Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.15. 07:26:53

Sziasztok, jól látom hogy ma van a keeper játékosok leadásának határideje?Elvileg beállítottam de azért nézzetek rá.Kemba Walker, Derrick Favors, Derrick Rose.Köszi. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.10.11. 16:22:52

neobarca írta:Úgy alakult, hogy a barátom decemberben Amerikába költözik. Így bár sajnálja, de nem tudja felelősség teljesen menedzselni a csapatát. Így szabad a pálya balinteer számára. Amennyiben tényleg komolyan gondolja és foglalkozna is a csapatával napi szinten.
Balinteer? :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.11. 07:37:22

Crowell legjobb yardátlaggal rendelkezik, az azért nem átlagos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.10.10. 23:36:46

Bob_Marley írta:Ez is fura mert ha csak formát néznék Gurleyt vagy Robinsont már cserélhettem volna. Winstont meg pont a tehetsége miatt jegeltem. Tuti recept valóban nincs.


Alapcsapatom meg valóban nincs, ezért is futok bele, hogy rosszat hagyok padon. Úgy értékelem van több egyszintű futóm vagy elkapóm és próbálok matchup alapján gondolkozni. Crowell ezért került be, Bills előtte a Patriots ellen jól futott. Brownsban meg nincs elkapó, gondoltam futhatnak ők is egy jót. Hát nem.

Minden ötletet megfogadok, a szezont még nem adtam. Egyszer meg kell forduljon a dolog, csak ott vannak rankingokban az embereim, de nem állt eddig össze. :(
A Bills pont jó példa arra amit írtam. Amíg ő egészséges és az a szerepe a csapatban ami addig nem nagyon van olyan védelem, aki ellen ülteted, mert annyira tehetséges. Nála megvan a tehetség és a lehetőség is amiről írtam. Crowell alapból közel sincs tehetségben Shadyhez, illetve a lehetőség is szituáció függő, mivel ő 2 down back, ahogy mondani szokták. Ez azt jelenti, hogy ha nagy hátrányba kerülnek, sokkal több szerepet kap Duke Johnson, mint passing down back. McCoynál ilyentől nem kell félni, mert ő mindent tud.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.10. 21:37:20

Ez is fura mert ha csak formát néznék Gurleyt vagy Robinsont már cserélhettem volna. Winstont meg pont a tehetsége miatt jegeltem. Tuti recept valóban nincs.


Alapcsapatom meg valóban nincs, ezért is futok bele, hogy rosszat hagyok padon. Úgy értékelem van több egyszintű futóm vagy elkapóm és próbálok matchup alapján gondolkozni. Crowell ezért került be, Bills előtte a Patriots ellen jól futott. Brownsban meg nincs elkapó, gondoltam futhatnak ők is egy jót. Hát nem.

Minden ötletet megfogadok, a szezont még nem adtam. Egyszer meg kell forduljon a dolog, csak ott vannak rankingokban az embereim, de nem állt eddig össze. :(
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.10.10. 20:18:38

Bob_Marley írta:Köszi, az a baj a megérzésem néha még rosszabb. :) Ráállok a podcastekre.

Volt qb-m de kitettem Big Bent, mert úgy éreztem kockáztatnom kell. Kicsit érzem is hogy irányítóban gyengébb vagyok. Mondjuk eddig nem szereztek ennyi pontot mint idén. :) De ez is fura, mert direkt Winstont tartottam meg, mert jókat olvastam róla és inkáb BB-t cseréltem le, na ennyit a megérzésről. :) Big Ben azóta 30 pontok és Winstont is lecseréltem.
A Podcast hallgatás jó ötlet, mert így kapsz értékes infókat, de nem kell teljesen mások véleményére hagyatkozni, mint pl ha csak rankingeket nézel. Amúgy én is kb a CBS-ESPN-Rotoworld 3-ast használom infó szerzésre, de pl a rankingeket csak átfutom, sosem állítok az alapján csapatot. Viszonyítási alapnak jó, ahogy pl a jósolt pontok is max csak annak, de még kb annak sem jók.(NFL.com kifejezetten trágya benne. Nem ide tartozik, csak annyiban, hogy a Yahoo-nak jól van megoldva az előrejelzéses rendszere, de itt jelzem, hogy nekem a jelenlegi Yahoo-s fantasy oldal tetszik legjobban, nézzetek rá ha van lehetőségetek, lehet érdemes lenne majd visszamenni oda.)

Nem általánosságban beszélve annyi, hogy ugyan nem nézegetem folyamatosan a csapatokat, de nekem az tűnt fel, hogy rád eléggé jellemző a tipikus "pont üldöző"mentalitás. Nem látok egy alap elgondolást, amit hetente kicsit finomhangolsz a csapatodnál, hanem mindig az előző héten legtöbb pontot elért játékosokat érzed sztárnak és tőlük vársz sok pontot a következő héten is.
Kb ilyen megfontolásból dobtad Big Bent is. Volt egy rossz meccs zuhogó esőben, Siemian-nek meg véletlen megszaladt az egyik héten és bum, már cseréltél is. Érdemes az 1-1 kiugró teljesítmény helyett a nagyobb képre figyelni. Azt szokták mondani, hogy a tehetség+lehetőség, az általában fantasy álmot jelent, de ha az egyik megvan, akkor még bármi lehet belőle.

A csapat összeállításhoz pedig nincs tuti tipp, de amit első sorban figyelembe kell venni, az az a 2 dolog amit fentebb írtam, tehát maga a játékos jellemzői(tehetség, lehetőség), aztán pedig az ellenfél. Keresd meg a stabil alap embereket a csapatodban, akiket szinte sosem ültetsz majd le, a többieknél meg gondold át, hogy kit miért kezdetsz, vagy nem.
Pl Crowell-t én a héten nem kezdettem volna. Egyrészt ő nálam még nincs "must start" szinten, én nem bízom benne hétről hétre.
Ez ugye az alap, ezek után jön az ellenfél elemzése:
1.: A Patsnek elég jó a védelme, Belichick-re pedig különösen jellemző, hogy rámegy arra, hogy azt vegye el az ellenféltől, amiben azok a legjobbak, a Browns passzjátékától pedig nem kell betojni, mert Pryoron kívül gyakorlatilag nem létezik.
2.: Alap igazság, hogy ha 2 csapat között nagy különbség van, akkor a gyengébb csapat futói leértékelődnek, az elkapói pedig fel, mert a meccs 2. felébe dobálniuk kell már, ha fel akarnak jönni. (A Jags elkapói tavaly ezért állatkodtak, mert non-stop catch up mode-ban játszottak.) Brady első meccsén pedig én azt vártam, hogy a tavaly elkezdett Gronk you tour folytatódik és szegény Browns lesz a következő áldozati bárány.

De, hogy magamat is példának hozzam: Kezdés előtt pár percel jött a hír, hogy Royal aktív, így gyorsan kikaptam Riddicket a csapatból, mert Royalt PPR-ban sokkal biztosabbnak éreztem, mint Riddicket az idei kemény Phily D ellen. Be is nyaltam, ami beírhatok annak, pechem volt és nem láthattam előre. Viszont az is elképzelhető, hogy ha pl nagy pénzben játszanék daily nfl fantasy-t és komolyan készülnék 1-1 hétvégére, akkor találtam volna olyan statot, hogy pl az elkapó futók ellen nem olyan jó az Eagles. Ekkor viszont a felkészülés hiánya lett volna a gond.
Ez a szép az NFL-ben, hogy annyi statisztika van, hogy aki iszonyat sok időt fordít rá, az nagyon jól fel tud készülni, viszont ez a gond is, hogy ha igazán komolyan játszana valaki, akkor nagyon sokat kell foglalkozni vele.
Megint elkalandoztam, de asszem a végső következtetésem az akar lenni, hogy ezért is jó, hogy csak hobbi ligában nyomjuk, hallgass podacsteket, nézz meccseket, olvass híreket és agyalj annyit 1-1 hétvégi párharcon, amennyi időd és kedved van. Ha pedig így sem jön össze, akkor mondhatod, hogy shit happens, anyázol egy(2-3-4) sort és teljes erővel koncentrálsz rá, hogy ne törd félbe a laptopod. (Legalábbis nálam ez az átlagis vasárnapi gameplan.:D)

szerk.: Írtam megint 1 csillió oldalt és az egyetlen hasznos dolgot kihagytam: Nekem mind1, az NBA draft, szerintem meg tudom őket oldani. Most nem tudok olyan fix programról, ami miatt az egyik jobb lenne, mint a másik.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.10. 18:56:28

Köszi, az a baj a megérzésem néha még rosszabb. :) Ráállok a podcastekre.

Volt qb-m de kitettem Big Bent, mert úgy éreztem kockáztatnom kell. Kicsit érzem is hogy irányítóban gyengébb vagyok. Mondjuk eddig nem szereztek ennyi pontot mint idén. :) De ez is fura, mert direkt Winstont tartottam meg, mert jókat olvastam róla és inkáb BB-t cseréltem le, na ennyit a megérzésről. :) Big Ben azóta 30 pontok és Winstont is lecseréltem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.10.10. 17:02:15

Bob_Marley írta:Valaki a nagy szakik közül segítsen please. Mit javítsak nfl-ben? Milyen oldalakat érdemes matchup tekintetében figyelni? Eddig fantasypros meg espn-t nézegettem, de nem megy. 0-5 és már ötletem sincs mi legyen. :( Crowell tökéletes példa milyen rosszul tudok dönteni. Eddig kétszer volt kezdő, mindig akkor volt gyenge, amúgy meg 20 pontokat hoz...Úgy kapok ki a héten hogy az ellenfélnél eggyel kevesebb ember van...Ennyire gyenge a csapatom? Mert akkor nincs értelme erölködnöm.
Lehet hülyén hangzik, de sokszor jobb megérzésre és friss infokra hagyatkozni, mint rankingokra. A fantasypros nem rossz amúgy, de csak akkor, ha szűröd a rankingokat, hogy ne mindenkijét mutassam hanem mondjuk csak a top 10 vagy 20. Ha szeretsz podcasteket hallgatni a Fantasy Footballers-t és CBS Fantasy Football Today-t tudom ajánlani. Olvasgatni friss dolgokat, illetve egyes emberek véleményét akik közelebb vannak 1-1 csapathoz szerintem redditen a legjobb. WR-es terén Matt Harmon (nfl.com-os, de ír máshova is) írásait tudom ajánlani, ő eléggé ott van a témában. Ha fizetős dolog is érdekel akkor 4for4.com, azon belül is John Paulsen.

Amúgy a csapatod 1-2 gyengébb pontot leszámítva rendben van (pl. egy gyakorlatilag QB ligában Flacco-ra és Taylor-ra támaszkodni nekem kicsit meredek), de nem tudom hogy állsz 0-5-el. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.10. 16:31:30

Valaki a nagy szakik közül segítsen please. Mit javítsak nfl-ben? Milyen oldalakat érdemes matchup tekintetében figyelni? Eddig fantasypros meg espn-t nézegettem, de nem megy. 0-5 és már ötletem sincs mi legyen. :( Crowell tökéletes példa milyen rosszul tudok dönteni. Eddig kétszer volt kezdő, mindig akkor volt gyenge, amúgy meg 20 pontokat hoz...Úgy kapok ki a héten hogy az ellenfélnél eggyel kevesebb ember van...Ennyire gyenge a csapatom? Mert akkor nincs értelme erölködnöm.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.10. 12:18:58

PCsabi írta:Ki mondaná vissza?
Sziasztok!

Úgy alakult, hogy a barátom decemberben Amerikába költözik. Így bár sajnálja, de nem tudja felelősség teljesen menedzselni a csapatát. Így szabad a pálya balinteer számára. Amennyiben tényleg komolyan gondolja és foglalkozna is a csapatával napi szinten.

Részemről az időpont megfelelő a draftra. :wink:
Viszont a keeperek kiválasztását hozzuk előbbre, mert jó lenne kicsit készülni az idényre. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.10.09. 21:40:33

MichaaBee írta:Valakinek nagy gondot jelentene esetleg egy 21:15-ös vagy 21:30-as kezdés? 8-9 között pont nem tudok netnél lenni és kellene kb +10 perc míg ideérek, így pont az első pár legfontosabb pickemről maradnék le. Ha bárkinek komplikáció a plusz negyed óra, akkor természetesen miattam ne variáljunk, valamit kiötlök majd, viszont ha ennyit tudunk módosítani, azért rendkívül hálás lennék. :)
Nekem jó a 21:15 ill. a 21:30 is :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.09. 11:25:02

MichaaBee írta:
2. Október 25-én kezdődik a szezon, 23-án (vasárnap) este 9-kor draft?
Valakinek nagy gondot jelentene esetleg egy 21:15-ös vagy 21:30-as kezdés? 8-9 között pont nem tudok netnél lenni és kellene kb +10 perc míg ideérek, így pont az első pár legfontosabb pickemről maradnék le. Ha bárkinek komplikáció a plusz negyed óra, akkor természetesen miattam ne variáljunk, valamit kiötlök majd, viszont ha ennyit tudunk módosítani, azért rendkívül hálás lennék. :)
Nekem nem gond. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.10.09. 10:24:28

2. Október 25-én kezdődik a szezon, 23-án (vasárnap) este 9-kor draft?
Valakinek nagy gondot jelentene esetleg egy 21:15-ös vagy 21:30-as kezdés? 8-9 között pont nem tudok netnél lenni és kellene kb +10 perc míg ideérek, így pont az első pár legfontosabb pickemről maradnék le. Ha bárkinek komplikáció a plusz negyed óra, akkor természetesen miattam ne variáljunk, valamit kiötlök majd, viszont ha ennyit tudunk módosítani, azért rendkívül hálás lennék. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.09. 09:16:29

PCsabi írta:NBA Fantasy!

1. Akkor jön mindenki?
2. Október 25-én kezdődik a szezon, 23-án (vasárnap) este 9-kor draft?
3. Keeper leadás időpontja most október 24-ére van beállítva, azt előrébb kéne hozni, szóval Slither, ha ezt olvasod, akkor mehetne 22-ére, köszi.
Skacok, fészen jelöljetek már meg, Várnagy Krisztián.Köszi. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.10.05. 00:29:37

PCsabi írta:NBA Fantasy!

1. Akkor jön mindenki?
2. Október 25-én kezdődik a szezon, 23-án (vasárnap) este 9-kor draft?
3. Keeper leadás időpontja most október 24-ére van beállítva, azt előrébb kéne hozni, szóval Slither, ha ezt olvasod, akkor mehetne 22-ére, köszi.
Oké nekem is.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.10.04. 17:45:12

neobarca írta:Nincs kizárva, hogy lesz üresedés, szóval légy résen. :D
Ki mondaná vissza?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.04. 16:24:24

balinteer írta:Idén sem tervez senki 1 szezonos fantasy ligában szerepelni? Szívesen játszanék én is újra, de erről a keeperről már lekéstem. #-o


Jó volna ha lenne rá igény. :)
Nincs kizárva, hogy lesz üresedés, szóval légy résen. :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.04. 16:18:34

Miért van az hogy minden évben megfogadom, soha többet Nfl fantasy és mégis...:) Annyira vicc ez a szezonom h leírhatatlan. 0,4 ponttal kikapni, felbecsülhetetlen. 0-4 és állítom top 3 csapatom van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2016.10.04. 15:49:54

Idén sem tervez senki 1 szezonos fantasy ligában szerepelni? Szívesen játszanék én is újra, de erről a keeperről már lekéstem. #-o


Jó volna ha lenne rá igény. :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.10.04. 15:11:26

PCsabi írta:NBA Fantasy!

1. Akkor jön mindenki?
2. Október 25-én kezdődik a szezon, 23-án (vasárnap) este 9-kor draft?
3. Keeper leadás időpontja most október 24-ére van beállítva, azt előrébb kéne hozni, szóval Slither, ha ezt olvasod, akkor mehetne 22-ére, köszi.
Én is maradok a ligában :) Ezt sose hagynám ki..
Egyelőre jónak tűnik az időpont is nekem.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.03. 20:34:29

PCsabi írta:NBA Fantasy!

1. Akkor jön mindenki?
2. Október 25-én kezdődik a szezon, 23-án (vasárnap) este 9-kor draft?
3. Keeper leadás időpontja most október 24-ére van beállítva, azt előrébb kéne hozni, szóval Slither, ha ezt olvasod, akkor mehetne 22-ére, köszi.


Én vagyok!!!
Draft nekem jó!!!
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.10.03. 15:04:10

NBA Fantasy!

1. Akkor jön mindenki?
2. Október 25-én kezdődik a szezon, 23-án (vasárnap) este 9-kor draft?
3. Keeper leadás időpontja most október 24-ére van beállítva, azt előrébb kéne hozni, szóval Slither, ha ezt olvasod, akkor mehetne 22-ére, köszi.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.09.20. 14:56:58

Szerencse, hogy a kezdőm jól teljesített (főleg Forte-nak és Olsen-nek köszönhetően), mert a padon hagyott 75 pont nem néz ki valami jól.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.09.19. 00:34:23

Nekem nem szabad elől draftolni. :D Gurley az idei év Lacyje...Robinson szimplán kuka, Allen aki a legnagyobb reménységem volt meg 1 hét után kiszállt az évre. :lol: 0-2, s lassan fel kéne ébredni, mert esély se lesz a PO-ra.
S a vicc, hogy nem érzem gyengének a csapatot, előző héten eléggé szoros csatában kaptam ki, de a padon meg 15-20 ponttal emberek, s most is a papíron két leggyengébb futóm meg szárnyal. Crowell és Gordon is stabilan hozza magát.

Mondjuk TE pozícióban komoly gondok vannak. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.09.13. 21:51:55

Jó, hogy Milik-et kitettem az utolsó pillanatban. :x
Válasz küldése