Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.07. 16:07:11

PCsabi írta:
Amúgy jó lesz ez a draft. Annak meg kifejezetten örülök, hogy fcb0827-é lett az első pick 8)
Tök mindegy, úgyis te nyersz. :?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.07. 15:23:12

Bob_Marley írta:Szegény varnagykrisztian. :D
Legalább nincs rajta teher, hogy kit vigyen 1/1-nek :mrgreen:

Amúgy jó lesz ez a draft. Annak meg kifejezetten örülök, hogy fcb0827-é lett az első pick 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.07. 14:32:23

Skacok, az Auction Hard Cap Roto League-ban mennyi lesz a fizetési sapka?Lassan neki kéne állnom matekozni! :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.10.07. 14:24:49

Bob_Marley írta: Azt hogy érted vissza kellett volna kapják a labdát? Nem akart vele elindulni és direkt kiütötte, hogy touchback legyen, ez szabálytalan? Szerintem baromi okosan csinálta, hogy nem akart hősködni, hanem higgadtan kitette.
Igen, szabálytalan az end zone-ban szándékosan beleütni a szabad labdába ("illegal bat", a pálya többi részén is szabálytalan,de ott csak az ellenfél end zone-jának az irályába azt hiszem). A szabály szerint a Lions-nak vissza kellett volna kapnia a labdát és a fumble helyétől megfelezni a távolságot.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.07. 13:32:48

kanty írta:
varnagykrisztian írta:
Bosszút álltatok az NFL miatt. :) Én arra emlékeztem hogy az utolsó 3 közül sorsolunk.És a 6. körben mennyit választhatok?Akkor a tavalyi munkám ment a kukába, hiába szereztem elökelő pickeket nem értem el vele sokat.Idén sem leszek az esélyesek között hiába hoztam érte áldozatokat......ez van. :(
Nem a 6. körben, hanem az első kör 6. helyén választhatsz először - ez a sorsolás csak az első körre vonatkozik. Aztán a 2., 3., körben annak függvényében és azon a helyen, ahogy vannak a pickjeid tavalyról.

A lotterybe azok a csapatok kerülnek be, akik előző évben lemaradtak a rájátszásról. Aki a leggyengébb mérleggel bír az kapja a legtöbb "labdát", ergo neki van a sorsolásnál a legnagyobb esélye arra, hogy elsőnek kihúzzák, és a következő drafton ő válasszon elsőnek. Neked a második legnagyobb sanszod volt az 1/1-re, viszont csak 6. helyen "húzott ki" a gép, míg pl. nekem matematikailag kevesebb esélyem volt, hogy előtted választhassak az első körben, de szerencsém volt, és végül előtted vagyok.
Köszi, így már értem, de azért jó lett volna az első 3 körben választani. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.07. 13:31:42

A lottery csak az elso 3-rol pickrol dont, utana mar a tavalyi alapszakasz sorrend dont. A screenshot csak azert van ott hogy lassatok mi volt a sorsolas eredmenye. Az igazi draft sorrend a kovetkezo (regi csapatneveket tudom csak):

1. Lakers0827
2. NBAiley
3. Kanty Team
4. NBA FANTASY FAN
5. Mezítlábas Team
6. Debrecen Grizzlies
7. Air Ballers
8. OFWGKTA
9. meslija-arfi
10. Dream Dynasty
11. Splash Brows
12. Team Drama Melodrama
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.07. 13:21:56

varnagykrisztian írta:
Bosszút álltatok az NFL miatt. :) Én arra emlékeztem hogy az utolsó 3 közül sorsolunk.És a 6. körben mennyit választhatok?Akkor a tavalyi munkám ment a kukába, hiába szereztem elökelő pickeket nem értem el vele sokat.Idén sem leszek az esélyesek között hiába hoztam érte áldozatokat......ez van. :(
Nem a 6. körben, hanem az első kör 6. helyén választhatsz először - ez a sorsolás csak az első körre vonatkozik. Aztán a 2., 3., körben annak függvényében és azon a helyen, ahogy vannak a pickjeid tavalyról.

A lotterybe azok a csapatok kerülnek be, akik előző évben lemaradtak a rájátszásról. Aki a leggyengébb mérleggel bír az kapja a legtöbb "labdát", ergo neki van a sorsolásnál a legnagyobb esélye arra, hogy elsőnek kihúzzák, és a következő drafton ő válasszon elsőnek. Neked a második legnagyobb sanszod volt az 1/1-re, viszont csak 6. helyen "húzott ki" a gép, míg pl. nekem matematikailag kevesebb esélyem volt, hogy előtted választhassak az első körben, de szerencsém volt, és végül előtted vagyok.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.07. 13:11:36

kanty írta:Nem is olyan rossz ez a sorrend. :D
Varnagykrisztian kb. mint a Sixers. :mrgreen:

Szerk:

Azt jelenti, hogy 6. helyen fogsz választani, miközben neked volt a 2. legnagyobb esélyed arra, hogy az első pick a tiéd legyen. Röviden: nem volt szerencséd.
Bosszút álltatok az NFL miatt. :) Én arra emlékeztem hogy az utolsó 3 közül sorsolunk.És a 6. körben mennyit választhatok?Akkor a tavalyi munkám ment a kukába, hiába szereztem elökelő pickeket nem értem el vele sokat.Idén sem leszek az esélyesek között hiába hoztam érte áldozatokat......ez van. :(
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.07. 12:58:11

Nem is olyan rossz ez a sorrend. :D
Varnagykrisztian kb. mint a Sixers. :mrgreen:

Szerk:

Azt jelenti, hogy 6. helyen fogsz választani, miközben neked volt a 2. legnagyobb esélyed arra, hogy az első pick a tiéd legyen. Röviden: nem volt szerencséd.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.07. 12:56:52

Bob_Marley írta:
Slither írta:Keeper ligahoz lenyomtam a lotteryt a draftpicklottery.com-on:

Kép
Szegény varnagykrisztian. :D

Na akkor innentől minden le van zsírozva és mehet a számolgatás ki pontosan hol fog draftolni.
Ez most pontosan mit jelent?Fejtsétek ki hogy én is értsem! :) Facebookon nem akartok egy zárt csoportot csinálni?
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.07. 12:13:38

Slither írta:Keeper ligahoz lenyomtam a lotteryt a draftpicklottery.com-on:

Kép
Szegény varnagykrisztian. :D

Na akkor innentől minden le van zsírozva és mehet a számolgatás ki pontosan hol fog draftolni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.07. 12:10:02

Keeper ligahoz lenyomtam a lotteryt a draftpicklottery.com-on:

Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.07. 08:08:03

Xanthor írta:
Bob_Marley írta: Xanthor: Nagyon nagy csata volt és gyakorlatilag ennyin múlt:
https://www.youtube.com/watch?v=PcHvD2Y82b8
Ha ezt nem ütik ki, akkor te nyersz. És ezen a mozdulaton lehet a Lions szezonja is elment.0-4 után egy csapat jutott PO-ba 92-ben a San Diego......
Nyilván hogy elég bosszú lehetsz, mert nem mindegy, hogy 1-3 vagy 2:2, de azért még rengeteg van hátra és lesz majd visszavágó is. :D
Szerintem nem nyertem volna akkor se, mert 8.62 ponttal nyertél, ez meg lett volna olyan 8.1 pont plusz, mert a fumble előtt megszerzett yardokat megkapja azt hiszem. A másik ligában viszont tényleg ezen múlott, mert a így a Seahawks D-nek +2 pont lett -3 helyett és 3 ponttal kaptam ki. Ami idegesítő főleg az az, hogy a Lionsnak vissza kellett volna kapnia a labdát, mert Wright szándékosan ütötte ki az end zone-ból a labdát utána. Igazából a Lions-t jobban sajnáltam, mint magamat mondjuk, főleg, hogy a Seahawks-ot nagyon nem szeretem.

PPR-ban szezon elején azt hittem, hogy nagyon király QB hármasom van, aztán mi lett belőle... Peyton és Tannehill nagy részben katasztrófa, Big Ben pedig sérült... :?

Coleman remélem visszanyeri majd a kezdő pozíciót azért. Egy Falconshoz közeli embertől azt olvastam, hogy ha egészséges lesz ő lesz újra a kezdő és Freeman a passzjátékoknál és pihentetésnél lesz bevetve. Freeman elmúlt 2 heti teljesítményét elismerve azért a Falcons O-line akkora lyukakat nyitott néha, amin egy kamion is átfért volna (C.J. Anderson már nem). Colemant nem véletlenül draftolták azért, Freeman-nek pedig ezt a 2 jó meccset megelőzően volt kis túlzással 18 rossz, az első 2 meccsen is 1.95 yardot átlagolt, pedig a 22 futás nem is olyan kevés, hogy nagyon kicsi legyen a minta.
Én úgy számoltam, hogy ha ez TD akkor nincs -2 fumble és a TD az 6 pont, plusz kb a 10 yardosról dobták az megint 1 pont és az elkapás az 0,5. Összesen 9,5 pont. Szóval nyertél volna. :D Viszont ha megkapta a pontokat a 10 yard miatt, ami logikusnak hangzik, mert az elkapás jó volt és utána fumble....sose tudjuk meg, s örülök is neki hogy nem tudjuk meg, én játszottam már döntetlen elég volt. :D

Azt hogy érted vissza kellett volna kapják a labdát? Nem akart vele elindulni és direkt kiütötte, hogy touchback legyen, ez szabálytalan? Szerintem baromi okosan csinálta, hogy nem akart hősködni, hanem higgadtan kitette.

Freemanben meg remélem nem lesz igazad. Az való igaz, hogy a faluk remekül dolgozott anélkül nem is lehet, de előtte is volt amikor Freeman kapott több labdát. Nekem az is jó ha csak goal line szitut megkap és beviszi. :D Nyilván nem fog ilyen számokat produkálni, de bízom benne hogy 10 pont körül tud termelni. Nincs biztos futóm, Lacy se az igazi, gondolom a bokája miatt. Persze hogy a Frisco ellen is Kuhn-t futtatják 1 yardról......És nagyon kéne egy futó aki tud 10 pont körül termelni. Most talán Yeldonnál is elindul valami, újonc így nagyon türelmes vagyok vele szemben, de róla is jókat olvastam és bízok benne. Murray jó, de monster meccse nem volt, Forsett meg szintén talán beindul, de addig is Freemantől nagyon jól esnek az ilyen teljesítmények mint, mi volt a Houston ellen. Én sem látok benne hú de nagy lehetőségeket, de mint írtam egyelőre jó.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.10.06. 21:28:34

Bob_Marley írta: Xanthor: Nagyon nagy csata volt és gyakorlatilag ennyin múlt:
https://www.youtube.com/watch?v=PcHvD2Y82b8
Ha ezt nem ütik ki, akkor te nyersz. És ezen a mozdulaton lehet a Lions szezonja is elment.0-4 után egy csapat jutott PO-ba 92-ben a San Diego......
Nyilván hogy elég bosszú lehetsz, mert nem mindegy, hogy 1-3 vagy 2:2, de azért még rengeteg van hátra és lesz majd visszavágó is. :D
Szerintem nem nyertem volna akkor se, mert 8.62 ponttal nyertél, ez meg lett volna olyan 8.1 pont plusz, mert a fumble előtt megszerzett yardokat megkapja azt hiszem. A másik ligában viszont tényleg ezen múlott, mert a így a Seahawks D-nek +2 pont lett -3 helyett és 3 ponttal kaptam ki. Ami idegesítő főleg az az, hogy a Lionsnak vissza kellett volna kapnia a labdát, mert Wright szándékosan ütötte ki az end zone-ból a labdát utána. Igazából a Lions-t jobban sajnáltam, mint magamat mondjuk, főleg, hogy a Seahawks-ot nagyon nem szeretem.

PPR-ban szezon elején azt hittem, hogy nagyon király QB hármasom van, aztán mi lett belőle... Peyton és Tannehill nagy részben katasztrófa, Big Ben pedig sérült... :?

Coleman remélem visszanyeri majd a kezdő pozíciót azért. Egy Falconshoz közeli embertől azt olvastam, hogy ha egészséges lesz ő lesz újra a kezdő és Freeman a passzjátékoknál és pihentetésnél lesz bevetve. Freeman elmúlt 2 heti teljesítményét elismerve azért a Falcons O-line akkora lyukakat nyitott néha, amin egy kamion is átfért volna (C.J. Anderson már nem). Colemant nem véletlenül draftolták azért, Freeman-nek pedig ezt a 2 jó meccset megelőzően volt kis túlzással 18 rossz, az első 2 meccsen is 1.95 yardot átlagolt, pedig a 22 futás nem is olyan kevés, hogy nagyon kicsi legyen a minta.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.06. 21:24:34

Slither írta:Ujrainditom a masik ligat akkor. Kikuldtem a regieknek a meghivot, aki nem kapta meg es az ujaknak itt a join link:
https://yho.com/nba?l=61644&k=9f3c807f6 ... 0a06027b3c" target="_blank (ha kell jelszo akkor: eurobarca)

Minden be lesz allitva amint megvannak a keeperek, addig ugysem lehet a draft pickeket beallitani rendesen.
Slither, ezt fogjuk használni?

http://www.basketballinsiders.com/nba-salaries/" target="_blank
neobarca írta:Sziasztok!

Megnéztétek, hogy sikerült e belépnem? Keeper érdekel főleg. Mert rányomtam, azóta nem jön be az oldal. :oops:
Ott vagy! :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.06. 18:56:41

Sziasztok!

Megnéztétek, hogy sikerült e belépnem? Keeper érdekel főleg. Mert rányomtam, azóta nem jön be az oldal. :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.06. 18:21:35

Slither írta: Ujrainditom a masik ligat akkor. Kikuldtem a regieknek a meghivot, aki nem kapta meg es az ujaknak itt a join link:
https://yho.com/nba?l=61644&k=9f3c807f6 ... 0a06027b3c" target="_blank (ha kell jelszo akkor: eurobarca)

Minden be lesz allitva amint megvannak a keeperek, addig ugysem lehet a draft pickeket beallitani rendesen.
Oké, értem, de szerintem miután ki van sorsolva ki hányadik helyen húz a lotteryben, onnantól a draftjogok és a pontos helyek tisztázódnak. Úgyis az utolsó 3 kör van a keeperknek. Nyilván te jobban tudod, de mit befolyásol ki kit tart meg, hiszen azok a végére kerülnek, vagy nem?

NFL:
Valaki szálljon már be varnagykrisztian helyett . :D

Xanthor: Nagyon nagy csata volt és gyakorlatilag ennyin múlt:
https://www.youtube.com/watch?v=PcHvD2Y82b8
Ha ezt nem ütik ki, akkor te nyersz. És ezen a mozdulaton lehet a Lions szezonja is elment.0-4 után egy csapat jutott PO-ba 92-ben a San Diego......
Nyilván hogy elég bosszú lehetsz, mert nem mindegy, hogy 1-3 vagy 2:2, de azért még rengeteg van hátra és lesz majd visszavágó is. :D

Jön vissza Coleman, nagyon kíváncsi vagyok Freemanre, ezek után hogy veszed ki a kezéből a labdát? :D

Végre sikerült jól eltalálni az utóbbi hetekben a csapatot, megfogadtam többet nem hallgatok az NFL.com előrejelzéseire, inkább más oldalakon keresgetek, mert az a második hét nagyon csúnya lett a 75 ponttal a padon. Azóta a harmadik héten csak 7 pont maradt bent és a negyediken 16. Kezdek némiképp bizakodni, ilyenkor szokott jönni a pofára esés. :D
És a vicc az hogy, amúgy ritka mákos vagyok és a kezdők szerencséje eddig. Nem is Moncriefet vettem volna fel ha tudom, hogy 3 lehetőség van. Plusz a Cardinals-t kitettem volna már. És mondjuk a Panthers védelem elég jól muzsikál, s amúgy lehet jobb is lesz mint az Arizona, de pont utána csináltak egy 28 pontos meccset. Freeman senkinek nem kellett és utolsó előtti helyről húztam be waiveren. És Eddig Moncrief elég jól tolja és egyelőre jobb is mint Hilton, Freeman meg már ezért az egy hétért megérte. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.06. 15:34:52

Bob_Marley írta:NBA keeperbe nincs már hely simát én támogatnám, de kéne hozzá egy vezető, Game?
Sima liga már tavaly sem foglalkoztatott különösebben, idén inkább ki is hagyom.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2015.10.06. 14:03:13

NFL-hez sajnos nem értek, de a sima ligába beszállok.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.06. 12:55:12

Bob_Marley írta:
balinteer írta:Ha van még hely én szívesen beszállok, akár az egyszezonos bajnokságba, akár a kepperbe.
NBA keeperbe nincs már hely simát én támogatnám, de kéne hozzá egy vezető, Game?
Viszont NFL-ben nincs kedved indulni?

Keeper:
1; továbbra sincs 1/1
2; hogy lesz megoldva a büntetés, ezt én továbbra sem látom

Az elsőből következne a második és nekem meg pláne elég égető lenne a dolog, mert látom kéne hol fogok draftolni, az alapján készülnék a draftra. És gondolom másnak is, plusz akik versenyben vannak az 1/1 jogért meg pláne.
Ujrainditom a masik ligat akkor. Kikuldtem a regieknek a meghivot, aki nem kapta meg es az ujaknak itt a join link:
https://yho.com/nba?l=61644&k=9f3c807f6 ... 0a06027b3c" target="_blank (ha kell jelszo akkor: eurobarca)

Minden be lesz allitva amint megvannak a keeperek, addig ugysem lehet a draft pickeket beallitani rendesen.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.06. 06:56:28

Cumbee írta:Varnagykrisztian draft óta nem nyúlt a csapatához, pedig nem egyszer szóltam. Gyakorlatilag mock draftolásra használta a ligáinkat, szóval neki nem nagyon kell jövőre NFL-ben gondolkodnia. Aki ennyire nem tiszteli a többi 10-12 embert, hogy csinálja, ha már bevállalta, azzal nem tudok mit kezdeni. Ha bárkit érdekli a csapata, az gond nélkül átveheti, ha nem találunk tulajt, akkor marad így, az az 1-2 ember szív majd, aki ellen ihletet hetet kapnak a bent lévőjátékosok, a többieknek meg easy win.

Amúgy tőle eltekintve is nagyon nyögve nyelős a liga, asszem jövőre máshol is kell keresnem magamnak valamit, mert az NBA-vel ellentétben ez itt valahogy nem működik. Rengetegen kihagynak 1-1 hetet csapatállítás szempontjából. Trade ajánlatokat kiküldtem egy jó párat, 1-2-re jött csak counter offerbe válasz, az összes többi ott állt egy darabig aztán egyszer csak kinyomták, pedig a tárgyalás módjáról is írtam év elején.

Összességében csalódott vagyok, egyrészt PPR-ben érdemtelenül gyenge vagyok, :D de jobban zavar, hogy ennyire diszfunkcionálisan működik az egész.

Cumbee igazad van és már írtam hogy ne haragudjatok, de mindenkit tisztelek a csapatban de ez nem erről szól, megbántam hogy beszálltam az NFL-be, kicsit bonyeszos és unalmas nekem, meg sem közelíti az NBA FANTASY légkörét.NFL-ben én QB fan vagyok és ez rá is nyomja a bélyegét a tojáslabdás motivációmra.Mégegyszer elnézést kérek mindenkitől, ha van helyettem valaki szívesen átadom és ha nem felejtem el a 7en állítok csapatot.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.05. 23:19:35

balinteer írta:Ha van még hely én szívesen beszállok, akár az egyszezonos bajnokságba, akár a kepperbe.
NBA keeperbe nincs már hely simát én támogatnám, de kéne hozzá egy vezető, Game?
Viszont NFL-ben nincs kedved indulni?

Keeper:
1; továbbra sincs 1/1
2; hogy lesz megoldva a büntetés, ezt én továbbra sem látom

Az elsőből következne a második és nekem meg pláne elég égető lenne a dolog, mert látom kéne hol fogok draftolni, az alapján készülnék a draftra. És gondolom másnak is, plusz akik versenyben vannak az 1/1 jogért meg pláne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2015.10.05. 19:08:57

Ha van még hely én szívesen beszállok, akár az egyszezonos bajnokságba, akár a kepperbe.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.05. 18:25:43

Yahoo nem akarta, hogy távozzak és bevezette az IR helyeket. :D

Ezzel kapcsolatban van szavazás is a liga oldalán, neo is és más is, aki még nem tette meg, szavazzon. Valamint a draftra is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.05. 18:02:08

Köszi Srácok a szívélyes fogadtatást! :oops: :wink:
Eléggé káosz volt az elmúlt pár hónapom. Nem nagyon volt időm fórumozni csak az e-mailt vártam a ligáról. Még szerencse, hogy bekukkantottam. :D
Bob_Marley írta:na örülök, hogy neo visszatért, akkor meg is vagyunk. Majd nézz rá ESPN ligára is és állíts keepereket. Ha valami nem világos, e-mail cím stb akkor Melkort keresd meg innen a fórumról, privátban
Igen igen, azzal is fogok foglalkozni. Ma este 10ig értekezletet tartok de legkésőbb holnap gatyába rázom mind a 2 helyen a csapatot. 8)

Örülök, hogy te is meggondoltad magadat és folytatod a játékot. (ha jól emlékszem tavaly év vége fele azt mondtad jövőre nem vállalod a manageri pozit és szögre akasztod a labdát. :D
PCsabi írta:Neo \:D/
neobarca írta:Kérek valakit hogy világosítson fel az idei menetről, ligákról, mert sajnos iszonyat sokat dolgoztam, költöztem, nyaraklat beteg voltam, szal nem vagyok képben.
Keeper:
1. MessiFan csapatát átvette Zolee23.
2. Nagyon úgy néz ki, hogy a draft október 25-én, 20:30-kor lesz.
3. Lesz IR hely.
4. Keeper beállításának határideje október 17.
Köszönöm, értettem. Lehet tolok pár gyors Mock draftott előtte, mert nagyon nem vagyok képben. Idén nem a készülésről szólt de ugyan olyan lelkes vagyok. Bár a tavalyi készülődés majd kudarc után, lehet idén ez hoz szerencsét... :mrgreen: #-o :D

Minden esetre nincsen szezon Melodtama nélkül! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése