Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.10.17. 23:51:30

balinteer írta:Pontosan mikor kezdődik draft?
Vasárnap este 9:30, a liga oldalán van egy visszaszámláló is. :wink:

Holnap lesz a hard cap dynasty ligámban a draft és kb. semmit sem készültem. :oops:
Ha vkinek van ideje meg kedve az segíthetne összeszedni egy shortlistet hogy kit érdemes draftolnom. :mrgreen:

Van $38,465,263 keretem 3-5 játékosra, szóval kéne pár olcsó high upside sleeper (a legjobbak úgyis elkelnek mire sorra jutok).
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2016.10.17. 16:22:17

Pontosan mikor kezdődik draft?
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.16. 21:56:13

Nagyon köszi!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.10.16. 21:45:58

neobarca írta:
Slither írta:Minden beállítás a végleges állapotában van.
Én még a keepereket nem látom fixálva. Pl Kantyét.
Van amúgy mód arra, hogy lássam, ki hol húz? Vagy majd a draftszobában lesz látható?
http://basketball.fantasysports.yahoo.c ... aftresults" target="_blank
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.16. 20:44:55

Slither írta:Minden beállítás a végleges állapotában van.
Én még a keepereket nem látom fixálva. Pl Kantyét.
Van amúgy mód arra, hogy lássam, ki hol húz? Vagy majd a draftszobában lesz látható?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.10.16. 19:53:59

varnagykrisztian írta: Mikor lesz finalizálva a pick?
Minden beállítás a végleges állapotában van.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.10.16. 19:28:16

Slither írta: 4-en nem állítottak be semmit, ebből csak Kanty maradt. Nála nem is tudom ki lenne a keeper Irvingen kívül. Reggie Jackson/Rudy Gay/Jabari Parker/Goran Dragic/Danilo Gallinari mind lehetséges jelöltek a potenciálokat nézve. Ha nem írja be ide draft előtt akkor Yahoo ranking alapján a top 3 játékosa lesz a keeper.
Bocs, úgy emlékeztem draft előtti nap kell csak.
Irving, Gay, Jackson a három keeperem.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.16. 19:14:40

PCsabi írta:
varnagykrisztian írta:Én választok elsőnek?
Ha troll vagy, akkor behúzod Rose-t... :lol: :mrgreen:

Behúzom de akkor elcseréled velem HARDEN-re. ;)
Mikor lesz finalizálva a pick?
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.10.16. 18:04:24

varnagykrisztian írta:Én választok elsőnek?
Ha troll vagy, akkor behúzod Rose-t... :lol: :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.16. 17:33:57

Slither írta:
MichaaBee írta:Közben letoltam a draft lottery-t is, íme az eredmény:
Kép
Kép
Maradék draft sorrend a tavalyi szezon eredménye alapján beállítva.
Én választok elsőnek?
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.16. 16:33:28

Ki az a 4 ember? Írni kéne nekik itt PM-et, hogy kezdődik a liga... Lehet meg vannak csúszva. Tavaly én is így jártam. :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.10.16. 14:44:54

MichaaBee írta: Teljesen egyet szoktam érteni azzal, hogy bűnhődjön, aki lusta, de most ezt nem tudom teljesen támogatni. :) Kicsit kontraproduktívnak érzem, hiszen ha valaki most is elfelejtette, akkor ezzel lehet csak jobban elmegy a kedve és nem lesz kedve játszani a gyengébb játékossal. Nem tudom amúgy, hogy hány emberről van szó, csak azért írom le, hogy súlyozd be a döntésedbe majd holnap.

szerk.: A draftot tudjuk akkor 15 vagy 30 perccel tolni? Nagy ellenállás nem volt a felvetésre, páran írták, hogy részükről rendben van, tudjuk véglegesíteni az időpontot? Köszi!:)
4-en nem állítottak be semmit, ebből csak Kanty maradt. Nála nem is tudom ki lenne a keeper Irvingen kívül. Reggie Jackson/Rudy Gay/Jabari Parker/Goran Dragic/Danilo Gallinari mind lehetséges jelöltek a potenciálokat nézve. Ha nem írja be ide draft előtt akkor Yahoo ranking alapján a top 3 játékosa lesz a keeper.

Nekem megfelel a későbbi kezdés, ha senki nem ellenkezik akkor eltolhatjuk.

Közben letoltam a draft lottery-t is, íme az eredmény:
Kép
Kép
Maradék draft sorrend a tavalyi szezon eredménye alapján beállítva.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.10.16. 00:52:33

Aki a meghosszabbított határidő után sem állítja be a keeperjeit annak büntetésképpen a csak a 4. legjobb játékosát fogom beállítani 3. számú keepernek. :wink:
Teljesen egyet szoktam érteni azzal, hogy bűnhődjön, aki lusta, de most ezt nem tudom teljesen támogatni. :) Kicsit kontraproduktívnak érzem, hiszen ha valaki most is elfelejtette, akkor ezzel lehet csak jobban elmegy a kedve és nem lesz kedve játszani a gyengébb játékossal. Nem tudom amúgy, hogy hány emberről van szó, csak azért írom le, hogy súlyozd be a döntésedbe majd holnap.

szerk.: A draftot tudjuk akkor 15 vagy 30 perccel tolni? Nagy ellenállás nem volt a felvetésre, páran írták, hogy részükről rendben van, tudjuk véglegesíteni az időpontot? Köszi!:)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.10.15. 21:56:28

varnagykrisztian írta: Slither ez fájt......de legalább őszinte vagy. :mrgreen: Nálam ez nem vérre megy......de megértem a te álláspontodat is.Nekem ez még mindig egy jó kikapcsolódás ebben a rohanó világban.Jópár fronton maximalista vagyok (család, munka, becsület stb.) kell egy kis lazulás de hoztam egy döntést és igazat adok nektek, váltok keepert, jobb a békesség. :wink:
Nincs gond azzal hogy nem győzelemre játszol, csak többször is mondtuk neked mielőtt átvetted a csapatodat hogy ez a liga nem erre való, azt bármelyik publikus ligában megteheted. A többieknek a folyamatos fejlődés és a végső győzelem a cél és az egymás elleni küzdelem és siker adja a játék élvezetét. Ha ez a játékfelfogás nem jön be neked akkor inkább ne erőltessük a dolgot, mert hosszútávon nem fogod élvezni a játékot. Viszont ha komolyan tudod venni a dolgot (dönthetsz szimpátia alapján is, csak ne olyankor amikor 1-1 játékos szintekkel jobb mint a másik...), akkor mindenki szívesen lát.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.15. 21:19:27

varnagykrisztian írta:de hoztam egy döntést és igazat adok nektek, váltok keepert, jobb a békesség. :wink:
Ne miattunk, hanem magad miatt. Ha maximalista vagy az életben, akkor próbálj meg itt is az lenni. Sztem van egy valamire való keeper hármasod. És a szorgalmad is megvan hozzá, hogy megismerd a játékosokat és legyen egy jó draftod. Ha annyira csíped Roset majd behúzod valahol. Rem nem az első körben... #-o [-o< :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.15. 21:06:40

Slither írta:
varnagykrisztian írta: Nem tudom megmagyarázni, bírom a csávót, na nem a pályán nyújtott teljesítményéért.Mindig megfogadom hogy kiteszem......és tessék. :mrgreen: Jó lenne már egyszer PO-ba jutni de ilyen felfogással nem sok esélyem van rá......... :oops:
Na pont ezért nem akartak többen beengedni téged ebbe a ligába, tudni lehetett hogy inkább szimpátia alapján állítod össze a csapatodat, nem pedig észérvek mentén.

Még te is leírod hogy ilyen felfogással nincs sok esély a sikerre, nem tudom mi kell még ahhoz hogy normális szempontok alapján döntsél és ne csak random szimpátia legyen a szempont.

Aki a meghosszabbított határidő után sem állítja be a keeperjeit annak büntetésképpen a csak a 4. legjobb játékosát fogom beállítani 3. számú keepernek. :wink:
Slither ez fájt......de legalább őszinte vagy. :mrgreen: Nálam ez nem vérre megy......de megértem a te álláspontodat is.Nekem ez még mindig egy jó kikapcsolódás ebben a rohanó világban.Jópár fronton maximalista vagyok (család, munka, becsület stb.) kell egy kis lazulás de hoztam egy döntést és igazat adok nektek, váltok keepert, jobb a békesség. :wink:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.15. 19:50:31

Bob_Marley írta:Én bízok Russellben, jó előszezonja is volt, s már tavaly is azzal a titkolt szándékkal cseréltem érte, hogy lehetséges keeper. Walton mellett úgy néz ki ki tud teljesedni, csak valamit alkosson mert Turnert adom fel érte. :D Első kettő változatlan, de idén nagy robbantásra készülök. :D
Én meg titkon reménykedtem benne, hogy nem keepeled, mert kíváncsi lettem volna mit hoz össze idén. Tavaly engem nem győzött meg, ezért is cseréltem el veled. Idén meg majd meglátjuk.

Anno Gamehez Wigginst is azért küldtem, mert nem bíztam benne. És az az igazság, hogy tavaly se ájultam el a teljesítményétől.

Igazság szerint én meg vagyok lőve keeperek terén, mert se James se Paul nem az a nem keepelhető kategória. 1 üres helyem van amit Whiteside-nak tartogattam és mivel sikerült tavaly behúznom, így ez a hely is elfogyott. Én nagyon bítom benne. Towns mellett a legtehetségesebb C jelenleg a ligában. :oops: 8)
Slither írta:Na pont ezért nem akartak többen beengedni téged ebbe a ligába, tudni lehetett hogy inkább szimpátia alapján állítod össze a csapatodat, nem pedig észérvek mentén.
Én alapjáva véve kedvellek Krisztián, mert nagyon lelkes vagy. Viszont nem ez az első éved, így jó lenne, ha összekapnád magadat. Ez nem egy szimpátia játék. Ennyi erővel nekem Melo lenne a stabil keeperem. De még akkor se cseréltem érte, amikor meg volt rá a lehetőségem. Van módod a keeperek megváltoztatásán. Tedd meg, mert továbbra sem lesz esélyed a PO-ra. Készülj kicsit, elemezd a tavalyi évet. A drafton pedig olyanokat húzz akik hozzák majd a számot, ne azokat aki vagy jók voltak anno, vagy tetszik a haj, füle, stb... [-X
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.10.15. 19:08:20

varnagykrisztian írta: Nem tudom megmagyarázni, bírom a csávót, na nem a pályán nyújtott teljesítményéért.Mindig megfogadom hogy kiteszem......és tessék. :mrgreen: Jó lenne már egyszer PO-ba jutni de ilyen felfogással nem sok esélyem van rá......... :oops:
Na pont ezért nem akartak többen beengedni téged ebbe a ligába, tudni lehetett hogy inkább szimpátia alapján állítod össze a csapatodat, nem pedig észérvek mentén.

Még te is leírod hogy ilyen felfogással nincs sok esély a sikerre, nem tudom mi kell még ahhoz hogy normális szempontok alapján döntsél és ne csak random szimpátia legyen a szempont.

Aki a meghosszabbított határidő után sem állítja be a keeperjeit annak büntetésképpen a csak a 4. legjobb játékosát fogom beállítani 3. számú keepernek. :wink:
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.10.15. 18:31:51

PCsabi írta:
varnagykrisztian írta:Sziasztok, jól látom hogy ma van a keeper játékosok leadásának határideje?Elvileg beállítottam de azért nézzetek rá.Kemba Walker, Derrick Favors, Derrick Rose.Köszi. :mrgreen:
Rohadjak meg, de nem értem, hogy Rose helyett miért nem DeRozan...
Nem tudom megmagyarázni, bírom a csávót, na nem a pályán nyújtott teljesítményéért.Mindig megfogadom hogy kiteszem......és tessék. :mrgreen: Jó lenne már egyszer PO-ba jutni de ilyen felfogással nem sok esélyem van rá......... :oops:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.10.15. 16:26:43

varnagykrisztian írta:Sziasztok, jól látom hogy ma van a keeper játékosok leadásának határideje?Elvileg beállítottam de azért nézzetek rá.Kemba Walker, Derrick Favors, Derrick Rose.Köszi. :mrgreen:
Rohadjak meg, de nem értem, hogy Rose helyett miért nem DeRozan...
balinteer írta:Ha még van lehetőség szívesen jövök. Csak írjátok le itt az infokat vagy PM-be kérlek. =D>
12 csapatos keeper liga, 3 játékost kell megtartanod, nálad szerintem Wall, DAJ, Wade lesz, snake draft, neked az összes picked megvan az adott körökben, játékos felvételről szezon közben: 100 dollár keret, minden FA ahogy eddig is waiveren van, s licitálni lehet értük, egyenlő licit esetén a magasabb waiver pozíció dönt. Rövid voltam, csak a fontosabb infókat írtam le, szóval ha van kérdésed, akkor nyugodtan keress PM-ben, Slither meg majd küld meghívót a ligához :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.10.15. 16:05:50

Csomóan nem állítottak keepert. Balinteer miatt is kitolom a határidőt vasárnapig.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.15. 13:43:25

Gyerek egy kérdés (remélem jó helyre irok). Az fm Manager 2014-ben egyszerűen nem tudom beállítani a 3-5-2-t úgy hogy működjön, pedig bika keretem van.Valaki aki nagy guru hogy állítsam a szélsőket és a három hátvédet?
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.10.15. 10:26:00

Átadná akkor valamelyik Boss a haverom csapatát Balinteer-nek?

Más! Valaki tudja hogyan kell kilépni ligából? Tavaly benne voltam egyben és idén újra indult pedig én nem abban szeretnék játszani. Help! :oops: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2016.10.15. 09:52:56

PCsabi írta:
neobarca írta:Úgy alakult, hogy a barátom decemberben Amerikába költözik. Így bár sajnálja, de nem tudja felelősség teljesen menedzselni a csapatát. Így szabad a pálya balinteer számára. Amennyiben tényleg komolyan gondolja és foglalkozna is a csapatával napi szinten.
Balinteer? :)
Ha még van lehetőség szívesen jövök. Csak írjátok le itt az infokat vagy PM-be kérlek. =D>
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.15. 09:40:01

varnagykrisztian írta:Sziasztok, jól látom hogy ma van a keeper játékosok leadásának határideje?Elvileg beállítottam de azért nézzetek rá.Kemba Walker, Derrick Favors, Derrick Rose.Köszi. :mrgreen:
És mi van ha Rose megy a dutyiba? :D Bátor, én tuti nem őt tartottam volna meg. Még Capelát is hamarabb. :D

Én bízok Russellben, jó előszezonja is volt, s már tavaly is azzal a titkolt szándékkal cseréltem érte, hogy lehetséges keeper. Walton mellett úgy néz ki ki tud teljesedni, csak valamit alkosson mert Turnert adom fel érte. :D Első kettő változatlan, de idén nagy robbantásra készülök. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése