USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.18. 12:12:18

PCsabi írta: If Harrison Barnes shot Tupac he would still be alive.
Vegem :D:D:D:D:D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.18. 09:41:49

Adrian Wojnarowski (The Vertical, Yahoo Sports) is elővette azt, amit korábban már Stephen A. Smith (ESPN) pedzegetett: amennyiben LeBron James bajnoki címet nyer a Cleveland Cavaliersszel, akkor elhagyja az együttest, és melegebb éghajlatra, Miamibe vagy Los Angelesbe teheti át székhelyét, hogy a barátaival játsszon. Wojnarowski szerint a csapatok is figyelik LeBront ilyen szempontból, mert tudják, hogy újra "a piacon" lehet - állítólag James tanácsadói köre nem szól ebbe bele, de LeBron korábban már nyíltan kimondta, hogy a barátaival akarja befejezni a karrierjét. Az újságíró szerint részben ezért köt 1+1 éves szerződéseket James, hogy mindig nyitva legyenek az opciói, másrészt azért, hogy Dan Gilbert tulajdonossal éreztethesse, hogy nála van az erőfölény.

Tyronn Lue vezetőedzőt nagyon kedveli, David Griffin GM-et tiszteli, de Gilberttel maximum munkakapcsolata lesz mindig is, nem több. Wojnarowski szerint elképzelhető, hogy hosszabbít a Cavsszel James, hogy megvédje bajnoki címét, amennyiben idén nyernek, aztán jövő nyáron áll össze Kevin Duranttel és Chris Paullal. Várhatnak 2018-ig is, amikor Carmelo Anthony is oda igazol, ahova akar, de az is elképzelhető, hogy most a Golden State nyer, akkor jövőre akar végső győztes lenni, és ezt követően dönt majd. A lényeg az, hogy a Sports Illustratedben a visszatérésekor megjelent levelet nem használhatják fel ellene, ha döntőt nyer, hiszen 52 év után hozna major sportban bajnoki címet Clevelandnek. Ilyenkor annyit tethetnek maximum, hogy megköszönik neki az eddigieket, majd sok sikert kívánnak neki a továbbiakhoz.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.17. 19:00:53

csababarca írta:Jah ezt mondtuk, forgasd ki az megy.
Pont te ne akadj már fent egy ilyen beszóláson... :D
neobarca írta:Mellesleg hozzátenném, a 7. meccsre igazán bevezethetnének egy független pályát. :oops: 8)
Akkor mi lenne a jutalom a jobb alapszakasz mérlegért?
Bob_Marley írta:Jó volt a Cleveland, de hetediken Oaklandben max 30%-ra teszem őket.
Én adok nekik 50%-ot.

1. 11 pontos első negyed a GSW-től, az derék, máskor 2 perc alatt dobnak ennyit :D Támadásban valami nem oké náluk, nem játszanak már olyan könnyedén, mintha megbénították volna őket. És akkor ehhez jön még a védekezés, sorozatban a második meccsen kaptak 110+ pontot.
2. Lue változtatott a rotáción, Frye és Dellavedova kikerültek, Mo Williams jött először Irving helyett, Dahntay Jones pedig megint kapott 5 percet, értitek, Dahntay Jones :D Összehozott egy 2+1-et ill. Green róla kapta a harmadik hibáját.
3. Volt pár elég érdekes fújás, a legdurvább az Love harmadik hibája volt, az vicc kategória volt konkrétan. De Curry se hiába volt mérges, én még ilyen idegesnek nem láttam őt.
4. LBJ az ötödik meccses teljesítményére is rá tudott tenni, nekem most jobban tetszett, mint az előzőn (amit kiemelnék, 11 assist, 1 TO ill. a 3-4. negyedben sorozatban 18 pontot dobott, ha jól emlékszem), Irving teljesen eltűnt a második félidőre, Love egész korrekt volt, nem éreztem őt emberhátránynak védekezésben, TT-t pedig megint ki kell emelnem, ez hatalmas teljesítmény volt tőle, LeBron-nal nagyon érzik egymást.
5. Curry hiába szórt 30 pontot, hiába voltak embertelen triplái, valahogy fel se tűnt, csak amikor kiírták, hogy mennyinél tart, a fújások miatt meg egyre frusztráltabbnak tűnt, Green is észrevehetetlen volt legtöbbször, pedig azt hittem, hogy az eltiltása miatt odapakol majd most rendesen, Barnes az utolsó két meccsen teljesen el van veszve, Iggy-nek meg fáj a háta, néha már a lepattanóért sem ugrott fel, mondjuk szerintem tuti, hogy összedrótozzák őt vasárnapra. De a végére hagytam a legjobbat, Klay Thompson-t. Ezt az embert mikor pofozza fel Kerr? Varejao steal, Klay meg rögtön rávágja a triplát, persze, hogy kimaradt. Másik, Curry indítja őt, kb. simán ziccerezhetne, de nem, hátralép, majd elereszt egy rossz triplát... :D

The NBA Finals are even:
Warriors 610 points
Cavaliers 610 points

If Cavs win this, it's LeBron's greatest NBA achievement: ends CLE's 52-yr drought, beats 73-W team w/2X reigning MVP, rallies from down 3-1.

If Harrison Barnes shot Tupac he would still be alive.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.17. 15:26:27

Legnézettebb hetedik meccs lesz úgy érzem. :D Jó volt a Cleveland, de hetediken Oaklandben max 30%-ra teszem őket.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.06.17. 09:48:49

Csak felhozta a Cavs! James 1000 fokon izzott. =D>
Nagyon keményen tolja, igazi profi. Curry meg sztem kicsit túlreagálta a dolgokat. Mert ha mondjok 5 van közte, azt mondom. De ekkora különbségnél... Na mind1.
Jön a 7. meccs. Warriors az esélyesebb, de kíváncsi leszek. 8)

Mellesleg hozzátenném, a 7. meccsre igazán bevezethetnének egy független pályát. :oops: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.14. 23:44:57

PCsabi írta:

Jimmy Butler for Avery Bradley, 3 and 23?
Imádom Bradleyt, mert ő tényleg a padlóról jött fel és építette fel magát és a Celtics mindig is figyelt a saját játékosaira, de hát na...nagy duzzogva aláírnám. :lol: Lassan draft majd, akkor jobban beindulnak a cserepletykák meg addigra a Cavs is elveri a GSW-t :mrgreen:

csababarca: amit írtál hogy zöldasztal meg ilyenek az jogos, de nem James tehetett róla. Alapból az ilyen kakaskodásért én nem osztanák flagranteket, aki játszott bármilyen sportot rendesen tétre menően az tudja, hogy olyankor nincsen apád se anyád. Ez semmi nem volt, akár elérte a tökeit akár nem. Megy a játék, nem kisasszonyok sportja ez, 100 kilós izomkolosszus emberek összefognak ütközni a jövőben is. Sok volt a rovásán ezért is tiltották el, de ha nyer a GSW akkor "még nélküle is" most hogy veszített így meg "bezzeg Greennel". Nyert a Cavs, Irvingnek végre megszakadt egy jutalom meccs volt és nem is lehet belőle következtetést levonni. Green nagyon fontos ember a védekezésben főleg James ellen, de bárki ellen. És mint tudjuk a defense nyeri a bajnokságokat, ez még várat magára, már csak két Cavs győzelemre vagyunk ettől. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.06.14. 20:07:51

PCsabi írta:LBJ már nem csak a Cleveland-et irányítja ezek szerint, hanem az egész ligát... :lol: :mrgreen: Ok.
Jah ezt mondtuk, forgasd ki az megy.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.14. 19:54:36

LBJ már nem csak a Cleveland-et irányítja ezek szerint, hanem az egész ligát... :lol: :mrgreen: Ok.

Irving és LeBron nagyot játszottak, főleg az előbbi, Love hatalmas csalódás volt, mintha még mindig agyrázkódása lenne. Draymond Green meg a GSW legfontosabb játékosa, nélküle nem voltak az igaziak Curry-ék.

Zach Lowe ‏@ZachLowe_NBA
This is what LeBron can be with a functioning jump shot. Scary, all-time performance through 3Q.


Jimmy Butler for Avery Bradley, 3 and 23?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.14. 11:39:03

Jó hát annak tudatában amiket csinál az NBA vezetői/játékvezetői szinten, nem kell meglepődni ezen az eltiltáson.

Hány dilettáns bírói döntés szokott lenni? Hányszor van olyan, hogy amit nem kéne fújják, amit meg igen, azt nem? Ez a flagrant téma is olyan, hogy van amikor a semmit flagrantnak ítélik, amikor meg letépik az ember fejét észre se veszik.

A kedvencem meg az utólagos visszavonások, rossz döntések "beismerése". Meccs után kit érdekel már? Utólag sokra megy vele a játékos/csapat...

Greennek mondjuk kijárt már ez, pont a legrosszabbkor kapta, de kijárt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.06.14. 10:50:31

Ha a meccsen rögtön a szitu után megkapja a flagrant 1et, akkor nem szólnék semmit. De ez a zöldasztalnál eldöntjük hogy mi legyen, csomó más tényezőt figyelembe véve, ez nem tetszik.

És ha tetszik ha nem, figyelembe veszik hogy hogy áll egy párharc ilyenkor. Szerintem ha 2-2 nem kapja meg utólag...így hogy sima volt 3-1, megadták neki.


Mindegy, kíváncsi vagyok a 6.ra, ha ezt is húzza a Cavs (márpedig otthon, fújásokkal...), akkopr a lélektani előny már náluk lesz, az Oracle ellenére is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.14. 07:09:12

Nem hiszem, hogy James tehet arról, hogy Greennek sok van a rovásán és elérte a flagrentek számát. Mondjuk abban egyetértek, hogy papírok és mindenre fújnak.

Ez talán valami lökést ad, én nagyon bízok benne hogy valahogy összejön. De hát nyilván Greennel teljesen más lesz a leányzó fekvése.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.06.14. 05:48:35

Remélem a Kingben lesz annyi hogy lepacsizik Silverrel :lol:
Várom,hogy a köv meccsről milyen indokkal akarja majd eltiltatni a védőjét...szánalomtenger.

Lesz itt még hetedik meccs is, megoldották ezt okosba, senkinek nem lett volna jó ha 5 meccsen vége van.

Irving állat volt ma, James meg most bedobálta a tisztákat is, triplákat is, GSW meg kihűlt a második félidőre teljesen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2016.06.14. 05:47:06

Irving godmode-ban tolta ma, megerdemelt Cavs siker. Bogut nem nezett ki jol, gyanitom, hogy neki annyi erre a parharcra vonatkozolag.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.12. 21:50:11

Én se gondolom, hogy ez befolyásolná a szériát még így is befogja húzni a GSW sajnos. Jamesen is látszódott hogy megtört, pont a Greennel szembeni affér is ezt mutatta nekem, hogy tehetetlen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2016.06.12. 21:47:23

Nincs az az isten, hogy innen elbukja a GSW. Igaz Jameséknek szorítottam, de annyira semmilyen volt ez a 4 meccs, hogy már hidegen hagy hogy most lesz e még 1-2 meccs vagy eldönti otthon a GSW.
Nincs jelenleg ellenfelük, max az OKC de ők se voltak elég jók hogy eldöntsék.

Draft 11 nap múlva lesz, már inkább az várom nagyon.
Jamal Murray says he broke the Celtics' pre-draft workout record in the 3-point drill this afternoon. He made 79 out of 100 attempts.
A srác egy PG/SG és nem igazán várják top3-ba.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.12. 20:45:05

Kis esély.

Draymond Green to Be Suspended for Game 5 of NBA Finals.


GSW in Finals: With Draymond at C: 81 minutes, +53. All other lineups: 111 minutes, -24.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.11. 08:24:58

Ezzel így gyakorlatilag vége, nagyon sajnálom pedig ott volt a lehetőség, de behúzta a negyedikben a Warriors. James is elvesztette a türelmét Green ellen.
Kép
Kép
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2016.06.11. 05:58:36

Cavs vegere elfogyott teljesen tamadasban, bar ez betudhato talan a valamelyest feljavult GSW vedekezesnek.
Vegen James kicsit nehezen viselte a zakot(Green + Curry esete).
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.06.11. 04:19:23

félidőben 55-50 a cavsnek, végre egy szoros, bár ezzel együtt csúnyább meccs.
De inkább ilyenek legyenek,mint +30as meccsek.


Warriors védekezése picit jobb lett, de annyi támadópattanót szed a Cavs, amennyit csak akar...így hiába védekeznek ki támadásokat, mindig jön a támadópati, és abból a pont. Ezzel valamit kezdeni kéne, mert így úgymond semmissé válik a jó védekezés.


James vs Green jó volt, Green így kihagyja a következőt... :roll:

Iggyt amennyire nem szeretik a bírók az kemény, betöréseknél sem fújnak neki, triplán kétszer ütötték agyon,semmi...biztos véletlen :^o
James szimpi volt ma is. a pókerarc :lol:

3-1, Curry-Thompson végre odatette magát, innen be kell húzniuk otthonin, nem szabad az OKC hibájába esniük.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.10. 19:46:47

Bob_Marley írta:Stephen Curry and Klay Thompson Reg Season PPG 52.2 FG pct 48.8%
Finals PPG 28.0 FG pct 40.3%
PO első három körében meg 53 pont, tényleg nagyon visszavettek mindketten. Pont Bazska hozta fel a témát, hogy két viszonylag gyenge döntő mennyire befolyásolja Curry megítélését?

1. Azért basszus, 2016-ban, egy NBA döntőben, Richard Jefferson kezdő... :D
2. JR végre jó volt, rá nem jellemző módon az elején még hezitált is, hogy beleálljon-e egy triplába.
3. Kulcskérdés, hogy a párharc további részében, LBJ miként fog védekezni Green-en, nagyon oda kell tennie magát. Mondjuk Draymond párszor megint üres triplákat dobálhatott.
4. TT zseniális volt.
5. Amit említettem múltkor is, LBJ-től nagyon kell, hogy ne csak a betöréseket nyomassa, a harmadik negyedben elsüllyesztett 3 jumpert meg 1 triplát.
6. Ééés kivették a féket a csapatból, Love-ot, ha minden igaz, a negyedik meccsen csak a padról fog jönni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.06.10. 11:39:01

Bob adom amit írsz, és én sem használnám kezdőként Lovet, mert tényleg hátrány.
De ez a 60 pont különbség nem miatta alakult ki,csak egy tényezője a dolgoknak.
Akarat, védekezés (ez a kettő kézben jár).
Megmondták a GSW-sek is, hogy akaratban voltak kevesek, de ez teljesen látszott is.

Most majd Kerrnek kell lépni, motiválni picit.
Hibázna a Cavs is ha most azt hiszik,hogy nyeregben vannak, mert a játékuk továbbra sem volt annyira jó,mint az eredmény mutatja. Mint ahogy nem volt az első két meccsen sem akkora különbség a két csapat között, amit a végeredmény mutatott. szvsz.
Barcaforever írta:Mit gondoltok nyerni fog hajnalban a Cleveland?

Elég meggyőzőek voltak legutóbb, megraknám őket lehet.
minden esély meg van rá, de veszélyes. Megvárnék egy negyedet hogy lássam az arcokat, és élőben tolnám a pénzem valamelyikre.

Amúgy én most egy szoros meccset várok végre, mert eddig talán az első volt picit szorosabb egy darabig, a másik kettő élvezhetetlenül sima volt. (nyilván a gsw vagy a cavs drukkerek élvezték egyiket másikat). Illetve egy Curry-Klay 50+os meccs is érkezhetne minimum, mert eddig vérszegény amit mutatnak. Ilyen szintű leolvadást nagydöntőben utólag Hardentől láttam amikor nagydöntőzött az OKC-vel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2016.06.10. 11:03:12

Mit gondoltok nyerni fog hajnalban a Cleveland?

Elég meggyőzőek voltak legutóbb, megraknám őket lehet.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.09. 23:25:39

csababarca írta:Aranyos dolog egy emberre ráhúzni,de ha van Love, hajnalban akkor is nyernek, csak lehet nem 30al, hanem 15el. Élesebbek voltak, akarat is sugárzott már feldobásnál, jók voltak a kezek.
Ehhez jött egy újabb gyenge performance a splashbro-tól, meg most a többiek sem találták a játékot.
Ez van, de ráhúzni egy emberre az egészet...összetettebb ez sokkal.

Amúgy ez nagyjából borítékolható volt,hogy a két hazai közül egyet behúznak, igazából a 4. meccs az ami választ ad a kérdésekre inkább.
Igazad van, egy emberre ezt nem lehet ráhúzni és otthon az egész PO-ban élesebbek voltak.

Én úgy látom, hogy két év alatt sem sikerült Love-val úgy összeállni, hogy az előrébb vigye a Cavst és a GSW ellen meg borzasztó nagy luk. Nem egy emberre akarom ezt ráhúzni meg nincs is 60 pont a Love nélküli Cavs és a vele lévő között, de a széria előtt is, közben is bebizonyosodik, hogy hátrány inkább. A padról jobb lenne tűzerő miatt. Én nem mondom, hogy ha tegnap játszik akkor nem nyernek, de nélküle eddig is jobban festettek, hát még a Warriors ellen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.06.09. 22:14:10

Aranyos dolog egy emberre ráhúzni,de ha van Love, hajnalban akkor is nyernek, csak lehet nem 30al, hanem 15el. Élesebbek voltak, akarat is sugárzott már feldobásnál, jók voltak a kezek.
Ehhez jött egy újabb gyenge performance a splashbro-tól, meg most a többiek sem találták a játékot.
Ez van, de ráhúzni egy emberre az egészet...összetettebb ez sokkal.

Amúgy ez nagyjából borítékolható volt,hogy a két hazai közül egyet behúznak, igazából a 4. meccs az ami választ ad a kérdésekre inkább.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.09. 18:57:48

Irving is feljebb kapcsolt és James mellett ez nagyon kellett.

Stephen Curry and Klay Thompson Reg Season PPG 52.2 FG pct 48.8%
Finals PPG 28.0 FG pct 40.3%

Fogják is őket, Green ezért él nagyon, de most hogy nem volt Love nem két másodperc alatt mennek át egy sima P&R játékkal. És ugyan kényszerűségből, de akkor is jót húzott Lue ezzel a Jefferson be a kezdőbe döntéssel. Nem mondom, hogy akkor innentől karikacsapásra megváltozik a dolog, de láthatóan a védekezés jobb lett és festékből pontok, könnyebb kosarak is lettek. Kíváncsian várom mi fog történni, tudom Love hater vagyok. :D De bakker, -30ból lett +30 hogy nem volt. Nyilván így nem lehet levetíteni, de rohadt sokat számít, hogy nem egy bója van fent ötödiknek. Jó játékos, de a GSW ellen halál, mert elől-hátul mínusz egy ember. Green top védő, elől meg felső P&R-ből gyilkolja őket ha Love van ellene. Ki kell venni a kezdőből és amúgy is a pad viszont gyenge volt és oda jöhet tűzerőnek, de a kezdőbe James-TT kell magasoknak, hogy futás is legyen James miatt és védekezés is, mert a James-TT jobb kettős. Tavaly is megtaláltak egy sémát, ami működött egy darabig, most is ebbe kell belekapaszkodni és vinni tovább.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése