USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.21. 21:45:51

Ezt értem,ezekért én sem adtam volna fel az értékes drafjogokat.
Nem türelmetlenségből írtam, csak kicsit rossz lehet azért, hogy Ainge biztos matekozik, nézeget, puhatolózik, de igazán nagy szupersztárt szinte lehetetlen behúznia.

És a gsw-cavs páros ezért elérhetetlen, mert nagyon jó csapat a C's így is, de hiányzik még az a plusz, amit James vagy Irving ad a cavsnek, vagy Curry és Durant tud adni a gsw-nek. (nem elfeledkezve persze love,thompson, shumpert, smith,stb vs green, thompson, iggy emberekről sem).

Szóval majd azért várok lassan Aingtől valamit, esetleg jövőre ha gyengébb jelzésű draft lesz, vagy majd valamikor. Mert gondolom azért nem célja elevickélni 3-5 évig kelet 2-5. hely valamelyikén.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 21:35:38

Az benne van, hogy tőlünk többet kérnek mint másoktól, mert tudják hogy van. :D De pl én annak nagyon örülök, hogy AInge teljes mellszélességgel Stevens mögött áll és ha azt kéri, hogy ne hozzák DMC, akkor nem hozza. Draftjogot egy elvileg erős drafton nem szabad feladni, mert a szerződések jók, habár pár év múlva meg kell fizetni Bradleyéket, de tartom, hogy Durant aláírása megváltoztatta a dolgokat és lassította azt. Így is a második legjobb elérhető játékos aláírt a Celticshez, jövőre Hayward az egyik legjobb elérhető lesz, Stevens egyik kedvence. Csak valóban szupersztárért adja fel, de úgy érzem a Cavs, de főleg a Warriors eléggé elérhetetlen.

Mondjuk Ibakáért kellett volna cserélni, az szerintem hiba volt, mondjuk ő se pattanózó zseni, de palánk alatt segítség lett volna. DMC nem, és nem akarta az edző sem. Más olyan csere meg nem volt, amiben nagyon érdekelt lehetett volna a Celtics.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.21. 21:19:13

durva azért hogy Ainge 3-4 éve vár minimum már, hogy robbanthasson valaki nagyért, de nem megy.

Hayward, hát nem is tudom.
Durant a legmagasabb szint, alatta valahol George és Butler, és Hayward pedig alattuk. Meglátjuk, de ebből a C'ből már szerintem tényleg csak egy állat a palánk alatt hiányzik, és egy szupersztár, akinek odaadod éles szituban a labdát, és 90%ban megoldja.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 21:15:22

Durant teljesen esélytelen, Georgera látnék esélyt, főleg ha nem erősítenek. Most úgy néz ki ő és Butler is elérhetetlen. De Nyáron szerintem a legnagyobb esély Hayward érkezésére van.


Hackelés nyilván hibafaktor nála, de 25-30 percre viszont akkor impact lenne nekünk és segítség a palánk alatt, hogy hihetetlen. Szerintem alapvetően Ainge miután sztárt nem fog tudni szerezni így vagy nagyon fiatalt próbál, aki illik a rendszerbe vagy esetlegesen egy kiegészítőt. Nem várok sokat, olvasva a híreket.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.21. 21:07:53

csababarca írta:Drummond nem lenne rossz, igaza van Bob-nak, szükség lenne javítani a pattanózáson, Drummond meg bőven 10+os pattanózó.
Jó fit oda meg minden, ha pedig a Brooklyn picket sem kell beáldoznotok, akkor elég nagy fogás. De én a büntetőzése miatt fáznék egy ilyen embertől, szerintem még mindig ki lehet szedni igazán fontos meccseken a hackeléssel.
Durantet kéne bezsákolni nyáron, nyerjen egy gyűrűt a gsw-vel nyár elején, aztán jöjjön történelmet írni a legnagyobb múltú csapathoz 8)
Már csak az kéne. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.21. 20:41:37

Drummond nem lenne rossz, igaza van Bob-nak, szükség lenne javítani a pattanózáson, Drummond meg bőven 10+os pattanózó.

Durantet kéne bezsákolni nyáron, nyerjen egy gyűrűt a gsw-vel nyár elején, aztán jöjjön történelmet írni a legnagyobb múltú csapathoz 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 20:15:18

Legnagyobb gyengeségünk a pattanózás, Stevens pedig nem feltétlen olyan centert akar, aki labdaigényes (lsd Ciousins miért nem került szóba). Védelem jó, periméteren nagyon jók vagyunk, rim protector pedig azért kevés van elérhető. Noelnek én is jobban örülnék, de ha meg azt nézem ő állandóan sérült akkor Drummond szerintem nagyon jó megoldás. Nem tudom ki az a 3 csillió ember, aki jobb lenne. Egyet azért ne felejtsünk, Ainge a Durant aláírás óta hosszabb távban gondolkozik.
A liga legjobb pattanózó embere nem hiszem, hogy ne lenne segítség a liga leggyengébben pattanózó csapatában. :D

Lakersnél meg jó buli lehet ha a tesó kirúgja a másikat. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.21. 20:08:54

Bob_Marley írta:Nem nagy hír, de twitteren futótűzként terjed. :D
Drummond fuels Celtics rumors with same tweet as Thomas
XXI-ik század, de hátha jelent valamit. Egy álom válna valóra ha eljönne a monstrum. Szerintem a brooklyn picket nem kell érte feladni és a legnagyobb gondunkat erősíteni. Na jó abbahagytam. :D Nálam Noel lett volna az első számú ha center, de ő Nyáron is megszerezhető, na egye fene Drummond is jöhetne. :lol:
Van kb 3 csillió ember, akivel jobban járnátok, mint vele.


Közben:
Adrian Wojnarowski
Lakers make Magic Johnson President of Basketball Operations, fire GM Mitch Kupchak and Jim Buss, team says.
Ezek szerint Cousinsnak már meg is van a 2 újabb áldozata. Baaaad boy...:D
Sam Amick
Going after DeMarcus Cousins was Jim & Mitch's last-ditch attempt to save their jobs, I'm told. Jim really wanted him, Mitch handled talks
Sam Amick
Jeanie is done w/ Lakers' inability to get stars in Laker Land, & she had always seemed convinced Cousins could calm down in their setting.
Kíváncsi leszek erre a húzásra. Magic twitter tevékenysége alapján ismét vicces időszaknak nézünk elébe.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 16:14:21

Nem nagy hír, de twitteren futótűzként terjed. :D
Drummond fuels Celtics rumors with same tweet as Thomas
XXI-ik század, de hátha jelent valamit. Egy álom válna valóra ha eljönne a monstrum. Szerintem a brooklyn picket nem kell érte feladni és a legnagyobb gondunkat erősíteni. Na jó abbahagytam. :D Nálam Noel lett volna az első számú ha center, de ő Nyáron is megszerezhető, na egye fene Drummond is jöhetne. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.21. 07:32:23

Azért szerintem ez a videó jól mutatja, hogy a sok fusztráló tényező ellenére is tényleg szívesen maradt volna.
https://twitter.com/CarmichaelDave/stat ... 4071093248
Ringeres cikk:
https://theringer.com/demarcus-cousin-t ... .pm3396ef0
1 részlet belőle. Érdekes, de nem túl meglepő:
But the fault is on Kings ownership. Vivek Ranadivé believes Buddy Hield has Stephen Curry–level potential, a source explained; they view him as the equivalent of a top-five pick with superstar upside — a franchise-altering piece. “People don’t realize that teams get fixated on certain players and do deals specifically to get those players,” said a league executive. Trades require ownership approval, and in Ranadivé’s eyes, Hield was by far the best available asset being offered.
That same source said the Kings also coveted Lakers rookie Brandon Ingram, but when Los Angeles said Ingram wasn’t available, the team was told there was nothing it could do to improve the package. This echoes what ESPN’s Ramona Shelburne reported on Monday night.

According to an Eastern Conference source, Divac also called the Celtics, but asked for far too much in return and refused to negotiate. There’s also belief that the Nuggets were willing to include anyone but Nikola Jokic and perhaps Jamal Murray in a trade for Cousins. Per a separate source, the Suns were offering a package of players and multiple first-round draft picks (including one or both of their upcoming Miami picks), but the Kings declined. “We would have traded for him at the right price,” Suns general manager Ryan McDonough admitted to Arizona Sports 98.7. “We didn’t want to break up our young core to get him.”
If this doesn’t make sense to you, don’t worry; it doesn’t make sense to anyone. It was not the most orderly or rational process by the Kings. “Vlade needed a huge haul to get Vivek to sign off [on a different deal],” said the Eastern Conference source. “They needed a home run deal to get past Vivek.”
Apparently that home run was Buddy Hield, a player Ranadivé was reportedly enamored with. Divac’s desperation stemmed from Ranadivé saying no over and over again to every Cousins trade proposal. The Kings owner was “softening slightly” to the idea of dealing the franchise center over the past year, per a source, and this was Divac’s chance to press the reset button. If Divac waited, there’s a chance Ranadivé would reverse course once again. The Kings wouldn’t have been in this mess if they had dealt Cousins for a huge return one to three years ago, but Ranadivé’s unwillingness at the time to move on made that impossible. Instead, they dealt Cousins, after assuring Boogie’s agent they were committed to signing the star big man long-term. Now, they’re a dysfunctional organization, barren of high-value assets, with a track record of burning bridges.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 05:54:29

Thomasért később s álltak sorba, elég olcsón hozta el a Celtics. Nála a fizikai korlátok azért elég fontos szempont, s a Celtics is jobb nélküle mint vele. :D Én bírom a kicsit, de pl nálam simán benne lenne, hogy majd el kéne cserélni, mert az értéke nem lesz nagyobb és vele nem hiszem, hogy bajnokságot fogunk nyerni.

Whotesideba nagy lehetőségek voltak a felépítése miatt, az ő nem játszatása valóban érdekes.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.21. 02:19:11

Zolee23 írta:Mondjuk ezeknek az utólagos okoskodásoknak sincs sok értelme. Tényleg világtalan a Kings, de pár évvel ezelőtt a lőtéri kutya nem gondolta volna hogy pl. Thomasból meg Whitesideból ekkora játékos lesz. Utóbbi konkrétan a ligából is kikerült.
Mondjuk ez is nézőpont kérdése. Thomasból én pl ha MVP kalibert nem is feltétlen néztem ki, egy All-Start, vagy legalább All-Star szinthez nagyon közeli teljesítményt simán kinéztem belőle. Feltéve természetesen, ha elkerül a Kingstől és számára ideális csapatba kerül. Whiteside-al kapcsolatban meg azért nem lehet semmit mondani, mert úgy könnyű kikerülni a ligából, ha csak 1 csapatban van rólad igazán információja, az a csapat meg full inkompetens és eltemet a vérbe. Az első évében összesen 1 perc 45 másodpercet játszott, a 2.-ban 18 meccsen 6 percet átlagolt. (0,8 block 6 perc alatt...) Ez után került ki a ligából, legfőképpen hozzáállás és viselkedésbeli problémákat emlegettek vele kapcsolatban.
Ami azért is érdekes egyébként, hogy Sacramentóból csak olyan hírek jönnek, hogy a-b-c-d-nek viselkedésbeli problémái vannak. Olyat még sosem hallottunk, hogy valaki mennyire profi játékos. Lehet a környezet tényleg nem alkalmas arra, hogy az ember becsukja a száját és haladjon előre egy kitűzött cél felé.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.21. 01:02:00

Mondjuk ezeknek az utólagos okoskodásoknak sincs sok értelme. Tényleg világtalan a Kings, de pár évvel ezelőtt a lőtéri kutya nem gondolta volna hogy pl. Thomasból meg Whitesideból ekkora játékos lesz. Utóbbi konkrétan a ligából is kikerült.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.20. 22:04:44

Vlade says he had a better offer for DeMarcus Cousins two days ago.
2 napja, 2 hónapja, 2 éve. Ennél csak jobb ajánlataik lehettek. Megvártál a mélypontot, aztán gyorsan elcserélték, mielőtt még valaki többet adott volna a határidő végén. Zseniális ez a banda. Régen szurkoltam, hogy a Maloofékat zavarják el és jöjjön végre egy új tulaj. Így utólag lehet még ők is jobbak voltak.:D Évekig szurkoltam, hogy kapja össze magát a Kings, aztán már csak azért, hogy szabaduljon ki onnan IT és DMC. Thomasnak szerencsére jót tett, hogy kikerült a abból a szeméthalmazból, remélem Cousins is bizonyítani fog és nyugodt szívvel röhöghet majd mindenki a Kingsen. Főleg 1 ilyen nyilatkozat után amit Divacnak sikerült összehoznia:
"Winning begins with culture and character matters."
Mondjuk abban kivételes igaza van, hogy a kultúra és a karakter számít, a gond az, hogy ez a tulajnál és a front officeban kezdődik, nem a játékosoknál.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.20. 21:59:43

Messias2 írta:Sacramento turned DeMarcus Cousins, Hassan Whiteside, Isaiah Thomas, and Tyreke Evans into Greivis Vasquez, two protected picks, and Evans.

Zseniális. :lol:


szerk.: Vlade says he had a better offer for DeMarcus Cousins two days ago.

Ez már tényleg komolytalanná kezd válni. :lol:
Elátkozott csapat.

Tényleg ekkora a gond Cousinsszal?
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.20. 21:03:01

Sacramento turned DeMarcus Cousins, Hassan Whiteside, Isaiah Thomas, and Tyreke Evans into Greivis Vasquez, two protected picks, and Evans.

Zseniális. :lol:


szerk.: Vlade says he had a better offer for DeMarcus Cousins two days ago.

Ez már tényleg komolytalanná kezd válni. :lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.20. 15:21:15

Messias2 írta:Boston szurkolók helyében egyébként toporzékolnék.
Kb. ugyanezt akartam írni :D Olcsó volt DMC, ennyiért bárkinek megérte volna. Mondjuk ha megszerzik George-ot vagy Butler-t, akkor egy rossz szavam sincsen.

All-Star hétvégén csak a tripladobó meg a zsákolóverseny érdekelt, mindkettő szörnyű volt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.20. 14:43:18

Ainge köztudottan nem egy DMC mániás, első körös picket kértek volna, én se adtam volna. Phoenix csomagjára emlékszem az se volt sokkal erősebb, egyszerűen szerintem nem volt rá nagy kereslet, így hogy problémás és ki tudja milyen szerződést lehet vele kötni.


Ibakát sokkal jobban sajnálom, de ez van, van még idő. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.20. 14:12:16

neobarca írta:Cousins :arrow: Pelicans. =D>
Kingsél nem százasak, mondjuk ezt eddig is tudtuk.
A Pelicansban meg végre van perspektíva, sokkal vonzóbb lett a csapat az FA szempontból is. Szerintem még időben fel is ülök a bandwagonra.
1-2 wingman azért kéne még, cserélhetnének mondjuk Tuckerért, vagy Lou Will esetleg.
Mindenesetre ha bejutnának a rájátszásba, GSW-t megennék belül. :D

Boston szurkolók helyében egyébként toporzékolnék.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.02.20. 09:26:05

Cousins :arrow: Pelicans. =D>

Ha meg tudják tartani, komoly erősítés, akárhogy is nézzük. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.19. 21:49:40

csababarca írta:Engem ez az egész allstar gála már egyáltalán nem mozgat meg.
Régen (2000es évek eleje...közepe) felkeltem, nem érdekelt hogy suliba kell menni reggel, simán véginéztem. Mondjuk hozzátartozik,hogy akkor kevesebb meccs volt elérhető, ez meg fixen volt.
Az kéne, mint MLB-ben, győztes konferenciáé a pályaelőny a nagydöntőben.
Mindjárt komolyabban vennék a fiúk a dolgot. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.19. 21:43:45

Engem ez az egész allstar gála már egyáltalán nem mozgat meg.
Régen (2000es évek eleje...közepe) felkeltem, nem érdekelt hogy suliba kell menni reggel, simán véginéztem. Mondjuk hozzátartozik,hogy akkor kevesebb meccs volt elérhető, ez meg fixen volt.

De most már fel nem kelek rá, max ha elhúzódik 5ig, akkor már ébren talál :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.19. 21:32:13

neobarca írta:Kár volt érte Gordon. Simán megnyerhette volna idén fele annyival amit letett tavaly. Imádom LaVine-t de 2016ban is Gordoné kellett volna lennie annak a serlegnek... Am bár Pozinak örülök, idáig csalódás nekem az AS hétvége. Vélemény?
Nagyon gyenge volt a szombati nap, főleg a tavalyihoz képest.
Már csak Westy mentheti meg a hétvégét. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.02.19. 21:21:02

Kár volt érte Gordon. Simán megnyerhette volna idén fele annyival amit letett tavaly. Imádom LaVine-t de 2016ban is Gordoné kellett volna lennie annak a serlegnek... Am bár Pozinak örülök, idáig csalódás nekem az AS hétvége. Vélemény?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.19. 20:46:42

Hajnalban lesz kommentalva a gála? Mert eredeti kommentart irnak ra.
Kép
Válasz küldése