Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.13. 22:20:14

Cumbee írta:Nálam van és az igazat megvallva nem indulsz túl jó tárgyalási pozícióból. Millerre szükségem van, és ahogy nézem a csapatod az az igazság, hogy nálad egyedül Lee az akiért adott esetben bejelentkeznék.
Akkor inkább várok míg nem kerül valaki FA-ra vagy én kapok ajánlatokat. Nálam Monroe, Lee és Bryant eddig nagyon stabilan hozzák a jó statokat, szóval ők elég nehezen mozdíthatók. Többi viszont oda mehet ahova akar :)
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.13. 22:03:22

MessiFan írta:Oké, akkor már kaptam is 2 választ, ez jó. Andre Miller viszont nagyon kéne :?
Nálam van és az igazat megvallva nem indulsz túl jó tárgyalási pozícióból. Millerre szükségem van, és ahogy nézem a csapatod az az igazság, hogy nálad egyedül Lee az akiért adott esetben bejelentkeznék.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.13. 21:51:54

MessiFan írta:Mezítlábas City a csapatom és Fisher Kalapé és el is küldtem neki egy ajánlatot. KillerZone pedig KillerZone tulajdonában áll szerintem:D
Monroe és Bryant lehet számomra érdekes. De gondolom ők stabilak nálad. Viszont ha van valamilyen eget rengető ötleted, szólj... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.13. 21:41:26

Oké, akkor már kaptam is 2 választ, ez jó. Andre Miller viszont nagyon kéne :?
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.01.13. 21:35:06

neobarca írta:Agustin az enyém és egyenlőre nem eladó... Illetve megnézem a csapatodat és beszélhetünk. Melyik a tiéd? Derek is az enyém volt de kihajítottam... Azóta nem tudom, hogy mi a sorsa, az is lehet, hogy valaki szerződtette. Amúgy a players fülre kattintva beírhatod a keresőbe a játékosokat és kidobja neked kinél van...

Más: Kinek a csapata Killerzone? Érdekelne egy legény onnan és sok mindenkit hajlandó lennék érte adni... :)
Az én csapatom,meghallgatom az ajánlatod szívesen.

:D

Slither,azért nehezebb dolgod van a vártnál,büszke vagyok a csapatra. :oops:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.13. 21:27:59

Bob_Marley írta:Ne legyen még egy liga!
Ezt már Slither az elején is írta, hogy összetett a dolog, s nem elég ismerni pár játékost!
Oké az tényleg elég pech, ha valaki Tony Parkert összekeveri Tony Allennel (Miért nem Toney Dougla-szel :lol:)
Neked pl kamaj olyan csapatod van, hogy páran 2 kezünket összetennénk érte!Olyan jó kis aduászaid vannak Gay, Humpries, Bogut vagy éppen Conley

Cumbeenak is 9-6ra vezet az ellenfele ellen James, Nene, Bosh majd a visszajövő Kidd, meg Beasley-t is behúzta, s akkor hasznos White Miller meg Hickson!

Még az első hétnek sincs vége, ne adjuk fel, ráadásul ne adjatok nekünk második lehetőséget draftra, mert akkor máshogy állnánk Game, Kalap meg én is :twisted: :lol:

szerk: amúgy kalappal egy lightos de szerintem mindkettőnknek előnyös cserét csináltunk, nekem kellett egy 4-5 pattanót és 1,5es blokkoló játékos, neki meg pár assist!
Livingston-Johnson cserének én örültem, s hamar létre is jött :)
Hát igen, talán annyira nem ismerem az NBA játékosokat, mint te Bob, de a sokaktól biztos jobban, örüljetek csak neki, hogy autodraftunk volt :D Mondjuk én nem vagyok nagyon aktív, mert elég behatároltak a lehetőségeim, egy erős közepes csapatot hozott össze nekem a gép, ahol mindenféle emberből van minőségi is, de kevés az igazán kiegyensúlyozott ember. A képességekből ( és mondjuk egy 4-5 évvel ezelőtt Nowo-ból:D), akár előrébb is lehetnék, de így sem hiszem, hogy liga utolsó leszek. Mindig beállítom amit tudok, megpróbálok majd FA-ről halászni, ha már a csere annyira nem megy. Mondjuk egy 15-20 pontos shooterre ( aki elég jó százalékkal dob) szükségem lenne még, ezért is próbálkoztam Ray Allenre, de ilyenből kevés van és nagy kincs is ebben a játékban, szóval nehéz.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.13. 21:21:05

MessiFan írta:Érdekelnek ezek a játékosok: Ty Lawson, Augustin, Andre Miller, Fisher.
A játékosok tulajdonosai kiért, vagy kikért cserébe adná nekem? Mert kellenek az assistok.
Vagy akinek van csereötlete amiben benne vagyok ossza meg, mert eddig semmi érdeklődés, csak Game, de azt még mindig nem tudtam eldönteni hogyan legyen.
Fishert én hoztam be FA-ról, mert csak két irányítóm volt ( Nash és Irving), cserélni nagyon nem akartam, mert annyira minőségi ember nem kellett, ő meg közel 5 assistot oszt ki meccsenként, tőle sok pont nem kell, 3-nak jó, ha e kettő közül valamelyik nem játszik. Bocs, de rá szükségem van.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.13. 21:20:41

Mezítlábas City a csapatom és Fisher Kalapé és el is küldtem neki egy ajánlatot. KillerZone pedig KillerZone tulajdonában áll szerintem:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan 2012.01.13. 21:22:01-kor.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.13. 21:08:57

Agustin az enyém és egyenlőre nem eladó... Illetve megnézem a csapatodat és beszélhetünk. Melyik a tiéd? Derek is az enyém volt de kihajítottam... Azóta nem tudom, hogy mi a sorsa, az is lehet, hogy valaki szerződtette. Amúgy a players fülre kattintva beírhatod a keresőbe a játékosokat és kidobja neked kinél van...

Más: Kinek a csapata Killerzone? Érdekelne egy legény onnan és sok mindenkit hajlandó lennék érte adni... :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.13. 20:47:58

Érdekelnek ezek a játékosok: Ty Lawson, Augustin, Andre Miller, Fisher.
A játékosok tulajdonosai kiért, vagy kikért cserébe adná nekem? Mert kellenek az assistok.
Vagy akinek van csereötlete amiben benne vagyok ossza meg, mert eddig semmi érdeklődés, csak Game, de azt még mindig nem tudtam eldönteni hogyan legyen.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.13. 20:33:15

kamaj írta:
Bob_Marley írta:Ezt valaki tegnap linkelte utólag is hatlmas pacsi neki:
http://www.cbssports.com/nba/injuries

Douglas 3/13 a mezőnyből 3 eladott labdáját nehéz überelni :)
Köszönöm a pacsit :D
Hát kezdem megbánni, hogy Douglast elhoztam, valami piszok rossz volt, de ez igaz az egész Knicksre, nincs elképzelés se a játékukban. Bárcsak mégegyszer lehetne draftolni :roll: :D (bár én még jobb helyzetben vagyok, mint az autodraftosok...)
Mint Knickes, kénytelen vagyok megvédeni a csapatomat. Tény, hogy hullámzó teljesítményt nyújt, de ez egy épülő klub. Nekik jövőre vagy 2év múlva lesznek a toppon... Douglast bár én sem csípem annyira, nagy reménységnek indult. Idén azért vacak, mert nem a posztján játszik. Túl nagy teher ez neki ő nem egy kezdő ember...

Más: Én sem támogatom, az új liga indítását... Nekem sem pont olyan lett a csapatom, amit elképzeltem de elégedett vok vele. Meg összességében azért cserélgetni is lehet. Nagyjából mindenki hajlik rá.
Minden esetre én biztosan nem indulok, ha új ligát indítotok. Peace! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.13. 20:19:38

Félre értés ne essék az autodraft nem kifogás, persze jobb lett volna ha az ember maga választja, de pl Game-el mi nagyon élvezzük, hogy tódozunk fótózunk :lol:
Én abszolút egy kis munkáscsapatot próbálok összerakni, ahol hasznos emberek vannak, akik nem fognak 20 pontot dobni meg 10 pattanót szerezni, de a posztjukon bizonyos kategóriákban az átlaghoz képest pluszt tudnak hozni!
Mint pl Rush ezért sajnáltam, mert egy kis szürke figura, aki teszi a dolgát, vagy most Dalembertben bízok, hogy mint a gép szedi majd a pattanókat!
Azért jó ez a fantasy, mert a nagy sztárokat ki lehet azért kompenzálni valamelyest!Mert törvényszerű, hogy több rádobásuk lesz, de val. rosszabb mezőnymutató!Valamilyen egyensúlyt kell összehozni, hogy minden kategóriában legyen egy kis pluszod!Szóval teljesen jó ez! :lol:

szerk: hozzáteszem a ratinges oldal -10 ratinggel kevesebbre értékeli a csapatomat, de pont nem érdekel, mert én így szeretem a kis keretemet :)
Gasol-Stoudamire oké hogy felértékeli, de STAT is hozza a 0,3 tizedes mezőnymutatóit, KG röhögve dobál 50% felett :wink: :lol:

Mondjuk nézve a kereteket Slither álomcsapata nem csak a nevében az, ő neki tényleg nagyon húzós kerete van, s még Denget is akarná a kis "mocsok" :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.13. 20:17:15

Nekem olyan fos a keretem, hogy senki nem akar cserélni velem értelmeset, és mégis ronggyá verem Game-t :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.13. 20:11:46

kamaj írta:Amúgy Te elég jól sáfárkodsz azzal, amit a gép adod Neked.
Jaja, nagyon jó kis keretet hozott össze, ráadásul megszabadult Douglasttól :D
Én most kétshakeba vagyok esve, hogy kivel, kit, mikor, hogyan cseréljek egy jól assistoló csókát...
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.13. 20:02:47

Cumbee ezekszerint nem voltunk túl poénosak. Amúgy küldtem egy ajánlatot, hátha összejön :)

Bob köszönöm a keret dicséretét, nem is cserélném el, de lenne egy pár dolog, amit másképp csinálnék, és még jobbat hoznék ki belőle. Mondjuk sosincs olyan, hogy tökéletes a keret, mert valaki mindig lecsap arra, akit kiszemeltünk :D. Amúgy Te elég jól sáfárkodsz azzal, amit a gép adod Neked.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.13. 19:53:13

Ááá ne gyerekek én csak full poénból írtam be az új ligát, erre látom most arról van szó.:D Szerintem nagy kicseszés lenne azokkal, akiknek jól sikerült a draftjuk. Akiknek autodraftolt a gép azokat én is sajnálom, de nem nagyon lenne olyan időpont, ami mindenkinek jó, szal így is, úgy is lennének áldozatok. Aki meg pancserül draftolt, mint pl én, az meg alapból nem érdemli meg az új draftot, miért nem készültem rá előbb. Jövőre már jobban fog sikerülni, de ezt a mostani megjegyzésemet az újra draftolásról nem is gondoltam, hogy bárki komolyan is veszi. Sry a félreértésért. (Persze ha mindenki újra akarja kezdeni, akkor nekem 8, de szerintem fölösleges. A hsz-eket nem olvastam még el, ne nézzetek hülyének, csak belenéztem, hogy mi a téma.)


szerk: Na elolvastam a hsz-eket, úgy tűnik szerencsére mindenki egyet ért, szal nem kavart nagy port a poénosnak szánt hozzászólásunk kamaj-al.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.13. 19:45:30

Ne legyen még egy liga!
Ezt már Slither az elején is írta, hogy összetett a dolog, s nem elég ismerni pár játékost!
Oké az tényleg elég pech, ha valaki Tony Parkert összekeveri Tony Allennel (Miért nem Toney Dougla-szel :lol:)
Neked pl kamaj olyan csapatod van, hogy páran 2 kezünket összetennénk érte!Olyan jó kis aduászaid vannak Gay, Humpries, Bogut vagy éppen Conley

Cumbeenak is 9-6ra vezet az ellenfele ellen James, Nene, Bosh majd a visszajövő Kidd, meg Beasley-t is behúzta, s akkor hasznos White Miller meg Hickson!

Még az első hétnek sincs vége, ne adjuk fel, ráadásul ne adjatok nekünk második lehetőséget draftra, mert akkor máshogy állnánk Game, Kalap meg én is :twisted: :lol:

szerk: amúgy kalappal egy lightos de szerintem mindkettőnknek előnyös cserét csináltunk, nekem kellett egy 4-5 pattanót és 1,5es blokkoló játékos, neki meg pár assist!
Livingston-Johnson cserének én örültem, s hamar létre is jött :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.01.13. 19:58:03-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.01.13. 19:45:22

Ne legyen szerintem új liga. Nekem sem sikerült valami jól ez a draft, ez van. De a cserék és erősítések révén szerintem kiegyenlítődnek nagyjából az erőviszonyok, arról nem is beszélve, hogy 4 játéknap ment le eddig, ami a tizenvalamennyi hétből az egyiknek a fele. :wink: Szóval szerintem erőviszonyokról beszélni nem lehet még.

Mindenesetre nem vétózok egy új liga ellen, ha szeretnétek, akkor felőlem lehet, de nekem nincs energiám két csapatot menedzselni most kosárból. :)

szerk.: viszont az a jelenlegi ligán belüli új draftelés elég nagy kiszabás lenne..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2012.01.13. 19:46:56-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.13. 19:27:43

Ezt mondjuk, csak viccesen fogalmaztam meg, mert most már érzem, hogy miket/mikre kellene figyelni. Nem szeretnék én se most újradraftolni, csak visszamenni az időbe, és újra megpróbálni :D.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.13. 19:20:54

Én nem akarok új draftot és egyenlőre 1 liga is elég, főleg hogy biztos vannak akiknek elég ezzel foglalkozni, nem még hogy még1-el így kevesebben is lennénk.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.01.13. 19:13:47

Új drafttal az a baj, hogy megint csomót kéne egyeztetni...
Akkor inkább csináljunk még egy ligát egy meghatározott draft időpontalt, és akkor nem szúrunk ki azokkal, akik nem akarnak új draftot. :D
Amúgy most hétvégén lehet még utoljára elő draftot nyomni, utána már csak autodraftos ligát lehet csinálni (azt is csak hónap végéig), szóval ha akartok egy másik ligát is, akkor azt még most kéne. :wink:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.13. 18:46:06

kamaj írta:
Bob_Marley írta:Ezt valaki tegnap linkelte utólag is hatlmas pacsi neki:
http://www.cbssports.com/nba/injuries

Douglas 3/13 a mezőnyből 3 eladott labdáját nehéz überelni :)
Köszönöm a pacsit :D
Hát kezdem megbánni, hogy Douglast elhoztam, valami piszok rossz volt, de ez igaz az egész Knicksre, nincs elképzelés se a játékukban. Bárcsak mégegyszer lehetne draftolni :roll: :D (bár én még jobb helyzetben vagyok, mint az autodraftosok...)
Támogatom, még úgyis csak az első 7 ment le, most szombatra bedobunk egy új draftot. :wink: Amúgy jó ez a játék, csak tényleg ez a baj, hogy a lényegi dolgok 2 óra alatt eldőlnek, aztán fél éven keresztül csak napi szinten embereket tologatsz jobbra-balra.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.13. 18:40:30

Bob_Marley írta:Ezt valaki tegnap linkelte utólag is hatlmas pacsi neki:
http://www.cbssports.com/nba/injuries

Douglas 3/13 a mezőnyből 3 eladott labdáját nehéz überelni :)
Köszönöm a pacsit :D
Hát kezdem megbánni, hogy Douglast elhoztam, valami piszok rossz volt, de ez igaz az egész Knicksre, nincs elképzelés se a játékukban. Bárcsak mégegyszer lehetne draftolni :roll: :D (bár én még jobb helyzetben vagyok, mint az autodraftosok...)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.13. 18:11:27

Bob_Marley írta:Mondjuk Eazzynél Varejao 17 pattanója az mi? :lol:
Hát az az, hogy telefonáltam neki, hogy valamit csinálj már ember mert kiváglak :D Ő meg csinált.

Amúgy elégedett vagyok a keretemmel, de Z-Bo az enyimé, aki felveszi előttem, az csúnya...
:D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.13. 18:10:34

Persze, hogy aki játszani tud az játszasd!
Nyilván 15/30 is 50% meg 1/2 is :lol:
De pl büntetőzésben kap 1 meccsen 2 büntetőt bevágja 100%, meg mezőnyre is igaz!
Viszont sok statisztikában meg fontos, hogy sokat játszó emberek legyenek!
rádobás, apttanó, pont assist!
Ki van ez találva, na :)
Meg 1 hét alatt sok minden változhat!
Én pl hétfő után 5:10el álltam, majd szerdára már 8:6al, tegnap nálam kevesen játszottak, míg az ellenfelemnél meg Johnson és Jennings is, míg tőlem csak akik keveset játszanak, s máris 5:10 megint oda :)
De pl ma nálam játszik mindenki!
Szóval jó kis taktikai harc is van! :lol:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése
cron