Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.16. 09:48:19

neobarca írta:Mondom skacik, próbáljátok ki amit mondtam. Amikor csatlakozol egy próba draft-hoz mellette ott van, h kérsz e e-mailt. Ott pipa ha nincs, és akár válasszátok ki, akár írjátok be újra az e-mail címet. Nemkem így jött rendbe. Hátha nektek is. 1 próbát megért.
Egyébként volt olyan nálam, h 1 nappal késöbb kaptam meg pl, de ez régebben.
Sztem tok random hogy mikor marad el az emailkuldes, mert pl. tegnap beleptem egy mock szobaba hogy kiteszteljem az autodraftot a jelenlegi beallitasaimmal, es megkaptam az eredmenyt arrol.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.16. 09:01:30

neobarca írta:Mondom skacik, próbáljátok ki amit mondtam. Amikor csatlakozol egy próba draft-hoz mellette ott van, h kérsz e e-mailt. Ott pipa ha nincs, és akár válasszátok ki, akár írjátok be újra az e-mail címet. Nemkem így jött rendbe. Hátha nektek is. 1 próbát megért.
Ezt adom, nekem ugyanez volt a helyzet, aztán amióta még egyszer beírtam a címet, minden okés.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.16. 08:50:43

Mondom skacik, próbáljátok ki amit mondtam. Amikor csatlakozol egy próba draft-hoz mellette ott van, h kérsz e e-mailt. Ott pipa ha nincs, és akár válasszátok ki, akár írjátok be újra az e-mail címet. Nemkem így jött rendbe. Hátha nektek is. 1 próbát megért.
Egyébként volt olyan nálam, h 1 nappal késöbb kaptam meg pl, de ez régebben.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.16. 01:32:04

@MichaaBee!

Én sem kaptam e-mail-t.

Mondjuk amit kanty-val és neo-val nyomtam, arról jött.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.15. 22:35:55

neobarca írta:
MichaaBee írta:Slither, Game, ti kaptatok a tegnapi mock után emailben draft results-ot? Nekem valamiért nem érkezett, pedig elvileg illett volna.
Nem elég a pipa. Állítsd be az e-mailt is, mert néha elmászik. Ott legörgeted vagy újra beírok és jó lesz! 8)
Én se kaptam e-mailt.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.15. 22:29:24

MichaaBee írta:Slither, Game, ti kaptatok a tegnapi mock után emailben draft results-ot? Nekem valamiért nem érkezett, pedig elvileg illett volna.
Nem elég a pipa. Állítsd be az e-mailt is, mert néha elmászik. Ott legörgeted vagy újra beírok és jó lesz! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.10.15. 21:37:04

kanty írta:Tudom. Nekem is be van. Nekem kb. minden második-harmadik jön el.
Érdekes, nekem az elmúlt nem is tudom hány év során (nyolc?) mindig elküldte.

No mindegy, lényeg a lényeg, Slither vagy Game, valamelyikőtök el tudná küldeni, ha ti megkaptátok? :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.15. 21:18:05

Tudom. Nekem is be van. Nekem kb. minden második-harmadik jön el.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.10.15. 21:04:39

kanty írta:
MichaaBee írta:Slither, Game, ti kaptatok a tegnapi mock után emailben draft results-ot? Nekem valamiért nem érkezett, pedig elvileg illett volna.
Nem mindig küldik el.
Pedig el kellene. :D Van mock draftnál belépéskor egy ilyen, hogy "Do you want your draft results sent to you by email?" és az be volt pipálva.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.15. 20:04:16

MichaaBee írta:Slither, Game, ti kaptatok a tegnapi mock után emailben draft results-ot? Nekem valamiért nem érkezett, pedig elvileg illett volna.
Nem mindig küldik el.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.10.15. 19:47:36

Slither, Game, ti kaptatok a tegnapi mock után emailben draft results-ot? Nekem valamiért nem érkezett, pedig elvileg illett volna.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.15. 18:17:27

kanty írta:Mockra ma valaki?
Most úgy 7-ig (kezdés) vagy 10 fele.
Nekem ma nem jó sajnos, pedig élveztem a tegnapot. Focizni megyek 8-10ig. Mi legalább focizunk és hajtunk, nem úgy mint a ma pályára lépő "válogatott"... :P :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.15. 17:29:30

Mockra ma valaki?
Most úgy 7-ig (kezdés) vagy 10 fele.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.15. 10:39:25

Sérült listám csak növekszik...
Shane Vereen IR-on van ugye 1 meccs után, Wilson most egy 3-4 hetet hagy ki, Cobb 6-8 hét pihenő, Shorts folyamatosan kisebb sérülésekkel küzködik...valószínűleg idén ezen múlik az egész szezonom, ennyi embert nem tudok pótolni.

Mostani vereség meg...nyilván Luck most képtelen jól játszani, Woodheadtől még nem is vártam sokkal többet...áhh, felcsesz megint a dolog. Végre contender voltam, erre ez a szezon is kuka.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.15. 00:42:55

Ez az aukciós draft kicsit furcsa volt nekem, de élveztem és ilyenre számítottam. Slither, kanty és neo taktikája már megvan :mrgreen: Nekem meg főleg arra kell figyelnem, hogy jobban beosszam a pénzemet.
Cumbee írta:Egy 20-8-1,5-2-őt nagyon jó büntető százalékkal
Ha a második szezonjában kb. olyan számokat hoz majd, mint Aldridge, akkor megeszem a BP sapkámat. Például én 17 pontnál többre nem számítok tőle.
Bob_Marley írta: Nem baj, Nelson-Green aztán végetek. \:D/
Illetve Chalmers.
Gareth Tello írta:van pár olyan ember, akinek olyan erős a keeperállománya, hogy gyakorlatilag mindegy, milyet draftol, szinte biztosan ott lesz a PO-ban (Game, neo, Cumbee...).
Ez a Harden - Love - Lillard szerintem Top3 keeperállomány a ligában, de kitörölhetem, ha:
1. Love megint 20 meccset játszik.
2. Nem sikerül jól a draftom, nem tudok majd megint meglepetésembereket szerezni (George, Holiday).

De lehet, hogy hiába nézek utána a dolgoknak (espn, yahoo, fórumok), rosszul jön ki a lépés (előttem húzzák be a kiszemelt játékost, rosszul döntök két játékos között), aztán csak szenvedni fogok egész szezonban.

Meg ott van például az NFL Fantasy is, 0 percet készültem rá, autodraftoltam, aztán jobban állok, mint Slither, Bob, Cumbee, akik szerintem nem kevés időt töltöttek el azzal, hogy felkészüljenek.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.14. 23:09:32

Na az aukciós draftba még bele se gondoltam, na az lesz még a nagy kaotikus csörte. :D Nekem meg van a taktikám, mindig rálicitálok Game-re s ennyi. :mrgreen: Ő az, aki rendes draftokon rendre kihúzza előttem azt, akit kinéztem arra a körre, úgyhogy most fordul a kocka.

Úgy emlékszem tavaly is beszéltük ezt a keeper hármas jó, s ennyi elég dolgot. Én tartom magam ahhoz, hogy olyan csapat kell, ami kiegyensúlyozott, én is pl tavaly Howardot alig láttam, állandóan sérült volt, Anthony is szeretett havonta 4-5 meccset "kiülni", Griffin is bajlódott bokával. De csak beevickéltem a PO-ba. Egy jó draft, cserélések, hiánykategóriák betöltése, vagy valamiben "monopóliumot" szerezni sokat tud előrébb dobni. Én is pl idén nagyon szeretnék Howard mellé még egy igazán blokkirályt beszerezni. Illetve rengeteget számít, hogy az ember sok meccset nézzen, olvasgasson a csapatokról, hol mik történnek, kik a kezdők, hogy játszanak, mennyire tud előrébb lépni stb. Szóval Gareth Tello, abszolút nem érzem rossznak a keeperjeidet, kérdés mennyire tudsz köréjük csapatot kreálni (Game konkrétan az első körös Love nélkül nyert tavaly.....), nagyjából van egy 10-15 játékos, aki "elit" de utánuk van egy nagyon nagy mezsgye ahol nincsenek nagy különbségek, legalábbis így gondolom.

Anthony sérült nem sérült dologhoz meg majd kiderül, van élet bőven Melo nélkül is. Én nem aggódok emiatt, nyilván az ő agymenései kellenek a pontkategóriámhoz, de idén picit másabb taktika jár az agyamban, mint tavaly volt, új év megint sok tanulságot lelehet szűrni tavalyról. S Anthony nélkül is lehet sikereket elérni, de természetesen azért játsszon. :D

neobarca én tavaly sem zárkóztam el Melo elcseréléstől, tavaly is megmondtam idén is eltudom mondani, csak James körüli cserében lehet benne Melo. Ő nálam benne van abban a 10-15 "elit" játékosban, s őt csak hasonló emberért cserélem el. Én soha nem szoktam elzárkózni cseréktől, mindig úgy fogom fel ezt a dolgot, mintha tőzsde lenne, s szeretek az életben is tőzsdézni, meg fantasyban is. :D Szóval bármikor ha olyan van velem lehet tárgyalni, de mint mindennek értéke van, s Anthony értéke olyan, hogy szűk keresztmetszet jöhet szóba ha cserélésről van szó.

Én Vucevicet tartottam volna meg amúgy. :D Anthony Davis meg teljesen egyértelmű volt, idén már nagyobb szerepe van, iszonyat fiatal, tehetséges gárdában, Cumbee le is írt mindent vele kapcsolatban. Engem ez a hír nem lepett meg. :D S Cumbee keeper állománya eléggé erős, ráadásul sok előkelő draftcetlije van, ezért is írtam, ha odafigyel őt már most belehet tenni a PO-ba (meg egy kis pszichikai nyomás kell rá helyezni, hátha elrontja. :lol: ). meslija és NBAiley keeperjeit érzem picit gyengébbnek, de ez csak így első ránézésre, s meslija azért nem szabad elfelejteni 2 első körös cetlivel bír. (hála nekem. :D )

Keeper drafton is nagy meglepetésekre számítok, s arra, hogy Game megint mindenkit behúz előttem. :lol: Nem baj, Nelson-Green aztán végetek. \:D/
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.14. 20:56:34

neobarca írta:
Slither írta:Ok, akkor a 20:42-es 14-es szoba. :wink:
(Head-to-Head* Center Circle 2202755)
Sajnos lemaradtam róla... :( Viszont ha gondolod és neked is jó, 10körül nyomunk 1et kanty-ékkal!
Köszi, de nekem elég 1 mock 1 napra, főleg hogy az aukciós draft hosszú és sok figyelmet igényel.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.14. 20:54:49

Slither írta:Ok, akkor a 20:42-es 14-es szoba. :wink:
(Head-to-Head* Center Circle 2202755)
Sajnos lemaradtam róla... :( Viszont ha gondolod és neked is jó, 10körül nyomunk 1et kanty-ékkal!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.14. 19:47:00

neobarca írta: Skacok! A 20:42-esbe benne vagyok. Elvileg akkor már szabad leszek. :) Na majd benézek, hátha.
Ok, akkor a 20:42-es 14-es szoba. :wink:
(Head-to-Head* Center Circle 2202755)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.14. 19:41:27

neobarca írta:Ez egyáltalán nem törvényszerű. Sőt! 3 fecske nem csinál nyarat. De ha jobban belegondolsz, te is beláthatod, hogy 3 sztár nem fog tudni hozni egy egész szezont, ha mellettük mindenki más hulladék. ;)
Nyilván, de azért elég sokat számítanak a keeperek szerintem. Ezért is szavaztam arra, hogy ne legyen több keeper jövőre, mert akkor meg pláne nem lesz semmi esélyem. :mrgreen:
neobarca írta:Sztem idénre abszolút nem reménytelen ez a keeper 3as. Aztán az egyik irányítódat elcserélve simán össze lehet kukázni valakit. 8)
Köszönöm a biztatást. :D Jrue-t meg Wallt nem akarom elcserélni, már a szívemhez nőttek, de ki tudja. Mondjuk ha kell majd egy magas ember is melléjük, akkor Slitherrel fogok konzultálni. :lol:
neobarca írta:Te nagyon drukkolsz annak, hogy valaki ko legyen nálam, csak azt nem tudom miért. Pedig gyakorlatilag egy zsák szotyiért kaptad tőlem a legerősebb keeperedet... :lol:
Tényleg, el is felejtettem, pár napon belül utalom a megbeszélt összeget. :lol:
Nem szurkolok, csak figyelmeztetlek, hogy bármi megtörténhet. :mrgreen:
neobarca írta:Van az a pénz, de szezon közepéig biztosan nálam marad! :wink:
Igazából annyira nem gondolom komolyan, tuti nagyon lehúznál, és én jönnék ki rosszabbul a dologból. :D
Inkább Cumbee kollégához fordulok majd. :lol:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.14. 19:10:56

Slither írta:
kanty írta:Valakinek van kedve mondjuk ma egy mockot lenyomni? Ha igen, dobjon egy pü-t.
Lehet róla szó, A 20:27-kor vagy 20:42-kor kezdődő 14-es szobában leszek. :wink:
Skacok! A 20:42-esbe benne vagyok. Elvileg akkor már szabad leszek. :) Na majd benézek, hátha.
Gareth Tello írta:lévén van pár olyan ember, akinek olyan erős a keeperállománya, hogy gyakorlatilag mindegy, milyet draftol, szinte biztosan ott lesz a PO-ban (Game, neo, Cumbee...).
Ez egyáltalán nem törvényszerű. Sőt! 3 fecske nem csinál nyarat. De ha jobban belegondolsz, te is beláthatod, hogy 3 sztár nem fog tudni hozni egy egész szezont, ha mellettük mindenki más hulladék. ;)
Gareth Tello írta:Wall és Jrue mellett, mert Bryanttal
Sztem idénre abszolút nem reménytelen ez a keeper 3as. Aztán az egyik irányítódat elcserélve simán össze lehet kukázni valakit. 8)
Gareth Tello írta:Szerintem jól döntöttél, én is Lee-t választottam volna a helyedben. Aztán lehet, hogy lesérül a szezon legelején pár hónapra, mint Bynum tavaly. :mrgreen:
Te nagyon drukkolsz annak, hogy valaki ko legyen nálam, csak azt nem tudom miért. Pedig gyakorlatilag egy zsák szotyiért kaptad tőlem a legerősebb keeperedet... :lol:
Gareth Tello írta:Akkor összehozhatunk egy hármas trade-et, nekem LBJ kell. :lol:
Van az a pénz, de szezon közepéig biztosan nálam marad! :wink: Melo meg megsérül, out of season lesz, Bob kirakja, én meg behúzom majd FA-ról... :P
Persze ne így legyen, mert Melo nálam a minden! Sosem akarnék neki rosszat :!: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.14. 17:14:15

kanty írta:Az aukciós draft megfogja kavarni rendesen a dolgokat. Lenyomtam néhányat, és totál kaotikus, hogy éppen ki mennyiért kel el. Lesznek nagy (el) taktikázások úgy érzem.
Valakinek van kedve mondjuk ma egy mockot lenyomni? Ha igen, dobjon egy pü-t.
Lehet róla szó, A 20:27-kor vagy 20:42-kor kezdődő 14-es szobában leszek. :wink:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.14. 16:59:51

Keeperben nem várok sokat magamtól, azért rendesen betett, hogy autodraftos csapatot vettem át, a keeperállományom nem a legerősebb a ligában, és akkor még enyhén fogalmaztam. :D Nagyon jól kellene draftolnom ahhoz, hogy esélyem legyen a PO-ra, lévén van pár olyan ember, akinek olyan erős a keeperállománya, hogy gyakorlatilag mindegy, milyet draftol, szinte biztosan ott lesz a PO-ban (Game, neo, Cumbee...).

Bevallom, Cumbee azon döntése, hogy Davist keepeli, nem jött jól nekem, mert már előre elterveztem, hogy Davist húzom először, hogy aztán majd keepelhessem Wall és Jrue mellett, mert Bryanttal ki tudja, mi lesz... De így nézhetek új célpont után.

Erősen gondolkodom azon, bár ez majd a draft után fog eldőlni, hogy beáldozom ezt az évet arra, hogy szerezzek egy normális harmadik keepert, hogy aztán jövőre megalázhassak mindenkit. :mrgreen:
neobarca írta:Nálam LBJ-CP3 alap volt. Lee és Vucevic között iszonyatosan vaciláltam. Viszont összességében Lee jobb számokat hoz, és erősebb azokban a statokban, amikre idén rá akarok menni. Bár a GSW-ben van "komoly" konkurenciája Bogu személyében, ő egy igazi ketyegő bomba. Nem hiszem h egészségesen le tudná hozni a szezont. Lee viszont kirobbanó formában van. Ő maga is azt nyilatkozta, hogy ez az ő éve lehet... Meglátjuk, jól döntöttem e. ;)
Szerintem jól döntöttél, én is Lee-t választottam volna a helyedben. Aztán lehet, hogy lesérül a szezon legelején pár hónapra, mint Bynum tavaly. :mrgreen:
neobarca írta:Itt halkan jegyezném meg színtén Bob, h Anthony idén is érdekelni fog.
Akkor összehozhatunk egy hármas trade-et, nekem LBJ kell. :lol:
Bob_Marley írta:Amúgy én is úgy vagyok vele, inkább legyen sok jó magasa az embernek, azt nehéz találni, mintsem 1-1 triplavető, vagy assistkirály stb.
Igen, ebből a szempontból én mondjuk nem állok túl jól, de hát nem tudtam mit csinálni, Bynum keepelését nem mertem bevállalni. :?

Lényeg a lényeg, remek kis szezon lesz ez. 8)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.14. 16:57:07

Az aukciós draft megfogja kavarni rendesen a dolgokat. Lenyomtam néhányat, és totál kaotikus, hogy éppen ki mennyiért kel el. Lesznek nagy (el) taktikázások úgy érzem.
Valakinek van kedve mondjuk ma egy mockot lenyomni? Ha igen, dobjon egy pü-t.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.14. 12:53:53

Bob_Marley írta:Nekem a saját szezonommal kapcsolatban elég rossz érzéseim vannak, kicsit fura lesz "össze-vissza" draftolni, teljesen más taktikát igényel, ráadásul többet számít a "spontaneitás", mert még besaccolni is nehéz ki marad, hogy húzz, ha jössz 4el később, majd utána 15el később. :D
Ezzel én is így vagyok. Hiába dolgozol ki egy fincsi roster tervet, elég 1 elvetemült aki hatalmas összeget ígér és máris dől a kártyavár. Halkan megjegyezném, hogy Anthony-ra én tuti ilyen elvetemült leszek. :D Ugyanis kell nekem! :lol: Mondjuk picit aggasztóak a hírek! :? (Bob ez téged is érint ugyanis keepelted) Végül nem műtette meg a vállát, pedig 2 helyen is izomszakadással fejezte be a szezont. Ezzel hatalmas a kockázata egy komoly sérülésnek. Isten ments [-o< , hogy így legyen, mert idén a Knickset kifejezetten jónak érzem. ;)

Keeperben meg inkább nem mondok semmit. Eléggé felraktam az idei évemet tavaly. Mondjuk örültem a PO-nak szal megérte. De idén nem lesz könnyű menet még a bekerülés sem. Fordult a kocka úgy érzem. Most a draft pozíciókat nézve a tavalyi "alsóháziak" kerülhetnek felülre. :(
Itt halkan jegyezném meg színtén Bob, h Anthony idén is érdekelni fog. Mondjuk persze mindent a draft sikerességét határoz meg.

Egyébként már nagyon várom a szezonkezdetet. Sztem idén is jól fogunk szórakozni! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése