Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.14. 20:14:15

:mrgreen:

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.09.14. 16:29:50

Cumbee írta:Na ezen a google docsos megoldáson agyaltam én is NFL-el kapcsolatban. A fizetéseket akkor az igazi fizetések alapján számoljuk majd ugye? + draftnál akkor hogy lesz? Live draft közben azért elég nehéz lenne számolni, hogy melyik húzással hol tartanánk fizuban. Lehet úgy kéne, hogy szezon előtt minimum 1 héttel draftolni és a szezon kezdetéig lenne mindenkinek ideje, hogy cserékkel, vagy waiverrel rendbe tegye a fizetéseket.

A lejátszott meccses dolog nekem tetszik amúgy.
Meglehet oldani élő draftban is, mi egy 16-os ligában is megtudtuk csinálni, most is lesz egy 14-es hard capes dynasty ligám, szóval megoldható a dolog. Kicsit hosszadalmasabb és bonyolultabb lesz a draft, de ha mindenki odafigyel, akkor csak 1-2 baki lesz. Amúgy is 1 héttel a szezon kezdés előtti hétre van beállítva a draft, lesz idő alakítgatni a kereteket.

Vmilyen szankciót viszont már akkor is bevezetnék, mert különben nem fognak odafigyelni az emberek a fizetésekre. Max 1 ilyen kezdeti waivert engednék meg, ha azzal nem hozza rendbe a fizetési sapkáját akkor beütne a büntetés, és a legnagyobb fizetésű játékosát kötelezően ki kell dobnia. Mindegy, ráér még a dolog, majd 1 hónap múlva lefektetjük a szabályokat.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.09.14. 15:41:47

Slither írta:
Cumbee írta:Amúgy a hard capot be lehet állítani yahoo-n? Én NFL-ben kerestem salary capos ligát de nem találtam sehol. NBA-nél van ilyen opció? Vagy hogy tervezted?

szerk.: Most nézem, hogy a hard cap az nem a fizetési sapkára vonatkozik majd, hanem a lejátszott meccsekre?
Nincs ilyen opció, csak "kézzel" lehet nyomon követni. Majd lesz egy táblázat (Google docs), amiben bejegyzem az aktuális kereteket a fizetésekkel. Aki túl lépi a keretet annak büntetésképpen kivágjuk a legnagyobb szerződésű játékosát és felvehet helyette mást (később visszaveheti, de akkor már waiveren kell megküzdenie érte).

A roto beállítás miatt a lejátszott meccsekre is lesz limit, ezt még nem tudom érdemes-e bevezetni. Annyi előnye lenne a dolognak hogy tényleg az egész éves teljesítmény és taktikázás számít, nem pedig az adott héti statisztika. Hátránya hogy nem lennének heti párharcok és PO se.
Na ezen a google docsos megoldáson agyaltam én is NFL-el kapcsolatban. A fizetéseket akkor az igazi fizetések alapján számoljuk majd ugye? + draftnál akkor hogy lesz? Live draft közben azért elég nehéz lenne számolni, hogy melyik húzással hol tartanánk fizuban. Lehet úgy kéne, hogy szezon előtt minimum 1 héttel draftolni és a szezon kezdetéig lenne mindenkinek ideje, hogy cserékkel, vagy waiverrel rendbe tegye a fizetéseket.

A lejátszott meccses dolog nekem tetszik amúgy.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.09.14. 15:32:37

Cumbee írta:Amúgy a hard capot be lehet állítani yahoo-n? Én NFL-ben kerestem salary capos ligát de nem találtam sehol. NBA-nél van ilyen opció? Vagy hogy tervezted?

szerk.: Most nézem, hogy a hard cap az nem a fizetési sapkára vonatkozik majd, hanem a lejátszott meccsekre?
Nincs ilyen opció, csak "kézzel" lehet nyomon követni. Majd lesz egy táblázat (Google docs), amiben bejegyzem az aktuális kereteket a fizetésekkel. Aki túl lépi a keretet annak büntetésképpen kivágjuk a legnagyobb szerződésű játékosát és felvehet helyette mást (később visszaveheti, de akkor már waiveren kell megküzdenie érte).

A roto beállítás miatt a lejátszott meccsekre is lesz limit, ezt még nem tudom érdemes-e bevezetni. Annyi előnye lenne a dolognak hogy tényleg az egész éves teljesítmény és taktikázás számít, nem pedig az adott héti statisztika. Hátránya hogy nem lennének heti párharcok és PO se.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.09.14. 14:41:27

Slither írta:Keeper leadást határidőt kitoltam, most 2 héttel a szezon kezdés előtt kell leadni. Ennél tovább nem akarom húzni, draft időpont egyeztetés és készülődés szempontjából is kell az a 2 hét. Mondjuk nem értem miért kell előszezon meccseket néznetek ahhoz hogy a keepereket meghatározzátok, úgyse az adott formától függ hogy kik lesznek. :roll:
Mondjuk én tavaly jórészt a preseason alapján döntöttem úgy, hogy Cousins helyett Davist keepelem, akiknek meg alapból csak közepes játékosaik vannak keeperként, azoknak meg pláne nem könnyű.
A szabályokat én még nem most beszélném meg, elég kihalt a fórum jelenleg szvsz és nem lenne rossz, ha mindenki itt tudna lenni. Amúgy a hard capot be lehet állítani yahoo-n? Én NFL-ben kerestem salary capos ligát de nem találtam sehol. NBA-nél van ilyen opció? Vagy hogy tervezted?

szerk.: Most nézem, hogy a hard cap az nem a fizetési sapkára vonatkozik majd, hanem a lejátszott meccsekre?

NFL PPR: Ha nem találunk ki valami nagy okosságot, akkor ma este törlöm a ligát. Nincs kedvem tovább szenvedni vele.

NFL sima: Azért elég jó, hogy sok készüléssel összedraftoltam egy [auto_cenzúra] csapatot és a 2. hétre már az első 2 körös pickem kuka. "Elviszem Petersont 1/1-ben, ő a legbiztosabb húzás az RB-k közül." Aha, meg az én anutámat már.:D
Ugyan itt jó RB-t keresek! Van 1-2 stud WR-em, összecsomagolnám őket valamivel ha úgy van.:D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.09.14. 13:15:06

Keeper leadást határidőt kitoltam, most 2 héttel a szezon kezdés előtt kell leadni. Ennél tovább nem akarom húzni, draft időpont egyeztetés és készülődés szempontjából is kell az a 2 hét. Mondjuk nem értem miért kell előszezon meccseket néznetek ahhoz hogy a keepereket meghatározzátok, úgyse az adott formától függ hogy kik lesznek. :roll:
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.09.14. 06:44:44

kanty írta:
Slither írta:
Auction Hard Cap Roto League: Idén jó pár változtatás szeretnék bevezetni ebbe a ligába hogy kicsit érdekesebb legyen a dolog. Ezeket majd októberben át kéne beszélni. Új embereket is szívesen látnék a ligában, ha vkit érdekel, az küldje el az eamil címét és küldöm a meghívót.
Szerintem csak így van értelme ennek a ligának, mármint, ha kicsit megújítjuk. Mert tavaly a draftot leszámítva számomra teljesen érdektelen volt, és ahogy láttam a többiek sem igazán voltak aktívak, legalábbis a keeperhez képest.
"Másodévesként" én is jó ötletnek tartom az újítást bár "zöldfülűként" nekem a tavalyi nagyon tetszett.Slither-t már faggattam 1-2 dologról és ő "példaértékű" türelemmel próbálta elmagyarázni nekem pl. a "CAP HIT" lényegét amit ezúttal is köszönök.Izgalmas lesz ez a szezon is főleg azzal hogy egy megadott fizetési sapkán ($76.829 millió) belül kell gazdálkodni, már javában tervezgetem a csapatom és azért igencsak meg kell gondolni kit igazolsz az ár/érték arány szemléletében (pl. a tavalyi döntő MVP-jének Kawhi Leonard-nak a CH-je alacsony, $2,894,059, de tavaly viszonylag magas árért 35 milláért igazolta le "Dream Team", a volt HOUSTON-i Chandler Parsons-nak eközben brutális magas CH-ja van, $14,746,000, de ő csak $13 fájt Cumbee-nek.Már tényleg úgy vagyok vele mint azt anno a kezdo5.hu-n írták ("Amikor elkezded, minden megváltozik, elmerülsz a játékban: reggel kedvenc csapatod eredménye helyett fantasy csapatod legjobbjainak statisztikáit böngészed"), kb. már 2-3 hónapja esténként mikor a kislányom elalszik mindig foglalkozom vele minimum 1 órát.MÁR NAGYOM VÁROM a Sun Oct 19 11:00am PDT :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.13. 18:26:48

Keeper leadás tényleg lehetne később.

Amúgy GT helyére kéne egy ember. MessiFan?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.09.13. 14:01:45

Nem kicsit korai még??? Főleg a keeper megadás határideje, egy hónappal a szezon kezdete előtt már le kell adni??? Úgy hogy előszezon meccset se lát az ember, sérülés franc se tudja. Október végén kezdődik a szezon, szerintem az utolsó hétvégén a draft előtt érdemes leadni a keepereket, vagy akkor előtte mondjuk szerdáig. De 1 hónappal előtte szerintem sok, de ha ehhez ragaszkodtok, akkor legyen.

Két felvetés, FA-t tavaly pedzegettük, végül úgy döntöttünk szezon közbe ne legyen csereberélés, ami jogos volt. Idén akkor marad a régi rendszer, vagy pl a 2 napos waiver bekerül? (ami szerintem kifejezetten jó volt, szóval ha van szavazás részemről arra egy voks).

Másik kérdés meg a draftjog cserélése. Véleményem szerint valami megkötést be kellene vezetni, ahogy pl az NBA-ben se lehet orrba szájba elcserélni a draftjogokat. Ez hogy valaki egyik évben mindent felad, majd következőben nagyon erős nem biztos hogy jó. Szerintem megoldás lehetne ha mondjuk az első 5 körös draftjogodból minimum 3 és maxumim 7 cetlid lehet. Egy azon körből meg maximum kettő,. Vagy valami hasonló rendszer, erről vélemények? Szerintem ez idén az egyik legkardinálisabb kérdés, hogy mi legyen a draftjogokkal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.09.13. 13:59:37

Slither írta:
Auction Hard Cap Roto League: Idén jó pár változtatás szeretnék bevezetni ebbe a ligába hogy kicsit érdekesebb legyen a dolog. Ezeket majd októberben át kéne beszélni. Új embereket is szívesen látnék a ligában, ha vkit érdekel, az küldje el az eamil címét és küldöm a meghívót.
Szerintem csak így van értelme ennek a ligának, mármint, ha kicsit megújítjuk. Mert tavaly a draftot leszámítva számomra teljesen érdektelen volt, és ahogy láttam a többiek sem igazán voltak aktívak, legalábbis a keeperhez képest.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.09.13. 13:33:04

NBA fantasy

EuroBarca Keeper League: Október 1. a keeperek beállításának a határideje, jó lenne ha mindenki időben megtenné ezt. Kiküldtem egy emlékeztetőt azoknak akik még nem csatlakoztak. :wink:

Auction Hard Cap Roto League: Idén jó pár változtatás szeretnék bevezetni ebbe a ligába hogy kicsit érdekesebb legyen a dolog. Ezeket majd októberben át kéne beszélni. Új embereket is szívesen látnék a ligában, ha vkit érdekel, az küldje el az eamil címét és küldöm a meghívót.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.09.13. 05:03:25

A QB-s ligámban 23% - 77%-es vereséget jósolnak......MY TEAM:C. Kaepernick + T. Brady + R. Wilson vs. P. Manning + M. Ryan + A. Luck......tényleg ekkora a baj? :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.09.12. 18:59:10

Xanthor írta:Emlékeztetnék a BL fantasyra, mert eddig 3-an vagyunk összesen, pedig azért nagyobb szokott lenni az érdeklődés. http://en.uclfantasy.uefa.com" target="_blank
A liga kódja: 1208655-578968
Én is jövök, tavaly nem volt rá elég időm, de idén megnyerem! :twisted: :mrgreen:
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.09.12. 18:51:08

Xanthor írta:Ha Cumbee nem válaszol, akkor írok én róluk kicsit, a nem baj. :wink:

Sack: ez alapból pontozás szerint 0, mi úgy játszunk, hogy -0.2, hogy azért legyen valamennyi, de sok jelentősége így nyilván nincs, viszont sokkal több meg nem lenne fair olyan szempontból, hogy a sackek 80%-a nem az irányítón múlik.
Rushing TD: erre 6, mintha egy futó lenne, mert ugyanúgy csinálja meg a játékot.
Rushing yards: alapból ez is olyan, mint a futók alapja, ami 1 pont/10 yard, de ha nálatok 10 yard jár a passzra, ez lehet kevesebb is akár, viszont az nagyon felviheti a futó irányítók értékét (mondjuk RGIII nagyon nem jó most, Cam is lehet kevesebbet fog futni, Lucknak, Rodgersnek, Wilsonnak lenne nagyon jó, mert ők amellett, hogy jó passzolók sokszor lábbal csinálnak meg okos játékokat)
KÖSZI, közben meggondoltam magam és csak 3 kategóriát választottam:

Passing Touchdowns (4 pont)
Passing Yards (10 yrd = 1)
Interceptions (-2)

Azért KÖSZÖNÖM a fáradozásod. =D>
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.09.12. 17:53:29

Emlékeztetnék a BL fantasyra, mert eddig 3-an vagyunk összesen, pedig azért nagyobb szokott lenni az érdeklődés. http://en.uclfantasy.uefa.com" target="_blank
A liga kódja: 1208655-578968
varnagykrisztian írta: Köszi az infót, részben megfogadom a tanácsod, nálam ezek lesznek beállítva: Passing Touchdowns (4 pont), Interceptions (-2), Sacks (???), Passing Yards (10 yard-onként 1 pts), Rushing Touchdowns (???), Rushing Yards (???).A kérdőjelesekre mit javasolsz?KÖSZÖNÖM. :mrgreen:
Ha Cumbee nem válaszol, akkor írok én róluk kicsit, a nem baj. :wink:

Sack: ez alapból pontozás szerint 0, mi úgy játszunk, hogy -0.2, hogy azért legyen valamennyi, de sok jelentősége így nyilván nincs, viszont sokkal több meg nem lenne fair olyan szempontból, hogy a sackek 80%-a nem az irányítón múlik.
Rushing TD: erre 6, mintha egy futó lenne, mert ugyanúgy csinálja meg a játékot.
Rushing yards: alapból ez is olyan, mint a futók alapja, ami 1 pont/10 yard, de ha nálatok 10 yard jár a passzra, ez lehet kevesebb is akár, viszont az nagyon felviheti a futó irányítók értékét (mondjuk RGIII nagyon nem jó most, Cam is lehet kevesebbet fog futni, Lucknak, Rodgersnek, Wilsonnak lenne nagyon jó, mert ők amellett, hogy jó passzolók sokszor lábbal csinálnak meg okos játékokat)


A PPR liga látom nem nagyon fog összejönni, nincs nagy aktivitás, hogy csináljuk meg még. :?


Kb. 1 hónap múlva kezdődik az NHL szezon, NHL fantasy érdekelne valakit? :D Illetve, ha valakinek van tapasztalata benne már adhatna tanácsokat pontozás, roster helyek szempontjából. Jó lenne, ha összejönne legalább mondjuk 6 ember, szívesen kipróbálnám, igaz az NHL játékosokban azért nem vagyok olyan nagyon mélyen otthon.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.09.09. 20:17:19

Cumbee írta:https://translate.google.hu/
Az angol szövegekhez használd nyugodtan a google translate-et, nem tökéletes, de nagyon ritkán van olyan, hogy nem lehet rájönni, hogy mit is akar jelenteni.
Ráadásul ha egy oldal linkjét másolod be, akkor az egész oldalt megjeleníti neked lefordítva.
A QB pontozás meg nálunk úgy van, hogy 25 yardonként jár egy pont és 4 pont jár egy TD-ért. (Van olyan liga, ahol 6 pont jár érte.) Az INT-ért pedig -2 pont. Inkább ezt ajánlom, mint ezt az 1 yard-1 pont rendszert.
Köszi az infót, részben megfogadom a tanácsod, nálam ezek lesznek beállítva: Passing Touchdowns (4 pont), Interceptions (-2), Sacks (???), Passing Yards (10 yard-onként 1 pts), Rushing Touchdowns (???), Rushing Yards (???).A kérdőjelesekre mit javasolsz?KÖSZÖNÖM. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.09.09. 19:19:40

Cumbee írta:BTW a PPR Draftal mi lesz? Meg tudjuk tartani a héten?
Valamint ugyan ide keresünk még 1 embert.:D
Én szívesen megtartanám még.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.09.09. 16:34:56

varnagykrisztian írta:Nálam a QB-s ligában úgy sikerült nyernem 780-681-re hogy az ellenfelemnél Cam Newton nem játszott. :D Colin Kaepernick 240 pont (201 YDS, 2 TD) + Tom Brady 289 (249 YDS, 1 TD) + Russell Wilson 251 (191 YDS, 2 TD).A 1. játékhéten nálunk Matt Ryan (507) szerezte a legtöbb pontot.A rotoworld.com-on C. Newton-nál a visszatérésnél "Likely will play" felirat mit jelent :?: ......ezt már nem tudom lefordíttatni :mrgreen:
https://translate.google.hu/" target="_blank
Az angol szövegekhez használd nyugodtan a google translate-et, nem tökéletes, de nagyon ritkán van olyan, hogy nem lehet rájönni, hogy mit is akar jelenteni.
Ráadásul ha egy oldal linkjét másolod be, akkor az egész oldalt megjeleníti neked lefordítva.
A QB pontozás meg nálunk úgy van, hogy 25 yardonként jár egy pont és 4 pont jár egy TD-ért. (Van olyan liga, ahol 6 pont jár érte.) Az INT-ért pedig -2 pont. Inkább ezt ajánlom, mint ezt az 1 yard-1 pont rendszert.


BTW a PPR Draftal mi lesz? Meg tudjuk tartani a héten?
Valamint ugyan ide keresünk még 1 embert.:D
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.09.09. 16:14:34

Nálam a QB-s ligában úgy sikerült nyernem 716-623-ra hogy az ellenfelemnél Cam Newton nem játszott. :D Colin Kaepernick 224 pont (201 YDS, 2 TD) + Tom Brady 260 (249 YDS, 1 TD) + Russell Wilson 232 (191 YDS, 2 TD).A 1. játékhéten nálunk Matt Ryan (476) szerezte a legtöbb pontot.A rotoworld.com-on C. Newton-nál a visszatérésnél "Likely will play" felirat mit jelent :?: ......ezt már nem tudom lefordíttatni :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára varnagykrisztian 2014.09.09. 16:48:08-kor.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.09.09. 14:41:27

Az en csapatom szepen belehuzott az elso heten. Majdnem mindenki hozta a tole varhatot, paran egeszen kiemelkedot nyujtottak.

Egesz jol teljesitettek a csere futoim is, mind a 4-en elfogadhatot nyomtak, siman jok lesznek RB3/4-nek. Ha vkinek kell depth futok teren akkor varom az ajanlatokat ertuk. :wink:
djibril
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.17. 22:50:17

2014.09.09. 13:46:30

Én se kezdtem túl jól...
A Lynch/Bush/Harvin/Thomas/Cooper kezdő ötösből csak Lynch szerzett td-t, miközben a padon Ingram 2 td-t (ő amúgy mit keresett FA-n?), Vereen 1 td-t, K. Benjamin 1 td-t + közel 100 yardot hozott, Dawson 1 Fg-t rúghatott, de azt se tudta beverni, és hiába tartotta az Arizona 17 ponton a Chargerst, mindössze 1 INT-et sikerült összehozniuk egész meccsen (viszont a Giants-et elnézve jövőhéten ellenük nem kevés pontot össze lehet kaparni).
Így Game90-nek nem sikerült megnehezíteni a dolgát, gratulálok neki a győzelemhez! =D>
Azt mindenesetre újra megtanultam, hogy ha tehetem, 3 futós kezdőt pakoljak fel és sérüléssel küzdő elkapót ne feltétlenül erőltessek!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.09.08. 20:44:54

Na ez a szezon is fantasztikusan indul... :?
A 32 pontos Ryan a padon, Doug Martin megsérül (bár nem súlyos), meg alapból is katasztrófa, plusz az előkerült feleség megütős videó miatt a Ravens kivágta Ray Ricet... Meg tudnám érteni, mert elég gusztustalan amit csinált, csak elég álszentség most kivágni, mivel hiába mondta most az NFL, hogy ők nem látták a liften belüli felvételt, de több megbízható forrás is azt mondta júliusban és most a nyilatkozat előtt is, hogy látták és Rice is azt adta elő a Ravensnek kb. ami a videón van. Ráadásul el is tiltották határozatlan időre, amit az új CBA szerint nem is lehetne, mert nem lehet büntetések hosszát növelni...
Ezzel most az eddig se acél futó szekcióm eléggé meggyengült.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.09.06. 16:12:10

Ezt a hétvégét buktuk, egy fordulóvl később kezdünk, így túl sok sleeper már nem lesz, de ez van. Jövő hét elején lenyomjuk, ha akkor sem jön össze, akkor 2 lehetőség van. Vagy hagyjuk az egészet a fenébe, vagy az aukcióst hagyjuk, snake draftot csináluk és kipróbáljuk az e-mail/fórum draftot.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.09.06. 15:17:30

Xanthor írta:PPR ligával kapcsolatban ki hogy áll? Bob így sajna nem tud draftolni, hogy tegnap nem csináltuk meg, szóval akkor ha ma vagy holnap megcsinálnánk akkor kéne egy új ember.
Nekem a holnap nem jó, megyek a magyar meccsre.
Amúgy tesóm is kilépett még csütörtökön, hiszen úgy volt akkor lesz a draft, ma meg nem tudok róla semmit, hogy ráér-e, vagy dolgozik...
Szóval én úgy látom nem nagyon lesz ebből már semmi, sajnos.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.09.06. 14:16:09

Éles már a BL fantasy is. :)
http://en.uclfantasy.uefa.com/" target="_blank
Ha GT aktiválná a tavalyi ligát automatikusan hozzá is adódna aki játszott tavaly is, de erre annyira nem számítok most, szóval csináltam új ligát.
A kód: 1208655-578968
Vannak érdekes dolgok, pl. szerintük Rafinha védő. :D

PPR ligával kapcsolatban ki hogy áll? Bob így sajna nem tud draftolni, hogy tegnap nem csináltuk meg, szóval akkor ha ma vagy holnap megcsinálnánk akkor kéne egy új ember.
Válasz küldése