8 után. kedden 9 órától érek rá!!!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2014.08.30. 20:41:35

Nekem is jó akár ma is, holnap viszont az este tuti nem jó, akkor már inkább délelőtt valahogy, vagy az se rossz nekem ha marad a mostani időpont.
Ha holnap este lesz, akkor viszont valaki mondja meg, hogy hogy tudok előre meghatározott draft sorrendet megadni, vagy hogy ez hogy működik....

Szerk.:

Bocsi nehéz volt kiigazodni a két liga adatai között, ahogy látom a SIMA csapat draftja hétfőn 7-től lesz. Tökéletes az időpont. Bocsi mégegyszer, félrenéztem :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára CartmanBarca 2014.08.30. 20:57:26-kor.
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Válasz küldése