Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.10.24. 00:43:29

Bob_Marley írta: Lakers0827: a nagy vesztes...ha nincs az utolsó hármas, akkor ebből lehetne bőven mit kezdeni így meg azt se tudjuk ki megy ki marad.
Ne is mondd... Rohadtul magam alatt vagyok most. :D
Az utolsó 3 köröm alá mehetne a Benny Hill zene, tiszta röhej volt. :lol:
Végig azt éreztem, hogy na most aztán megvagytok, megcsíptelek titeket, surranó pályán jövök és alázok. Erre... jön az a tipikus, hidegrázós fosás és minden elúszik. :mrgreen:

Game tarkón csaphatna egy döglött ponttyal. =D>

Rohaggyakmeg.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.10.24. 00:42:50

Nah akkor ez is lezajlott. Részemről nem sok jóra számítok, de valljuk be, nem is készültem a dologra. Ugyanakkor kényesen figyeltem a sapkára. Ha jól számolom jelenlegi keretem 68725028
fizetéssel bír. Jó lenne tudni, hogy akkor most hogyan tovább. Mert FA-ról is szívesen vennék fel 1-2 embert, de cserékbe is benne lennék. :oops: 8)
Valamivel több mint 8 milla helyem van még, be szeretném tölteni. :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.24. 00:25:13

Összfizuk nélkül mondom nálam kis elemzés.

Melo: ránézésre nem igazán fog meg ez a csapat, alsóházat tippelek
Cumbee: ismerjük az ő sztoriját is, Gay nagyon keresztbe húzta a számításait, pedig gyakorlatilag vörös szőnyegen sétálhatott volna be a PO-ba. De veszve még nincs semmi, kiderül a fizuk meg minden után, hogy mit tud alakítani, de így azt mondom PO-ba jutás esetleg.
Game: surranón nagyon szépet kukázott össze, PO nálam
Messifan: több a nagyon labilis kevés lehetőséget kapó ember, alsóházat tippelek.
vargakrisztian: végig csendben volt, aztán milyen jót rántott össze. :D Persze MCW nem mindegy, hogy Novemberben vagy esetleg Februárban játszik. Szerintem jó csapat, foltozás ráfér de PO-ért harcoló csapat
Slither: jó csapata van, sajnos be is húzott pár olyat, akit szívesen láttam volna, magas posztra még lehetne hozni valakit, PO.
Lakers0827: a nagy vesztes...ha nincs az utolsó hármas, akkor ebből lehetne bőven mit kezdeni így meg azt se tudjuk ki megy ki marad.
Tibes:tetszik a csapata, magas poszton elég erős, PO és így összességében TOP3 csapat egyike így kezdésnek.
kanty: Pár embert ő is elorozott előlem, de hát ez ilyen. Vannak veszélyes játékosai (Jordannek szerintem korántsem lesz olyan éve mint tavaly, Hawes fog szépen kapni perceket az ő kárára), munka is lesz bőven PO-ért harcban lehet.
meslija: gondolom ő is átment a fizu határon, ha meg nem, akkor rá pl baromi kíváncsi vagyok, hogy 4 kiemelkedő mellé, rengeteg kuka és talán 1-2 használhatóval mit lehet elérni. Az a baj, hogy 4 ember de ha ideveszem Randle, Barnes, Copeland még használható embereket állománnyal nagyon nehéz lesz. Szerintem max PO-ért harcolás de olyan 7-8-9 hely egyike.

Magamról meg annyit, hogy rohadtul jól sikerült elkapni a dolgokat, Harden után is ha ránézek a csapatomra nem teljesen 0. Van még használható emberem kb szintén 7-8-9 lehet ebből. Deronért nagy kár, odáig baromi erősnek ítéltem meg a gárdát. Ő meg jött látott és tönkretett. :D De legalább remélem, hogy hátha valamit villant a régiből, hogy ne legyen olyan keserű a dolog. Persze hibázni én hibáztam, lemaradtam a jelöléssel, pedig már beverleyre rámentem csak a nomiate gombig nem jutottam el. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.10.24. 00:24:31

Bob_Marley írta:Nyilván a commish általi automatikus kidobás más tészta ott automatikusan törlődik. De ha sima kuka van, akkor gyakorlatilag Deron helyett vissza is vehetem Hardent. Nagyon durván elmélkedve, kidobod nekem Hardent marad 700 ezrem, felveszek egy játékost mondjuk 5,6-ért megint sapi felett vagyok kidobom Deront és visszaveszem Hardent.
Pont erre gondoltam én is, hogy simán lehet trükközni.

Hűha, jó nagy kavarodás volt itt :D Nekem kicsit csendesebb draftom volt, szinte nem is volt problémám, végig tudtam figyelni a szerződésekre, kb. 76,8 milliónál vagyok :D

Westbrook, Stephenson, Deng, Faried, Horford
Knight, Stuckey, Wiggins, Miles Plumlee, R. Lopez
Exum, Lamb, T. Thompson

Meglátjuk mire lesz elég ez a keret.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.10.24. 00:00:55

James Young-ot lecseréltem Fredette-re, így ha minden igaz 76,500,445 millió körül állok, ami éppen befér.
Késő van már, holnap ismét átszámolom, de így tényleg jónak kell lennie. Csapatról annyi a véleményem, hogy fogalmam sincs mire visszük :mrgreen:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.10.23. 23:57:30

Fúú, elég kemény volt ez draft. :D

A csapatom:
Kyrie Irving Cle - PG,SG
Klay Thompson GS - SG,SF
Trey Burke Uta - PG
Trevor Ariza Hou - SG,SF
Kevin Love Cle - PF,C
Javis Varnado Phi - SF,PF
DeAndre Jordan LAC - C
Steven Adams OKC - C
Derrick Rose Chi - PG
Giannis Antetokounmpo Mil - SG,SF
Xavier Henry LAL - SG,SF
Ramon Sessions Sac - PG,SG

Varnadót benéztem, mert neki nincs csapata, de hozzá a minimumot számoltam (507.336$), így pedig, 76.468.816$-on állok, amivel még "lazán" sapka alatt vagyok.

Igazából fogalmam sincs, hogy sikerült ez a draft. (Tavaly odáig és vissza voltam, aztán a végén majdnem tök utolsó láttam - bár a csapattal is keveset foglalkoztam.) És annak sem néztem utána, hogy a többiek, hogy állnak, de azért biztos van egy-két ember, aki a fizetésekkel jól manőverezett (és olyan is, aki rosszul).
Jön a szokásos elemzés (amit leírunk, de a többiek nem olvassák el). :D

Thompson
47 dollárba (?) került, de a szerződése elég jó, őt akartam is, bár ha kicsit várok, akkor kevesebbé is meg lehetett volna.

Irving
Vele is megvagyok elégedve, nem is volt olyan drága és a szerződése sem vészes, remélhetőleg nem lesz sérült, mert keeperben is nálam van.

Love
38$ nem volt drága, és itt már egy magasat nagyon akartam húzni. Először Drummond volt a cél, de azért elég sokba került, Love előtt pedig Cousins is kiment. Nyilván nem lesz olyan szezonja, mint tavaly, de egy 20/10-et azért várok tőle.

Jordan
4$, magas fizetés. Szükségem volt még egy magasra, a draft ezen pillanatában nem tűnt ez olyan rossz húzásnak, de azért összességében nem vagyok megelégedve vele.

Burke
Egy viszonylag gyenge csapatban fog vaskos perceket kapni, újoncszerződéssel - erre is azt mondom (most), hogy ok.

Rose
3$-be került. Ezen a ponton szerződésileg még eléggé jól álltam, s tudtam, hogy Rose nem igazán fog kellene senkinek, így kockáztattam. Bár, két éve már megszívatott, de valamiért úgy érzem (remélem), hogy idén már tud normálisan játszani, s ha ez bekövetkezik, akkor azért nem lesz gond a számaival sem.

Ariza
Na, itt futott el a szekér. Nem volt SF-em, már Wiggins és Parker is kiment. Előbbit, pedig nagyon akartam. 8,5 millás Ariza szerződés, azért kicsit betett a továbbiakra. 8)

Varnado
Arizát akartam kompenzálni, nem teljesen jött össze.

Adams
17$, de nem sajnáltam rá. A srác idén egy állat lesz!

Antetokounmpo
Itt már a szerződéseket figyelmet, plusz a görög hiányposztos is, így rendesen rálicitáltam. Idén még nem hiszem, hogy robbanni fog, de azért masszív fejlődést várok tőle, all-around játékkal. És amúgy is szexi a neve.

Henry
Olcsó és LAL. Pont. (Azért Wrotent szívesebben vittem volna.)

Gooden
Itt már tényleg a szerződéseket figyeltem, igazából FA szint, meglátjuk, mire lesz jó.

Sessions
Na, ez szerintem egy jó húzás volt a körülményekhez képest, és még a sapka alá is sikerült beférni.

A végén kicsit nagy volt a fejetlenség, ezeket majd minél előbb le kell tisztázni. De összességében jó élmény volt, remélem pár nap múlva már tisztábban lehet látni a dolgokat, és addigra kicsit az erőviszonyok is letisztulnak.
(Jöhetnek az elemzések mindenkitől - de ne csak a saját csapatukat. :D )
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 23:51:16

Egyértelműen a legjobb besorolású legyen. Ez volt megbeszélve így okoskodott mindenki.

29-én van a kezdés, nyilván részemről preferálnám a cserét. :D

Amúgy gyors technikai kérdés, amit nem beszéltünk meg, de a waiver se csak simán kidobás ugye? Csak akkor vonódik le, ha valaki felvette. Mert ha nem, akkor kicsit más a szitu. Akkor nagyon belelehet ám babrálni a csapatokba.

Várjuk meg az excelt és okosabbak leszünk.

Nyilván a commish általi automatikus kidobás más tészta ott automatikusan törlődik. De ha sima kuka van, akkor gyakorlatilag Deron helyett vissza is vehetem Hardent. Nagyon durván elmélkedve, kidobod nekem Hardent marad 700 ezrem, felveszek egy játékost mondjuk 5,6-ért megint sapi felett vagyok kidobom Deront és visszaveszem Hardent.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.10.23. 23:43:19

fcbarca0827 írta:Most akkor mi a tököm van?
53 millióval túlszaladtál, ha az 5 milliós türelmi határt levonjuk, még akkor is nagy bajban vagy. A kérdés az, hogy a mostani túlszaladás alapján dől el, hogy hány játékost vesztesz, vagy minden kirakott játékos után nézzük meg, hogy mennyinél vagy most. Slither?

Szerk.: Ha a legmagasabb fizetésűt tennénk ki, akkor én full máshogy draftoltam volna, nekem Gay 20 millkiót keres, 5-ért sem tartanám meg. Ha előtte a legjobbról volt szó, draft közben is azt mondtátok, akkor szerintem maradjunk annál.

szerk.2.: Gratulálok magamnak, egy 0-át nem másoltam be az exelbe middleton kemény 900 000-es szerződésénél, így Thomasal pont átléptem a határt... Asszem most vált lényegtelenné a liga nekem.
8 milliónyi helyem volt, az utolsó pár picekl úgy gazdálkodtam, hogy direkt ráhagytam elég sokat, Thomas 7,3-at keres. =D> =D> =D> =D> =D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2014.10.23. 23:52:50-kor.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.10.23. 23:41:53

Fizetési keret: $76 829 000
Játékosok fizetése: http://www.basketballinsiders.com/nba-salaries/" target="_blank

Ha vki egy kicsivel (max. 5 millió) túllépi a fizetési sapkát, az 26.-áig orvosolhatja (waiver illetve cserék), utána a legjobb játékosát (Yahoo O-rank alapján) kiteszem a keretéből (ha 5 milliónál nagyobb a többlet akkor egyből ez lesz), ha az se elég akkor jön a következő, stb. Minden egyes esetben meg kell lennie a 13 szerződéssel rendelkező játékosnak.

Ha a liga nagy része megszavazza, akkor a legjobb helyett a legnagyobb szerződésű játékosokkal kezdem a tisztítást (de ez szinte nem is lenne büntetés, nem teljesen fer azokkal szemben akik betartották a cap határt). Cserét én nem engedélyeznék, mert azt meg kéne várni hogy tényleg összejön-e vagy sem és ki kerül majd a waiverre, annyi időnk még nincs a kezdésig.

Excelt és további dolgokat majd holnap berakom, addig meg szavazhatok. :wink:
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2014.10.23. 23:41:13

Akkor a legnagyobb fizetés megy ki, vagy a jobban jegyzett játékos?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.10.23. 23:39:52

Na akkor összefoglalnám a draftom:
Egész ígéretesen álltam, megvolt a fejemben, hogy kiket szeretnék még behúzni, aztán jött Gay..

Azért azoknak gratulálok, akik hiba nélkül végig tudták nyomni a draftot. Kellett volna nekem még 1-2 szünet, hogy rendezni tudjam a sorokat, amúgy is csak beestem, káosz volt sajnos.

u.i.: Azt még mindig nem értem, hogy Oladipo hogyhogy nem nálam van.:D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 23:38:28

fcbarca0827 írta:Most akkor mi a tököm van?
Röviden nagy baj, 50 millát ki kell takarítani.

Én is hasonló cipőben járok.... Akkora királyul alakult minden, ráadásul pénzem is volt,, sapi alatti hely is, erre Deron jön és mindennek vége. De legalább a végét jól sikerült kicentizni és a lehetőségekhez képest jókat húztam. Csak hát Harden vs Deron Williams :cry:
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.10.23. 23:33:23

Most akkor mi a tököm van?
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.10.23. 20:25:44

Bob_Marley írta:hát gyerekek olyan beállításokkal, amilyennel még nem játszottunk, Roto ligában, amiben nem játszottunk és fizetési sapkával....Hát sok szerencsét, csapassuk.
Megjöttem én is a végszóra. Kíváncsi leszek. Konkrétan semmit se tudtam készülni rá. De annyi a módosítás, hogy kb értelmét se láttam. Ahogy esik úgy puffan. :lol: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 20:19:38

MessiFan írta:Kipróbáltam egy mock draftot, de valamit nagyon elnézhettem, mert licitálni kellett 200 dollárból Lebronra, és én nem erre emlékeztem, ezért ki is léptem a francba :D
Nyugtassatok meg, hogy olyan lesz mint régen, csak más csomagolásba.
Akkor lesznek gondjaid. :mrgreen:

Lassan kezdünk, lássuk Slither bajnokká avatását. :D

Gyorsban itt a végén kicsit gyúrtam a dologra, hát gyerekek olyan beállításokkal, amilyennel még nem játszottunk, Roto ligában, amiben nem játszottunk és fizetési sapkával....Hát sok szerencsét, csapassuk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.23. 20:08:24

Cumbee írta:Mikor kezdunk? En most estem haza, igen fos napom volt es meg kelle egy kis ido, hogy osszekapjam magam. Hameg kerdeses, akkor en a 9-et tamogatnam.
SIESS :!: 20:30
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.10.23. 20:06:38

Mikor kezdunk? En most estem haza, igen fos napom volt es meg kelle egy kis ido, hogy osszekapjam magam. Hameg kerdeses, akkor en a 9-et tamogatnam.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.10.23. 19:56:12

Kipróbáltam egy mock draftot, de valamit nagyon elnézhettem, mert licitálni kellett 200 dollárból Lebronra, és én nem erre emlékeztem, ezért ki is léptem a francba :D
Nyugtassatok meg, hogy olyan lesz mint régen, csak más csomagolásba.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.10.23. 19:49:57

Srácok, ne izguljátok már túl :)

Én már bekajáltam, mindjárt nyitok egy sört, belövöm a spotify-t, aztán csapassuk, remélem minél többen leszünk a drafton.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.23. 19:44:44

Slither írta:Az eredetihez képest csak 1-2 helyen tér el (ahol a baskeball-reference még nem frissítette magát). Ezen úgy se fog múlni. :D
Az biztos :D , kíváncsi leszek a "tervezett" 13 játékosból mennyit sikerül ledraftolnom......10-el már elégedett lennék. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.10.23. 19:32:45

varnagykrisztian írta:
Slither írta:Hmmm... akkor ez lesz a nyerő oldal, itt már ki vannak javítva a szerződések: http://www.basketballinsiders.com/nba-salaries/" target="_blank
Használhatjátok a többi oldalt is, csak a végén ez fog számítani. :wink:
Slither te most szívatsz, ez akkor már tuti oldal?Ma már másodjára tervezem újra a csapatom.Meg ne sértődj, csak viccből írtam. :mrgreen: A kezdésig még 1 hour and 40 minutes :!:
Az eredetihez képest csak 1-2 helyen tér el (ahol a baskeball-reference még nem frissítette magát). Ezen úgy se fog múlni. :D
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.23. 18:50:25

Slither írta:Hmmm... akkor ez lesz a nyerő oldal, itt már ki vannak javítva a szerződések: http://www.basketballinsiders.com/nba-salaries/" target="_blank
Használhatjátok a többi oldalt is, csak a végén ez fog számítani. :wink:
Slither te most szívatsz, ez akkor már tuti oldal?Ma már másodjára tervezem újra a csapatom.Meg ne sértődj, csak viccből írtam. :mrgreen: A kezdésig még 1 hour and 40 minutes :!:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.10.23. 18:36:04

Hmmm... akkor ez lesz a nyerő oldal, itt már ki vannak javítva a szerződések: http://www.basketballinsiders.com/nba-salaries/" target="_blank
Használhatjátok a többi oldalt is, csak a végén ez fog számítani. :wink:
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.23. 18:15:17

Bob_Marley írta:Draft előtt 2,5 órával jól állunk. :D Amit én linkeltem, abba legalább Turner jól van. Ahogy néztem pár dollárnyi eltérések előfordulnak a Slitheréhez képest, de "Lines" dolgot nem találtam eddig.

varnagykrisztian, ne aggódj épp segédtáblázatokat csinálok, hogy ne kelljen mindig kattintgatni. Meg mock draftolok közben, s memorizálok. :D
Nem aggódom csak segíteni akartam abban hogy melyik oldal CAP HIT-jét használd, így legalább ledolgoztam 1%-ot a "tartozásomból" mert te is rengeteget segítettél anno.Hát igen, elég nagy már most a káosz. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 17:57:57

Draft előtt 2,5 órával jól állunk. :D Amit én linkeltem, abba legalább Turner jól van. Ahogy néztem pár dollárnyi eltérések előfordulnak a Slitheréhez képest, de "Lines" dolgot nem találtam eddig.

varnagykrisztian, ne aggódj épp segédtáblázatokat csinálok, hogy ne kelljen mindig kattintgatni. Meg mock draftolok közben, s memorizálok. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése