USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.09. 23:50:49

lluisllach89 írta:
csababarca írta:14-0 a GB-nek.
Ez számomra meglepetés.
JAckson kidőlés lehet végzetes lesz.
Pályán van, feltámasztották :P

Látom :)
De egyenlőre nem akar összeállni rendesen ez az offense. :?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.09. 23:46:50

csababarca írta:14-0 a GB-nek.
Ez számomra meglepetés.
JAckson kidőlés lehet végzetes lesz.
Pályán van, feltámasztották :P
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.09. 23:40:15

14-0 a GB-nek.
Ez számomra meglepetés.
JAckson kidőlés lehet végzetes lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.09. 23:01:00

Ajjaj, Jackson lehet hogy kidőlt, alaposan csökkentve az Eagles esélyeit.
Ráadásul egy ütközés után pont egy csapattárs alá szorult a lába.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.09. 22:22:14

Slither írta:No ez meglepően sima volt. A védelem hozta a szokásosat, a jó támadójáték viszont kellemes meglepetés volt számomra. Steelers ellen sokkal nehezebb lesz, de ha az offense tovább tud javulni, akkor azzal sem lesz gond. 8)
azért Flacco idén nagyon megbízható, s lehet nem olyan látványos mint Vick vagy Brady vagy Manning, de stabilan hozza a sok kicsi passzt!Rice előszeretettel kapja el 5-10 yardos átadást, meg a TE-k is!Nem lesz itt gond, bombaerős a Baltimore!S jöhet a nagy divízió csata Pittsburghben!
szerk:
És ha már Vick, ma előszeretettel futkározott Flacco, s nagyon fontos szitukat oldott meg így!26 yardot összefutkorászott
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.01.09. 22:03:29

No ez meglepően sima volt. A védelem hozta a szokásosat, a jó támadójáték viszont kellemes meglepetés volt számomra. Steelers ellen sokkal nehezebb lesz, de ha az offense tovább tud javulni, akkor azzal sem lesz gond. 8)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.09. 21:17:02

Jó van jó van, elindult a gépezet!
És már csak egy negyed és 15 pont előny!Futni nehéz lesz a KC-nek, mert pörög az óra!
COME ON DEFENSE, zárjuk le a meccset!
szerk:
számolni se tudok, mert 16 :lol:
Sajnálom a CHIEFS-t, de a jobbik ment tovább érzésem szerint!
És Lewis bácsi megint megmutatta, hogy még mindig beton az a védelem!Egyszer elfutottak, s azon kívül csak labdaszerzések, összetörések!
Szép győzelem!
Na most meg fene se tudja ki a jobb.....
Óriási meccs lesz!
Kép
Kép
Kép
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2011.01.09. 21:06:43

L.Messi 10 írta:
rszergej írta: Am a két Manning kipipálva, már csak Brady maradt, remélem egy hét múlva ő is megy pihenni :mrgreen:
Megsúgom előre, hogy ne akkor csalódj, a Pats meg sem áll a SBig, és Brady lesz a Gyűrűk Ura! :lol:
Köszi, hogy ennyire vigyázol a lelkivilágomra, :lol: de nem kell aggódni, nem fog csalódás érni (max nagy öröm :twisted: ), mert én is őket tartom a legnagyobb esélyesnek a végső győzelemre.
Na, de volt már nekik sokkal jobb alapszakaszuk, meg szerintem az akkori majdnem!!! tökéletes szezont lehozó csapat sokkal erősebb volt, mint jelenlegi :wink:
Bár az a SB ugye engem marhára nem érdekelt, de megnéztem, mert mégis csak egy SB, és jól szórakoztam.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.09. 19:58:32

Nagyon jó a meccs, kár azért a Charles futásért....Erre lehetett számítani, Lewisék többször nem engedik meglógni a kis gyalogkakukkot!
Csípem ezt a KC-t, de csak továbbjutnak a hollók!
Flacco, csak ad egy süvítő TD-t, s akkor átvesszük a vezetést!
dot:
fáradságot úgy értettem, hogy azért vannak idősebb játékosok, folyamatsan sérült valaki a keretből, s azért Toronto,Chicago,Spurs meccsek voltak 4 nap alatt!
Back 2 back meccseken idén majdnem mindig döcögött a gép!Most kikaptunk!És nagyon jó meglátásod volt, s ki is hagytam, Boozer-t nem tudtuk tartani!De majd jön KG, s nem lesz gond :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.01.09. 19:45:25

ozsimiki írta:Gyerünk Kansas!

Enyhén dühös vagyok,h nem Ricsi kommentálja...
Tegnap este mondta valamelyik meccsen, hogy 4 meccsre képtelenség felkészülni, ezért az egyiket kihagyja. Úgy döntött ezt nem kommentálja, mert ebben a szezonban, amikor Kansas City meccset közvetítettek, mindig kikaptak. :lol:

Most meg Csabi mondta, hogy a stadionbeli szurkolók, plussz a Sport TV épületének 2. emeletén valaki biztosan nagyon várja az első győzelmet '93 óta a PO-ban. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.09. 19:40:28

Gyerünk Kansas, már ami a mostani meccset illeti!

Enyhén dühös vagyok,h nem Ricsi kommentálja...amennyit beszélt a Chiefs az évek során,erre végre PO-ban,és nem ő tolja. Szerintem senki sem haragudna rá,h ha kicsit lehetne érezni az elfogultságot rajta,de szerintem van ő annyira profi,h ne lehessen.

Sőt szerintem élvezhetőbb is lenne, na mind1.

Persze gondolom baráti körben "dühöngő" üzemmódban szurkolja végig.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.09. 19:29:45

rszergej írta: Am a két Manning kipipálva, már csak Brady maradt, remélem egy hét múlva ő is megy pihenni :mrgreen:
Megsúgom előre, hogy ne akkor csalódj, a Pats meg sem áll a SBig, és Brady lesz a Gyűrűk Ura! :lol:
Kép
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2011.01.09. 18:59:24

Eazzy írta: Ma pedig plííííííííííííííííííííííz jusson tovább a Philly :!:
Szét fogom verni meccs közben a szobát az tuti.
Ezzel én is így leszek :wink:
A tegnapi két meccs pedig, hát huhh. Nem semmi, mindkét meccsen a vesztest gondoltam előzetesen a továbbjutónak. Az egyiknek örültem (Colts :twisted: ), a másiknak már kevésbé, mert a Saints azért szimpatikus csapat.

Szóval estére Fly Eagles!!!

Am a két Manning kipipálva, már csak Brady maradt, remélem egy hét múlva ő is megy pihenni :mrgreen:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.09. 18:20:39

Eazzy írta:A Wild Card kör továbbjutói közül a Falcons kapja az alapszakaszban hátrébb végzettet. Mivel a Philly a harmadik, a GB pedig a 6., ill. a Seahawks a 4., így még nem dőlt el semmi, az esti meccsen múlik minden.
Annyi biztos,h a Philyt nem kaphatja, vagy a Seattle vagy a GB jut az Atlantának.

+az ha jól veszem ki 1000%,h Jets-Patriots lesz a következő körben, hiszen a Jets a legrosszabb továbbjutó ez már biztos, mivel a Ravens és a Chiefs is magasabban rangsoroltak. Így a mai párharc győztese lesz a Pittsburgh vendége.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.01.09. 18:13:38

Bob_Marley írta:Végig szoros meccs volt és partiban voltunk!Sőt az elején vezettünk is végig, 2ik negyedre meg egyenlített !Természetesen nem a sporikon múlott, de fújtak boldog boldogtalant, azért ne felejtsük Rose 36 pontjából 15 büntető......Rondo állandóan fault problémákkal küzdött!A legnagyobb baj, hogy a 2ik félidőre nem estek a középtávoliak!Allen jó volt, az elején sült neki minden!Fáradság...ezért kaptunk ki!De most "könnyű" meccsek Rockets,Kings,Bobcats itt nyerni kell, s lehet pihentetni a kezdőt!
Na megnéztem a meccset, amiket leírtál (bíró-minden 'mit is' ? befújtak nekik!, fáradság-a 4. negyedben vesztettük el a meccset, rossz doboszázalék), azokon kívül én még hozzávenném, hogy sem Davis (egyszer a kommentátor megjegyezte, hogy lassan elkezd sírni Big Baby, annyira nem bír vele :lol: ), sem Harangody (ő meg pláne nem) nem bírt Boozerrel, nagyon agresszíven (néha én úgy láttam, hogy túlzottan is, már már alattomosan, pl mikor lekönyökölte Davist) és jól játszott. Shaq rengeteget faultolt , párszor Roset (gyengén védekezett egész meccsen). Pierce és Allen megint nagyot játszott (Ray egyébként hihetetlen, hogy milyen mozgékony, pedig közel a 36-hoz). Nem volt rossz meccs, de érdekes ez a fáradság dolog, mer most 3 napja volt a legutóbbi meccs, pedig nyert a csapat olyan meccsen is, amikor zsinórban 2 nap játszottak meccset (asszem a 76ers ellen volt ilyen).
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.01.09. 16:21:01

A Wild Card kör továbbjutói közül a Falcons kapja az alapszakaszban hátrébb végzettet. Mivel a Philly a harmadik, a GB pedig a 6., ill. a Seahawks a 4., így még nem dőlt el semmi, az esti meccsen múlik minden.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.01.09. 16:17:43

Bob_Marley írta:Lehet én tudom rosszul, de a Seattle előrébb rangsorolt mint a GB!
Falcons-Bears 1-2
3-4 Philly-Seahawks
5-6
Saints-GB
Így ha a GB kiejti a Phillyt a Bears kapja az erőssebik továbbjutó csapatot, s a kiemelés szerint ez a Seahawks!
Nem tudom h pontosan h van de tegnap még úgy volt a kiírás h a Bears ágán van a Seahawks a másikon meg a GB-Philly továbbjutója.

Azt hittem az még ma is él de most megnéztem és tényleg nincs ár kiírva h melyik csapatot kapta csak annyi biztos h Pats-Jets játszma lesz az AFCben
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.09. 16:13:53

bowlinggolyo írta:

A Seattlenek már biztos h a Falcons jutott míg az esti meccs győztese a Bears-el játszik.Az én kedvencem a tegnap folyamán elvérzett igaz egy nagyon izgalmas meccsen 1 ponttal ami miatt ideges is voltam egy kicsit de sebaj majd jövőre.ez a szezon igazán nem volt Manningé majdnem annyi Int-t adott mint Td-t :?

Innentől go Philly és Vick.Remélem Pats-Philly döntő lesz a sasok győzelmével :D
Lehet én tudom rosszul, de a Seattle előrébb rangsorolt mint a GB!
Falcons-Bears 1-2
3-4 Philly-Seahawks
5-6
Saints-GB
Így ha a GB kiejti a Phillyt a Bears kapja az erőssebik továbbjutó csapatot, s a kiemelés szerint ez a Seahawks!

szerk: NBA-ben
Boston
Miami
Orlando
Chicago
Atlanta
New York
Indiana
Philadelphia
jelenleg ez az állás, de a Bucks, s a Bobcats is közel van a Phillyhez!Keleten annyi változás van, hogy 5 top csapattá bővült az eleje + kakukktojás a Knicks!Nem vagyok biztos benne, hogy az első kör után az első 4 kiemelt marad!Knicks,Atlanta komoly veszély lehet akár Orlandora, akár Chicago, akár ránk!Kelet staisztikailag gyengébb, de véleméynem szerint nehezebb végigküzdeni a nagyon masszívan védekező, erő kosarat játszó keleti csapatok ellen a nagy döntőbe!
Nyugaton jelen pillanatban
San Antonio
Dallas
L.A. Lakers
Oklahoma City
Utah
Denver
New Orleans
Portland

Itt valahogy úgyis továbbmegy a Lakers a döntőig!Ebbe nagyon jók, a PO-ban "nincs" kegyelem!Én csak annak szurkolok, hogy nyugaton, ne a tavalyi söprésdömping legyen, mert úgy kevés a meccs :lol: Jó lenne ha a nyugatiak is fárasztanák egymást!

Sok van hátra megjósolni még nehéz dolgokat, talán a Memphis odaérhet, őket nagyon szeretem Gay meg Gasol miatt, de nehéz dolguk lesz megcsípni a surranó helyet!

Akik szerintem idén rászolgáltak a PO-ra:Indiana,Hornets,Philly is és természetesen a NY!Végre van valami kosárlabda nevű játék az MSG-ben!
Térjünk vissza, ki juthat be 60 meccs után!
Én valamiért megint Boston-Orlando Keleti döntőt, s Spurs-Lakers nyugatit érzek!
De meglássuk :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.01.09. 16:25:19-kor.
Kép
Kép
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.01.09. 16:09:17

Eazzy írta:Nah a Saints már megint Ain'ts lett...sajnálom, főleg hogy az Atlantának így könnyebb dolga lesz, feltéve persze ha a GB nem jut tovább este, amit csak remélni tudok :lol:
Azért én azt mondom, ez a Seattle továbbra is bűn gyenge a PO-hoz, ezt a NO rontotta el. Második félidőben annyi passzt ejtettek el a seattlei elkapók, hogy azzal meccset lehetett volna nyerni. Ha a Bears, ha a Falcons lesz a következő, akkor is csúnyán el lesznek verve. Bears ugye védekezni is tud, szóval nem látom a Seattle további esélyeit. De gratulálok azért, óriási tettet hajtottak végre.

Ma pedig plííííííííííííííííííííííz jusson tovább a Philly :!:
Szét fogom verni meccs közben a szobát az tuti.

A Seattlenek már biztos h a Falcons jutott míg az esti meccs győztese a Bears-el játszik.Az én kedvencem a tegnap folyamán elvérzett igaz egy nagyon izgalmas meccsen 1 ponttal ami miatt ideges is voltam egy kicsit de sebaj majd jövőre.ez a szezon igazán nem volt Manningé majdnem annyi Int-t adott mint Td-t :?

Innentől go Philly és Vick.Remélem Pats-Philly döntő lesz a sasok győzelmével :D
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.01.09. 16:04:45

Bob_Marley írta:
Dotn93 írta:Rose ellen ennyire nem tudott védekezni Rondo? Oké, hogy az egyik legponterősebb irányító a ligában, na de 36-ot szór egy Rondoval felálló Boston ellen? Mi volt itt Bob_Marley? Volt olyan játékos a Celticsnél aki jól játszott egyáltalán? Vagy pozitív meglepetés volt? (gondolok esetleg kiegészítő emberre) Csak az összefoglalót láttam, de kiváncsi lennék, mert ez elég sima vereség volt :(
Végig szoros meccs volt és partiban voltunk!Sőt az elején vezettünk is végig, 2ik negyedre meg egyenlített !Természetesen nem a sporikon múlott, de fújtak boldog boldogtalant, azért ne felejtsük Rose 36 pontjából 15 büntető......Rondo állandóan fault problémákkal küzdött!A legnagyobb baj, hogy a 2ik félidőre nem estek a középtávoliak!Allen jó volt, az elején sült neki minden!Fáradság...ezért kaptunk ki!De most "könnyű" meccsek Rockets,Kings,Bobcats itt nyerni kell, s lehet pihentetni a kezdőt!
Köszi szépen a helyzetjelentést, most töltöm a meccset, lehet, hogy belepillantok! Egyébként az Orlando eléggé durva amit művel...nagyot húztak a cserével. Te kiket tippelsz, kik jutnak be a PO-ba?
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.01.09. 15:50:05

Nah a Saints már megint Ain'ts lett...sajnálom, főleg hogy az Atlantának így könnyebb dolga lesz, feltéve persze ha a GB nem jut tovább este, amit csak remélni tudok :lol:
Azért én azt mondom, ez a Seattle továbbra is bűn gyenge a PO-hoz, ezt a NO rontotta el. Második félidőben annyi passzt ejtettek el a seattlei elkapók, hogy azzal meccset lehetett volna nyerni. Ha a Bears, ha a Falcons lesz a következő, akkor is csúnyán el lesznek verve. Bears ugye védekezni is tud, szóval nem látom a Seattle további esélyeit. De gratulálok azért, óriási tettet hajtottak végre.

Ma pedig plííííííííííííííííííííííz jusson tovább a Philly :!:
Szét fogom verni meccs közben a szobát az tuti.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.09. 14:13:00

Dotn93 írta:Rose ellen ennyire nem tudott védekezni Rondo? Oké, hogy az egyik legponterősebb irányító a ligában, na de 36-ot szór egy Rondoval felálló Boston ellen? Mi volt itt Bob_Marley? Volt olyan játékos a Celticsnél aki jól játszott egyáltalán? Vagy pozitív meglepetés volt? (gondolok esetleg kiegészítő emberre) Csak az összefoglalót láttam, de kiváncsi lennék, mert ez elég sima vereség volt :(
Végig szoros meccs volt és partiban voltunk!Sőt az elején vezettünk is végig, 2ik negyedre meg egyenlített !Természetesen nem a sporikon múlott, de fújtak boldog boldogtalant, azért ne felejtsük Rose 36 pontjából 15 büntető......Rondo állandóan fault problémákkal küzdött!A legnagyobb baj, hogy a 2ik félidőre nem estek a középtávoliak!Allen jó volt, az elején sült neki minden!Fáradság...ezért kaptunk ki!De most "könnyű" meccsek Rockets,Kings,Bobcats itt nyerni kell, s lehet pihentetni a kezdőt!
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.01.09. 13:24:28

hát az agyam eldobom h a 3. negyed elején kikapcsoltam a colts jetset. pedig nem is voltam álmos, de annyira nem érdekelt h hihetetlen. erre most nézem hogy mi volt az utolsó percben :shock:

teganp durvan volt 2 meglepetés, sztem az emberek tobbsege saints, colts tovabbjutast vart, erre tessék.

remelem ma a ravens uti, a kc-t (a kc ellen szurkolok nem a ravensnek...) a masik meccs durva lesz, de a sittes lehozza a philynek...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.09. 11:50:12

sjay írta:Én Steelers vs Eagles döntőt szívesen megnéznék 8)
Abból nem eszel! :lol:
Kép
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2011.01.09. 11:31:10

2 éve nem láttam NFL Playoffban ilyen rossz secondary teljesítményt... Harper PB idényt megy, erre ma teljesen dekoncentrált... Sharpertől nem jöttek a big playek, a két CB-t meg rendre megverte az embere...
Pass Rush 0, GW rossz gameplant választott teljesen, azt hiszem a 4. negyedben volt az első normális blitz. Hiányzott Jenkins onnan hátulról...
Brees 400 Yd+, 2 TD, 0 INT és nem tudunk megverni egy Seahawkst? Elég nagy blama ez a D-nek és a futójátéknak, bár a futás mentségeként illik megemlíteni ezt az apró tényt:
Betts: IR
Hamilton: IR (rövid yardos)
PJ Hill: IR
Ivory: IR (1. számú futó)
Thomas: IR (2. számú futó)

Várható volt, hogy a sérülések visszavetik a játékot, de azért azt vártam, hogy legalább a Seattle-n továbbmegyünk és utána szépen búcsúzunk. A hazai pálya hihetetlen energiákat adott nekik, a playhívás tökéletes volt, a passz ellen gyenge Harper rengetegszer találkozott a játékkal. Az a tény meg, hogy Hasselbeck 4 TD. El sem hiszem :)

Nem vagyok mérges, mert ezek a srácok nyerték a SB-t is, amit soha nem felejtek el. Jövőre újra nekimegyünk, remélem egy megbízható futóval és végre egy jó drafttal, nem ilyen Patrick Robinsonokat húzunk az első körben...

Ma nagyon kemény meccsek lesznek, a Baltimore-tól győzelmet várok, de a Kansas futójátékát nem lesz egyszerű megállítani. A második meccsről fogalmam sincs, de a homefield miatt talán egy kicsit a Philly az esélyesebb. Csak ne legyen rosszabb mint a tegnapi meccsek. :)

Innentől hajrá Ravens és GB/Eagles.
Válasz küldése