USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.12. 16:08:04

Dotn93 írta:
Bob_Marley írta: Amit múltkor írtam egy Howard mekkorát dobna rajtuk, s feküdne is Dwightnak, mert kőkemény a védekezés, s lennének társai, s támadásban meg szépen próbálják kijátszani helyzetekre, s a lendület is meg van!
Biztos vagyok benne, hogy nálunk jobb ajánlatok is be fognak futni Howardért. Kit adnánk? Bár az is igaz, hogy a legnagyobb esélyesként emlegetett Lakersnél sem tudom, hogy kik azok a játékosok, akikért meg tudnák kaparintani D12-t.
Én elnézegetném Miamiban... :D
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.05.12. 15:52:05

Bob_Marley írta: Amit múltkor írtam egy Howard mekkorát dobna rajtuk, s feküdne is Dwightnak, mert kőkemény a védekezés, s lennének társai, s támadásban meg szépen próbálják kijátszani helyzetekre, s a lendület is meg van!
Biztos vagyok benne, hogy nálunk jobb ajánlatok is be fognak futni Howardért. Kit adnánk? Bár az is igaz, hogy a legnagyobb esélyesként emlegetett Lakersnél sem tudom, hogy kik azok a játékosok, akikért meg tudnák kaparintani D12-t.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.12. 15:47:03

Jajj de megutáltam most a Miamit. 4-1 az elég szégyen.. Elment a kedvem az egész PO-tól.
Grat a Miaminak. Megérdemelték. Elásom magam jó mélyre..
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.05.12. 15:39:10

Hát az a helyzet, hogy 3 emberrel is kivégeztek minket :?

Néha azért Chalmers hozzá tud tenni, Anthony védekezésben szintén és Jones is be-be vág pár triplát. Bibby az aki nálam nagyon gyenge. Haslem is azért lendületet adhat a padról, szóval jó ez a Heat.

A Thundert várom a döntőbe a túloldalon, a védekezésük rengeteget javult, KD35 ellenállhatatlan, ha Westbrooknak is megy, akkor pedig tuti a győzelem. És akkor még nem beszéltem, hogy a padról olyanok tudnak beszállni, mint Harden, Collins, Mohamed, Maynor vagy a most 18 pontig jutó Cook.

Jó a pad, azt kell, hogy mondjam. Nagyon kíváncsi lennék egy OKC-Miami döntőre is, a Bullst én sem tartom túl esélyesnek, egyszerűen lendületben van a Heat, a James-Wade kettős folyton hozza magát és Boshnak is szinte mindig jó napja van (legalábbis ellenünk most jó formában volt).
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.12. 15:21:43

Roseról néztem egy pár adatot, eléggé szórja a pontokat. Pl Game 4en 44 pontot szórt. Wadet kőkeményen rá kell állítani, vagy szerintem megfognak fogni. Többiek annyira nem vészesek, arra talán elég lesz Bosh(esetleg + Bibby/Chalmers) és LBJ meg Bibby/Chalmers szórhatnak! Mindenesetre Rose-t kőkeményen megkell fogni! Korver 3asaira figyelni, Deng betöréseire szintén, illetve Boozer védekezését átjátszani! Nagyon remélem hogy betudunk jutni a Fináléba, ott már "csak" az OKC illetve a Dallas lehet veszélyes. (Szvsz szerintem ők fognak WCF-et játszani) Szóval a Bulls-t megkell fogni, és onnantól a döntőben figyelni!( Arra már nem is gondolok, mivan ha az Atlanta bejutna :arrow: Egyenes út a döntőig) Szóval várom már a Bulls elleni párharcot, kemény lesz! SZÓVAL LETS GO HEAT!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.12. 11:52:35

Nagyon érdekes lenne egy Chicago-Miami ECF döntő, igazi csemege akik szeretik a kemény védekezős meccseket (mint én)!És azért 3:2ről már 1et csak behúz a Bulls, Memphisnek meg betett a 3OT-s vereség!
Igazából már gondolom sokan unják (mert mégse egy Celtics topik), de annyira fájó még mindig belegondolni, hogy gyakorlatilag ha nem vesszük az OT (már jól kezdődik a gondolatmenetem), az elmúlt 96 percből, jó 85-90ben végig vezettünk :? :cry:
Riversnek nagyon kellene maradnia, Rondo-t ismerve összeesne a gyerek, ahogy láttuk Perkins elvesztése gyakorlatilag megsemmisítette a lelkét, a „pótapja” elvesztése, egy egész idényre visszavetheti!Allen elvileg lehívta a játékos opcióját még egy évig marad, a kérdés lesz-e szezon, ha lesz teljes vagy csonka vagy mi lesz….Az biztos azért vannak opciók akikre lehet építeni, s igaz belefog telni pár évbe míg kitakarítjuk a sapit, s tudunk meghatározó játékosokat hozni!

És hogy más így legyen, Eaazy Igoudala-ról tudsz valami belsőbb infot!Elvileg kacérkodnak, hogy elcserélik!Még 2 éve van 15 milliós fizetésekkel!Sajnálom őt, mert jó védő, csak hasonlít Grangerre abban a tekintetben, hogy nem tudja betölteni az igazi franchise player szerepkört!Pedig a fiatal suhanc Phillynek kellene egy igazi vezér!Megmondom őszintén a múltbéli sérelmek, meg a csoportrivalizálás okán nem szerettem kifejezetten a Phillyt, de el kell ismernem szépen alakulnak, s szimpatikus a fiatal csapatuk, s eredmények tekintetében velünk egyszintűek ha a 4-1eket vesszük alapul! :lol:

Amit múltkor írtam egy Howard mekkorát dobna rajtuk, s feküdne is Dwightnak, mert kőkemény a védekezés, s lennének társai, s támadásban meg szépen próbálják kijátszani helyzetekre, s a lendület is meg van!Igazából persze mindenhol elférne Dwight, s kicsi az esély a Phillyre, de egy esetleges Igoudala-Howard köré épülő trade?????Amiben az Orlando eltudná még passzolni a borzalmas szerződésű emberei közül párat!Na de ez csak úgy felvetettem!
És tudom maradjunk a valóságnál, de hát most már nektek, nekünk is offseason, el lehet kezdeni kutakodni a szerződésekben :P

Most így hogy kiestünk 2 csapat van akiért tudok szorítani, Memphis (TA, Powe miatt), s Bulls (Tibo papa miatt)!De ezt a száguldó Miamit csapat legyen a talpán aki megtudja fogni!Persze lehet mondani, hogy savanyú a szőlő, de talán nem jó tendencia, hogy gyak 3 ember kosrazik!Hol marad a csapategység :lol: Na de meg is fonnyadt az a bizonyos szőlő :lol:
LETS GO CELTICS
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.12. 10:58:47

Eazzy írta:Nem igazán látom, hogy a Heat hogyan ne tudna a döntőbe jutni. A Bullst most nem érzem elégnek 4 győzelemre ellenük, ráadásul még csak nem is lesznek elég frissek sem, mondjuk akár az lehet előny is, hogy játékban vannak.
Másik oldalon OKC vezet, szerintem be is húzzák a párharcot, bár reménykedem egy hetedik meccsben azért.
A Bulls ellen szerintem is esélyesebbek vagyunk, ott tényleg egy Rose van, többiek még kevesek. Őt vagy meg tudja fogni Wade vagy nem, ha nem, akkor hagyni kell, többieket meg nullán tartani.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.05.12. 10:43:29

Nem igazán látom, hogy a Heat hogyan ne tudna a döntőbe jutni. A Bullst most nem érzem elégnek 4 győzelemre ellenük, ráadásul még csak nem is lesznek elég frissek sem, mondjuk akár az lehet előny is, hogy játékban vannak.
Másik oldalon OKC vezet, szerintem be is húzzák a párharcot, bár reménykedem egy hetedik meccsben azért.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.12. 09:20:24

Fantasztikus...egy estén lett bajnok a Barca és ütöttük ki 4-1-re!!! a Bostont....hihetetlen :D James ismét nagyon tolt a végén, a legfontosabb pillanatokban szórt be triplát, kettest, mindent. Különösebben nem bírtam a Cavsnél, de mióta itt van, annyi örömet okozott már, hogy Wade&James így együtt a kedvenc :D ÁÁÁ, nem hiszem el, hogy így nyertünk...

Bostonnál meg szerintem egyértelműen a fáradtság dominált, a 3. meccsre felszívták magukat, de különben végig a Miami frissessége, lendülete uralkodott. Persze, most sokáig vezettek, de mégis...erőn felül küzdöttek, a végén a 16-0 magáért beszél...

Let's go Heat!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.12. 07:53:38

Mi történt velem???Szét ver az ideg a kedves net szolgáltató (T-Home), úgy gondolta karbantartási műveleteket hajt végre…..Fel kelek, s írni is akartam, hogy más az időpont, de ugye meghalt a net….ráadásul még ki is kaptunk!És a leírtjaid alapján meg pláne megint több volt a meccsben!Csalódott vagyok, de hát majd jövőre!
LETS GO CELTICS
Remélem lesz szezon, s talán még egy év van az öregekben, ha nincs akkor Allen, KG köszönjük ezeket a csodás éveket, az elsőéves lenyűgöző szezont, a második éves Garnett nélküli hatalmas küzdést, a tavalyi nagydöntőt, amivel bebizonyították, hogy öregember nem vénember, Allen 8 tripláját a második meccsen, az idei év eleji tökéletes kosárlabdát, Allen rekordját, mindent!Nagyszerű sportemberek, s iszonyat fognak hiányozni!
Majd ma este megnézem a meccset, aztán még holnap írok egy kis összegzést, így utoljára!Szép volt fiúk, s természetesen gratulálok a Heatnek, úgy gondolom a legnehezbb feladatot megoldották, innentől a legnagyobb esélyes a Miami!

szerk:
Doc: "I don't think this team is done...I'm leaning heavily to coming back. I probably will. I'm a Celtic and I want to win again here."

Igazából több helyen is elemzik, hogy tulajdonképpen a Perk csere óta nagyon felemásan teljesítettünk….Úgy gondolom részben igaz, hogy Perkins hiánya meglátszott, de az igazság az, hogy ennyi volt a lábakban!
A védekezésünkkel nem volt baj a Miami ellen sem, a támadásban már nem úgy mozogtak a fogaskerekek!
Mindenki sérült, Rondo sérülése pláne a legrosszabbkor jött, Shaq teljes meszelése, a pad is mostanra ért be (igaz Davis nagy csalódás, s még több játékpercet akar, csak úgy hosszabbít…)!JO hatalmas pozitív csalódás, Allen, PP pályafutása egyik legjobb szezonját futotta, KG is amíg volt szufla nyomta!Tegnap is az elején még bírta, aztán már a büntetők se mentek!

szerk2:Legalább a Barca bajnok ez vigasztal!Mondjuk LBJ örömködős fejét azért látva az összefoglalót elraktározom magamnak, jön még ő Bostonba :twisted:
Viccet félre téve, ez nagy gátakat szakíthat át, látszódott a Miami arcokon is hiába 4-1 ez idegölő nagy sakkjátszma volt, ahol kijött talán a fiatalság!A végén 16:0ás futás, mikor már telejsen elkészültünk az erőnkkel!
Nem láttam élőben az utolsó meccsünket, így nem lehet lockout :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.12. 05:58:30

Yeahhhhhhhhh!!!!! 8) MEGVAN! :D Szép volt! :D Most már "csak" Rosékon (sztem, de jó lenne ha az Atlanta továbbjutna) kell átrágni magunkat és nagydöntő :DDD
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.12. 01:34:07

Bob_Marley írta: Game, Kalap lesz valaki?
Most 2kor van a meccs, egyébként!
Vagy 1kor, le is maradtam az 1. negyedről :twisted: 8-cal vezet a Boston, eddig Wade vs. KG van, James gyenge.

http://www.firstrowsports.eu/watch/6427 ... ltics.html

Wade hülyét csinál az egész Boston védelemből.

Megvaaaaaan! 97-87! Az eredmény ellenére nagyon izgalmas volt.

James az utóbbi 2 meccsen rohadt nagy clutch volt. Most is 87-87-nél bevágott 2 triplát emberről, meg dobott még 4 pontot, hogy meglegyen közte a 10. LBJ + Wade = 67 pont, 24/39, 17 lepattanó, 9 gólpassz, 5 steal, 8 TO.

Bostonnal meg nem tudom, hogy mi volt, vezettek 5-6 ponttal, majd kb. 6 perccel a vége előtt megálltak 87 pontnál, Allen sima triplát ront, kimaradt ziccerek, kulcsszituációkban labdaeladások. Pedig most még a pad is szórt 30valahány pontot. De a lepattanócsatát elvesztették, Rondo csak 3 gólpassz és majdnem 2x annyi labdaeladás (19 vs. 9).

Rondot azért mégsem oltom:
Mike Gorman on the post game: "People within the organization told me if this were the regular season, Rondo would have been out 6-8 weeks".

Nagy jelenetek a végén: Rivers és Allen gratulálnak, LBJ és Wade ölelkeznek, LBJ majdnem sír...

4-1! Azért mindenki több meccsre számított, de nem baj 8)

Bob, mi történt veled? :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.05.11. 22:25:41

Ma este én is fentmaradok és megnézem. Nem igazán érdekel,hogy ki nyer csak legyen jó meccs.
Nekem már mindegy,hogy mi lesz,mert az LA már kiesett. :(
De talán hajrá Boston, miatta! :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.11. 22:12:32

pityi ez már csak ilyen, nyertetek 2őt 3szor voltatok döntősök zsinórban, most kicsengettek, de majd jön egy rebuild s pár év megint ott lesztek, ránk is ez vár!
Ma már gyönyörű a nap, s lehet akár csodálatos is :lol: Game örülök, hogy leszel, s ha ezen múlik, hogy jobban legyél nyomok egy sms-t Garnettéknak, hogy egye fene hagyják nyerni a Miamit :lol:
4:0al kiesni ciki, de 3-1ről is :P :lol:
Na meglássuk, LETS GO CELTICS
Én még hiszel a 18ik-ban!
http://www.youtube.com/watch?v=AlNfu_WmymU
ITS ALL ABOUT DEFENSE
Kép
Kép
Kép
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.11. 22:07:19

Messithebest írta:Na ma remélem befejezzük amit elkezdtünk! Sajnos nem leszek, holnap suli, töriből és matekból is TZ, szóval nem tudom megnézni. De reggel jövök ünnepelni :D Viccet félretéve jó lenne nyerni. Nehéz lesz de megtudjuk csinálni! Hajrá MIAMI!
Jó neked hogy van még kiért szorítanod.Mi már kiestünk a Dallas ellen,sajnos elég simán.Nagyon ciki 4-0-val kiesni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.11. 22:01:19

Na ma remélem befejezzük amit elkezdtünk! Sajnos nem leszek, holnap suli, töriből és matekból is TZ, szóval nem tudom megnézni. De reggel jövök ünnepelni :D Viccet félretéve jó lenne nyerni. Nehéz lesz de megtudjuk csinálni! Hajrá MIAMI!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.11. 21:58:29

Bob_Marley írta: szerk: game neked meg jobbulást, igyál sok teát, meg nyomassál mézes foghagymát (iszonyat rossz ízű, de rendbe rakja a torkot :lol: )Szerdára kapard össze magad, ki lesz akkor a fórum partnerem hajnalban :lol: Szóval gyógyulj meg de gyorsan, hallod :P
Köszi, kicsit jobban vagyok, de még mindig nem az igazi...

Szerintem leszek éjjel, kíváncsi vagyok a Miami továbbjutásra 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.11. 14:56:53

Igen én is büszke vagyok rájuk és ennél jobb csapatnak nem is szurkolhatnék. De innen kikapni..
3-1 és most van 1 meccs ugye Miamiban 100%-ban biztos vagyok, hogy vér fog folyni és ezt lehet képletesen is érteni, de nem muszáj :lol:
Ha nyernek, akkor irány a TD, nem? Ott szintén egy hatalmas hangulatú meccs + győzelem és egy mindent eldöntő párharc Miamiban ahol már nem fogok csalódott lenni ha kiesnek.
Bízok én bennük csak rögtön azután írtam a hsz-t mikor 97-90 volt az állás + Lebronék támadtak. :x
Akkor rávágtam az asztalra 1 olyat hogy most is sajog a kezem, majd kinyomtam a gépet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.11. 14:54:40

Kalap1988 írta: Ha pedig kiesünk, akkor május 28-án nemes bosszút veszek :D Viccet félretéve arról van szó, hogy helyi amatőr kosarasokkal ( vegyes csapat, nők, férfiak, idősebbek, fiatalabbak) megyünk egy kupára és elértem, hogy zöld-fehér pólónk legyen ( fehér felirat) és a rajta lévő nevem Celtics KG lesz ( a KG az én monogrammom is ugye :D ), na meg a jó öreg 5-ös szám. Ha kiesünk szétszaggatom az ellenfeleket amolyan KG-sen
:lol:
Akkor majd nyomass ilyet meg mellveregetést :lol:
Szedd szét az ellenfeleket, s nyerjétek meg aznap az első kupát, majd este Puyol felemeli a másodikat is! :wink: :lol:

szerk: Tibor "visszatért" közénk :lol: LETS GO CELTICS
Az biztos ha kiküzdjük, hogy 6ikra jön a Miami Bostonba, ott kő kövön nem marad, az akkora lökés lenne a közönségnek is, hogy égne a Garden :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.05.11. 15:01:45-kor.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.05.11. 14:37:05

MessiFan írta:
Bob_Marley írta::?: :?: :?:
Ezt majd hajnali 4körül, addig még van 1 meccs minimum :lol: Nem kell optimistának lenni, de ne igyunk előre a medve bőrére főleg ne negatív gondolkodással!Izzadjanak csak még egy meccset ha tovább akarnak jutni!
Miamiban? Azért vagyok pesszimista mert amit láttam az utolsó negyedben meg a hosszabbításban az a béka segge alatt van.
Allent úgy kivették a játékból mint a sz.rt, betörések alig voltak, amikor meg a centert vagy pf-et játszatták volna akkor meg elcseszték kivéve JO.
Voltak pozitívumok a védelemben meg a támadásban is..
Szerintem semmi szégyen nincs a vereségben. Ezek a fiúk, férfiak az utolsó csepp vérükig küzdenek a pályán minden egyes mérkőzésen. Ezek után ki lehet kapni, ha az ellenfél jobb. Persze vannak hibák, hogy ne lennének, de ez nem elkeserítő csak szomorú, az elkeserítő az lenne, ha azt csinálnánk, mint a Lakers ( ne haragudjatok LAL fanok, de én a nagy küzdelmet sem láttam a fiaitokon). Hiszek benne, hogy 6-ik meccs még biztosan lesz, Másképp nincs is értelme hozzáállni. Büszke vagyok rájuk, mert ez nem egy húszaséveiben járó világverő társaság. Mert kétségetek ne legyen. Ez a társaság, ha a legjobb korban kerül össze, akkor még a 2008-asnál is simább NBA sikereket arathattak volna... Mindenki öregszik és mindenkinek meg vannak a maga fizikai korlátai. Ebből a maximumot kihozzák a srácok minden mérkőzésen a PO-ban és ezért vagyok Celtics szurkoló!!
Kettőkor nem tudom, hogy leszek e, megpróbálok, valamikor késő este érkezem haza két fórumról, de szerintem nem lesz annyira fáradt. Gondolom link lesz. Meglátjuk.
Ha pedig kiesünk, akkor május 28-án nemes bosszút veszek :D Viccet félretéve arról van szó, hogy helyi amatőr kosarasokkal ( vegyes csapat, nők, férfiak, idősebbek, fiatalabbak) megyünk egy kupára és elértem, hogy zöld-fehér pólónk legyen ( fehér felirat) és a rajta lévő nevem Celtics KG lesz ( a KG az én monogrammom is ugye :D ), na meg a jó öreg 5-ös szám. Ha kiesünk szétszaggatom az ellenfeleket amolyan KG-sen
:lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.11. 14:12:16

MessiFan írta:
Miamiban? Azért vagyok pesszimista mert amit láttam az utolsó negyedben meg a hosszabbításban az a béka segge alatt van.
Allent úgy kivették a játékból mint a sz.rt, betörések alig voltak, amikor meg a centert vagy pf-et játszatták volna akkor meg elcseszték kivéve JO.
Voltak pozitívumok a védelemben meg a támadásban is..
Rendben, korrekt amit leírtál, de akkor is van még minimum 1 meccs :lol: Úgy feladni, hogy még el sem indult a meccs???S hol marad a Celtics pride, Tibor??? :lol: Én igenis hiszek benne, hogy megtudjuk fogni még ezen a meccsen őket, s lehet kapunk egy 40es ruhát, de nem hiszem, hogy még utoljára Garnettékből nem jön ki az állat!Meglátjuk!
Kép
Kép
Kép
socio66

2011.05.11. 14:07:05

mindjárt kezdődik a sporttévén a chicago-atlanta meccs,végre emberi időpontban adnak le egy ismétlést.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.11. 14:07:04

Bob_Marley írta:
MessiFan írta:Grat a továbbjutáshoz.
:?: :?: :?:
Ezt majd hajnali 4körül, addig még van 1 meccs minimum :lol: Nem kell optimistának lenni, de ne igyunk előre a medve bőrére főleg ne negatív gondolkodással!Izzadjanak csak még egy meccset ha tovább akarnak jutni!
Miamiban? Azért vagyok pesszimista mert amit láttam az utolsó negyedben meg a hosszabbításban az a béka segge alatt van.
Allent úgy kivették a játékból mint a sz.rt, betörések alig voltak, amikor meg a centert vagy pf-et játszatták volna akkor meg elcseszték kivéve JO.
Voltak pozitívumok a védelemben meg a támadásban is..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.11. 14:05:06

MessiFan írta:Grat a továbbjutáshoz.
:?: :?: :?:
Ezt majd hajnali 5körül, addig még van 1 meccs minimum :lol: Nem kell optimistának lenni, de ne igyunk előre a medve bőrére főleg ne negatív gondolkodással!Izzadjanak csak még egy meccset ha tovább akarnak jutni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.11. 13:58:23

Most néztem meg a meccset.
Grat a továbbjutáshoz.
Rohadt ideges vagyok. Így elkúrni egy meccset. Szégyen megöl.
Válasz küldése