USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.22. 22:20:41

Közben a Cavs kirúgta Blattet, vagyis James kirúgta Blattet.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.22. 17:45:39

http://kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-a-clipp ... shez-20713
Nem jött be. :D

Én továbbra is bízom a Clippsben, surranón úgy érzem az egyik nagyot eltudják adott esetben kapni.

Mondjuk amennyire szinte rátukmálták a Rocketsre, ezzel az erővel küldhették volna Keletre is. Amilyen a sors, megint Smith sokat fog tenni a Rocketsért és ha összejön akkor pont a Clippers ellen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.22. 16:22:59

csababarca írta:Nevetségesek ezek a kezdők, Anthony, Wade, Kobe...semmi keresnivalójuk a kezdőben.
És akkor Green, Drummond pl kimarad.
Tudom hogy szurkolók szavaznak, de nagyobb keretek közé szoríthatnák ezt, mert ennek nem sok értelme van.
Kobe egyértelmű volt, hogy ott lesz teljesítménytől függetlenül.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2016.01.22. 15:06:36

Az igen eddig fel se fogtam, hogy gyakorlatilag egy klasszikus magasember sincs egyik kezdőben sem. Lebron vs Durant "center" poszton poén :D
Remélem Blatt elviszi magával a mi Thomasunkat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.22. 14:52:42

Edzők beteszik Drummondot is meg a többieket is. Én azon lepődtem meg, hogy DeRozant nem szavazták be hazaira, ha már Lowryt igen. :D Hozzáteszem a dagadt megint jó idényt fut, alap kezdő Keleten.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.22. 14:40:29

kanty írta:
csababarca írta:Nevetségesek ezek a kezdők, Anthony, Wade, Kobe...semmi keresnivalójuk a kezdőben.
És akkor Green, Drummond pl kimarad.
Tudom hogy szurkolók szavaznak, de nagyobb keretek közé szoríthatnák ezt, mert ennek nem sok értelme van.
Én másképp látom. Az All Star gála a szurkolókért van, azért, hogy azokat lássák, akik a kedvenceik, ők pedig ezeket az embereket akarják látni, és kész. Ők szurkolók, nem szakértők.
Szerintem nagyon sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az AS-nek, nyilván ez nagyban a médiának az oka is, de én pl. nem veszem olyan komolyan.
Én sem veszem komolyan, és szavazásnál is elrugaszkodom a posztoktól.
De azért 4-5ös posztra a 4ből egy darab ember került be, George. Talán ide raknék megkötést, erre a két posztra külön szavaztatnék,hogy legalább egy kerüljön be csapatonként. Mert azért ez mégiscsak díjazni kéne azt a munkát amit leraknak, teszem azt Green, vagy Drummond.
Azért régen ez kevésbé volt ennyire laza a rendszer, volt center meg 4es is, most meg két posztról válogatnak 5 külön posztra. Ami nem feltétlen baj, mert gála, én is azt szeretem nézni ilyenkor hogy szétzsákolgatják magukat a játékosok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.22. 14:33:26

csababarca írta:Nevetségesek ezek a kezdők, Anthony, Wade, Kobe...semmi keresnivalójuk a kezdőben.
És akkor Green, Drummond pl kimarad.
Tudom hogy szurkolók szavaznak, de nagyobb keretek közé szoríthatnák ezt, mert ennek nem sok értelme van.
Én másképp látom. Az All Star gála a szurkolókért van, azért, hogy azokat lássák, akik a kedvenceik, ők pedig ezeket az embereket akarják látni, és kész. Ők szurkolók, nem szakértők.
Szerintem nagyon sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az AS-nek, nyilván ez nagyban a médiának az oka is, de én pl. nem veszem olyan komolyan.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.22. 14:07:15

Nevetségesek ezek a kezdők, Anthony, Wade, Kobe...semmi keresnivalójuk a kezdőben.
És akkor Green, Drummond pl kimarad.
Tudom hogy szurkolók szavaznak, de nagyobb keretek közé szoríthatnák ezt, mert ennek nem sok értelme van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.22. 13:58:19

All-Star Game.

East: Lowry, Wade, George, Melo, LBJ.

West: Curry, Westbrook, Kobe, Leonard, Durant.

Amúgy Pachulia majdnem kezdő lett :shock: :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.21. 19:52:08

Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.20. 18:50:14

neobarca írta:Mi lehet a magyarázata, hogy J. Parker ennyire "gyenge" idén? Ha jól tudom teljesen egészséges, egy ideje 30p körül átlagol meccsenként, mégis halovány. Pedig tavaly még év újonca is lehetett volna ha nem sérül meg. Ebben a Bucks-ban könnyedén ki tudna tűnni mint pl Wiggins aWolfs-ban.
Tényleg nem értem mi lett vele... :shock: :?
Támadásban többen is előtte vannak.

Dame D.O.L.L.A. - Bigger Than Us feat. Paul Rey:
https://youtu.be/0mM527yJ3K8" target="_blank
Lillard rap.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.20. 17:07:13

Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.01.20. 16:10:34

Mi lehet a magyarázata, hogy J. Parker ennyire "gyenge" idén? Ha jól tudom teljesen egészséges, egy ideje 30p körül átlagol meccsenként, mégis halovány. Pedig tavaly még év újonca is lehetett volna ha nem sérül meg. Ebben a Bucks-ban könnyedén ki tudna tűnni mint pl Wiggins aWolfs-ban.
Tényleg nem értem mi lett vele... :shock: :?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.20. 03:21:56

csababarca írta:Centerek:
1. Kareem Abdul-Jabbar, 2. Wilt Chamberlain, 3. Bill Russell, 4. Shaquille O'Neal, 5. Hakeem Olajuwon, 6. Moses Malone, 7. David Robinson, 8. Patrick Ewing, 9. George Mikan, 10. Bill Walton

Meglepetés nincs, itt is azok vannak ott akiknek kell. Sorrenden persze lehet vitatkozni, de szerintem ez is korrekt.
Ez az én szegénységi bizonyítványom, de Mikan azt se tudom ki. :D

Az első öt fix, ha itt se hozták volna ezt ki akkor az már tényleg full botrány lenne. Mondjuk nálam Olajuwon Shaq előtt van (ráadásul itt lehet összehasonlításról is beszélni mert tolták egymás ellen). És nyilván van bennem elfogultság is, de Russell>Chamberlain. Nem feltétlen statokban, mert Russell nem volt kiemelkedő támadó játékos mint Wilt, de lement úgy több mint tíz év, hogy gyakorlatilag az nyerte a bajnokságot, aki az egymás elleni párharcból felül tudott kerekedni. És persze azt se felejtsük, hogy az akkori Celticsben volt 5-6 Hall of fame játékos, s Chamberlainnek nem mindig voltak Baylor, West szintű csapattársai, de 11-2 az arány Russellnek és ha volt ember, aki megtudta állítani a 100 pont Chamberlaint az Russell volt. És egymás összevetésben pedig rendre Russell jött ki jobban. Nálam Bill második, Chamberlain három, Dream negyedik, Shaq 5. Kareem meg olyan sokáig volt a ligában meg hát nem is akárhogyan, hogy őt "illik" betenni egynek. Meg pl a skyhook dobása legendás. Szerintem ő miatta lett az első antipátiám a Lakersszel szemben. :D Még őskori PC-s játékban mikor szinte pixelek mozogtak és minden ember ugyanúgy nézett ki csak fehér volt vagy fekete. Egy emberen volt csak szemüveg és a gép állandóan bedobta horoggal vele. :D Fú, de idegesítő volt, na és ez volt Jabbar.

How the Warriors turned Kevin Love's pick and roll defense into an Internet joke in 3 and a half seconds


Ha tehetitek nézzétek vissza a Heat-Bucks meccset, mert nem rossz.
Giannis:
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/9FB3D7 ... iQoQjNXjKB
Habár a negydikben már 20 van közte és a Miami azért mostanában beleszalad érdekes zakókba
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.19. 23:55:51

Centerek:
1. Kareem Abdul-Jabbar, 2. Wilt Chamberlain, 3. Bill Russell, 4. Shaquille O'Neal, 5. Hakeem Olajuwon, 6. Moses Malone, 7. David Robinson, 8. Patrick Ewing, 9. George Mikan, 10. Bill Walton

Meglepetés nincs, itt is azok vannak ott akiknek kell. Sorrenden persze lehet vitatkozni, de szerintem ez is korrekt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.19. 14:44:27

Csakhogy éljünk a statoknak. :lol: Ha a Pistons megveri kb hússzal a GSW-t és a GSW megveri kb harminccal a Cavset, akkor a Pistons ötvennel verné a Clevelandet? :lol:

A meccs margójára, hogy mennyiben volt más ez a mai:
The Warriors outscored the Cavaliers 31-2 in transition in this game.
The Warriors took 20 transition shots and made 12. The Cavaliers took two and made one.

Arra akartam ezzel utalni, hogy itt napok alatt változhat 1-1 csapat megítélése. Lsd Boston kikap pár elég gyengéktől, majd nyer hármat és OT-t játszik Dallasban.

Most Games W/ 20 Pts, 10 Assists & 5 Steals John Stockton 29 Chris Paul 28 Magic Johnson22
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.19. 13:07:36

Azon felül,hogy jobb csapat a Warriors, a karácsonyi meccs inkább lehet irányadó egy esetleges döntőre,mint a hajnali meccs.
De ott a Spurs is, nekem meggyőződésem,hogy a nyugati konf döntő lesz az igazi nagydöntő, persze ha a két elit csapat játsza.
De szerintem ők fogják,hacsak nem dől ki a teljes kezdő mindkét oldalról. Nem látok nyugaton olyan csapatot,akik egy sorozatban meg tudnák fogni ezt a két óriást. 1-1 meccsen talán, de 4 nyert meccsesben nem hiszem.
Szóval ha most tippelnem kellene a végső győztesre, Spurs vagy GSW, egyik esetben sem lennék csalódott. Meglepetések persze lehetnek, benne van, de jelenleg brutálisan kiemelkedik ez a kettő a ligából, a spurs összességében most kicsit jobban is mint a warriors.


Azért Curry odapörkölt rendesen megint 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.19. 12:50:25

Azért ez egy kiugró eredmény, az egyik fél nagyon maga alatt teljesített, teljesen más lesz amikor a playoff-ban 7 meccsen keresztül hangolják egymásra a taktikát, láthattuk a tavalyi döntőben is, hogy minden volt az, csak nem jutalomjáték, pedig nagyon meg volt fogyatkozva az a Cavs.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.19. 12:13:21

daffy írta:Közben zajlott egy kisebb mészárlás Cleveland-ben.
A GSW az első perctől kezdve vezetett és az előnyük a nagyszünetre majd' 30, utána pedig 43 pont is volt.Curry szokásos mvp formáját hozta,Green még mindig állat. Nade Iguodala... az az ember amit lehoz a padról,embertelen. Számomra a legjobb 6. ember és magasan benne van a keze a GSW idei mérlegében. A Cavs egy az egyben mondott csődöt és tolta le a gatyáját. James,Love,Irving mind mind látták,hogy mi az a szint,amit nem érnek el.
Ha így marad,a kérdés,hogy a nyugati döntőt ki nyeri,mert onnan a nagydöntő már jutalomjáték és mészárlás lesz.
Döntőig még sok van, s nem biztos nehogy ebből kell kiindulni. Volt begy karácsonyi meccs is, ami sokkal inkább olyan, amit pl a Cleveland játszhat a GSW ellen. Itt most hamar elment, onnantól a GSW futhatott és abban ők a legjobbak.

Iggy meg tényleg jó a padról (fantasyben azért finoman szólva rohadjon meg ő is. :D ) de a legjobb hatodik ember díjra pályáznak páran. Mind Anderson, mind Barton de még Kanter is jobb számokat produkál mint ő. Iggy most dobott húszat, előtte két meccsen 0 pont, elmúlt 5 meccsen 26.

Ez így valóban kiütés lett, meg is lepődtem mikor láttam az eredményt, de még az is előfordulhat, hogy többször már nem is találkoznak. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.01.19. 09:25:34

Közben zajlott egy kisebb mészárlás Cleveland-ben.
A GSW az első perctől kezdve vezetett és az előnyük a nagyszünetre majd' 30, utána pedig 43 pont is volt.Curry szokásos mvp formáját hozta,Green még mindig állat. Nade Iguodala... az az ember amit lehoz a padról,embertelen. Számomra a legjobb 6. ember és magasan benne van a keze a GSW idei mérlegében. A Cavs egy az egyben mondott csődöt és tolta le a gatyáját. James,Love,Irving mind mind látták,hogy mi az a szint,amit nem érnek el.
Ha így marad,a kérdés,hogy a nyugati döntőt ki nyeri,mert onnan a nagydöntő már jutalomjáték és mészárlás lesz.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.19. 09:20:41

Irving meccs előtt elmondta, hogy a Cavs-GSW kiváló teszt lesz számukra, aztán kaptak egy laza 34 pontos zakót. Tényleg az volt. :mrgreen:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.18. 18:31:26

Kihirdették a Team USA 30 fős keretét:
KATT

De nehezen választottam ki 12 játékost :D

PG: Curry, CP3, Westbrook
SG: Butler, Klay Thompson
SF: LBJ, Durant, Leonard
PF: Anthony Davis, George, Draymond Green
C: Drummond
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.17. 21:04:49

Fél szemmel még figyelem a dolgokat, sunyiban már 31-14. Nem mintha ez még meleg lenne, de a Panthers kicsit megtorpant.

Ricsiék említették és valóban a Giants ellen már olvadtak le. Itt is nagyon megálltak, védekezésben is erőltetik a blitzeket, de túlságosan is talán. Kevés már az idő, fordítás nem lesz, de ebből tanulnia kell a Carolinanak.

A eredmény végül szoros lett, s kiengedett a Panthers, de összességében azért nem forgott veszélyben a győzelmük. Szerintem a Cardinalst is ütik, de tanulni kell ebből.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.17. 20:37:15

Szezonfelező díjkiosztó 2015/16:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.17. 19:27:41

Egész szezonban várta az ember mikor fogynak el, de igazából brutálisan jó ez a Panthers. Futásban nagyon erősek, Newton "beérett", Defense meg top kategória. Én mindkettőt nagyon szeretem, még nem írnám leg a Seahawksot, de bizony valamit kezdeniük kell, mert hamar elmehet a meccs. Rögtön a védelemnek kellene alkotnia.

Későbbi meccsen meg Brown nélkül szinte semmi esélye a Steelersnek, ezért fognak nyerni. :lol: Nekem tiszta Giants ez a Pittsburgh.


szerk: azt hiszem ezzel az eladott labdával eldőlt.....Persze láttunk már nagy fordításokat, de FG távolságban vannak és 21-0.....Ez a Carolina pedig nem olyan, akik egy ilyen előnyt elengednének.

Csak nehogy ellőjék az összes puskaport. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése