USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.11. 10:08:34

Bob, Ibaka négy dobásáról mi a véleményed? :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.10. 21:02:04

PCsabi írta:

Raps - Heat averaging 91.7 possessions/48 minutes. Slowest regular-season team was at 93.25, only one under 95.
PO mindig lassabb játékot hoz és ott sokkal inkább félpályás akciók vannak. Egészpályás rohanást már a felezőnél leütik. :D

Viszont 3/4 az OT arány, már-már 2009es Celtics-Bulls szériát idézik. :D

Stephen Curry can become the 4th player and 1st PG to ever win the MVP award AND the NBA title in consecutive seasons (Russell, MJ, LeBron).
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.10. 18:33:05

Golden State's Steph Curry is the first unanimous MVP in NBA history.

1. Curry
2. Leonard
3. LBJ
4. Westbrook
5. Durant
6. CP3
7. Draymond Green
8. Lillard
9. Harden
10. Lowry


Raps - Heat averaging 91.7 possessions/48 minutes. Slowest regular-season team was at 93.25, only one under 95.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.09. 21:06:51

Én is néztem, pedig ment 10+-szal a Hawks, de nem lehet bírni most a Clevelanddel. És lehet ezzel el is lövik a puskaport. :D Így triplázni....embertelen. És hozzáteszem, hogy valahol ez a Hawks hibája is, hogy nem találtak erre orvosságot, hogy Irving vagy James betörés, három ember egyik oldalt, egy szabadon a másikon és ha váltanak a betörőre első szándékból ki az egy emberes oldalra, ha meg nem megy akkor be a "tömegbe" és türelmesen átforgatni két-három passzal az egy emberesre. Folyamat ez ment és dobálták a triplákat. Pedig a Hawks az alapszakasz végére nagyon összeállt hátul és mégse ment a periméter védekezés. Korver egész évben csalódás volt, Bazemorenak ez úgy néz ki még sok volt. Sefoloshat lehet hamarabb bekelltt volna tenni kezdőbe. Sose tudjuk meg, ez a Cleveland jelenleg száguld és stílszerűen hármas fokozatban. :D A Hawks meg szerintem robbant. Horford remélem nálunk köt ki, Shroder kezdő kéne legyen, Teague-gel valamit kell kezdeni. Korver helye is inog érzésem szerint. Idén már nagyon gyatra szezonja volt. James meg hihetetlen profi bakker. AZ egy dolog hogy mióta van a PO csak a játék és semmi másra nem koncentrál. Nagyon jó formában, de ahogy most is lekezelte a provokáló kérdéseket a meccs végén a Miamival kapcsolatban az félelmetes volt. Faarc és maximális diszkréció.

Westbrook téglázott, de Durant több labdát kapott (Ibaka megint nem) nyert az OKC és ,ég Duncan se dobott pontot. :D
Tim Duncan was held without a shot for the 1st time in his career (regular or postseason)

Pedig elég gyatra idén az OKC a negyedikben, de Durant megelégelte ezt:
Kép



Joerger lett a Kings edzője, Curry MVP, jöttek a papírformák (?). :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.09. 00:32:18

Cavs megint kisöpörte a Hawks-t.

Néztem az utolsó 5 percet, azért voltak itt érdekes dolgok :D

Amúgy embertelen a Cleveland, a párharc során 77/152 tripla :shock: :D

The Cavs are the first team in NBA history with at least 15 3-pointers in 4 straight games.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.08. 20:13:27

Mikor Lowry végre talán elkapja a fonalat és vezet a Raptors akkor:
https://ca.sports.yahoo.com/news/raptor ... --nba.html
The Raptors are +39 w/ Jonas Valanciunas on the court this series, the highest +/- of any Raptors player vs the Heat
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.07. 12:20:23

Teljesen mindegy melyik csapat lenne Keletről a mostani Cavs ellen. James kaliber nem játszik Keleten.....Ő meg ráadásul picit morcos ebben a szériában...brutális hatékonysággal dolgozik. Én ezért nem tudom ezt a Bazska kifejezést hova tenni, mert teljesen mindegy melyik csapatról beszélünk Keleten az maximum két meccs a Cavs ellen.

Ibaka-val meg pont ez a bajom, hogy bakker kiesik Westbrook vagy Durant és még akkor sem kap labdát. :D
Tavaly volt olyan meccs, hogy Durant kiesett Westbrook 12/30 és Ibaka kapott 9 labdát mellette!!!! Úgy megnézném egyszer Westbrook fejét ha más dobálna el előle mindent.....És Ibaka pl mikor kiesett Durant 16 pontra így is felemelte az átlagát. De elfogadom hogy én látok bele többet, azt viszont nem tudom, amit pl hajnalban is játszottak, hogy Ibaka kint sátrazik a triplánál és várja hogy kiosztásból bedobhassa......Ennél jóval de jóval több van benne ha nem is 18-10 emberke. És Donovan sem változtatott semmit, két jómadár kezében a labda és lesz, ami lesz. És ráadásul pont Ibaka, aki az egyik legjobb a Spurs ellen és lehetne X faktor és remekól használja ki a kevés lehetőségét, de helyette Westbrook vagy éppen Durant meg dobálgat......Na ezért kéne onnan eljöjjön, mert még mindig csak 26 éves és a legjobb időszakát nem itt kéne elpocsékolja, hogy kap 9 meg 10 dobási lehetőséget és ráadásul a triplánál...Vicc!!!!!

Westbrook meg elismeri, hogy sokat dobált rá, nagyszerű. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.06. 20:42:43

Bob_Marley írta:Game a renitens, mert csak ő érzi a Thudnert meg a Torontot és a Blazersnek is csak ő ad két meccset. Mondjuk igaza van, mert ugyanazt leadni mint mások értelmetlen. :D Előzőleg is bemakkolta a Portlandet. :D
Toronto-ban azt érzem, hogy kiesnek :mrgreen: Portland-ben meg nem mákoltam semmit, Clippers továbbjutást tippeltem végül.


Bazskának meg egyelőre igaza van az Atlanta-val kapcsolatban, mondjuk ez a Cavs nagyon megy most.


Ibaka: lehet, hogy több van benne, de amikor Durant/Westbrook sérült volt, akkor sem tudott komolyabban előlépni pontszerzésben.


Hanga:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.03. 23:58:08

kanty írta:
Bob_Marley írta:Mondjuk az OKC sem az. :D Közvetlenül van a GSW-Spurs-Cavs vonal mögött nálam. De akkor egy Atlantában pl, akik hasonló halmaz pl egy Horford helyett simán eltudnám képzelni.

(felületesen olvastam egyébként, azt nem ltátam hogy bajnokesélyes, de amúgy is szerintem a Boston előbb lesz bajnok mint az OKC. :D )
Sok mindent megmagyaráz ez. :mrgreen:
Nem meccs közben kéne olvasni. :D De egyébként pl egy Spursbe ha kicserélnéd LMA helyett nem tudom hogy sokkal rosszabb lenne-e a Spurs? Szerintem egyáltalán nem. Én Ibakában sokkal többet látok, 18-10 játékos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.03. 23:45:47

Bob_Marley írta:Mondjuk az OKC sem az. :D Közvetlenül van a GSW-Spurs-Cavs vonal mögött nálam. De akkor egy Atlantában pl, akik hasonló halmaz pl egy Horford helyett simán eltudnám képzelni.

(felületesen olvastam egyébként, azt nem ltátam hogy bajnokesélyes, de amúgy is szerintem a Boston előbb lesz bajnok mint az OKC. :D )
Sok mindent megmagyaráz ez. :mrgreen:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.03. 23:17:25

Mondjuk az OKC sem az. :D Közvetlenül van a GSW-Spurs-Cavs vonal mögött nálam. De akkor egy Atlantában pl, akik hasonló halmaz pl egy Horford helyett simán eltudnám képzelni.

(felületesen olvastam egyébként, azt nem ltátam hogy bajnokesélyes, de amúgy is szerintem a Boston előbb lesz bajnok mint az OKC. :D )
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.03. 23:10:32

Bob_Marley írta: 3; Mindig "felháborodtam" az OKC-n. :D Azt hittem Brooks után valami lesz, de idénre még rosszabb lett a helyzet és még kevésbé van használva Ibaka. És igen, eltudom képzelni második opciónak. Hátul nem kérdés, hogy top 5 játékos, s középtávoli megy neki sőt tavaly már tripla mélységgel is rendelkezett. Jöjjön Bostonba, nem lenne gond hogy második opció lenne.....Egy olyan ligában ahol pl egy Drummkondot nyomatnak és maxra van járatva usage rate-ben ott egy Ibakának aki sokkal több támadási lehetőséggel bír ne lenne hely egy második opcióban azt nem tudom elhinni.
Azt írtam, hogy bajnokesélyes csapat. Jelenleg a Boston és a Detroit sem az.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.03. 20:49:13

Huhu. :D

1; Cavs azért nem rossz csapat, konkrétan csak a Spurs-GSW ellen tartom őket egyértelműen nem esélyesnek. Millsap-Horford páros mint sztárpotenciál szerintem adott, de olyan szintű játékos mint James meg van kb még rajta kívül nagyon max 4-5 ember. A Hawks ettől függetlenül nálam az egyik legjobb keleti csapat, de Jamest más se tudja legyűrni Keletről. Úgyhogy ezért nem tudom hova tenni ezt az érvet, mert mindenki max csúzlis egy tankkal szemben.....
2; Raptors max az az hogy majdnem 10 győzelemmel többjük volt idén mint pl egy Miaminak. A PO-ban DeRozannek az is eléggé rosszul jön, hogy nem kap annyi büntető lehetőséget mert kevesebbet fújnak. De rengeteg advanced statban sem véletlenül vannak jó helyen. Remek védekezés, s a padjuk iszonyat elit. Igen DeRozan chokerkedése ide vezet, s formára jobbnak gondolom most én is a Miamit, de egyébként nem lepne meg ha továbbmenne a Raptors és átlépne az árnyékán.
3; Mindig "felháborodtam" az OKC-n. :D Azt hittem Brooks után valami lesz, de idénre még rosszabb lett a helyzet és még kevésbé van használva Ibaka. És igen, eltudom képzelni második opciónak. Hátul nem kérdés, hogy top 5 játékos, s középtávoli megy neki sőt tavaly már tripla mélységgel is rendelkezett. Jöjjön Bostonba, nem lenne gond hogy második opció lenne.....Egy olyan ligában ahol pl egy Drummkondot nyomatnak és maxra van járatva usage rate-ben ott egy Ibakának aki sokkal több támadási lehetőséggel bír ne lenne hely egy második opcióban azt nem tudom elhinni.
4; Elfújáshoz meg annyit, hogy ott szerintem ez volt a helyes hogy akkor hagyjuk ha már mindenki szabálytalan volt.....Itt egy cikk erről, hogy mi minden történt:
http://www.sbnation.com/2016/5/3/115760 ... yoffs-2016
Nyilván ne a homokba dugjuk a fejünket, de egy kiélezett meccsen hagyjuk akkor hogy a srácok döntsék el. Vagy ha fújunk, akkor fújunk mindent és Gino technikai és dobás mert vonalon áll, Waiters technikai és dobás mert kiüti és így tovább.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.03. 20:07:52

Természetesen a Cavs-Atlantára gondoltam. :D
Azt mondta - és itt a Cavs elleni párharca gondolt - , hogy jó csapat az Atlanta, de olyan, mintha csúzlival mennének a háborúba. Ergo, nincs meg a minőség, a sztárpotenciál a csapatban, ahhoz, hogy a Cleveland ellen esélyük legyen. És ezzel én maximálisan egyet is értek.
A Raptors jobb, mint a Miami résszel meg nagyon nem tudok mit kezdeni. :D
Ennek a csapatnak egy DeRozan az elsőszámú opciója, ez azért nagyon sokat elmond róluk. Bírom DD-t is, és az egész franchise-t, de azért nagyon korlátoltak. Mi kellene a max-Raptorshoz? Lowry, oké, hogy nincs teljesen rendben - állítólag - , de ennyi. Más mindenki egészséges. Az ő játékuk, edzőjük, plusz a keret ennél sokkal többre egyszerűen nem képes. Csak azért tettem hét meccsre a párharcot, mert egyrészt a Heat tud nagyon hullámzó lenni, plusz a kanadaiaknál a pályaelőny.
Rémálmaimban pedig azt vizionálom, hogy DeRozan a nyáron aláír a Lakershez.

Ibaka meg miért kérvényezné, hogy cseréljék el? Bajnokesélyes csapatban te látod legalább második opciónak? Mert én nem nagyon, plusz a mentalitását látva sem az tűnik ki, hogy olyan vezértípus lenne. Szerintem ő pont jó helyen van az OKC-ben. Persze kaphatna több labdát, azt aláírom, de a Thunder mindig ezt játszotta, szóval kicsit fura most a "felháborodásod".
Bírók meg nagyon kegyetlenül gyengék. Nem azt mondom, hogy miattuk nem nyert a Spurs, mert ez hülyeség, de a végén egy teljesen egyértelmű támadót sikerült benézniük.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.03. 17:52:21

kanty írta:
Bob_Marley írta:
Mentségemre szóljon, hogy pl kantynak nagy pacsi hogy az Istennek nem tudja úgy leadni a tippjeit ahogy az ágak vannak. :D Itt keveredtem el. :D
Szívesen. :mrgreen:
Múlthét durva volt azért, kb. azt is eltaláltam, hogy ki, hány pontot dob, jöttek is a szelvényeim.
Thunder közben egyet hozott, de szerintem otthon legalább egyet buknak ők is.
Miami-Atlanta meg sima lesz. Szimpatikus ez az Atlanta, de Bazska jól mondta a podcastben, vízipisztollyal nem lehet háborúba menni.
És megint bezavar, milyen Miami-Atlanta? :D Nem tudom mit mondott Bazska, kíváncsi lennék rá, de a Hawks szerintem egyáltalán nem vízipisztoly csapat. Rutinos embereik vannak, kapsából a kezdőben 3 db 30 vagy plusszos ember, edzőjük ezer éve NBA közelében. Padon is Sefolosha, Hinrich, Hump se ma kezdték. A szezon végére nagyon össze is álltak, ellenünk is hiába "botlottak" kétszer, atom jó védekezésük van. Cavs nyilván más szint mint mi és több az egyéni puska, s tavaly is 4:0 lett amúgy, de a Cavs ellen kb ez vár mindenkire. És azon kívül meg szerintem Kelet második elgerősebb csapata bizony a Hawks.

Ha a Ratorsról volt szó, hogy vízipisztoly azt jobban eltudom fogadni. :D De ott is az alapszakasz vagy itt az első körben már voltak biztató jelek és olyan jelek, amiket az alapszakaszban produkáltak. Egyik legjobb padjuk van, védekezést tekintve mindenképp. Biyombo-Patterson-Joseph hármas nagyon fojtogató kis trió. Ott DeRozan totál kuka sokadjára, Lowry meg elvileg még érzi a könyökét, de jelenleg ő is kuka. Jelenleg őket érzem én is egyelőre leggyengébbnek, de pl egy max Raptors vs max Miami párharcban nem is lenne számomra kérdés, hogy a Raptors jobb csapat.

Miamiban pedig Wadeben még van kakaó, Whiteside a hetediken nagyon dominált és Dragic fellépett. Jó csapatuk van, de pl még ha lenne Bosh akkor is azt mondanám, hogy ha mindenki a tudása legjavát hozná akkor is max harmadik legjobb csapat lennének, de nálam gyengébbek pl mint egy Raptors. Formára most szerintem is továbbmennek, de a vízipisztoly jelző rájuk is illene adott esetben. Mert alapvetően Dragicnak ez nem az az év, amiért legtöbbet fejlődött ember volt és gyakorlatilag Wade áll vagy bukik a dolog.

Thunder meg berántotta, ráadásul idén nem sokan nyertek Texasban. Löketet adhat nekik, de ha az antipátiámat félre is teszem akkor is Spurs nálam a sokkal jobb csapat. Attól függetlenül, hogy Westbrook vagy Durant megtud annyira őrülni, hogy meccset hozzon, de hosszútávon ez nem kosárlabda. Állítom nincs még egy olyan kezdő az NBA-ben ahol pl 2,7 pontot átlagoló ember lenne, de összességében is a kezdő 60%-nak a pontátlaga nincs 25 pont.....Mert ketten eldobnak mindent.....Én nagyon mérges vagyok rájuk, Ibakanak remélem lesz esze és jövőre úgyis contract yearben lesz és kérvényezi hogy cseréljék.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.03. 13:05:49

Bob_Marley írta:
Mentségemre szóljon, hogy pl kantynak nagy pacsi hogy az Istennek nem tudja úgy leadni a tippjeit ahogy az ágak vannak. :D Itt keveredtem el. :D
Szívesen. :mrgreen:
Múlthét durva volt azért, kb. azt is eltaláltam, hogy ki, hány pontot dob, jöttek is a szelvényeim.
Thunder közben egyet hozott, de szerintem otthon legalább egyet buknak ők is.
Miami-Atlanta meg sima lesz. Szimpatikus ez az Atlanta, de Bazska jól mondta a podcastben, vízipisztollyal nem lehet háborúba menni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.02. 20:44:22

Birka vagyok és nem tudok számolni. :D
Ránéztem újra a kis excelemre, az állás:

kanty: 19 pont, 6 teli és egy győztes
Game: 12 pont, 3 teli és 3 győztes
fcbarca0827: 12 pont, 3 teli és 3 győztes
Bob: 12 pont, 4 teli
csababarca: 11 pont, 2 teli és 5 győztes
daffy: 11 pont, 2 teli és 5 győztes
Messifan: 8 pont, 1 teli és 5 győztes

Mentségemre szóljon, hogy pl kantynak nagy pacsi hogy az Istennek nem tudja úgy leadni a tippjeit ahogy az ágak vannak. :D Itt keveredtem el. :D

Második körre érdekességek:
Game a renitens, mert csak ő érzi a Thudnert meg a Torontot és a Blazersnek is csak ő ad két meccset. Mondjuk igaza van, mert ugyanazt leadni mint mások értelmetlen. :D Előzőleg is bemakkolta a Portlandet. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.02. 20:02:18

Raptors - Heat 1-4


Amúgy tippeljétek meg, hogy Wade január óta (52 meccs) mennyi triplát emelt rá ill. mennyit dobott be?

Megfejtés:

19-szer próbálkozott és kettő ment be.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.02. 18:44:54

Két meccs lement már, de részemről belefértek. Messifan és fcbarca tippjeit is beírom.

Raptorsban nem sokan bíznak. :) Előzőleg tettem a bátor Dallas tippemet, most a "tuti" és persze hogy majd most lesz meglepetés. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2016.05.02. 17:30:00

Azigen Kanty le a kalappal.
Ha nem késő még tippet leadni akkor itt az enyém:
Cavs 4-3 Hawks
Heat 4-2 Raptors
GSW 4-1 Portland
Spurs 4-2 Thunder
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2016.05.02. 17:06:14

Cavs - Hawks 4-1
Warriors - Blazers 4-0
Spurs - Thunder 4-2
Raptors - Heat 3-4
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.02. 12:47:32

Toronto-Miami 3-4
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.02. 09:58:02

Toronto - Miami 2-4
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.02. 06:59:37

Bemakkoltátok a Raptorst. :D Szerencsétlen Indiana szépen elcseszte 3:2-ről.....

Na akkor friss eredmény:
kanty: 17
Bob: 12
csababarca-daffy: 11
Game-fcbarca0827: 10
Messifan: 8

Toronto-Miami 2:4
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.04.30. 22:14:46

Game tippjei:

Cavs - Hawks 4-2
Warriors - Blazers 4-2
Spurs - Thunder 2-4

Az enyémek:
Spurs-Thunder 4-3
Warriors-Blazers 4-1
Cavs-Hawks 4-2
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése