Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2017.02.05. 09:26:46

Skacok leadnám a csapatom (EuroBarca Keeper League), amíg nem találtok új tulajt addig állítgatom.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.01.31. 00:36:23

Van egy olyan sejtésem, hogy ez a Knicks - Hawks 4OT nem kedvezett nekem... :mrgreen:

Amúgy a dynasty liga engem is érdekelne.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.01.30. 21:53:07

Kamaj ha ezt nézed, küldtem új tradet, nézd meg ha van időd, kérlek. :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.30. 16:31:15

Én nem lepődtem meg, még így is kevesebb emberem volt a héten. Sokáig nyílt volt jó sok kategória, de hétvégén sokkal több embered volt. Ez van, idén nagyon nem megy.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.30. 10:07:41

11-1-es győzelem Bob ellen. Nem kicsit lepődtem meg. Konkrétan 4 sérültem van és számos hiányzóm volt a héten. Kifejezetten büszke vagyok a csapatra. 8)

Hihetetlen, hogy alakul ez a szezonom. Égés az elején aztán voltam nemzég második, most meg kórházban a fél csapat és összesen 5 vereségre vagyok a kieső helytől. :oops: Mondjuk az is igaz, hogy 6 ra a 3.-tól. :mrgreen:

Roppant kiélezett a harc a bejutásért. Gyakorlatilag Slither, Meslija és akár még Kanty is bekerülhet. Egyedül Cumbee és Kamaj a tuti PO-s nálam. Meg persze Game, Ő játékosok nélkül is megoldja valahogy mindig a bejutást. :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.01.27. 11:29:57

Ha esetleg indulna valami, én szívesen csatlakoznék majd.
5-6 éve játszom, most az nba1-es harmadosztályban és a hardball ligában vagyok jelen, egy ideje pedig már szeretnék dynasty ligát is. :)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.01.27. 00:51:41

neobarca írta:Ezt az új ligát elmagyarázná nekem valaki? Mi a szabály stb. Jól sejtem, hogy hasonló mint anno a Hard Cup volt?
Nincs semmi konkrétum, csak annyi vetődött fel hogy dynasty liga lenne, minden egyéb szabály képlékeny. Sztem nem lennénk meg elegen egy új ligához, és én nem is akarok még egyet csinálni, de mindenkinek nyitott a lehetőség hogy belecsapjon a lecsóba. :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.26. 17:16:25

Ezt az új ligát elmagyarázná nekem valaki? Mi a szabály stb. Jól sejtem, hogy hasonló mint anno a Hard Cup volt?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.01.25. 23:01:36

Cumbee írta: Nááááh, azért nem lépek be, hogy szívjak vele évekig.:D Jelenleg a lejáró szerződés pont rossz dolog, plusz szerződéstől függetlenül sincs túl sok jó embered, szal ha megyek, akkor a másik csapatot választom.:D Ott jövő év végén jár le a főbb játékosok szerződése, úgyhogy van is másfél szezonom, hogy tervezzek.
Küldd át privátban a FB useredet meg yahoos email címedet es továbbítom a commishnak, majd ő tud meghívót küldeni. A liga egyik top csapatát kapod, simán kihozható egy győzelem. Van még $28M felhasználható caped és 2 üres roster helyed hogy erősíts. :wink:
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.01.25. 22:21:22

Én se támogatnám, hogy kezdjük újra a régi ligát, egyrészt nem is akarok ebbe beleszólni újoncként, szeretném majd az évek alatt átalakítani a kapott csapatot. :)

Csupán arra gondoltam, hogy érdekes kihívás lenne egy dynasty liga is ebbe a mi csoportunkba.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.01.25. 22:13:07

Slither írta:
Cumbee írta:Anno én is felvetette itt is, NFL-ben pedig évek óta erőltetném, de semmi.
Slither ha azóta sem találtatok senkit, akkor én bevállalom, nekem küldhetsz adatokat. Nem feltétlen akartam már új dologba belevágni, de a dynasty mindig is érdekelt és 3 liga azért nem a világ vége, el tudom menedzselgetni. Ha azóta van tulaj, akkor nyilván tárgytalan.:D
Nem akarod inkább az én csapatomat átvenni hogy megszerezhessem azt a csapatot? :mrgreen:

Nekem most ilyen a keretem:
Jrue Holiday NO - PG
Darren Collison Sac - PG
Tyreke Evans NO - PG,SG,SF
Victor Oladipo OKC - PG,SG
Nicolas Batum Cha - SG,SF
Sam Dekker Hou - SF,PF
James Johnson Mia - SF,PF
Serge Ibaka Orl - PF,C
Kristaps Porzingis NY - PF,C
Zaza Pachulia GS - C
Will Barton Den - SG,SF
Roy Hibbert Cha - C
Domantas Sabonis OKC - PF
Trey Lyles Uta - PF
Dejounte Murray SA - PG

Csupa lejáró meg fiatal játékos újoncszerződéssel. :)

Írok a liga menedzsereknek hogy érdekelne téged az a csapat. Amúgy asszem kötelező belépni a FB csoportba, mer minden hivatalos infót ott írnak le. :wink:

Szerk.: Min. 10 fős ligában játszanék csak, szóval egy itteni dynasty ligához kb. mindenki kéne (egyszerűbb újrekezdeni a motanit...).
Nááááh, azért nem lépek be, hogy szívjak vele évekig.:D Jelenleg a lejáró szerződés pont rossz dolog, plusz szerződéstől függetlenül sincs túl sok jó embered, szal ha megyek, akkor a másik csapatot választom.:D Ott jövő év végén jár le a főbb játékosok szerződése, úgyhogy van is másfél szezonom, hogy tervezzek.

Amúgy én a mostani ligánkhoz, nem akarok hozzányúlni, újrakezdeni meg még annyira sem. Az elején át lett beszélve, hogy mi hogy lesz, apróbb változtatások voltak, semmi gond nincs a ligával.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.01.25. 21:43:43

Cumbee írta:Anno én is felvetette itt is, NFL-ben pedig évek óta erőltetném, de semmi.
Slither ha azóta sem találtatok senkit, akkor én bevállalom, nekem küldhetsz adatokat. Nem feltétlen akartam már új dologba belevágni, de a dynasty mindig is érdekelt és 3 liga azért nem a világ vége, el tudom menedzselgetni. Ha azóta van tulaj, akkor nyilván tárgytalan.:D
Nem akarod inkább az én csapatomat átvenni hogy megszerezhessem azt a csapatot? :mrgreen:

Nekem most ilyen a keretem:
Jrue Holiday NO - PG
Darren Collison Sac - PG
Tyreke Evans NO - PG,SG,SF
Victor Oladipo OKC - PG,SG
Nicolas Batum Cha - SG,SF
Sam Dekker Hou - SF,PF
James Johnson Mia - SF,PF
Serge Ibaka Orl - PF,C
Kristaps Porzingis NY - PF,C
Zaza Pachulia GS - C
Will Barton Den - SG,SF
Roy Hibbert Cha - C
Domantas Sabonis OKC - PF
Trey Lyles Uta - PF
Dejounte Murray SA - PG

Csupa lejáró meg fiatal játékos újoncszerződéssel. :)

Írok a liga menedzsereknek hogy érdekelne téged az a csapat. Amúgy asszem kötelező belépni a FB csoportba, mer minden hivatalos infót ott írnak le. :wink:

Szerk.: Min. 10 fős ligában játszanék csak, szóval egy itteni dynasty ligához kb. mindenki kéne (egyszerűbb újrekezdeni a motanit...).
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.01.25. 21:31:39

Persze, hogy jövőre beszéljük ezt már. :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.01.25. 21:31:15

Anno én is felvetette itt is, NFL-ben pedig évek óta erőltetném, de semmi.
Slither ha azóta sem találtatok senkit, akkor én bevállalom, nekem küldhetsz adatokat. Nem feltétlen akartam már új dologba belevágni, de a dynasty mindig is érdekelt és 3 liga azért nem a világ vége, el tudom menedzselgetni. Ha azóta van tulaj, akkor nyilván tárgytalan.:D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.25. 21:25:18

Gondolom ez jövő évre vonatkozik, idén bajos lenne már. :D

Én jelentkeztem volna Slither, de nem tudok már több ligát, csapatot vállalni yahoon. Maximális 6 ligában vagyok benne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.01.25. 21:22:57

Akkor bocsánat, nem tudtam, hogy régebben is felvetetted.

Jó lenne ha még páran jelentkeznének, és akkor el tudnánk indítani szerintem. Bob, te és én is benne lennénk eddig.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.01.25. 21:20:18

balinteer írta:Ha jól tudom dynasty ligában 10 embert kell megtartanod és csak 5-öt draftolni, de Slither lehet jobban tudja.

Minden esetre ha valakit érdekelne még, én benne vagyok. :)
Dynasty liga csak annyiban különbözik hogy mindenkit meg lehet tartani a keretedből. Nyilván lehet különböző egyéb szabályokat is hozzátenni ehhez (pl. Bob által felvetett körökhöz kötött keeperek). Már bedobtam az ötletet régebben, de nem sok érdeklődő volt. Nemrég egy bajnok esélyes csapatot is felajánlottam egy dynasty ligában, de arra se reagált senki (még én is szívesen átvenném, ha találnék a sajátom helyett vkit :mrgreen: ).
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.01.25. 20:55:29

Ha jól tudom dynasty ligában 10 embert kell megtartanod és csak 5-öt draftolni, de Slither lehet jobban tudja.

Minden esetre ha valakit érdekelne még, én benne vagyok. :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.25. 20:33:27

Hirtelen én nem is tudom mi a különbség a keeper és dynasty között?

Én mindig benne vagyok innovatív ötletekben, ha lesz csatlakozok. És ott talán kilehetne próbálni a felvetésemet a körökhöz kötött keepereket. :D Egy csere volt idén gyerekek, de még mozgolódás se nagyon van. :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.01.25. 19:39:12

MichaaBee írta:
Távol álljon tőlem, hogy újoncként bele akarjak ebbe szólni, csupán azt szeretném kérdezni, hogy volt-e már a ligában keeper újraosztás? Tervezitek-e, hogy lesz ?
Nem volt eddig keeper újraosztás, de megmondom őszintén, nagyon nem is örülnék, ha lenne. :) Legalább 4-5 éven keresztül szívtam a fogam és tengődtem a 8-12. helyezés között, mire idénre sikerült egy értelmes keeperhármast összehozni, ami jövőre még jobb lesz. Ehhez kellett egy draft pick beáldozós csere, illetve két jól elsült draft, ahol első pickek között sikerült fiatalokat húzni, akik nagyot robbantak, vagy sokat fejlődtek (KAT, McCollum). Tudom, hogy valahol fair lenne pár évente újraosztani minden játékost, meg nekem is kicsit uncsi, hogy Game és Cumbee van állandóan az élen regular seasonben ( :D ), de hogy ennyi keserű év után most végre PO contender vagyok, teljesen elvenné a kedvem, ha egyszercsak tiszta lappal kezdenénk. :)
Értem, köszi. Esetleg nem terveztek, hogy akik jelen vannak a keeper ligába, azoknak egy dynasty ligát csinálni? Nem tudom, hogy volt-e már erről téma régebben, de én szívesen kipróbálnék egy ilyen ligát is a mostani mellett, jó lenne ha nem idegenekkel kellene. :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.24. 14:23:55

PCsabi írta:Azóta megindultam felfele :D
Privátba küldöm a bankszámla számomat. :wink:

Nekem iszonyat hullámzik az évem. Sokkal többet vártam és igazából jobb is lehetnék, ha nincs rendre minden héten ennyi sérülésem. Tavalyi évet beáldoztam, idáig nem érzem úgy, hogy megérte... :oops: :mrgreen:

Ráadásul a másik ligában ahol real kosarasokkal és "hozzáértőkkel" játszom, már bent vagyok a PO-ban 13-0-ás mérleggel úgy, hogy 1 percet sem készültem rá, hanem megérzésből draftoltam. 8) =D> :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.01.24. 13:18:10

Van nalam 2 keeper pontencialu jatekos ha vkinek szuksege van 3. szamu keepere.

Drummond stabil 15/14 p/r jatekos 1.5 a/s/b extraval. Jo mezony % es keves TO. Buntetozese botranyos, de majnem 10%-ot javult az elmult idenyhez kepest. Aki puntolja a bunteto %-ot, annak idealis keeper lehet.

Otto Porter szuperhatekony es sok kis misc statot hoz. Szepen fejlodik minden idenyben, es mar most top20-as jatekos a liga ranking alapjan.

(Draymond Green is cserelheto ha o szimpatikusabb mint Porter, sokoldalusagat sztem nem kell ecsetelni.)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.24. 01:17:51

Újraosztás az valóban nem jó ötlet, de körökhöz mért keeperek már érdekes. Tapasztalatból mondom, hogy megélénkíti a "cserevágyat" is.

Michaa ne aggódj a héten nem lesz gond, rögtön pihentetések, meg ugye jó öreg Russell meg sérült. :D Legrosszabb keeper ever. :lol: Fejemet verem a falba, hogy őt tartottam meg, miközben lehetett volna Turner vagy Embiid vagy ugye Hayward. Jövőre nagyon erősen gondolkozom, hogy Ingramet megtartom aztán max várnom kell vele még 2-3-4 évet. Russell a legnagyobb csalódás idén.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.01.24. 00:01:47

Távol álljon tőlem, hogy újoncként bele akarjak ebbe szólni, csupán azt szeretném kérdezni, hogy volt-e már a ligában keeper újraosztás? Tervezitek-e, hogy lesz ?
Nem volt eddig keeper újraosztás, de megmondom őszintén, nagyon nem is örülnék, ha lenne. :) Legalább 4-5 éven keresztül szívtam a fogam és tengődtem a 8-12. helyezés között, mire idénre sikerült egy értelmes keeperhármast összehozni, ami jövőre még jobb lesz. Ehhez kellett egy draft pick beáldozós csere, illetve két jól elsült draft, ahol első pickek között sikerült fiatalokat húzni, akik nagyot robbantak, vagy sokat fejlődtek (KAT, McCollum). Tudom, hogy valahol fair lenne pár évente újraosztani minden játékost, meg nekem is kicsit uncsi, hogy Game és Cumbee van állandóan az élen regular seasonben ( :D ), de hogy ennyi keserű év után most végre PO contender vagyok, teljesen elvenné a kedvem, ha egyszercsak tiszta lappal kezdenénk. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.01.23. 19:16:12

neobarca írta:Én pl Slither, Bob és Game szereplésén is csodálkozom.
Azóta megindultam felfele :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése