USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.31. 19:53:15

Bob_Marley írta:Nagyon jósolni így az elején nem lehet, abban biztos vagyok a Dallas 3at nem fog otthon hozni, úgyhogy ma GO MAVS!

szerk:
http://www.youtube.com/watch?v=dGZXw6PqRfI
Ez a videó... :lol:

Nekem is van egy ilyen megérzésem, hogy a Mavs nem fog hármat hozni otthon, de nekem a Heat is kérdéses, hogy az első kettőt megtudják-e nyerni. Dirk-en, a padon és a triplákon sok fog múlni. Miami erősségeit/gyengeségeit ismerjük, Wade szerintem összeszedi magát a döntőre, jó lenne, ha LBJ és Bosh sem mondana csődöt.

Tippem: Heat, 4-2.

Ja, ma szerintem leszek este! :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.31. 08:05:46

Én nem tudom mit várjak a döntőtől :lol: Utóbbi években azért hozzávoltam szokva, hogy vagy ott vagyunk :P vagy szimpatikus csapat jutott be!Miaminál továbbra is a brutális atletikusságra számítok, s kemény védekezésre, túloldalt meg a könnyed sok passzos kosárlabdára!Eddig is néha „savaztuk” Bosh-t, most úgy érzem ez a nagy feladat lehet megtöri, s akár nagy betli is lehet tőle!Dallasnál nagyon fontos lesz Chandler szerepe, illetve mondanom sem kell kulcs, hogy mennyire fogják meg a német tankot!
Miami eddig veretlen otthon, a Mavs viszont jó idegenben, talán tudnak meccset csípni, ha nem, és 2:0-al mennek át Texasba, akkor ott „eldőlt”!
Most az első meccsen van a legnagyobb esély, hogy meccset húzzon a Mavs, de reálisan nézve ez a sorozat 4:2, vagy 4:1 a Miaminak!De Carlise nagyon szépen összerakta a csapatát, s mindig elmondtuk jó-jó a Dallas, de valami hiányzik, s elcsúsznak egy banánhéjon!
Az idei PO egyértelmű 2 legjobb csapata csap össze, s ha van csapat amelyik megfoghatja a Miami-t az pont a Dallas!Sokat várok a padtól, Barrea, Marion, Brewer??? (Jamesen jó lesz nézni ahogy püföli a királyt :lol: )!Nagyon jósolni így az elején nem lehet, abban biztos vagyok a Dallas 3at nem fog otthon hozni, úgyhogy ma GO MAVS!

szerk:
http://www.youtube.com/watch?v=dGZXw6PqRfI :mrgreen:

Messifan pöpec a póló, ebben szoktak bratyizni a cserepadon, meg bemelegítésnél! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.30. 23:24:25

Maradok fent ezúttal én is.

Nowitzkit bírom, de a Dallas-t nem annyira (a sorozatot igen :D) , így a Miaminak fogok drukkolni. James-el sincs semmi bajom, kapjon már egy gyűrűt. :lol:

Tippem : 4-2 a Miaminak.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.05.30. 23:02:03

Game90 írta: Miami Heat Top 10:
http://www.youtube.com/watch?v=R6Z8GanK-Ws
Dwayne Wade is tha mutha'fucka' in the house :lol:
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.30. 22:19:36

Game90 írta: Miami Heat Top 10:
http://www.youtube.com/watch?v=R6Z8GanK-Ws
Uhh... ez nagyon nagy... 10es,4es,3as,1es a best :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.30. 21:48:15

Kép Kép
Kép

Megérkezett tegnap a drágaságom :lol: :P :twisted:
Nem volt olcsó mulatság az egyszer biztos :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.30. 20:25:33

Game90 írta:Remélem Wade örülhet most is :) :
http://www.youtube.com/watch?v=90DqtO-sXLk

Miami Heat Top 10:
http://www.youtube.com/watch?v=R6Z8GanK-Ws

Az NBA-döntő 1986 óta először kezdődik el már májusban. Szerdán hajnali 3:00-tól a Sport1-en vár mindenkit Dávid Kornél, Tőrös Balázs és Szaniszló Csaba, a Miami Heat - Dallas Mavericks párharc első mérkőzésével!

Bob, te mit vársz a döntőtől? Tudom, Mavs győzelmet, de azon kívül... :D
Ez a Top10 nem gyenge...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.30. 19:53:40

Remélem Wade örülhet most is :) :
http://www.youtube.com/watch?v=90DqtO-sXLk

Miami Heat Top 10:
http://www.youtube.com/watch?v=R6Z8GanK-Ws

Az NBA-döntő 1986 óta először kezdődik el már májusban. Szerdán hajnali 3:00-tól a Sport1-en vár mindenkit Dávid Kornél, Tőrös Balázs és Szaniszló Csaba, a Miami Heat - Dallas Mavericks párharc első mérkőzésével!

There are just seven NBA MVPs in history w/out a ring: Barkley, Mailman, @alleniverson, @SteveNash, DRose ... and @KingJames and @swish41.

(Mailman = Malone, swish41 = Dirk)

Bob, te mit vársz a döntőtől? Tudom, Mavs győzelmet, de azon kívül... :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.05.30. 21:53:06-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.30. 18:07:29

Bob_Marley írta:http://www.youtube.com/watch?v=9QccgmloUMc
Na kis hangolódás, győzzön a jobbik, s még ha a királyi sereg (remélem messithebest így megfelel :lol: ) esélyesebb, nem írnám le a Dallast zsinór 3 meccset hoztak idegenben!
Meglássuk, lehet fent maradok, mégiscsak The Finals! :lol:
Tökéletes megszólítás :lol: Én is már nagyon várom, Tippem egy 4-2 vagy egy 4-3 a Miaminak! LETS GO HEAAAAAAATTTTTTTT!!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.30. 17:09:43

http://www.youtube.com/watch?v=9QccgmloUMc
Na kis hangolódás, győzzön a jobbik, s még ha a királyi sereg (remélem messithebest így megfelel :lol: ) esélyesebb, nem írnám le a Dallast zsinór 3 meccset hoztak idegenben!
Meglássuk, lehet fent maradok, mégiscsak The Finals! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.29. 17:07:45

Na remélem, a Miami példát vesz a Barcáról, és ők is megnyerik a kupát! Tökéletes szezon lenne mind foci, mind kosár szinten! De ebben még a Dallas megakadályozhat! Kedden 3tól első meccs, természetesen a döntő összes meccsét adja a Sport TV élőben és magyar kommentárral!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.29. 17:01:30

Őőőőő. Nem olvasgatom mostanában ezt a topicot.. Hát nekem az a véleményem erről a döntőről, hogy nem 5 meccses lesz :twisted:
A Dallas ellen nem fog működni a dáblű tím sem a potya hármasok. De ez igaz a Miamira is.
Tippem: 4-3 a Miaminak.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.05.28. 17:26:45

Vancouver Canuks-Boston Bruins Stanley Kupa-döntő lesz az NHL-ben!
A Bruins Game7-en biztosította ezt egy 1-0-ás hazai győzelemmel.
A Tampa Bay hősiesen állt ellen a Bruinsnak, játszott igazán hatékonyan is a sorozatban, de a hetedik meccsen felettébb izgatottak voltak.
Az is igaz, hogy a Bruins is szinte tojásokon korcsolyázott, annyira tartott a fellazulástól.
Szerdáról csütörtökre virradóra indul a tánc Vancouverben!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.27. 21:24:42

Bár nem örülök neki ,de szerintem a Heat behúzza a döntőt.Go Lakers!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.05.27. 20:45:26

Messithebest írta:
Bob_Marley írta:Lerágott csont...
Messithebest, szerintem semmi sértő nem volt amit írtam, én általában azért próbálok objektívan hozzáállni a dolgokhoz, megjegyzem rólad ez nem mindig mondható el!Ha megsértettelek akkor elnézést, nem ez volt a célom, szimplán irónia volt, amire te arrogánsan válaszoltál!

Rose, Howard stb....picit más, ezt leírtam, a tengerentúli felfogás az egyenlőséget teszi előtérbe (számomra mondanom sem kell a sok negatívumok mellett, ez iszonyat szimpatikus)!Rose, Howard draftolt játékosok voltak...évekig sehol sem volt ez a 2csapat!Wade megnyerte a 2006os döntőt, le a kalappal előtte, ő a franchise játékos, én is tisztelem, s nagyon jó játékosnak tartom, de Tocy a példád azért nem volt talán a legkézenfekvőbb, mert a Miami a szó szoros semmiből bevásárolt!

Fociban sem mindenkinek szimpatikus pl a Manchester City, s ez a Miami féle felfogás pedig teljesen az NBA alapelvével ellentétes!
James sztorit már kielemeztük, számomra az mindennek a legalja!!!Kiszúrták a Cavs szemét holmi draft cetlivel...Ódákat zengünk az OKC-ről nekik 4 évükbe tellett míg a mostani eredményeiket felépítették!
Már írtam lehet írni savanyú a szőlő, de a nagy Decision olyan dolgokat mozgatott meg az NBA-ben ami eddig korántsem volt divat!!!!!!Lsd NYK vásárlások, Nets is nagy dolgokra tör, mindenhol az az elv legyen 2-3 szupersztárod és a maradék....

Tényleg ezerszer megbeszéltük a dolgokat a korszakos csapatok nem egyik évről a másikra jöttek létre!!!!!!!Jordan évekig várt míg gyűrűt kapjon, Kobe szenvedett az elején!
S6zámomra ez a felfogás nagyon nem szimpatikus, nyerjék meg nem veszi el tőlük senki, s nem is érdemtelen lenne egy esetleges Miami győzelem, de Jordan pl sose mondott olyat, hogy nem egy 2-3-4 stb gyűrűt nyerünk, persze show volt, meg hype, de mint írtam a tengerentúlon tényleg figyelnek arra, hogy tiszteljük az ellenfelet!

Ennyi, lehet velem nem egyet érteni, mindenkinek szíve-joga, én azt mondom akik régebb óta követik az NBA-t azoknak ez a Miami sosem lesz szimpatikus!

És a fent említett sorok hangsúlyozom nem a játékuk milyenségét "kritizálja"!!!!!!!
Az engem nem zavar, hogy nem bírod őket, csak ez a p. betűs dolog kicsit kiszúrta a szemem. James tényleg nem volt a legfairebb a Cavsal szemben, de ő ezt akarta, és most úgyis jön Irving+ még egy 4ik pick is van, megint jók lesznek úgyhogy ennyi, nem kell évekig sírniuk Jamesért.
Hogy ne sírnának utána? Még két James kaliberű drafttal ( ami szerintem nem lesz) is 3-4 évnek kellene eltelnie, hogy ezekből a játékosokból igazán NBA kaliberű játékosok legyenek. Egy rookienak kell 3-4 év legalább. Azon meg tök butaság megsértődni, hogy Bob apró betűvel ilyeneket írt, mint egy elfogult szurkoló. Ez így van mindenhol, ilyet felesleges a lelkedre venni. Mi is szoktuk Cuncizni (én még nem írtam le) C. Ronit még sem sértődik meg egyetlen normális reál szurkoló sem. Ráadásul Ronci nem hagyta cserben a csapatán. Mondom ezt úgy., hogy az 5-ik meccs után gondoltam róla, hogy leírom, James végre férfivá érett! Ami igaz is, de ettől még ebben a csapatban Wade értékelhető emberileg csak ( a 3 sztár közül).
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.27. 19:52:44

Bob_Marley írta:Lerágott csont...
Kiszúrták a Cavs szemét holmi draft cetlivel...
James szabadügynök volt, mégegyszer mondom szabadügynök. Nem volt már élő szerződése.

A Miami meg James miatt lehet unszimpatikus, évekig a 2010-es nyárra építkeztek ki is pucoltak mindent szerződést, felszabadult csomó capsace. Egyébként ez a soccerből áthozott Manchester City-s példa állja a helyét, de akkor itt is be kéne vezetni egy salary cap-et mint a major sportokban, mert gyakorlatilag azok a csapatok ahol van pénz és hype, Barca, Real, MU, Inter, stb. oda megy mindenki és azt veszik meg akiket akarnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zolee23 2011.05.27. 21:40:13-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.27. 18:16:27

Én kb. tíz éve követem az NBA-t, az egyszemélyes (Iverson) Philly-vel sem volt gondom és a mostani Miamival sincs. Egy csapatban akartak játszani, bajnoki cím(ek)et akarnak nyerni, élvezni a játékot. Ennyi.

Scottie Pippen just said he thinks Michael Jordan is greatest scorer of all time but LeBron could be greatest player of all time.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.27. 15:42:55

James már évek óta vár a gyűrűre, de esélyük se volt a Clevelanddel. Eljött Miamiba, hogy felépítsenek egy csapatot, ami bajnokságokat nyer. Itt volt már Wade, és ha Bosh helyett egy centert hoznak, akkor sem hiszem hogy lényegesen gyengébbek lennénk. Persze, őt is az vonzotta, hogy itt lehet bajnokságokat nyerni. De azt is meg kell jegyezni, hogy senki, ismétlem: senki, még Wade-ék sem gondolták, hogy ez rögtön az első évben sikerülni is fog. Persze nem is sikerült még...de mégis csak Nagydöntősök vagyunk. És ehhez több köze van annak, hogy a Boston szétesett, megöregedett, a Chicago kevés, az Orlandot hagyjuk is. Nincs igazán erős csapat, nekünk pedig az utolsó negyedek, hosszabbítások bejöttek. A Heat vezetése sem gondolta, hogy most ez így összeáll. Szerintem többéves projektre gondoltak, bár nyilván ez kb 3 évet jelent. Most egy összeszokós év, jövőre már oda LEHET érni, és mondjuk két év múlva elvárás lehet a bajnoki cím. Az, hogy ebből az összevásárlásból már most eredmény van, ez nem a Heat hibája. És igen, értem amit mondasz Bob, de én továbbra sem látok nagy különbséget...ennyiből tényleg a Boston is megvette Garnettet, Allent egybe, stb...ti is úgy vásároltátok össze. És amúgy '99 óta nézek NBA-t, de a bajnokcsapatokhoz mindig kellett 2 klasszis sztár. Spursnél akkor Duncan-Robinson, Lakersnél Shaq-Kobe stb...hát nálunk most 3 van, bár Bosh azért nem akkora májer...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.27. 15:22:43

Teljesen egyetértek Bobbal.
Még úgy is,hogy Wade a kedvenc játékosom.
Nekem sem lesz ez a heat sose szimpatikus, nyerhetnek akárhány bajnokságot.
Ellendrukkerhez meg annyit, hogy Jamessel legalább annyi divatdrukkerük is lett, lásd itt a fórumon.
Mindemellett valahol drukkolok Jamesnek,mert egy ilyen kaliberű játékosnak már kéne gyűrűnek lennie az ujján.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.27. 15:21:45

Bob_Marley írta:Lerágott csont...
Messithebest, szerintem semmi sértő nem volt amit írtam, én általában azért próbálok objektívan hozzáállni a dolgokhoz, megjegyzem rólad ez nem mindig mondható el!Ha megsértettelek akkor elnézést, nem ez volt a célom, szimplán irónia volt, amire te arrogánsan válaszoltál!

Rose, Howard stb....picit más, ezt leírtam, a tengerentúli felfogás az egyenlőséget teszi előtérbe (számomra mondanom sem kell a sok negatívumok mellett, ez iszonyat szimpatikus)!Rose, Howard draftolt játékosok voltak...évekig sehol sem volt ez a 2csapat!Wade megnyerte a 2006os döntőt, le a kalappal előtte, ő a franchise játékos, én is tisztelem, s nagyon jó játékosnak tartom, de Tocy a példád azért nem volt talán a legkézenfekvőbb, mert a Miami a szó szoros semmiből bevásárolt!

Fociban sem mindenkinek szimpatikus pl a Manchester City, s ez a Miami féle felfogás pedig teljesen az NBA alapelvével ellentétes!
James sztorit már kielemeztük, számomra az mindennek a legalja!!!Kiszúrták a Cavs szemét holmi draft cetlivel...Ódákat zengünk az OKC-ről nekik 4 évükbe tellett míg a mostani eredményeiket felépítették!
Már írtam lehet írni savanyú a szőlő, de a nagy Decision olyan dolgokat mozgatott meg az NBA-ben ami eddig korántsem volt divat!!!!!!Lsd NYK vásárlások, Nets is nagy dolgokra tör, mindenhol az az elv legyen 2-3 szupersztárod és a maradék....

Tényleg ezerszer megbeszéltük a dolgokat a korszakos csapatok nem egyik évről a másikra jöttek létre!!!!!!!Jordan évekig várt míg gyűrűt kapjon, Kobe szenvedett az elején!
S6zámomra ez a felfogás nagyon nem szimpatikus, nyerjék meg nem veszi el tőlük senki, s nem is érdemtelen lenne egy esetleges Miami győzelem, de Jordan pl sose mondott olyat, hogy nem egy 2-3-4 stb gyűrűt nyerünk, persze show volt, meg hype, de mint írtam a tengerentúlon tényleg figyelnek arra, hogy tiszteljük az ellenfelet!

Ennyi, lehet velem nem egyet érteni, mindenkinek szíve-joga, én azt mondom akik régebb óta követik az NBA-t azoknak ez a Miami sosem lesz szimpatikus!

És a fent említett sorok hangsúlyozom nem a játékuk milyenségét "kritizálja"!!!!!!!
Az engem nem zavar, hogy nem bírod őket, csak ez a p. betűs dolog kicsit kiszúrta a szemem. James tényleg nem volt a legfairebb a Cavsal szemben, de ő ezt akarta, és most úgyis jön Irving+ még egy 4ik pick is van, megint jók lesznek úgyhogy ennyi, nem kell évekig sírniuk Jamesért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2011.05.27. 15:25:04-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.27. 15:08:34

Lerágott csont...
Messithebest, szerintem semmi sértő nem volt amit írtam, én általában azért próbálok objektívan hozzáállni a dolgokhoz, megjegyzem rólad ez nem mindig mondható el!Ha megsértettelek akkor elnézést, nem ez volt a célom, szimplán irónia volt, amire te arrogánsan válaszoltál!

Rose, Howard stb....picit más, ezt leírtam, a tengerentúli felfogás az egyenlőséget teszi előtérbe (számomra mondanom sem kell a sok negatívumok mellett, ez iszonyat szimpatikus)!Rose, Howard draftolt játékosok voltak...évekig sehol sem volt ez a 2csapat!Wade megnyerte a 2006os döntőt, le a kalappal előtte, ő a franchise játékos, én is tisztelem, s nagyon jó játékosnak tartom, de Tocy a példád azért nem volt talán a legkézenfekvőbb, mert a Miami a szó szoros semmiből bevásárolt!

Fociban sem mindenkinek szimpatikus pl a Manchester City, s ez a Miami féle felfogás pedig teljesen az NBA alapelvével ellentétes!
James sztorit már kielemeztük, számomra az mindennek a legalja!!!Kiszúrták a Cavs szemét holmi draft cetlivel...Ódákat zengünk az OKC-ről nekik 4 évükbe tellett míg a mostani eredményeiket felépítették!
Már írtam lehet írni savanyú a szőlő, de a nagy Decision olyan dolgokat mozgatott meg az NBA-ben ami eddig korántsem volt divat!!!!!!Lsd NYK vásárlások, Nets is nagy dolgokra tör, mindenhol az az elv legyen 2-3 szupersztárod és a maradék....

Tényleg ezerszer megbeszéltük a dolgokat a korszakos csapatok nem egyik évről a másikra jöttek létre!!!!!!!Jordan évekig várt míg gyűrűt kapjon, Kobe szenvedett az elején!
S6zámomra ez a felfogás nagyon nem szimpatikus, nyerjék meg nem veszi el tőlük senki, s nem is érdemtelen lenne egy esetleges Miami győzelem, de Jordan pl sose mondott olyat, hogy nem egy 2-3-4 stb gyűrűt nyerünk, persze show volt, meg hype, de mint írtam a tengerentúlon tényleg figyelnek arra, hogy tiszteljük az ellenfelet!

Ennyi, lehet velem nem egyet érteni, mindenkinek szíve-joga, én azt mondom akik régebb óta követik az NBA-t azoknak ez a Miami sosem lesz szimpatikus!

És a fent említett sorok hangsúlyozom nem a játékuk milyenségét "kritizálja"!!!!!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.27. 14:46:50

Messithebest írta:
Bob_Marley írta:
Továbbra is szeretném, hogy ne a Miami legyen a bajnok, borzasztó üzenet lenne, amit el is kezdtek páran, hogy összehozunk 2-3 játékost 0 csapatjáték, csak a 3 ember próbálja megoldani!És ha valaki lemeri írni, hogy bezzeg a Boston, mi öregeket hoztunk alapból, ráadásul kb 10 embert adtunk Allenért,s Garnettért!Ezek a puncik meg összeharácsolták a szabadügynök piacot!!!!! :lol:
Pff.... szeretnél te csak fele olyan p.... lenni mint ott akármelyik.
Amúgy szerintem ez az összevásárolgatás meg csak ők játszanak stb szöveg nagyon gagyi. Talán egyedül a Boston az, ahol nincs megmondva hogy te meg te, ti csináljátok meg. Orlandoban Howard, Chicagoban Rose, Lakersben Kobe és Gasol, Dallasban Nowitzki az, akire ki vannak játszva a figurák. Miamiban ugyanúgy, csak nem 2 hanem 3 ember van, akikre ezeket meg lehet oldani, és ez mellett Chalmers, Miller, Anthony ugyanúgy fontos tagja a csapatnak. Ebbe csak az ellendrukkerek kapaszkodnak bele...
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.27. 14:34:00

Bob_Marley írta:
Továbbra is szeretném, hogy ne a Miami legyen a bajnok, borzasztó üzenet lenne, amit el is kezdtek páran, hogy összehozunk 2-3 játékost 0 csapatjáték, csak a 3 ember próbálja megoldani!És ha valaki lemeri írni, hogy bezzeg a Boston, mi öregeket hoztunk alapból, ráadásul kb 10 embert adtunk Allenért,s Garnettért!Ezek a puncik meg összeharácsolták a szabadügynök piacot!!!!! :lol:
Pff.... szeretnél te csak fele olyan p.... lenni mint ott akármelyik.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.27. 13:58:04

Game90 írta:
Messithebest írta:Dallas vs. Miami a döntőben! Piszok jó lesz, már várom! Kedden 3tól lesz az első meccs! GO MIAMI legyen meg ISMÉT 2006 UTÁN!
Döntőbe azért belenézel a suli mellett? :)

Game 1 -- Tue May 31, Dallas at /Miami 9 p.m. ET, ABC
Game 2 -- Thu June 2, Dallas at Miami 9 p.m. ET, ABC
Game 3 -- Sun June 5, Miami at Dallas 8 p.m. ET, ABC
Game 4 -- Tue June 7, Miami at Dallas 9 p.m. ET, ABC
Game 5* -- Thu June 9, Miami at Dallas 9 p.m. ET, ABC
Game 6* -- Sun June 12, Dallas at Miami 8 p.m. ET, ABC
Game 7* -- Tue June 14, Dallas at Miami 9 p.m. ET, ABC
Persze belenézek, utolsó 2 meccset szerintem teljesen, mert akkor már nem lesz suli, de az első 5be is bele bele nézek(ha csak nem nyeri meg valaki 4-5 meccsből az NBA-t!(nem vagyok egy nagy bagoly, lehet h bealszom :D)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.27. 12:15:35

Miért alszok el a 3. negyed végén? :(

Ezek ketten...NEM EMBEREK BAKKEEEEER...3 perccel a vége előtt úgy gondolták, hogy megnyerik a meccset :D

3:14 65-77 CHI Ronnie Brewer made 1st of 2 Free Throws
30.0 81-79 MIA LeBron James made Jump Shot

DW-t amúgy megint sokat szidtam, a 3. negyed közepéig 9 TO-ja volt, de látom utána nem volt 1 se...az a 3+1-es akciója is... :) James meg csak James 8) Bosh is gurított egy 20/10-et meg 4 blokk, szerintem életében nem volt ennyi neki :D Bulls-nak grat, jó meccseket játszottak, egy jó SG-vel meg egy MVP (nem Westbrook-féle) formában játszó Rose-zal még meg is lehetett volna a döntő.

Miami - Dallas, lesznek érdekes matchup-ok, egyelőre nem is merek tippelni... :)

Az oldalon az utolsó hsz-t olvassátok el, ott le van írva minden :) :
http://www.nba1.hu/_forum/index.php/topic,1010.585.html
Messithebest írta:Dallas vs. Miami a döntőben! Piszok jó lesz, már várom! Kedden 3tól lesz az első meccs! GO MIAMI legyen meg ISMÉT 2006 UTÁN!
Döntőbe azért belenézel a suli mellett? :)

Game 1 -- Tue May 31, Dallas at /Miami 9 p.m. ET, ABC
Game 2 -- Thu June 2, Dallas at Miami 9 p.m. ET, ABC
Game 3 -- Sun June 5, Miami at Dallas 8 p.m. ET, ABC
Game 4 -- Tue June 7, Miami at Dallas 9 p.m. ET, ABC
Game 5* -- Thu June 9, Miami at Dallas 9 p.m. ET, ABC
Game 6* -- Sun June 12, Dallas at Miami 8 p.m. ET, ABC
Game 7* -- Tue June 14, Dallas at Miami 9 p.m. ET, ABC
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése