Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.26. 08:15:03

Én annyira nem kavarnám a draftot, de ahogy érzitek. Nem láttam szavazást, én sima snake-re szavazok. Hülye vagyok ehhez, aukcióshoz hozzá se tudnék szagolni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.26. 01:45:11

Xanthor írta:Sorsoltam draft sorrendet, a következő lett:

1. Xanthor
2. Gaztolemkikapni
3. Cumbee
4. bowlinggolyo
5. Mademan
6. Sector
7. Pcsabi
8. fcbarca0827
9. CartmanBarca
10. isocsek

Csabi, neked csak a szeptember 4. lenne jó a draftra?
De gyors voltál.:D Kérdés: Draft helyet lehessen cserélni? Nem 1-1 pickre gondolok, hanem egész helyet.
+PPR-ben arra gondoltam, hogy randomizálok egyet, és a kapott sorrend az nem a draft sorrendje lesz, hanem az alapján választhat mindenki draft helyet magának. Tehát az első választhatja a 3. drafthelyet, a 2. helyre sorsolt a 8.-at és így tovább. Mit szóltok hozzá?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.08.25. 23:39:40

Xanthor írta:Csabi, neked csak a szeptember 4. lenne jó a draftra?
Egyelőre csak azt mondom tutira, de akár a többi is megoldható lehet :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.25. 21:30:48

Sorsoltam draft sorrendet, a következő lett:

1. Xanthor
2. Gaztolemkikapni
3. Cumbee
4. bowlinggolyo
5. Mademan
6. Sector
7. Pcsabi
8. fcbarca0827
9. CartmanBarca
10. isocsek

Csabi, neked csak a szeptember 4. lenne jó a draftra?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.25. 17:52:55

Na PPR ligában kitettem 2 csapatot,(Dingo+1 bot csapat) most megvagyunk 8-an. A draftot beállítottam hétfő estére, akinek az semmilyen szinten nem jó, az szóljon. (Tettem ki szavazást a liga oldlán, nyomogassátok) 8-an vagyunk csak, remélem össze tudjuk hozni. Kivettem a keeper részt is, ezek szerint az nem nyert.:D Van pár apróbb beállítás, amit tavaly elcsesztem és különbözik a sima ligától, azt összehozom majd, hogy egységes legyen.
A 2 kérdés:
Maradjon a snake draft, vagy aukciós legyen?
Ha hétfő jó mindenkinek, akkor milyen időpontban? 8 van most beállítva.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.08.25. 15:35:05

Jövök én is akkor, doodle kitöltve :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2016.08.24. 14:01:36

Cumbee írta: Én 3.-án nem vagyok semmilyen szinten, nekem az a nap 100%-ban kuka. Esetleg hétköznap?
A PPR ligával mi legyen? Ott csak 8-an leszünk úgy tűnik, azt könnyebb összehozni. 29.-ére gondoltam, hétvégén lemennek a dress rehearsal meccsek, utána a 4.meccsen a kezdők már nem szoktak játszani,max edzésen sérülhetnek meg a játékosok.
Akkor jobb lenne egy hétköznap este valóban, na de majd a szavazás eldönti.

PPR-ben nekem meg havernak is jó a 29.-e este olyan 8-9 magasságában. Már alig várom! :D
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.24. 10:43:56

Úgy néz ki idén nehezebb lesz összeegyeztetni a draftot, csináltam egy doodle-t, az nyer akkor ami a legtöbb szavazatot kapja, mást nagyon nem tudok tenni. Az időpontok legyenek mondjuk akkor este 9-ek. fcbarca és CarmanBarca, küldjétek el az érintetteknek légyszi.

Szerk.: A szept. 4-et elfelejtettem hozzáadni alapból, aki már kitöltötte szerkesztheti, hogy az jó-e, bár egyelőre úgy néz ki valamelyik hétköznap talán jó lesz.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.24. 03:51:32

CartmanBarca írta:
Xanthor írta: CartmanBarca, az egyik haverod szerintem még nem regelt be, légyszi szólj neki, hogy tegye meg és akkor randomizálok egy draft sorrendet.

Rákoppintottam az orrára, holnap reggel első dolga lesz, elnézést a nevében is. A 4.-e vasárnap nekem nagyon húzós, én előtte a 3.-a szombatot jobban preferálnám. A vasárnap nekem mindenképp autodraftot jelent, de természetesen ha mindenkinek ez az időpont a jó, akkor igazodom hozzá én is :oops:

Szerk.: Megoldódott a rejtély, küldtem pü-t.
Én 3.-án nem vagyok semmilyen szinten, nekem az a nap 100%-ban kuka. Esetleg hétköznap?
A PPR ligával mi legyen? Ott csak 8-an leszünk úgy tűnik, azt könnyebb összehozni. 29.-ére gondoltam, hétvégén lemennek a dress rehearsal meccsek, utána a 4.meccsen a kezdők már nem szoktak játszani,max edzésen sérülhetnek meg a játékosok.

Egyébként lenyomtam az idei első draftomat. Egy amerikai ligába sunyultam be és háááát ez más kávéház.:D Életem legszarabb draftja jött össze. Most saját példám alapján mondhatom, hogy gyerekek ismerjétek a ligátokat! 10 percel draft előtt esett le, hogy ez PPR lesz, azt pedig elfelejtettem, hogy 3 WR. Az elején bele is futottam rendesen, mondom még nincs nagy baj, majd a deep sleepereim a végén... Hát itt nem volt olyan, hogy deep sleeper, Szépen kihúztak előlem vagy 8 WR-t. 3WR+FLEX ligában van 5 WR-em, amiből 1 jó, egyből még használható elkapó is lehet és 3 aki mind kérdéses, hogy egyáltalán mennyit lép pályára 1-1 héten.:D
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2016.08.24. 01:04:48

Xanthor írta: CartmanBarca, az egyik haverod szerintem még nem regelt be, légyszi szólj neki, hogy tegye meg és akkor randomizálok egy draft sorrendet.

Rákoppintottam az orrára, holnap reggel első dolga lesz, elnézést a nevében is. A 4.-e vasárnap nekem nagyon húzós, én előtte a 3.-a szombatot jobban preferálnám. A vasárnap nekem mindenképp autodraftot jelent, de természetesen ha mindenkinek ez az időpont a jó, akkor igazodom hozzá én is :oops:

Szerk.: Megoldódott a rejtély, küldtem pü-t.
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.23. 21:35:34

bowlinggolyo írta: A vasárnapot támogatom, de egy későbbi időponttal, mondjuk 10 körül.
Nekem az is jó, igazából az már részletkérdés szerintem, a lényeg, hogy szeptember 4 este. Ha neked csak 10-től jó átírom arra.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2016.08.23. 16:56:09

Xanthor írta:Csabi, ha erre jársz meg tudod erősíteni, hogy jössz akkor? Nagyon úgy néz ki, hogy kellesz.
CartmanBarca, az egyik haverod szerintem még nem regelt be, légyszi szólj neki, hogy tegye meg és akkor randomizálok egy draft sorrendet.
A draft időpontot egyelőre a szokásos szezont megelőző vasárnap este 8-ra állítottam, írjunk azért erről is egy listát, hogy mindenkinek jó-e.

NFL - Jó a szeptember 4. 20:00 a draftra
1. Xanthor

Cumbee írta: NincsKéz szerintem Eazzy lehet
Visszanéztem a tavalyi listát, Eazzy akkor se volt már, djibril lehetett az.
A vasárnapot támogatom, de egy későbbi időponttal, mondjuk 10 körül.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.23. 16:24:17

Csabi, ha erre jársz meg tudod erősíteni, hogy jössz akkor? Nagyon úgy néz ki, hogy kellesz.
CartmanBarca, az egyik haverod szerintem még nem regelt be, légyszi szólj neki, hogy tegye meg és akkor randomizálok egy draft sorrendet.
A draft időpontot egyelőre a szokásos szezont megelőző vasárnap este 8-ra állítottam, írjunk azért erről is egy listát, hogy mindenkinek jó-e.

NFL - Jó a szeptember 4. 20:00 a draftra
1. Xanthor

Cumbee írta: NincsKéz szerintem Eazzy lehet
Visszanéztem a tavalyi listát, Eazzy akkor se volt már, djibril lehetett az.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.22. 21:20:16

Xanthor írta:Megpróbálom párosítani a csapatneveket és az ittenieket, hogy jobban átlássam, hogy most akkor hányan is vagyunk és kik nem reagáltak még. Ha valamiben tévednék javítsatok ki légyszi.

1. Xanthor - LeVeon Caught With The Blount
2. Cumbee - It's a hard Gronk life
3. Mademan - MADE Opossums
4. CartmanBarca - Game of Throws
5. fcbarca0827 - Saints0827
6. bowlinggolyo - (még nem regelt)
7. Isocsek - (még nem regelt)
8. CartmanBarca haverja 1 - Gaztolemkikapni
9. CartmanBarca haverja 2 - (még nem regelt)
10. PCsabi - OFWGKTA (azt mondta jön, ha páratlanul vagyunk)

Akik nem jeleztek vissza:

1. ? - NincsKezNincsCsoki
2. FANTASYFANAPA - FANTASYFANAPA
3. kamaj - Debrecen Jets
Fantasyfanapát nyugodtan kidobhatod szerintem, tavaly is pont addig érdekelte amíg be nem vettük és ahogy nézegetem a fórumot, nem ez volt az egyetlen ilyen húzása. NincsKéz szerintem Eazzy lehet, kamaj meg kamaj, jobb esetben befut lassan, már eléggé utolsó pillanatos beesés lenne. Amúgy mintha az rémlene, hogy ő tavaly is szezon közben kapcsolt csak, de lehet tévedek.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.22. 20:01:45

Megpróbálom párosítani a csapatneveket és az ittenieket, hogy jobban átlássam, hogy most akkor hányan is vagyunk és kik nem reagáltak még. Ha valamiben tévednék javítsatok ki légyszi.

1. Xanthor - LeVeon Caught With The Blount
2. Cumbee - It's a hard Gronk life
3. Mademan - MADE Opossums
4. CartmanBarca - Game of Throws
5. fcbarca0827 - Saints0827
6. bowlinggolyo - GolyoColts
7. Isocsek - isocsek
8. CartmanBarca haverja 1 - Gaztolemkikapni
9. CartmanBarca haverja 2 - (még nem regelt)
10. PCsabi - OFWGKTA (azt mondta jön, ha páratlanul vagyunk)

Akik nem jeleztek vissza:

1. djibril (?) - NincsKezNincsCsoki
2. varnagykrisztian - FANTASYFANAPA
3. kamaj - Debrecen Jets
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Xanthor 2016.08.23. 16:17:39-kor.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2016.08.22. 18:12:36

Cumbee írta:A sima ligát Xanthor intézi, hogy ne legyen még nagyobb keveredés, neki kellene elküldened a mail címet. Ahogy látom ott leszünk páran.:D

Közben mehet egy kis multitasking, akik bent vannak már a ligákban, azok írhatják az ötleteket a draft időpontjára vonatkozóan.
Elküldtem Xanthornak is! :)

Draft időpontra tippek, amik semmiképp NE ( :mrgreen: ) legyenek:
szeptember 2, szeptember 8, szeptember 9

Minden más időpont megoldható jelen állás szerint.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.22. 16:54:28

fcbarca0827 írta: Isocsek a testvérem, játszott tavaly is az egyik ligában, jönne idén is, csak ezúttal már mindkettőre.
Elküldtem privátban az e-mail címét. :)
Najsz, akkor már csak Dingo a Bingo részvétele a kérdéses. Ti benne is vagytok a PPR ligában, nem is kell meghívnom titeket. A sima ligát Xanthor intézi, hogy ne legyen még nagyobb keveredés, neki kellene elküldened a mail címet. Ahogy látom ott leszünk páran.:D

Közben mehet egy kis multitasking, akik bent vannak már a ligákban, azok írhatják az ötleteket a draft időpontjára vonatkozóan.

Dingo a Bingo kilétét meg igyekezzünk felfedni, hogy véglegesíteni tudjuk, hogy 8, vagy 10 fős lesz a PPR liga.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2016.08.22. 16:27:06

Cumbee írta:Szerk.: Na a kavarodásban nem figyeltem az itteni jelentkezési listát. Bowlinggolyó most küldte a mail címét. A kérdés, hogy isocsek és Dingo a Bingo ki is pontosan és akarnak-e jönni. Ők ketten jelezzenek vissza, ha mindketten jönnek akkor 10 fős lesz a PPR liga és lesz még egy szabad hely, ha valamelyikük nem jelentkezik, akkor maradunk 8-nál.
Isocsek a testvérem, játszott tavaly is az egyik ligában, jönne idén is, csak ezúttal már mindkettőre.
Elküldtem privátban az e-mail címét. :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.22. 13:36:52

CartmanBarca írta:Jól hangzik, próbáljunk rá, akkor ketten lennénk, ment a pü.
Mentek a meghívók, üdv a ligában és jó játékot.:D

Lassan akkor meg is tudjuk beszélni a draft időpontokat. Úgy látom mind2 ligában meglesz a minimum létszám.

Szerk.: Na a kavarodásban nem figyeltem az itteni jelentkezési listát. Bowlinggolyó most küldte a mail címét. A kérdés, hogy isocsek és Dingo a Bingo ki is pontosan és akarnak-e jönni. Ők ketten jelezzenek vissza, ha mindketten jönnek akkor 10 fős lesz a PPR liga és lesz még egy szabad hely, ha valamelyikük nem jelentkezik, akkor maradunk 8-nál.
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2016.08.21. 21:36:49

Cumbee írta: Az a liga annyiban más kb, hogy 3 elkapót tudsz kezdetni, illetve a flex pozícióban a szokásos WR/RB/TE mellett irányítót is játszathatsz. A PPR az point per reception-t jelent, azaz elkapásonkénti pontot, mi 0,5PPR-t játszunk, ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy minden elkapásért jár fél pont. Ezzel kicsit megnő az elkapók értéke, illetve az olyan futóké is, akik bár nem feltétlen vannak sokat a pályán, de sok elkapásuk van. (Ilyen pl Woodhead, vagy Duke Johnson)
Ha többen leszünk az sem baj Tavaly 8 csapatos volt a liga, mert ennyi jelentkező volt csak, de ideális esetben a 10 csapat lenne az alja egy normális ligána.
Jól hangzik, próbáljunk rá, akkor ketten lennénk, ment a pü.
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.21. 20:13:16

CartmanBarca írta:
Cumbee írta:
Xanthor írta: A meghívókat elküldtem CartmanBarca 2 haverjának.
A PPR liga is érdekli esetleg őket? Ott is van minimum 2 hely, velük már el tudnánk indulni. Ha igen, akkor nekem is küld át az email címüket pls.
Valaki össze tudná foglalni nekem pár mondatban, hogy mit takar a PPR liga? Olyanban még nem játszottam, vagy ha játszottam is, akkor sem tudtam róla hogy PPR. :lol: Miben másabb mint egy normál liga? Lehetséges hogy érdekelne engem is meg akkor hozom valamelyik csatlósomat :lol:
Köszi előre is!
U.i: Köszi Xanthor megkapták mindketten.
Az a liga annyiban más kb, hogy 3 elkapót tudsz kezdetni, illetve a flex pozícióban a szokásos WR/RB/TE mellett irányítót is játszathatsz. A PPR az point per reception-t jelent, azaz elkapásonkénti pontot, mi 0,5PPR-t játszunk, ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy minden elkapásért jár fél pont. Ezzel kicsit megnő az elkapók értéke, illetve az olyan futóké is, akik bár nem feltétlen vannak sokat a pályán, de sok elkapásuk van. (Ilyen pl Woodhead, vagy Duke Johnson)
Ha többen leszünk az sem baj Tavaly 8 csapatos volt a liga, mert ennyi jelentkező volt csak, de ideális esetben a 10 csapat lenne az alja egy normális ligána.
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2016.08.21. 19:44:04

Cumbee írta:
Xanthor írta: A meghívókat elküldtem CartmanBarca 2 haverjának.
A PPR liga is érdekli esetleg őket? Ott is van minimum 2 hely, velük már el tudnánk indulni. Ha igen, akkor nekem is küld át az email címüket pls.
Valaki össze tudná foglalni nekem pár mondatban, hogy mit takar a PPR liga? Olyanban még nem játszottam, vagy ha játszottam is, akkor sem tudtam róla hogy PPR. :lol: Miben másabb mint egy normál liga? Lehetséges hogy érdekelne engem is meg akkor hozom valamelyik csatlósomat :lol:
Köszi előre is!
U.i: Köszi Xanthor megkapták mindketten.
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.21. 19:16:16

Én keeperben annyira nem lennék benne, de ha megszavazzátok ám legyen. Itt annyira gyorsan változnak még év közben is a szerepek, hogy hihetetlen. Tavaly pl Freeman mekkora szezont futott, sima keeper lehetne aztán idén lehet semmi. Vagy ugye pl itt még szezon közben is vannak rosszfiúk, akik elmennek kicsit hűsölni vagy csak szimplán verik az asszonyt. :D Elég lutri szerintem, én emiatt inkább nem, de szavazzunk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.21. 19:01:37

Xanthor írta: A meghívókat elküldtem CartmanBarca 2 haverjának.
A PPR liga is érdekli esetleg őket? Ott is van minimum 2 hely, velük már el tudnánk indulni. Ha igen, akkor nekem is küld át az email címüket pls.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.21. 12:28:14

Cumbee írta:
Bob_Marley írta:Tavalyiba én is beszállnék, ami volt elkapósdis. Kár hogy két QB volt benne. :D Valami szabályváltozás lesz? Mert én ott maradtam, hogy lesz, vártam hogy leírja Cumbee, de nem tette meg.

És hova sietni még majdnem három hét van kezdésig. :D
Csak akkor lenne, ha lenne rá igény. Egyébként is draftal kapcsolatban akartam variálni, de az már nem aktuális, max auciósra tudnánk váltani. Azt kellene még megbeszélni, hogy keeper legyen-e, mert alapvetően annak indult, de ha nincs egy stabil társaság, akkor lehet értelme sem nagyon van keepelni. Amúgy anno egy elég profi ligát terveztem csinálni belőle, de nem nagyon lesz abból semmi.:D Viszont ha valaki benne van egy komolyabb ligába, ahol van hely, akkor kipróbálnám magam.
Amúgy azért is lenne jó ha meglennénk, mert én közben 3 másik ligát is bevállaltam már(gondolom nem vagyok ezzel egyedül) és nem lenne rossz, ha nem alakulna majd úgy, hogy az utolsó pillanatban, egy időben kell lenyomnom a draftjaimat, tudnék kicsit előre tervezni.
Tavaly még azt beszéltük, hogy FAAB waiver lesz, keepernek pedig így tényleg semmi értelme, hogy cserélődik a társaság. Amúgy én az alap ligában is felvetnék csak egy olyan változtatást, hogy lehetne váltani 3 WR-es felállásra, legalábbis szerintem 10 fősben 2 WR-esben nincs sok kihívás annyira mély a WR pozíció.

A meghívókat elküldtem CartmanBarca 2 haverjának.
Válasz küldése