Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.16. 12:23:42

MessiFan írta:
Cumbee írta:@MessiFan neked is lőttem 1-et, csekkold.
Érdekel a tied és Game ajánlata is, csak most jutottam géphez így egyből nem fogok tudni dönteni. Holnap ha nem változnak a dolgok nagyon akkor megkapjátok a választ!
Egyébként 3. vagyok 8) Kalap csapata nem lesz könnyű feladat, szoros lesz.

Hayes még 3 hétig nem vethető be, és most McRoberts-et kirakták szóval.. Rácsapok :D
De ettől függetlenül még igényt tartok rá, csak addig ne potyára legyen már a csapatban. 2 hét múlva lehet visszahozom.
Hát nem tudom, a múlt héten persze az első 2 vagy 3 napot elrontottam ( azt hiszem kettő volt), de ennek ellenére nem volt olyan jó teljesítmény. Szükségem lenne egy jó dobó játékosra, de nem igazán van olyan cserealapom, akit szívesen adnék. Mondjuk tőled J. Rich vagy inkább Crawford érdekelne,de nyilván nem egy egymás elleni matchup-ban fogunk tradelni :D Sok sikert, győzzön a jobbik ;)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.16. 12:13:07

Cumbee írta:@MessiFan neked is lőttem 1-et, csekkold.
Érdekel a tied és Game ajánlata is, csak most jutottam géphez így egyből nem fogok tudni dönteni. Holnap ha nem változnak a dolgok nagyon akkor megkapjátok a választ!
Egyébként 3. vagyok 8) Kalap csapata nem lesz könnyű feladat, szoros lesz.

Hayes még 3 hétig nem vethető be, és most McRoberts-et kirakták szóval.. Rácsapok :D
De ettől függetlenül még igényt tartok rá, csak addig ne potyára legyen már a csapatban. 2 hét múlva lehet visszahozom.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.01.16. 00:16:38

Bob_Marley írta: Hát ennyit változik a világ :lol:
Amúgy tényleg én is meg game is tologatjuk jobbra-balra az embereket, de így az élvezetes :lol:
Reggie Evans azért jobb :) És ha CP3 és Billups mellett egy 4-5 pontos átlagot tudna hozni...
Cumbee írta:Jah látom. Hát nemtom, Game-nél bent van trade-be Bosh, azt várom, hogy abból mi lesz. Ha sehogy ne tudok vele megegyezni, akkor beszélhetünk róla, de azt nézem, hogy elég kevés olyan játékosod van, aki kellene.
Most nem tudom, hogy mi legyen, Bynum-ot bedobtam 2 cserébe, de mindkettőt elutasították, csak nem tudom, hogy miért :) + valamiért úgy érzem most, hogy ez a csere annyira nem érné meg.

Neobarca: küldj már egy ajánlatot, hogy kiért engednéd el Shumpert-et, köszi!

NBAiley: Jennings - R. Anderson - Hibbert hármas érdekelne tőled, valamelyik cserélhető? :) Ha igen, küldj egy csereajánlatot :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.15. 23:27:02

lijacska írta:nem fogadtam el az ajánlatod mert:
-Smith nem cserélhető, sokat fog játszani mert vki lesérült a csapatjából
-Millsap jobb mint Boozer.

Nem írtam trade-t, mert amit én szeretnék az meg nem lehetséges.
Különben egy Afflalo+Sefolosha akartam ajánlani, de ez meg túl gyenge ajánlat, hogy elküldjem.
Sajnálom.
Nem ismerve a játékosokat csak a statok érdekelnek, illetve minden jó ingyen megszerezhető OKC játékos.
Rendben. Mondjuk a Millsap jobb mint Boozer sztem kicsit erős volt de elfogadom a döntésedet... Peace! :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2012.01.15. 22:48:48

nem fogadtam el az ajánlatod mert:
-Smith nem cserélhető, sokat fog játszani mert vki lesérült a csapatjából
-Millsap jobb mint Boozer.

Nem írtam trade-t, mert amit én szeretnék az meg nem lehetséges.
Különben egy Afflalo+Sefolosha akartam ajánlani, de ez meg túl gyenge ajánlat, hogy elküldjem.
Sajnálom.
Nem ismerve a játékosokat csak a statok érdekelnek, illetve minden jó ingyen megszerezhető OKC játékos.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.15. 22:33:04

Akkor viszont sajnos lijacska nem kaptam meg a válaszodat. De most beállítottam az e-mail értesítést. Esetleg a fórumba (enyém a irányítót magas emberre valaki?) írd meg az ötletedet légy szíves.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.15. 21:52:06

neobarca írta:
lijacska írta:
neobarca írta:
Küldtem egy trade ötletet. Szerintem nem rossz. Van amiben te nyernél, van amiben én. Összességében elég egál. Kukkantsd majd meg!

Te elég jól állsz pontokkal a többi játékosod által, nekem viszont Anthony sérülése miatt nagyon kellenek...
Válaszoltam.
Basszus! Nem látom a válaszodat. Azt hol kell megnézni ha valaki elutasítja az ajánlatot és ír? Valaki?
Ha be van állítva a profilodban az e-mail értesítés, akkor ott kapsz, ha nincs, akkor nincs semmid.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.15. 21:36:23

lijacska írta:
neobarca írta:
Küldtem egy trade ötletet. Szerintem nem rossz. Van amiben te nyernél, van amiben én. Összességében elég egál. Kukkantsd majd meg!

Te elég jól állsz pontokkal a többi játékosod által, nekem viszont Anthony sérülése miatt nagyon kellenek...
Válaszoltam.
Basszus! Nem látom a válaszodat. Azt hol kell megnézni ha valaki elutasítja az ajánlatot és ír? Valaki?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.15. 19:58:22

MichaaBee írta:Dorell Wright vagy Chauncey Billups vihető, elsősorban Center posztra kellene nekem valaki. REB és BLK kategóriában szeretnék elsősorban javulni, de AST és ST is jöhet. :wink: Jó ajánlat esetén mást is bevonnék akár. :)

@Cumbee: pedig Duncant nagyon nézegettem tegnap. Fentiek nem érdekelnének esetleg? :P
Most láttam, hogy visszautasítottad a tradet és csak az elsőre válaszoltál. Az nem nagy volumenű trade akart lenni, csak bejelöltem, hogy kiket szeretnék és kiket adnék. A 2. volt trade ötlet, de az sem 4-4-es, hanem 2-2, 3-3as, csak ott is hagyni akartam, hogy válogass és 1 counter offer-t vártam.:D Ha Jennings-et tuti nem engeded, akkor egy Kevin Martin-Chauncey Billups vs Beasley-Hickson/White. Én megkapom a 3-asaimat, te pedig a pattanókat és egy kevéske blockot.
A Bosh-os dologról nem sokat tudok mondani, elsődlegesen Game-el szeretnék egyezségre jutni, ha azzal megvagyok, akkor annak a függvényében tudunk beszélni róla.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.15. 19:16:24

kamaj írta:Cumbee írtam Neked a topikodba, nézz már rá, és alkudozzunk :) Kihozzuk, hogy jó legyen ;)
Jah látom. Hát nemtom, Game-nél bent van trade-be Bosh, azt várom, hogy abból mi lesz. Ha sehogy ne tudok vele megegyezni, akkor beszélhetünk róla, de azt nézem, hogy elég kevés olyan játékosod van, aki kellene.

@Micha küldtem tippet, de most nem számolgattam semmit, hogy kinek hogy érné meg. Elküldtem valamit és ha 1 kicsit is érdekel, akkor finomítju, vagy változtatunk ott, ahol kell.

@MessiFan neked is lőttem 1-et, csekkold.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.15. 19:10:00

Cumbee írtam Neked a topikodba, nézz már rá, és alkudozzunk :) Kihozzuk, hogy jó legyen ;)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.15. 19:01:20

Ide is kiírom: Jordan Hill, Landry Fields, Hayward, Glen Davis, Jason Richardson. Ezek közül aki úgy érzi hogy szeretne valakit, az 4-5 assistoló emberkét adjon érte :D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.15. 18:56:06

MichaaBee írta:Dorell Wright vagy Chauncey Billups vihető, elsősorban Center posztra kellene nekem valaki. REB és BLK kategóriában szeretnék elsősorban javulni, de AST és ST is jöhet. :wink: Jó ajánlat esetén mást is bevonnék akár. :)

@Cumbee: pedig Duncant nagyon nézegettem tegnap. Fentiek nem érdekelnének esetleg? :P
De Billups pl igen. Küldtem egy "ajánlatot" ahol megjelöltem, pár játékost aki kéne(gyakorlatilag annyit csináltam, hogy végigkattintgattam azokat, akik tudnak 3-ast dobni nálad.:D) és írtam még 1 kis szöveget is, majd azt csekkold. Duncan-nel ugyan az a baj, mint Mullens-el. Meggyőződésem, hogy 2-3 hét múlva már teljesen mást fognak mutatni a statisztikáik, viszont az én meggyőződésemet ugye senki nem akarja megfizetni, ergo jelenleg csak az én szempontomból áron alul tudnám eladni őket. Amit nyilván nem szeretnék. Ha valaki persze olyat ajánl érte, amire azt mondom, hogy a későbbiekben is megérheti nekem, akkor persze mehetnek, csak ilyen ajánlatot a mostani statjaikra nem fogok kapni.:D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.15. 18:41:20

MichaaBee írta:Dorell Wright vagy Chauncey Billups vihető, elsősorban Center posztra kellene nekem valaki. REB és BLK kategóriában szeretnék elsősorban javulni, de AST és ST is jöhet. :wink: Jó ajánlat esetén mást is bevonnék akár. :)

@Cumbee: pedig Duncant nagyon nézegettem tegnap. Fentiek nem érdekelnének esetleg? :P
Wright-ért tettem ajánlatot!És pont amiben fejlődni szeretnél, ahhoz Haslem 10 pattanós átlaga nem rossz ajánlólevél:)
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2012.01.15. 18:31:50

neobarca írta:
Küldtem egy trade ötletet. Szerintem nem rossz. Van amiben te nyernél, van amiben én. Összességében elég egál. Kukkantsd majd meg!

Te elég jól állsz pontokkal a többi játékosod által, nekem viszont Anthony sérülése miatt nagyon kellenek...
Válaszoltam.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.01.15. 18:25:19

Dorell Wright vagy Chauncey Billups vihető, elsősorban Center posztra kellene nekem valaki. REB és BLK kategóriában szeretnék elsősorban javulni, de AST és ST is jöhet. :wink: Jó ajánlat esetén mást is bevonnék akár. :)

@Cumbee: pedig Duncant nagyon nézegettem tegnap. Fentiek nem érdekelnének esetleg? :P
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.15. 18:01:54

Game90 írta:Kleiza-t kidobtam, jött helyette Reggie Evans. Már a Lakers meccs előtt be akartam őt húzni, de inkább megvártam, hogy mit alkot a LAL ellen, engem meggyőzött, 6-8 lepattanóra simán képes, bár pontokban elég szegényke :D
01.12
Game90 írta:
Délután behúztam Kleizát és McRoberts-et, a litvántól többet várok, mint Budinger-től, főleg, hogy Toronto-ban nincs normális SF, McR pedig szimplán jobb, mint Booker és elméletileg a következő meccsen már játszik.
Hát ennyit változik a világ :lol:
Amúgy tényleg én is meg game is tologatjuk jobbra-balra az embereket, de így az élvezetes :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.15. 17:27:14

Na akkor beírom ide, mivel ezt mindenki olvassa. A köv. héten kevésbé fogok ráérni, ezért ha tudok még ma le szeretnék bonyolítani pár cserét, hogy úgy ahogy kialakuljon a végleges keretem. Szal akit esetleg érdekel 1-2 játékosom, az tegyen ajánlatot, hogy tudjunk beszélni róla. Ami nekem nagyon kéne az a 3 pontosokhoz kapcsolódó összes statisztika, ezen kívül nem létfontosságú, de még bőven jól jönne, az AST és a BLK.

Akiket létszám felettinek gondolok(1-2-re nincs is nagyon szükségem, de többségük csak azért az, mivel a csapatukból több játékos is van nálam, amit szeretnék megszüntetni. Ergo nagyrészt nem a minden jó, csak vidd el kategória) Oddom, Kidd, Dj White, Tony Allan, Beasley, JJ Hickson, Bosh

Akiket nem szívesen engednék el, mert úgysem kapnék értük olyan ajánlatot amit nekem érnek: Jason Terry, Mullens, Nené, Duncan, Andre Miller és Ridnour.

És van James, aki vihető 1-1-ben nagyjából senkiért nem adnék, csomagban vihető úgy, hogy nekem is megérje.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.15. 16:22:29

Game90 írta:Kleiza-t kidobtam, jött helyette Reggie Evans. Már a Lakers meccs előtt be akartam őt húzni, de inkább megvártam, hogy mit alkot a LAL ellen, engem meggyőzött, 6-8 lepattanóra simán képes, bár pontokban elég szegényke :D

Neobarca, engem is érdekelne Shumpert, de olyan nagy ellenértékre ne számíts, kicsit rosszul dob a srác meg 3 TO-ja van meccsenként. De azért küldj egy ajánlatot :)

Szerk.:

Cumbee, még gondolkodok rajta, Bynum-nak mostanában eléggé megy a szekér.

Akinél pedig Gallinari van, az jelentkezzen, hogy nyitott-e egy cserére.
Iman sztem nagyon jó játékos, és nem csak azért, mert NYK-s vagyok. Ügyes gyerek, egyre jobb. Sajna egy kisebb sérülés hátráltatta, de egyre többet játszik. Szinte már kezdő. Lehet, hogy nem ő a legjobb dobó de passzban és aszisztban megállja a helyét. Főleg mostanában megy neki a szekér, szal én nagy kincsnek érzem őt, főleg a jövőre tekintve. "Alibi" játékosokért inkább megtartom magamnak, had növelje a statjaimat... :lol:

Szerk: http://www.nba.com/rookie-ladder/
Nem véletlenül 3. kiemelt... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.15. 16:08:57

kamaj írta:Messifan gratula, jól elkalapáltál. Jobbra számítottam, de a sérülések nem kedveznek nekem: Horford, Brown, Bogut, Ariza (minden meccsen kérdéses, de még mindig nem játszik). Tulajdonképpen örülhetek, hogy van amiben megvertelek, de nehogy elkiabáljam :D.
Igen, pontokban és kísérletekben jobb voltál, viszont TO-ban és Blockban magasan nyertem. Sok sikert a továbbiakban, jó a kereted csak hát a sérülések tényleg keresztbetettek neked, ezért is lett ekkora a különbség.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.15. 16:00:39

Messifan gratula, jól elkalapáltál. Jobbra számítottam, de a sérülések nem kedveznek nekem: Horford, Brown, Bogut, Ariza (minden meccsen kérdéses, de még mindig nem játszik). Tulajdonképpen örülhetek, hogy van amiben megvertelek, de nehogy elkiabáljam :D.

Ennek örömére Humphries, Gay, Bogut, Parker kivételével a többi játékosom mind alkuképes, nézzetek be, és alkudozzunk rajtuk, mert alakítani kell ezen a kereten.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.15. 15:38:56

Game90 írta:Kleiza-t kidobtam, jött helyette Reggie Evans. Már a Lakers meccs előtt be akartam őt húzni, de inkább megvártam, hogy mit alkot a LAL ellen, engem meggyőzött, 6-8 lepattanóra simán képes, bár pontokban elég szegényke :D

Neobarca, engem is érdekelne Shumpert, de olyan nagy ellenértékre ne számíts, kicsit rosszul dob a srác meg 3 TO-ja van meccsenként. De azért küldj egy ajánlatot :)
Game mi a helyzet a trade-ünkel, várjak rá, vagy fölösleges?

Amúgy ez globalban mindenkinek szól: ha egy mód van rá, akkor adandó alkalommal azért utasítsátok el a tradeimet, vagy fogadjátok el őket, vagy szóljatok, hogy még gondolkodtok rajtuk, mert kicsit zavaró, hogy időnként 1-2 napig ott a pending trade és fogalmam sincs, hogy mi a helyzet vele, mert nem kapok semmi visszajelzést.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.01.15. 15:35:03

Kleiza-t kidobtam, jött helyette Reggie Evans. Már a Lakers meccs előtt be akartam őt húzni, de inkább megvártam, hogy mit alkot a LAL ellen, engem meggyőzött, 6-8 lepattanóra simán képes, bár pontokban elég szegényke :D

Neobarca, engem is érdekelne Shumpert, de olyan nagy ellenértékre ne számíts, kicsit rosszul dob a srác meg 3 TO-ja van meccsenként. De azért küldj egy ajánlatot :)

Szerk.:

Cumbee, még gondolkodok rajta, Bynum-nak mostanában eléggé megy a szekér.

Akinél pedig Gallinari van, az jelentkezzen, hogy nyitott-e egy cserére.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.01.15. 15:42:06-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.15. 15:18:21

Rondo-Dalembert teljesen érinthetetlen!Rondoért nem tudtok semmilyen üzletet ajánlani, ha az egész All-Star keletet beajánlja valaki akkor is cancel!
:lol:
Most egy Belinelli-Haslem párossal (esetleg Noah-val kiegészülve) házalok :)Majd nézegessétek az ötleteket!
:D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.15. 15:12:07

lijacska írta:
neobarca írta: Megvagy! :) És Shumpert még mindig érdekel? :)
természetesen, csak egy normális tradet ami neked is megérje még nem agyaltam ki. ezért nem is írtam.
Küldtem egy trade ötletet. Szerintem nem rossz. Van amiben te nyernél, van amiben én. Összességében elég egál. Kukkantsd majd meg!

Te elég jól állsz pontokkal a többi játékosod által, nekem viszont Anthony sérülése miatt nagyon kellenek...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése