USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.05.05. 15:52:51

Hogy az a... :shock: NHL-be a Tampa simán 4-0-val kisöpörte a Washingtont. Na erre szerintem senki sem számított. Ennek mondjuk Én csak örülök, Ovechkin, Semin (Varlamov is talán?) mehetnek a VB-re! =P~

Kelet:
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning 0-4
Philadelphia Flyers - Boston Bruins 0-3

Nyugat:
Vancouver Canucks - Nashville Predators 2-1
San Jose Sharks - Detroit Red Wings 3-0
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.05. 15:38:11

2-0 vezet a Dallas,innen :( :( :( :( innen nehéz lesz fel állni az biztos,de én még bízok a fiúkban.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.05. 14:26:24

:D
Most kezdtem el nézni a Memphis-OKC második meccsét és Perkins :shock:
Blokkol egy nagyot majd 1 támadó lepattanó, elrontja majd megint leszedi bár azt is elrontja...
Bármikor visszafogadnám :D

Most meg Gasol simán elment mellette aztán eladott 1 labdát... :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.05. 14:00:12

MessiFan írta: Akkor gyerünk Boston!:D
Jó lenne a 2 hazait megnyerni aztán Miamiban elcsípni 1-et és a 7. meccsen iszonyatosanhatalmasannagyonagyonjó meccsen legyőzni a Heatet :D
Mi esetünkben 2 idegenbelit buktunk, arra többször volt példa, de azt hogy valaki 2 hazai buktával kezdjen és továbbmenjen csupán 3szor, mondjuk 1szer már a Lakers megcsinálta!Bármi történjen 1et kívánok, nehogy Dallas-Miami döntő legyen megismételve, nem mintha kiesnénk, de ha netalán mégis akkor…. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.05. 13:54:14

Bob_Marley írta: http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=ycn-8418011
Volt rá példa 3szor is :lol:
És a Dallas szeret 2:0ról bukni, lsd nagydöntő, ahol mondhatjuk 2,5-0ra is vezettek, de Wade elintézte őket!A 2 tavalyi döntős 2:0 hátrányban...

Blake Griffin a ROY
Akkor gyerünk Boston!:D
Jó lenne a 2 hazait megnyerni aztán Miamiban elcsípni 1-et és a 7. meccsen iszonyatosanhatalmasannagyonagyonjó meccsen legyőzni a Heatet :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.05. 07:57:05

Yehhh bizony Grt a Dallasnak és szurkolóinak. Remélem innen már vhogy kiejtik a Lakerst. :P :lol: :mrgreen: (nem lehetett kihagyni)
A második félidőben szerzett 32 LA pont az elég gyalázatos!Meg a 2 pad közti különbség is döbbenetes, eddig is tudtuk, jó a Mavs pad, de azért Odom aki a legjobb 6ik ember 3/12-vel 6 ponttal elég szerény a hazai padról!Másik meccsen jött a papírforma, viszont a Lakers óriási bajban van :lol:

szerk:
http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=ycn-8418011
Volt rá példa 3szor is :lol:
És a Dallas szeret 2:0ról bukni, lsd nagydöntő, ahol mondhatjuk 2,5-0ra is vezettek, de Wade elintézte őket!A 2 tavalyi döntős 2:0 hátrányban...

Blake Griffin a ROY
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.05. 07:10:27

MessiFan írta:Direkt felkeltem hogy megnézhessem a Dallas-Lakers meccs második félidejét és nem tudom mi történt a LA-val.. Szinte mindent kihagytak.. Egyedül Bynum volt a legkiemelkedőbb szerintem még az első félidőben is az összefoglalót láttán. Első pár perc csupa-csupa helyzetkihagyás volt :D
Az utolsó negyed magáért beszél: 25-19
Végeredmény: 93-79
Igen én is néztem.... elég durván alázott a Mavs..... így lehet hogy kiesik a címvédő..... nem is bánnám igazából....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.05. 07:07:29

Direkt felkeltem hogy megnézhessem a Dallas-Lakers meccs második félidejét és nem tudom mi történt a LA-val.. Szinte mindent kihagytak.. Egyedül Bynum volt a legkiemelkedőbb szerintem még az első félidőben is az összefoglalót láttán. Első pár perc csupa-csupa helyzetkihagyás volt :D
Az utolsó negyed magáért beszél: 25-19
Végeredmény: 93-79
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.04. 15:08:10

Félidőben azért sikeresen elaludtam, 3 perccel a vége előtt keltem fel :)

Wade után most Lebron volt a nyerő ember, Bosh se volt olyan rossz, James Jones a fantasztikus 1. meccs után 0 pont. Boston meg nem tudja felszívni magát, védekezésük se a régi, LBJ és Wade azért sokkal többet szokott szenvedni a kosarakért. Shaq oké, hogy egy nagy test a palánk alatt, de már 3-4 hónapja nem játszott. Én már azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Bostonból elhoznak 1 meccset.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.04. 14:02:30

És megvertük a Boston másodjára is! :D Innentől már azért megfordul a dolog, mi vagyunk esélyesebbek. Ha most ki is kapunk, azt nem hinném, hogy zsinórban 4x legyőznek, 7. meccsen meg szerintem már fáradtak lesznek Garnették. Na de most ez a legrosszabb forgatókönyv, innen már be kell húzni! Nagyon tetszik, hogy jól védekezünk, csapatként tudunk működni most már nem először. Úgy látszik, talán Spoelstra mégis képes valamit kezdeni a James-Wade-Bosh hármassal, össze tudja dolgozni a gépezetet. Csak maradjon is így! Továbbra is azt gondolom, hogy a Boston a legnehezebb ellenfél, a Bullst én nem tartom olyan erősnek. Nyugatról meg ki tudja, ki kerül be, persze a Lakers a legesélyesebb, de ők is ezer sebből véreznek...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.04. 13:51:54

Ha a 3. meccset nem nyerik meg, akkor vége.
Shaq piszkosul kell a csapatba...
GO CELTICS! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.04. 13:32:37

Yehhh bizony 8) Grt a Miaminak és szurkolóinak. Remélem innen már vhogy kiejtik a Bostont.

Bár az tisztán látszik a hszeimből, hogy finoman szólva nem vagy Celtics fan, de volt itt nemrég egy KG-Bosh ki a jobb,vagy van e olyan jó Bosh vita.

Hát azon azért nevettem egyet, KG egy élő ikon, és már-már legenda, jelenleg Bosh (és szerintem "jövőleg"-tudom nincs ilyen szó) egy lapon nem említhető vele. Azon a szinten még Bosh nem járt, ami úgymond KG-nek alap (bár azért vannak gyengébb meccsei MÁR)

szóval bocsánat azoktól a Miamisoktól akik ezt másképp látják,de elég független vagyok a témában, hogy reálisnak érezzem ezen véleményem. Lévén Boston utálatomnak (ezért még inkább negatívan elfogultnak kellene lennem ugye velük), és Lakers fanatizmusomnak :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2011.05.04. 09:53:52

Végig futottam a MIA-BOS mecset.
Ami nekem feltűnt,hogy a Miami csapat szinten nagyon ott volt.
a 4 negyed a példa. talán 3 szor egymás után feljött a Boston, de utána mindig ellépett a Miami.Valamit tudnak.
Ami még boszantó volt, az Davies két hibázása a végén.Sokkal izgalmasabb lett volna.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 08:13:19

Messithebest írta:102-91 Yeahhhhhh 8) Innen bitang nehéz lesz a Bostonnak mostmár... JAMEEESSSSS 8) 8)

Rosenak meg grat az MVP - ért!

szerk: Na a Memphis kikapott sajna :? De nem baj szerintem még tovább mehetnek! GO MEMPHIS :D
A bitang nehéz dologhoz csak annyit, hogy 3 év alatt (KG ide hozatala óta) nem voltunk még soha 2 meccses hátrányban….Hiányolom a csapatból a keménységet, az is árulkodó volt mikor Rondo a 3ik negyedben széttárta a kezét egy támadás során!Nem látom Garnetten a szenvedélyt, a tüzet, ezek pedig nagyon kellenének!Tényleg nagyon kell Shaq, ahogy Reggie is elmondta a közvetítésben nem mindegy, hogy egy 140 kilós emberbe rohannak bele, vagy mondjuk Big Baby-be!Kell a tűz, remélem a Garden légköre felrázza a srácokat, mert faultolni is úgy faultolunk mint a kislányok!Basszus 1-2 éve attól retteget minden csapat, hogy bement valaki a festékbe, s 5 percig nem lehetett felkaparni a parkettről, s még KG odament pofázni is most meg mozizzuk a betöréseket, odapaskolunk, s ennyi!És tényleg ami aggasztó Rondotól sokkal több nem fog jönni, a pad szintén mindent megtett, JO szépen dolgozott, maradt a BIG 3!
Nagy bajban vagyunk, s kimerem jelenteni, ha Shaq nincs a 3ik meccsen kiestünk!Nem hittem volna, hogy egy ilyen sorozat nem hoz elő rejtett energiákat, de ezt látom, mondom KG egyszer nem ütögette a fejét, vagy a mellkasát!James leblokkolta, s lehajtott fejjel elsétált, régen egy ilyennél KG odarakta a Raptor fejét az ellen pofájába és ment a trash talk,….Nem Kevin nyakába varrom a dolgokat, de valaminek történnie kell, mert ez a passzolgatunk nem jön össze, lehajtjuk a fejünket style kevés!Hozzáteszem ott van Rondo 2szer nem volt rest odaállni James elé, s mondjuk az egyik nálam tiszta belemenés is volt!De ő legalább ott volt, pofázott, ügyesen eljátszott a félidő végén, hogy faultolták, ez kell!
Remélem Russell papa lesétál az edzésre, s emlékezteti a fiúkat, hogy létezik egy bizonyos Celtics pride!!!!
LETS GO CELTICS
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.04. 06:22:18

102-91 Yeahhhhhh 8) Innen bitang nehéz lesz a Bostonnak mostmár... JAMEEESSSSS 8) 8)

Rosenak meg grat az MVP - ért!

szerk: Na a Memphis kikapott sajna :? De nem baj szerintem még tovább mehetnek! GO MEMPHIS :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 03:47:41

102-91 a Miaminak, grat nekik!
Szörnyű volt nézni az arcokat!Teljes letargia, most James parádézott főleg a 2. félidőben, ami aztán tényleg hihetetlen adat KG,PP,Ray 36 pont, túloldalt Bosh,James,Wade 80 pont.........Nálunk a pad jól teljesített nem rajtuk múlott, egyszerűen ha megint lett volna esély James tripla, vagy éppen betörés 2+1.....Ha Shaq nem lesz a 3ik meccsre akkor még a mostaninál is komolyabb a baj....Egyszerűen nonszensz, hogy Joel Anthony ott ugráljon és szedje a pattanókat!Kristicet rossz volt nézni mikor bent volt!
Ami még aggasztóbb kisebb-nagyobb sérülésekkel küzd Allen,PP, Rondo
Rondo aki 20 pont 12 assist 6 pattanó, de ez is kevés volt!Szombaton játszunk újra, a sérültek remélhetőleg rendbe jönnek, s Shaq meg KELL!
Meg kell jegyezni kiváló volt a Miami védekezése!
Egyszerűen nem bírja el a csapat ha ennyire nem megy PP-nek és Allennek, KG főleg a 3ik negyedes produkciójával elfogadható!
Sajnos a végén tényleg minden tekintetben benne volt, hogy bizony Houston we have a problem!
KG-t meg először Wade rakta hintába, aztán a végén James nyomta csúnyán vissza!Ez a 2jelenet kb az egész meccset leírta!Támadás nálunk hihetetlen akadozó volt megint, Allent nem lehetett megjátszani, folyamatosan jól váltott védekezésben a Heat, nem jöttek kemény blokkok, a betöréseket hatástalanította általában Anthony, védekezésben meg vagy James vagy Wade volt éppen hot streakben......
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 02:22:46

Pokoli nehéz második félidőnk lesz, össze kell kaparni magunkat támadásban, kár hogy többször 2-3 pontos előnyünknél meg is léphettünk volna, de kimaradtak a tiszta helyzetek!
Wade-t meg le kell ütni :lol:
PP 2/7, KG 2/9 Allen 1/5 mezőnyből....

szerk:3ik negyedben meg James lendült be, nálunk meg KG!Nagyon ajnározták a kommentátorok James lepördülős zsákját, egy gond volt vele, hogy Rondo felvette a pozíciót még se fújtak belemenést!James első meccsen is mikor feljöttünk kinyírt minket, meg most is mikor már úgy tűnt mi tudunk meglógni esett neki minden...
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.04. 02:08:44

Bob_Marley írta: Hát jó reggelt!
:)

Waaaadeeee! KG azt se tudta, hogy hol van :lol:

És a végén egy tríííí 8)

Wade és Bosh jó, Anthony odateszi magát védekezésben, Bosh se annyira puha. Bostontól Green és JO tetszik.

Félidő, Miami +5.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 01:54:44

Game90 írta:Rohadt álmos vagyok, de egyszerűen nem tudom kikapcsolni a meccset... :)

Egyik oldalon Allen és KG, másik oldalon Bosh off.

Amúgy nagyon szenvedős meccs.
Hát jó reggelt!
Állat a meccs :lol:
Green szépen összevágott 10 pontot nálunk, kár hogy védekezésben nem villogott, meg JO iszonyat, hogy milyen támadó pattanókat szerez meg!Végre a padunk a helyén volt, nagyon érződik ez a sorozat szempontjából élet-halál meeting!
szerk:ami szép az szép, Wade elég csúnya crossovert nyomott KG-nek!Na az a bizonyos momentum megint a Miaminál, hihetetlen pocsék a támadásunk megint a 2ik negyedben!Persze nagyon jó a védekezés a Heatnél!És rendezetlen védelem ellen meg legyorsul mindenkit a 2 sztár!PP-től nagyon kell megint egy jó második félidő, s KG amilyen szépen kezdett, úgy elszürkült!Rondonak meg pumpálni-pumpálni!
Wade közben megint él, hogy rohadna meg :lol:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.04. 01:48:05

Rohadt álmos vagyok, de egyszerűen nem tudom kikapcsolni a meccset... :)

Egyik oldalon Allen és KG, másik oldalon Bosh off.

Amúgy nagyon szenvedős meccs.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 01:22:13

Hát azért mára is megvolt a nap "kabaréja"!
Köszi Bosh azt a 3pontot!Green rádobja gyűrű széle, Chris barátunk meg még a gyűrű szélén elüti, Goaltending :lol:
PP könnyebben megsérült, s egy közelin egy laza f*ck you ment James-nek, ma se fér a bőrébe a kapitány :lol:
JO 2ik faultja nagyon nem kellett volna, határeset volt, nálam belemenés :)
KG viszont eddig nagyon hajt!
Labdaszerzés 4 pattanó szép tempók!
Jó lesz ez :lol:
Bibby meg honnan dobálja már be :shock: Negyed végét "elcsesztük", de ez még csak a tapogatózás így az elején!2ik-ban most nem szabad hagyni hogy meglépjenek!
Kép
Kép
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.05.04. 00:59:01

Bob_Marley írta:baglyoknak:
http://www.firstrowsports.eu/watch/6308 ... ltics.html
Első egész szépen muzsikál, még van valami hülye sorozat, de 10 perc, s pattog a labda :lol:
Ma már 2 találkozóból 1 megvan, nem szeretnék csalódni a kelta harcosokban, úgyhogy LETS GO C's
Hülye vagyok hisz adja a Sport TV is :D
Sport TV? Melyik adja, mikor? :D

Megvan, elcsíptem :D HAJRÁ BOSTON :wink:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 00:48:54

baglyoknak:
http://www.firstrowsports.eu/watch/6308 ... ltics.html
Első egész szépen muzsikál, még van valami hülye sorozat, de 10 perc, s pattog a labda :lol:
Ma már 2 találkozóból 1 megvan, nem szeretnék csalódni a kelta harcosokban, úgyhogy LETS GO C's
Hülye vagyok hisz adja a Sport TV is :D
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2011.05.03. 23:53:25

van valakinek jó linkje?

szerk:elnéztem az időpontot.csak egy óra múlva kezdődik.
így jó éjt.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.03. 20:03:05

Messithebest írta:Eddig tényleg meglepetés a Playoff! Pláne a Spurs. Én akár végső győztesnek is el tudtam volna képzelni őket. Memphis meg valami brutál.... Atlanta szerintem képes lehet egy Game 7re a Bulls ellen, ott meg ugye bármi lehet.... Dallas is szerintem megcsinálhatja, Memphis talán Game 6ig el tud jutni de belőlük ezután már bármit kinézek. Mi meg remélem hogy akárhány Gameben is de letudjuk verni a Bostont. Miután bejutottunk a BL döntőbe, 1től remélem 2-0ra elhúzunk. Ha sikerül, onnan már elég nehéz lesz a Bostonnak! Szóval LETS GO HEAT!
Hirtelen azt hittem, hogy rólam van szó... :lol:

Dallas és az Atlanta győzelme azért meglepő. Kobe hiába játszott jól, a többiek megint gyengék voltak. Mavs cserepadja pedig sokkal jobb volt, mint az LA-é. JJ - Crawford duónak most bejött minden, de nem fognak minden meccsen ilyen jól dobni és akkor sima Hawks bukó lesz. Rose is 0/7-tel kezdett, de utána azért feljavult. Sérüléséről lehet valamit tudni?

Csak nehogy megint meglepetés legyen, mert az eddigi 4 meccsen csak egyen jött a papírforma...

MVP:
1. Rose 1182 pont
2. Howard 643
3. LBJ 522
4. Kobe 428
5. Durant 190
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.05.03. 23:54:23-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése