Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.09.28. 00:23:40

Slither aktiválta a ligát, kiküldte a meghívókat, lehet csatlakozni!

Waiver budget szerintem nem kell, draftjogokat se bolygatnám meg.

Ezt meg ismét bedobom.

NBA Keeper League Draft, október 18., 20:00!
1. Csabi

NBA Keeper League Draft, október 25., 20:30! (Előtte Barca - Eibar 18:15-től.)
1. Csabi
varnagykrisztian írta:Auction Hard Cap Roto League is lesz? :mrgreen:
Szerintem nem.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.27. 12:46:33

Ne vigyétek át! :D Az engem is érdekel, hogy a pénzt ki lehet-e venni. Bár ez a veszély jelenleg engem nem fenyeget. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.09.27. 00:23:31

MR. TROMORT777 írta: Chelsea cs-el sem lehet számolni már. Sajna én is számoltam másik csapatomban. Totál szét vannak esve. Így, hogy rengeteg jó teljesítmény volt így nagyon össze kellett jönnie mindennek, ilyen 140 pont rengeteg. De reméljük akkor még feljebb kúszol. Meg a nyert pénzből majd elég sok tornán tudsz majd indulni.
Jah, mondjuk a nagy részét ki fogom venni (Ugye ezt már kilehet majd? Te vettél már ki?), mert most felújítom a gépem, aztán ahhoz jól fog jönni. :) De majd azért természetesen nyomom tovább, de azért alapvetően ilyen nagyobb tétes tournamentbe nem merek belépni. Most ezeket az 50/50 tournamenteket tartom hosszú távon a legprofitálóbbnak, mert kicsit kevesebb a szerencse faktor, és tervezéssel szerintem az esetek több, mint 50%-ában a top 50%-ban tudok lenni azért.

Viszont lehet át kéne vinni privibe a beszélgetést, mert szegény NBA-seknek elássuk itt a draftra készülődését. :D :oops:

Viszont akkor már hirdetnék egy kis BL fantasy-t, mert az is indul most már tényleg kedden.
http://en.uclfantasy.uefa.com/championsleague/" target="_blank
A ligakód pedig: 8003242
MR. TROMORT777

2015.09.27. 00:05:00

Xanthor írta: Na az király, nem csekkoltam le mindenki csapatát mögöttem, de remélem már nem játszik annyi embernek játékosa, hogy kicsússzak a 24-ből, és akkor a 96 euro már tuti. Eléggé bosszant, hogy a Chelsea nem volt képes lehozni a clean sheet-et az elmúlt 5 meccsen 1 gólt rúgó Newcastle ellen se. Ha Azpi és Iva hozott volna rendesen, a 300-500 euro-s határ is meglehetett volna. :?
Chelsea cs-el sem lehet számolni már. Sajna én is számoltam másik csapatomban. Totál szét vannak esve. Így, hogy rengeteg jó teljesítmény volt így nagyon össze kellett jönnie mindennek, ilyen 140 pont rengeteg. De reméljük akkor még feljebb kúszol. Meg a nyert pénzből majd elég sok tornán tudsz majd indulni.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.09.26. 23:39:06

MR. TROMORT777 írta: Nem, csak eredetileg az lett volna a leosztás, de ugye hozzá jött a belépők összege is. Szóval az élő eredményekben írtakat figyeld! Úgyhogy az a 12. hely nagyon király, főleg, hogy szoros ott a mezőny. Egy jó Bolasie-al sokat léphetnél előre!
Na az király, nem csekkoltam le mindenki csapatát mögöttem, de remélem már nem játszik annyi embernek játékosa, hogy kicsússzak a 24-ből, és akkor a 96 euro már tuti. Eléggé bosszant, hogy a Chelsea nem volt képes lehozni a clean sheet-et az elmúlt 5 meccsen 1 gólt rúgó Newcastle ellen se. Ha Azpi és Iva hozott volna rendesen, a 300-500 euro-s határ is meglehetett volna. :?
MR. TROMORT777

2015.09.26. 22:03:11

Xanthor írta: Bolasie nekem is van még, ő belőhet a top 8-ba még akár. A kapitányt kicsit elrontottam Martial-al, papíron a Sunderland otthon a legjobb ellenfél volt, de valahol éreztem, hogy meg fog most szakadni a sorozata.

Amúgy most ez nekem nem teljesen tiszta, csak a top 8 fizet, ahogy a tournament leírás írja, vagy 24-től felfele, mint ahogy az élő tabellán írja? Jó lenne az utóbbi, több pénz, és 24-en kívül már csak nem csúszok...
Akkor együtt fogunk szurkolni Bolasie-nak :!:
A Mu nekem fekete leves, nem nagyon merek tőlük választani, max a védelmükből. Másik csapatban volt Darmian például.

Nem, csak eredetileg az lett volna a leosztás, de ugye hozzá jött a belépők összege is. Szóval az élő eredményekben írtakat figyeld! Úgyhogy az a 12. hely nagyon király, főleg, hogy szoros ott a mezőny. Egy jó Bolasie-al sokat léphetnél előre!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.09.26. 21:44:38

MR. TROMORT777 írta:
Xanthor írta:Tromort, neked még kik vannak hátra Fanaments-en a 90.5 pontos csapatodban? :D
Nekem nagyon bosszantó lett ez a tournament, Ings és Sturridge között vaciláltam, végül Ings-et választottam, mert féltem, hogy Sturridge még nem teljesen 100-as és hamarabb lekapják majd.
Ha Sturridge-ot tettem volna be, most 3. lennék és reális esélyem lenne a 2 VIP jegyre, de vagy legalább valami pénznyereményre. :(
Csáó, ne is mondd, én is hasonlóan voltam. Ings-et akartam, de mondom kupában sokat játszott, Sturridge-n gondolkodtam aztán, de nem mertem.
Kár érte akkor, sajnálom!

Hát van egy laza Everton védelem: Howard, Coleman, Galloway és Jagielka. Középpályán pedig Bolaise. Ha jönne egy Everton cleansheet akkor elég jól állnék. Szóval bizakodom! Bolaise-tól meg kell valami csoda. :D
Egyébként ezt tisztára B csapatnak szántam, de Sanchez kapitány a mesterhármasával felrakott a térképre.
Bolasie nekem is van még, ő belőhet a top 8-ba még akár. A kapitányt kicsit elrontottam Martial-al, papíron a Sunderland otthon a legjobb ellenfél volt, de valahol éreztem, hogy meg fog most szakadni a sorozata.

Amúgy most ez nekem nem teljesen tiszta, csak a top 8 fizet, ahogy a tournament leírás írja, vagy 24-től felfele, mint ahogy az élő tabellán írja? Jó lenne az utóbbi, több pénz, és 24-en kívül már csak nem csúszok...
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.09.26. 21:18:56

Auction Hard Cap Roto League is lesz? :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
MR. TROMORT777

2015.09.26. 19:36:29

Xanthor írta:Tromort, neked még kik vannak hátra Fanaments-en a 90.5 pontos csapatodban? :D
Nekem nagyon bosszantó lett ez a tournament, Ings és Sturridge között vaciláltam, végül Ings-et választottam, mert féltem, hogy Sturridge még nem teljesen 100-as és hamarabb lekapják majd.
Ha Sturridge-ot tettem volna be, most 3. lennék és reális esélyem lenne a 2 VIP jegyre, de vagy legalább valami pénznyereményre. :(
Csáó, ne is mondd, én is hasonlóan voltam. Ings-et akartam, de mondom kupában sokat játszott, Sturridge-n gondolkodtam aztán, de nem mertem.
Kár érte akkor, sajnálom!

Hát van egy laza Everton védelem: Howard, Coleman, Galloway és Jagielka. Középpályán pedig Bolaise. Ha jönne egy Everton cleansheet akkor elég jól állnék. Szóval bizakodom! Bolaise-tól meg kell valami csoda. :D
Egyébként ezt tisztára B csapatnak szántam, de Sanchez kapitány a mesterhármasával felrakott a térképre.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.09.26. 18:36:57

Tromort, neked még kik vannak hátra Fanaments-en a 90.5 pontos csapatodban? :D
Nekem nagyon bosszantó lett ez a tournament, Ings és Sturridge között vaciláltam, végül Ings-et választottam, mert féltem, hogy Sturridge még nem teljesen 100-as és hamarabb lekapják majd.
Ha Sturridge-ot tettem volna be, most 3. lennék és reális esélyem lenne a 2 VIP jegyre, de vagy legalább valami pénznyereményre. :(
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.26. 16:28:35

Slither írta:Ha lesz IR roster hely az max 1 legyen sztem, 3 túl sok és nehéz figyelemmel követni. Máshol sincs olyan sok IR spot.
Én úgy vettem észre hogy általában 2-3 mindig szokott lenni. Szerintem egy az kevés, kompromisszum 2?
FA budget sztem nem olyan jó ötlet ebbe a ligába, mert itt folyamatos mozgás van napi szinten. Az FA licitálás heti beállítású ligákban van értelme ahol 1-1 FA felvétel sokkal nagyobb kihatással van, de tőlem aztán mehet, rám nincs sok kihatással.
Ebben igazad lehet, de szerintem a napi beállítású ligánál is van hatása. Mint ötletet hoztam fel.
Nincs kedvem/időm elolvasni a sok szöveget, beszéljétek/szavazzátok meg a dolgokat, aztán foglalja össze vki röviden. Nekem mindegy milyen beállítások vannak, csak ne essünk a ló túloldalára, és mindenféle változtatásokat berakunk. Van egy viszonylag jól működő rendszer amihez hozzá vannak szokva az emberek, nem kell túlbonyolítani a dolgot.
Tényleg nem olvastad el, mert én speciel semmilyen változást nem írtam. :D Két ötletet írtam, waiver budget meg max a Cumbee féle draftjogokra változás, de szerintem is minden maradhat. Érdekességképpen, könnyebbségképpen lehet berakni 1-1 dolgot, de mindegyikhez oda írtam, hogy pl szerintem jó a waiver is, a vétó is és a draftjogra való korlátozás is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.09.26. 16:16:33

Ha lesz IR roster hely az max 1 legyen sztem, 3 túl sok és nehéz figyelemmel követni. Máshol sincs olyan sok IR spot.

FA budget sztem nem olyan jó ötlet ebbe a ligába, mert itt folyamatos mozgás van napi szinten. Az FA licitálás heti beállítású ligákban van értelme ahol 1-1 FA felvétel sokkal nagyobb kihatással van, de tőlem aztán mehet, rám nincs sok kihatással.

Nincs kedvem/időm elolvasni a sok szöveget, beszéljétek/szavazzátok meg a dolgokat, aztán foglalja össze vki röviden. Nekem mindegy milyen beállítások vannak, csak ne essünk a ló túloldalára, és mindenféle változtatásokat berakunk. Van egy viszonylag jól működő rendszer amihez hozzá vannak szokva az emberek, nem kell túlbonyolítani a dolgot.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.26. 14:48:40

Valaki foglalja majd össze két mondatban, hogy Bob mit írt. :mrgreen: (Elolvastam nyugi.)

A ligát tényleg láthatóvá kellene tenni, mert addig én legalábbis sötétben tapogatózok.
Draft időpont nekem a késő este lenne jó, majd szavazok annak függvényében, hogy a többieknek mi a megfelelő.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.26. 13:57:00

Cumbee ha olvasod légy szíves írjál. :D

1 hónap és szezon, persze ilyenkor sokan azt mondják, hogy ooohhh rengeteg van még hátra, de ne az utolsó percre hagyjunk mindent.

Pár problémát felvázolnék. :D
1; Game írta, hogy nincs liga, nem sokan figyeltek fel erre. :D Nagyxon fontos lenne, hogy minél hamarabb látható legyen a liga.

2; Nincs kisorsolva az 1/1
Azt beszéltük Game-mel, hogy Cumbee kisorsolhatná, mert ő egy cetlit se cserélt el, felsőházi volt és így semmilyen visszaélés gyanúja nem áll fenn. Nem mintha ezt én vagy más feltételezné, de remélem érthető, hogy ő abszolút érdektelen ki lesz az 1/1 vagy 1/2. Visszakerestem, de nem láttam hogyan csinálta Slither. :D Gondolom úgy hogy a legrosszabb mérlegnek 6 cetlije van a második legrosszabbnak öt és így tovább. Az alapszakasz eredmény számít. Vagy sorsolhatná Slither is, de ő picit eltűnt, de írta is hogy nagyon elfoglalt.

3; Ehhez kapcsolódóan mivel van három commish ezért is írtam, hogy Cumbee vagy Game biztos betud segíteni Slithernek, mert ő kevésbé tud ezzel foglalkozni. És az irányítást "átvehetnék". Ez nem puccskísérlet. :D Csak szerintem velük most könnyebb értekezni a liga beindításáról.

4;
Pickek cserejere en a kovetkezoket javaslom (az eddig beirtak alapjan):
- Minden korbol max 2 picked lehet.
- 2 egymast koveto korben legalabb 1 picknek kell lennie.
- Elso 6 korbol legalabb 4 picknek kell lennie.
- Sajat pickjeidnek max a felet (azaz 6-ot) cserelheted el (masoktol szerzett pickeket tovabbcserelheted) - ez a szabaly nem fontos
:arrow: Ezek viszonlag kis restrikciok, konnyen szamontarthatoak, de azert limitaljak a pickek totalis szetosztasat.

Ezekkel a szabalyokkal ilyen pickek lehetnek a
- legrosszabb esetben: 2. 4. 6. 6. 8. 9. 10. 10. 11. 11. 12. 12.
- legjobb esetben: 1. 1. 2. 2. 3. 3. 4. 4. 5. 7. 9. 11.
Ez szerintem maradhat, volt Cumbeenak egy javaslata
Én most hirtelen ilyesmire gondolnék, hogy 2 körönként legalább 1 saját picknek kell lennie és 6 körönként meg mondjuk 4-nek. (Tehát pl valaki elcseréli az 1. és a 3. körösét, az még legális, de onnantól a 6. körig már nem cserélhet picket.) Illetve mondjuk 2 azonos körnél több ne lehessen. (Legalább az első 6 körben.)
Ha akartok erről lehet szavazni.
Az elsőhöz kapcsolódóan, én és Messifan (Zolee23 most már) büntetéssel indul. Ez technikailag hogy lesz megoldva, hiszen oké, hogy hátrébb csúszik minden kör, de nem látom magam előtt hogy megy végbe a valóságban, mert itt snake draft van. Megmondom őszintén, hogy ezt nem gondoltam még át teljesen, lehet tök egyszerű a dolog és csak "csúszik" mindenki elém vagy Zolee23 elé, de mivel snake draft, szerintem itt lehetnek kavarodások. Mindenesetre ehhez is kéne Slither, vagy legalább a liga felülete, hogy lássuk a draftjogokat és beállítani manuálisan. Ezzel nagy meló van szerintem, úgyhogy ebben is ha kell akkor Game vagy Cumbee betud segíteni Slithernek és átszámolni a pontos sorrendet.

Remélem még nem aludt el, aki olvassa. :mrgreen:

5; csere úgy emlékszem tavaly úgy volt, hogy a sima yahoo vétórendszert használtuk, ez szerintem maradhat. Félre értés elkerülése végett én nem akarok öncélúan itt elmondani mi maradjon mi ne maradjon, csak leírom a jelenlegi szabályokat és ahhoz kapcsolódóan egyben "szavazok" is. Nem emlékszem pontosan hány vétó kellett talán 4????

6; FA folyamatos waiver volt, felmerültek problémák, hogy meccs közben is lehet embert felvenni ha ügyeskedik az ember, ezt ezzel sikerült megoldani. Szerintem ez sokaknak tetszett is ez is részemről maradhat. Annyi, hogy én belecsempésznék egy waiver budget dolgot mint, ami volt roto ligában és 100 egységből lehetne gazdálkodni. Vagy esetleg 150, ez megbeszélés kérdése. Így az FA felvétel is még izgalmasabb lehetne és újabb stratégiai pont lenne, hogy be kell osztani a pénzt.

7; IR helyre úgy láttam, hogy akkor ez a 15+3 megoldás tetszik az embereknek. Hirtelen eszembe jutott, hogy nehogy a yahoo ficánkoljon, hogy túl sok az üres roster spot, de csak nem fog. :D Itt arra gondolok, hogy "droppolni" bármikor lehet, de ezt ugye amúgy ritkán szokták az emberek csak úgy hogy nem vesznek fel mást helyette. Én már tettem így más ligában, mert waiveres volt és nem tetszett senki, de csak 1 ember volt. Most viszont 3 ember lenne kitéve egyszerre, nagyon bízom benne, hogy nem kavar be ehhez a yahoo és teszem azt nem enged ennyit üresen hagyni.
Röviden úgy történne a dolog, hogy mindenki megtart három embert és draftol 15öt. Majd a draft után 3 embert ki kell tegyen a keretéből. Ha ez nem történik meg a szezon kezdetéig, akkor a commish automatikusan kitesz 3 embert a legrosszabban rangsorolt 3 embert. Szezon közben pedig ha valakinek sérültje van (nem day to day, hanem "piros keresztes") akkor van lehetősége felvenni embert. Ahogy felépült mindenki akkor viszont az aznapi játéknap megkezdéséig ki kell tegyen egyet vagy ahányat amennyi ahhoz szükséges, hogy annak a szabálynak megfeleljen, miszerint maximum 15 egészséges ember lehet a keretedben. Lehet kicsit bonyolultnak hangzik, de rém egyszerű, minden játéknap előtt maximum 15 egészséges ember lehet a keretben. Ez azért fontos, mert adott extrém esetben ki lehet játszani a rendszert ha teszem azt csütörtök van és felépül a sérült ember, akkor +1 embert belehetne tenni adott napra. Nyilván sokszor egzakt mód nem lehet azt mondani, hogy valaki kihagy 4-5 hetet és akkor jönnek a hírek, hogy Hétfőn játszik aztán csak Szerdán. Nem is gondolom, hogy valaki ezzel próbálna "előnyt szerezni", hogy úgy ügyeskedik, hogy 16 egészséges embere van és többet tud betenni egy játéknapra. A lehetőség fent áll és Game-Cumbee ha nem nagy gond, akkor kiteszi a "fölös" embereket. Elméletben nagyon egyszerűnek fest a dolog, de jobban belegondolva bizony ez nem lesz olyan egyszerű. Vica versa működik, hogy se előny se hátrány ne származzon ebből a ki-be rakosgatásból. Sokszor előfordul, hogy meccs előtt épül fel valaki, úgyhogy ebből lehetnek gondok. ESPN-n a rendszer úgy működik ha a sérült listádon van ember aki felépült, akkor addig nem vehetsz fel mást az FA-ról, amíg nem tetted aktív keretbe. Itt mi manuálisan ügyeskedünk ezzel, egy a fontos hogy pont a manuális dolgok miatt ne legyen arra lehetőség, hogy mint írtam valaki azért tesz be plusz embert egy napra, mert nem 15 főből hanem 16 egészséges emberből gazdálkodik. Rugalmasság szükséges és nem fogja mindenki ezt figyelni sőt sajnos úgy gondolom, hogy a tulajok nem fogják ezt figyelni, hogy ki sérült ki nem sérült így ezt Cumbee-Game párosnak fokozottan kell figyelni. Én is szólok ha kell és amúgy is szoktam figyelni, hogy ki állít csapatot és hogyan állít. :D Mindegy, ebből a ki-be ember felvételekből, kirakásból lehetnek majd gondok, rugalmasság kell mindenki részéről.

8; draft időpont!!!

9; Pár ember picit eltűnt. neobarca-val nem tudom mi van, ezer éve nem jelentkezett, remélhetőleg semmi gond nincs vele. Cumbee-Game aktív mint mindig. kanty is sokat van mostanában és balinteer is a sportfogadás miatt. kamaj is olvassa a fórumot biztos hogy ha kezdődik a szezon akkor aktív lesz. Slither kevésbé ér rá, ezt mondta is. Zolee23 nba1.hu-n volt mindig aktív az sajnos meghalt az a fórum, így itt van lehetősége tönkreverni mindenkit. :D fcbarca0827 NFL-ben ott van így ő is várható hogy "életre kell". MichaBee ritkán ír, de ő azért aktív szokott lenni. varnagykrisztian biztos sokat tanult ebben az offseasonben is és vagyok én mint tizenkettedik. Arra akartam ebből kijönni, hogy kezdjünk el picit mocorogni, mert tényleg mindjárt itt a szezon és vannak dolgok, amiket át kell beszélni és jó lenne ha minél többen elmondanák a véleményüket, ha lenne felület akkor szavaznának. Hétvége van, sajnos rossz idő (én is mentem volna ma Punnanyra egyébként Game. :D ) és ma Barca meccs is van. Remélem többen olvassák ezáltal a fórumot és kezdjünk foglalkozni a dolgokkal, mert úgy érzem elvagyunk kicsit maradva. 1 hónap és szezon és vannak dolgok, amik még nincsenek is meg és lenne bőven szavazni való, átbeszélni való.

Hirtelen ezek a dolgok jutottak eszembe, remélem nem maradt ki semmi.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.09.26. 13:20:31

Na, srácok, kicsit pörgessük fel a dolgokat a Keeper Ligával kapcsolatban!

1. Úgy néz ki, hogy MessiFan csapatát átveszi majd Zolee23.
2. FA/Waiver maradjon, ahogy volt?
3. IR hely úgy látom meglett szavazva, szóval 15+3 fős lesz a roster.
4. Lottery még nem volt, Cumbee, meg tudod csinálni a sorsolást? Nálad nincsen másnak a pickje, szóval neked tökmindegy, hogy ki hányadik helyen választ majd (nem mintha Bob/Slither/én csalnánk, csak ne legyen "balhé").
5. Október 27-én kezdődik a szezon, szóval a draftot le kéne tolni addig, majd írjuk össze, hogy kinek mikor lenne jó.
6. Keeper-ek kiválasztása. Mondjuk ezt nem tudjuk beállítani még, mert nem látható a liga.
7. Szóval Slither, aktiváld majd a ligát :)

Asszem ennyi, ha van valami észrevétel/ötlet, akkor írjatok.

NBA Keeper League Draft, október 18., 20:00!
1. Csabi

NBA Keeper League Draft, október 25., 20:30! (Előtte Barca - Eibar 18:15-től.)
1. Csabi
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.09.24. 19:26:38

Második hét nagyon összejött NFL-ben :D :
1. Manning helyett betettem Mariota-t, buktam majdnem 5 pontot.
2. Charles 2 fumble.
3. Keenan Allen -0,40 pont.
4. Graham 1,10 pont.
5. Vinatieri pedig kőkemény 0 pont.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.09.21. 06:42:06

Cumbee írta:Varnagykrisztian !!! kérlek kicsit aktivizáld magad, a draftjaid óta hozzá sem nyúltál a csapataidhoz. Kb neked sikerült a legrosszabbul a draft, szóval lenne hol javulni, itt volt az első hét ahol dőzsölni lehetett az ígéretes játékosokban, de semmi nem történt a csapatod háza táján. Ráadásul megint 2 inaktív játékossal akartál nekimenni a hétnek, LaFell miatt pedig már draft után és az első hét után is szóltam. Nem szeretek magam ellen csapatot állítani neked, és nem is szeretnék minden héten én játszani más helyett.
Ne haragudjatok, megint elfelejtettem + kicsit bonyeszos nekem ha találtok valakit a helyemre szivesen átadom, tavaly a QB ligám sokkal egyszerübb volt, ja és fogalmam sincs ki sérült mert nincs INJ felirat mellette mint NBA-ben, azt várom már nagyon ott aktív voltam és nagyjából képben is vagyok vele.Nem akarom elrontani a játékotokat!!!!!! :roll:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.20. 19:18:26

Cumbee írta:Varnagykrisztian !!! kérlek kicsit aktivizáld magad, a draftjaid óta hozzá sem nyúltál a csapataidhoz. Kb neked sikerült a legrosszabbul a draft, szóval lenne hol javulni, itt volt az első hét ahol dőzsölni lehetett az ígéretes játékosokban, de semmi nem történt a csapatod háza táján. Ráadásul megint 2 inaktív játékossal akartál nekimenni a hétnek, LaFell miatt pedig már draft után és az első hét után is szóltam. Nem szeretek magam ellen csapatot állítani neked, és nem is szeretnék minden héten én játszani más helyett.

NFutboLista ez félig neked is szól, meg igazából mindenkinek. Nem olyan bonyolult követni az NFL-t, hogy ne lehessen erre figyelni, kérem, hogy mindenki koncentráljon egy kicsit a játékra is, ha már elvállaltátok a szezont.Nálad nyilván mentségként szolgál hogy kérdéses volt a játéka, nem lehetett napokkal, vagy órákkal előtte beállítani, de azért figyeljünk az ilyenekre is majd.
Vagy ha valaki tudja, hogy nem lesz a kezdés előtti 1-1,5 órában gép előtt, az szólhat, hogy van egy kérdéses játékosa és akkor igyekszem figyelni helyette, ha vagyok. Csak lássam a szándékot.
(Bob állítottam neki is csapatot remélem nem gáz. :/ )
Részemről ez soha nem gáz, itt a kérdés, hogy a tulaj nem bánja-e hogy belenyúlnak "idegenek" a csapatába. Keenan Allen elejtett labdája a gáz egyébként. :D Nem mintha nagy okosság lenne ezt kiszámítani, de ez a hét elfog menni. Eddig Andersonnal rohadtul befürödtem, sokba fog ez kerülni a héten, hogy ilyen gyenge volt. Sorakoznak a futóim, vagy még Tate-en is gondolkoztam, de mondom nincs az az Isten, hogy Anderson megint langyos meccset tol, hát van. :D

Dingo-nál is van Hilton nem fog játszani.

Amúgy a PPR se segít, egész egyszerűen nekem mindig sikerül úgy összehoznom a csapatomat, hogy csinálnak yardokat, de TD-t nem. Előző héten se dúskáltam TD-ben és most se sikerül eljuttatni a célterületre. Hihetetlen, hogy csak az Arizona védelem tudott TD-t összehozni és a csapatom többi tagja totálisan impotens.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.09.20. 19:00:15

Varnagykrisztian !!! kérlek kicsit aktivizáld magad, a draftjaid óta hozzá sem nyúltál a csapataidhoz. Kb neked sikerült a legrosszabbul a draft, szóval lenne hol javulni, itt volt az első hét ahol dőzsölni lehetett az ígéretes játékosokban, de semmi nem történt a csapatod háza táján. Ráadásul megint 2 inaktív játékossal akartál nekimenni a hétnek, LaFell miatt pedig már draft után és az első hét után is szóltam. Nem szeretek magam ellen csapatot állítani neked, és nem is szeretnék minden héten én játszani más helyett.

NFutboLista ez félig neked is szól, meg igazából mindenkinek. Nem olyan bonyolult követni az NFL-t, hogy ne lehessen erre figyelni, kérem, hogy mindenki koncentráljon egy kicsit a játékra is, ha már elvállaltátok a szezont.Nálad nyilván mentségként szolgál hogy kérdéses volt a játéka, nem lehetett napokkal, vagy órákkal előtte beállítani, de azért figyeljünk az ilyenekre is majd.
Vagy ha valaki tudja, hogy nem lesz a kezdés előtti 1-1,5 órában gép előtt, az szólhat, hogy van egy kérdéses játékosa és akkor igyekszem figyelni helyette, ha vagyok. Csak lássam a szándékot.
(Bob állítottam neki is csapatot remélem nem gáz. :/ )
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.20. 18:41:06

NFutboLista állítsd csapatot. Jeffrey nem játszik ma, cseréld le. Mindjárt hét óra és nem fogsz tudni cserélni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.17. 22:43:35

Ir helyet én is támogatom, és remélem maradsz velünk akkor Bob :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.09.17. 21:12:50

PCsabi írta:NBA Keeper League:
1. IR helyet támogatom.
2. Viszont ahogy Slither is említette, ennél fontosabb kérdés, hogy mi lesz MessiFan csapatával. Úgy néz ki, hogy Bob mégis marad, szóval csak egy csapatnak kéne új tulajt keresnünk. Esetleg Messithebest?
3. Keeper játékosokat meddig kell beállítani?
4. Mondjuk egyelőre nem is találom a ligát yahoo-n :D
IR hely nálam is ok, a ligát én sem látom. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.09.16. 22:28:40

NFL Fantasy: kösz, Gronk! :D

NBA Keeper League:
1. IR helyet támogatom.
2. Viszont ahogy Slither is említette, ennél fontosabb kérdés, hogy mi lesz MessiFan csapatával. Úgy néz ki, hogy Bob mégis marad, szóval csak egy csapatnak kéne új tulajt keresnünk. Esetleg Messithebest?
3. Keeper játékosokat meddig kell beállítani?
4. Mondjuk egyelőre nem is találom a ligát yahoo-n :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 19:27:28

Ezért nem tudunk sokszor dűlőre jutni, mert ami neked nem kifizetődő arra kontrázva jön olyan, amiben nekem nagyon nem éri meg. Tavaly pl Sandersért küldözgettem embereket és pl Brewert, aki sokkal jobb volt. Vagy előtte levő évben érdeklődtem talán Hibbertért és folyamat Feltont küldözgetted vissza Parsonsért. Na de mindegy, még szezon sincs, de már megy a harakiri.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.16. 19:01:49

Bob_Marley írta:
kanty írta:
Nem vettem magamra. :) Azt viszont szeretném, hogy maradj. Kellenek az ilyen aktív, mindig változtatni akaró emberek is, legalább van pörgés.
Amikor küldöm a csereajánlatokat, akkor is gondolj arra, hogy mennyire szeretsz velem együtt játszani. :D Bár neked nem kellett anno Parsons vagy Gallinari szóval a hiba nem nálam van. :D Amúgy némi személyeskedést ha megengedsz, akkor veled pl kifejezetten öröm üzletről beszélni. Nem tartom magam egy hülye embernek, de te baromi diplomatikusan tudsz mindig lerendezni és elküldeni jó messzire. :D Kihívás, mert beszélőkében úgy érzem én is jó vagyok, de veled nem tudok néha mit kezdeni. Aztán eltelik egy hét és kezdjük elölről. Ezek a dolgok miatt jó ez a liga és ezt feladni lenne a legnehezebb. Jó a társaság és vannak nagyon akaratos emberek, akiket "be kell törni". És baromi sokat lehet ám tanulni. Én tavaly csak azzal, hogy figyeltem Cumbee lépéseit rengeteget tanultam. Plusz Game levelezés is sokat segített. Nyilván szerencsém is volt, mert felépült a csapatom a Po-ra, de ezek rengeteget segítettek nekem, hogy ezüst lett a vége.
Gondoltam arra is. :lol: A gond az, hogy nagyon sokszor egyoldalú ajánlatot küldesz, nyilvánvaló, hogy ezeket nem fogadom el, és az is nyilvánvaló, hogy olyant akarok kötni, ami számomra kifizetendő. :D
A keeperben szerintem is jó a társaság, asszem ez lesz a 4. évünk, mindenképp vigyük tovább, lehetőleg úgy, hogy az emberek ne nagyon lépjenek le.
Már csak normális keepereket kellene szerezzek. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése