USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.05.07. 16:16:18

Az NFL-ben valami mocorog afelé, hogy ne legyen lockuot, sőt asszem most pont nincs is, mivel a bírónő beszüntette, de ha azóta változott valami javítsatok ki.
Na és ezzel kapcsolatban olvastam nba.com-on, hogy jó hatással lehet az NBA-re is ez, hogy az NFL-ben javul a helyzet. Én nagyon reménykedem, mert mindkét ligában a Philly pont most esik át a nemzedékváltáson.
Az Eagles és a Sixer is óriási pontenciállal rendelkezik, szóval nagyon nem örülnék, ha pont most kellene egy évet pihizni...meg amúgy is, mit fogunk nézni addig???
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.07. 16:06:37

pityi13 írta:
Messithebest írta:Nem tudom mi lehet a Lakersel... 3-0.... simán ki is fognak potyogni... na de kit izgat? :lol:
Látom te a Miaminek drukkolsz.Eljön az az idő is mikor ti lesztek ebben a helyzetben. :lol: :lol: :lol:
1. ott a szerkesztés gomb, nem kell 3 hsz-t 1más után befirkantani
2. igen a Miaminak drukkolok és? nem hinném hogy az az idő valamikor most lesz
3. finoman szólva, nem vagyok Lakers fan, 3 évig mindig a döntőbe voltak, mostmár elég, és mint tudjuk, minden sorozat megszakad 1x....SWEEP L.A.!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.07. 15:51:20

4-3-mal továbbmenni? Fáradtak lennénk mint a dög,de lehet hogy jó hatással lenne a játékosokra.
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.07. 15:45:39

Messithebest írta:Nem tudom mi lehet a Lakersel... 3-0.... simán ki is fognak potyogni... na de kit izgat? :lol:
Látom te a Miaminek drukkolsz.Eljön az az idő is mikor ti lesztek ebben a helyzetben. :lol: :lol: :lol:
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.07. 15:42:27

Nem tudom,szerintem már kiestünk innen már nagyon nincs visszaút.Kész csoda lenne ha mi jutnánk tovább.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.07. 15:07:17

Mi folyik itt Los Angelesben? :shock: Azért egy meccset hozni kéne, mert különben nagyon gáz lesz a söprés...Dirkre nincs emberük, meg is szórja magát a német, Terry és Stoja is hozza a pontokat a padról. Lakersnek meg Bynumot kellett volna nyomni egész meccsen.

Szerintem a kiesés nagy érvágást jelentene a Lakersnek, elmúlna egy nagy korszak, nyáron tuti csinálnának egy nagy cserét. Már csak az a kérdés, hogy kit akarnak cserélni (Bynum? Gasol? Artest?) ill. ki érkezne (Howard? Gay? Igoudala?).

Este pedig jön a 3. Heat győzelem 8)
socio66 írta:ennek a lehetséges lockoutnak mi a sztorija?
Nagyjából:

Mint ismert a kollektív szerződés június 30-án lejár. David Stern a liga biztosa múlt héten elmondta, hogy nem úgy haladnak a tárgyalások, ahogy azt elgondolták, éppen ezért intenzívebbé kell tenni a megbeszéléseket a liga, a tulajdonosok és a szakszervezet között.
A lockout egyelőre elkerülhetetlennek tűnik, mivel a tulajdonosok és a liga drasztikus fizetéscsökkentési (750-800 millió dollár), valamint a garantált szerződések hosszának csökkentési tervezete nem nyerte el a szakszervezet tetszését.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2011.05.07. 14:57:50

ennek a lehetséges lockoutnak mi a sztorija?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.07. 14:48:32

Bob_Marley írta: szerk: és egy háttérkép http://4.bp.blogspot.com/-J3aGufZe-Qw/T ... 2Bcopy.jpg
A 4 C veri a 3 királynőt :lol:
Ez azért....no comment.....

de hogy ne csak off legyen: D12 a Phillyben? :lol: Esélytelen...... Szerintem vagy marad még 1 évet, vagy free agent, vagy L.A. lesz.....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.07. 14:41:50

Hát igen, csapatszinten elég jó a Philly egy kiváló edzővel, fiatal társaság, s pont még egy szupersztár kellene nekik szerintem!Az biztos, ha sikerül egybe tratani a csapatot, akkor 1-2 éven belül komolyan kell számítani a Phillyvel!Mindenkinek rossul jön a lockout, nekünk így kifutnak az öregek, de marad a pénzük, ti nektek meg pont feltörekvés szempontjából, törés lenne!
Úgyhogy mindenki imádkozzon, legyen szezon jövőre :lol:

szerk: és egy háttérkép http://4.bp.blogspot.com/-J3aGufZe-Qw/T ... 2Bcopy.jpg
A 4 C veri a 3 királynőt :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.05.07. 14:24:33

Én még eljátszani sem igazán mertem ezzel a gondolattal, hogy Phillybe jöjjön :lol:
Maga lenne az álom.
Turnernek kellett ez az év, hogy belerázódjon, meg ugye komoly sérülése is volt, szóval ő sokkal jobb lesz jövőre, belőle akár igazi szupersztár is lehet, mert tipikusan az a típus, aki tripleduplás. Pontok terén nyilván, védekezésben már idén is rengeteget mutatott a potenciálból, nem egyszer jutott 10 fölé pattanókban. Emellett passzolni is szeret, szóval kicsit amolyan Iggy stílusú, bár kinézetre engem folyton Tracy McGrady-re emlékeztet :lol:
Iggy nem tudom, hogy marad e még sokáig, mert Turner átveheti a szerepét, mondjuk én nagyon bírom őt, szóval nem szeretném ha menne.
PG-n Jrue Holiday már idén olyanokat mutat, hogy hihetetlen, ő kiegészítve Lou Williamsel, tökéletesek a posztra. Thaddeus Young zseniális játékos, SF vagy PF-en is nagyszerűen megél. Ha centerbe bekerül Howard, akkor ez a csapat jövőre igencsak közel lenne egy kiemelkedő idényhez.

Na de térjünk vissza a valóságba. Howard ügye még messze van.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.07. 14:23:11

Bár Lakers fan vagyok, az idényt látva azért nem csodálkozom ezen a tré formán így a PO-ban (ami nem megszokott azért mégsem) tőlük. Viszont ha a Lakerssel egyetemben kiesik a Boston is, szinte nem is fog fájni :lol: Akkor már olyan nem igen nyerheti, akit nagyon nem szeretnék, egy kis frissítés ami a bajnokot illeti, meg sosem árt.


azért persze:

GO LAL!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.07. 13:30:20

Lakers tényleg hihetetlen, láttam a meccs nagy részét, azért partiban volt jó sokáig a Lakers, egyszerűen Nowitzkit nem tudják fogni!És Bynum kifejezetten jól játszott!Persze sok minden változna ha cserélnék D12-t Bynumra, először is lenne egy még egészséges center!Viszont Bynum alig kapott labdát, s már panaszkodott is, pedig nem ügyetlen!Howard-dal ezt nem lehet eljátszani, szerintem!Márpedig Bryanthez néha hozzá van nőve a zsuga!
Valóban lassan egy korszak véget ér, Jackson gondolom nem így tervezte, hogy befejezi, lassan hiába Bryant egy vasember, nincs mozdítható testrésze!3:0ról még senki nem fordított, s nem is idei Lakers lesz az első!
Valahol kicsit sajnálom, mert jó lett volna megint klasszikus döntőt játszani velük :twisted: :lol: És visszavágni a tavalyiért!

szerk: Howardos sztori meg elég érdekes lesz, ha jól tudom korlátozott szabad ügynök lenne, az Orlando nyilván valamit szeretne érte, így jó lenne most cserélni, de hát jövőre nagy valószínűséggel lockout!
Amúgy meg lehet hülyének néztek, de pl Phillyben jobban megtudna élniEnnek gondolom örülne Eazzy is! :lol: Phillyben jó nagyon a tüzérség, s az alacsony posztokon jók!Keletről nem mennék el!Lakers persze óriási franchise, de ha a Kings költözik melléjük máris tért veszítenek!Turner mégiscsak egsy TOP3as draft volt, s idény végére nem is volt rossz!Holiday fejlődik, Igoudala meg azét egy szinttel feljebb kerülhetne, ha lenne egy D12 mellette!+Brand!Persze jöjjön a Celtics-be, de mi nekünk nincs helyünk a salaryben :lol: Érdekes sztori lesz Howardé, s a végén meg marad :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.05.07. 13:11:32

Jaja, Dwight Howard természetesen. Lejár jövőre a szerződése, és az idei újabb csalódás után nem hinném hogy maradni akar Orlandoban, szóval még most nyáron kell belőle kisajtolni amit tudnak. Ő meg LA-be szeretne menni, legalábbis valami ilyet hallottam. Bynum-al helyet cserél valami nagyobb tradeben. Ezt tudom jelenleg elképzelni.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.05.07. 13:07:22

szbalint88 írta:
Eazzy írta:Csak az összefoglalót néztem meg a Lakers - Dallas -ból, de ami azonnal látszik, hogy a Mavs egyszerűen megőrült. Minden pont, zsákolás, megszerzett labda után ordítanak, feltüzelik egymást. Nyerni akarnak minden áron, és ez jelenti jelenleg a legnagyobb különbséget köztük és a LAL között, mert a lilák nem igen kívánnak tenni semmit. Gasol katasztrófa, Kobe a végjátékban le volt lőve. Ez így kevés. Na majd jövőre Howard-al a fedélzeten.
Melyik Howarddal?
szerintem dwightra gondolt.
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2011.05.07. 12:51:32

Eazzy írta:Csak az összefoglalót néztem meg a Lakers - Dallas -ból, de ami azonnal látszik, hogy a Mavs egyszerűen megőrült. Minden pont, zsákolás, megszerzett labda után ordítanak, feltüzelik egymást. Nyerni akarnak minden áron, és ez jelenti jelenleg a legnagyobb különbséget köztük és a LAL között, mert a lilák nem igen kívánnak tenni semmit. Gasol katasztrófa, Kobe a végjátékban le volt lőve. Ez így kevés. Na majd jövőre Howard-al a fedélzeten.
Melyik Howarddal?
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.05.07. 12:31:04

Csak az összefoglalót néztem meg a Lakers - Dallas -ból, de ami azonnal látszik, hogy a Mavs egyszerűen megőrült. Minden pont, zsákolás, megszerzett labda után ordítanak, feltüzelik egymást. Nyerni akarnak minden áron, és ez jelenti jelenleg a legnagyobb különbséget köztük és a LAL között, mert a lilák nem igen kívánnak tenni semmit. Gasol katasztrófa, Kobe a végjátékban le volt lőve. Ez így kevés. Na majd jövőre Howard-al a fedélzeten.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.07. 09:45:49

Tocy írta:
Messithebest írta:Nem tudom mi lehet a Lakersel... 3-0.... simán ki is fognak potyogni... na de kit izgat? :lol:
Azt hiszem ezzel a szezonnal ott lezárul egy korszak...új arcok kellenek, a régieket elküldeni, új edző-új impulzus-új motivációk. Kicsit kiégettnek, fáradtnak, öregnek érzem a csapatot...de így is nagy meglepetés :shock:
Igen igen, én is így látom, csak azért meglepő, szinte ugyanaz a csapat tavaly még bajnoki címet nyert, most meg kipotyog simán egy Dallas ellen :shock:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.07. 09:18:12

Messithebest írta:Nem tudom mi lehet a Lakersel... 3-0.... simán ki is fognak potyogni... na de kit izgat? :lol:
Azt hiszem ezzel a szezonnal ott lezárul egy korszak...új arcok kellenek, a régieket elküldeni, új edző-új impulzus-új motivációk. Kicsit kiégettnek, fáradtnak, öregnek érzem a csapatot...de így is nagy meglepetés :shock:
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.07. 08:52:00

Nem tudom mi lehet a Lakersel... 3-0.... simán ki is fognak potyogni... na de kit izgat? :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.05.06. 13:40:55

Most néztem meg a Lakers-Dallas párharc második meccsét.
Már az első meccsen is csak Kobe játszott elfogathatóan, a többiek eléggé gyengék voltak. Volt olyan is, h 16 pont volt az előny, de a végét nagyon elrontották fiúk.
A második meccs még szörnyűbb volt, ilyen 1/16(?) hárompontos statisztikával nem nagyon lehet nyerni. Egyedül Bynum volt az, akiben éreztem az erőt.

Artest kapott egy hárommeccses eltiltást.

Bár 0-2 az állás, mégse érzem lehetetlennek a fordítást. Nem játszik olyan elképesztően a Dallas, csak a Lakers harmat gyenge. Ha sikerül javulni, akkor szerintem meglehet a következő két meccs.

GO Lakers!
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.06. 09:08:00

Messithebest:Igaz, hogy a Nagy Döntőben minden megtörténhet, de én szerintem nem a legjobb matchup lenne nektek az Oklahoma, de ha eljutunk odáig kifejtem!

Ha minden igaz [-o< The Big Shamcrock is back!Azaz játszik Shaq!Nem lesz kezdő, de Doc kijelentette játszani fog!Mondjuk halottuk már eleget, de most minden jel arra mutat, hogy valóban lesz egy 140 kilós emberünk a palánk alatt!Írtam, hogy remélem Russell papa lesétál, s elbeszélget a srácokkal, hát ő nem, de Havlicek lement edzésre, s lelket vert a brigádba!Ő már túlélt olyat, hogy milyen 0-2ről fordítani!
Na este hajrá, s Lets GO CELTICS

szerk: nem is ma játszunk, akkor holnap csapatjuk meg a Heatet :twisted:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.05. 19:07:16

Bob_Marley írta:
MessiFan írta: Akkor gyerünk Boston!:D
Jó lenne a 2 hazait megnyerni aztán Miamiban elcsípni 1-et és a 7. meccsen iszonyatosanhatalmasannagyonagyonjó meccsen legyőzni a Heatet :D
Mi esetünkben 2 idegenbelit buktunk, arra többször volt példa, de azt hogy valaki 2 hazai buktával kezdjen és továbbmenjen csupán 3szor, mondjuk 1szer már a Lakers megcsinálta!Bármi történjen 1et kívánok, nehogy Dallas-Miami döntő legyen megismételve, nem mintha kiesnénk, de ha netalán mégis akkor…. :lol:
Dallas-Miamit én sem szeretnék, én inkább egy OKC-MIA-t. Az lenne a legjobb számunkra, bár Dallas sem lenne szerintem nagy falat (lsd. 2006), Lakers-t mindenképp elkerülném, Memphis meg ha esetleg bejutna, nyugodtan :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.05.05. 16:29:34

Höh, a Bostont én se bírom, főleg azt a dínófejű Charat.... :twisted: De a Bostonon kívül a másik csapat amelyiket nagyon nem bírok, az a Philadelphia... :D Végülis tök mindegy, hogy kijut tovább, egyik se jusson be a döntőbe az a lényeg számomra.

Nyugaton már más a helyzet, ott egyik csapattal sincs bajom. A Nashville-nek jobban szorítok, de ahogy írtad is, nem valószínű, hogy a Vancouver kiengedi a kezéből a továbbjutást. A másik meccs még érdekesebb számomra, mert mind a 2 csapatot egyformán kedvelem. A Detroitnak nagyon nehéz lesz innen felállnia, kész csoda kéne, hogy sikerüljön nekik.

San Jose - Boston döntőt várok.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.05. 16:16:57

VictorValdes19 írta:Hogy az a... :shock: NHL-be a Tampa simán 4-0-val kisöpörte a Washingtont. Na erre szerintem senki sem számított. Ennek mondjuk Én csak örülök, Ovechkin, Semin (Varlamov is talán?) mehetnek a VB-re! =P~

Kelet:
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning 0-4
Philadelphia Flyers - Boston Bruins 0-3

Nyugat:
Vancouver Canucks - Nashville Predators 2-1
San Jose Sharks - Detroit Red Wings 3-0
nah végre egy kis hoki :D

a tampánál nagyobb meglepetést nekem már csak a szerencsétlen boston (pfuj) fog okozni ha söprik a flyerst... hogy aztán a keleti döntőben mi lesz jó kérdés. ha jó tudom a boston kezd otthon, ha behuzzák lelki előnyben lesznek, sztem onnan ők fognak tovább menni (sajnos)

nyugaton a detroitnak vége, a vancouver meg több meccset nem fog adni a nashvillenek. itt a papír szerint canucks megy a stanleyért, bár papírforma itt már nincs.

én lényegében egy vancouver-boston döntőért szoritok, de csak azért h vki elkenje a mackók száját :D

GO SENS
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.05. 16:00:16

Bob_Marley írta: Blake Griffin a ROY
Várható volt, amúgy az összes szavazó őt tette az 1. helyre.

2 meccs után egy kis esélylatolgatás, hogy ki fog továbbjutni :) :

Miami - Boston 65%-35%
Chicago - Atlanta 80%-20%
LAL - Dallas 20%-80%
Oklahoma - Memphis 60%-40%
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.05.05. 16:25:43-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése