Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Xanthor
Capitá del Barça

2018.09.10. 19:55:13

fcbarca0827 írta: Megkapta az e-mailt, meg is próbálta többször, de nem sikerül neki, ugyanaz van mint eddig. Azt írja, hogy már tagja a ligának.
Az nem lehet, hogy az én általam kreált felhasználóval van bejelentkezve az nfl.com-on és azért írja azt? Ha nem, akkor meg kell hívni co-ownernek.
fcbarca0827
Director del Fútbol

2018.09.10. 17:40:22

Cumbee írta: Azt csináltam amit mondtál. Edit team ownersnél kidobtalak téged, beírtam névnek én a Draftrose nevet és elküldtem neki a meghívót az email címére. Nem tudom arra kattintott-e, vagy még egy régi emailemre. Lehet az a baj. Megpróbálok neki még egy meghívót küldeni, figyelje akkor azt. Mondjuk ha szólnak időben, hogy nem jó valami, akkor még a meccsek előtt megoldottuk volna és tud csapatot állítani ha akar, de most már mindegy. Kiküldtem megint egy meghívót, próbálja ki most.
Megkapta az e-mailt, meg is próbálta többször, de nem sikerül neki, ugyanaz van mint eddig. Azt írja, hogy már tagja a ligának.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.09. 19:28:20

Xanthor írta:
fcbarca0827 írta: Upsz, ez az egész fura. Nálam a ligában ott van DraftRose neve, de közben most rákérdeztem és azt mondta, hogy nem tud belépni, pedig többször is próbálkozott. Mindig azt írja ki neki, hogy már tagja a ligának, viszont a ligáknál csak a sima ligát jelzi.

Ezt mutatja mikor be akar lépni:
https://kepkuldes.com/images/544f607237 ... e002af.jpg" target="_blank
Csak a csapatnevet változtatta meg, de továbbra is az én felhasználóm van bent. Cumbee küldött elvileg egy meghívót a draft után már, ami konkrétan az általam csinált acc helyére hívja be. Ha nem azzal próbálkozok, akkor csak úgy simán tényleg nem fogja be engedni, ha azzal, akkor nem tudom mi a baj, akkor majd Cumbee meghívja co-ownerként és akkor a sajátjáról is tudja kezelni a csapatot.
Azt csináltam amit mondtál. Edit team ownersnél kidobtalak téged, beírtam névnek én a Draftrose nevet és elküldtem neki a meghívót az email címére. Nem tudom arra kattintott-e, vagy még egy régi emailemre. Lehet az a baj. Megpróbálok neki még egy meghívót küldeni, figyelje akkor azt. Mondjuk ha szólnak időben, hogy nem jó valami, akkor még a meccsek előtt megoldottuk volna és tud csapatot állítani ha akar, de most már mindegy. Kiküldtem megint egy meghívót, próbálja ki most.
fcbarca0827
Director del Fútbol

2018.09.09. 18:49:39

Xanthor írta: Csak a csapatnevet változtatta meg, de továbbra is az én felhasználóm van bent. Cumbee küldött elvileg egy meghívót a draft után már, ami konkrétan az általam csinált acc helyére hívja be. Ha nem azzal próbálkozok, akkor csak úgy simán tényleg nem fogja be engedni, ha azzal, akkor nem tudom mi a baj, akkor majd Cumbee meghívja co-ownerként és akkor a sajátjáról is tudja kezelni a csapatot.
Elvileg azzal próbálkozik, tesóm is megnézte neki többször is, de ugyanazt írja ki mindig.
Xanthor
Capitá del Barça

2018.09.09. 13:28:40

fcbarca0827 írta: Upsz, ez az egész fura. Nálam a ligában ott van DraftRose neve, de közben most rákérdeztem és azt mondta, hogy nem tud belépni, pedig többször is próbálkozott. Mindig azt írja ki neki, hogy már tagja a ligának, viszont a ligáknál csak a sima ligát jelzi.

Csak a csapatnevet változtatta meg, de továbbra is az én felhasználóm van bent. Cumbee küldött elvileg egy meghívót a draft után már, ami konkrétan az általam csinált acc helyére hívja be. Ha nem azzal próbálkozok, akkor csak úgy simán tényleg nem fogja be engedni, ha azzal, akkor nem tudom mi a baj, akkor majd Cumbee meghívja co-ownerként és akkor a sajátjáról is tudja kezelni a csapatot.
fcbarca0827
Director del Fútbol

2018.09.09. 10:30:19

Cumbee írta:
fcbarca0827 írta:DraftRose-nak mit kell csinálnia, hogy a saját felhasználójával tudja majd vinni a csapatát?
:?: :?: Hogy állunk?
Upsz, ez az egész fura. Nálam a ligában ott van DraftRose neve, de közben most rákérdeztem és azt mondta, hogy nem tud belépni, pedig többször is próbálkozott. Mindig azt írja ki neki, hogy már tagja a ligának, viszont a ligáknál csak a sima ligát jelzi.

Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.08. 20:05:54

fcbarca0827 írta:DraftRose-nak mit kell csinálnia, hogy a saját felhasználójával tudja majd vinni a csapatát?
:?: :?: Hogy állunk?
Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.07. 03:51:51

Draftrose-al mi a helyzet? Nekem úgy tűnik, hogy nem vette át a csapatot, pedig elvileg kiküldtem neki az emailt.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça

2018.09.06. 16:40:46

Korábban volt olyan, hogy egyes emberek összefoglaltál a saját csapatukról a véleményüket a draftok után. Ezzel a kis szöszenettel szeretném folytatni a hagyományt.

PPR:
Egész rossz helyre kerültem a 8. pozícióból figyelhettem ahogy kihúzzák előlem a legjobbnak tartott PPR játékosokat és a realitás talaján maradva nem volt lehetőségem Kamarára sem, így maradt az első körben Hunt, akit remélhetőleg elég sokszor fognak passzok során is használni és a fal is tud majd utat nyitni számára. A helyemen egy fair játékos volt. Őt követte a második fordulóban a liga egyik legtöbbet használt elkapója (103 elkapás tavaly), ami sokat fog számítani az idei kiírásban is, így a 13. helyen elvittem Michael Thomast. Mielőtt kiderült volna a draft pozícióm abban bíztam, hogy a Kamara-Thomas duót sikerül megszereznem, emiatt nem is volt kérdés a választásom. A második kört követően nagyon sokat kellett várnim mire újra sorra kerültem és mentek ki a jobbnál jobb tehetségek, így a BPA taktikát alkamzatam a későbbi körökben. A harmadik körben érkezett Stefon Diggs aki az egyik legstabilabb elkapója lehet Kirk kapitánynak. Egy kicsit reachnek tűnhet, úgy hogy még bent volt Hilton és Hill is, de az előbbi a nagy játékokban dominál első sorban és nagyban függ a teljesítménye Luck játékától is (remélem CPOY lesz), míg az utóbbi a bye weekek miatt esett ki. A 4. körben az offseason alatt elkapásokban sokat fejlődő Jordan Howard érkezett, akinek a futó képességeit nem kell bemutatni. Elmúlt két évben a YPC muatója 4,6 feletti, ami a liga elitek közé emelné, de eddigi lyukas kezűsége másodvonalas futóvá teszi. A 4. kör végén 5. elején elindult a QB rush és féltem, hogy lemaradok egy épkézláb irányítóról is, így én is felültem a vonatra és elvittem Kirk kapitányt, így megszerezve a liga egyik legtúlfizetettebb játékosát. Szerencsére sok RPO jöhet a vikingeknél szóba és a mélységi elkapóik valamint a TE játék is átlag felettiek. A 6. körben lecsaptam az azóta első futóvá avanyzsáló rookiet Royce Freemant, akitől sok futást várok elsődlegesen. A TE kérdést nem odáztam tovább és sikerült kihúznom az azóta lesérült Evan Engramot, aki egy elég jó kis játékos a posztján, a jelenelegi Giants pedig többet is használhatja idén Barkley érkezésével, mert duplaveszély áll fenn a támadásaik során. (1-2 hét kiesésre lehet nála számítani). A 8. kör fájt a legjobban éppen próbáltam megerősíteni az irányító posztomat az egyik legnagyobb steallel, erre pont előttem húzták ki Mariotát, így maradt a bitang erős karú másodéves irányító Mahomes. A 9-12 körben BPA alapon megpróbáltam feltölteni az elkapó és futó szekciómat több kevesebb sikerrel, így érkezett a drafton Robby Anderson, Kerryon Johnson, Tevin Coleman és Sammy Watkins (KC-KC everywhere). A 13. kört a védelemnek szenteltem és azt igencsak alulértékelt, bár reachnek számító szenteket vittem el, nem nagyon kell magyarázni a választást, ahol a tavalyi rookie DPOY játszik és nem ynegült az egység, az rossz nem lehet. A 14. körig csúszott egy igazi home pick Doyle személyében, ezzel a 2 TE-es játékot is kihasználhatom, és a sérülés miatt jó döntésnek is bizonyult a 133. pick. A 15-16 körben már csak a WR pozíció valamilyen szintű feltöltése érdekelt, így jött az újonc Moore és az új szerződést kapó Lockett, aki reméljük meghálálja a csapat bizalmát. Az utolsó körre hagytam a rugó kérdést, ami sokkal jobban nem is sikerülhetett volna mert még a második vonal legjobbja maradt a kalapban így a sasok rugójával zárult a draftom.

Összeségében úgy érzem a draft pozíciómhoz mérten nagyon jó draftot zártam, és a cél legalább egy PO hely.

Hajrá mindenkinek!
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.05. 19:29:56

Ohh köszi. Ki is küldtem az e-mailt, úgy tűnik simán működik ez így.
Xanthor
Capitá del Barça

2018.09.05. 19:13:46

Cumbee írta: :mrgreen: :lol: Na ez jó kérdés. Nekem továbbra is az az ötletem van csak, ami draft előtt volt. Beregisztrál co-ownerként, majd ha ez megvan, Xanthor accját törlöm a csapat tulajai közül.
Az "edit team owners"-nél simán kivágsz engem. Azt írja, hogy
"Edit the current owner of a team by selecting "Remove" from the Action column. Note that a team owner may only be removed post-draft after a new user has accepted the invite to assume ownership of the team."

Szóval így kicseréli majd, ha elfogadja.
Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.05. 19:07:05

:mrgreen: :lol: Na ez jó kérdés. Nekem továbbra is az az ötletem van csak, ami draft előtt volt. Beregisztrál co-ownerként, majd ha ez megvan, Xanthor accját törlöm a csapat tulajai közül.
fcbarca0827
Director del Fútbol

2018.09.05. 18:35:05

DraftRose-nak mit kell csinálnia, hogy a saját felhasználójával tudja majd vinni a csapatát?
balinteer
Capitá del Barça

2018.09.04. 22:38:16

Mind a kettő draftunk teljes létszámmal pörgött, király volt! Sok sikert itt is mindenkinek! :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Xanthor
Capitá del Barça

2018.09.04. 21:17:49

Cumbee írta: Én sem. Kellene majd valami visszajelzés, ha megcsinálta, mert nem volt még ilyenünk, nem tudom mennyire írja ki ha van co-ownere egy csapatnak.
Az owners fülnél mutatja.
Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.04. 21:16:31

Xanthor írta:
Cumbee írta:
Xanthor írta:Cumbee vagy kivág engem (nem tudom az a draftot megzavarja-e) vagy behívha egyelőre őt co-ownernek. Nem tudom, hogy úgy tud-e draftolni, de kipróbálhatja addig, ha el tudja indítani a draftklienst, akkor valószínűleg tud.
Rápróbálunk a 2. verzióra, az tűnik biztonságosabbnak. :)
Szerk.: Megvan. Ha becsatlakozott, akkor meglátjuk a továbbiakat, nekem úgy lenne logikus, ha az első számú tulajt kiteszem és van 2. számú, akkor az egyből, minden komplikáció nélkül átveszi a helyét. De ezt majd megbeszéljük azért előtte, hogy húzzam-e meg.
Én nem látom, mint co-owner még, szóval egyelőre még ne húzd meg szerintem :D
Én sem. Kellene majd valami visszajelzés, ha megcsinálta, mert nem volt még ilyenünk, nem tudom mennyire írja ki ha van co-ownere egy csapatnak.
Xanthor
Capitá del Barça

2018.09.04. 21:12:59

Cumbee írta:
Xanthor írta:Cumbee vagy kivág engem (nem tudom az a draftot megzavarja-e) vagy behívha egyelőre őt co-ownernek. Nem tudom, hogy úgy tud-e draftolni, de kipróbálhatja addig, ha el tudja indítani a draftklienst, akkor valószínűleg tud.
Szerk.: Megvan. Ha becsatlakozott, akkor meglátjuk a továbbiakat, nekem úgy lenne logikus, ha az első számú tulajt kiteszem és van 2. számú, akkor az egyből, minden komplikáció nélkül átveszi a helyét. De ezt majd megbeszéljük azért előtte, hogy húzzam-e meg.
Én nem látom, mint co-owner még, szóval egyelőre még ne húzd meg szerintem :D
Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.04. 21:09:25

Xanthor
Capitá del Barça

2018.09.04. 21:08:03

Cumbee vagy kivág engem (nem tudom az a draftot megzavarja-e) vagy behívha egyelőre őt co-ownernek. Nem tudom, hogy úgy tud-e draftolni, de kipróbálhatja addig, ha el tudja indítani a draftklienst, akkor valószínűleg tud.

Vagy ami a legegyszerűbb talán, megadom neki a random accot, amit kreáltam most, azzal bejelenzkezik, aztán draft után lecseréljük az övére. Elküldöm neked PM-ben a infóit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xanthor 2018.09.04. 21:10:20-kor.
fcbarca0827
Director del Fútbol

2018.09.04. 21:04:57

Na megvannak. Most mi a teendője? Próbál ugye belépni, de Xanthor van bent a helyén. :D
Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.04. 20:55:52

Xanthor írta:Küldj ide egy meghívót: d531834@nwytg.net
Belépek addig, aztán ha megjön, akkor át lehet adni.
Ment.
Xanthor
Capitá del Barça

2018.09.04. 20:54:43

Küldj ide egy meghívót: d531834@nwytg.net
Belépek addig, aztán ha megjön, akkor át lehet adni.
fcbarca0827
Director del Fútbol

2018.09.04. 20:53:37

Cumbee írta: Küldtem PM-et, őt várjuk még.
Hát én próbálom elérni őket jelenleg, de nem akar összejönni. Fél órája még beszéltük, hogy ráérnek, hogy várja az e-mailt... Ciki, sorry. #-o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2018.09.04. 20:55:19-kor.
Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.04. 20:41:05

fcbarca0827 írta:
Cumbee írta: El vagyok már veszve nem kicsit.:D Akkor jól gondolom, hogy DraftRose email címére még szükségem van?
DraftRose tavaly ebben a ligában nem volt, de idén benne van. (Ő tesóm, Isocsek barátnője. :D ) Az e-mail címét elküldtem pü-ben. Amúgy mindhárman ráérünk ma este.
Küldtem PM-et, őt várjuk még.
Cumbee
Entrenador del Barça

2018.09.04. 20:32:20

Xanthor írta:
Cumbee írta:Elküldtem a meghívókat, jöhetnek.
Még át tudom tenni 9:30-ra, 28 körül átállítom, ha esetleg nem érnének addig be.
Jó lesz az 20:29:50-kor, adjunk esélyt nekik. :D
Olyan voltam, mint amikor a filmekben bombát hatástalanítanak. 29-kor áttetette automatikusan offline draftra, de a beállításoknál még ott volt a 9:30-as időpont. Ahogy leokéztam, már fordult a szálálóm 8:30-ra. =D> :mrgreen:
Válasz küldése